Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Co chcielibyście zmienić

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
257 odpowiedzi w tym temacie

#246 Ruda Punk

Ruda Punk

~fan

• User
  • PipPip
  • 302 postów

Napisano 25 luty 2011 - 00:53

Żeby Nagato był jednym emo w mandze. Tak, to aluzja do PEWNEJ osoby.
I żeby zamiast członków Akatsuki ginęły płytkie ludki z Konohy.
I żeby PEWNA OSOBA zginęła. Zamiast swojego brata.
Aha - i zmieniłabym tytuł z "Naruto" na "Akatsuki", oraz fabułę na adekwatną do tytułu. :P

#247 Rysik

Rysik

~random

• User
  • Pip
  • 51 postów

Napisano 25 luty 2011 - 01:33

Chciałbym żeby Kishi przestał zeszmacać mangę, wrócił do pierwotnych założeń i żeby polała się krew tych dobrych (na wszystkie 3 rzeczy za późno).

#248 shikatema

shikatema

~random

• User
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 19 marzec 2011 - 00:17

*Ja bym chciała aby Kisiel wypruł flaki Ino i Hinacie
*Narutosław zmienił dres na coś co ma w Naruto Akipuden. :P
*Itach i Ero-sanin zostali wskrzeszeni.
*Uśmiercić Sasukowicza.
*Mats w końcu powie Gaarze co do niego czuje.
*Sai kupi sobie nową koszulinę.
*Sakurze obetną ręce żeby nie tłukła dresa.
*Dres zostaje Hokage.
*Więcej Wioski Piachu.
*Więcej ShikaTema, GaaMats i KakaAnko
*Zamknąć Irusia w psychiatryku!
To chyba wszystko :)

#249 skejciara

skejciara

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 442 postów

Napisano 27 czerwiec 2011 - 13:14

Ja powiem tak - chciałabym zobaczyć wersje Naruto w wykonaniu studio Bones.. ale jak wiadomo moje marzenie pozostanie niespełnione...
bo co jak co to o animacje nie musielibyśmy się martwić a kreska na pewno trzymałaby dość wyrównany poziom.. eh, szkoda, że to studio nie zajmuje się tasiemcami ;(

Jeśli chodzi o samą fabułę:
- chciałabym, żeby bohaterowie byli bardziej dojrzalsi
- wyjaśnić w końcu jak to będzie po wyznaniu Hinaty
- pierwsza misja Shikamaru zakończona sukcesem i Sasuke zostaje w wiosce - jakby to potem wyglądało?
- zlikwidować ślepe, chore zapatrzenie Sakury w Sasuke po tym wszystkim
- pokazać prawdziwy krwawy świat shinobi, a nie ludzi ciągle gadający o uczucia.. jak się zaczynała manga miałam nadzieję, że nie będzie miejsca na sentymenty.
- żeby większą rolę odgrywały pominięte postacie takie jak Shino , Ten Ten oraz ogólnie Naruto nie był jedynym wybawicielem świata
- ILE JESZCZE MOŻE BYC RETROSPEKCJI?! Niech fabuła idzie szybciej do przodu ;]

#250 Ruda Punk

Ruda Punk

~fan

• User
  • PipPip
  • 302 postów

Napisano 27 czerwiec 2011 - 14:57

- pokazać prawdziwy krwawy świat shinobi,

Polać jej, bo dobrze gada. O uczuciach też można by pogadać, bo to przecież takie fajne (:D), ale przydałoby się więcej brutalnej rzeczywistości. Wtedy nawet to bleblanie o uczuciach byłoby lepsze, ciekawsze i podnioślejsze.

*Więcej ShikaTema, GaaMats i KakaAnko

I PainIta! <3

Osobiście byłabym za wykasowaniem ostatniej strony z najnowszego chapa. Rozpłakałam się, i to bynajmniej nie ze wzruszenia. Z załamania.

#251 Totsuo

Totsuo

~random

• User
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 09 czerwiec 2013 - 03:08

Jedna i najciekawsza rzecz jak dla mnie. Chciałbym zobaczyć jak wyglądałoby anime Naruto gdyby Minato i Kushina nadal żyli :) Oglądałem ostatnio Naruto: Road to ninja i tak mnie to zaciekawiło.

#252 skejciara

skejciara

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 442 postów

Napisano 20 listopad 2014 - 14:24

No to po zakończeniu mangi:

- Gai powinien umrzeć- miałby dość epicką śmierć, a tak to Naruto go uratował i biedny całe życie spędzi na wózku - po co to? Tylko po to by Naruto mógł pokazać swoje nowe moce? Niepotrzebnie. I chociaż lubię tą postać, to uważam, że to był błąd.

- Tsunade powinna umrzeć - Należy do moich ulubionych postaci, również by mogła ponieść godną śmierć a tak.. po co zwolniła stanowisko Kakashiemu? Mogła spokojnie rządzić, aż Naruto zostanie hokage - skoro i tak żyła.

- Obito nadal pozostaje epicką postacią w Kakashi Gaiden, A Tobi to zupełnie ktoś inny.

