Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Sasuke vs Orochimaru

• Zamknięty Temat jest zamknięty
632 odpowiedzi w tym temacie

#1 RelenaXX

RelenaXX
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2006 - 12:01

Tak, to jest wczesniejszy temat 'Śmierć Orochimaru' :)

Został on scalony do topiku dotyczącego ostatecznej rozgrywki, pomiędzy tymi dwojga, która bardzo możliwe, ze bedzie miala miejsce - juz w aktualnym ciągu chapterów (w zasadzie to chyba nawet juz sie zaczęła) ^poniewaz obie te kwestie - sa ze sobą być może >nierozerwalnie< :) powiązane. *Do wątku 'Sasuke vs Orochimaru' widziałam :) - ze wczesniej scalony zostal takze topik, dotyczący powrotu Sasuke do Konohy.

Od teraz temat obejmuje te wszystkie kwestie, czyli:

- Sasuke vs Orochimaru ^ ^
- w jaki sposób umrze/zostanie zabity Orochimaru (?)
- przejęcie ciała (...) Sasuke przez Oro
- aktualny(!) kontakt Kabuto lub Orochimaru z Akatsuki
- powrot Sasuke do/na strone Konohy

- a także odpowiedzi na zamieszczone ponizej przez ReleneXX pytania, oraz na wszystkie inne zawarte w postach otwierających poszczególne z topików tutaj scalonych //EDIT by Suna

Jak sądzicie czy możliwe jest to  ze Sasuke nawróci się na dobrą drogę ? I kto go na nią nawróci ? czy będzie to Sakura a może Naruto? W jaki sposób mogą  go nawrócić? O ile to możliwe? A może Sasuke sam się nawróci? tylko gdzie i jak? A może to się potoczy inaczej?

-Czy Naturalna chakra Naruto może bardziej w  tym pomóc a może chakra lisa?

-Czy Naruto dotrzyma złożonej obietnicy?

#2 KoRnKage

KoRnKage

~fan

• User
  • PipPip
  • 278 postów
  • SkądSzczytno

Napisano 08 kwiecień 2006 - 12:36

powrotu saske nie bedzie ;) canajwyzej powróci Oro z ciałem sake ;) zobaczycioe ;)

#3 Laughtingman

Laughtingman
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2006 - 13:07

A mi sie wydaje ze Sasuke wróci poniewaz zrozumie ze zemsta niszczy człowieka;) i wszystkich mu bliskich

#4 Hisoka

Hisoka
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2006 - 13:09

pewnie powróci. NNa początku jako zły Sas,ale przyjaciele nawrócą go i wszystko będzie tandetnie OK.

#5 RelenaXX

RelenaXX
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2006 - 13:14

Cytat

canajwyzej powróci Oro z ciałem sake ;)

Może Oro będzie próbował przejąć ciało Sasuke a Naruto mu w tym przeszkodzi a a Sas będzie mu wdzięczny XD

Tak swoją drogą wie ktoś jak może wyglądać przejęcie ciała przez Oro??

#6 Pichu-sama

Pichu-sama
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2006 - 15:07

Gdyby Oro przejął ciało Saska to z czasem wyglądał by jak normalny Orochi, tyle że już możliwością użycia sharingana...

#7 KoRnKage

KoRnKage

~fan

• User
  • PipPip
  • 278 postów
  • SkądSzczytno

Napisano 08 kwiecień 2006 - 19:53

był juiż motyw, z przejęciem ciała ;) cahpter 199 ;) 5 minut szukałem który to był :D

#8 hijack

hijack
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2006 - 20:29

Szczerze bym chciał, żeby Sasuke nie wrócił do osady. Nie lubię takich happy endów x] Mógłby się poświęcić zabijając brata i tym samym kończąc żywot Uchiha. Sakura zapłakałaby się chyba na śmierć x] (i o to chodzi ;P)

#9 kubik

kubik
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2006 - 23:40

re up
to nie czytaj shounen skierowanych do 13 latków :>

Saske wróci na 100% tego wymaga ważność jego postaci i tyle. Obaj z Naruto skopią tyłek Oro i Itachiego i bedzie gut...

