Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Co chcielibyście zmienić

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
257 odpowiedzi w tym temacie

#211 Collision

Collision

Botan is Love

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2430 postów

Napisano 16 maj 2009 - 13:22

Zmienił bym to, żeby naruto wychodził codziennie wtedy to by było coś :-)

Raczej niemożliwe XD-cała ekipa musiałaby się z tym tłuc-ale pól tygodnia ty by było coś XD...

Aha co do dalszych pożądanych zmian-chciałbym aby poziom agresywności Naruto byłby wyższy(np.Sakura o 1 uderzenia za wiele go puncha,a Naruto jej oddaje XD)

#212 Otaku

Otaku

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 548 postów

Napisano 17 maj 2009 - 01:28

Chciałbym żeby Naruto zabił Paina :)Żeby rozsmarował dziada na podłodze a Konan zgwałcił.
Chciałbym żeby Chouji,Neji zgineli w lesie walcząc z ninja dzwięku.Dodało by to trochę realizmu Mandze.
Chciałbym żeby Kishimoto pociągnął wątek NarutoxSakura.Hinty na to był nie raz.
Chciałbym żeby nie było fillerów.
Chciałbym żeby kreska zawsze byłą taka cudowna jak w pojedynku na moście z Zabuza arc.
Chciałbym żeby nie było dłużyzn,przeciągania i w ogóle żeby wszystko było bardziej dynamiczne a nie rozciągnięte na tyle odcinków.
Chciałbym żeby Tsunada dostałą jakiś porządny pojedynek a nie siedziała jedynie w budynku Hokage czy leczyła innych.
Chciałbym żeby Naruto był mniej dobroduszny i przyjacielski .
Chciałbym żeby Kishimoto przedstawił trochę więcej kozaków z Konohy i przybliżył członków Anbu.
Chciałbym żeby zmienili lekko konwencje na mniej friend no jutsu.

Oj,trochę się zagalopowałem i wymieniłem też rzeczy które chciałbym w "Naruto" zobaczyć.No trudno

#213 Cthulhoo

Cthulhoo

4ever 17

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5835 postów

Napisano 20 maj 2009 - 18:45

Chciałbym, żeby paru postacią Kishimoto zmienił ciuchy, bo Naruto mógłby coś ubrac innego niż dres, Ino przestac wygladac jak fanserwis, Hinata nie zakładac polarów o parę rozmiarów na nią za dużych a Sai nie latał z gołym brzuchem.
Chciałbym, żeby Kishimoto jednak starał się utzymac równy poziom w rysowaniu, bo czasem niektóre panele są poniżej jego możliwości.

Co do fabuły, to raczej specjalnych zastrzeżeń nie ma.

#214 Mr Death

Mr Death

~random

• User
  • Pip
  • 73 postów

Napisano 20 maj 2009 - 19:51

Chciałbym żeby Naruto zabił Paina :)Żeby rozsmarował dziada na podłodze a Konan zgwałcił.

o_O

Oj,trochę się zagalopowałem i wymieniłem też rzeczy które chciałbym w "Naruto" zobaczyć.No trudno

To znaczy włącznie z tym smarowaniem po podłodze i gwałceniem? :P

Jak już jesteśmy przy chorych motywach to ja chciałbym zobaczyć zmienioną scenkę z czaptera 444 :P

Pain: I have 2 great sources of pain...
Naruto: *wbija Konan kunaia w gardło* Now you have a third one ;D

#215 Kakashamari

Kakashamari

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 674 postów

Napisano 20 maj 2009 - 20:16

Hinata nie zakładac polarów o parę rozmiarów na nią za dużych a Sai nie latał z gołym brzuchem.

Niech się zamienią garderobą ;D Kurcze, te ubrania rzeczywiście wkurzają. Ciągle to samo!

I Kakashi! Mój biedny najukochańszy Kakashi... Nie musiał.

#216 Cthulhoo

Cthulhoo

4ever 17

• User
  • 5835 postów

Napisano 20 maj 2009 - 20:25

Pain: I have 2 great sources of pain...
Naruto: *wbija Konan kunaia w gardło* Now you have a third one ;D

Ten motyw mnie zawsze rozwalał.

