Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Kto na trenera/Nauczyciela

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
387 odpowiedzi w tym temacie

#106 Lorian

Lorian
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2007 - 11:28

ja tez zastanawiałam sie kto mógłby być moim senseiem. spowodowane to było dość dziwnym snem, w którym byłam na naukach i Orochimaru...
Wraz z moją sis rozmyślałyśmy kto z Akatsuki, nadawał by sie na Senseia.
selekcja była prsta:

Deidara - odpada. Nie widzę go w roli senseia ^^'
Itachi Uchiha - tak jak ktoś wcześniej napisał, jeńli nie masz sharingana to na dłuższą metę nic ci po Itachim...
Kakuzu - jakoś nie mam ochoty zostać sprzedaną do... domu uciech ^^''''
Hidan - chce mieć senseia z głową na karku... wiec odpada :-p
Flower-chan - nic o niej nie wiem, wiec sie nie wypowiadam ^^'
Lider - no tu już może być ciekawiej... jak dotąd jedyny który sie nadaje :-p
Zetsu - nie mam zamiaru skończyć jako kolacja >_>
Kisame - nie, nie, nie, absolutnie, nie!
Sasori - hmm... trucizny. chyba kolejny, obok sir lidera, który mógłby być moim senseiem.

Tak, więc jako swoich nauczycieli widziałabym Sasoriego, albo sir Lidera. Tyle ze ten pierwszy mógłby stracić do mnie cierpliwość dość szybko, a umiejętności tego drugiego nadal pozostają tajemnicą.

#107 luna_white

luna_white

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisano 17 kwiecień 2007 - 11:29

Lorian, a Tobi/Obito?

#108 Kankuro

Kankuro
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2007 - 16:02

Ja bym wybrał Sasoriego bo chciałbym lalki kontrolować

#109 kumiko_^^

kumiko_^^

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 547 postów

Napisano 19 kwiecień 2007 - 16:22

Lol jak to na mnie przystalo stawiam na Kakashiego *___*

Ma Profesjonalne podejscie,jest spokojny,Wyjatkowo Luźny,Może Duzo nauczyc ; Oraz gdy jest potrzeba Staje sie Poważny...

co tu wiecej dodawac?? :]

#110 Lorian

Lorian
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2007 - 20:46

Lorian, a Tobi/Obito?

Tobi to jakaś pomyłka >_> Nie lubie go i go nie zaliczam.

#111 Rhey

Rhey
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2007 - 16:50

Shiranui Genma - wygląda na wyluzowanego ale i dość wymagającego więc pewno udałoby mu się wbić mi trochę wiedzy do głowy.

#112 Yozen Mari

Yozen Mari
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2007 - 17:02

Ciekawy temacik X3
Na swojego senseia wybrałabym...hmmm no łatwy wybór to raczej nie jest. Po dłuższym zastanowieniu pod uwagę brałabym
- Sasoriego - kiedy zobaczyłam jak walczy to normalnie mnie zatkało, trzeba przyzać że takiego przeciwnika nie wolno lekceważyć, jest silny, zna się na rzeczy, jest specjalistą od trucizn i antidotów ( bardzo przydatna rzecz ). Szkoda tylko że taki niecierpliwy jest ale jakoś by się dało wytrzymać X3
- Dedara - może to być dziwny wybór ale Deidary nie da się nie lubić X3. Byłby z nim niezły ubaw, miało by się powtórkę ze sztuki X3 Ma fajne pomysły, jest sympatyczny, potrafi dać w kość jeżeli go ktoś zdenerwuje tak więc trzymałby poziom dyscypliny.
- Kakashi - poważny i zarazem wyluzowany, na fajne sposoby nauczania, sympatyczny, zdyscyplinowany, nudno z nim też nie jest, wymagający, nigdy sobie nie odpuszcza. No i w kasze sobie dmuchać nie da.

