Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Kto na trenera/Nauczyciela

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
387 odpowiedzi w tym temacie

#281 halamadrid92

halamadrid92
  • Goście

Napisano 19 marzec 2008 - 20:29

Zdecydowanie Kakashi, podoba mi sie jego sposób bycia, poza tym uważa że powinno się walczyć zespołowo (podobnie do mnie), i przede wszystkim wiele razy powtarzał że za przyjaciół z temu jest gotów narażać swoje życie ... Gościu po prostu jest lajtowy xDDD

#282 gutfather

gutfather
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2008 - 17:58

Stanowczo Kakashi jest najlepszym sensei jakiego można mieć. Pod jego okiem można stać się stanowczo lepszym shinobi niż pod okiem takiego Jiraiya.

#283 wojtekwax

wojtekwax

~fan

• User
  • PipPip
  • 292 postów

Napisano 03 czerwiec 2008 - 18:13

Stanowczo Kakashi jest najlepszym sensei jakiego można mieć. Pod jego okiem można stać się stanowczo lepszym shinobi niż pod okiem takiego Jiraiya.

imo jiraya wytrenowal juz jednego hokage i niedosc tego sam trenowal pod okiem innego! wiec imo jak dla mnie niema lepszego nauczyciela niz on

#284 Dragonist

Dragonist

nice people swallow

• @ANBU
  • 1325 postów

Napisano 03 czerwiec 2008 - 18:23

Jiraya niewiele nauczył Naruto. Wytrenował Hokage? Cóż, Minato był geniuszem z sam z siebie. I sam wymyślił swoje charakterystyczne techniki. Kakashi owszem jest dorbym nauczycielem, ale czy najlepszym... Co prawda nauczył Sasuke Chidori, ale ten najwięcej zyskał i tak pod okiem Orochimaru.

#285 Sassycat

Sassycat

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1080 postów

Napisano 04 czerwiec 2008 - 09:52

Hmm chyba wybrałabym Kakashi'ego. Byłoby ciekawie z nim,chociaż ten jego nawyk spóźniania się... :P Albo gdyby była taka możliwość to uczyć się pod Czwartym Hokage xD Od niego można by było się napewno WIELE nauczyć :D

#286 Sai

Sai
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2008 - 11:05

Zabuza - killer nauczy być krwawym ninja :d Pomijając, że jest niezły to machina do zabijania ! :D

#287 kunoichi342

kunoichi342
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2008 - 20:32

doszłam do wniosku ze fajnie by było gdyby moim senseiem był ...Sasuke Uchiha:)
mógł by nauczyć dużo fajnych technik i posługiwania się kataną *___*

Neji tak on tez mógl by być zdecydowanie dobrym nauczycelem
Shikamaru ze względu na jego zmysł strategiczny przydal by sie:)
Lee :) tak chciała bym go na nauczyciela ponieważ jest mistrzem w tai (nie licząc Gaia:P)
hhmm Sakura tak zdecydowanie :) ze względu na jej medyczne jutsu i tą siłę*__*
A z takich większych osobowości to Minato, Kakasz o czym już pisałam;p i może Kurenai:)

Z takimi nauczycielami była bym zaje***** ninja ! :D lepszym od sanninów Madary, Minato i Oro:P

#288 nararas

nararas
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2008 - 14:32

Na Nie :

