Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

HELP DESK

help desk

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
884 odpowiedzi w tym temacie

#806 Kashmir

Kashmir

~random

• User
  • Pip
  • 59 postów

Napisano 09 marzec 2013 - 17:43

Odpowiedz na pierwsze pytanie: wyznał mu miłość, gdy odwołał edo tensei Kabuto i sam zaraz miał odejść na zawsze.
odpowiedź na drugie pytanie: Przepraszam Sasuke, nie będzie następnego razu (nawiązania do ciągłych przestawień ich treningów).

#807 finalfantasy4ev

finalfantasy4ev

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 398 postów

Napisano 09 marzec 2013 - 18:10

dziękuję ale kurczę, nie pamiętam w ogóle tego edo tenseia kabuto i że miał odchodzić na zawsze, w ogóle nie pamiętam sceny w której byliby Itachi i Kabuto razem... może kojarzysz jaki to był odcinek mniej więcej? zobaczyłabym. A może tego jeszcze nie oglądałam? jestem na 211 odcinku

#808 Jiraya

Jiraya

Waleczny Bóbr

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2701 postów

Napisano 09 marzec 2013 - 18:13

dziękuję ale kurczę, nie pamiętam w ogóle tego edo tenseia kabuto i że miał odchodzić na zawsze, w ogóle nie pamiętam sceny w której byliby Itachi i Kabuto razem... może kojarzysz jaki to był odcinek mniej więcej? zobaczyłabym

Tej sceny jeszcze w anime nie było, tylko poki co w mandze po walce Sasuke&Itachi vs Kabuto :
http://www.mangaread...t/naruto/590/16

#809 finalfantasy4ev

finalfantasy4ev

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 398 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 14:47

jeszcze jedno pytanie, ktory to byl czapter i strona jak sasuke byl w takiej pozycji? http://www.voila.pl/...x.php?get=1&f=1 pytam bo jestem ciekawa czmeu sie tak wkurzyl i chce poczytac

#810 Jiraya

Jiraya

Waleczny Bóbr

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2701 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 15:57

jeszcze jedno pytanie, ktory to byl czapter i strona jak sasuke byl w takiej pozycji? http://www.voila.pl/...x.php?get=1&f=1 pytam bo jestem ciekawa czmeu sie tak wkurzyl i chce poczytac

To nie jest panel z mangi, ale okładka tomu 43 (na 1 tomik składa sie chyba ok. 10 chapterów), wszystkie okładki masz tu:
http://komiks.nast.p...dki/763/Naruto/

#811 finalfantasy4ev

finalfantasy4ev

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 398 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 18:40

przepraszam ze nie pisze w jednym poscie ale mi sie tak jeszcze przypomniaklo a raczej pomyslalao, ze ile zostalo pokazanych uchihow? byl sasuke, itachi, madara, obito i brat madary czy kogos i przyjaciel itachiego tylko jak oni sie nazywa;li i czy ktos jeszcze

Jeszzce chcialam cos napisac to takie pytanio odkrycie czy mi sie dobrze zdaje

bo sasuke i itachi sa podobni do mamy a nosza nazwisko po ojcu a madara i reszta tez sa podobni do ich mamy czyli albo tamci nie sa uchihami albo ich matka sie puscila i urodzila madare i reszte ale jest za mloda i oni i tak nie sa uchihami tylko pochodza z rodu matki xD

#812 shimetsu

shimetsu

~fan

• User
  • PipPip
  • 288 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 23:16

finalfantasy4ev
co do pytania
tak jak piszesz: sasuke, itachi,madara, obieto, brat madary - izuna, przyjaciel itachiego - shisui. jeszcze byl pokazany kagami - random z druzyny hiruzena. masa randomow podczas masakry klanu
aktualnie jesli chodzi o wydarzenia z mangii,
Spoiler

dodatkowo fugaku-ojciec itacza i saskłacza, mikoto-ich matka, inabi-z oddziałów policyjnych, który posądził itacziego o zniknięcie shisui'ego

co do twojego spostrzeżenia:
generalnie wydaje mi się, że ich w przypadku klanu uchiha i w przypadku również hyuuga, dosyć często, jeśli nie cały czas dochodzi do zawiązywania się par w rodzinie, by utrzymać "czystość krwi" i żeby nie dopuścić do tego, żeby geny uchiha się "rozpłynęły", co by zapewne w pewnym momencie doprowadziło do tego, że nie mogliby aktywować sharinagana, bo już byliby zbyt daleko spokrewnieni z czystymi uchiha.
matka sasuke nie może być matka Madary, co oczywiste. sądze, że Mikogo i Fugaku po prostu są kuzynostwem albo jakąś dalszą rodziną.

pozostaje jeszcze taka opcja, że fugaku wżenił się w klan uchiha związując się z mikoto i sam przyjął ich nazwisko, nadając synom nazwisko po rodzie matki.

