Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

HELP DESK

help desk

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
884 odpowiedzi w tym temacie

#736 Progeusz

Progeusz

アナタ ♡

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5884 postów

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:24

W zasadzie to wiele nam to nie mówi bo wciąż nie wiemy co w tej kwestii umiał Tobirama xD

Dlatego podejrzewam :D W każdym razie wydaje mi się to najsensowniejsza opcją.

Nie wiem i może trochę się źle wyraziłem bo może nie tyle co go znał osobiście, ale wiedział o jego istnieniu:
http://www.mangaread...et/naruto/559/2

Hmm... Nagato ma jakieś 40 lat, wiec Madara nie ma prawa go znać, chyba że był przywołany kiedyś w tym okresie... no, ew. Rinneganowcy czuwają nad swoimi duszami nawet z zaświatów, lol.

#737 Revan

Revan

~artificial intelligence

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12721 postów

Napisano 28 czerwiec 2012 - 23:42

Hmm... Nagato ma jakieś 40 lat, wiec Madara nie ma prawa go znać

Ano miał bo imć Madara przeżył VotE. No chyba, że mi powiesz, że będąc jedną noga w grobie za priorytet postawił sobie wszycie w pierś tkanek Hashiramy? I do tego mu się to udało, a medykiem to on chyba nie jest. No i jego stan zdrowotny trochę kolidował z przeprowadzaniem takich operacji na samym sobie.
http://www.mangaread...et/naruto/560/2
Zresztą wygląda na to, że Madara zna też pana z lizakiem zamiast twarzy, a Tobi przecież nie dysponuje czymś takim jak Edo Tensei.

ew. Rinneganowcy czuwają nad swoimi duszami nawet z zaświatów, lol.

Tylko Nagato miał chyba przeszczep, więc trochę nie bardzo.

#738 Sharik

Sharik

Ka-mai

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2082 postów

Napisano 28 czerwiec 2012 - 23:46

Ano miał bo imć Madara przeżył VotE. No chyba, że mi powiesz, że będąc jedną noga w grobie za priorytet postawił sobie wszycie w pierś tkanek Hashiramy? I do tego mu się to udało, a medykiem to on chyba nie jest. No i jego stan zdrowotny trochę kolidował z przeprowadzaniem takich operacji na samym sobie.

Plemniki Hashiego bylbyby w takiej sytuacji wskazane i to dzieki nim + swojej niebanalnej chakrze moglby przezyc tak dlugo. O niebanalnej chakrze nie wiemy nic, za to plemniki Hahsiego sa niebywale zywotne. surpriz - tworza zycie.

Bycie medykiem w tej mandze nic nie znaczy. Medyk potrafi leczyc, to go rozni od reszty ninjow. Takie bajery jak kopiowanie i wklejanie plikow w inne czesci ciala unmie akzdy. Taki Itachi umial wmontowac oko ludzkie w kruka. Czemu MAdara nie mialby kawalka szynki sobie nie przyszyc?

#739 Revan

Revan

~artificial intelligence

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12721 postów

Napisano 29 czerwiec 2012 - 00:06

Czemu MAdara nie mialby kawalka szynki sobie nie przyszyc?

Bo był jedną nogą w grobie?

Taki Itachi umial wmontowac oko ludzkie w kruka.

Itachi był w ANBU, a ci o anatomii itp. wiedzą dużo. No i na pewno tego nie robił będąc umierającym.

za to plemniki Hahsiego sa niebywale zywotne. surpriz - tworza zycie.

??

Plemniki Hashiego bylbyby w takiej sytuacji wskazane i to dzieki nim + swojej niebanalnej chakrze moglby przezyc tak dlugo.

Powątpiewam w to by Hashi był tak ślepy i nie zauważył kradzieży czegoś takiego xD Tak czy siak VotE przeżył.

Ba zapomniałem o tym, że Kabuto coś majstrował przy jego przywołaniu, dlatego Madara może wyglądać tak młodo. No i :
http://www.mangaread...et/naruto/561/8 Uchiha nie zaprzecza

#740 Sharik

Sharik

Ka-mai

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2082 postów

Napisano 29 czerwiec 2012 - 00:26

Anatomia-sromia. O krukach sie uczyli i jak wszyc sobie w czolo zabie udka, ja? Nie rob tez z mega koska jakiegos jelopa. Wiele sie dowiedzial, wiele osiagnal i wiele namiesza jak na osobe jedna noga w grobie. Wszycie sobie zyciodajnego steka (czy jak wolisz plemnika, chodzi o DNA Hashiramy) jest dobrym pomyslem.