Kakashi - ogólnie jest w porządku silny mistrz, luzak, spoko ziom ale wkurzało by mnie to że ja bym musiał bez przerwy trenować a jemu wystarczy że raz zobaczy technikę i po sprawie, chyba bym mu wydłubał tego sharingana łyżką.
Tsunade - super wygląd mimo wieku, ale jak pomyśle o treningu z nią to czuje strach po tym jak widziałem jej trening ze Sakurą, w dodatku jeden głupi tekst w stosunku do niej i już nie żyje.
Jiraya - tylko patrzył by na panienki a ja sam bym trenował, naruciaka niczego nie nauczył, w dodatku jeszcze zrzucił by mnie z urwiska żeby zobaczyć czy czasem nie mam zapieczętowanego demona, pechowo by się nie udało i po mnie, nie za niego dziękuje.
Orochimaru - oczywiście zanim sasek go załatwił, powiem krótko znając moje strzęście jeden gryz i znalazł bym się pechowo w 90% shinobich którzy tego nie przeżyli, bez komentarza.
Zabuza - nawet w porządku tylko uznał by mnie za broń a nie za ucznia.
Gai - Bez komentarza, nałożył by na mnie zielony kostium i męczył do upadłego
członkowie Uchiha - nie lubię ich a w dodatku skończyli by zemną jak Kakashi
Pein - jak wyżej
o użytkownikach byakugana i innych kekei genkai nie będę się wypowiadał
Ebisu - nie dzięki
Asuma - zbyt daje od niego fajami, musze już przeżywać taki zapach u mojego nauczyciela z matmy na szczęście już nie długo
kabuto - zbyt chętnie prowadzi eksperymenty na ludziach

Na Tak:

Gaara - no nawet w porządku jego techniki są w moim stylu czyli jak najmniej ruchów jak najwięcej efektów a i on stał się ostatnio spokojny więc z wielką chęciom
Anko - też spoko jako jedyna potrafiła by mnie zachęcić do działania a przy tym jest wystarczająco normalna by mnie nie zabijać
Kurenai - nawet może być jej genjutsu mi pasuje

Tak więc chciał bym trenować u ostatniej 3 ale gdybym mógł tylko jednego to wybrał bym Gaarę bo jest z nich najsilniejszy

[ Dodano: 15-06-08, 14:35 ]
Na Nie :

Kakashi - ogólnie jest w porządku silny mistrz, luzak, spoko ziom ale wkurzało by mnie to że ja bym musiał bez przerwy trenować a jemu wystarczy że raz zobaczy technikę i po sprawie, chyba bym mu wydłubał tego sharingana łyżką.
Tsunade - super wygląd mimo wieku, ale jak pomyśle o treningu z nią to czuje strach po tym jak widziałem jej trening ze Sakurą, w dodatku jeden głupi tekst w stosunku do niej i już nie żyje.
Jiraya - tylko patrzył by na panienki a ja sam bym trenował, naruciaka niczego nie nauczył, w dodatku jeszcze zrzucił by mnie z urwiska żeby zobaczyć czy czasem nie mam zapieczętowanego demona, pechowo by się nie udało i po mnie, nie za niego dziękuje.
Orochimaru - oczywiście zanim sasek go załatwił, powiem krótko znając moje strzęście jeden gryz i znalazł bym się pechowo w 90% shinobich którzy tego nie przeżyli, bez komentarza.
Zabuza - nawet w porządku tylko uznał by mnie za broń a nie za ucznia.
Gai - Bez komentarza, nałożył by na mnie zielony kostium i męczył do upadłego
członkowie Uchiha - nie lubię ich a w dodatku skończyli by zemną jak Kakashi
Pein - jak wyżej
o użytkownikach byakugana i innych kekei genkai nie będę się wypowiadał
Ebisu - nie dzięki
Asuma - zbyt daje od niego fajami, musze już przeżywać taki zapach u mojego nauczyciela z matmy na szczęście już nie długo
kabuto - zbyt chętnie prowadzi eksperymenty na ludziach

Na Tak:

Gaara - no nawet w porządku jego techniki są w moim stylu czyli jak najmniej ruchów jak najwięcej efektów a i on stał się ostatnio spokojny więc z wielką chęciom
Anko - też spoko jako jedyna potrafiła by mnie zachęcić do działania a przy tym jest wystarczająco normalna by mnie nie zabijać
Kurenai - nawet może być jej genjutsu mi pasuje

Tak więc chciał bym trenować u ostatniej 3 ale gdybym mógł tylko jednego to wybrał bym Gaarę bo jest z nich najsilniejszy

