Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Kto na trenera/Nauczyciela

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
387 odpowiedzi w tym temacie

#246 konoha flash

konoha flash

~random

• User
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 05 styczeń 2008 - 10:03

[quote name="gusii"]Yondaime- Czlowiek legenda ;D Kakashi byl szkolony przez niego i wyszedl na ludzi, wiec na pewno byl dobrym sensei. Nie wiem tylko czy moglabym sie skupic majac, takiego przystojniaka przed soba
Zgaczam się z gusii
Chciała bym go na nauczyciela-geniusz i przystojniak
Na drógim miejscu Jiraja lubie tego zboczucha z nim nie da się nudzić:), poza tym wyszkolił yondaime na geniusza, myślę że to dobry nauczyciel nauczył naruto rasengana i innych technik co sprawiło że z nieudacznika stał się b.dobrym ninja

#247 Matiw51

Matiw51
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2008 - 14:14

kakashi - częściowo, bo nie chcę, żeby ktoś wiedział co ja myślę, ale tak to fajny koleś, poza tym umie ninjutsu

Asuma - po prostu silny(ta kastety też są fajne), fajny, zabiera uczniów na grilla = miodzio

Tsunade - wiedziałbym, jak kontrolować czakrę i się leczyć

Orochimaru - umie wiele technik

Kurenai - świetnie zna genjutsu

Gai - świetnie zna taijutsu

tenten - zna się na broniach

Sasori - zna się lalkach

Deidara - zna się na wybuchach

1 - wszy hokage - on robi drzewa a ja je niszczę - świetny trening

[ Dodano: 06-01-08, 13:14 ]
sorki deidara nie wybuchy tylko ładunki poprawka

#248 KamaruHyuga

KamaruHyuga
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2008 - 16:03

wydaje mi sie ze kakashi jest najlepszym trenerem, wie duzo(nie wszystko) o wszystkim oraz zna i wymysla swietne metody treningowe, zdecydowanie wybral bym jego, choc nawet on niektórych rzeczy poprostu niemógłby nauczyc bo niepotrafi np. leczenie, kugutsu, mokuton(tego chyba niemozna tak poprostu sie nauczyc) itp. ciekawi mnie jeszcze jedno: czy trenujac z klanem Hyuuga mozna sie nauczyc na pamiec polozenia tenketsu??? np kakashi muglby sie tego uczyc na pamiec za pomoca sharingan, o ile sie wogule da.

#249 Sausage

Sausage
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2008 - 22:35

Kakashi zdecydowanie :) za wszystko - nie tylko umiejętności są ważne, ale też charakter :)

#250 Qrowsky

Qrowsky
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2008 - 22:42

Deidara - zna się na wybuchach

Spadłem z krzesła^^

i ładna do Tego^^

i ładna do tego^^

Ja chiałbym zeby mnie Kurenai uczyła, bardzo opiekuńcza i CUDOWNIE PIEKNA!!!
W moim przypadku pewnie zaniechałbym terening i próbował umawiać się z nią na randki ^^

#251 Mightnight14

Mightnight14
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2008 - 00:48

Ja w sumie chciałabym żeby moim senseiem był Tsunade, Sarutobi.

Tsunade - Posiada niesamowite umiejętności lecznicze i doskonale panuje nad chakrą co daje jej ogromną siłę, a pozatym jest bardzo dobrym trenerem (choć może trochę surowym), sami widzieliście jak potrafiła zrobić z leniwej, słabiutkiej Sakury nie umiejącej praktycznie żadnych medycznych jutsu doskonałego medycznego shinobi, który nie dość, że potrafi uleczyć wiele (praktycznie nie uleczalnych) ran.

