Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Co chcielibyście zmienić

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
257 odpowiedzi w tym temacie

#36 BlackMayo

BlackMayo
  • Goście

Napisano 23 marzec 2007 - 11:01

Zmieniłabym uczucia Naruta,niech się kocha w Hinacie.
A team Kiba/Neji/Gaarabyłby fajny. Dlaczego?
Prystojniacy:)

#37 Nauczyciel

Nauczyciel
  • Goście

Napisano 27 marzec 2007 - 16:36

Chciałbym zmienić ten test na genina w KIRI - GAKURE

Kto powiedział, że to jest test na Genina w całej Wiosce? Kakashi powiedział, że ten egzamin był kiedyś w Wiosce Krwawej Mgły, nie w całym Kiri-Gakure.

Chciałbym zmienić...
Sai'a - nie lubię go, wkurza mnie. Takie Bleee i zewnętrze Fuuu!

Uno Kiri - Gakure jest nazywana wioska krwawej mgly
Dos Krwawa mgla ze wzgledu na ten egzamin
tres nie mozna lubic sasa

#38 Kankuro

Kankuro
  • Goście

Napisano 06 maj 2007 - 21:57

Chciałbym żeby Kakashi zdjął maskę
żeby Konohamaru był bardzo dobrym shinobi i chyba tyle :D

#39 Fanyy

Fanyy
  • Goście

Napisano 07 maj 2007 - 00:26

Ja bym chciała, aby naruto chodził z hinatą, kakashi nigdy nie zdjał maski, naruto opowiedziałby o tym kto go wychowywał zanim został sam i aby nikt przypadkiem nie zabił sakury! w przyszłych chapterach bo nie wiem czemu mam ostatnio takie straszne przeczucie... ;P

#40 Yajirobei

Yajirobei

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów

Napisano 07 maj 2007 - 00:28

i aby nikt przypadkiem nie zabił sakury! w przyszłych chapterach bo nie wiem czemu mam ostatnio takie straszne przeczucie... ;P

Niestety Sakura przeżyje ... ja chciałbym zmienić w mandze by jednak ją zmogło.... ^^

#41 Jinchuuriki

Jinchuuriki
  • Goście

Napisano 07 maj 2007 - 00:40

a ja chcialbym, zeby Sakura byla z Naruto i Hinata sie do konca mangi nie pojawila (chyba, ze na slubie N&S :)) albo nawet moze zginac na jakiejs tam misji :) tylko takiej nie pokazanej :D ot tak tylko niech bedzie to wspomniane :D no i chcialbym, zeby Ero dokonczyl walke z Oro :) tylko, zeby obydwaj byli w pelni sil :) i Ero by wygral :D

#42 Kubix-san

Kubix-san
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2007 - 21:52

Mi w sumie all pasuje poza paroma rzeczami:
1. Mogli by zmienić jakoś ciuchy Naruto
2.Naruto mógłyby przywoływać jakieś inne zwierze (Nie mam nic do żabiego boss'a, ale on jakoś nie pasuje do wszystkiego)
3.Żeby dziewczyny tak nie zakochiwały się w Sasuke, który je olewa (bo to torche mi się nie podoba)

#43 Mateusz19

Mateusz19
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2007 - 22:26

Jak dla mnie wszystko mi sie podoba nie ma nic co chciał bym zmienić :)

#44 aniloratka

aniloratka
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2007 - 10:46

. Mogli by zmienić jakoś ciuchy Naruto

no co ty pomarańczowy dres jest coool ^^ [pomarańcz to mój ulubiony kolor, ale dres faktycznie mógłby wymienić :)]

3.Żeby dziewczyny tak nie zakochiwały się w Sasuke, który je olewa (bo to torche mi się nie podoba)

to mnie wkurza, prawde powiedziawszy...