A Hinata w stroju Saia... nie, nie lubię fanserwisów D:

O co Kakashiego: żal go trochę, ale nie chciałbym, żeby teraz wstał. Niech będzie zakończenie jego rozmowy z ojcem na cały chapter i wyciskające łzy pożegnanie jego postaci.

#217 Sachi

Sachi
  • Goście

Napisano 21 maj 2009 - 17:14

Chciałbym żeby (pewnie jak wielu tu) żeby Kakashi przeżył - bo jak by na to patrzeć to niektóre poważniejsze walki w naruto opierają sie na fuksach np.kiedy Yamato , Naruto,Sakura i Sai wbili sie do Oro to gdyby nie on sam (czyli Orichamaru) Sasek by rozwalił ich wszystkich.

Chciałbym żeby Naruto był mniej dobroduszny i przyjacielski .

Po tym co mu powiedział Nagato i co się stało z wioską (nie zapominając o Kakashim)
napeno go trafi niezła deprecha co spowoduje że dres bendzie mnie towarzyski

Cthulhoo napisał/-a:
Hinata nie zakładac polarów o parę rozmiarów na nią za dużych a Sai nie latał z gołym brzuchem.
Niech się zamienią garderobą ;D Kurcze, te ubrania rzeczywiście wkurzają. Ciągle to samo!

Co prawda Naruto na chwile zmienił ubranie ale Nagato je zepsuł ,popieram zmiane garderoby ale gdyby Kishimoto miał co mange(albo nawet trzy mangi) im zmieniać ubranie to bym mu się pomysły skończyły.

#218 Cthulhoo

Cthulhoo

4ever 17

• User
  • 5835 postów

Napisano 21 maj 2009 - 17:31

Oj, ja nie mówię, żeby często zmieniali, tylko wymieniłem postacie, które po prostu mogłyby byc lepiej ubrane niż są. Bo na przykład nowy strój Tenten jest świetny a Lee po prostu musi byc w zielonym.

No i sobie tak sobie przypomniałem o jednej rzeczy:
-> chciałbym, żeby jednak autor pokazał nam walki Yugito i dziadka z 4-ogoniastym. Jinchuriki to nie jakieś randomy, które schodzą w parę sekund, lecz osoby o niepowtarzalnych mocach i zdolnosciach i na pewno byłoby ciekawie.

#219 Tempter

Tempter

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisano 29 maj 2009 - 15:58

Ja chciałbym,żeby:

1.Naruto przestał być posłańcem miłosierdzia,który potrafi każdego nawrócić.
2.Jiraya przeżył.
3.Pojawił się gaiden dotyczący życia Minato przed wyborem na Hokage.
4.Hinata,Sasuke i Kabuto na dobre zniknęli z Mangi.
5.Inaczej zakończył się Pain Arc.
6.Więcej czasu poświęcono wszystkim Jinchuuriki.
7.Kakashi ściągnął maskę.
8.Naruto nie zmienił się z Shonena w operę mydlaną.

#220 spongebob

spongebob
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2009 - 18:41

chciałbym by Naruto pokonał Sasuke i przeprowadził go do Konohy ciągnąc ze włosy :P
by Jiraya przeżył
by Akatsuki miało jeszcze ukrytych członków
by Itachi walczył z Madarą

#221 Lucyfer

Lucyfer

~fan

• User
  • PipPip
  • 132 postów

Napisano 03 czerwiec 2009 - 23:22

Chciałbym by manga stała się dojrzalsza, a świat Naruto bardziej przypominał to jaki podobno jest (brutalny, targany ciągłymi wojnami itd.). No i Naruto mógłby trochę wydorośleć co zresztą Kishi zapowiada od dłuższego czasu, ale czego ja tak naprawdę nie do końca widzę. Nie obraziłbym się też o jakiś ciekawszy zwrot akcji, na przykład gdyby dres z jakichś powodów opuścił wioskę i został missing nin. Mało to prawdopodobne, ale imo śledzenie losów głównego bohatera zdanego tylko na siebie byłoby na pewno ciekawsze niż oglądanie kolejnych perypetii w wiosce ukrytego liścia. A, i byłoby też fajnie gdyby Kakashi został hokage. Zrobił duuużo dobrego dla wioski i fajnie by było zobaczyć go jako jej następnego przywódcę. Poza tym nie widzę oprócz niego żadnych specjalnie dobrych kandydatów (dres za młody i zbyt niedojrzały, poza tym nie zna się na polityce, a Danzo... nice joke). To chyba już wszystko... a, fajnie by też było zobaczyć jakąś ciekawą walkę.
Spoiler