#289 Kyubi94

Kyubi94
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2008 - 18:28

fart team
jiraja-po oglądał bym z nim gołe babki hehe poczytał bym se te lektury i przywołania gamabunty bym sie nauczył , rasengana a może hari jizou
naruto-bym odwalał z nim i wiedział bym ze nie przegram
rock lee-troche treningu w taijutsu nie zaszkodzi

dupny
asuma-pali faje i pewnie sie szybko męczy a tak to pewnie by mnie niczego nie nauczył oprucz palić fajek i dusić komara na treningu
saske-bym musiał codzięnnie spuszczać mu łomot(laluś)
temari-cały czas ma coś do powiedzenia zazwyczaj wkużającego a tutaj zgadzam sie z shikamaru xd

#290 jack1994

jack1994
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2008 - 09:01

Ja tam nie potrzebowal bym zadnego trenera. Moze moglby nim zostac bijuu ( lis o 9 ogonach). Ja tam wole treningi samemu w samotnosci, wtedy mam spokoj i cisze i lepiej jest mi sie skupic.

#291 AndrewCasNH

AndrewCasNH
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2008 - 12:04

Zakladajac co bys trenowal, jezeli tai to wporzadku ale zauzmy ze chcialbys sie nauczyc jakiegos ninjutsu ktore zobaczyles u Jonina to najpierw musialbys rozkminic jak sie je tworzy potem musialbys zaczac trenowac potrzebne elementy do wykonania takiego jutsu a dopiero pozniej moze bys taka technike opanowal. A teraz wezmy pod uwage ze masz trenera ktory wytlumaczy ci dzialanie tego jutsu jego plusy i minusy, sposob jego tworzenia, co ewentualnie pozwolilo by ci szybciej opanowac taka technike. Trenerzy sa to ludzie z wiekszym doswiadczeniem oraz wiedza od swoich uczniow, ktora chca im przekazac.
Ja osobiscie za swojego trenera chcialbym Minato Namikaze (4th Hokage dla tych ktorzy nie wiedza) poniewaz moglbym sie nauczyc wielu ciekawych technik (rasengan, jutsu przestrzennego, podpisalbym pewnie kontrakt z zabkami ktore sa moim ulubionymi summonami) jako drugiego trenera chcialbym Jiraya (przekazalby mi tajniki senjutsu).

#292 narutol

narutol
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2008 - 15:54

ja chcialbym mieć za senseia Kisame :D bo uwielbiam żywiol wody i chcialbym też machać takim dużym mieczem

#293 Run_EMs

Run_EMs
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2008 - 20:26

Zalaży czy jesteś typem taijutsu,genjutsu czu ninjutsu oraz jaki masz żywioł.Załóżmy że jestem typem wody to chiłabym trenować u Kakashiego lub III Hokage a jeszcze lepiej II Hokage.
Przecież nie było napisane że nie można trenwać u osób zmarłych.

#294 Cthulhoo

Cthulhoo

4ever 17

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5836 postów

Napisano 21 wrzesień 2008 - 21:02

Gai jest świetnym nauczycielem. Nikt, poza nim, nie wykrzesałby nic z Rock Lee, który to tylko dzięki niemu stał się w ogóle shinobim, mimo że nie potrafił używać gen i nin. Reszta niedałaby mu pewnie żadnej nadziei i radzili zakończyć swoją przygodę jako nnja.

Ona? Normalna? Ja bym na miejscu hokage nie powierzyłbym psa, a co dopiero grupy geninów. Chyba, że lubisz dostawać c chwila kunaiem po twarzy xD

#295 Nagari

Nagari
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2008 - 09:56

Według mnie świetnym nauczycielem by był Zabuza,widać po tym jak wytrenował Haku.Potrafi jak mi się wydaję z każdego zrobić maszynę do zabijania ^^

#296 pawlixon

pawlixon
  • Goście

Napisano 24 październik 2008 - 20:05

Ja zdecydowanie chciałbym Kakashiego.Jest on dobrym senseiem,ponieważ umie nauczyć
posługiwania się nad swoim żywiołem chakry i:taijutsu,ninjutsu(Gai nie umie)celności i
wiele więcej.