Kto go wyciagnie? Ja stawiam niesmiało na Sakurę.

#10 24bicycles

24bicycles

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 561 postów

Napisano 08 kwiecień 2006 - 23:53

Na 100% Orochimaru nie przejmie ciala Sasuke (moze w akcie desperacji lyknie cialo jakiegos slabeusza a wtedy bedzie latwy do pokonania :)

Jesli Sasuke ma wrocic na "dobra" strone to stanie sie to:
albo podczas walki z Iatchim
albo kiedy np. Orochimaru wyprowadza ostateczny cios w strone Naruto a ten go zaslania czy cus, w kazdym razie broniac przyjaciela
albo nie przejdzie na dobra strone i zabije wszystkich ^^

#11 RelenaXX

RelenaXX
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2006 - 09:46

Cytat

Na 100% Orochimaru nie przejmie ciala Sasuke (moze w akcie desperacji lyknie cialo jakiegos slabeusza a wtedy bedzie latwy do pokonania :)

Chodzi Ci o Saia XDD

Cytat

albo kiedy np. Orochimaru wyprowadza ostateczny cios w strone Naruto a ten go zaslania czy cus, w kazdym razie broniac przyjaciela

To już prędzej Naruto będzie bronić Sasuke...chociaż kto wie?

[ Dodano: 09-04-06, 09:53 ]
-Tak swoją drogą może Naruto sprowadzi Sasuke ale czy wioska będzie chciała go przyjąć po zdradzie?

-Chyba że będzie razem z Naruto będą walczyć przeciw Oro i Danzou?

#12 kubik

kubik
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2006 - 10:56

Cytat

Tak swoją drogą może Naruto sprowadzi Sasuke ale czy wioska będzie chciała go przyjąć po zdradzie?

Myślę, że nawet jakby pozabijał paru chuuninów [nikogo z rookie 9 i team gai] to by go przyjeli. Polityka jest ważniejsza niz jakaś para rozpaczających wiesniaków.

#13 Pichu-sama

Pichu-sama
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2006 - 12:29

wg. mnie Orochimaru nie zginie tylko zwieje gdzieś by się ukryć i knuć kolejne plany zagłady konohy ;] Bo bez sensu było by jak Naruto i Sakura mieli by swych starszych odpowiedników a Sasuke nie... mimo iż sasuke może orochiego później nienawidzić ale oro zawsze będzie go gdzieś tam kusić... poza tym musi być zawsze jakić czarny charakter w tej serii no nie? ;]

#14 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów
  • SkądUrbs Gdanesiss

Napisano 09 kwiecień 2006 - 13:27

Sapowoci albo zginie, innej opcji nie uznaje xD Tylko ze pewnie bedzie to trochę trwalo i nerwo Narucika kosztowało. wieksze szanse na nawrocenie ma jednak Naruto gdzyż to motyw przyjaźni ma tu szczegolne wziecie niz miłosc panny sakury ^^' no coz męska przyjaźn podobno rzecz świeta. Naruto do dzieła, sas do wiochy Oro z Kabuto do grobu XD

#15 mcduff

mcduff

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1188 postów

Napisano 10 kwiecień 2006 - 15:05

Zgodzę się z tezą, iż Sasuk wróci na łono Konohy. Mlody Uchiha nie jest z gruntu zły, a okres działalności w team 7, zanim Oro zaczął mieszać i podburzać nienawiść do brata, wskazuje, iż Sasuk nie jest urodzonym socjopatą - w Konoha funkcjonował całkiem zgrabnie, a dzięki Naruto zaczął się otwierać na innych. Sądzę, że był to dla niego najszczęśliwszy etap w życiu (aczkolwiek pewnie sobie tego nie uświadomił jeszcze). I zatęskni za tym.

Biorąc pod uwagę, iż i dla Oro i dla Konohy wspólnym wrogiem jest Akatsuki, można brać pod uwagę pewien sojusz, który stanowiłby dogodną drogę do powrotu Sasuka do społeczności Konohy.

