Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Kto na trenera/Nauczyciela

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
387 odpowiedzi w tym temacie

#1 RelenaXX

RelenaXX
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2006 - 18:39

Jak byście byli w świecie Naruto i moglibyscie sobie kogoś wybrać na trenera sztuk walki to kto by nim był ??

Ja wahałabym się między Itachim a Oro . Itachi jest silny i nawet przystojny . A Oro jest starszy i ma duże doświadczenie...chodź podejżewam go że ma jakieś skłonności pedofilskieXD

#2 bogibo

bogibo
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2006 - 19:21

trenera humm zapewne kakashi'ego :P
ale w druzynie chcialabym miec Temari ^^ xD [zdominowałybyśmy biednego kakasha ;P]

#3 Rinoa Sin

Rinoa Sin
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2006 - 19:31

Orochimaru... nie. Nie chcę chitera za nauczyciela. Chyba wybrałambym Itachiego lub Yodaime. Ewentualnie Kakashi.

#4 Yuzuki

Yuzuki
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2006 - 21:12

Oczywiscie Kakashiego^^ Heh, ma taki klawy styl . Hmmm...ewentualnie Jiraye (gdyby nie był takim giga-zbolem....) Chociaz Itachi tez jest dobry....ale i tak wole Kakashiego^^

#5 helldeck

helldeck
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2006 - 21:20

Jariya ewentualnie Yondaime. nikt inny nie wchodzi w rachubę xD

#6 urbinek

urbinek
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2006 - 21:41

Kakashi albo Jirayra
jeen ma fajny styl i doswiadczenie a drugi jest zajebiscie silny i wogóle ;]
zgadnijcie który to który :D:D:D

#7 Tooya

Tooya

~fan

• User
  • PipPip
  • 205 postów

Napisano 05 styczeń 2006 - 21:47

Itach, Orochimaru

#8 dark

dark
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2006 - 23:07

Ja chciałbym trenować najpierw u Kakasza , a potem u Jiray (tylko żeby mnie trenował a nie podglądal jakieś dziewczynki)

#9 Cinek

Cinek

~fan

• User
  • PipPip
  • 206 postów

Napisano 06 styczeń 2006 - 00:36

A ja będę oryginalny, chciałbym trenować u Gai'a :D Ma fajny styl walki i niezłą motywację, myślę że by się nadawał ;]

#10 Milicja

Milicja

Babcia

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6172 postów

Napisano 06 styczeń 2006 - 17:34

Hmm..,a ja chciałabym trenować albo u Tsunade albo ew. u Yondaime....,a uzasadnienie jest chyba oczywiste i nie muszę pisać :P

#11 Yoroitoshi

Yoroitoshi

~random

• User
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 06 styczeń 2006 - 18:29

Ja chciałbym trenować u Garry jeśli można:D

#12 Hisoka

Hisoka
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2006 - 21:36

Ja bym wybrał Oro. Cholernie silny i z pieczęciami jako dopak dla swoich przydupasów ^^

U Itachiego nie byłoby sensu trenować bez sharingana :/

#13 Chloe

Chloe

cesarzowa

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2879 postów

Napisano 06 styczeń 2006 - 22:29

z pieczęciami jako dopak dla swoich przydupasów ^^

Które zabierają Ci wolną wolę...

Ja bym wybrała Sandaime, w końcu to spod jego ręki wyszli Tsunade, Oro i Jiraiya, a to coś znaczy ^^

#14 Shiven

Shiven
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2006 - 23:54

Za senseia.... Nie Itachiego, ponieważ chociaż jest moją ulubioną postacią, bałabym się go.
Wybrałabym Jirayię :)

#15 Yuzuki

Yuzuki
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2006 - 22:53

O, albo wzielabym sobie za trenera I lub II Hokage :) (albo oby dwoch^^) W koncu to od nich uczyl sie Sarutobi, a po nim byl Orochimaru, Tsunde i Jraya, a po Jirayi IV Hokage,a potem Kakashi itd. :)