#297 maciek77

maciek77

~random

• User
  • Pip
  • 79 postów

Napisano 03 listopad 2008 - 18:11

a oto moje typy ,Jirayja i kakashi oni są dobrymi nauczycielami i jeden i drugi nauczły naruto czegos waznego?silnego a skoro udało pozatym są bardzo znani wienc napewno dużo umieją i mogą duzo nauczyć

#298 jaro

jaro

~artificial intelligence

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14290 postów

Napisano 03 listopad 2008 - 19:04

W zależności od tego, co trenuję, wybrałbym takich oto nauczycieli:
Taijutsu- Maito Gai. Wymarzony trener tai, po prostu uber pr0. Nie ma lepszego nauczyciela jeśli chodzi o ten typ jutsu. I nie namówiłby mnie na zielone ubranie:D
Genjutsu- Kurenai. To jounin o wybitnej specjalności w tym typie walki. Na pewno sporo by nauczyła. Nie brałbym nikogo z Uchicha, bo w końcu trening sharinganowca, a normalnego ludka to coś całkiem innego.
Ninjutsu- Hatake Kakashi. Multum technik, nietypowy sposób nauczania, gość obeznany w dwóch naturach chakr. Jeśli miałbym np. naturę chakry Raiton, to jesteśmy w domu. Nauczyłby mnie sporo na jej temat. Z innymi naturami też pewnie poszłoby nieźle.

#299 UesamaSHG

UesamaSHG
  • Goście

Napisano 03 listopad 2008 - 19:27

A więc tak.Wielu z was męczy ,że w zależności od naszego żywiołu bla bla bla. Pamiętajcie ,że Jako Genin nie znamy naszego żywiołu ;) Ja osobiście chciałbym aby moim Sensei'em był Kisame.Po pierwsze jest to moja ulubiona postać z Naruto. Po drugie Nauczył by mnie wielu zabójczych Technik Żywiołu Wody. Po trzecie sprowadził by mnie pewnie na złą drogę, a więc gdybym był jego Pupilkiem moja przyszłość była by urozmaicona. Co do jego charakteru Ludożercy Wydaje mi się ,że gdybym starał się mu dokazywać oraz starać się mu dorównać jeśli chodzi o walkę "Olbrzymami"(Tą nazwę miecza znalazłem na jakiejś stronce o naruto czytając sobie o przeszłości Kisame). Ogólnie mówiąc wydaje mi się ,ze Kisame to dobry trener dla Szaleńców.

#300 Teknometalman

Teknometalman

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisano 04 listopad 2008 - 15:05

Ja bym chciał, żeby moim senseiem, był Kakashi. Zapewne pod jego wodzą wyrósłbym na niezłego ninja i prawdopodobnie nauczył Chidori.

#301 Betty

Betty
  • Goście

Napisano 04 listopad 2008 - 21:44

Też bym chciała aby moim senseiem był Kakashi. I to niekoniecznie dlatego, że mógłby mnie nauczyć kilku fajnych sztuczek. Poprostu jestem jego durnym fangirlem. Idąc dalej takim prostackim tokiem rozumowania: z Gaiem możnaby iść na disco, z Asumą do pubu. Kurenai mogłaby mi doradzić jaki odcień szminki wybrać. Z Naturo bym się najadła, z Sakurą i Ino poplotkowała. Shikamaru mógłby mnie nauczyć gry w szachy.

