Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Co chcielibyście zmienić

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
257 odpowiedzi w tym temacie

#71 Yajirobei

Yajirobei

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów

Napisano 11 sierpień 2007 - 23:28

Zabiłbym Sakurę, Sasukę i dodał więcej scen ecchi.

#72 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 11 sierpień 2007 - 23:30

Tsunade jest słaba w walce i boi się krwi..

już nie. oglądnij całą walke z oro i kabuto to zobaczysz

#73 tytani

tytani

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisano 11 sierpień 2007 - 23:36

Ja bym chciala:
- zeby Naruto mial troche inny stroj, jakas pelerynka czy cus...
- zeby bylo wiecej o przygodach teamu 7 i relacjach miedzy nimi ( ale te pozniejsze )
- zeby bylo wiecej o przyjazni Sasuke z Naruto i zeby bylo pokazane widocznie jak bardzo Sasowi na nich zalezalo ( no dobra, jesli nie zalezalo, to chce zeby zalezalo xD )
- zeby nie bylo Lee
- wiecej yaoi
- zeby Yondaime nie umarl!
- wiecej scen gadaniny z Kyuubim heh ;P

#74 wojtekwax

wojtekwax

~fan

• User
  • PipPip
  • 292 postów

Napisano 11 sierpień 2007 - 23:50

ja bym chcial aby sasuk troche zmadrzal i zeby niezachowyal sie tak wzgledem naruto i konochy
aby sakurze cos uroslo :D decha straszliwa
aby uzumaki przejrzal na oczy i zoiabczyl prawdziwa twarz hinaty( love )
aby bylo wiecej watkow ujawniajacych paina i jego zycia a takze aby doszlo do walki miedzy painem a uzumakim i w pewnym momencie wkracza yondi(ktory odziwno zyje :D ) i walczy po stronie naruto albo paina jak dla mnie jeden ch*j :D i ofc ma buc duzo krwiii....

yeah ale zeby nie gadali ciagle o tym samym
n:ej glupi lisie potrzebuje twojej chakry
k:znowu ty(no a kto inny :D) jestes slaby bezemnie bys se nieporadzil
bla bla bla itd,etc,cdn
mogl by ten lisek cos powiedziec uzumakiemu o jego korzeniach/jak to jest byc demonem/ i reszte se juz sami doprawcie :D

#75 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 12 sierpień 2007 - 00:59

tytani napisał/a:

yeah ale zeby nie gadali ciagle o tym samym
n:ej glupi lisie potrzebuje twojej chakry
k:znowu ty(no a kto inny :D) jestes slaby bezemnie bys se nieporadzil
bla bla bla itd,etc,cdn
mogl by ten lisek cos powiedziec uzumakiemu o jego korzeniach/jak to jest byc demonem/ i reszte se juz sami doprawcie :D

no i jeszcze żeby okazało się, że kyuubi to swój chłop i został przyjacielm dresa

#76 Aseb

Aseb
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2007 - 01:59

Panie TJW tylko się czepiasz;p Napisz coś swojego. Co do Kuubiego to zły demon o czym Naru ma z nim gadac? O zabijaniu? Kyuubi patrzy tylko jak zerwać pieczęć i przeżyć. Te kuszenie Uzumakiego w 1 epizode shippuuden to pokazuje.

#77 Yoa-san

Yoa-san

~fan

• User
  • PipPip
  • 207 postów

Napisano 12 sierpień 2007 - 02:07

Sexu !

taa...k

Zmieniłabym uczucia Naruta,niech się kocha w Hinacie.

to tez chyba... albo zeby Sakura w Naru

no i zeby Naruto dawal wiecej czadu i w ogole zeby wiecej lasek za nim szalalo xD
wiecej cool-przemiany w liska i zeby sobie chlopak uzbieral na bardziej sexy ciuszki xD
zeby wreszcie wyszlo na jaw publicznie ze YONDI OJCEM NARU!- tak, to moje naj naj marzenie bo Yondi tak przystojny iw ogole <3 zeby w ogole bylo wiecej mojego Yellow flasha!!!