Fanyy napisał/a:
i aby nikt przypadkiem nie zabił sakury! w przyszłych chapterach bo nie wiem czemu mam ostatnio takie straszne przeczucie... ;P
Niestety Sakura przeżyje ... ja chciałbym zmienić w mandze by jednak ją zmogło.... ^^

ja to samo.. pozbyłabym si.ę jej... nikt by na tym nie ucierpiał i Naruto tyle po mordzie by nie dotawał ;)

Ja chciałabym żeby Naruto przejrzał na oczy w sprawie Hinaty :D

pozaty zgadzam sie z Mateusz19, xD

#45 ReQuiem

ReQuiem
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2007 - 11:29

Hmm co bym chcial zobaczyc.. Naruto daje Wyraznie kosza hinacie :E
Smierc Hinaty > : P
nie no w sumie to wybor nowego hokage i jak 4th dostaje po lbie :E

#46 Omnixo

Omnixo
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2007 - 16:19

Żeby Naruto zakochał się w Hinacie i żeby Sasuqe przestał cwanialkoawć ... Bo mnie do szału doprowadza ...

#47 Nauczyciel

Nauczyciel
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2007 - 16:43

(...)Sasuqe przestał cwanialkoawć ... Bo mnie do szału doprowadza ...

To napewno. No i jeszcze zeby Sakurka się bujneła w Narucie. Zeby Zabuza i Haku zyli. Zeby nie bylo akademi(akdemia=szkoła)

#48 riposta__

riposta__
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2007 - 16:46

Chciala bym ozywic Kakuzu- kochalam tego cwaniaka;(

A poza tym... uśmiercic Hinate. Jej niesmialosc podobala mi sie w pierwszych chapterach, no ale ile mozna...

Zeby Sasuke nie olewal tak Sakury. Badz co badz dziewczyna naprawde sie stara...

#49 Remande

Remande
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2007 - 01:22

Chciala bym ozywic Kakuzu- kochalam tego cwaniaka;(

Hiehiehie... Moja droga, on żyje i ma się dobrze. Siedzi w fotelu i popija u mnie herbatkę, Odszedł z mangi, bo za mało mu płacili.

(wiadomo co to miało znaczyć XDDDDDDD)

Co bym chciała zmienić?
Zdecydowanie zmieniłabym denerwujący mnie standard, że retrospekcje zawsze pokazywane sa przed śmiercią bohaterów. To staje się denerwujące.

#50 aniloratka

aniloratka
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2007 - 10:50

zeby zapychacze sie skończyły ;O
jestem na 188 odc i umieram ... _____^_ _ _ _ _/\_____________________

#51 megari

megari

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 497 postów

Napisano 08 czerwiec 2007 - 10:54

Odszedł z mangi, bo za mało mu płacili.

Sie wie ^^
No to ja bym w takim razie zmienila to i dala mu podwuzke zeby jednak zostal :P
I Hidan tez ofkors

Zmienilabym jeszcze cala historie z wchlonieciem Orcia przez Sasa -to nie tak mialo byc >< Uchiha miel byc ladnym nowym kontenerem a nie...
No i jeszcze ostatni chap >< Zmienilabym oczywiscie to co Kabuto wyprawia bo absolutnie mi to nie podchodzi. Ja nie wymagaaam od razu happy endow ale tak to byc nie powinno!!!

#52 Hotora

Hotora
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2007 - 23:15

Wprowadzam nowy wątek - zmiany składu Teamów.

Moim skromnym zdaniem Team Kakashi i Team Gai powinny się zamienić Naruto na Nejiego. Neji już mnie wkurwia tym marudzeniem, nie ma za grosz ducha walki, a Naruto - wręcz przeciwnie! Oprócz tego Neji nie dałby sobą Sakurze pomiatać, a Naruto + Lee to genialna ofensywna para, rozwalająca dowolną liczbę przeciwników. Dodajemy TenTen na średni dystans i mamy idealny assault team.
Dodatkowo:
- Naruto i Lee mają podobne charaktery - mogliby się zaprzyjaźnić
- Naruto i Lee mogą świetnie sparować - Naruto robi bunshiny, a Lee je rozwala ^^
- Naruto podrasował by swoje Taijutsu
- wyobrażacie sobie Naruto na bramach? x_x
- TenTen zwróciłaby w końcu uwagę na Lee ;)

