Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Kto na trenera/Nauczyciela

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
387 odpowiedzi w tym temacie

#141 Sakuya

Sakuya

~fan

• User
  • PipPip
  • 243 postów

Napisano 16 lipiec 2007 - 21:44

Mój wybór padł na Tsunade. Dlaczego? Posiadać taką ogromna siłę i medyczne umiejętności to duży atut. Na pewno jako nauczyciel dałaby mi ostry wycisk i postawiła wysokie wymagania, co mi naprawdę czasami jest bardzo potrzebne.

#142 filio23

filio23

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 822 postów

Napisano 16 lipiec 2007 - 21:46

Hmm ja za trenera wybrał bym sobie Gai'a ^^ Taijutsu w zupełności by mi wystarczyło. Zwłaszcza w tych czasach xD hehe ....

#143 Hinata18

Hinata18
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2007 - 21:11

Heh ja tam wole na swojego trenera kakashi :) Jest naprawde świetny ale tez i cchiałabym mieć jako drugiego trenera Iruke Umino :) Ogólnie nie wiem, dlaczego ale oni sa dosyc spoko XD

#144 14gina14

14gina14
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2007 - 19:33

jak bym była facetem chciała bym miec kakashiego za treneraa szczegolnie w tedy gdybym miala sharingan a jeste dziewczyna wiec wybralabym sobie tsunade bo jest silna i stanowcza

#145 [email protected]

[email protected]
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2007 - 14:34

a ja bede orginalny i wybiore Sandaime

#146 Kakashamari

Kakashamari

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 674 postów

Napisano 28 lipiec 2007 - 14:53

[email protected], oryginalny? Sandaime nie żyje już bardzo dawno.

Wybrałabym sobie Gaarę.
Spojler
"Gaara-sama jest cichy, i cool*, i silny, i atrakcyjny, i elita i...
Prawda, i wszystko w nim słodkie, i również jest Kazekage-sama
...
Dziewczyny zasadniczo zawsze będą się kochać w cool facetach i elicie" :))

*tłumaczenie tego byłoby nietaktem xD
Koniec Spojlera

Byłabym w mniejszości :)) i Więc miałabym więcej czasu na trenowanie z moim senseiem.

#147 Hinata I love u

Hinata I love u

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisano 28 lipiec 2007 - 16:55

Chciałbym, aby moimi sensei byli wybitni we wszystkim:
Kurenai - nauczyła by mnie genjutsu
Gai - taijutsu
Kakashi - ninjutsu kontrolowac natury (zywioly :D)
Asuma - kontrolować
Hisashi (ojciec hiny) - juken
Tsunade - sila medyczne ninjutsu
Oro - sumony
Jiraya - sumony / rasengan

jak widac bylbym wielofunkcjiny ninja perfect :D

#148 Nathiel

Nathiel
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2007 - 15:50

Ja bym chciał mieć jakiegoś niesamowitego trenera,który był naprawdę potężny a na starość siedział sobie spokojnie w domku i nic nie robił;żeby miał jakąś ciekawą przeszłość i był z Wioski Chmur;żeby mnie uczył Ninjutsu i Taijutsu;no a z tych znanych postaci to na Senseia chciał bym Rekina(Jezu jakby to musiało wyglądać...{a jak się skończyć ...}),II hokage albo Jiraye,a z kobiet to zdecydowanie Tsunade,bo nikt by mi nie podskoczył ^^.

#149 SzczepMen

SzczepMen
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2007 - 19:08

Wybrał bym bez wahania Jiraię. To by był zabójczy duet. Razem wymyślili byśmy najpotężniejszą zboczoną technikę wszech czasów. :-D

#150 Danio126p

Danio126p
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2007 - 20:42

Wybrałbym Itachiego, Kakashiego lub ... przywódcę Akatsuki lub... 'niewiemkogojeszcze'!

#151 Echo_

Echo_
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2007 - 20:45

Kurenai albo Itachi, bo strasznie lubię wszystkie genjustu.

#152 Mystic

Mystic
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2007 - 21:21

zastanawiałbym się nad Itachim i Yondaime. Obaj są niezwykle uzdolnieni i zapewne byliby dobrymi nauczycielami. hehe, ale tutaj jest jak w wyborze ciemnej i jasne strony mocy. Itachi jest geniuszem , a Yondaime ma świetny charakter i niesamowitą ilość chakry. A najlepiej, byłoby gdybym mógł zostać uczniem obydwu.