i jeszcze zapomnialam dodac...
WIECEJ KRWI! PRZEMOCY! ZABIJANIA! niech ninja z Konohy dadza popisowe na co ich stac i zeby bylo morowo jol

i znowu cos...
wiecej przyjazni Naru-Saku i wiecej ich rozmow [nie typu:I must be better than he, I'll beat you, You moron

#78 Kakashamari

Kakashamari

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 674 postów

Napisano 12 sierpień 2007 - 02:22

YONDI OJCEM NARU!- tak, to moje naj naj marzenie bo Yondi tak przystojny iw ogole <3 zeby w ogole bylo wiecej mojego Yellow flasha!!!

Żeby nie umarł! To byłoby najlepszym posunięciem kishiego. wskrzsiłoby się go jakoś i byłoby bardzo fajnie xD

WIECEJ KRWI! PRZEMOCY! ZABIJANIA!

Poszukiwany Gaara przed TS! :P No jasne. Niech coś się zmieni! Niech sceny będą jak z chapterów Hellsinga :D

Wskrzeszenie Sasorcia i Deia. Zeswatanie ich i zmienić gościa co rysuje Sasoriego w anime brr...

#79 Yuki_Uchiha

Yuki_Uchiha
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2007 - 08:31

ooo ;) całkiem ciekawy temat ;)

- Śmierć Sasuke
- Naruto<3Hinata
- Ogólnie brakuje mi miłości w tym wszystkim ! :P

#80 Xerox

Xerox
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2007 - 10:22

Tsunade jest słaba w walce i boi się krwi..

już nie. oglądnij całą walke z oro i kabuto to zobaczysz

Rzeczywiscie przepraszam :P Może ją zobaczymy w akcji jak ja obleja wiadrem krwi i zobaczymy czy jej przeszło... Tak czy inaczej nie umie walczyć podobnie jak saukura... 1 silny medyk to Kabuto... Niestety zjada go Orochimaru :((

#81 sysmuma

sysmuma
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2007 - 14:39

Ekhem..:)

1. Nie uśmierciłabym:
a) Zabuzy, niech sobie żyje w samotności bez Haku i odpokutuje za to całe zlo, które wyrządził światu (ale to brzmi :D) Będzie tzw. dobrym Nukeinem XD, albo przeprosi ładnie ANBU i wróci do osady ^^

b) Sasoriego, mógłby sie nawrócić i pogodzić z babcia Chio, a potem hmm... na to nie mam pomyslu

c) Hidana, kurcze niech sobie zyje biedaczek ^^ a niech Shikamaru krew zalewa na myśl,ze Hidaś zyje sobie gdzieś prowadząc szczęsliwe życie nauczyciela religii ^^, mógłby zostawić to całe Akatsuki i poszukać sobie jakiejs lali

2. Zmieniłabym Sakurze kolor wlosów, powiedzmy na... blond? Wszystko jedno,byle nie różowy

3. Zmienić imidż Orochimaru, tak żeby był bladym przystojniakiem z krótkimi włosami ( i bez takiej chudej twarzy!)

4. Niech Rock Lee nie buja się w Sakurze i mogliby skasowac mu te okrągle oczka i wstawić normalne

5. Przede wszystkim zmienić wiek postaci, gdyż 12 lat to zdecydowanie za malo! Kto zna takiego 12-latka, który szpanuje shurikenami, wbija sobie ot tak kunai w ręke i robi mase innych rzeczy, ktore wychodza poza fizyczne mozliwosci kazdego dzieciaka. Niech juz na poczatku serii Naruto i spółka mają gdzieś z...14 lat? to i tak zarabiscie malo, ale podstawowka to juz przegięcie

6. Niech Akamaru nie będzie taki gigantyczny (o dżizas!) O_o

7. Zmniejszyc Tsunade piersi, albo dac jej mniejszy dekolt ( bo jej zaraz cos wypadnie)

8. Zmienic Deidarze ten fryz! przynajmniej tego kucyka na czubku głowy

9. Skasować temu Zetsu ta roślinke na głowie, bez jaj

10. Niech Sakura podkochuje sie w Saim a on niech ja olewa na maxa ^^ (tak samo jak bylo z Sasuke, biedna Sakurka,nikt jej nie chce :D)

