Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Co chcielibyście zmienić

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
257 odpowiedzi w tym temacie

#1 RelenaXX

RelenaXX
  • Goście

Napisano 01 marzec 2006 - 23:42

Co chcielibyście zmienić w technikach walki bohaterów a może w zachowaniu lub w wyglądzie?

[ Dodano: 01-03-06, 22:46 ]
Chciałabym zeby:

Naruto by zmienił ubranie i nie nosił już tych pomarańczowych dresów
Żeby Sakura zmądrzała
- By Naruto Nauczył się technik ojca <4hokage)
-By Hinata ładniej się ubierała i zeby nie była taka nieśmiała
- By Sasuke błagał o wybaczenie Naruto i Sakure;-)

TUTAJ PROSZĘ O WYPOWIADANIE SIĘ NA TEMAT WSZYSTKIEGO< CO CHCIELIBYŚCIE ZMIENIĆ W MANDZE.

#2 Tooya

Tooya

~fan

• User
  • PipPip
  • 205 postów

Napisano 01 marzec 2006 - 23:53

ja jak juz kiedys mowilem zmienilbym tylko jedna rzecz, Sasuke powinien byl zabic naruto wtedy w trakcie walki przed odejsciem, niestety w mandze takie cos nie moze sie zdarzyc w koncu to main character

#3 kubik

kubik
  • Goście

Napisano 02 marzec 2006 - 02:30

Ja bym chciał by Kishi myslał 10x zanim wypuszcza takie plot no jutsu w swiat jak ramiona Oro na przykład.
Ja bym chciał by Naruto wreszcie ktoś powiedział [ostatnio strzelam ze zrobi to Kurenai] o Hinacie.
Hinatę pokazujaca na co ja naprawde stac poza mdleniem na widok Naruto.
Sakurę zabójczo zakochaną w Naruto bez wzajemności
Ino równierz XD
Śmierc Oro z reki AL bo "dran wszedł mi w drogę"
Lee jak otwiera 8 bram i przezywa.
Pogarde w oczach mieszkanców wioski po powrocie Sasuke do niej.

#4 Laughtingman

Laughtingman
  • Goście

Napisano 03 marzec 2006 - 09:33

Hmm... Co ja bym zmienił? Chyba hokage na "Ero-senina" (ale by był ubaw "zbok" hokage, zadna kobieta niemogła by sie spokojnie wykompac),a poza tym to spostrzegawczosc Naruto (chodzi mi tu o uczucia Hinaty do niego). A tak poza tym to jest OK;)

#5 Milicja

Milicja

Babcia

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6172 postów

Napisano 03 marzec 2006 - 18:14

,a ja mam pytanie-czy nie ma gdzieś tutaj podobnego/takiego samego tematu?
bo mam niemiłe wrażenie,że to już było

#6 Hisoka

Hisoka
  • Goście

Napisano 03 marzec 2006 - 22:20

chciałbym żeby w końcu siuę krew polała! Mógłby Kishi jakoś spektakularnie pozabijać pare najmniel lubianych postaci, okaleczyć pare itp. Tego zasmarkańca na przykład-kolegę konohamaru. Nikt by się chyba nie obraził za wypuszczenie mu jelit.

#7 Laughtingman

Laughtingman
  • Goście

Napisano 04 marzec 2006 - 11:38

Eee... czego ty żądasz i komu by sie chcialo takiega flagmatyka załatwiac a tak to mozna sie przynajmniej z jego wyglądu pozlewac;)

#8 Hisoka

Hisoka
  • Goście

Napisano 04 marzec 2006 - 16:53

jak dla mnie, to mogli by całą drużynę konohamaru załatwić. Nie mieli by już z czego tak beznadziejych fillerów robić :/
A flegmatyk mógł by się przypadkiem gdzieś wkręcić...pod jakąś katanę na przykład.

#9 DarkShine

DarkShine
  • Goście

Napisano 04 marzec 2006 - 19:46

Lee jak otwiera 8 bram i przezywa.

Przeżywa, ale ma połamane wszystkie kości, pozrywane wszystkie mięśnie i mózg jakoś tak blisko żołądka :/

Pogarde w oczach mieszkanców wioski po powrocie Sasuke do niej.

