Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

Nowy chapter One Piece - komentarze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1232 odpowiedzi w tym temacie

#1226 Tempus6

Tempus6

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisano 22 grudzień 2016 - 12:55

850

O_o

Odaaaa! Jak ja lubię tego gościa! W życiu nie spodziewałem się takiego plot-twista, czuję się absolutnie zrobiony w konia.

Ba, może okazać się, że zamiast przewidywanej walki SH vs Gerna& Big Mom może się to sprowadzić do SH & Germa vs Big Mom albo w ogóle trójstronna nawalanka. 

Pudding, kurde niby była pokazywana wcześniej, w ogóle zapomniałem o tej lasce z trzecim okiem. Oda musi serio nienawidzić Sanjiego -_-, takiej zdrady jeszcze w tej mandze nie było. Ciekawym, czy akurat dla niej Sanji nie zrobi wyjątku w swoim podejściu do kobiet. Dlaczego mam dziwne wrażenie, że Oda-sensei przeczytał/obejrzał ostatnio Grę o Tron? Red Wedding OP-version zaczyna się za 3..2..1... Pedro jest super, im więcej go jest tym bardziej go lubię. JA CHCIEĆ NASTĘPNY ROZDZIAŁ JUŻ!

A w przygotowaniu na wesele: https://www.youtube....h?v=vU8eL2CjzHw

10/10

Użytkownik Tempus6 edytował ten post 22 grudzień 2016 - 13:01

#1227 Gogol

Gogol

~bot

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5056 postów

Napisano 22 grudzień 2016 - 17:56

Ło rany... sporo się naczytałem teorii że Reiju krwawiła z powodu Pudding albo Bege.I że rzeczywiście Pudding będzie niefajna.

Ale to jak to Oda przedstawił i narysował - miazga.

Zarówno strony z trójoką Pudding jak i ze zniszczonym psychicznie Sanjim - pierwsza klasa.

Do tego fantastyczny pojedynek jednookich wojowników - mniam :D

10/10

:D

#1228 Dahaka

Dahaka

~fan

• User
  • PipPip
  • 186 postów

Napisano 22 grudzień 2016 - 21:42

850

O_o

Odaaaa! Jak ja lubię tego gościa! W życiu nie spodziewałem się takiego plot-twista, czuję się absolutnie zrobiony w konia.

Ba, może okazać się, że zamiast przewidywanej walki SH vs Gerna& Big Mom może się to sprowadzić do SH & Germa vs Big Mom albo w ogóle trójstronna nawalanka. 

Pudding, kurde niby była pokazywana wcześniej, w ogóle zapomniałem o tej lasce z trzecim okiem. Oda musi serio nienawidzić Sanjiego -_-, takiej zdrady jeszcze w tej mandze nie było. Ciekawym, czy akurat dla niej Sanji nie zrobi wyjątku w swoim podejściu do kobiet. Dlaczego mam dziwne wrażenie, że Oda-sensei przeczytał/obejrzał ostatnio Grę o Tron? Red Wedding OP-version zaczyna się za 3..2..1... Pedro jest super, im więcej go jest tym bardziej go lubię. JA CHCIEĆ NASTĘPNY ROZDZIAŁ JUŻ!

A w przygotowaniu na wesele: https://www.youtube....h?v=vU8eL2CjzHw

10/10

Hehe, nie masz złego wrażenia. Oda oglądał Grę o Tron podczas Dressrosa arcu :P Aczkolwiek obecny raczej miał już wcześniej zaplanowany. Niemniej nie jest to pierwszy raz, kiedy ludzie czują GoT od OP, bo podczas przemowy Doflamingo na końcu Dressrosy mówiło się podobnie. Jakby nie patrzeć, w fabule obecnie jest tyle frakcji, że Oda spokojnie mógłby z tego mangową Grę o Tron zrobić.

#1229 jaro

jaro

~artificial intelligence

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14193 postów

Napisano 23 grudzień 2016 - 16:51

850

Byłem ciekaw tego rozdziału, wszak to numer 850. Po cichutku spodziewałem się czegoś ważnego, być może przełomowego. Autor, jakby wręcz spełniając moje najskrytsze, świąteczne pragnienia, walnął atomówką. Bo dzieje się BARDZO DUŻO:

-prawdziwa twarz Pudding: ukłony dla autora, rozegrał ten wątek po mistrzowsku. Widząc płaczącą Pudding w poprzednich rozdziałach sądziłem, że planuje sprzeciwienie się Big Mom, jakiś dramat, tymczasem to wszystko była gra. Wielka, perfidna gra.

-rodzina Vinsmoke ma nie wyjść żywa z przyjęcia weselnego. Ironicznie brzmi wieść, że rodzina morderców zostanie wymordowana  podczas takiego wydarzenia.

-zdruzgotany Sanji to widok wywołujący łzy; został zniszczony, wdeptany w glebę, a o jego uczucia wytarła sobie gębę Pudding, w duchu śmiejąc się do rozpuku nad jego szarmanckością; jestem zdania, że po tym arcu nic już w jego życiu nie będzie takie samo, te wydarzenia odcisną piętno na psychice kucharza

To się nazywa walnąć bombę atomową przed świętami ^-^

Ciekawym, czy akurat dla niej Sanji nie zrobi wyjątku w swoim podejściu do kobiet

Gdyby tak zrobił to mielibyśmy Wielka Rewolucję. Wątpię, by autor posunął się tak daleko, ale na pewno zmiany w podejściu kucharza do kobiet będą widoczne.