#222 Amaltea

Amaltea
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2009 - 22:08

Na pewno zmieniłabym Sakurę na bardziej wartościową postać z charakterem. Pewnie dodałabym nieco umiejętności Naruto i żeby stał się bardziej kreatywny bo powtarzanie w kółko tych samych ninjutsu już mnie znudziło. I zgadzam się z tym, że ero-senin powinien zostać Hokage. Nie uśmierciłabym Orochimaru, a w każdym razie nie tak szybko. Taaa...i zdjęłabym Naruto te obleśne dresy (jak wszyscy xD).
Co jeszcze?
No i pewnie z własnej ciekawości zmieniłabym wygląd Rocka Lee ;)

#223 DWDrom

DWDrom

~random

• User
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 05 lipiec 2009 - 22:29

Ja najbardziej chciałbym aby sai zmienił bluzkę na swój rozmiar a nie rozmiar 5-latka, kankurou zmył makijaż raz na zawsze i nie chodził cały czas w stroju batmana i ostanie żeby poświęcono więcej czasu na bijuu

#224 ewiiix3

ewiiix3

~świeżak

• User
  • 2 postów

Napisano 10 sierpień 2009 - 20:53

Żeby Naruto zdjął dresy xD był silniejszy, walnął kiedyś sakure (ale tak raz a porządnie)
Żeby Hinata już olała naruto i stała sie odważniejsza a nie łaziła po kątach ...
Żeby Naruto w********* Sasuke ;]
Żeby Jiraya przeżył ;/
Żeby Kakashi zdjął maske xD

No i tyle z mojej strony =)

/Nie tutaj.

#225 skejciara

skejciara

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 442 postów

Napisano 11 sierpień 2009 - 07:11

Żeby pokonali Paina zespołowo :P
Wogle, żeby ogólnie było bardziej zespołowo, a nie że teraz Naruto jest kozak i robi wszystko sam.
Kakashi nie żyje - uwielbiam go, ale jednak jest to mały błąd, gdyż on sam siebie wykończył raczej,
a jeśli już żyje - to niech w końcu ma walkę, w której naprawdę będzie mógł pokazać swój geniusz.. (póki co się na to nie zanosi...)
Tsunade ginie zamiast być w jakieś śpiączce...bo jakoś dziwnie będzie jak się nagle obudzi..
Naruto i Sakura o wiele szybciej wreszcie skumają, że Sasuke nie jest jakiś wyjątkowy i trzeba go traktować tak jak innych uciekinierów z wioski..

#226 Akatsuki Fan

Akatsuki Fan
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2009 - 21:04

Naruto i Sakura o wiele szybciej wreszcie skumają, że Sasuke nie jest jakiś wyjątkowy i trzeba go traktować tak jak innych uciekinierów z wioski..

To już pojawia się w mandze, ale z jakim efektem zobaczymy. :)

Hmm co to ja... a właśnie chciałbym ogromnej masakry coś a la zniszczenie Konohy bez zwracania życia ofiarom. Dalej brnąc w temacie aby Naruto przypierdzielił Sakurze i innym łazęgom, które uważały go za cieniasa itp.

#227 marszal42

marszal42

~random

• User
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 14 sierpień 2009 - 08:48

Hmmm,co chciałbym zmienić ? Oto moje propozycje.
-Sasuke wraca do wioski,ale mimo tego nikt go nie akceptuje,i zostaje wtrącony do więźienia.
-Naruto zostaje siódmym Hokage.
-Kakashi pokazuje co ma pod (drugą :)) maską.
-Lee zmienia fryzurę i goli sobię brwi.
Narazie tyle,jeśli coś jeszcze se przypomnę to napiszę.