- Sakura x Sasuke mają dziecko - największa bzdura jaka powstała.. nie umiem jakoś uwierzyć, że Sasuke nagle się zakochał.. po grzyba ten parring? Przez całą mangę nie była choćby cienia szansy na uczucia ze strony Sasuke, ba, chciał ją zabić.. to ma być normalne? bzdurne zakończenie.. po tym wszystkim Sakura i tak wielce zakochana..

- Skończmy na rozdziale 699 - zakończenie na tym rozdziale ładnie, by zakończyło tą mangę. 700 mógł by wyjść, ale jakoś znacznie później..(albo w ogóle)

- Kaguya - czyli wątek, który nigdy nie powinien powstać.. serio, nie dało się inaczej doprowadzić do walki Naruto z Sauke?

- Sasuke i Naruto reinkarnacją ktosiów = czyli zaprzeczenie całej tej mandze - po co ?

Nadal pragnę bardziej krwawy świat shinobi (jak na początku), a nie to cukierkowe zakończenie

#253 Morkie

Morkie

Łowca pomarańczy

• @ANBU
  • 4687 postów

Napisano 20 listopad 2014 - 17:05

nie umiem jakoś uwierzyć, że Sasuke nagle się zakochał.. po grzyba ten parring? Przez całą mangę nie była choćby cienia szansy na uczucia ze strony Sasuke, ba, chciał ją zabić.. to ma być normalne?

Zadzwoniłam do Kishimoto (dał mi swój nr gdy poznaliśmy się podczas jego wycieczki do Sosnowca), wyjaśnił mi że Sasuke wszystko sobie zaplanował: był pewny że kobieta nie odpuści i w końcu zacznie za nim łazić gdziekolwiek by nie poszedł. Sięgnął po niezwykle skuteczną metodę uziemienia - dziecko. Gdy już skoczyli w krzaki i dwanaście miesięcy później doszło do rozwiązania, powiedział że dżungla wzywa, a Sakura niech się zajmie małą i się nie martwi, "Kiedyś wrócę, babe". Różowa uwierzyła, że nareszcie się do czegoś przyda, i naiwna nadal czeka, doglądając jak Sałata sobie rośnie.
  • Haiot lubi to

#254 Cthulhoo

Cthulhoo

4ever 17

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5836 postów

Napisano 20 listopad 2014 - 17:22

Wait, to Kishimoto mieszka w Sosnowcu? O_o
A poza tym to nie dziecko Sakury, tylko Karin (stąd te okulary). Sasuke zrobił okularnicy bachora, poczym, żeby uwolnić się od Sakury, rzucił na różową tsukuyumi, że to niby jej dziecko i ma się nim zajmować. W taki oto sposób uwolniłsie zarówno od Sakury jak i alimentów, które musiałby płacić Karin, a całe to SasuSaku nigdy nie istniało! \m/

#255 biniol

biniol

~fan

• User
  • PipPip
  • 153 postów

Napisano 21 listopad 2014 - 00:59

Co chciałbym zmienić? Właściwie to przebieg całej tej wojny... Tym bardziej mając na myśli końcowe czaptery [nie mylić z ostatnimi].
Edo tensei zostało kompletnie zgwałcone i nie został wykorzystany jego potencjał tak na prawdę. Gdyby to inaczej poprowadzic - kto wie, może ta manga odeszłaby z zaslużonym honorem. Za dużo bzdetów o Indrze i Asurze. Całkowicie zbędna Kaguya i ten dziwny twór zwany czarnym zetsu jako gość ponad wszystkim... no lol wtf zal ru

edit: co do posta powyżej:

SPOILER:
Te okulary należą faktycznie do Karin, jako, że w kinówce Karin odda życie za Sakurę [poswięci się], a ta je przechowa jako pamiątkę po niej.

Użytkownik biniol edytował ten post 21 listopad 2014 - 01:11

#256 Hashimi

Hashimi

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 884 postów

Napisano 21 listopad 2014 - 12:17

Co zmienić... hm no to może w punktach. O ile Kaguya była badziewna, to jeszcze mogę ją przełknąć, ALE:

1. Nowa ręką dla sasuke. Lubie go i zasłużył na komórki Hashiramy, żeby prześcigająć Madare.
2. Mniej cukierków. Jedyną konsekwentną postacią w calej mandze był chyba Gatou (boss zabuzy?) I Madara, który uznał wyższość siły sojuszu ale oddał życie za ideę. Ok, był też świrem. W każdym razie, Onito powinien umrzeć przy wskrzeszeniu Madzi, bez nawrócenia. Podobnie Pain.
2. Więcej Izuny. Przez pół mangi ciągnie się wątek, jaki to Sasuke podobny do małego Izuny, a właściwie z faceta zrobili rezerwowe oczy.
3. Więcej byakugana i neijego. Ten typ dostał właściwie dwie dobre walki w 1 serii. W drugiej zrobili z niego jounina który pokazał.. no bardzo niewiele. A na koniec zdechł jak pies.
4. Większy arsenal technik dla dress
Bitch please, 100 odmian rasengana, kagę bunshin i wielkie ciało kuramy? Srsly? Pod koniec Naruto miał wszystkie el czakry + lawę, magnetyzm i parę. Tak ciężko dać mu dobry fuuton, jakieś suitony, chociaż niech zrobi falę magmy... ale nie. Koleś ssie, jedyne co ma to taijutsu, które właściwie nie imponuje, póki nie stanie się chodzącą żarówką. Cienko.
5. Kakashi. Po świetnym susanoo zakończyła się jego legenda jako kopiującego ninja. Cios poniżej pasa Kishi, poniżej pasa.