Sarutobi - Był sensei'em trzech jednych z najpotężniejszych shinobi Konohy. To on wymyślił zasadę przyjmowania do drużyny (co odrazu świadczy o jego sprycie), podobno znał wszystkie jutsu Konohy, był doskonałym ninją i Hokage. Opanowanym i spokojnym, lubiącym od czasu do czasu zażartować. Nauczyłby mnie zapene wielu technik;)

No jest jeszcze Kakashi, nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego właśnie on, było to opisane w postach wyżej:)

#252 Mate

Mate
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2008 - 17:11

Za trenera to Jiraiye bądź Kakasia ;} Według mnie dwóch najlepszych Sensei w tym anime :}

Jiraiya : Ogromne doświadczenie, potężne techniki duża wiedza na temat Ninjutsu, pakt z żabami. Dzięki jego podróżom dużo się nauczył o życiu/technikach ninja z innych krajów.

Kakaś : Dzięki sharinganowi zna bardzo dużo technik przydatnych w walce. Również ma doświadczenie z dzieciństwa [brał udział w wojnie].

Ogólnie chodziło by mi o naukę NiNjutsu ;]

#253 Deidara:)

Deidara:)
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2008 - 16:33

orochimaru lub kakshi
kakaashi-ma sharingan opanowane na pozomie mankegoyu(czy jakoś tak)i zna duzo przydatnych technik szczególnie z ninjutsu
oro-ma chyba najwięcej fajnych technik

#254 jadczakow

jadczakow
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2008 - 22:40

Trzeci Hokage ponieważ znał większość technik z Konohy no i umiał wporwadzic dobrą atmosfere w druzynie

#255 Ayumi__XD

Ayumi__XD
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2008 - 22:34

.Xd napweno Kakshi, Jiraiya albo Tsunade.*_* .nie musze chyba pisać dlaczego bo to jest wiadome.^^, spoko osóbki, można z nimi pogadać i są silni.Xp

A jeśli chodzi o czarne charakterki to oczywiście Oro.XD ma potężną moc i zaglebiste techniki.\m/ ..

#256 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 17 styczeń 2008 - 23:09

Jiraiya. Drugiego takiego shinobi [jak mówił 4] nie ma.

#257 TheRockLee

TheRockLee

~fan

• User
  • PipPip
  • 183 postów

Napisano 19 styczeń 2008 - 12:33

Ja chciałbym mieć za nauczyciela, albo Gai"a bo tak wytrenował Lee, że każdy zapewne sam widział, a ja i tak najbardziej lubie techniki TaiJutsu ;]
Druga opcja to Kakashi, jeśli miałbym mieć Sharingana bo mógłby nauczyć mnie setek technik w proporcjonalnie bardzo krótkim czasie :D

Aha i nie rozumiem dlaczego co po niektórzy z was chcieliby Orochimaru na Senseia? Przeciez to pedofil i wiadome jest, że albo by wykorzystał wasze ciała do przedłużenia swojego życia, albo użył was jako pionków w grze XD Jedyne osoby, które dla niego robiły, a przerzyły to Kabuto i Sasuke ;D No może ktoś tam jeszcze...

#258 Deidarus

Deidarus
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2008 - 21:28

kakashiego-bo ma fajne techniki
lub
gaia-bo jest dobry w taijutsu i jest smieszny

#259 hard3r

hard3r
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2008 - 14:28

Raczej Kakasza, ma fajny styl i dobre techniki... z kobiet to może Tsunade, ma ogromną moc i myślę, że wiele by mnie nauczyła ^^

#260 Rod

Rod
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2008 - 18:22

Ja za trenera chciałbym mieć Yondaime. Nie wiemy dużo o jego technikach,stylu jednak:
- miał bardzo dużo "kotry" (;p), na pewno umiał ją wykorzystać
- znał zakazaną(/ne) techikę(/i) dzięki czemu zapieczętował lisa
- opracował rasengan
- był sensejem Kakashiego =]
- został wybrany na 4 Hokage, to o czymś świadczy
- bez wahania poświęcił swe życie, aby chronić Konohę
- fajnie wygląda ^-^

Cóż... szkoda że nie żyje. Zapowiadał się nieźle, IMO równałby się Peinem. Fakt, był uczniem Jiraiyi(poprawcie mnie, jeżeli źle napisałem xD), jednak w tym wypadku uczeń przerósł mistrza.

