Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Kto na trenera/Nauczyciela

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
387 odpowiedzi w tym temacie

#176 Pio Lee

Pio Lee
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2007 - 08:36

Mógłby mnie nauczyć Sexy No Jutsu :D A tak na serio, to Naruto zna kilka fajnych technik.

#177 Ayuka

Ayuka
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2007 - 23:46

Bo jak nie jak tak bylby to Minato/Ignacy
Yondi tak bez powodu nie budzil strachu w kazdym shinobi od tak sobie...
Ignacy jak Ignacy bez sharingana nauczylby kilku dobrych jutsu ale jednak to nie byloby to samo...

#178 #whatever

#whatever
  • Goście

Napisano 07 październik 2007 - 00:10

Najlepszym trenerem tzn. takim, który mógł by mnie wiele nauczyc jest pewnie Orochimaru, ale jakoś nie przepadam za obślizgłymi wężami wychodzącymi z jamy ustnej. Więc wybrałabym za nauczyciela Itachiego, ma świetne techniki i nie są zwiazane z zadnymi obslizgłymi stworzeniami.

#179 Marciano

Marciano
  • Goście

Napisano 13 październik 2007 - 16:00

kakashi xD ba jak bym sie spóźnił to by sie nie pokapował bo sam sie spóxnia lub 4 Hogake. A na 3 miejscu to może Itachi ;p

#180 Gaara of Sand

Gaara of Sand
  • Goście

Napisano 16 październik 2007 - 19:58

hmm...trudne pytnie, ale myśle że u Gaary, albo u Rocka Lee (uczyłbym się wlaki w ręcz itd... albo kontroli nad piaskiem lub marionetkami). Ciekawe] Może zostałbym kimś lepszym np: Jouninem ;p

#181 Yuki

Yuki
  • Goście

Napisano 17 październik 2007 - 16:45

Kogo bym chciała mieć za nauczyciela/trenera? xD
1. Itachi - jest silny, zna świetne techniki/jutsu. Mogłabym się z nim uczyć godzinami! xD
2. Kurenai - hm... nie wiem czemu, ale chciałabym mieć za nauczycielkę kobietę, najlepszą w dodatku z GenJutsu...
Ewentualnie:
Jiraija - (i już większość myśli, że na głowę upadłam xD) jest silny i zboczony. Nie musiałabym nawet użyć Sexy no jutsu, by mnie ćwiczył xD Twierdzę, że mógłby nauczyć mnie od groma jutsu, napewno bardzo skutecznych.

#182 Nervan

Nervan
  • Goście

Napisano 18 październik 2007 - 21:20

Zdecydowanie Itachi ,ponieważ jego techniki są bardzo silne i potrafi pokonac "prawie" kazdego ,a nastepny w kolejce jest Deidara bo posiada specyficzne umiejetnosci, interesuje sie sztuka no i ofc. fajnie wyglada :)

#183 FrajdejJr.

FrajdejJr.
  • Goście

Napisano 20 październik 2007 - 10:19

Jiraya Lub Hatake Kakashi biorąc pod uwagę:

- Jak wspólnymi siłami wytrenowali Naruto
- Oraz to że są najlepsi.

#184 Kakashi Hatake

Kakashi Hatake

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisano 20 październik 2007 - 11:05

Zdecydowanie Jiraya, za jego niezwykły ,,talent" xD
potem Kakashi, luzak i to mi się podoba a nauczyłby mnie 1000 jutsu:)
A na końcu Gai ale jagbym nie musiał wyglądać jak on xD bo kojarzy mi się z Rockym

#185 Hijamate Kime

Hijamate Kime
  • Goście

Napisano 20 październik 2007 - 16:26

Wydaje mi się, że dobrym nauczycielem byłby Naruto, bo kto ma większą wole walki niż on. No może jeszcze Sakura, ale ona tylko w teori, a w praktyce nie najlepiej. :P Pozatym myślę, że Lee byłby dobrym nauczycielem.