Wstępnie tyle, reszta do przełkniecia

#257 L-Kira

L-Kira

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 460 postów

Napisano 21 listopad 2014 - 13:52

-zero latania z misją uratowania Sasuke. Bo praktycznie te misje nic nie dały. Naruciak powinien być konsekwentny, ok, opuszczasz wioskę w celu zemsty, droga wolna, ale jak zaatakujesz wioskę, zginiesz marnie.

-trening Jirayi przez dwa lata winien dać jakieś efekty a nie kolejny rasengan. Dwa lata, chłop albo powinien perfekcyjnie zawładnąć demonem lub
nauczyć się paru technik z żywiołu wiatru już nie mówiąc o klonach i innych bajerach.

-Manga powinna się zakończyć na Pain arcu, Sasuke dołacza do ataku przez co mozna pozamykać wszystkie wątki. 3/4 obsady ginie, Naruto pokonuje Paina potem Sasuke i:
-obaj giną, Shikamaru zostaje Hokage, a Sakura niczym Kakashi wspomina swoich przyjaciół THE END
-Naruto zabija Sasuke, zostaje Hokage i poprzysięga sobie nigdy więcej dopuścić do takiej sytuacji The End
-Sasuke zostaje zlapany i osądzony zdrady wioski i dołączenia do Akatsuki, skazany zostaje na 30 lat bezwzględnego więzienia,
jego oczy zostają wyłupione i zniszczone w celach prewencyjnych. Oczywiście Naruto zostaje Hokage The End

Jak widać, sporo zmian bym wprowadził XD

Edytka: Wprowadzenie pozostałych Kage, żeby byli na ekranie i nic nie robili mija się z celem, dlatego napisałem, żeby manga skończyła się na Pain arcu. Jednakże jeśli Kage mieli by pokazać, ze są naprawdę elitą trzeba by wprowadzić kolejnych antagonistów, co było by złe. Po prostu najlepiej kolejna wojna pomiędzy wioskami by to zobrazowała(fabularnie też było by to uzasadnione, Konoha w strzępach po pokonaniu Akatsuki i Sasuke, stawila by czoła 3 wioskom(Suna byłaby sojusznikiem).

Użytkownik L-Kira edytował ten post 21 listopad 2014 - 14:10

#258 Apan

Apan

~random

• User
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 01 maj 2015 - 16:24

Jest więcej rzeczy które chciałbym zmienić niż mogę policzyć, ale najważniejsze to:

1.

Pokazać prawdziwy, krwawy świat shinobi

2. Sprawić, żeby główny bohater nie był taki żałosny. Powinien mieć dużo więcej technik, być bardziej inteligentny.

3. Dużo lepiej poprowadzić relację Kuramy i Naruto. Nagle z dnia na dzień stali się najlepszymi ziomkami - wtf.

4. Polepszanie się powinno zajmować znacznie więcej czasu. Shinobi klasy S, z masą doświadczenia i technik pokonywani przez nastolatków to bardzo słaby dowcip,

5. Nauka nowych rzeczy w moment i używanie ich po mistrzowsku. Chcę mi się płakać kiedy myślę o używaniu chakry Kuramy lub senjutsu przez Naruto. A osiągnięcie prędkości Lee przez Sasuke w miesiąc to zwykły bullshit.

6. Walki polegające na rzucaniu jakimiś technikami z dupy, rodem z Dragon Balla. Mam wrażenie, że nie liczą się umiejętności, a tylko siła technik.

7. I chyba najważniejsze ze wszystkich - trochę rozwagi i logiki przy wielu rzeczach. Na przykład klony cienia - używanie ich w tak dużej ilości przez Naruto powinno usmażyc mu mózg - gość dostaję na raz wspomnienia od dziesiątek, czy nawet setek klonów. Leczenie Karin - pieczęć Tsunade rozumiem, ale ugryzenie Karin leczące niemal każdą ranę jest jakąś abstrakcją. Używanie techniki przywołania przez Sakurę - na początku serri zostało ustalone, że ma ona bardzo mało chakry. Technika przywołania zużywa jej bardzo dużo - konkluzja: Sakura nie powinna móc używać tej techniki.

Mógłbym tutaj jeszcze wymieniać bardzo dużo rzeczy.

Ogólnie rzecz biorąc ta seria miała o niebo wyższy potencjał, który został zmarnowany (zupełnie jak Bleach czy Fairy Tail).