#82 kasiuniaeudezet

kasiuniaeudezet
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2007 - 17:31

-kurde zawsze chciałam, żeby Sasuke i Sakura byli razem..ale to chyba niemożliwe co;p
-no i w sumie żeby porobiły się jakies parki noooo, zero miłosci konkretnie!!
-aby wreszcie Naruto pojął, że Hinata się w nim kocha, ta jego e 'niewiedza' normalnie dobija, niech on to wkońcu zauważy no xd.
-brakuje mi w shippuudenie Orochimaru, kurde?
-aby Naruto miał więcej technik, porównajcie go z Gaara, żal.
-i niech zmienią Lee te guziki i wstawią normalne oczy bo za każdym razem dusze sie ze śmiechu normalnie ahaahaaa xd
-no i wiecej gadek Naruto z Kyuubim, nie zapomne jak go błagał o moc..o kuuurde hehe

#83 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 13 sierpień 2007 - 17:52

Ogólnie brakuje mi miłości w tym wszystkim

żeby Sasuke i Sakura byli razem

aby wreszcie Naruto pojął, że Hinata się w nim kocha, ta jego e 'niewiedza' normalnie dobija, niech on to wkońcu zauważy no

ludzie to jest shounen przerzuccie się na shoujo naprawwwdę.
A na temat to chciałbym:
-żeby Akatsuki władało światem
-żeby kakash władał Akatsuki
-żeby nikt z aka nie umarł
(szkoda, że tak nie będzie T_T)

#84 Aileen

Aileen
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2007 - 18:40

Zamieniłabym Karin na dziewczynę, która okazałaby się bardziej oryginalna i jako jedyna w całym 'Naruto' nie miała ciągutek do Sasuke.
O.

Nie uśmiercałabym Zabuzy.
Jednak, gdyby nie jego śmierć, to prawdopodobnie Kishimoto nie wprowadziłby do mangi Sui, którego bardzo polubiłam.
Ale gdyby w obrocie sprawy mieli w przyszłości ze sobą walczyć, to czemu nie? ;)

Tak, jak sysmuma, zmieniłabym Sakurze kolor włosów.
Właściwie, nie tylko to, a raczej cały jej 'różowy' styl.
Ten kolor wciąż przypomina mi początki 'Naruto', gdzie zachowywała się, jak idiotka.

#85 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 14 sierpień 2007 - 21:51

zmieniłbym sakure żeby nie lała ciągle naruto albo naruto żeby oddał w końcu sakurze
EDIT:
zmieniłby sasuke i naruto żeby ich tak nie pakowali. Szczególnie Naruto, używa właściwie dwóch technik i jest już super kozak

#86 Yakumo

Yakumo
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2007 - 21:59

Zmniejszyc Tsunade piersi, albo dac jej mniejszy dekolt ( bo jej zaraz cos wypadnie)

Albo chociaż, żeby jej tak nie zwisały ^^

Zamieniłabym Karin na dziewczynę, która okazałaby się bardziej oryginalna i jako jedyna w całym 'Naruto' nie miała ciągutek do Sasuke.

Zapomniałas o Hinacie :)

zmieniłbym sakure żeby nie lała ciągle naruto albo naruto żeby oddał w końcu sakurze

Marzę o tym! Niech jej wreszcie krzyknie, że jest głupia, pusta i niewarta miłości! Że nie podoba mu się jak ona go biję i żeby się w końcu ona zamknęła! Ach, ale mam wyobraźnię ^^

#87 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2007 - 14:23

heh a ja bym dodał:kolesia który by był taki zarozumiały że pogodził by kakashiego i Gaia i oni by połączyli siły przeciwko niemu
a tak poważnie to dodał bym jakiegoś konkurenta Naruto który też by chciał zostać Hokage,może w końcu Naruto by był bardziej zdeterminowany i nauczył się sam jakiejś poważnej techniki:)