#302 G_for_C

G_for_C
  • Goście

Napisano 09 luty 2009 - 18:32

Orek zdcydowanie:)
Od początku i bez zmian

Oprócz ciekawych technik mógłby także nauczyć opanowania, podejścia do wielu spraw. Wykształciłby w człowieku mocny charakter:)

Jego nieprzewidywalnośc i to, że nie mówi wprost, zmusiłaby także podopiecznego do myślenia, pracy nad intelektem, odgadywania co tak naprawdę Orek miał na myśli, jego prawidziwych zamiarów. Do tego wyrobiłaby się w tobie ostrożność (chwila nieuwagi, głupota i leżysz martwy bo Oroś miał dziś zły dzień:P)

W końcu nauczyciel nie jest jedynie od nauki technik. Uczy również życia:)

Nauki pobierane u niego wzmocniłyuby cię fizycznie i psychicznie, wiedziałbyś, że należy być przygotowanym na wszystko.

Nie ma bata

Ale tak po za tym, napreawdę i "bez kitu" marzyło mi się niekiedy, że szykuję się do jakieś tam zawodu i pobieram lekcje u kogoś podobnego do Orochimaru. Całkiem na poważnie chciałabym nauczyciela z tak silną osobowością, ciekawym charakterem, wysoką inteligencją (akademia ukończona w wieku 6lat, nawet wcześniej niż sam geniusz Uchiha Itachi:P), a także dużą siłą fizyczną. Taki ktoś nauczył by cię więcej, niż tylko samego przygotowani do zawodu

PS. ta myśl pojawiła się w mojej głowie, dawno temu, jeszcze zanim w ogóle odkryłam taki temat. W sumie to całkiem duże i poważne marzenie jest:P No, marzenie, dobrze powiedziane! Celnie

#303 Zick

Zick

~random

• User
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 10 luty 2009 - 15:40

Na swojego Sensei'a wybrałbym... hmm, no właśnie, kogo?
Prawdopodobnie byłby to Kisame Hoshigaki
Ze względu na to, iż jego ofensywne jutsu elementu wody(Suitony), plus fakt iż był jednym z Mistrzów Miecza pozwala stwierdzić, iż wie On, czym jest dyscyplina, oraz zna pewnie kilkanaście bardzo potężnych i destrukcyjnych technik Mojego ulubionego żywiołu.

#304 Kamael

Kamael

~fan

• User
  • PipPip
  • 233 postów

Napisano 11 luty 2009 - 12:08

Po zastanowieniu z najlepszego nauczyciela uznaje... Trzeciego Hokage, stary sarutobi jakby nie było wyszkolił trójkę sanninów. W dodatku za jego czasów wyszkolonych zostało tabuny świetnych ninja.

Na miejscu drugim jest Orochimaru. Jego wady to zalety. Raz pokazuje uczniom że są potrzebni(co prawda dla jego własnych celów...), dwa naprawdę wyszkolił kilku niezłych ninja. Czego przykładem jest Sasuke (no jakby nie było to pod okiem Ora się rozwinął na tyle by załatwić Deidare i powalczyć z Itachim).

Najlepszym świadectwem o nauczycielach są uczniowie nie??(dobra są wyjątki...)

#305 Mario

Mario
  • Goście

Napisano 11 luty 2009 - 20:42

To lecimy.

Oro - prawdopodobnie zbocznony pedał i pedofil zafascynowany nieletnimi chłopcami, najprawdopodobniej robiłby na mnie eksperymenty, rzucił CS-em, z szansą przeżycia 1 na 10, ukradł by mi ciało lub po prostu zjadł. Eeeeee... Panu dziękujemy.

Jirayia - on by więcej czasu spędzał gapiąc się na lornetkę na panienki w bikini niż mnie trenował. Z drugiej strony, po ostatnich wyczynach Naruto wygląda na dobrą partię :)

Tsunade - a kysz! Trening, któego bym najprawdopodobnie nie przeżył, a med-nin nie jest zbyt fascynujące - za dużo kucia, za dużo teorii, i nie wiem czy to takie miłe zszywać pociętemu kumplowi z druzyny flaki leżać pośrodku linii ognia w dymiacej dziurze :/

Sarutobi - dobra partia, dobrzy uczniowie :) Wygląda na niezłą osobę.

