Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Co chcielibyście zmienić

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
257 odpowiedzi w tym temacie

#141 niekasujbiletow

niekasujbiletow
  • Goście

Napisano 30 listopad 2007 - 14:16

-wiecej gaary
-porazki naruto
-pozbycia sie hinaty-no nie trawie jej
-żeby walka trzeciego z orochimaru nie trwała 5 odcinków wlasciwie koncowa faza..

#142 KaMilaSxPPPxD

KaMilaSxPPPxD
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2007 - 15:20

-wiecej gaary
-porazki naruto
-pozbycia sie hinaty-no nie trawie jej
-żeby walka trzeciego z orochimaru nie trwała 5 odcinków wlasciwie koncowa faza..

Wiesz moim zdaniem Gaara i tak ma duzo roli -_-' z tym ze... Na koncu moglby sie pojawic ;P
Porazki Naruto...? Dla mnie... Jakbym zobaczyla jakas to bym sie poryczala ;| Naruto jest osoba ktora uswiadamia, ze jesli sie chce to sie moze ;) jego porazki by temu zaprzeczyly.
Pozbycia sie Hinaty...? Ja tylko czekam na odcinki w ktorych beda scenki z nia ^^ Jak widzisz "Naruto" odzwierciedla wiele uczuc i duzo uczy...
Co do ostatniego sie zgodze ^^

#143 Bou-chan

Bou-chan
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2007 - 15:22

-Więcej Kiby i Akamaru!
-Więcej Hinaty!
-Więcej Shino!
To wszystko ^^

#144 loLz

loLz

~random

• User
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 05 grudzień 2007 - 17:27

- zmiana stroju Naruto (na jakiś bardziej "męski", poważniejszy)
- żeby Naruto miał jakąś bron np. "noże" takie jak miał Asuma

#145 uchiha itachi

uchiha itachi
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2007 - 17:39

wiecej itachiego jak taki potezny to niech pokaze ze umie jakies inne jutsu niz dotychczas.
naruto wiecej ,duzo wiecej jutsu.
porazka sasuke ,bo teraz wymiatacz z niego ze sanninowie moga sie schowac,to mnie wkurza.
sakura lepsza fryzura i ubranie tez.
kakashiego jako ANBU podczas bardzo trudnych misji
akatsuki w anime i ogulem zetsu i tobiebo.
hebi zeby dostala w dupe od kisame ze sie nie pozbieraja.
tsunade i shizune nowe ubrania.
Lee i nejiego jak wykonuja trudne misje.

#146 DeDaime

DeDaime
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2007 - 07:32

Więcej Nejiego i Kisame
Aby Naruto troche zmądrzał

#147 gusii

gusii

~fan

• User
  • PipPip
  • 287 postów

Napisano 10 grudzień 2007 - 21:42

-Zmienilabym wyglad Haku, jak juz gdzies pisalam jest za ladny jak na faceta ;p
Mimo wszystko, moglby tez troche dluzej pociagnac, zdecydowanie za szybko go
Kishi usmiercil
-Sasuke moglby sie kiedys usmiechnac xD Wiem , ze to prawie nieralne, ale denerwuje mnie jego wieczny, kamienny wyraz twarzy(nie sadze, ze brzydki xD).
-Mogli by dac wiecej informacji o Rin. Podobno nie zyje(tak wynika ze slow Kakasha), ale skoro tak to moglibysmy sie dowiedziec jak zginela ;]

#148 Omitsu

Omitsu

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 475 postów

Napisano 10 grudzień 2007 - 22:35

Zmienilabym wyglad Haku, jak juz gdzies pisalam jest za ladny jak na faceta ;p

Nie,nie,nie i jeszcze raz nie!! On ma byc taki ladny :P :D

Mimo wszystko, moglby tez troche dluzej pociagnac, zdecydowanie za szybko go
Kishi usmiercil

Tak to racja, taka fajna postac tylko na kilka odcinkow ;/
A i zeby bylo wiecej scen z Kisame!!!!! No i mogliby tez czesciej pokazywac Kibe, przeciez to bardzo fajna postac!... ;/

#149 kakashi69

kakashi69
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2007 - 14:23

Hmmm...