#16 Hisoka

Hisoka
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2006 - 17:19

Jak dla mnie, to ten motyw z przyjaźnią byłby całkiem prawdopodobny...taki morał,że przyjaźń jest najważniejsza itp. Może być tak,że najpierw Naruto będzie walczył z Sasuke, włączy się do zabawy Oro i jak już Naruto będzie miał przegrać, to Sauke zdradzi wężowego_wujka , obron i naruciaka [tym samym w pewnien sposób odpokutuje za swoje grzechy] i razem rozłożą pozostałych [np. Kabuto, którego ciągle chętnie zobaczyłbym w roli  głównego bad ass'a i masterminda]

#17 RelenaXX

RelenaXX
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2006 - 19:15

Cytat

Biorąc pod uwagę, iż i dla Oro i dla Konohy wspólnym wrogiem jest Akatsuki, można brać pod uwagę pewien sojusz,

-Sojusz ? Nigdy! ..To niby co miałeś na mysli że Oro się połączy z Kanohą by zwalczać AkatsukiXD ?
-Przecież w sumie Akatsuki jeszcze nic wiosce nie zrobiła. Moze zrobić ale nie musi . A Oro planuje zniszczyć wioske .  
-Akatsuki , Oro , Kanoha to są oddzielne grupy których raczej bym nie łączyła ani nie mieszała

[ Dodano: 10-04-06, 19:18 ]

Cytat

w Konoha funkcjonował całkiem zgrabnie, a dzięki Naruto zaczął się otwierać na innych.

- No i nawet starał się bronić Sakury;-> .Kiedy to było;P Podobno ludzie się zmieniają , czy on też ? Narazie mu źle z oczu patrzy XD

#18 kubik

kubik
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2006 - 20:21

7 takich gości jak Oro jest bardziej niebezpiecznych niż Oro sam...

[ Dodano: 10-04-06, 20:26 ]
więc wybiorą mniejsze zło czyli "sojusz" z Oro
lub
Lider Akatsuki wyjdzie z propozycją:
- Dajcie mi naruciaka. W koncu i tak go dopadniemy, Jirayia nie bedzie zył wiecznie a Kyuubis brat nie jest w stanie sam sie obronic
- A my w nagrode pozbedziemy sie dla was problemu Oro i Kabuto... Saske razem z bratem wróci do wioski...

Fair deal?

#19 mcduff

mcduff

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1188 postów

Napisano 12 kwiecień 2006 - 17:28

Oro obawia się Akatsuki - dlatego sam próbował uśmiercić profilaktycznie Naruciaka, by ten "Brzasku" nie zasilił (wówczas obroniła go Tsunade - obecnie zapewne obroniłby się sam). Powiązania i relacje miedzy Orochimaru a Akatsuki są wciąż niejasne. Oro w dalszym ciągu jest posiadaczem 10 pierścienia, a równocześnie nie jest mu na rękę nadmierne wzmocnienie Akatsuki. Na to nakłada się sprawa relacji Itachiego Uchiha, pracującego dla Akatsuki i Sasuke Uchiha, pracującego dla Oro i życzliwie pragnącego wysłać tego pierwszego w odwiedziny do wspólnych rodziców.

#20 Agnieszka

Agnieszka
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2006 - 08:30

Sasuke wróci do Kanohy, no chyba że mu się kopnie w kalendarz po drodze xD. Anko jakoś została zaakceptowana, choć wiem że trudno tu porównywać, bo ona żałowała tego że była z Orochimaru a Sasuke to chyba raczej nie. Ale co tam. Ludzie z Kanohy są bardzo dobroduszni i ufni (jedna wielka rodzina)więc z przebaczeniem nie powinno być problemu. Poza tym Sharingan powinien zostać w wiosce.
Myślę, że tym razem to Sakura i Naruto będą nawracać razem. Oddzielnie im  nie wyszło to może wspólnymi siłami coś zdziałają. Albo Naruto sam sobie poradzi.