#813 amaterasu

amaterasu

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 489 postów

Napisano 12 marzec 2013 - 11:15

pozostaje jeszcze taka opcja, że fugaku wżenił się w klan uchiha związując się z mikoto i sam przyjął ich nazwisko, nadając synom nazwisko po rodzie matki.

W takim razie skąd fugaku miałby sharingana? Nigdy nie pokazano żeby mikoto miała kopiujące oczy, po za tym nie wszyscy uchiha mają czarne włosy i oczy:
Spoiler
. Może po prostu przodkowie fugaku mieli wygląd podobny do sasuke i itachiego? Dla mnie to jest chore, ze członkowie tego samego klanu się ze sobą wiążą, i to nie tylko w klanie uchiha, wiec mam nadzieje ze partnerami uchiha są ludzie z poza klanu.

#814 finalfantasy4ev

finalfantasy4ev

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 398 postów

Napisano 12 marzec 2013 - 23:00

hah pytań mi się bierze ale mam kolejne, bo mnie to zastanwia, czy Sasuke i Naruto są obecnie na podobnym poziomie w sile i w ogóle? Jak Sasuke walczył z Itachim to też byli? Jak jest waszym zdaniem?

#815 Jiraya

Jiraya

Waleczny Bóbr

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2701 postów

Napisano 13 marzec 2013 - 00:08

hah pytań mi się bierze ale mam kolejne, bo mnie to zastanwia, czy Sasuke i Naruto są obecnie na podobnym poziomie w sile i w ogóle? Jak Sasuke walczył z Itachim to też byli? Jak jest waszym zdaniem?

Podczas walki w dolnice końca byli mniej więcej równi, Naruto jednak troche powalczył w trakcie pościgu. Po TS'ie Sasuke był sporo lepszy, a gdy ten opanował Sage Mode, stwierdza chyba Zetsu, że Naruto chyba jest silniejszy niż on. Potem Naruto dostał Bijuu Mode + kuma się teraz z Kyuubim, a Sasuke opanował Susano'o + dostał EMS'a, i nie da sie stwierdzić kto jest silniejszy, dopóki nie będą walczyć.

#816 finalfantasy4ev

finalfantasy4ev

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 398 postów

Napisano 13 marzec 2013 - 12:35

aha czyli jak Sasuke walczyl z itachim to nie pamietam czy naruto opanowal sage mode wiec czy Sasuke byl lepszy czy gorszy?

jeszcze jedno

Spoiler

#817 Jiraya

Jiraya

Waleczny Bóbr

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2701 postów

Napisano 13 marzec 2013 - 13:02

aha czyli jak Sasuke walczyl z itachim to nie pamietam czy naruto opanowal sage mode wiec czy Sasuke byl lepszy czy gorszy?

Nie, kiedy Sasuke walczył z Itachim, Naruto nie potrafił Sage Mode, wiec wtedy Sasuke byl silniejszy

jak to bylo ze kakashio zabil rin wlasnymi rekoma, bo przeczytalam takie cos na wiki naruto?

Polecam przeczytać mange, a dopiero zadawać pytania, ale generalnie zabił ja, choc nie do końca wiadomo czemu xd

#818 finalfantasy4ev

finalfantasy4ev

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 398 postów

Napisano 13 marzec 2013 - 13:56

a kiedy gdzieś to w mandze było dawno czy niedawno? bo się zastnawiam czy to widziałam w anime czy nie bo oglądałam 2,5 roku temu ostatnio a jestem na odc 220 shipuudena ui się zastanwiamczy to tu było już

TEN TEMAT NIE SŁUŻY TO PRÓŚB O STRESZCZANIE MANGI, ANI DO PYTAN WYWOŁUJĄCYCH SPEKULACJE TYPU 'KTO JEST SILNIEJSZY, X CZY Y?'.

Jeszcze jedno durne pytanie i dostaniesz warna. Ponadto piszesz te pytania co chwilę, to jawne nabijactwo i nie będę tego tolerować. Jeżeli potrzebujesz odświeżyć sobie wiedzę, to rób to z rozsądkiem. Pytaj tylko o konkretne rzeczy i w jednym poście, a nie trzech pod rząd.