#16 Daraś

Daraś
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2006 - 23:18

Wiadomo ze Jyraia,w koncu dogadywali bysmy sie,jest silny,doswiadczony,zboczony ;)

#17 Zephyr

Zephyr
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2006 - 00:36

Gai, zdecydowanie. Zeby zrobić cokolwiek konstruktywnego potrzebuję naprawdę mocnej motywacji, często w postaci kopa w dupę, energiczne metody Gaia byłyby zatem idealne. Zresztą, kto inny pozostaje? Przy Kakashim powstałaby kombinacja flegmy jakiej nie widział świat, Asuma truje dymem z papierosów, Kurenai jest zbyt sexy żeby można się było skupić, Ebisu ma najgorsze wyczucie mody w Kraju Ognia, Orochimaru próbowałby mnie wykorzystać (nieważne w jaki sposób) przy pierwszej możliwej okazji, Jiraiya próbowałby wykorzystać pobliskie panienki przy pierwszej możliwej okazji, a Tsunade i Sarutobi śmierdzą starymi ludźmi.

#18 Snake

Snake
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2006 - 13:43

Ja bym zdecydowanie chciał trenować u Kakashiego lub Yondaime. Dla mnie oni po prostu wymiatają. Myślę, że bym się z obydwoma dogadał.

#19 lukmac

lukmac
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2006 - 21:37

hmm, ujme to w ten sposob:
Kakasz - nie - sam nie pałam energia, a z kims takim to dopiero bym nic nie robil :P
Jiraiya - nie - mamy wspolne zainteresowania, wiec za duzo bym sobie nie potrenowal
Kurenai - nie - jak juz ktos powiedzial, z taka goraca senseika to bym nie byl w stanie trenowac
Mysle ze odpowiedni bylby Yondaime, czlowiek energiczny, ktory motywowalby mnie do dzialania i co wazne, dosc mlody (nie lubie nauczycieli tzw. starej daty, nie da sie z takimi dobrze dogadac )

#20 Santus

Santus
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2006 - 12:35

Jako trener to albo Kurenai lub Yamato, bowiem zawsze uwielbiałem ANBU *___* A jak nie to zostaje tylko Pierwszy Hokage wszak był jednym z pierwszych twórców większości zakazanych technik Konohy

#21 Krzysiek

Krzysiek
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2006 - 12:48

Hehe Kurenai by byla fajną trenerką, potrenowalbym sobie z nia techniki iluzjoniczne :)

A tak naprawde to ja bym chcial byc trenowany przez Naruto, zdeterminowny, nie poddaje sie, silny charakter i napewno byloby smiesznie :), no i nie ma co sie oszukiwać i tak on na koncu bedzie najsilnieszy.

pozdr

#22 Dakki

Dakki

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1439 postów

Napisano 18 styczeń 2006 - 04:07

Kakasz... Chyba jedyny trener, ktory za moje spoznienia by mnie nie opieprzal... A i sama za dlugo na niego niemusialabym czekac ^^'

#23 Assassin

Assassin
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2006 - 16:34

Sasari lub lider akatsuki o ile jego techniki nie opieraja sie glownie na blood limicie

#24 Neji(J)

Neji(J)
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2006 - 16:55

Najlepszym wydaje sie kakashi oro jest dobry ale po co nauczyciel ktory chce cie zazbic

#25 KoRnKage

KoRnKage

~fan

• User
  • PipPip
  • 278 postów

Napisano 18 styczeń 2006 - 17:09

Ero senin :) bys sie podladac nauczył ;) mysle ze on jest idealny na nauczyciela :)
nie ma bloodline co mogloby utrudniac nauke :) mysle ze on rzadzi!!

#26 Kalamir

Kalamir
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2006 - 19:54

hmm..... trenera ???