Tez uzazam, ze morda na 6ciopaku Madary jest sprawka Kabuto, ale nie wykluczam jakichs wczesniejszych manipulacji samego Madary na tym polu.

#741 Progeusz

Progeusz

アナタ ♡

• User
  • 5884 postów

Napisano 29 czerwiec 2012 - 00:35

Ano miał bo imć Madara przeżył VotE.

Zawsze mi się wydawało, że zszedl niedługo potem, choć faktycznie, konkretnego info brak...

No chyba, że mi powiesz, że będąc jedną noga w grobie za priorytet postawił sobie wszycie w pierś tkanek Hashiramy?

To akurat wydaje mi się całkiem prawdopodobne. Jeśli Uchihy sobie masowo przeszczepiają oczy, to najlepszy z nich ma szanse poradzić sobie z tkankami.

Zresztą wygląda na to, że Madara zna też pana z lizakiem zamiast twarzy

Ano, ogólnie razi mnie wiedza Madary nt. wszystkiego... zupełnie jakby był Servantem otrzymującym info nt. ery w momencie przywołania.

??

1) Są plemnikami, plemniki tworzą życie. 2) Najprawdopodobniej chodzi o drzewa, które są przecież organizmami żywymi.

Tak czy siak VotE przeżył.

Może stracił palca lub rękę :P

O właśnie, http://www.mangaread...et/naruto/561/9 - "our plans" - nasze, czyli czyje? Madary i...? Jego włosów na klacie? No przecież nie miał na myśli Tobiego.

#742 Isher

Isher

~fan

• User
  • PipPip
  • 238 postów

Napisano 04 lipiec 2012 - 17:27

Czyżby pieczęć Orka wróciła na szyje Sasuke w czapku 592 (ostatnia strona)? Jeżeli się nie mylę to może być ciekawie :)

I czyżby Madara był teraz śmiertelny? Bo charakterystyczne dla edo tensei odchodzące "kawałki skóry" znikły, a on sam wydaje sie byc bardziej żywy ;)

#743 rysiu06

rysiu06

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1490 postów

Napisano 04 lipiec 2012 - 17:36

To pieczęć Anko...

To że pęknięcia zniknęły wynika z tego że wydostał się spod władzy Edo Tensei, ale on sam jest nieśmiertelny.

#744 amaterasu

amaterasu

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 493 postów

Napisano 09 lipiec 2012 - 19:18

ile lat mieli sasuke i itachi w czasie masakry klanu uchiha?
i jeszcze: ile lat jest sie uczniem akademii? np. ile lat w akademii był naruto? podczas walki naruto vs kiba w retrosach iruka powiedizał,ze naruto jest juz 3 lata,ale nie wiem czy to bylo w mandze..

#745 Hdin

Hdin

~fan

• User
  • PipPip
  • 152 postów

Napisano 24 lipiec 2012 - 17:57

Ktoś mówił ze Gai juz widzial Tobiego bez maski... Czy moglby ktos mi pokazac strone mangi na ktorej jest powiedziane takie cos? bo uwazam to za bzdure i nonsens plotakrzy ktorzy nie maja co robic...

#746 DVV

DVV

OP>Bleach

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2379 postów

Napisano 24 lipiec 2012 - 20:53

Ktoś mówił ze Gai juz widzial Tobiego bez maski... Czy moglby ktos mi pokazac strone mangi na ktorej jest powiedziane takie cos? bo uwazam to za bzdure i nonsens plotakrzy ktorzy nie maja co robic...

Nie zostało to powiedziane wprost, ale Tobi zasugerował, że znają się z Gaiem - ale jak wiadomo, ten nie ma pamięci do osób (tak jak było z Kisame).

#747 amaterasu

amaterasu

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 493 postów

Napisano 26 lipiec 2012 - 12:31

wiecie moze,jak sie nazywa soundtrack,ktory był w czasie walki sakura vs sasori(gdy walczyła z jego lalkami)?

#748 Aquarius

Aquarius

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 398 postów

Napisano 26 lipiec 2012 - 18:06

wiecie moze,jak sie nazywa soundtrack,ktory był w czasie walki sakura vs sasori(gdy walczyła z jego lalkami)?