#186 Okari

Okari
  • Goście

Napisano 20 październik 2007 - 20:40

Ja na nauczyciela chciałabym Orochimaru. W końcu Sannin, nie? Kto ma większą siłę niż on? A jeszcze te jego zakazane techniki... Cuudo. Myślę, że gdyby miał trenowac, to byłby wymagający i bezwzględny. A moim zdaniem trening pod okiem takiego nauczyciela daje najlepsze efekty.

Mógłby być też Sasori. Bardzo chętnie nauczyłabym się kontroli nad lalkami. A poza tym Sasori jest taki... Wydaje mi się, że gdyby miał trenować kogoś, to tak samo jak Orochimaru, nie cackał by się.

Deidara. Art is a bang! Te same cechy co wyżej, ale z dodatkiem humoru i luzu. Złoty środek.

#187 welbi

welbi
  • Goście

Napisano 22 październik 2007 - 20:08

Ja chciałbym żeby moim nauczycielem został Gai, miałbym niezły wycisk, ale nauczyłbym sie taji justu naprawdę dobrze i jaką miałbym formę.
Popatrzcie na Rocka Lee :D

#188 BongMan

BongMan
  • Goście

Napisano 29 październik 2007 - 16:21

Ja bym wybrał tego faceta, który do walki używa kastetów, nie pamiętam jak on się nazywał, ale był dobry w taijutsu i nie brakowało mu też nic w ninjutsu.

#189 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 29 październik 2007 - 16:40

Ja bym wybrał tego faceta, który do walki używa kastetów, nie pamiętam jak on się nazywał,

Jest to Asuma,Jounin z Konochy^^

ale był dobry w taijutsu i nie brakowało mu też nic w ninjutsu.

tiaa racja a Kurenai uzupełniała go w genjutsu:) Więc można powiedzieć że podstaw mogli by nauczyć każdego.

#190 Biały Kieł

Biały Kieł
  • Goście

Napisano 29 październik 2007 - 20:32

Mój Sensei byłby;

1.Kakashi -zna sporo Jutsu
2.Ero-senin - zna fajne Jutsu przywołania, nauczył by mnie jak zdobywać informacje naukowe
3.Naruto- Sexy no Jutsu i wiele innych fajnych technik
4.Gai-z powodu zaawansowanego Taijutsu i Jutsu ukrytego lotosu
5.Sakura-Nauka medyczna i anatomia ciała chętnie bym poznał

#191 Jurys

Jurys
  • Goście

Napisano 31 październik 2007 - 17:10

Wszystko zależy od tego jakie mam umiejętności!!! Mam nadzieje że miałbym takie które umożliwiłyby mi naukę u Zboczonego pustelnika ;). Nauczyłbym się tyle fajnych Jutsu. Lubię żaby. Mam podobne zainteresowania co mój mistrz :)

#192 otek

otek
  • Goście

Napisano 03 listopad 2007 - 00:48

Jirayię - poniewaz bysmy chodzili na panny :D :D :D taki trening mi najbardziej odpowiada :P

#193 Pest

Pest

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisano 03 listopad 2007 - 15:37

Wydaje mi się ze musiałabym pogrupować uzasadnić dlaczego aż tylu.

A więc: Na pewno Gaara, dletego że po prostu, Hmm... Myślę ze dużo umiałby przekazać. Może nie dużą ilością słów podających myśl na tacy, ale takich, przez które bym sama doszła do tego co miał na myśli. No i po prostu chyba mam do niego jakaś słabość. I ciekawi mnie jakie stosowałby metody :))

Kakashi- taki sensei też by był okej. Luzak, fajny, i te jego przymulone oko. Ale złościłabym się na spóźnienia. Ale było nie było- jest naprawdę niezłym Jouninem. I zna kuupę różnych technik.

Czwarty- gdyby to było możliwe... Hmm. Naprawdę ciekawiłoby mnie jakim nauczycielem był. Ale o to możnaby spytać Kakashiego :D. No i dlatego że był Hokage :) więc na pewno był niezwykle silny. :)

#194 Ayame

Ayame
  • Goście

Napisano 03 listopad 2007 - 15:40

A ja bym chciała jakąś kunoichi, ale na pewno nie Tsunade :). Może Kurenai? Uzasadnić trudno, bo tak mi wypadło drogą eliminacji pozostałych :P.