#261 hlk

hlk
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2008 - 22:46

Ja bym chciał trenować u kakashiego ponieważ zna się na ninjutsu a poza nim to może 4 hokage myśle że nauczył by mnie wielu przydatnych technik ale też pewnie dawałby mi rady jak postępować w życiu.

#262 Gregzu-kun

Gregzu-kun
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2008 - 18:40

zdecydowanie Kakashi :) on jest najlepszy jako nauczyciel i wie co i jak ;D

#263 Minato

Minato
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2008 - 22:33

Zdecydowanie Jiraiya, był uczniem Sarutobiego i mistrzem Minato... lepszego nauczyciela chyba miec nie mozna ;]

#264 stupa18

stupa18
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2008 - 16:02

najlepszy nauczyciel jak dla mnie to kabuto nie chodzi o charakter badz czyny tylko o umiejetnosci....

#265 Punisher

Punisher
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2008 - 20:29

Kakashi - poniewaz zna bardzo dużo technik i ogolnie jest fajny ;]
Jiraiya - uczeń 3 hokage i na dodatek jest Sage co swiadczy o jego umiejetnosciach.

#266 ColdFear

ColdFear
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2008 - 20:54

jeśli chodzi o zdolności pedagogiczne nauczyciel nie musiałby mieć daru przekazywania wiedzy, po prostu musiałby mi pokazać jak:
-być super fast
-robić fuuton, suiton i katon jutsu (don't ask why xD)
-robić seale (chodzi mi o supressowanie chakry wroga)
-przywoływać jakiegoś zwierzaka :P, najlepiej coś niepozornego, silnego i szybkiego
gdyby Yondaime znał katon i suiton jutsu ( a mam taką nadzieje, że znał :P)
wybrałbym jego, ale tylko po to aby opanować podstawy, wtedy radziłbym sobie sam

#267 Stalker

Stalker

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 491 postów

Napisano 29 styczeń 2008 - 21:35

Cytat:

i ładna do Tego^^
Cytat:

i ładna do tego^^

Hormony xD

Jeśli zaś chodzi o najlepszego nauczyciela to stawiam na Jiraiye albo Minato. Obydwaj umieli przywolywać żabki , a jest to moja ulubiona technika :PP.
Byli ( niestety czas przeszly )bardzo silnymi wojownikami.

Czwarty mial ogromną szybkość, znał techniki teleportacji a jak wiadomo szybkość to jedna z gl. rzeczy której potrzebuje dobry ninja.

Jiraiya za to to uber Summoning. Moglby mnie nauczyć HM i tych technik powiązanych z olejem i własami.

#268 Rock Lee Girl

Rock Lee Girl
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2008 - 01:37

Zdecydowanie Gai! Nauczył Lee (który nie potrafił NinJutsu i GenJutsu) to nauczy taką sierotę jak ja ;)

#269 sheel

sheel

~fan

• User
  • PipPip
  • 147 postów

Napisano 30 styczeń 2008 - 12:57

W roli mojego nauczyciela widzę Kakashiego ^^ On ma genialny styl nauczania i fajny charakter XDDD

#270 Kyabimaru

Kyabimaru
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2008 - 15:37

Jiraiya lub Naruto. Nie mam wątpliwości co do tego, że byśmy się dogadali, wspólne zainteresowania xD

#271 HikaruShido

HikaruShido
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2008 - 11:37

Tsunade. Jest silna i jest medik ninja. Napewno bardzo by mi to pomogło :) tylko troche były by miedzy nami sprzeczki bo ma bardzo podobny charakter do mojego XD

#272 Inusia

Inusia

~fan

• User
  • PipPip
  • 118 postów

Napisano 03 luty 2008 - 15:33

Ja bym wybrała:
-Jirayę...chociarz chyba raczej to bym sie go bała(ten pęd do kobiet...-_-).
-Kakashiego(pokochałam go od kiedy go ujrzałam ^.^)
-Irukę(bo przeżył to,co Naruto i pierwszy go zrozumiał;baaardzo go lubie ^.^)