#113 Teko

Teko
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2007 - 19:32

Szczerze mówiąc nie wiem kogo wybrać. Myślę, że Sarutobi, Kakashi lub ta co uczy Shino, Hinatę oraz Kibę (nie pamiętam imienia). Każdy z nich myślę, że byłby idealny. Chociaż bardziej bym preferował jak zwykle syna White Fanga :P.

#114 Deidara_Fan

Deidara_Fan
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2007 - 21:35

Ja bym wziela Tsunade! Mocna kobieta z osobowoscia :) Sama chcialabym taka byc :) Jakby mnie jakis facet wkurzyl to strzala :) Tsunade na senseia XD

#115 lapin14

lapin14

~random

• User
  • Pip
  • 63 postów

Napisano 27 czerwiec 2007 - 21:55

Ja bym wziął Sasuke/Naruto/Yondaime/Jirayia/Kakashi. Oni są silni i chciałbym żeby któryś z nich został moim senseiem xP...Oczywiście Yon nie żyje a Nar i Sas nie są jouninami ale to szczegół xD.

#116 Deidara_Fan

Deidara_Fan
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2007 - 22:16

Sasuke? nie wiem czy on jest idealem senseia...
lekcja 1
Musisz nienawidzic Itachiego zeby stac sie silnym
Lekcje 2 ,3,4,5,6,7,8,9
Musisz nienawidzic Itachiego zeby stac sie silnym etc

#117 Kubix-san

Kubix-san
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2007 - 22:19

Ja zdecydowanie wybrałbym Itachiego lub Kakashiego, albo najlepiej obydwoje. No w końcu jeden jest bardzo silny, a drugi ma spoko podejście do życia.

#118 Namidia

Namidia
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2007 - 22:53

Anko ^^ Dlaczego? Bo mam podobnie zjechaną psychikę jak ona i taki sam charakter xD Rozumiałbyśmy się jak Lee z Gai-sensei xD
Może być jeszcze Gaara, ale przy nim niewiele bym sie nauczyła xD Dlaczego? Hehe xD Bo nie mogłabym odlepić od niego wzroku :P Jest za słodki, żebym mogła się wsłuchać co on mówi. Od razu moje mysłi byłby gdzie indziej xD A gdzie? No chyba dziewczyny wiedzą, chłopcy możliwe, ze też xD

#119 Kintaro

Kintaro
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2007 - 22:26

Jiraya bo jest najlepszym nauczycielem ,jest nauczycielem 4 Hokage i jest jednym z legendarnych Sanin.Umie kazdego wszystko nauczyc.
Kakashi jest najlepszy nauczyciel po Jiraya.

#120 tytani

tytani

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisano 01 lipiec 2007 - 00:57

Ja bym wziela albo Itachiego albo Kakashiego...
Dlaczego? Jako posiadacze Sharinganow powinni znac full technik i glownie na tym, by mi zalezalo...:3 No i tyle

#121 Fanyy

Fanyy
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2007 - 20:30

Jiraiya - przystojny, uczył 4tego Hokage, nazywał by mnie żabką;P No i przecież Sannin, to coś znaczy nie? No i pewnie nauczyłby mnie rasengana:D
Na drógim miejscu Tsunade.
Nikogo spoza legendarnej trójki nie biorę pod uwagę.

#122 Greivis

Greivis
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2007 - 20:58

Ja bym wziął Tsunade. Senin w końcu i nauczyła by mnie tej siły. :P Jirayra za dużo kasy by mi zabierał na panienki. :D

#123 Sumiru

Sumiru

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 362 postów

Napisano 01 lipiec 2007 - 21:05

Hmm...mając wybór to pewnie na pierwszym miejscu Itachi (nie bic, proszę) zna wiele technik i mogłoby być fajnie xD. Jeśli nie on to pewnie Tsunade, wiadomo sannin, na bank nie brałabym Jirayri bo jakoś za nim nie przepadam. Jeszcze jakby się zastanowić to można byłoby wziąć sobie Yondiego (ale nie żyje :( ) bo przystojny, bo Hokage i zna silne techniki na pewno.
To chyba tyle...a jednak nie. Wezmę sobie za senseia Lidera Aka xD

#124 Eti

Eti

~fan

• User
  • PipPip
  • 265 postów

Napisano 02 lipiec 2007 - 23:28

Po 5 minutach intensywnego myślenia... Nie...