Co do umowy między Akatsuki a Kanohą... Bardzo w to wątpię, bardzo.

#21 Agnieszka

Agnieszka
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2006 - 08:56

No właśnie. Wszyscy wiedzą jaki ma cel Orochimaru. Sasuke też, ale chyba mu to nie za bardzo na rękę. Przecież chce zgładzić swojego brata. Przyszedł do Oro po siłę by tego dokonać. I co? Ma teraz być jego kontenerem? Zanim dokona zemsty(bo po fakcie to może...)? A czas się kończy. Orochimaru będzie potrzebował nowego ciała. Według mnie Orochimaru nie dostanie tego czego chce. Na drodze staną mu Naruto i Sakura, Sasuke też raczej nie będzie potulny i posłuszny.

#22 RelenaXX

RelenaXX
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2006 - 09:09

Oro nie zdobędzie ciała Sasuke .
-a] Ponieważ Naruto i Sakura mu w tym przeszkodzą ,
-b} Ponieważ Sasuke nie odda mu dobrowolnie ciała
-c} Ponieważ musi być jeszcze wątek w przyszłosci prawdopodobnie walki z Itachim
-d}Ponieważ jak by Oro pochłonął jego ciało to Naruto i Sakura by się załamała
-e}Ponieważ manga jest raczej nastawiona na komercję

B } A ogólnie chciałabym z drugiej strony zeby ten Oro przejął jego ciało , jak by sobie Sas troche w nim posiedział to by może zmądrzał , tylko jak go potem z ciała Oro wyciągnąć ? Chyba sie tak nie da . No ale Kishi wszystko może

#23 Hisoka

Hisoka
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2006 - 09:20

#24 Pichu-sama

Pichu-sama
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2006 - 13:25

Tak w ogóle to jakby Orochi przejął ciało Sasuke to już by się go nie dało uratować bo jego dusza przepadła by na dobre... poza tym Kishimoto nie uśmiercił by saska w tak beznadziejny sposób xP... przecież była by to już kompletna kaszana :P

#25 Latherian

Latherian
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2006 - 14:57

Rzeczywiście głupio by było pozbywać się poniekąd jednego z głównych bohaterów w taki "mało epicki" sposób.

Orochimaru raczej wie, że Sasuke bez walki nie odda mu swojego ciała, więc pewnie już coś wymyślił, aby rytuał odbył się bez problemu. Choć jak Oro nie dostanie ciała Sasuke to i tak jestem pewien, że jest na tyle zaradny, że jakieś sobie znajdzie :)

#26 Latherian

Latherian
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2006 - 15:13

Sasuke wg mnie wróci do Konohy, bo u Orochiamru przebywa tylko ze względu na trening, który ma mu pomóc osiągnąć swój cel, a jak jeszcze się dowie, że jego gospodarz chce dostać jego ciało, to już na pewno da sobie spokój z tą znajomością.

Tylko teraz jak już powróci do Konohy, to nie jestem pewny, czy dobrze będzie się układała jego znajomość z resztą Team 7. Nie można zapomnieć, że dla Sasuke najważniejsze jest zabić Itachiego. Dopiero po tym będzie w stanie prowadzić względnie normalne życie.

#27 RelenaXX

RelenaXX
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2006 - 15:24

Cytat

a jak jeszcze się dowie, że jego gospodarz chce dostać jego ciało

On pewnie już od dawna się domyśla jakie są plany Oro , Ale sobie z tego nic nie robi
;-)

#28 Latherian

Latherian
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2006 - 15:30

Źle ująłem moja myśl. Chodziło mi o to, że jak Sasuke zorientuje się, że Oro już za chwilę ma zamiar odprawić rytuał to wtedy w jakiś sposób (mam nadzieję, że efektowny) zakończy znajomość ze swoim sensei.

