Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Kto na trenera/Nauczyciela

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
387 odpowiedzi w tym temacie

#36 Latherian

Latherian
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2006 - 17:00

U kogo by tu trenować...
- Kakashi - koleś bardzo stawia na walkę zespołową, a jej podszkolenie by mi się przydało, no i jak mu się w końcu zachce to jest dobrym trenerem, w końcu dobrze wytrenował Sasuke w ciągu tylko miesiąca. Mój faworyt.
- Jiraya - taki trening byłby ciekawy, ponieważ bym go próbował cały czas odciągać od panienek, on i tak by robił swoje, byłoby wiele kłótni, ale w końcu byśmy się polubili.
- Deidara - nie wiem, czy byłby dobrym trenerem, ale wydaje mi się, że byłby bardzo ciekawą postacią
- Sakura (jak już zostanie Jouninem, a w to, że zostanie nie wątpie) - miło by było mieć za mistrza osobę inteligentną, a na dodatek umiejętności medyczne są kuszące :)

#37 sabaku_no_gaara

sabaku_no_gaara
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2006 - 14:18

Myślę, że Gaara.
Albo Orochimaru. xd

#38 negra

negra
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2006 - 18:46

Ja bym wybrała Itachiego, bo sporo bym sie nauczyła i charakterek wyrobiła, no i Kakashiego to byłaby katorga, ale co tam, i oczywiście Jiraye byłaby ostra beczka smiechu i kłótni.

#39 Dami

Dami
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2006 - 15:35

Zdecydowanie Kakashi... uhuhu... gdyby każdy mógł sobie wybrać, to z tego co ja tu widzę Kakashi miałby całą hordę uczniów :P
Ale jedno jest pewne: Jakby mnie Kakashi uczył, to napewno bym się baaaardzo starała :> I mogłabym się spóźniać na zajęcia :P

#40 Remuri

Remuri
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2006 - 21:30

mnie osobiście pociąga (nienaturalnie) medycyna... dlatego Tsunade... albo Kabuto - zcwaniłabym się u niego, gdyby już mi przekazał wszystko co umie, to ja wtedy robie wypad, a na dowidzenia, żeby mu nie było żal, mój but czule pożegna się z jego tyłkiem... ja musiałabym mieć nauczyciela, który umie zaprowadzic dyscyplinę, kogoś kto by mnie usadził, bo mnie zawsze wszędzie pełno...

#41 [email protected]

[email protected]
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2006 - 23:37

Zdecydowanie u Gai'a :)
Motywacja,konsekwencja... a przedewszystkich odcinek nr 100 w ktorym Gai pokazuje swoja prawdziwa twarz,jest poprostu rewelacyjny.
U Kakashi'ego tez mozna by.... ale jest troche flegmatyczny a Gai jest gosciem przy ktorym nie da sie nudzic ;)
Jiraya bym non stop latal pijany i patrzyl za laskami =]
Itachi jest beznadziejny nie lubie go strasznie ;/ podobnie jak Orochimaru. (ale to i tak nic znienawidzona przezemnie postacia jest KABUTO marzy mi sie taki odcinek w ktorym by Kabuto zostal zabity przez Kakashiego przy wczesniejszym "pobawieniu" sie z nim...)

#42 Skublik

Skublik
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2006 - 07:30

Kakashi>> ninjustsu, genjutsu, praca w zespole, pieczętowanie i pisanie zwojów
Lee>> taijutsu
Jiraiya>>Cokolwiek byle można popodglądać ^__^ jakieś osobnkiki pci żeńskiej

#43 yarashi

yarashi
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2006 - 09:15

Ja na nauczyciela wybrałbym Jiraiya bo zna wiele spoko technik noi i jest z wielkiej trójki.
Tylko ze jego mało obchodza uczniowie i zaniedbywal by mnie jakby zobaczył jakąś laskę.

#44 Laughtingman

Laughtingman
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2006 - 16:40

Ero-sennin rulez i tylko On:D

#45 Yajirobei

Yajirobei

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów

Napisano 03 maj 2006 - 17:48

Możliwi trenerzy:

z Konohy:

Jiraiya: za mało go zdecydowanie za mało, a potężny; poza tym ma ciekawe ... hobby... pomógłbym mu może przy jehgo książkach... heheh

Czwarty: trenować u kogoś takiego byłoby zaszczytem

Orochimaru: zły, ale ciekawe techniki zna.... Czemu nie....?