A jeśli już koniecznie facet, to dobry wydaje mi się Yamato. Taki rzeczowy i konkretny, no i fajne ma techniki ;).

#195 Bishamon

Bishamon
  • Goście

Napisano 12 listopad 2007 - 21:13

1)Kakashi - wymagający, lecz ma fajne podejście do życia(chill out), no i zna dużo znakomitych technik
2)Shikamaru - z nim byłoby ciekawie, rozpatrywanie różnych dróg postępowania w zależności od sytuacji, granie w go dla rozwijania własnego intelektu no i patrzenie się godzinami w chmury, mi to pasi
3)Neji - gdybym posiadał byakugana...jeżeli tak, to tylko on, niesamowite jutsu, charakter, no i moja ulubiona postać:D

#196 Itachii

Itachii
  • Goście

Napisano 12 listopad 2007 - 21:43

Taa załóżcie jeszcze temat kogo na sługę byście sobie wzięli :)

Ja tam bym trenował u Itachiego i Kisame ( ciemna strona mocy zawsze lepsza :) . Początkowo wyszkolił bym się w Konoha,a gdy bym znał dużo Jutsu, był bym dobry w taj itp. to bym zawędrował do Akatsuki, bym tam służył Kisame i Itahchi :P

To taka krótka historia:)

#197 Corey Thompson

Corey Thompson
  • Goście

Napisano 14 listopad 2007 - 14:29

Ja za trenera wybrał bym Orochimaru... A do drużyny to pewnie kogoś kto wykonał coś prestiżowego, czyli Uchiha Itachi i Sasori, ewentualnie zamiast Sasoriego - Hidana.

#198 satori

satori
  • Goście

Napisano 22 listopad 2007 - 00:10

Jiraya albo Kakashi z 1 bym laski podglądał :D a drugi za to że ma poczucie humoru :)

#199 Kamael

Kamael

~fan

• User
  • PipPip
  • 233 postów

Napisano 22 listopad 2007 - 16:17

Tsunade, Kurenai, Anko... te trzy panie mogły by mnie dużo nauczyć...
Tsunade medycznych jutsu, Kurenai gen-jutsu, Anko kilka sztuczek które zna od Orochimaru, było by całkiem miło.

Fajnym nauczycielem byłby Asuma, tę jego technika walki kastetami(fajnie to w mandze tłumaczył Asuma Naruto) przerobić na walkę mieczem... w dodatku też lubie grać w szachy xD

Jiraya byłby świetnym nauczycielem, ale jak siebie znam zamiast trenować bym mu pomagał "zbierać dane" xD

#200 Agusiaczek510

Agusiaczek510
  • Goście

Napisano 22 listopad 2007 - 16:36

Na pewno chciałabym Kakashiego ;)-ma styl i Sasuke mu dużo zawdzięcza,poza tym podchodzi do wszystkiego na luzie-dogadalibyśmy się.Chociaż Zboczony Pustelnik ^^ też mógł by być tylko gdyby nie te jego "zbieranie informacji" ale trzeba przyznac,ze jednaku nauczyl troche Naruciaka :D :D No i 'korepetycje' bym od głównego bohatera brała :D :D No i z takimi nauczycielami to byłby ze mnie dobry shinobi :D:D:D:D

#201 Sharingan***

Sharingan***
  • Goście

Napisano 22 listopad 2007 - 20:37

Yondaime gdyby jeszcze żył!!! Byłby świetnym trenerem.

#202 Kwiat Wiśni

Kwiat Wiśni
  • Goście

Napisano 22 listopad 2007 - 22:39

Ja wybrałabym Yondaime, lub Kakashiego. Oboje są bardzo utalentowani i myślę, że nauczyliby mnię bardzo dużo :)

#203 DeDaime

DeDaime
  • Goście

Napisano 26 listopad 2007 - 07:55

Gdybym miał wybierać, zastanawiał bym sie nad Kakashim i chyba tez Jiraiya
Oby dwaj są silni i ciekawi.