#29 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów
  • SkądUrbs Gdanesiss

Napisano 13 kwiecień 2006 - 19:50

Nie sądze zeby mial inne cialo w zandrzu, chociaz kto go tam wie xD ale na pewno ma Sasa na oku XD

#30 xeper

xeper
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2006 - 20:06

Cytat

ale na pewno ma Sasa na oku

Tygrys>> pomyliłaś tematy. to raczej do topiku o gejach :)

ontopic

Nie. Nie przejmie z prostego powodu który został przedstawiony już wcześniej - mianowicie sask ma za dużo fanów.

swoja droga nie wiem kto teraz prowadzi w rankingu popularności postaci.

#31 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów
  • SkądUrbs Gdanesiss

Napisano 13 kwiecień 2006 - 20:10

Cytat

Tygrys>> pomyliłaś tematy. to raczej do topiku o gejach :)
Czemu wy zawsze o jednym zboczuchy ^^' chociło mi oto ze na pewno go pilnuje i wie że sas po dobroci mu nie da ciała ( o lol jeszcze gorzej zabrzmiało ^^')

#32 Milicja

Milicja

Babcia

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5550 postów
  • Wiek 26

Napisano 13 kwiecień 2006 - 20:22

Czy Oro przejmie ciało Saśka..nieeee...
a)to byłoby zdecydowanie za proste rozwiązanie i takie..mało odkrywcze..
Kishi poszedłby po najmniejszej linii oporu,ale jak wiemy on woli jednak bardziej zamotane wyjścia z sytuacji.
b)może Saśek do najmądrzejszych nie należy,ale nie wierzę ,że dobrowolnie odda ciało.
c)Czy Wy chcecie,żeby Sakura dostała palpitacji serca,a Naruto załapał dożywotniego doła...
d)

Cytat

Nie przejmie z prostego powodu który został przedstawiony już wcześniej - mianowicie sask ma za dużo fanów.
Tak właśnie,a takich bohaterów z reguły się "nie rusza".

#33 Latherian

Latherian
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2006 - 21:06

Cytat

takich bohaterów z reguły się "nie rusza".

Może nie, ale w końcu jednak dużym zaskoczeniem byłoby gdyby jednak wszystko nie było takie jak z bajki, ale o tym możemy sobie jednak tylko pomarzyć...

A tak swoją drogą czy myślicie, że jakby Oro nie dostał ciała Saska to czy byłby na tyle zdesperowany, że przejął by ciało Kabuto? W końcu do najsłabszych Kabuto nie należy. Mi się wydaje takie rozwiązanie jako tako prawdopodobne. Choć wątpie by Kabuto byłby zachwycony :P

#34 kubik

kubik
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2006 - 21:10

Kabuto chce być przejęty przez Oro... ciekawe czemu.

#35 Milicja

Milicja

Babcia

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5550 postów
  • Wiek 26

Napisano 13 kwiecień 2006 - 21:39

Cytat

A tak swoją drogą czy myślicie, że jakby Oro nie dostał ciała Saska to czy byłby na tyle zdesperowany, że przejął by ciało Kabuto?
Eee...cóż po Oro można się spodziewać wszystkiego,ale przejęcie ciała Kabuto..Oro musiałby być naprawdę zdesperowany,chyba wręcz blisko załamania nerwowego,żeby coś takiego zrobić...w gruncie rzeczy Oro wcale nie lubi Kabuto i ma go za oślizgłą żmiję(i vice versa),ale zdaje sobie sprawę,że bez jego pomocy nie dałby sobie rady w wielu sytuacjach,ale zaraz robić z niego kontener...nie...

Cytat

Choć wątpie by Kabuto byłby zachwycony :P
Toteż właśnie...oboje czerpią jakieś tam korzyści z przebywania ze sobą,ale jakaś ee.."fuzja" czy powiedzmy infiltracja ze strony Oro nie wchodzi w grę...Kabuciak jest bardziej rozgarnięty od Sasa i tak łatwo wykorzystać się nie da.

Cytat

Kabuto chce być przejęty przez Oro... ciekawe czemu.
Czy ja wiem...może to jego chwilowa zachcianka :>?