Inni użytkownicy są proszeni o niewdawanie się w dyskusje i nie odpowiadanie na pytania w rodzaju 'kto jest babcią Hidana'.

dobra dostosuje się, pomyślałam że zadam jeszcze jedno pytanie, kiedy Itachi powiedział do Kisame: " Nie wiemy, jakimi ludźmi tak naprawdę jesteśmy, aż do momentu przed naszą śmiercią" w jakiej sytuacji i w ogóle

na Naruto wiki pisało "Prawdopodobnie prawdziwy kolor oczu Itachiego jest "oliwkowy". Potwierdza się to jego
Spoiler
z pół otwartymi oczyma. " czyli w odcinku w ktorym to mialo miejsce itachi mial zielone oczy? bo ja to ogladalam i z tego co pamietam mial czarne? myle sie?

#819 Jiraya

Jiraya

Waleczny Bóbr

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2701 postów

Napisano 13 marzec 2013 - 14:49

a kiedy gdzieś to w mandze było dawno czy niedawno? bo się zastnawiam czy to widziałam w anime czy nie bo oglądałam 2,5 roku temu ostatnio a jestem na odc 220 shipuudena ui się zastanwiamczy to tu było już

W anime tego jeszcze nie było, stosunkowo nie dawno było to w mandze:
http://www.mangaread...et/naruto/604/2 <-- ten chapter plus mozna powiedzieć, że kolejny, choć sam powód nie był podany, ale jesli nie czytasz mangi to nie bedziesz wiedział o co wgl chodzi, wiec polecam albo czytać mange, albo poczekać aż będzie to w anime, bo tak to co chwile bedziesz miał jakies pytania, na które odpowiedź jest w mandze.

#820 zaqwer

zaqwer

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1165 postów

Napisano 14 kwiecień 2013 - 10:03

Kiedy Sasuke dowiedział sie o planie Madary/Tobiego???

#821 Mikota

Mikota

~random

• User
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 14 kwiecień 2013 - 15:44

W ktorym odc Sasuke porównuje Karin do Sakury ? albo chociaz w jakiej sytuacji albo coś

#822 Wyald

Wyald

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 639 postów

Napisano 22 kwiecień 2013 - 18:01

Kiedy Sasuke dowiedział sie o planie Madary/Tobiego???

Nie jestem pewien ale chyba mniej więcej wtedy gdy dowiedział się o wojnie
http://www.mangapand...m/naruto/574/11

W ktorym odc Sasuke porównuje Karin do Sakury ? albo chociaz w jakiej sytuacji albo coś

jedyne co mi się o tym przypomina to to że powiedział iż Sakura będzie dla niej dobrym zastępstwem
http://www.mangapand...hapter-483.html

Mnie interesuję nazwa soundtracku z ostatnich minut 79 odcinka Shippuuden, gdy Asuma zostaję śmiertelnie ranny.

#823 ringos1

ringos1

~świeżak

• User
  • 3 postów

Napisano 08 maj 2013 - 21:26

Pomocy, kilka pytań dotyczących klanu Uchiha i innych postaci, sam się w tym już nie łapie, takie to pogmatwane.

1.Z kim walczył Minato podczas ataku na Konohę (Madara czy Obito)?
2.Jak zginął Madara i kiedy (jeśli zginął)?
3.O co chodzi z tym okiem Shisui'ego i ochroną Konohy (Kotoamatsukami), bo jakoś oglądając po raz 4 ten sam odcinek nie mogę zrozumieć tego wątku.
4.Kto przyzwał Madarę? Kabuto czy Obito.
5.Jak zginął Orochimaru? (bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć :D)
6.Skąd Obito miał ,,czynnego" Sharingana po walce z Konan, skoro użył wtedy Izanagi, aby uniknąć śmierci?
7.Skąd Obito ma Rinnegana?
8.Po co Madara czy tam Obito atakował Konohę z Kuramą?

Z góry dzięki, liczę na pomoc :D

#824 arek4444

arek4444

~random

• User
  • Pip
  • 80 postów

Napisano 08 maj 2013 - 22:14

Pomocy, kilka pytań dotyczących klanu Uchiha i innych postaci, sam się w tym już nie łapie, takie to pogmatwane.

1.Z kim walczył Minato podczas ataku na Konohę (Madara czy Obito)?
2.Jak zginął Madara i kiedy (jeśli zginął)?
3.O co chodzi z tym okiem Shisui'ego i ochroną Konohy (Kotoamatsukami), bo jakoś oglądając po raz 4 ten sam odcinek nie mogę zrozumieć tego wątku.
4.Kto przyzwał Madarę? Kabuto czy Obito.
5.Jak zginął Orochimaru? (bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć :D)
6.Skąd Obito miał ,,czynnego" Sharingana po walce z Konan, skoro użył wtedy Izanagi, aby uniknąć śmierci?
7.Skąd Obito ma Rinnegana?
8.Po co Madara czy tam Obito atakował Konohę z Kuramą?

