Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

Nowy odcinek Naruto - komentarze

komentarze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
775 odpowiedzi w tym temacie

#771 amaterasu

amaterasu

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 493 postów

Napisano 04 czerwiec 2017 - 11:17

Boruto 9
Dobry odcinek i przyzwoite starcie Boruto z Hanabi. Myślę że Hanabi można dodać do listy silniejszych kunoichi, prezentowała wysoki poziom, opanowała technikę kaiten, fajnie że stała się taka silna. Masashi sama nadzoruje te serie, więc jej umiejętności nie są wymysłem studia. Potwierdziło się ze Boruto nie ma byakugana tylko coś innego. Kolejna walka, czyli Boruto i Sarada vs Kagemasa byla mniej efektowna, ale fajnie było zobaczyć w akcji Sarade. Do tego ta akcja z Boruto zamienionym w fuuma shuriken, nie dość że akcja taka sama jak ta w czasie walki Naruto i Sasuke z Zabuza, to jeszcze mniej więcej w tym samym numerze odcinka. Ogólnie jestem zadowolony, Hyuuga to mój ulubiony klan, więc fajnie mi się oglądało ten epek

#772 amaterasu

amaterasu

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 493 postów

Napisano 11 czerwiec 2017 - 09:46

Boruto 10
W końcu pojawiły się jakieś konkretne informacje na temat tajemniczego cienia, a właściwie jakieś podejrzenia, kto za nim stoi. Nie sądziłem że mają z tym coś wspólnego komórki Hashiramy, nijak mi to do tej sprawy pasuje, no ale zobaczymy jak to się skończy. Wygląda na to że sprawca jest jakiś gość z korzeni, do tego prawdopodobnie używa elementu drewna. Zastanawia mnie jak Sai na to wpadł? Znalazł coś pod ławką w parku, ale nie mam pojęcia jak to dostrzegł. Dobrze że Naruto się wziął za te sprawę, Boruto średnio sobie z tym radzi, Naruto Sai i Shikamaru już mają jakiś trop. Powoli zaczyna się wyjaśniać, więc liczę na koniec tego arcu i rozpoczęcie wątku z Sarada :)

#773 amaterasu

amaterasu

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 493 postów

Napisano 19 sierpień 2017 - 06:20

Arc z Nue się zakończył, jeśli chodzi o mnie to mi się podobała ta akcja, było parę naprawdę dobrych odcinków i momentów. Najlepsze sceny w tych odcinkach to zdecydowanie walka Boruto z Hanabi, walka z Nue, Przewodnicząca jako ta która stoi za atakami, jej walka z Mitsukim. Fajnym odcinkiem był ten też o dniu z życia rodziny Uzumakich, Boruto w końcu spędził trochę czasu z ojcem, przyjście do Ichiraku ramen, i Hinata jako legendarna królowa obzarstwa :D No i smaczki w postaci występu Toneriego, Kinshikiego i Momoishikiego, czyli pewnie po arcu z Sarada będzie egzamin na chunina i film Boruto rozwalony na kilka odcinków, pewnie to zmodyfikuja bardziej niż w mandze, bo muszą wprowadzić tam Iwabe i inne osoby z klasy Boruto
Odcinek 19 i 20
W końcu długo wyczekiwany arc o Saradzie! Drugi odcinek był ciekawszy. Chocho irytująca tak jak w mandze, ale i tak ja lubie. Shin zbyt biały, tak samo jak jego kryjówka, wszystko jest zbyt jasne. Wejście Naruto w tryb Kuramy było niezłe, nic prawie nie robił ale biła od niego moc. Podoba mi się jeszcze rozwinięcie wątku z Chocho, chociaż pokazali scenę gdzie leżała chora, i jakiś szczupły mężczyzna dał jej lekarstwo, dzięki temu miała jakieś podstawy żeby myśleć ze jest jej ojcem, w mandze tego nie było. Ogólnie dobre odcinki, i czuję że ich poziom będzie się utrzymywał, ten arc potrwa jakieś 6 odcinków więc obędzie się bez przedłużania

#774 amaterasu

amaterasu

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 493 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 04:56

21
Odcinek dobry, ale nie wiem po co zmienili tyle rzeczy :/ te zmianę, w której Sakura ratuje Sarade i poświęcając się za nią zostaje porwana można przełknąć, ale nie rozumiem czemu zmienili retrosy ze spotkania kage, Naruto i Sasuke, nie wiem czemu usunęli przywódców wiosek. Walka z Shinem krótka, ale nie była zła. Naruto i Sasuke strasznie lamili w tym odcinku, tak jak Shin zauważył pokój zahamowal ich ewolucje, dobrze że to tylko jednorazowa akcja, i w kolejnych starciach już pokażą pełnie swoich możliwości. Sasuke ojcem roku nie zostanie, szkoda mi było Sarady że tak ja olał. Ogólnie było fajnie, najlepsza w tym odcinku była walka z Shinem, wyjątkowo Sakura mi się podobała, wbiła i pozamiatala to czego Naruto i Sasuke nie umieli zrobić :D

#775 amaterasu

amaterasu

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 493 postów

Napisano 01 wrzesień 2017 - 05:18

22
Najbardziej w odcinku podobały mi się wspomnienia Sakury i Sarady, krótka scena, ale wszystko mi się w niej podobało - Sakura wyglądała przepięknie po prostu, muzyka również ładna i idealnie się wpasowala w klimat rozmowy. Wątek testu dna strasznie naciagany...nie podobała mi się wstawka, kiedy Naruto z uśmiechem rozmawiał z Orochimaru o Mitsukim, nie mogę przełknąć tego że taki kryminalista jest na wolności, co z tego że jest pilnowany przez Yamato skoro nadal eksperymentuje na ludziach, głupie to. Rozczarowalo mnie też susanoo Sasuke, w mandze biła od niego moc a tu średnio to wyszło, nie postarali się przy tym. Ogólnie odcinek bez akcji, ale dzięki perełce w postaci retrosow Sarady odcinek można uznać za niezły. Za tydzień ostatni odcinek arcu, pewnie potem dadzą parę fillerow i rusza z ekranizacja odcinków opartych na mandze która była oparta na filmie, ciekawi mnie jak to wykonają

#776 amaterasu

amaterasu

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 493 postów

Napisano 06 wrzesień 2017 - 13:17

23
Bardzo dobry odcinek! Tym razem nie mangowe wstawki wyszły na baardzo duży plus, rozwinięta walka Shina i Sakury wyszła mega dobrze i efektownie, tak samo jej współpraca z Sasuke. Wyjątkowo to właśnie Sakura pokazała się z najlepszej strony w walce z Shinem. Tak samo jak w mandze, nie podoba mi się rozwiązanie sprawy klonów Shina, słaby pomysł żeby trafiły do domu dziecka, do tego prowadzonego przez Kabuto...było parę ujęć rodziny Uchiha, dla mnie ich związek to patola, ale skoro są razem to powinni pokazywać ich relacje, a w tym odcinku parę scen z nimi było więc jestem zadowolony. Sarada już jest na poziomie Sakury z shippuudena, więc ma potencjał, chciałbym zobaczyć u niej jakąś technikę ognia albo pioruna. Ogólnie jeden z lepszych odcinków Boruto, zabrakło mi tylko fotki rodzinnej Uchihów.
Boję się kolejnych odcinków, oby fillery nie trwały za długo, ile może trwać ten wątek w akademii, mogliby chociaż zrobić z nich już geninów bo za dużo się u nich dzieje jak na uczniów akademii

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: komentarze