Po 10 minutach intensywnego myślenia...

No dobra: po 15 minutach intensywnego myślenia stwierdzam ze wybrałabym Tsunade. Chyba dlatego że chciałabym być taka silna. Mam w sobie coś z feministki :D Poza tym jest saninem, a to o czymś świadczy. No tak, zdecydowanie Tsunade :P

#125 FraX

FraX
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2007 - 18:54

Hmm... W sumie to bym wziął YonDaime ale zdechl (chociaz nie udowodniono)... A jak nie on to Itachi ze wzgledu na znajamosc wielu fajnych technik... Jirayri bym nie wzial ze wzgledu na to ze by sie gapil na kazda lepsza laske xD... No po kilkuminutowym namyslaniu wybralem Tsunade ze wegledu na te... eee miesnie ;] mogla by mnie nauczyc tej sily xD

#126 Rezo-2

Rezo-2
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2007 - 18:55

Yondaime. Znał niesamowicie silne techniki i umiał je wykorzystywać w pełnym zakresie.

#127 ktoś

ktoś
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2007 - 10:29

Jirayri bym nie wzial ze wzgledu na to ze by sie gapil na kazda lepsza laske

Dlatego właśnie wybrał bym Jirayie to jest żyć nie umierać trening od switu do nocy oglądanie lasek
Na drugi cień podrywanie ich
A na trzeci wiadomo co :D:D:D

Yondaime. Znał niesamowicie silne techniki i umiał je wykorzystywać w pełnym zakresie

Twój post mnie dobil . Krótszego się nie dało .

#128 Fuyu

Fuyu
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2007 - 11:59

trudno znaleźć jednego senseja, gdyz kazdy z nich specjalizuje sie w innej dziedzinie, pozatym musielibysmy sie dopasowac charakterami ;) tak wiec:
> Tsunade - z tym charakterem mogloby byc trudno :) pozatym techniki medyczne nigdy mnie specjalnie nie pociagaly, aczkolwiek mysle, ze jako sensei jest znakomita :) - lecz nie dla mnie
> Jiraiya - coz, moze tego sannina zostawie mezczyznom ;)
> Orochimaru - nie biore nawet tego amoralnego gada pod uwage ;p
> Gai - zeby podszkolic swoje taijutsu i zdobyc wole walki i chec samodoskonalenia sie ;) - ale tylko w sytuacji, kiedy bylabym podobna do niego, Gai to ciekawa propozycja, ale niestety - tez nie dla mnie :)
> Kakashi - o, tutaj pojawilo sie malenkie swiatelko w tunelu, coz, mezczyzna zdolny, przystojny pewno, zabawy i bardzo silny, aczkolwiek jego spoznialstwo i flegmatyzm moga byc irytujace, a ja owe cechy tępie ;) - aczkolwiek nie przekresla to jego od razu
> Asuma - z nim bym sie moze i dogadala, gdyby tyle nie kopcił, bo w chwili obecnej rzucam i potrzebuje wsparcia, a on mi raczej w rzucaniu nie pomoze ;)
> Kurenai - o tak, genjutsu! Kurenai to konkretna babka, jest stanowcza, calkiem calkiem silna, w koncu jest jouninem :) pozatym napewno jej umiejetnosci nie ograniczaja sie do technik iluzyjnych, podstawy taijutsu i ninjutsu tez napewno zna, + znakomita znajomosc gen czyni ja imo najlepiej zapowiadajacym sie sensejem dla mnie :)

#129 Kubax

Kubax
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2007 - 17:05

Kakashi oczywiscie ;) Bardzo doświadczony wojownik, odpowiedzialny, dba o swoich uczniów.
I ma super wygląd xD Pozdro.