#153 Saburo

Saburo

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 574 postów

Napisano 30 sierpień 2007 - 21:46

Yodi, bo znał się na rzeczy :) Po prostu jego techniki jakoś najbardziej by mi odpowiadały.

#154 Jola_

Jola_
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2007 - 21:48

Wybrałabym sobie Gaarę.
Spojler
"Gaara-sama jest cichy, i cool*, i silny, i atrakcyjny, i elita i...
Prawda, i wszystko w nim słodkie, i również jest Kazekage-sama
...
Dziewczyny zasadniczo zawsze będą się kochać w cool facetach i elicie" :))

*tłumaczenie tego byłoby nietaktem xD
Koniec Spojlera

Byłabym w mniejszości :)) i Więc miałabym więcej czasu na trenowanie z moim senseiem.

Byłybyśmy dwie :P Zazdrościłam Matsuri xD "Ćwicz tą bronią dopóki nie stanie się cześcią Twojego ciała" hehe :D

#155 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2007 - 22:45

ja chyba kakashiego lub 4 hokage lubię ich techniki:)

#156 Crystal Demon

Crystal Demon
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2007 - 06:58

a ja Jiraye xDD bo to wkoncu jeden z 3 legendarnych Sanninow i lubi piwko i panienki xD

#157 Max384

Max384

~random

• User
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 01 wrzesień 2007 - 01:22

Wybrałbym Namikaze Minato, ponieważ jest to chodząca legenda w świecie shinobi, w końcu wymyślił np. Rasengana a to świadczy o tym iż był bardzo zdolnym ninja.

#158 agita_girl

agita_girl
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2007 - 09:02

Ninjutsu:Ja bym wybrała Namikaze Minato no bo w koncu to on wymyslił Rasengana i napewno jeszcze miał by w swojm zanadrzu jeszcze pare takich technik.

Genjutsu:Oczywiście że Itachi.Najlepszy jest w technikach iluzji :D

Taijutsu:Jednym słowem Gai.Najlepszy jest w tej sztuce ninja.

I tak bym chodziła do każdego od czasu do czasu :D:D

#159 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 01 wrzesień 2007 - 12:43

ja bym wybrał
Ninjutsu: Jiraiya- świetby znawca nin i nauczył takiego idiote jak naru rasengan'a
Genjutsu: Kurenai- wiem, że itachi ma lepsze gen, ale on jest z lekka aspołeczny
Taijutsu: Gai- oczywiście jeśli bym z nim wytrzymał

#160 helios6669

helios6669
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2007 - 14:40

ja bym wybrał itachiego od taijutsu(szybkość) i genjutsu a ninjutsu mógłby mnie uczyc jiraiya

#161 sasuke91

sasuke91
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2007 - 21:29

No cóż na mojego nauczyciela nadawał by się Jiraya(Mamy te same zainteresowania).
Jeszcze Ibiki albo nie, on by mnie wykończył psychicznie.
Oczywiście Maito Gai(Taijutsu napewno się przyda a jego relacje z uczniami są boskie)
Niebędę sie wyróżniał od wszystkich Kakashi jest najlepszy(mógłbym się wyspać przed treningiem)

#162 Louis

Louis
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2007 - 22:14

Coż ja wybrałbym Kakashiego jeśli chodzi o ogólny trening.

A jeśli chodzi o trening Ninja Medyk to wybrałbym Tsunade (wiem co zrobiła z Sakurą i wygląda to bardzo dobrze, choć ździebka boleśnie :P).

#163 domek_13

domek_13
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2007 - 11:34

Jirayija... Super nauczyciel. Mimo jego odchyłów (wszyscy wiedzą jakich) jest naprawde jednym z lepszych nauczycieli w Naruto zaraz po Kakashim.
A co do Kakashiego to chyba jest najlepszym nauczycielem pod względem ogólnym. Nauczy wszystkiego od Taijutsu po Genjutsu i nie zdziwilbymm sie jezeli umialby leczyc. Troche źle pojmujecie nauczycieli w tym anime. Moim zdaniem Taijutsu to tak napewno Gai. Ale Ten Ten i Neji z jego druzyny nie prezentują tego stylu tak samo jak Kuranei (genjutsu) powiedzcie kto z jej druzyny uzywa tego typu technik. Nauczyciele potrzebni są na poczatek szkolenia (genin i poczatkowy chunin) chodzi to o ogolno rozwojówke. Ogolne Taijutsu podstawowe techini i ukierunkowanie mlodych uczniow pod względem ich predyspozycja i ich specjanych technik. Te specjalistyczne to rozwijają sami albo pod okiem kogos z klanu lub u elitarnych nauczycieli jakimi są Kakshi i Jirayija czy Orochimaru.