#88 Ice Sun

Ice Sun
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2007 - 14:39

nie chce walk typu Ino-Sakura
chciałbym żeby naruto nauczył się technik i pokonał Saske

#89 SzczepMen

SzczepMen
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2007 - 18:23

Nic bym nie zmieniał. Gdybyśmy zaczęli zmienia co nam nie pasuje, to całe anime było by nieciekawe i nikt by tego nie oglądał :) Np: Gdyby Yondaime nie zginą to by nam spowszedniał i nikt by tak bardzo go nie lubił, a tak jest legendą, niepokonanym bohaterem, najlepszym z najlepszych. Autor dobrze wiedział co robi, zabijając go, ponieważ odebrał komukolwiek możliwośc pokonania Yondaime przez co jego blask (yellow flash :-)) nigdy nie zblednie.

#90 FraX

FraX
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2007 - 22:50

Nic bym nie zmieniał. Gdybyśmy zaczęli zmienia co nam nie pasuje, to całe anime było by nieciekawe i nikt by tego nie oglądał :) Np: Gdyby Yondaime nie zginą to by nam spowszedniał i nikt by tak bardzo go nie lubił, a tak jest legendą, niepokonanym bohaterem, najlepszym z najlepszych. Autor dobrze wiedział co robi, zabijając go, ponieważ odebrał komukolwiek możliwośc pokonania Yondaime przez co jego blask (yellow flash :-)) nigdy nie zblednie.

A z kąd wiesz, że nikt by go nie lubił? Mógłby wkroczyć w jakiejś walce typu Naru vs Pein i użyć własnej roboty Rasengana i stanąć w obronie Naruciaka np...

Ja bym wolał aby:
-Coś typu NaruHina... Wiem wiem... To nie jest jakiś tam romans ale ta niewiedza naruto jest dobijająca xD

-Żeby Yondi żył oc...

- Sasek pada z ręki Naruciaka xD

- Zabuza żyje...

-Ahaa zapomniałem xD YonDi Ojcem Naru ^^ To by byla zaje*ista sprawa ^^

-jak już NaruHina to żeby Sakura zobaczyła jak oni coś ze sobą robią[bez skojarzeń xD] i żeby strzeliła buraka i była zazdrosna ^^

-OMFG Naruto i jego wielka liczba technik -_-... Ile on ich zna??4?? ma ich być wiecej...

-Wiecej rzeżni ^^

-Sceny +18? No żeby coś INNEGo sie też działo xD

-Mogło też by być tak, że Naruciak odpala Kyuubiego i zabija jakiegoś kumpla... Pogrzeb itp... Naru zamyka sie w sobie i opuszcza Konohe a inni go gonią [tylko żeby nie skończyło ti się tak jak z Saskiem]

#91 Kakashamari

Kakashamari

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 674 postów

Napisano 16 sierpień 2007 - 10:16

-Mogło też by być tak, że Naruciak odpala Kyuubiego i zabija jakiegoś kumpla... Pogrzeb itp... Naru zamyka sie w sobie i opuszcza Konohe a inni go gonią [tylko żeby nie skończyło ti się tak jak z Saskiem]

Chciałabym to zobaczyć. Ale to Konoha ma go wyrzucić :D

-OMFG Naruto i jego wielka liczba technik -_-... Ile on ich zna??4?? ma ich być wiecej...