Kakashi: byśmy obaj błądzili po drodze życia...

z Piasku:

Sasori - ciekawa osobowść, mógłbym nauczyć się panowac nad Kenem i Barbie

A z osobistych trenerek:

Temari, Anko, Kurenai, Shizune.... A jak podrosną to jeszcze: Tenten, Sakura, Hinata, Ino...

#46 yroshiku

yroshiku
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2006 - 17:53

Gdybym był w stanie wybrac swojego trenera jako postać z serii Naruto byłby to na pewno Kakashi lub też Kurenai(hmmmm... mały podryw).

#47 adis

adis
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2006 - 14:39

a jak dla mnie to Anko(zna zakazane techniki Orochimaru a przy tym wygląda od niego lepiej :p)ew Erosenin(potęzny a przytym ma duze zainteresowanie kobietami :])

#48 BlackDragon

BlackDragon
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2006 - 19:33

Sarutobi - Bez wątpienia miał niezwykłe doświadczenie i wiedzę. Po jego walce z Orochimaru, jest niezaprzeczalne, że znał się na genjutsu i ninjutsu jak nikt inny, wiele mogłabym się od niego nauczyć.

Anko - Zna techniki używane, że tak powiem, po obu stronach zapory no i ma charakterek ^^, jej treningi to pewnie masakryczne by były.

Kakasi, ewentualnie ktoś z ANBU, w końcu to elita :)

#49 Toyka

Toyka
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2006 - 22:32

Nic oryginalnego, Kakasz albo Jiraya ;)
Ewentualnie Asuma, ale palenie szkodzi osobom w Twoim otoczeniu... ;>

#50 Faviela

Faviela
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2006 - 11:12

Ja chyba u Kabuto, na pewno bardzo by dbał o swoich uczniów, ponadto medycyna zawsze się przyda.
Albo Ibiki, jego nietypowe umiejętnosci i specjalizacja mogłyby pomóc jego uczniom nawet w zupełnie ekstramalnych warunkach^^

#51 Pacior

Pacior

~fan

• User
  • PipPip
  • 137 postów

Napisano 24 wrzesień 2006 - 11:22

Ja wybrałbym sobie jako trenera Sandaime badz Yondaime ze wzgledu na ich wielkie umiejetnosci. Oczywiscie moglby byc jeszcze Kakashi.

#52 Naruto rasengan

Naruto rasengan
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2006 - 11:57

No dla mnie to nawet Naruto by wystarczał(przecież nawet nie umiemy walczyć a to szkoda).Kunajami tak celować to też raczej nie łatwa sztuka.Ale gdybym był na miejscu geninów i innych to na trenera wybrałbym takich nauczycieli(sorka ale nie wiem którego bym wybrał dlatego podam moich trzech najlepszych)
1.Jiraja
2.Itachi
3.Orochimaru
dodatkowi nauczyciele
1.Kakashi
2.Gai
3.Iruka(choć dużo nie umie to móglby nauczyć nas podstaw jak robić bushin no jutsu)

Trudne wybory ponieważ wszyscy są fajni ale tak ogółem to Orochimaru jest najlepszy

#53 Naizer

Naizer
  • Goście

Napisano 05 październik 2006 - 19:59

Ja bym najchętniej trenował u Gaia. Może jest trochę dziwny, ale wydaje się być dobrym nauczycielem. Z innych postaci mógłby być Yondaime(gdyby żył), Ebisu i Orochimaru.

#54 Gogol

Gogol

~bot

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5068 postów

Napisano 09 październik 2006 - 20:36

czwarty: byłbym spadkiem po nim jako jego najlepszy uczen a ulepszonego rasengana robiłbym po jednym na kazdy palec :)
kisame; ze wzgledu na miecz, takim czyms mógłbym walczyc poza tym lubie wode :)
gaara: jesli tylko mialbym władze nad piachem(ew. błotem)

#55 slayer_virus

slayer_virus

~fan

• User
  • PipPip
  • 121 postów

Napisano 20 październik 2006 - 17:32

1.Ero-Sennin :D Nauczył by mnie Rasengana ;]] a po treningu Hej Ho ! na panny by sie szło ! :D oj taak :D
2.Kurenai-sensei ;]] uczyła by mnie Elo Genjutsu a po godzinach miałbym z nią romanss :DD ojj taaakk :D
Jako dodatkowego Sensei'a wybrałbym kakasha :P kiedy byłbym już Elo Pro ninja to bym mu wyczesał z Rasengana tak że by mu Sharingan z oka wyskoczył i był bo wchłonął :DD Potem to tylko bym kopiował wszystkie techniki na lewo i wprost :D Uhaha :P