#228 Pio Lee

Pio Lee
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2009 - 10:39

Chciałbym, żeby manga już szła ku końcowi, bo przedłuzanie na siłę będzie tylko wadą.
Ponadto, aby Naruto i Sasuke nie dostawali cały czas power upów. To na tyle ;p.

#229 Rozen

Rozen
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2009 - 12:03

Nie wiem co wam przeszkadza w posłannictwie miłosierdzia Naruto? Jeżeli stałby się pospolitym milczącym, ale brutalnym gnojkiem bez serca, wszystko straciłoby sens. W dodatku, nie wszyscy są piękni, więc dlaczego w mandze miały by ganiać stada bishonenów i porozbieranych piękności? A co do zmian: zgadzam się, Jiraya powinien żyć.
Itachi...byłoby fajnie, ale jego śmierć miała znaczenie dla fabuły.
Żeby Pain się tak nie poświęcił i ogólnie, żeby jednak zginęły przez niego masy ludzi.
Naruto. Zwrot w myśleniu, by uznał Sasuke za wroga (i debila).
By Naruto zauważył miłość Hinaty.
Danzo, nie chcę by był Hokage!
Sasuke, chcę by cierpiał przed śmiercią. W sensie: totalne odrzucenie, porażki itp.
Ogólnie, jakaś dramatyczna zmiana w akcji.

#230 Dansake

Dansake
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2009 - 21:36

Ja bym chciał całkowicie usunąć Mange z Naruto!
Powód?
Shippuuden przez to staję się tylko bajeczką, bez żadnych emocji, podekscytowań itp.!
Gdy by nie było Mangi! - każdy odcinek były czymś na co by wszyscy czekali przez tydzień!A gdy mija tydzień bięgniemy do komputera i oglądamy nowy odcinek Shippuudena...
Tak to wiemy wszystko!Znamy wynik każdej walki!
Co to za przyjemność oglądać pojedynek swojego idola, jeżeli zna się jego WYNIK
Grr...;)
Się opisałem!...

[ Dodano: 31-08-09, 21:37 ]
Fajne pomysły masz marszal42

#231 Rozen

Rozen
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2009 - 11:41

Gdy by nie było Mangi! - każdy odcinek były czymś na co by wszyscy czekali przez tydzień

W takim razie nie czytaj mangi, jeśli Ciebie to tak denerwuje :) Ja akurat sądzę odwrotnie, że to manga ma w sobie więcej powagi niż anime do którego dodają idiotyczne fillerowe gagi. Po za tym, w mangę można się zagłębić. Akcja jest równomierna i wyważona, natomiast w anime sztuczne przeciąganie, wałkowanie wciąż to jak wspaniała to technika, jaki on zdolny etc. psuje całą zabawę.
Ja jeszcze zmieniłabym Sasuke, chciałabym jednak, żeby trochę się pospierał sam ze sobą i zaczął żałować za swoje postępki. W każdym razie i tak chcę by umarł. Nie wyobrażam sobie by wrócił do Konohy jak gdyby nigdy nic. Było by idiotycznie i cukierkowo.
Chciałabym jeszcze, żeby Gaara ośmielił się w stosunku do Naruto, żeby oprócz nieśmiałych gestów zacieśniła się między nimi przyjaźń. Może jakaś wspólna walka przeciw komuś tam? To było by nawet możliwe.

#232 Oblivion

Oblivion
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2010 - 22:42

Hmmm... zmienił bym walki, trochę bardziej bym ulepszył efekty chociaż w obecnej lini fabularnej (manga) walki są na bardzo wysokim poziomie.

Zmienił bym charakter Naruto tak żeby widział w Sasuke wroga bo wkurza mnie to że toleruje to że zabija innych itp, dziwny jest ten Naruto.