1 jak dla mnie to mogłoby zginąć troche wiecej dobrych postaci. Niekoniecznie ktoś z liściowej 12 ;] ale narazie umarli tylko 3rd Hokage, Chiyo, Asuma i nie kojarze wiecej..

2 zeby Deidara nie zginał :) fajny był mógłby jeszcze troche porzyć i zniszczyć może jakaś wioske

3 gdyby tak wszystkiego nie robili ninja z konohy. Rozumiem ze najlepsza wioska i naruto i kakashi i najwieksze bossy ale moze Iwa gakure i Kumo gakure tez by dupe ruszyły :)

4 mogl by kishi pokazać tsuchi, mizu i raikage ;]

5 zdecydowanie za mało było pokazane walki z bijou i jinchuuriki. akatsuki za łatwo ich pokonali i to nie miało sensu..

6 wiecej retrospekcji z życia yondaime

7 jakieś lepsze akcje z ANBU. jak dla mnie za łatwo daja sie zabijać i nie sa tak fajni jak sie o nich mówi

8 Kabuto.. żeby nie był taki mocny. Nie lubie go a widać ze kishi go na siłe zostawia w mandze. Mi by było dobrze gdyby Tsunade go zabiła wtedy jak sie biło 3 sanninów, mógł go zabić tesh Naruto Rasenganem ale czterooki musiał sie uleczyć. Potem mógł go jeszcze raz zabić Sasuke wtedy kiedy pozbył sie Oro no ale nie wiem czemu zostawił go w spokoju. Podczas egzaminu na chunnina wkurzało mnie ze jechał sobie ANBU jak chciał, zabijał jednego po drugim.

9 Sasuke za łatwo pokonał Orochimaru. na odpieprz zrobione..

10 walka Sakura & Chiyo vs Sasori. Bez sensu.. one nie miały szans, antidotum przestało działać a sakura biła sie jeszcze godzine ;) za łatwo unikały żelaznego piasku i tych strumieni wody..

11 chciałbym zobaczyć Hiashi na jakiejś fajnej misji z Nejim.

-Mogli by dac wiecej informacji o Rin. Podobno nie zyje(tak wynika ze slow Kakasha), ale skoro tak to moglibysmy sie dowiedziec jak zginela ;]

dokładnie :) fajna postać, jeśli była z kakasiem w jednym teamie to musiała być silna a zupełnie nie wiemy co sie z nią potem stało...

hebi zeby dostala w dupe od kisame ze sie nie pozbieraja.

kisame jest boski ale nie wiem czy mu tak łatwo pójdzie.
Karin mi sie wydaje ze jest ciota.
Juugo ma świetny drugi poziom przekletej pieczeci wiec beda jaja tylko on pewnie nie bedzie umiał nad soba zapanować i bedzie przy okazji bił tez Karin i Suigetsu..
z Suigetsu tez beda jaja bo wkoncu ma miecz Zabuzy i potrafi sie zamieniac w wode czy co to tam jest. Tak wogule to chiałbym zobaczyć jak Samaheda rozwala ten miecz zabuziaka Kubikiri Houcho ;) loool tak go rozszarpie :PP

#150 Sai-kun

Sai-kun

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 378 postów

Napisano 11 grudzień 2007 - 15:52

9 Sasuke za łatwo pokonał Orochimaru. na odpieprz zrobione..

Zgadzam sie wogule teraz Kishi lansuje Sasa strasznie....rownie strasznie mnei to wkurza jak ktos taki mogl pokonac Sannina ?? o.O SZOK...ja wiem ze Kishi przedstawil Oro na wpol martwego (cialo odmawialo posluszenstwa juz itp.) no ale bez przesady normalnie jakby byl w pelni sil Sasuke by nie mial szans z nim no ale wiadomo Emo Boy ma najlepszego summona...autora mangi :/ Jak tak dalej pojdzie to Sas nakopie Itachiemu i Painowi naraz heh ^^

#151 hornas

hornas
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2007 - 21:39

Jeśli chodzi o anime to zmienił bym tylko jedną rzecz - mówienie o ludziach Uchiha. Chodzi mi o to, że np. jak ktoś spotyka Itachiego to nie może powiedzieć "Itachi?!" tylko:
Uchiha... ITACHI!" to jest aż za duży szacunek, zwykła przesada.
A w mandze chciałbym, żeby nie przedłużali niektórych walk na siłę.