PS.
Nie mówiąz już o tym, że Team 7 to od początku była jedna wielka pomyłka. :P

#53 Maluch

Maluch

~fan

• User
  • PipPip
  • 169 postów

Napisano 22 czerwiec 2007 - 23:49

Mi po głowie chodzi jakis ciekawy watek z Gaara, ale nie takie cos jak było z wyciaganiem demona, tylko o watek w ktorym sand-mastah pokazałby pałera i wszyscy mieliby zwis kopar,a potem jakies małe lov story, wyjazd wszystkich na wakcje i kilka miesiecy miodowych...

ble ble

#54 Nauczyciel

Nauczyciel
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2007 - 10:55

Mnie by sie podobalo jakby kakash obcial sie na lyso te jego wlochy mnie wkurzaja

#55 luna_white

luna_white

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisano 23 czerwiec 2007 - 12:02

Mnie by sie podobalo jakby kakash obcial sie na lyso te jego wlochy mnie wkurzaja

Buee... Te włosy są fajne:)
Ja bym chciała coś takiego: Sasuke jest z Karin, rzuca ją dla Sakury, ją dla Ino, a Ino dla Naruto.
Rozszarpałyby go^^

#56 Yusuke

Yusuke
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2007 - 14:46

Jego włosy są suuuper, tylko nie wiem dlaczego takie siwe...

#57 kumiko_^^

kumiko_^^

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 547 postów

Napisano 23 czerwiec 2007 - 15:00

Jego włosy są suuuper, tylko nie wiem dlaczego takie siwe...

Jakie siwe?! xD One są srebrne albo szare :P

Ja bym chciała coś takiego: Sasuke jest z Karin, rzuca ją dla Sakury, ją dla Ino, a Ino dla Naruto.

Ciekawa kombinacja xD Tylko Sasuke chyba by się nie połapał ^^"

#58 kochaj23

kochaj23
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2007 - 21:04

Chcialbym zeby bylo wiecej .......................................AKCJI, POJEDYNKOW,NAPIEPRZANIA,NOWYCH TECHNIK itp itd

#59 Hotora

Hotora
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2007 - 22:31

Chcialbym zeby bylo wiecej .......................................AKCJI, POJEDYNKOW,NAPIEPRZANIA,NOWYCH TECHNIK itp itd

Przełącz się na Dragon Ball. ;]

#60 Progeusz

Progeusz

アナタ ♡

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5884 postów

Napisano 24 czerwiec 2007 - 23:12

Przełącz się na Dragon Ball. ;]

To skoro pojedynki i techniki są poniżej DB, to poproszę o szczyptę logiki. Albo odrobinę rozsądku. Albo włączenie tej jednej jedynej w Konosze wspólnej szarej komórki.

A DB już obejrzałem 3 razy, mam pod ręką . Poleć coś innego :P

Zmieniłbym mózg Lidera Akatsuki, bo jakiś niesprawny jest :/
Jak można wysyłać dwójke przeciw dwunastce? -.-
Tym bardziej, że w tej dwunastce jest trzech na poziomie tej pary...
Jak coś mi się przypomni, to dopiszę.

[ Dodano: 24-06-07, 23:12 ]
Geez, trochę nabijaczowy temat. Ale cóż xD

No dobra, zmieniam...

#61 Meizu

Meizu
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2007 - 18:24

Ja bym chciał żeby Zabuiza nie zginął wtedy w kraju Fal to duża strata.