#233 Hashimi

Hashimi

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 884 postów

Napisano 21 styczeń 2010 - 10:45

Szczerze?
Chciałbym, żeby wszystko było na odwrót tzn: to naruto i sakura pobładzili, a sasuke za nimi lata;p

#234 Ankero19

Ankero19

~random

• User
  • Pip
  • 36 postów

Napisano 17 maj 2010 - 19:28

A ja:
- pozostawił Saskowi CS, a usunął EMSa. CS2 Mangekyou Sasuke vs Sage Kyuubi Naruto to byłoby coś :D
- nie zabijałbym tak szybko Hidana, Danzo i Sasoriego
Narazie to na tyle :D

#235 Sasori93

Sasori93

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 825 postów

Napisano 17 maj 2010 - 21:02

W Naruto zmienić? hmm całą fabułe na temat Saska.Wogóle bym go usunął z całośći i wsadził bym kogo innego.Zamiast Sakury jakąś koksiarską laseczke *_* xD.A tak to mamy ovepowered EMS Sasuke idiot i underpowered sakura idiot.
Usunąłbym śmierć Jiraiyi T.T i zamiast niego umarł Kakash.Obito bym pozostawił przy życiu i w ostatecznej walce Konohy tam by powrócił z Rin. T_T

#236 Riku

Riku

~random

• User
  • Pip
  • 89 postów

Napisano 26 maj 2010 - 21:39

Gdybym mógł coś zmienić to:
-inni ninja z Konohy mogliby się pokazywać troche częściej (naszczęście w Anime pojawiają się w fillerach)

-pokazałbym troche częściej przygody drużyny Sasuke

- skończyłbym z tym ciągłym powtarzającymi się treningami Naruto ( 3 razy to troche za dużo)

#237 Buster

Buster

~random

• User
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 27 maj 2010 - 00:09

- Sakurę przywrócił do poziomu z walki z Sasorim
- Naruto wrócił mózg i żenby przestał uganiać się za Sasuke
- Zabrał Sasuke EMS-a
- nie wskrzeszał połowy Aka

#238 Hashimi

Hashimi

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 884 postów

Napisano 31 maj 2010 - 17:26

1) Hm..Sprowadziłbym psełdonim "płaska" dla Skaury tylko do płaskości czoła(ale zeby Inoue na nią nie wołali;/)
2) Zmieniłbym gejwalkę Naruto vs. DarkNaruto na bardziej..dynamiczną.
3) Zmikeniłbym wygląd Kisamehady na nieco iny..bo ten to wyglada conajmniej dziwnie. jak jakiś niedorobiony potwór z power rangers..
4) Nie wskrzeszał połowy aka..
5) Usunąłbym Konan.
6) Nie zabijałbym Danzou(jedyny prawdziwy Shinobi. Bez uczuć, zimny i silny).
7) Zmieniłbym Chidori sasuke tak, zeby trzym,ał je w prawej ręce.

#239 matix1256

matix1256

~fan

• User
  • PipPip
  • 224 postów

Napisano 05 czerwiec 2010 - 16:40

naruciak mniej gejowski i bardziej jak ninja a nie jak mesjasz
zeby saskowi wrescie udalo sie wybic tych staruchow
usunac kabuorochima
pokazac wrescie twarz kakasha i madary:)
sakura bardziej kobieca:)
girls wlaczace w toples:) buhahaha:)

#240 pandawolfy

pandawolfy

~random

• User
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 28 lipiec 2010 - 23:04

girls wlaczace w toples:) buhahaha:)

No tak jaaasne XD" może do tego jeszcze faceci walczący w "sexy-no-jutsu"? |D"
ja bym chciała :
-koniec walki Ino z Sakurą o Saska- To się robi głupie ;0
-żeby Naruto się ogarnął z tym swoim lookiem dobrego zbawiciela.
-Przyśpieszyć walkę Naruto vs. Sasek
-Postawić Sakure do pionu XD"
- Pokazać twarz Kakashiego !.
- Pokazać troche innych shinobich oprócz członków 7-ki

#241 jin

jin

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1790 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 17:59