DOBREEEE!!! Heh. Chociaż właśnie dlatego myślę, że Sasuke nie wróci do wioski never ever. Może jestem pesymistką, ale wyobrażacie to sobie? Przychodzi taki nawrócony Sasuke do wioski, podpiera się na Narucie, a tu wyskakuje Shikamaru team i drgającymi ze złości mięśniami i bynajmniej nieszczerym uśmiechem mówią "Oooo... czeeeeść... jak miło, że wróciłeś! <3 Cieszymy się, że miałeś w szanownej dupce to, że mało się dla ciebie nie pozabijaliśmy, ale co tam!! Zapomnijmy o tym, co było! <3<3<3!!!" Ekhem, chyba mam tendencję do puszczania wodzy wyobraźni...
Co do zmian... No, powinni się zacząć przebierać. A tak poza tym, to niektóre techniki rozwalaj ą mnie swoim kompletnym brakiem logiki.
Temat już chyba był taki, właściwie, ale co tam...

#10 Nauczyciel

Nauczyciel
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2007 - 11:28

Chciałbym zmienić ten test na genina w KIRI - GAKURE

#11 Royo

Royo
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2007 - 12:27

Chciałbym zmienić ten test na genina w KIRI - GAKURE

Kto powiedział, że to jest test na Genina w całej Wiosce? Kakashi powiedział, że ten egzamin był kiedyś w Wiosce Krwawej Mgły, nie w całym Kiri-Gakure.

Chciałbym zmienić...
Sai'a - nie lubię go, wkurza mnie. Takie Bleee i zewnętrze Fuuu!

#12 Mitsuki Luna

Mitsuki Luna
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2007 - 12:42

Chiała bym zoczayć jak weszcie Naruto spadją łuski z oczu i zakchuje sie Hinacie. Męczą mnie ich podchody. Jęsli już chała bym coś zmienić to dodać co poniektórym potsacią śmiałości.

#13 młoda_Hatake

młoda_Hatake
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2007 - 14:45

Chiała bym zoczayć jak weszcie Naruto spadją łuski z oczu i zakchuje sie Hinacie. Męczą mnie ich podchody. Jęsli już chała bym coś zmienić to dodać co poniektórym potsacią śmiałości.

Masz całkowitą rację...poza tym niech wreszcie skończą się zapychacze!!:(

#14 Konoha no Shino

Konoha no Shino
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2007 - 23:53

Więcej teamu#8!!! Tyle z żądań. Poza tym, Hinata mogła by zmienić ciuchy na siakieś bardziej sexy :p ,

i właściwie czemu nie :D

#15 Thrillidan

Thrillidan

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 632 postów

Napisano 21 styczeń 2007 - 20:31

Więcej teamu#8!!! Tyle z żądań. Poza tym, Hinata mogła by zmienić ciuchy na siakieś bardziej sexy :p ,

ZGADZAM SIĘ W 100% ^^

Poza tym trochę o Kabuto, jest to za ciekawa postać żeby o niej nic nie mówić przez taki długi czas :P

(Czasami mam wrażenie, że Kishi nie pamięta już o Kabuto i zakończy mangę bez wyjaśnienia wątku tej postaci :/ )

#16 Sasuke14

Sasuke14
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2007 - 18:39

Chciałbym żeby Naruto troche osłabł(nie umiał techniki przywołania Wielkiego Żabska hehe bo może sobie przywołać i on wszystkich rozwali i ten demon lisi ma tyle czakry że trudno ją wyczerpać )no ale w końcu to główny bohater , troche wiecej informacji o Kabuto i żeby Haku nie zginał bo co on światu zrobił silny był i narzędziem Zabuzy ale....

#17 Inyx21

Inyx21
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2007 - 19:43

ee ja bym wolal zeby naruto sie troche uspokoil chodzi o zachowanie maniery zeby zaczal byc powazniejszy cos jak Sasuke lub Kakashi.

[ Dodano: 22-01-07, 17:45 ]

Chciałbym żeby Naruto troche osłabł(nie umiał techniki przywołania Wielkiego Żabska

I to tez

[ Dodano: 22-01-07, 17:47 ]
bo to troche bez sensu tu wielcy wojownicy ninja techniki chakra i Zaba niepasuje

#18 0kash

0kash

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1395 postów

Napisano 22 styczeń 2007 - 21:18

troche wiecej informacji o Kabuto

O tak popieram! Mimo, że nie cierpię tej postaci to jednak mnie intryguje.
Przydałoby się coś jeszcze o Uchiha Madarze.