#62 Hinata I love u

Hinata I love u

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisano 06 sierpień 2007 - 19:26

Wątek NaruHina oraz Naruto przynajmniej chunninem, w końcu jak sam Kakashi powiedział jest jedynym który może prześcignąć Yondiego, Kakashi jak sam sie już domyśla, że Naruto już go przegonił (Nie tylko czakrą - bo tym to ownuje wszystkich :D).
Ale uważam, że jeszcze troszkę mu brakuje (jakieś ninjutsu na średnią/duża odległość np.), ale mniejsza o to, Skoro Naruto i Kakashi są na podobnych poziomach, a Kakashi to jeden z najlepszych (jounin)shinobi liścia, a Naruciak dalej geninem :D

#63 FraX

FraX
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2007 - 14:58

Wątek NaruHina

To nie jest jakis romans :P Ja bym chcial zeby Zabuza zyl, zeby Naruto nie byl geninem i najwazniejsze zeby Sasek padl z reki Naruto :P

#64 Xerox

Xerox
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2007 - 11:58

1. Podczas walki Sasuke i Naruto vs Haku Podopieczny Zabuzy zabija Sasuke :D:D:D:D:D
2. Podczas walki Oro vs Sarutobi Oro ginie :D
3. Sasori vs babuszka i Sakura Saori zabija obie a one gina błagajac o litość
4. Deidara porywa Naruto z którego wysysa się kyubiego i NAruciak umiera. Tak !!
5. Kaukuzu zmusza kakashiego i team shikamaru do odwrotu ale shikamaru pokonuje Hidana i na jego miejscu pojawia się Tobi :D
6. Akatsuki realizuje swoje cele i podbijają świat nie tracąc przy tym ani jednego członka (oprócz wyżej wymienionego Hidana). :D

To była by piękna manga.... Ach marzenia są dla ludzi... Kredyty też :D

#65 Uchiha Itachi!

Uchiha Itachi!
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2007 - 20:14

Hm......
1Rozwinięty wątek NaruHina jak narbardziej:)
2Szczerze nie przepadam za Sasuke ale mógł nie uciekać do Oro
3Naruto conajmniej Chunin jak nie Jonin

#66 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 10 sierpień 2007 - 23:00

1Rozwinięty wątek NaruHina jak narbardziej:)

przerzuc się na shoujo

3Naruto conajmniej Chunin jak nie Jonin

nie ma zdolności przywódczych i jest zbyt tankowaty przebłyski podczas walki nie pomogą mu na misjach, w których będzie dowodzic drużyną.
W team'ach chciałbym zmienic
1. Drużyna Kakashi'ego (team 7)
Skład:
1. Naruto->Naruto
2.Sasuke->Sasuke
3.Sakura->Shikamaru
Powody:
1. Sakure szlag by trafił
2. Naruto nie dostawał by tyle po mordzzie
3. Wyobrażacie sobie walke z zabuzą i Haku? Shika odrazu rozgryzł by jak zniszczyc lustra Haku i zaoszczędzilibyśmy sobie niby śmierci sasuke i smierci Haku i Zabuzy
1. Drużyna Kurenai (team 8)
Powody:
1.Hinata->Hinata
2.Shino->Sakura
3.Kiba->Ino
1.Strasznie mnie wnerwiają, więc nie zaśmiecałyby innych team'ów
2.Byłyby w drużynie z Kurenai więc Sakura mogła by udowodni jakim jest świetny Genjutsu-user'em
3.Same baby w drużynie
3. Drużyna Asumy (team 10)
Shikamaru->Shino
Ino->Kiba
Chouji->Chouji
Powody:
1. Jakoś mi atk spasowali jak ich zobaczyłem razem w ep. 220

#67 Hinata I love u

Hinata I love u

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisano 11 sierpień 2007 - 11:36

kolejne czego chce (TAK CHCE! Musze być stanowczy niczym mama SHIKIMARU :D):

Żeby kishimoto przestał pakować wszystkie bajery w sasuke bo ten w końcu pęknie :D
Sexu ! <- hmmm np. Jiraya i Tsunade w biurze hokage gdzie wchodzi naruto nic nie zauwaza bierze karteczke gdzie ma napisane jaka ma misje i wychodzi myslac o tym czy czegos nie powinnien zauzywac:D

hahahaa :D

edit

@HOTORA MASZ RACJE W SUMIE :D
fajne zmiany, ale nie chcialbym ich na stale bo naruto po jakims czasie zaczolby noscic w koncu tego zielonego kondona od gaia a w nim nie wygladal by zbyt fajnie :D