Ale fajny temat xD

Chciałbym żeby:
- Naruto zmarł śmiercią tragiczną;
- Sasuke również;
- Jiraiya przeżył;
- Kakashi został Hokage;
- Pain przeżył starcie z Naruto w wiosce;
- Kishimoto częściej pokazywał takie postacie jak Kurenai, Tenten, Kiba itd. czyli wszystkie te olewane;
- ktoś uwolnił i pozszywał Hidana;
- Kakuzu przeżył walkę z Naruto;
- ktoś zabił Hinatę;
- Kishimoto przestał ciągle pokazywać, że młode pokolenie >>> stare pokolenie;
- nawrócenie brata Saia i Sasoriego okazało się nieprawdą;
- Danzou przeżył;
- Kishi pokazał retrosy starych bohaterów, na przykład ojca Kakashiego, I i II Hokage oraz wielu innych;
- ci wszyscy zombie przepadli za jednym zamachem (więcej nawróceń nie zniosę);
- Orochimaru powrócił;
- autor przestał wstawiać "śmieszne" sceny, które nie są śmieszne z Naruto, bo jego głupota już 100 lat temu przestała być zabawna;
- Uzumaki zmienił ubranie :D
- Madara zdjął tą obciachową maskę;
- Kakashi nigdy nie zdjął swojej maski;

To na pewno nie wszystko, ale nie chce mi się więcej myśleć :P Jak sobie coś przypomnę to dopiszę.

#242 Nelya

Nelya

~fan

• User
  • PipPip
  • 349 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 22:00

Co bym zmieniła:
-> nie uśmiercałabym Nagato, imo ta postać powinna odegrać większą rolę w tej mandze, a nie skończyć jako kabutowe popychadło. Jego późniejszy konflikt z Madarą mógłby być interesujący.
-> Emo Tensej- jak już ma być, to na mniejszą skalę, a nie jak teraz- żonglerka truposzkami..
-> power upy dla kunoichi ^^
-> żeby świat shinobi był pokazany w ciemniejszych barwach, bo czasami ciut za dużo tej miłości. Możnaby to trochę ograniczyć..

#243 tsunade-sama

tsunade-sama

~fan

• User
  • PipPip
  • 113 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 22:51

- nie usmiercac Kushiny lub Minato (dziecko musi miec chociaz jednego rodzica, ech...)
- nie zabijac Jira, Oro i Asumy
- trudniejsza droga do potegi dla glownego bohatera (za latwo mu wszystko przychodzi)
- wiecej tych przemian w kyuubiego, on w koncu zdziebko nadpobudliwy jest
- pokazac twarz Kakashiego i Tobiego
- nie robic z Itachiego chorowitka
- inny dres dla glownego bohatera w Part I, bo byl koszmarny (nowy zreszta nielepszy)

#244 Isher

Isher

~fan

• User
  • PipPip
  • 238 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 23:20

Pamiętam jak oglądałem jeszcze kiedyć (daaawno temu) polskie Naruto na Jetixie (czy jak to się tam nazywało) i wtedy to było coś! Kakashi użył chidori i każdy się tym jarał, Haku użył BL - "łooooo"...
Co bym zmienił?
Napewno zlikwidowałbym uber pro ele turbo proto techniki i "style" (SSJ Naruto, Susanoo, Kamui, Rinnengan, moc 9 ogonów lisa obniżyć do 4 - Ork vs. Naruto, z 5 rodzai rasenganów)

Podobają mi się za to posytacie "proste" nieprzekombinowane, czyli:
Itachi, Kisame, Killer Bee, Kakashi etc.

Nie kreowałbym głównej postaci na skończonego idiotę, który posługuję się 3 technikami (i 1239192349321 odmianami i ulepszeniami tych 3 technik).

manga i anime "Kakashi" była by o niebo lepsza

#245 sandokan96

sandokan96

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 574 postów

Napisano 19 luty 2011 - 16:46

Nie ma zbyt wielu rzeczy, które chciałbym zmienić, ale kilka jest. Chciałbym, aby wszystkie walki były pokazywane od samego początku i żeby były dokładne. No i oczywiście żeby trwały po 5 chapów jedna walka. Następne byłoby to, żeby było o wiele więcej technik. A jak już są wykonywane to żeby ich nazwy zostały powiedziane.