Anko
Kurenai
Temari

wiem wiem...jestem taki banalny

#27 Midori

Midori
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2006 - 03:30

Ero senin-bo chłop inteligentny i czegoś nauczyć potrafii no i ma poczucie humoru,a z jego zboczeniem dałoby się żyć XD
no może jeszcze Kakashi :D

#28 Sacred Aburame

Sacred Aburame
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2006 - 22:19

Ja tam bym chciał żeby mnie trenował Asuma. Nauczyłby mnie posługiwać się tymi fajnymi sztylecikami i jak je wydłużać za pomocą czakry, zabierałby mnie na pieczone kasztany (YEEEAH), byłby luzakiem i chociaż nie wiem jakie ma metody szkoleniowe, to na pewno jakieś strasznie głupie, przy których można się pośmiać ale też trenować xD W ogóle jego luźne podejście do życie mi się podoba, to właśnie jego styl jest najbardziej klawy!

#29 Naruto

Naruto
  • Goście

Napisano 09 marzec 2006 - 19:31

hmmmmmmmmm
jak juz to pary sensei'jów ;p Yondaime ^^ , Oro przy technikach zakazanych, Kabuto i Tsunede przy medycznych, Jiraya, no i moze jeszcze Kakashi ^^

#30 Laughtingman

Laughtingman
  • Goście

Napisano 10 marzec 2006 - 10:37

Mnie mugłby trenowac hokage 3. Półki nie zginą;( A tak to erosennin;)

#31 dav

dav

~fan

• User
  • PipPip
  • 292 postów

Napisano 12 marzec 2006 - 09:57

ja bym wybrał Ebisu, niby nie jest za mocny jak na Jounina ale jednak technicznie nauczyłby mnie wszystkiego tego co potrzebuje ninja, a po obryciu wszystkich podstaw i osiągnięciu poziomu chunina poszedłbym na nauki do... nie kogo innego jak Gaia, żeby doprowadzić swoje Taijutsu do perfekcji... Nie rajcują mnie Nin i Gen bo wolę najbardziej Taijutsu bo jest walką kontaktową

#32 Himura

Himura

~fan

• User
  • PipPip
  • 150 postów

Napisano 12 marzec 2006 - 11:37

Nie bede orginalny gdbym mogl wybierac bylby to kakashi albo Jiraiya
tsunade odpada przez ten jej biust nie moglbym sie skupic
ostatczenie mogla by mnie trenowac Anko

#33 Mikuni

Mikuni
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2006 - 20:17

Hm... Ja bym chiała u Naruto.. ten to by mnie wytrenował tak że bym wycisneła z siebie resztki sił az nie nauczyła bym sie wykonywac danej techniki poprawnie ( znając jego upor) , pozatym było by zabawnie :D
A tak to w rachube wchodzi oczywiscie Kakashi i Jiraiya <- było by klawo :D

#34 Miniupuchaty

Miniupuchaty
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2006 - 21:36

Także nie będę orginalny Kakashi albo Jiraiya.

#35 Sylia

Sylia
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2006 - 09:06

stawiam na oryginalność...
Gdybym "była w Naruto" hmm to zastanowiłabym się najpierw którą wioskę wybrać hehe... no ale powiedzmy, że ze względu na sentyment niech zostanie Konoha.
Ja tam nie stawiałabym sobie żadnych granic... u każdego silnego po trochu jeśli to możliwe hehe. Kakashi przede wszystkim (ale tu liczyłabym na przelotny romans hmm hehe), potem szkolenie u reszty nauczycieli.
Takim sposobem byłabym nawet silna... a Oro i cała reszta mogłaby się schować... chociaż swoją drogą w przypływie nudów opuściłabym wioskę i powędrowała do brata Sasuke... może wspólnie odbudowalibyśmy jego klan? Hehe
A tak poważnie...
U każdego po trochu w tym i Tsunade podszkoliłabym w hazardzie.