#68 Dragonist

Dragonist

nice people swallow

• @ANBU
  • 1325 postów

Napisano 11 sierpień 2007 - 16:35

Wyrzucić Hinatę. W sumie to żadna zmiana, bo jej brak i tak by nić nie dał. I tak tylko robi za wypelnienie panelów :)

#69 Uchiha Saii

Uchiha Saii

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 435 postów

Napisano 11 sierpień 2007 - 16:44

Wyrzucić Hinatę.

taak, to zdecydowanie podniosłoby poziom mangi. Ubarac wszytskich jakoś normalniej, np. Kibie dac jakies normalne ubranko zamiast futra, Sasuke coś co przestanie mu spadac co chwilę z ramion, a Naruto zmienić kolor dresu. Poza tym kompletnie zmienić image Rocka Lee, a przynajmniej te brwi!

Sexu !

tja, mogłoby trochę tego być. Bo zupełnie bez seksu to manga taka bardzo nieżyciowa, ale też bez przesady z tym seksem.

Sasori vs babuszka i Sakura Saori zabija obie a one gina błagajac o litość

taak! to byłoby coś. Manga bez różowego pokemona byłaby znacznie piękniejsza. Za Sasorim też nie przepadam, ale już bym wolała, żeby to on przeżył. Poza tym zmieniłabym całkowicie wątek z Oro, najlepiej jakby zdechł we wczesnej młodości, albo wcale by się nie urodził. I jakby to ode mnie miało zależeć to Tsunade nigdy nie zostałaby Hokage, bo zwyczajnie na to nie zasługuje.

#70 Xerox

Xerox
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2007 - 23:23

Wyrzucić Hinatę.

taak, to zdecydowanie podniosłoby poziom mangi. Ubarac wszytskich jakoś normalniej, np. Kibie dac jakies normalne ubranko zamiast futra, Sasuke coś co przestanie mu spadac co chwilę z ramion, a Naruto zmienić kolor dresu. Poza tym kompletnie zmienić image Rocka Lee, a przynajmniej te brwi!

Sexu !

tja, mogłoby trochę tego być. Bo zupełnie bez seksu to manga taka bardzo nieżyciowa, ale też bez przesady z tym seksem.

Sasori vs babuszka i Sakura Saori zabija obie a one gina błagajac o litość

taak! to byłoby coś. Manga bez różowego pokemona byłaby znacznie piękniejsza. Za Sasorim też nie przepadam, ale już bym wolała, żeby to on przeżył. Poza tym zmieniłabym całkowicie wątek z Oro, najlepiej jakby zdechł we wczesnej młodości, albo wcale by się nie urodził. I jakby to ode mnie miało zależeć to Tsunade nigdy nie zostałaby Hokage, bo zwyczajnie na to nie zasługuje.

Dziękuje za zgodność ;) Tsunade jest słaba w walce i boi się krwi.. Jak ktoś taki może być Hokage ?! Zboczony pustelnik na 6 !! :P

Od ciuchów wara !! Mają chłopaki swój image :P Sa orginalni !!

Seks.... Poszukajcie sobie stron dla dorosłych jak jesteście tacy spragnieni ! Seks mielismy bo Kurenai w ciąży jest to się nie czepiajcie ! Fakt ze był mniej niż soft.... Bo tylko ciąże widzielismy ale jest :P

Z Pań w Naruto tylko 2 nadają się na shinobi, jest to Temari i Flower chan (jest w aka, czyli musi coś umieć). Nie chce być szowinistyczną świnią, ale czy zauważyliście jak słabe są w mandze/anime kobiety ? Sasoriego musiała brać babcia wyjadaczka i Sakurcia która umie tylko machać łapami i sie denerwować żal....