Kakashi - więcej by czytał Come Come. Nie jest zły, ale są lepsi :)

Gai - kazał by mi się ubrać w pedalski strój i biegać od rana do wieczora, dziękuję, postoję.

Pain - wątpie czy on zna coś, co mógłby mi przekazać. Zdaje się, że wszystkie jego skille są nie do opanowania przez osobę trzecią

Konan - eeeeeee...?

Itachi - Kuszace... ale brak mu doświadczenia Saaninów.

Madara - ooooo... jakbym był Uchiha, to czemu nie... skoro trenował Łasica... ale pewnie by mnie wykorzystał (bez skojarzeń) i zrobił w bambuko, więc raczej nie...

Kisame - nie wydaje się zbyt miłą osobą

Zetsu - czy ja wyglądam jak samobójca?

Deidara - nie ma skillów, które mógłby opanowac ktoś poza nim.

Sasori - dość nieetyczny mistrz. Nie uśmiecha mi się ponadto przeróbka ciała w kawałek chodzącego, myslącego drewna, nawet pomimo wszystkich korzyści z tego płynacych

Kakuzu - zdarzają mu się ataki szału

Hidan - psychol, fanatyk i oszołom

Yondaime - wygląda na dobrą partię.

Nidaime - a licho go tam wie

Shodaime - hmmmmm... ale ja nie miałbym prawdopodobnie limitu z kontrolą drzew :/

Danzou - na razie Sai się nie wykazał :/

Sasuke - on nie ma czasu

Podsumowując:

1. Mam gigantyczną ilosć chakry
TAK - idę do Jirayi, bo bedę miał SM, które tego wymaga
NIE - dalej

2. Jestem z Uchiha
TAK - idę do Łasica, niech mnie szkoli w używaniu sharingana
NIE - dalej

3. Jestem typem suiton
TAK - idę do Nidaime, bo to chyba imba uber master tego stylu...
NIE -dalej

W przeciwnym wypadku idę do dziadka Sarutobiego lub Yondaime.

#306 Naruto Namikaze

Naruto Namikaze

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 468 postów

Napisano 11 luty 2009 - 20:54

Tsunade - a kysz! Trening, któego bym najprawdopodobnie nie przeżył, a med-nin nie jest zbyt fascynujące - za dużo kucia, za dużo teorii, i nie wiem czy to takie miłe zszywać pociętemu kumplowi z druzyny flaki leżać pośrodku linii ognia w dymiacej dziurze :/

Są i plusy- czyt. Tsunade to gorąca dziewczyna o ponętnych kształtach ^^

gość obeznany w dwóch naturach chakr

Kakashi ma bodajże suiton, doton i raiton-o jednym zapomniałeś.

Ja tam wybrałbym żaby-może i trzeba się nastarać ale ma się później multum możliwości (żabie jutsu) no i jest ich zapewne więcej niż Fukusaku i parę innych znanych żab a więc to więcej sensei'ów . No a żaby są prawdopodobnie dość silne.

#307 Mario

Mario
  • Goście

Napisano 11 luty 2009 - 20:59

Są i plusy- czyt. Tsunade to gorąca dziewczyna o ponętnych kształtach ^^

Idź i nie wracaj! Tsunade to babcia po piećdziesiątce! Jakby się nie maskowała swym jutsu, to takie... obrzydliwe... !-(

Kakashi ma bodajże suiton, doton i raiton-o jednym zapomniałeś.

Ale to znaczy, że ma techniki z różnych zywiołów, a nie opanowane wszystkie trzy natury chakry. Pewnie fuutony i katony (fillery...!) też zna.

A może by tak Hanzou? Skoro przyłożył sanninom, a jego summon też ncizego sobie... tylko ta maska durnie wygląda...

EDIT CO BY NIE OFFTOPOWAĆ

Wiadomo że każdy woli kawai nastki ale Tsunade jak na swój wiek jest gorąca (sam Jirayia tak powiedział a jest wybitnym znawcą).