#273 Szikamaru

Szikamaru
  • Goście

Napisano 18 luty 2008 - 22:33

Może to troche dziwne ale ja chciałbym trenować u kabuto (moze za zdolny nie jest ale potrafi zdobywac informacje a to jest jedna z najsilniejszych broni) ponim poszedlbym pod skrzydla kakasza pouczył sie troche techniki itp rzeczy

#274 Every

Every
  • Goście

Napisano 20 luty 2008 - 15:07

Pein ;)
+Uber full wypas silny *Sensei*
+Konan do teamu xD!
+5 kolegów xD
+6 Sensei'ów każdy od czegoś innego Tai,nin,gen itd...
+Szkoła z przemocą
+Protect by Akatsuki
+Może członkostwo w Akatsuki?
+Poznanie jego sekretu
+Nauka wszystkich żywiołów
-Strach przed zrobieniem czegoś źle ;d
-mógłbym zginąć :(
-ostre treningi ;/

#275 innuendo

innuendo
  • Goście

Napisano 22 luty 2008 - 00:23

Kakashi -> Już wcześniej zostało zauważone, że aby być dobrym nauczycielem trzeba mieć odpowiednie podejście. Kakash coś pedagogicznego w sobie ma.
Gai -> Myślę, że troszczyłby się o swoich uczniów i byłby swoistą opoką mentalną i duchową.
Jiraiya -> Do nauczenia i udoskonalenia technik. Poza tym Ero jest postacią dość ciekawą ;)

#276 Maluch

Maluch

~fan

• User
  • PipPip
  • 169 postów

Napisano 24 luty 2008 - 20:21

Najpierw z Gai'em żeby wzmocnić swoje ciało siłowo i kondycyjnie, złapać dużo dyscypliny i motywacji do działania. Treningów żeby nie poddawać sie bez walki"bo przeciwnik ma lepsze ninjutsu". Po tym treningu chciałbym żeby wziął Yamato. Pomógłby mi opanować naturę chakry i uczył ataków Suitonem. Po Yamato albo służba w ANBU albo szkolenie w technikach szpiegowskich - J-man, wiecie o co chodzi. ;]

#277 Kiminari

Kiminari

~random

• User
  • Pip
  • 69 postów

Napisano 24 luty 2008 - 21:44

Kakashi. Bez dwóch zdań. Jest wszechstronny(nin, tai, gen, w dodatku był w ANBU - to mówi samo za siebie), a to dobra cecha u każdego shinobi. Poza tym moze to kwestia tego, że oboje jesteśmy dość przymuleni(albo po prostu tak postrzegani) więc myślę, że dość dobrze byśmy się dogadywali.

ew. mogłaby być jeszcze Kurenai, ale kobita w ciaży jest, więc jej nie będziemy teraz męczyć ;)

#278 AleXaB

AleXaB
  • Goście

Napisano 11 marzec 2008 - 23:34

Ja bym chciała mieć trzech nauczycieli :)

Lee- Słodki, poza tym mogliśmy się przekonać, że byłby dobrym sensei, no i oczywiście jego taijutsu *_(

Jiraya- No cóż mogę powiedzieć... Kiedy trzeba poważny, mądry, a kiedy nie trzeba niesamowity :) Poza tym przydałby się do okiełznania mojego charakterku :P

I oczywiście Kakaś- bo jego nie może zabraknąć :) ( za ogół)

#279 Nishi

Nishi

~fan

• User
  • PipPip
  • 214 postów

Napisano 14 marzec 2008 - 22:56

Ja bym wzięła Sasuke. Był by na pewno wymagający i stanowczy. Do tego zna wiele silnych jutsu, i jest dobry w taijutsu. Jest bardzo wszechstronny. Do tego jeszcze samo poznanie go i przebywanie z nim czasu ^^
Ze starszych shinobi wzięłabym Kakashiego. Równie jak Sasuke zna wiele jutsu, do tego bardzo dba o swoich podopiecznych.

#280 Tsunade-Hokage

Tsunade-Hokage
  • Goście

Napisano 15 marzec 2008 - 16:34

Tsunade-jest silna,mądra,jest Hokage,sanninem i medykiem
Jiraiya-jest uzdolniony,zabawny i jest jednym z sanninów