#1230 Jiraya

Jiraya

Waleczny Bóbr

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2699 postów

Napisano 23 grudzień 2016 - 20:16

850 

Ostatni chapter w tym roku, a Oda dalej w formie i kończy rok z mocnym akcentem. Cały ten arc póki co bardzo na plus, dobrze, że Luffy nie wpadł i nie rozwałał każdego kogo popadnie, a pokonanie jednego z 3 najlepszych ludzi Big Mom było maksimum, co mógł zrobić. Sprawa z Pudding, też bardzo fajnie rozegrana, ale dalej mam troche wątpliwości, czy to własnie nie teraz jest ta jej "gra" bo nie bardzo wiem, czemu miałaby akurat Reijuu mówić o planach jej mamy co do wesela itp do tego jakieś retro z Lolą, no cóż,  trzeba poczekać na rozwój sytuacji niestety, ale jeśli okaże się, że Pudding jednak jest naprawde zła to i tak będzie spoko, bo pasuje do niej ta trójoka szalona twarz :D No i ciekawe kto uratuje Luffyego, bo opcje z wyrwaniem rąk jednak odrzucam, jakby Law był w poblizu to by jeszcze można było oczekiwać takich mocnych akcji, ale chyba stawiałbym na Jinbei'a, który nie został pokazany od akcji z loterią, i cały arc się rozkręca, do tego info że w 2017 ma być Reverie i Wano Arc, oznacza ze przyszly rok zapewne bedzie jeszcze lepszy.

#1231 jaro

jaro

~artificial intelligence

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14193 postów

Napisano 04 styczeń 2017 - 18:50

851

http://www.mangaread...one-piece/851/7- aż się mi serce kraje i sam mam ochotę płakać. Sanji jest zdruzgotany. Skopany i całkowicie sponiewierany. Jestem zdania, że te doświadczenie odciśnie się na jego psychice, nawet jeśli przyjaciele będą chcieli mu pomóc. Nie uwierzę, iż przejdzie do porządku dziennego nad taką zdradą.

Brock kontra Big Mom- liczę na pokaz jakichś nieznanych dotąd możliwości kościotrupa, gdyż przeciwko takiej przeciwniczce musi wspiąć się na absolutne wyżyny.

Zdolność Pudding dobra, gdy chcesz, by ktoś zapomniał ważnych informacji. I tyle w temacie.

Jinbe!! Witaj!! jestem ciekaw co stracił, bo wygląda normalnie, a na pewno coś stracił. Obstawiam ileś lat życia, bo mamuśka chyba sobie upodobała właśnie takie karanie swoich niedawnych poddanych.

Dobry rozdział, bo emocjonalny i pokazujący, że psychika Sanji'ego się rozpada.

#1232 Morchold

Morchold

I've seen some sh**

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4085 postów

Napisano 06 styczeń 2017 - 22:54

Zdolność Pudding dobra, gdy chcesz, by ktoś zapomniał ważnych informacji. I tyle w temacie.
Do pozyskiwania też się pewnie nadaje. Można sobie obejrzeć co ktoś robił danego dnia, z kim  i o czym gadał i tak dalej.

Co do Pudding. Na jakimś filmiku na YT widziałem jej arta z 3 okiem (było to jakoś w listopadzie?). Wydaje mi się że 3 oko w mandze pokazała dopiero teraz, czy jednak źle mi się wydaje? Wtedy pomyślałem że wygląda na złą kobietę i miałem rację.

Co do ryboluda. Lubię go ale - no właśnie ALE. Jakoś nie mam ochoty aby znów pałętał się przy słomkowych. Wiem że jego pojawienie się jest logiczne, bo był na wyspie itd. Jednak wolałbym jakiegoś innego starego znajomego, wyszłoby to trochę ciekawiej. Z drugiej strony nie powinienem się tym martwić bo Oda na pewno da radę wykorzystać go jak najlepiej.

Powraca Jinbe = powraca pytanie o 10 członka załogi. Osobiście wolałbym aby jinbe nie dołączył do załogi. Jednak sporo na to wskazuje, choć może po prostu umrze mu się w tym arcu. Zapewne stracił sporo lat no i tą akcją rozwścieczy mamuśkę na maxa.

Fajnie by było gdyby  do załogi doszła jakaś 3 pani. No i choć jedna Logia też mogłaby sporo namieszać. Ale to tylko takie gdybanie.

#1233 Tempus6

Tempus6

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisano 07 styczeń 2017 - 11:17

Co do Pudding. Na jakimś filmiku na YT widziałem jej arta z 3 okiem (było to jakoś w listopadzie?). Wydaje mi się że 3 oko w mandze pokazała dopiero teraz, czy jednak źle mi się wydaje? Wtedy pomyślałem że wygląda na złą kobietę i miałem rację.

Bingo. Tak naprawdę Pudding została ujawniona już 2 lata temu, tyle że na śmierć o niej zapomniałem ( zresztą nie tylko ja, jak widać). Chapter 651- pierwsze pokazanie Big Mom.

http://mangafox.me/m...66/c651/11.html

Użytkownik Tempus6 edytował ten post 07 styczeń 2017 - 11:19