#164 naruto999

naruto999
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2007 - 13:51

ja chciałbym trenować u itachiego jest fajny tajemniczy i ma fajny płaszcz w te czerwone chmurki spróbowałbym aktywować sharingan

#165 Kakashi-kun

Kakashi-kun
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2007 - 09:44

Ja swój trening podzieliłbym na 3 fazy:

1. Taijutsu z Gaiem - na początek przyda się opanowanie podstaw i nauki siły woli
2. Ninjutsu z Yondaime - to co raczej pożądnie da się opanować tylko z wolą walki
3. Genjutsu z Kurenai - genjutsu też jest ważne ale poprzednie są ważniejsze ( choć zawsze trzeba potrafić wykonać choćby Kai i rozróżnić materię od iluzji)

#166 Sakura-chan

Sakura-chan
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2007 - 14:13

najlepiej to Kakashi, Jirayia, Tsunade i Yondaime ^^
ale jakbym miała już na serio wybierać ... to chyba Kakashi ;P

( Itachi ? A jaką bym miała pewność że mnie nie zamorduje... bo nie umiem pomalować mu paznokci ? xP )

#167 Izumi

Izumi
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2007 - 14:18

Orochimaru [mój kochany wężyk (^-^)]
Albo Deidara - chociaż boję się, że mógłby mnie zamordować (bitwa o sztukę!)

#168 Sakura-chan

Sakura-chan
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2007 - 14:32

Z moją artystyczną ^^ duszą to raczej Deidary bym się nie bała ;P

Za to co innego jeżeli chodzi o Oro... ten gość mnie przeraża ;P

#169 Yukiko

Yukiko
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2007 - 14:43

Ja bym się chciała trenować u Itachego. On wygląda na cierpliwą osóbkę, która by mi po spokoju tłumaczyła wszystkie zabójcze techniki. Przy nim na pewno bym nie traciła czasu, jak z ero senninem^^

#170 Izumi

Izumi
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2007 - 14:45

Ja bym się chciała trenować u Itachego

Ja nigdy w życiu. Dlaczego? Powód jest prosty - dostałabym drgawek na sam jego widok.

#171 NightShade

NightShade
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2007 - 18:21

Hm... kogo wybrać na trenera/nauczyciela?
Najchętniej trenowałbym pod nadzorem kilku nauczycieli, a mianowicie...

1. Kakashi - jeden z moich ulubieńców ^^, top jounin Konohy, ma naprawdę dobre podejście i świetny styl. Może z czasem dałby mi poczytać swoje książeczki w ramach lektury uzupełniającej xD (chociaż z tym prędzej do Ero-senina).

2. Itachi - szkolenie dla zaawansowanych, he he ;p . Mógłby nauczyć wielu ciekawych rzeczy, chociaż wątpię, czy miałby na to czas - zostawiłby mnie pod czujnym okiem Wujcia Kisamcia xD

3. Deidara - chciałbym, aby nauczył mnie jak lepić takie wystrzałowe (i to dosłownie ^^) figurki... pewnie nie obejdzie się bez dorobienia sobie aparatu gębowego na dłoni xD .

4. Shikamaru - pod jego kierunkiem ćwiczyłbym strategię grając w shogi, czy jakoś tak... no, w te szachy ;).

#172 Star

Star
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2007 - 18:38

Chciałbym aby moim senpaiem został Hidan, razem słuchalibyśmy ulubionego radyjka babuni.

#173 Shogun

Shogun

~random

• User
  • Pip
  • 84 postów

Napisano 19 wrzesień 2007 - 21:36

Oczywiście:

1 Kakashi- Za to, że zna wiele ninjutsu
2 Jiraiya - Ponieważ go cenię i jest sanninem w końcu
3 4 Hokage Geniusz i tyle

#174 Pio Lee

Pio Lee
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2007 - 18:50

Chyba najbardziej chciałbym, żeby mnie uczył Gai, ponieważ go lubię, albo Naruto :D

#175 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2007 - 20:37

albo Naruto :D

nie no żebym się czepial ale czego on cie nauczy???

a mnie by mogli uczyć:

ninjutsu:Kakashi
taijutsu:Gai
genjutsu:Kurenai