Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

Nowy odcinek Naruto - komentarze

komentarze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
771 odpowiedzi w tym temacie

#771 amaterasu

amaterasu

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 489 postów

Napisano 04 czerwiec 2017 - 11:17

Boruto 9
Dobry odcinek i przyzwoite starcie Boruto z Hanabi. Myślę że Hanabi można dodać do listy silniejszych kunoichi, prezentowała wysoki poziom, opanowała technikę kaiten, fajnie że stała się taka silna. Masashi sama nadzoruje te serie, więc jej umiejętności nie są wymysłem studia. Potwierdziło się ze Boruto nie ma byakugana tylko coś innego. Kolejna walka, czyli Boruto i Sarada vs Kagemasa byla mniej efektowna, ale fajnie było zobaczyć w akcji Sarade. Do tego ta akcja z Boruto zamienionym w fuuma shuriken, nie dość że akcja taka sama jak ta w czasie walki Naruto i Sasuke z Zabuza, to jeszcze mniej więcej w tym samym numerze odcinka. Ogólnie jestem zadowolony, Hyuuga to mój ulubiony klan, więc fajnie mi się oglądało ten epek

#772 amaterasu

amaterasu

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 489 postów

Napisano 11 czerwiec 2017 - 09:46

Boruto 10
W końcu pojawiły się jakieś konkretne informacje na temat tajemniczego cienia, a właściwie jakieś podejrzenia, kto za nim stoi. Nie sądziłem że mają z tym coś wspólnego komórki Hashiramy, nijak mi to do tej sprawy pasuje, no ale zobaczymy jak to się skończy. Wygląda na to że sprawca jest jakiś gość z korzeni, do tego prawdopodobnie używa elementu drewna. Zastanawia mnie jak Sai na to wpadł? Znalazł coś pod ławką w parku, ale nie mam pojęcia jak to dostrzegł. Dobrze że Naruto się wziął za te sprawę, Boruto średnio sobie z tym radzi, Naruto Sai i Shikamaru już mają jakiś trop. Powoli zaczyna się wyjaśniać, więc liczę na koniec tego arcu i rozpoczęcie wątku z Sarada :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: komentarze