A który drwal jest na tyle zdesperowany aby próchniaki ścinać, gdy wokół tyle młodych, zdrowych drzewek, że się tak w przenośni wyrażę :)
A Jirayia sam jest starym piernikiem.

#308 Naruto Namikaze

Naruto Namikaze

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 468 postów

Napisano 11 luty 2009 - 21:49

dź i nie wracaj! Tsunade to babcia po piećdziesiątce! Jakby się nie maskowała swym jutsu, to takie... obrzydliwe... !-(

Wiadomo że każdy woli kawai nastki ale Tsunade jak na swój wiek jest gorąca (sam Jirayia tak powiedział a jest wybitnym znawcą).

Ale to znaczy, że ma techniki z różnych zywiołów, a nie opanowane wszystkie trzy natury chakry. Pewnie fuutony i katony (fillery...!) też zna.

Eee, żeby używać techniki musisz mieć opanowany żywioł-prawdopodobnie tego nie da się skopiować sharinganem (dowody? To Ty ich nie masz-ja mam 3 żywioły pokazane przez Kakasha w mandze i jego słowa że ma opanowane 3 żywioły).

#309 DarkTom

DarkTom
  • Goście

Napisano 28 luty 2009 - 17:42

Jeśli mógłbym wybrać więcej niż jednego nauczyciela, wybrałbym Asume i Gaia.
Asuma to spoko gość, mój brat pali to jestem do fajek przyzwyczajony. A poza tym jego umiejętności bardzo mi się podobają, dobre opanowanie technik ognia i wiatru (chociaż nie jest wymiataczem) które są moimi ulubionymi żywiołami i myślę że miałbym chociaż jeden z tych żywiołów. Tak jak ja preferuje walczyć w zwarciu, ale potrafi przywalić katonem (jak stworzył swoją technikę na podstawie ogna to musiał potrafić podstawowe, a naruto to wyjątek), i tyle ile on potrafi gen mi spokojnie wystarczy, w końcu nie jestem taki zdolny by opanować tai, nin i gen na wysokim poziomie. Gai oczywiście by mnie przypilnował i zmusił do treningu, patrząc na osiągnięcia jego uczniów z pewnością przyniósłby
dobrą szybkość,siłę i kondycję. Może trochę by mnie wkurzał ale, jestem spokojnym człowiekiem który umie się ugryźć w język i trzymać nerwy na wodzy.
Dlaczego?
Ponieważ uważam że czysta walka wręcz jest dobra, ale niestety zbyt często w tym uniwersum nie wystarcza, dlatego kastety naładowane chakrą żywiołu, i jakiś dystansowy katon albo futon to najlepsze rozwiązanie, a z szybkością i kondycyjną wytrenowanymi przez Gaia byłbym naprawdę dobry. A combo pierwsza brama(nie sądzę że bym chciał opanować lepiej tą technikę, jeżeli nawet bym dał radę) plus oszczę wydłużone do długości miecza = przeciwnik straci głowę szybciej niż zdąży się skapnąć o co chodzi.

#310 Dewisz

Dewisz
  • Goście

Napisano 28 luty 2009 - 20:51

Hmm... Myślę, że wybrałabym Sarutobiego (3rd Hokage). Dlaczego? A więc wytrenował trójkę najlepszych ninja w wiosce, świetnie opanowane nin, taj i genjutsu, gość wygląda na rozsądnego i dobrego nauczyciela. W dalszej kolejności... Może Tsunade i Kurenai. Ta pierwsza to najlepszy med-ninja, Kurenai ekspert w genjutsu, a to mi odpowiada.