#130 avatar

• Goście

Napisano 08 lipiec 2007 - 09:46

Kakashi - bo jest mądry i mógłby mnie wiele nauczyć
itachi - jest bardzo silny i zna dużo ognistych jutsu których i ja chciałbym się nauczyc

#131 Osiris

Osiris
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2007 - 12:26

Yondaime Najpoteżniejszy z wszystkich Shinobi.
Maiłby dużo do zaoferowania dla swoich uczniów . ninjutsu taijustsu i genjutsu

#132 Mith

Mith
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2007 - 12:37

Deidara - Nie bardzo ^^
Itachi Uchiha - Jeśli ktoś lubi tortury...
Kakuzu - Nie!
Hidan - Czemu nie, wreszcie byłaby pierwsza grupa składająca się z samych dziewczyn ;>
Flower-chan - Tak
Lider - Zagadka ;>
Zetsu - Trzeba często podlewać, więc odpada ^^
Kisame - No comment
Sasori - Mógłby być, choć to nie mój sensei... Bo mój sensei to:
(Nagrodę w wysokości tysiąca miliona triliona dolarów wygrywa:)
Orochmiaru! :)

#133 shaway

shaway
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2007 - 12:39

Kakashi - bo jest mądry i mógłby mnie wiele nauczyć
itachi - jest bardzo silny i zna dużo ognistych jutsu których i ja chciałbym się nauczyc

Znając Itachiego z charakteru prędzej by Cię zabił a nie przygarną pod skrzydła.

Jeżeli natomiast chodzi o mnie lista potencjalnych:
Yondaime 4th Hokage-"Błysk" z Konoha nietuzinkowe techniki potężne jutsu walka w zwarciu na bardzo wysokim poziomie, ciepły wyrozumiały, z góry bym mu zaufał...Więc Yondi-tak
Hatake Kakashi- Geniusz z Konoha, nienaganny charakter, lecz jeżeli by kogoś faworyzował odszedłbym już tego samego dnia-Kakashi razczej tak!!
Orochimaru-Legendarny Shinobi, setki poznanych jutsu, geniusz na polu walki...opracowanych parę kinjutsu któż by nie chciał oszukać czasu?!Aczkolwiek musiałbym cały czas uważać na jego pieczęć raz na podmianę duszy-Orochimaru...Duze ryzyko 50/50 ze tak
DeiDara-Z tym shinobi poszedłbym na koniec świata, ogromny szacunek za jego "sztukę" super charakter, na pewno łatwo bym się z nim dogadał, widać że jest dobrym w swoich "artach" a więc DeiDei-TAK!
Kisame jak i Zabuza-Mistrzowie w posługiwaniu się mieczami, Zabuza sprawił wiele kłopotów dla Kakashiego tak samo jak i pewnie namieszania narobi Kisame, styl walki bardzo podobny...Jednak Kisame wydaje się bardziej przyjacielski i otwarty ale nie tak surowy jak Zabuza....A więc Mistrzowie Ostrzy z Wioski ukrytej we mgle ....TAK!!
Akatsuki Leader-zapewne potężny ninja od którego nauczyłbym się bardzo wiele a i co najważniejsze zawsze byłbym szanowany wśród jego szergach gdyż ten dba o swoich towarzyszy

#134 Kakashamari

Kakashamari

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 674 postów

Napisano 10 lipiec 2007 - 01:29

Moim senseiem mógłby zostać Neji. Choć go nie znoszę sensei z Bayakuganem to coś. Po za nim nieoryginalnie KaKaszalotka- nie będę się powtarzać, Jiraya- nauczyłby mnie rasengana i Tsunade no baachan- chciałabym uzdrawiać chorych i być taka silna