Mogłaby się też akcja w pewnym momencie przenieść do innego kraju --> wioski,
jak narazie jeszcze nie widzieliśmy poza Konochą i Suna innych. Poznać jakieś nowe postacie z tych innych obszarów, zobaczyć Raikage, Mizukage i Tsuchikage (niekoniecznie w akcji, ale dobrze by było).
Nie chcę aby Akatsuki rozwalała tylko Konoha z Kraju Ognia!!! Możnaby to jakoś ciekawie jeszcze ubarwić!

Chciałbym aby Naruto miał więcej technik na bazie swej wietrznej natury czakry.
Dobrze byłoby zobaczyć kilka ciekawych fuuton'ów.

#19 Kara

Kara
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2007 - 21:43

Nie chcę aby Akatsuki rozwalała tylko Konoha z Kraju Ognia!!! Możnaby to jakoś ciekawie jeszcze ubarwić!

Popieram w 100%. Przydałoby się przenieść akcję z Akatsuki do innych krajów, przy okazji zobaczyłoby się trochę 'swiata' xD

#20 Sared

Sared

~fan

• User
  • PipPip
  • 177 postów

Napisano 22 styczeń 2007 - 21:52

Ja bym zmienił to że 4th nie żyje. Mógłby żyć, ale być sparaliżowany. I to chyba wszystko, nie jestem wybredny ^^

#21 Neutm

Neutm
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2007 - 22:49

Chciałbym aby Naruto miał więcej technik na bazie swej wietrznej natury czakry.
Dobrze byłoby zobaczyć kilka ciekawych fuuton'ów.

Ta i jeszcze jakby nie miał liska to by było świetnie.

#22 megari

megari

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 497 postów

Napisano 22 styczeń 2007 - 22:59

Ja bym chciala wymazac sobie z pamieci (i z mangi oczywiscie :P) te wszystkie transformacje dzwiekowcow i saska na 2 poziomie SCa...to bylo straszne... -_- Sas jako Murzyn z makijazem i skrzydlami...

#23 Fallriv

Fallriv

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1817 postów

Napisano 22 styczeń 2007 - 23:04

Pamietajcie, ze do tego co chcielibyscie zobaczyc, jest inny temacik;> Jedynie to co zmienilibyscie juz w wydanych odcinkach pisac tutaj.

#24 Miya

Miya
  • Goście

Napisano 11 luty 2007 - 04:05

Zachowanie Sakury względem Sasuke....ja tam ją nawet lubię, ale jak jest obok Sasuke to po prostu mnie krew zalewa jak się ta dziołcha zachowuje...

#25 Aizen

Aizen

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1661 postów

Napisano 11 luty 2007 - 14:00

Lee z zelem na wlosach i ogolonymi brwiami. Naruto bez dresu tylko fajnym ubranku. Kakashi bez maski.Wiecej krwi oraz smierci (tudziez main characterow). Naruto zeby nie byl debilem. Neji walczacy z Kimimaro. Dluzsza walka Kakakshi vs Itachi w poscigu za Diedara.

#26 Aiko

Aiko

~fan

• User
  • PipPip
  • 170 postów

Napisano 11 luty 2007 - 16:58

Nie, nie, nie! T_T Lee bez swojej fryzury i brwii oraz Kakashi bez maski <- to nie byłyby te same postacie! :P

Sas jako Murzyn z makijazem i skrzydlami...

yeah. też mi się strasznie nie podoba ta transformacja Sasuke na drugim poziomie -.-" tragedia, i te nibyskrzydła -> jeszcze większe dno -.-"

#27 Dragon

Dragon
  • Goście

Napisano 11 luty 2007 - 18:12

Ja również bym zmienił wygląd SAska na drugikm poziomie. To było okropne. A ten sharingan. Po prostu wymiotować mi się chciało.