Sasori Theme = Despair

#749 amaterasu

amaterasu

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 493 postów

Napisano 26 lipiec 2012 - 19:48

Sasori Theme = Despair

to nie to :/

#750 Aquarius

Aquarius

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 398 postów

Napisano 26 lipiec 2012 - 21:24

Aquarius napisał/-a:

amaterasu napisał/-a:

Sasori Theme = Despair

to nie to :/

Everyone's achievements

#751 mifa40

mifa40

~random

• User
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 27 lipiec 2012 - 02:09

ile lat mieli sasuke i itachi w czasie masakry klanu uchiha?
i jeszcze: ile lat jest sie uczniem akademii? np. ile lat w akademii był naruto? podczas walki naruto vs kiba w retrosach iruka powiedizał,ze naruto jest juz 3 lata,ale nie wiem czy to bylo w mandze..

Już odpowiadam Uczniem akademi się jest do momentu zdania testu na genina odbywającego się co roku. Wiem jeszcze tylko tyle że naruto ukończył akademie w wieku 12 lat

#752 amaterasu

amaterasu

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 493 postów

Napisano 27 lipiec 2012 - 11:01

Everyone's achievements

dzieki,to jest to *_*

#753 zaqwer

zaqwer

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1165 postów

Napisano 12 sierpień 2012 - 15:59

Ten dzisiejszy rozdział - 597 jest z tego tygodnia czy z tego nadchodzącego i co za tym idzie nie bedzie w tym przyszłym (tygodniu) rozdziału??

#754 Progeusz

Progeusz

アナタ ♡

• User
  • 5884 postów

Napisano 12 sierpień 2012 - 16:04

z nadchodzącego, jak zawsze...

#755 zaqwer

zaqwer

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1165 postów

Napisano 12 sierpień 2012 - 16:14

jak zawsze??? to w tym będzie czapek czy nie?? xD

#756 Progeusz

Progeusz

アナタ ♡

• User
  • 5884 postów

Napisano 12 sierpień 2012 - 16:58

Przecież mówię, ze nowy chapter jest z nadchodzącego tygodnia... JAK ZAWSZE W TAKIEJ SYTUACJI.

#757 mifa40

mifa40

~random

• User
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 13 sierpień 2012 - 05:31

Po co komuś ogoniasta bestia jeżeli nieskończąną ilość czakry natury można mieć?

#758 Sharik

Sharik

Ka-mai

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2082 postów

Napisano 13 sierpień 2012 - 09:42

Po co komuś ogoniasta bestia jeżeli nieskończąną ilość czakry natury można mieć?

Sama chara natury nic nie zrobisz. Musisz ja zmieszac ze swoja, a ta jak wiadomo ma limit.

#759 asd

asd

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisano 13 sierpień 2012 - 13:55

1. Z mangi wychodzi na to, że łatwiej zapieczętować w kimś bestie, niż znaleźć kogoś w wiosce, kto opanuje energię natury.
2. Od kiedy nieskończona chakra to główna zaleta bycia jinchuuriki ?

#760 amaterasu

amaterasu

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 493 postów

Napisano 17 sierpień 2012 - 19:51

na youtube znalazłem kilka takich samych filmików na których hashirama walczy z madara,co jest wspomnieniem tobiego podczas jego rozmowy z sasuke.czy to jest wyciety fragment , tak jak hanzo vs sannini? dlaczego usuwaja niektore fragmenty?

#761 shimetsu

shimetsu

~fan

• User
  • PipPip
  • 288 postów

Napisano 17 sierpień 2012 - 20:23

amaterasu a to nie są po prostu filmy zrobione przez studio pierrot nadprogramowo, poza pracą Kishimoto?

#762 asd

asd

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisano 17 sierpień 2012 - 22:36

Mowa o tym? Jeśli tak, to odpowiedź brzmi następująco, owy filmik pochodzi z jednej z niedawno wydanych gier NS. Jeśli dobrze pamiętam, to pracowało nad tym studio odpowiedzialne za anime.

#763 mifa40

mifa40

~random

• User
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 22 sierpień 2012 - 21:00

Czemu dywizje zjednoczonych sił shinobi jak gdzieś biegną to zawsze w zbitej kupie? Wystarczyłaby jedna pożadna technika i 1/5 całych wojsk leży, dziwne że nigdy nie biegną w rozproszeniu.