To Naruto odkrywa w sobie naturę chakry Kyuubiego (ogień) a później wodę. Chidori rozwala się z Futonem a wodny Smok od Zabuzy zbija się z Katonami Sasa... czyli... Miazga tysiąc lecia! Sasuke wraca do wioski by go ostatecznie powiesić *.*

#92 Bezimienny

Bezimienny
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2007 - 10:00

Szczerze mowiac,odnosnie naruto i jego technik to bym zmienil kilka rzeczy.Raz-juz niech zostanie nawet przy tym swoim fuutonie,ale znojomosc jakiejkolwiek techniki wykorzystujacej pieczecie by sie przydala(nie ukrywajmy tego-naruto to brute strengh,zero finezji i klasy.Sasuke zas to pol-bog,jego odwrotnosc i w ogole).Poza tym niech z rzadka uzyje jakiegos przyzwania i bedzie bardziej jak ero-sennin(kozak!).No i niech nie uzywa WCALE liska,zeby ludzie przestali sie drzec ze bez niego uzumaki nie potrafi lyzki podniesc

Rowniez widzialbym jirayhe w roli hokage.Bylaby taka jjaaazdaaaa...eh,marzenia

Sakura niech dalej sie podkochuje w sasuke i zeby ten okazal sie gejem(z saiem na przyklad.Lubie go,nawet bardzo,ale na geja pasuje).Nie ma wiekszego ciosu w plecy dla tej dechy

Wiecej siugetsiu,przeciez on jest wypasisty

Wymazac juugo i karin,postacie niepotrzebne,lepiej sie koncentrowac na pozostalych postaciach

#93 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 20 sierpień 2007 - 14:39

W technikach postaci chciałbym zmienc:
Naruto:
-żeby używał uber Katon'ów (w końcuto żywioł kyuubi) i łączył je ze swoimi fuuton'ami
-żeby używał więcej technik niż Rasengan i Kage Bunshini i niech te techniki wymagają pieczęci
-żeby częściej używał summon'ingu
Sakura:
-żeby użyła jakiejś samobujczej techniki
Kakashi:
-żeby przyzywał jakiegoś Oyabume
-żeby rozwinął jakioś Raikiri (Sasuke lata z jakimiś uber chidori, to czemu on nie może?)
-zeby używał więcej z tych 1000+ skopiowanych technik
Lee
-Zeby używał częściej bram
-żeby używał jakiś technik nin i gen, bo inaczej nie ma szans zostac jounin'em

#94 Hinata I love u

Hinata I love u

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisano 20 sierpień 2007 - 14:53

Gai jakoś nim został :)

#95 Bezimienny

Bezimienny
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2007 - 14:54

Zywiolem kyubiego jest ogien??skad to wiesz??przeoczylem cos??

-żeby używał uber Katon'ów (w końcuto żywioł kyuubi) i łączył je ze swoimi fuuton'ami

Wole zeby sie nauczyl suitona-laczylby go z fuutonem w lod:P A tak na serio-niech zostanie przy samuisienkim fuutonie,ale niech z niego korzysta w sposob nalezyty.Jakies ostrza z wiatru,pieczecie(nie szukajac daleko-technika fuutona,z ktorej korzystal kakuzo.
Osobiscie katon troszki mi nie pasuje do naruto,ale nie bylbym zly gdyby go mial :))

#96 sysmuma

sysmuma
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2007 - 16:59

TJW napisał/a:

Gai jakoś nim został :)

ale Gai nie uzywal tylko taijutsu, potrafi dac czadu z nin czy gen, tylko tai jest po prostu jego ulubiona technika

#97 Shiro

Shiro

~random

• User
  • Pip
  • 59 postów

Napisano 20 sierpień 2007 - 18:18

żeby użyła jakiejś samobujczej techniki

"Ó" Panie, nie "u". ;)

żeby używał jakiś technik nin i gen, bo inaczej nie ma szans zostac jounin'em

Lee postawił sobie za cel zostanie szanowanym shinobim bez używania ninjutsu i genjutsu, bo on nie może ich przecież używać. Poza tym Lee przewyższa swoim poziomem bardzo wielu shinobich bez potrzeby ich używania - jego taijutsu jest nienaturalnie potężne.

#98 Yakumo

Yakumo
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2007 - 03:44

Sakura:
-żeby użyła jakiejś samobujczej techniki

Zgadzam się, samobójcza technika w wykonaniu Sakury, to było by coś ^^ Najlepiej, niech rozwali nią odrazu Karin... Tego bym chciał ^^.