Na nie:
Kakashi - dobry ninja, ale na nauczyciala się nie nadje. A myślę tak dlatego, że IMO prawie niczego swojego teamu nie nauczył (no oprócz Sasuke, w ramach przygotowań do egzaminu).
Gai - on jest zapatrzony w Lee i ten zielony strój.
Asuma - te fajki mnie wkurzają i szybko poległ...
Oro - oślizgły gość, takiego trenera niewielu pewnie chciałoby mieć, aczkolwiek chyba jest dobry w trenerce.
Jiraya - cóż, za bardzo zboczony.
Pain - straszny z niego psychol.
Yondaime - nie wiem czemu, ale go nie lubię xD

#311 Rubeus

Rubeus
  • Goście

Napisano 10 marzec 2009 - 18:07

Patrząc na mój charakter, mój nauczyciel musiałby być baaardzo cierpliwy :D a jednocześnie musiałby podchodzić do mnie z poczuciem humoru.

Myślę, że w tej roli sprawdziłby się Ji-man, ale i Kakashi również ;)
Nie będę ukrywał, że cpt. Yamato też mógłby być :P

Cała trójka ta ma niebywałe zdolności, oczywiście przoduje Ji-man.

Nie wyobrażam sobie mieć kogoś takiego jak Orochimaru czy Itachii jako swoich nauczycieli, długo bym chyba nie pożył, szybko by się mnie pozbyli :D

#312 leodarrrrr

leodarrrrr

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 606 postów

Napisano 10 marzec 2009 - 18:12

Sarutobi i Oro :))
ten pierwszy; cierpliwosc, rozwaga, wyrozumialosc, olbrzymie umiejetnosci// to wiemy napewno

Oro; nie lubie typa, ale trza byc obiektywnym, w koncu po trenningu z Oro sasek pokonal brata. Zara ktos napisze, ze walka byla ustawiona, ale tak czy inaczej pokazal klase, no i tak kontrola nad otoczeniem (kirin)

#313 Uchicha ???????

Uchicha ???????
  • Goście

Napisano 13 marzec 2009 - 21:15

Może ja przedstawie to w postaci rankingu:
NA TAK:
1. Jiraya-baaardzo silny i to jest najważniejsze. W mandze jak chciał to potrafił nauczać.
2. Kakashi-lepszy w nauczaniu od Jirayi ale jednak słabszy. A ja musze trenować z kimś na poziomie.
3. Yondaime- chyba mądry więc będzie dobrze tłumaczył w treningu.
No i tyle.
NA NIE:
4. Sasuke-on przeważnie by myślał tylko o sobie. Niektórzy mogą się z tym nie zgadzać ale ja tak uważam.
5. Hidan- nie chce wysłuchiwać tematów na temat jakim to ja bezbożnikiem jestem.
6. Pein- jeszcze bym się stał takim samym psychopatą jak on.
Tyle. Reszta postaci MOŻE BYĆ.

#314 Tsunade-Hokage

Tsunade-Hokage
  • Goście

Napisano 27 marzec 2009 - 00:26

No więc skopiuję pomysł poprzednika
Na tak
1.Yondaime,bo to geniusz i najlepszy prawdopodobnie shinobi w "Naruto"
2.Jiraiya- po tym co nauczył Yondaime i Naruto można wnioskować że jest świetnym nauczycielem
Na nie
Sasuke- bo myśli o sobie i gdyby trenował kogoś to pewnie zaraz straciłby cierpliwość
Naruto-bo nie umiałby wytłumaczyć xD
Hidan - bo myślałby tylko o tym swoim Jashinie xD
Tsunade-bo za brutalna

Pein- jeszcze bym się stał takim samym psychopatą jak on.

RAcja ;D
Deidara-bo zbyt wybuchowy xDDDDDDDDDDD
Danzou- bo psychopata xd

#315 Imitaga

Imitaga
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2009 - 20:17

Ja gdybym miała wybrać Senseya z Naruto na pierwszym miejscu wybrała bym Deidarę. Jest taki...taki..kyaaa *///* Ale gdyby mi zależało na tym abym się czegoś pożytecznego nauczyła to bym wybrała...Hmm... Sasori'ego ^^