Czy cała armia shinobi ma tylko 5 komandosów troche mało jak na armie 80.000?

I najbardziej nurtujące mnie pytanie...

Techniki ognia można wykonywać wszędzie ale do technik wody potrzebny jest dostęp do zbiornika wody, więc co ma zrobić ninja z suny który urodzi się z wodną czakrą?

#764 Aquarius

Aquarius

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 398 postów

Napisano 22 sierpień 2012 - 22:09

Techniki ognia można wykonywać wszędzie ale do technik wody potrzebny jest dostęp do zbiornika wody, więc co ma zrobić ninja z suny który urodzi się z wodną czakrą?

Do używania Suitonu(wodne ninjitsu) nie potrzebna jest woda w otoczeniu. Można ją "wyczarować" tak jak katon(ogień). Z tym zbiornikiem, chodzi o to że im potężniejsza technika, tym większe umiejętności użytkownik musi mieć. Albo te mniejsze umiejętności może zrekompensować używając h2O z otoczenia. Było coś o tym podczas walki Tobiramy(2 hokage). Czyli średniak może użyć silnej techniki X tylko gdy stoi np na jeziorze, a już taki koks użyje tej samej techniki na pustyni.

#765 KwazaR

KwazaR

~fan

• User
  • PipPip
  • 160 postów

Napisano 22 sierpień 2012 - 22:33

Cóż, do katonów mogłoby przecież wystarczyć powietrze, a do suitonów woda z ciała użytkownika i wszystko jasne.

#766 DVV

DVV

OP>Bleach

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2379 postów

Napisano 23 sierpień 2012 - 15:20

Czy cała armia shinobi ma tylko 5 komandosów troche mało jak na armie 80.000?

Trudno jakoś racjonalnie odpowiedzieć na te pytanie. Tak to już jest, że mamy kilkanaście wyeksponowanych postaci (jedne bardziej, jak ofc Naruto, drugie mniej jak np. Darui) a cała reszta żołnierzy jest tłem. Poza tym, poza 5 kage (bo domyślam się, że o nich ci chodzi kiedy mówisz o pięciu komandosach) mamy równie wartościowego Gaia, Kakashiego, Daruia, Choujiego (gdy się zebrał to bardzo pomógł, jakby nie patrzeć) itd.

#767 mifa40

mifa40

~random

• User
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 23 sierpień 2012 - 15:45

Chodziło mi o jednostke komandosów dowodzoną przez kankuro.Połowa wojny już za nami jest.

#768 Haiot

Haiot

Diler Kubo

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1150 postów

Napisano 27 sierpień 2012 - 14:02

Wie ktoś kiedy Minato zdał egzamin na chunina?

I jak to możliwe, że Kakashi był w team'ie z Obito, skoro Kakashi ukończył wcześniej akademię?

btw. te databooki są do niczego, według nich Hinata zdała egzamin na chunina o rok wcześniej niż Neji(chyba, że coś przeoczyłem)

#769 pawelborzak8924

pawelborzak8924
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 15:02

I jak to możliwe, że Kakashi był w team'ie z Obito, skoro Kakashi ukończył wcześniej akademię?

Bo Kakashi był młodszy od Obito. Kaszalot jako ten utalentowany ukończył akademię w wieku 5 lat, a Obito dopiero w wieku 9, ale uczęszczali do akademii w tym samym czasie, więc przydzielono ich do tego samego teamu.

#770 Sharik

Sharik

Ka-mai

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2082 postów

Napisano 27 sierpień 2012 - 15:59

Wie ktoś kiedy Minato zdał egzamin na chunina?

Nie wiemy, bo nie ma takiego info.

Czasy wojny. Kakashi moze i szybciej zostal geninem i chunninem, ale juz wyzej nie wskoczyl tak szybko. Dlatego doczekal sie druzyny z Obim.

btw. te databooki są do niczego, według nich Hinata zdała egzamin na chunina o rok wcześniej niż Neji(chyba, że coś przeoczyłem)

Neji, Lee i Tenten sa starsi od rocznika Poruto. Zdali w tym samym czasie (roku). Nie miej pretensji o to, ze nie potrafisz odczytac informacji ze zrodla.