#204 sasza4

sasza4
  • Goście

Napisano 26 listopad 2007 - 11:11

Jiraya byłby świetnym nauczycielem, ale jak siebie znam zamiast trenować bym mu pomagał "zbierać dane" xD

bylby dobrym trenerem ale nie shinobi tylko hentaiow hehe. jak juz komentuje to sprobuje swoje zdanie wlozyc do tego.choc ciezko.... mysle ze by mi odpowiadal kakashi albo shikamaru...to sa swoetne charaktery i wogole fajne postacie. mysle zeby bylo bardzo "cool".... trzecim okiem juz widze te treningi :P

#205 Itaś

Itaś
  • Goście

Napisano 28 listopad 2007 - 17:16

Ja bym wybrał Kakashi'ego bo go lubie jest cool i ma fajne metody treningu no i jest bardzo silny

Po Kakashi'm wybrał bym na trenera Yondaime ale nie Oro mi nie pasuje
Itachi też by sie nadawał

#206 Muchacho_pl

Muchacho_pl
  • Goście

Napisano 28 listopad 2007 - 18:04

Kakashi ofc. Z tych dobrych jeśli miałbym wybierać. Potem Jirayia, a na koniec zostałby mi Yondaime, jeśli by żył...
Z tych złych to zdecydowanie Tobi, potem Itachi, a potem Hanzou jeśli zalicza się go do złego.

#207 kfoczus

kfoczus
  • Goście

Napisano 28 listopad 2007 - 19:14

Shikamaru... tak myślę... byłby to Shikamaru. Dlaczego?! Bo jesteśmy tacy podobni... xD mój leń wykracza poza granice wyobraźni ;)
A poza tym jest świetnym strategiem, przy okazji ma umiejętności przywódcze... i w ogóle bardzo silny... no mimo że leń...
Na początku pomyślałam o Kakashi'm...ale nienawidze jak ktoś się spóźnia... a jeszcze jakby się wytłumaczył: "bo zbłądziłem na drodze życia", albo "bo czarny kot przebiegł mi drogę i musiałem iść na około" to bym się wkurzyła...
Też myślałam o Gaarze. Ale on jest za bardz przerazający... a poza tym niczego by mnie nie nauczył ... xD
a tak w ogóle... To ja nie mam chakry i nie będę ninja xD
Więc nad czym dyskutujemy?xD

#208 Sensei

Sensei

~random

• User
  • Pip
  • 75 postów

Napisano 28 listopad 2007 - 19:28

Wahałbym się między Ero, Kakashim a Minato ;p. Chyba wybrałbym 4th. bo jest jednak
najsilniejszy i jest taki no wiecie kozacki ;p.

#209 Gizmuś

Gizmuś
  • Goście

Napisano 28 listopad 2007 - 22:43

Ja myślałabym nad:
-Yondaime - świetny wojownik i poza tym hokage ;D
-Tsunade - jedna z moich ulubionych postaci w Naruto i ten jej cios jest powalający ;D
-Ero Senninem - Beka by z nim była a i nauczyłby paru dobrych technik ;D
- Kakashi - No boski nauczyciel i lubi się spóźniać jak ja ;D
- Maito Gai - Beka jeszcze większa niż z Ero Senninkiem ;D
- Asuma - poprostu go lubie xD

#210 =Sasori=

=Sasori=
  • Goście

Napisano 29 listopad 2007 - 15:14

Chciałbym żeby moim trenerem był:

Madara Uchicha-Legendarny wojownik, prawdopodobnie założyciel Klanu Uchiha i pierwszy jego członek, który wykształcił Mangekyou Sharingana. Przyjaźnił się z Shidaime Hokage, lecz gdy ten dowiedział się, że Madara zawiązał pakt z Dziewięcioogoniastym Demonem, wywiązała się walka najprawdopodobniej w Dolinie Końca. Tam też można podziwiać w anime ich posągi podczas walki Sasuke z Naruto (Sasuke stoi na posągu Madary, a Naruto na Shidaime).