Poza tym zmieniłbym lekko rolę Sakury. Jak dotąd oglądnąłem 145 odc. i nie widziaęłm jej prawdziwej siły ponieważ zawsze robi w gacie. ;/

#28 Mitsuki Luna

Mitsuki Luna
  • Goście

Napisano 11 luty 2007 - 18:41

Poza tym zmieniłbym lekko rolę Sakury. Jak dotąd oglądnąłem 145 odc. i nie widziaęłm jej prawdziwej siły ponieważ zawsze robi w gacie. ;/

Święte słowa. zgadam się całowicie. Dodam jeszcze że przdało by sie jakoś Saiego zlikwdoać.

#29 Leeonidas

Leeonidas

~świeżak

• User
  • 4 postów

Napisano 11 luty 2007 - 23:07

A i tak w ogóle dużo więcej TaiJutsu które mogło by się odrobione bardziej opierać na karate... na przykład na takim Kyokushinkai :P

#30 Frayer

Frayer
  • Goście

Napisano 12 luty 2007 - 17:07

Spokojnie, w Shippudenie rola Sakury się zmieni.

#31 Drakar

Drakar
  • Goście

Napisano 06 marzec 2007 - 18:35

W tym temacie będziemy rozważać trzy kwestie:
-Inne ustawienie 3osobowych teamów
-4 i więcej osobowe teamy
-Patrz wyżej, ale pod kontrolą innych Jouninów

Mnie osobiście ciekawi ustawienie HinaSakuInoTenTema(ale Tema niekoniecznie) pod kontrolą Jouninki Kurenai. Taki Girlsqad(dwie typowe Bravoczytaczki, jedna nieśmiała, jedna "Podejdź, to zabiję" i jedna prawie-jak-facet. Sami zgadnijcie kto jest kto xD).
A ponadto ustawienie NaruKibaShinoLee. Jeden Taijutsu master, dwóch klanowców i jeden debil.
Oraz jeszcze "Wykształciuchy Team", czyli ShikaSaku i jeszcze jeden mądrala xD
NaruHinaSaku. Czyżby powtórka Team7, czyli Naru kocha Saku, a Saku Sasu. Tutaj Hina kocha Naru, a Naru kocha Saku.
KibaNaruHakuIno. Wiem, że Haku is dead, ale byłoby ciekawie xD
No to terozki wy, rozpisywać się, kumalski xD?

#32 Thrillidan

Thrillidan

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 632 postów

Napisano 06 marzec 2007 - 21:26

Ja jestem jednak za trójkami więc mój wymarzony team to Kankuro, Shino, Kimimaro. Praktycznie można zrobić wszystko takim teamem wszyscy mają nieograniczone zdolności. A na dowódcę???... może Kabuto :D

Temat trochę dziwny i szczerze nie widzę jego długiej egzystencji :PP ale w gruncie rzeczy może być więc niech ma i mojego posta ;)

Edit:

kimimaro/sasori/gaara

To jest to samo co mój :PP tylko że zamiast piasku robaczki ale wizualnie nawet podobne ;) A Ja nadal wierzę w siłę Kankuro :) w końcu nowe pokolenie zawsze pokona stare ;]

#33 Gogol

Gogol

~bot

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5068 postów

Napisano 06 marzec 2007 - 21:54

Temat trochę dziwny i szczerze nie widzę jego długiej egzystencji :PP ale w gruncie rzeczy może być więc niech ma i mojego posta ;)

miałem napisac cos w tym stylu ale skoro jest juz gotowe to zacytowałem ;)

kimimaro/sasori/gaara ;)i po zabawie :) a opiekunem kakashi
a jesli chodzi o młodych

neji/shika/temari ;)
opiekun
gai

#34 Roth-chan

Roth-chan
  • Goście

Napisano 07 marzec 2007 - 23:47

Ja bym wywaliła z Naruto te niepotrzebne bachory typu Inari, czy Konohamaru -_- Niestety to jest napewno niemożliwe, bo jak wiecie pan Kishimoto uwielbia rysować "małe rozrabiaki" *żyyyyyyyg* -_-''

#35 Mertis

Mertis
  • Goście

Napisano 08 marzec 2007 - 09:05

Roth-chan ale Naruto bez Konohamaru czy Inariego nie byłby ten sam. Miło popatrzeć na filler gdzie Konohamaru ciągnie Naruto przez całą konohę byle ten się nie spóźnił na egzamin. A inari był w początkowych epach. Co mieli dać 18 latka opłakującego swojego ojca bo mu ręce ucieli.?