#56 lady sakura

lady sakura
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2006 - 23:46

chciałabym u Itachiego ale nie mam Sharingana,więc mnie raczej nie będzie chciał,Oro jest dobry ale z takim językiem....bez komentarza zostaje Kakashi skoro wychował Naruto moze mnie też mu się uda:)

#57 Gimladen

Gimladen
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2006 - 09:09

Ja bym tam chętnie trenowała u Czwartego(gdyby żył:P) albo u Lee. Ewentualnie Kurenai albo Deidara XD

Dochodzę do wniosku, że Tsunade nie byłaby takim złym nauczycielem. Techniki medyczne równie dobrze można przecierz wykorzystać w walce:D

#58 wartrix

wartrix

~random

• User
  • Pip
  • 77 postów

Napisano 04 grudzień 2006 - 13:13

Ja chcialbym zeby mnie uczyl 2 hokage

#59 margot.

margot.
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2006 - 16:17

Najlepiej Itachi i Kakashi ^^

#60 Nocny łowca

Nocny łowca
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2006 - 21:49

A ja chciałbym trenować u zabuzy i poznać jego suitony szczególnie ten wodny smok, był wypaśny. No i nauczył by mnie posługiwać się zajebistym mieczem większym ode mnie :D

#61 Hidori

Hidori

~random

• User
  • Pip
  • 64 postów

Napisano 05 grudzień 2006 - 14:04

głupie pytanie .....

Ozywiście że u Jiraja. Razem bysmy chodzili na dziewcznki i wogóle. huhu by się działo by się działo ;D

#62 qosmo

qosmo

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1726 postów

Napisano 05 grudzień 2006 - 20:47

Po przemyśleniu o_o dochodzę do wniosku, że mam 3 typy:
Kakasz - podstawy w życiu ninja np ninjutsu
Jyra - z takim to można iść na wycieczkę - sensei od technik
Shikamaru - ogólnie o walkach + wychowawca :p

#63 kokon

kokon
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2006 - 20:54

Jiraiya byłby OK,ale napewno mój portfel by ucierpiał ;)
Kakashi - wsumie fajny sensei, może być xD

Ale numerem 1 - GAI!!!! <-- buehehe , tak bo on by napewno mnie czegoś nauczył! I dałby mi sexy zielony strój! ;PP

#64 mucha13vip

mucha13vip
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2006 - 22:36

No dobra nic oryginalnego Kakashi albo Jiraiya...
Kakashi ze względu na niesamowite doświadczenie i różnorodność technik...
A z Jiraiyą napewną bym się świetnie dogadywał... mielibyśmy ten sam "sposób patrzenia na świat"... :P:P

#65 Cless

Cless
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2006 - 20:54

Hmmm

Kurenai: bo jest ładna xD i fajna ^^
Itachi: bo mam na jego temat manie xD
Kisame: a co!? jest fajny ^^
Deidara: ja uważam ze to baba xD i lubie ją :P
Gai: nie no miałbym z nim dużo śmiechu ^^
Jiraiya: bo podzielam jego zainteresowania xD

#66 Yamanaka Ino

Yamanaka Ino
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2006 - 17:46

heh będze sie powtarzać no ale trudno :
Kakashi i Itachi ^_^

#67 nosweratu

nosweratu

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 385 postów

Napisano 07 grudzień 2006 - 19:27

Itachi jest zajebistym shinobi ale trener z niego taki jak z koziej du*y trąba. Jak nie chciał własnego brata uczyć to i was by mu się nie chciało!

Na najlepszego trenera typuje:
Kakashiego, Jiraiyę albo Sandaime. Osobiście był bym zadowolony mając za nauczyciela którego kolwiek z tej trójki.

#68 Nauczyciel

Nauczyciel
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2006 - 14:52

Ja bym wolał jakoś Zabuze

#69 Saski boss

Saski boss
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2006 - 15:02

Moimi typami na nauczyciela sa:orochimaru, itachi, 3rd i moze lider akatsuki.

#70 dav

dav

~fan

• User
  • PipPip
  • 292 postów

Napisano 11 grudzień 2006 - 15:35

To też już było albo mam zwidy...

Podstawy wszystkiego Ebisu, koleś potrafi wytłumaczyć, i później poszedłbym na nauki do Gaia, taijutsu.