#152 Valeria

Valeria
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2007 - 21:45

Ja to bym najchętniej zmieniła Naruto fajnie by było gdyby był najlepszy! Opanowany , piekny, coś w rodzaju Kakashi/Gaara i musi być kozakiem

Heh to wszystko przy słowie Naruto aż śmiesznie brzmi

#153 hornas

hornas
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2007 - 22:31

Ja to bym najchętniej zmieniła Naruto fajnie by było gdyby był najlepszy! Opanowany , piekny, coś w rodzaju Kakashi/Gaara i musi być kozakiem

Heh to wszystko przy słowie Naruto aż śmiesznie brzmi

To by było zbyt nudne i zbyt banalne.

#154 Yoshi

Yoshi
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2007 - 23:15

1. Moment kiedy, Sasuke pochyla się nad Naruto po walce w Dolinie Końca. Chciałabym, żeby Sas walnął jakiś yaoistyczny tekst x3 Niestety marzenia =.=
2. Więcej wspomnień z dzieciństwa Naruto i Sasuke.
3. Żeby Sakura, wogóle sie nie pojawiła.
4. Żeby Karin rozjechał czołg.
5. Żeby kiedyś Naruto oddał Sakurze *cios*

#155 turin turrember

turin turrember

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisano 15 grudzień 2007 - 01:00

1 ja chciałbym aby w koncu naruto trochę z modrzał i zaczął logicznie myśleć.
2 mógłby sie w końcu nauczyć jakiejś silnej techniki.
3 żeby naruto w końcu zauważył hinate.

#156 Nervan

Nervan
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2007 - 11:21

1 ja chciałbym aby w koncu naruto trochę z modrzał i zaczął logicznie myśleć.
2 mógłby sie w końcu nauczyć jakiejś silnej techniki.
3 żeby naruto w końcu zauważył hinate.

Logicznie to on potrafi myśleć i zdarza mu się to, ale tylko w poważnych scenach, które są związane np. z Sasuke lub z innymi jego przyjaciółmi. Mógłby się nauczyć silnej techniki, nie wiem czy oglądasz mange, ale Naruto zna silną technikę która niestety jest dla niego niebezpieczna. Co do Hinaty to Naruto ją zauważa, lecz nie potrafi odwzajemnić jej uczuć, ale z "wiekiem" mu to przyjdzie xDDD

#157 Okari

Okari
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2007 - 14:28

- Strój Naruto. Litości, człowieki, ile można chodzić w dresie...?
- Sasori nie mógł umrzeć. Nie mógł, po prostu mu nie pozwalam. I to jeszcze przez jakąś szczerbatą babcię. Nie nie nie.
- Żeby się okazało, że Rin i Obito żyją.
- Kakashi mógłby pokazać więcej z tego słynnego tysiąca technik.
- Naruto to samo, Kage Bunshin i Rasengan po jakimś czasie się przejada.
- Kolor skóry Sai'a... X___x Wygląda jak Oro wersja mini. Tyle tylko, że Wąż fajnie wygląda z tą białą skórą i złotymi oczami, a Sai? Wolę nie mówić.
- Żeby Dei wciąż żył...
- Kakashi mógłby sobie jakąś laskę znaleźć, może Kurenai? ;D

#158 nara aras

nara aras
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2007 - 15:30

- więcej shikamaru
- więcej gaary
- więcej shino
- więcej Hinaty
- mniej naruto

#159 Pest

Pest

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisano 15 grudzień 2007 - 18:07

Co bym chciała zmienić?
Mniej troszkę fillerów, więcej głównego wątku (to na pewno),
później zmieniłabym strój Kankurou (te cyrkowe kółeczko... :X)

4. Żeby Karin rozjechał czołg.

nie powiem, żeby to był zły pomysł... ^^

Jeśli chodzi o anime to zmienił bym tylko jedną rzecz - mówienie o ludziach Uchiha. Chodzi mi o to, że np. jak ktoś spotyka Itachiego to nie może powiedzieć "Itachi?!" tylko:
Uchiha... ITACHI!" to jest aż za duży szacunek, zwykła przesada.
A w mandze chciałbym, żeby nie przedłużali niektórych walk na siłę.