#135 Yoshi

Yoshi
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2007 - 14:27

Naruto- nie! nie dogadalibyśmy się
Sasuke- co mi po nim, skoro się szwęda z swoim "Hebi"
Itac- nie mieć sharingana -.-
Deidara- O! bym se przedziurawiła reke, i jak znalazł ^^
Sasori- też mam pociąg do kukieł ^^ może, może.
Kakuzu- bardzo chetnie^^ identyczne podejście do pieniędzy ^^
Kakashi- z jego książęcym tempem, nie zaszłabym daleko. Choć w sumie, mielibyśmy wspólne tematy ^^
Sai- TAK! Orginalne, style walki, ciekawe tematy rozmów, zero pośpiechu no i radość malowania w każdym miejscu ^^

#136 Mihiyo

Mihiyo

~fan

• User
  • PipPip
  • 218 postów

Napisano 12 lipiec 2007 - 19:36

Moim senseiem mógłby być Itachi..xD Może jestem wyjątkiem, ale go lubię..^^ewentualnie ktoś jeszcze z Aka..=="

#137 Akane

Akane
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2007 - 19:50

Może jestem wyjątkiem, ale go lubię..^^

Moge cię zapewnić że nie jesteś...;]
Więc tak oczywiście chciała bym żeby moim trenerem był ItachixD. Ta siła... można by się było wiele ciekawych rzeczy od niego nauczyć, zresztą ogólnie lubie gościa, przez co sama nauka była by przyjemnaxP.
Dalej... powiedziała bym że Kaszalot ale on się zbytnio spóźnia, chociaż jako sensei może nie był by taki zły, nauczył by nie chidori...;]
Napewno Tsunade, oj chciała bym mieć taką siłe w łapie;] I do tego zdolności medyczne - też są bardzo przydatne, można innym osobą uratować życie i sobie zresztą też;]
Następny... mógł by być też Jiraya.. ale nie, nie on jest zbyt zboczony jak na senseia dla dziewczyny, więc jego sobie daruje;].
A Orochimaru wprawdzie jest dość mroczny i zły, ale na nauczyciela by się nadawał;]

#138 Kaoru Togashi

Kaoru Togashi
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2007 - 15:52

moim teranerem? hatake Kakashi, Yondiame ewentualnie jakis hokage :D gorszych nie przyjmuje :D

#139 Kabaro

Kabaro
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2007 - 22:35

Pomyslmy
- jiraiya : calkiem niezlych jutsu nauczyl naruto ale czasem przesadza xD
- itachi : z takim świrem byłoby niebezpiecznie a zreszta musialbym miec Sharingana
- kakashi : w Part 1 nie nauczył niczego specjalnego a zebym dostal Chidori musialbym sobie zasluzyc znowu i zdobyc jego zaufanie
- sandaime to najlepszy sensei bo był opanowany i wszechstronnie uzdolniony. Jego doświadczenie w treningu jest nieporównywalne o czym świadcza Legendarni uczniowie. Dziadziuś jest spox :]

#140 Mihiyo

Mihiyo

~fan

• User
  • PipPip
  • 218 postów

Napisano 16 lipiec 2007 - 16:59

Następny... mógł by być też Jiraya.. ale nie, nie on jest zbyt zboczony jak na senseia dla dziewczyny, więc jego sobie daruje;].

zgodzę sie wpadniesz do rzeki i będziesz chciała sobie wysuszyć ciuchy xD Też bym nie ryzykowała..^^ Z takim zboczeńcem nigdy nic nie wiadomo...xD

Itachi byłby najlepszy zgadzam się..to co że wymordował swój klan ale jak by trenował dziewczynę?? To by się nie oparł...xD A przynajmniej nie jest zboczony.xD No i oczywiście jest silny, ładny,..itd..xD