#99 Teknometalman

Teknometalman

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisano 21 sierpień 2007 - 04:35

zabuza i Haku:
- powinni zginać kilkanaście odcinków później,

#100 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2007 - 08:40

ale Gai nie uzywal tylko taijutsu, potrafi dac czadu z nin czy gen, tylko tai jest po prostu jego ulubiona technika

jedyne nin jakie widziałem u gaia to rozproszenie i odepchnięcie czakrą,a z gen nic u niego nie widziałem.Gdyby cos takiego posiadał dawno by pokazał bo nieraz był w opałach:P

#101 len

len
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2007 - 09:46

zabuza i Haku:
- powinni zginać kilkanaście odcinków później,

Ja bym to widzial w takim swietle - Zabuza i Haku nie gina, przestaja byc zli a Zabuza nareszcie zacznie wyznawac swoje uczucia Haku.... Zostaja sprzymierzencami druzyny Naruto i pomagaja im w niebezpieczenstwie....

#102 Hinata I love u

Hinata I love u

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisano 21 sierpień 2007 - 09:55

Pozatym do genjustu trzeba być inteligentnym, a niestety Gai inteligencją nie grzeszy :(

Chciałbym, aby Naruto władał choć jednym katonem, ponieważ gdy wzywa gamabunte to jest bardzo przydatny OLEJ + KATON = [email protected]@ :D

Kilka jutsu z Fuutonów no i może by nauczył się rzucać rasenganem :D:D

#103 wojtekwax

wojtekwax

~fan

• User
  • PipPip
  • 292 postów

Napisano 21 sierpień 2007 - 14:54

czyli podsumowywujac wasze opinie (sry za podsumke, bo niemoj temat) to wiekszosc z nas chce tego samego czyli HiNaRu <- extra polaczenie :D
zeby bylo wiecej przemocy/krwi/smierci(ale nie tych z aka)
yondi/zabuza/haku zyja i sie calkiem niezle trzymaja :P
naru-> more jutsu
lee & gai <- zal,bul,nostalgia i smiech na sali czyli zeby jakos troche spowaznieli( zeby bylo mniej tych calych wiosen i jesieni czy tam czegos jescze, no bez jaj)
zeby sasuk dostal wciery od dresika
a sakura dostala kosza od sasuska(:D)

#104 sysmuma

sysmuma
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2007 - 14:03

a sakura dostala kosza od sasuska(:D)

haha, przeciez dostala i to chyba z 2 razy ^^ (czy nie wiecej)

#105 Mystic

Mystic
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2007 - 21:13

1. By w końcu Naruto przestał nosić ten ohydny pomarańczowy dres. Różne bywają style ubioru shinobi z Konohy, ale na pewno lepiej by wyglądał w dzianku członka Akatsuki.
2. Patrząc na fabułę mangi, czuję, że temat NaruHina oddalił się w niesamowicie szybkim tempie. A bardzo szkoda. Byle tego nie nadrabiano fillerami. Chciałbym w końcu, jakiegoś zakończenia, tego platonicznego uczucia Hinaty do Naruto.
3. Nie strawiłem śmierci Kimimaro. To była jedna z ciekawszych postaci i uśmiercenie jej w taki głupi sposób, jest nie na miejscu.
4. Nie wiem czemu, ale coraz bardziej mnie zaczęła irytować Sakura. Nie obraziłbym się, gdyby w starciu z Sasori'm, zginęła. Być może, strata kolejnej bliskiej osoby, w Naruto wywołałoby głębokie zdołowanie. Mam nadzieję, że wtedy nie zachowywałby się jak idiota, nie spostrzegał wszystkiego tak optymistycznie.
5. Pragnąłbym zobaczyć szeroką gamę technik, które Naruto nabył podczas treningu z Ero-seninem.
6. Ograniczyć śmierć członków Akatsuki...z 10, została nam tylko 6. Jednak można się do nich przywiązać i trudno żyć z faktem, że z czasem wszyscy zginą z ręki niosącej ultra mega rasengana...
7. Pozbyć się w miarę szybki sposób kamratów Sasuke.