Oj tak, co do tego to się zupełnie zgadzam. Jakby to był taaaakiii strrrasznie ważny ród (którego już, apropo prawie nie ma ), któremu trzeba oddawać jakąś chorą cześć.

No i zmieniłabym Suigetsu. Jakoś... Albo Yuugo. Jeden do drugiego w tej samej drużynie mi nie pasuje jakoś...

#160 kakashi69

kakashi69
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2007 - 22:05

- Strój Naruto. Litości, człowieki, ile można chodzić w dresie...?

polecam takie gierki co sie ubiera ludziki ;)
ostatnio znalazłem taką ze ubierałem Sakure, Sasuke i Naruto i naruciaka zrobiłem na ANBU STYLE wypaaaas xDxD

#161 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2007 - 17:11

polecam takie gierki co sie ubiera ludziki ;)
ostatnio znalazłem taką ze ubierałem Sakure, Sasuke i Naruto i naruciaka zrobiłem na ANBU STYLE wypaaaas xDxD

ludzie co wy macie do dresu mi tam sie podoba w tym dresie(bez skojarzeń^^) przynajmniej ma coś charakterystycznego:) mi tam sie podoba:P

#162 kunoichi342

kunoichi342
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2007 - 17:19

Hmm.....żeby Sasuke Zakochał się w Sakurze:P:P:P żeby SAkura nie traktowała tak źle Naruto. I żeby Sasuke doceniał jeszcze bardziej swojego przyjaciela i docenił co robi dla niego Naruto i żeby okazywał trochę wiecej uczuć:) i jeszcze właśnie jak Sasuke pochylał się nad Naruto (kocham tą scene:D:) to żeby nie wiem opamiętał się powiedział cos w stylu :" przepraszam Naruto jesteś moim najlepszym przyjacielem i bedziesz nim zawsze nie zapomnę cie nigdy zawsze bedziesz dla mnie ważny" i zeby mówł to tak przez łzy- to by było coś cudownego poryczała bym sie odrazu chciała bym. i PRZEDEWSZYSTKIM żeby..........................

KAKASHI POKAZAŁ NAM SWOJĄ TWARZ!!!!!:P;P;P;P;P;P

[ Dodano: 19-12-07, 15:23 ]

Żeby kiedyś Naruto oddał Sakurze *cios*

Masz coś konkretnego na myśli???:P

#163 tango20

tango20
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2007 - 20:51

1 sakura love naruto a on jej kosza
2 zeby naruto olal sasuke i zamiast go szukac by ocalic chcial go szukac by go zabic by orohamaru nieprzejol jego technik

#164 JaRule

JaRule

~fan

• User
  • PipPip
  • 113 postów

Napisano 20 grudzień 2007 - 23:22

głównie dwie rzeczy:

- stosunek śmierci negatywnych postaci do pozytywnych powinien być zdecydowanie bardziej wyrównany, a napewno nie taki, jak jest obecnie. moim zdaniem zbyt wiele złych postaci zginęło w porównaniu z dobrymi

- aby postacie na poziomie akatsuki, czy ogólnie bardzo silne nie ginęły w taki prosty, w niektórych przypadkach naciągany sposób... jak już mają ginąć to np. tak jak deidara w walce z sasuke.

#165 turin turrember

turin turrember

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisano 21 grudzień 2007 - 11:27

ja bym chetnie widzil zmianae w zachowaniu naruto (to rze czasem niemysli co mowi i co robie, zeby jego zachowanie bylo bardziej przemyslane)

aby wkoncu zauwarzal uczucia innych

zeby walki byly bardziej emocjonujace i dlusze a przeciwnicy by niebyli pokonywani czasem w naciagany sposub

aby naruto wkoncu nauczyl sie tesz innych technik i je wykorzystywal w walce

zeby wkoncu zdal ten glupi egzamin na chunina bo to jest juz nudne

#166 Kuba793

Kuba793
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2007 - 16:03

-żeby Naruto się czegoś nauczył na treningu z Ji (narazie nic specjalnego nie pokazał)
-żeby Naruto wkońcu został Chuuninem
-żeby było więcej Nejiego i Lee
-żeby wreszczie zginął jakaś dobra ważna postać (np. Sakura), może i Ji zginął (zginie), ale on jeden na 5 Akatsuki i Oro to zamało

#167 hlk

hlk
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2008 - 20:02

Ja chciałbym wyrzucić ze swojej pamięci wszystkie filery a jeszcze żeby pokazali coś z treningu i podróży naruto i ero-senina coś przez te 2,5 roku robili chyba no i jeszcze żeby sakurka poczuła coś więcej do naruto.

#168 Natsuhiboshi

Natsuhiboshi
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2008 - 20:18

Ja bym chciała żeby jakiś paring doszedł do skutku wreszcie bo ile można czekać :P

Oprócz tego żeby ktoś przemielił Uchicha God Sasuke tak porządnie żeby chłoptaś miał więcej niż plasterek na czółku O_o

I żeby Naruto też dostał takiego power-up'a jak Sasuke żeby siły się rozłożyły lepiej

I żeby Karin rozjechał kombajn zbożowy.

#169 Adjes

Adjes
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2008 - 20:20

przede wszystkim zoptymalizowania trochę siły i umiejętności Dresa, bo obecnie trochę jest zbyt słaby jak na 3 lata ciężkiego treningu z legendarnym Saaninem. mniej Sasuke, więcej ekipy z Konohy, no i w sumie jakiś ciekawy gaiden by się przydał...

#170 poziomka

poziomka
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2008 - 20:49

więcej ekipy z Konohy, no i w sumie jakiś ciekawy gaiden by się przydał...

z tym się zgodzę i więcej Gaary bo dla mnie jest go zawsze za mało

#171 juUnior

juUnior

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1832 postów

Napisano 25 styczeń 2008 - 21:08

więcej Gaary bo dla mnie jest go zawsze za mało

Jakbym swoje myśli słyszał xDxDxDxD

Co chciałbym zmienić. Cóż, w Naruto nic bym nie zmienił, gdyż ta manga urzekła mnie właśnie tym, że nic bym nie zmienił xD

A powaznie, to jest jedna, jedyna, rzecz którą bym zmienił. Zmieniłbym ja już wtedy, kiedy czytałem pierwszy raz mangę Mianowicie:
- wyssanie demonka z Gaary
W skrócie motyw był niezły, ale Kishi shrzanił. Ja bym to rozwiązał inaczej:
- w trakcie wysysania demona wkracza team Konoha i rytuał nie dobiegł końca, ale Aka wyssało z połowę demona. Wniosek: Gaara mógłby spać, ale zachował by część Shukaku
- Gaara nie zostaje wskrzeszony. Moim zdaniem, jeśli nie pojawi sie juz w mandze, to plaskacz dla Kishiego za taką TAJEMNICE - co z moca Gaary? xDxD Inaczej wołabym, aby wąchał kwatki od spodu po tym, jak zabrano mu demona :x
Tyle.

#172 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 26 styczeń 2008 - 00:41

Zmieniłbym akcję z Gaarą - tzn wskrzeszenie...

#173 Kosmiczny

Kosmiczny

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1940 postów

Napisano 26 styczeń 2008 - 16:43

-śmierci Orochimaru, pokonanego w tak żałosny sposób mówię stanowczo NIE
-zmienić pokonanie Kakuzu przez Naruta. To było beznadziejne i jeszcze Kakashi komentujący "nie był wystarczająco szybki, więc wymyślił taktykę" (cytat z pamięci, pewnie coś nie tak ;p). Lol zajście od tyłu to ma być taktyka?
-Trochę mniej osób z traumatyczną przeszłością

#174 rysmen1

rysmen1

~random

• User
  • Pip
  • 60 postów

Napisano 31 styczeń 2008 - 20:24

Jak bym bardzo chciał zmienić w anime aby yiraya dalej trenował naruto a nie kakashi.

#175 HikaruShido

HikaruShido
  • Goście

Napisano 06 luty 2008 - 11:00

ja moze nie chce nic zmieniac w anime czy mandze tylko chciala bym zmienic terminy wychodzenia odcinków czy chapterów :P fajnie by było gdyby wychodziły 2 razy w tygodniu :) bo co tydzien to troche denerwujace :)