Z góry dzięki, liczę na pomoc :D

1. Walczył z obito , swiadczy o tym ze zamaskowany gosc mial umiejetnosci czasoprzestrzenne charakterystyczne dla obiego. Poza tym madara juz nie zyl .
2.Sam się zabił odłaczajac sie od Pogańskiej statui (gedo mazou), to bylo jeszcze zanim kyubi zaatakowal wioske.
3. Itachi dał oko shisuigeo dresowi i zaprogramowal je tak ze gdy dres spojrzy w sharingana sasquacza to oko sie uktawni i zahipnotuzuje go aby ten nawrocil sie na dobro.
4. Przyzwal go kabuto w 559 chapie.(wczesniej pokazowo przed tobim gdzies w okolicach 52 tomu)
5. Oro zostal pochloniety przez sasquacza a gdy z niego wyszedl zostal zapieczetowany przez itachiego.
6. Uzyl drugiego sharingana w miejsce ktorego wstawil pozniej rinnegana...
7. ...ktorego przeszczepil sobie od martwego nagato.
8. Jeszcze w 100% nie zostalo nigdzie powiedziane dlaczego, ale mozliwe ze poprostu chcial zdobyc kyubiego a wioske chcial rozwalic tak w ramach bonusu.

Co do postu ponizej, obito stracil lewe oko na rzecz kakashiego lecz wszczepil w jego miejsce sharingana, którego później stracil przez izanagi
http://www.mangapand...hapter-510.html
pokazane jego lewe oko
http://www.mangapand...hapter-510.html
a tu pokazane jak gaśnie na wieki

Prawdopodobnie wziąl sobie tego sharingana ktorego stracil przez izanagi ze swojego skladziku sharinganow ktory jest tutaj http://www.mangapand...hapter-482.html

Użytkownik arek4444 edytował ten post 09 maj 2013 - 11:53

#825 ringos1

ringos1

~świeżak

• User
  • 3 postów

Napisano 08 maj 2013 - 22:43

Co do 6 pytania, to nie było tak, że Obito stracił lewe oko na rzecz Kakashi'ego? Maska odkrywa jego prawe, czyli to sprawne, które rzekomo miał stracić na Izanagi. Dopiero potem ma maskę z dwoma otworami, lewe:Rinnegan, a prawe: Sharingan, którego sobie skądś przeszczepił (nie wiadomo ok kogo)

#826 Dragador

Dragador

~random

• User
  • Pip
  • 68 postów

Napisano 09 maj 2013 - 15:25

Gdy walczył z Konan przed uzyciem Izanagi odłamał kawałek maski ktore zakrywał lewe oko,ktorego nie uzywal i dopiero wtedy je uzyl i od razu stracił :P

Przy okazji ma ktoś z was może link do pobrania sound tracka ,,Akatsuki Note" chodzi o to

http://www.youtube.c...h?v=ovG4fEIa5xY

Użytkownik Dragador edytował ten post 09 maj 2013 - 15:33

#827 finalfantasy4ev

finalfantasy4ev

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 398 postów

Napisano 12 maj 2013 - 18:48

ja z takim pytaniem bo nie wiem gdzie je zadać jaki temat założyć żeby je zadać kogo spytać, pomyślałąm że tutaj zapytam. znacie kanały z amv-kami Naruto fajnymi, porządnie wykonanymi, gdzie jest ich do obejrzenia troszkę? takie znane może np. albo i nie? ps. ja znam migchtuuchaaaan, kesidiii, Emilaa145 czy jakoś tak, może mi ktoś polecić coś jeszcze?

#828 Mikota

Mikota

~random

• User
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 13 maj 2013 - 22:21

Mam pytanie. Co oznaczaja słowa 1 hokage "Ci którzy zeszli z drogi sprawiedliwości, nie mają odwagi, jednak pod skrzydłami silnego lidera, tchórzostwo nie ma prawa przetrwać"?

#829 jokerrt

jokerrt

~świeżak

• User
  • 3 postów

Napisano 27 maj 2013 - 21:57

Witam, czy posiada ktoś databooki (1,2,3) w angielskiej lub polskiej wersjii językowej w wersji elektronicznej? ;)

#830 sowa89

sowa89

~świeżak

• User
  • 1 postów

Napisano 01 czerwiec 2013 - 16:40

siemanko mam pytanie gdzie znajde wszystkie rozdzialy mangi naruto lub chociarz na poziomie tych z anime

z gory dzieki ;D

#831 U-u-U

U-u-U

~random

• User
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 02 czerwiec 2013 - 01:35

Pytanie dotyczące Bijuu Dam.

Pierwszy raz była pokazana bodajże w walce Naruto vs. Orochimaru. Wtedy jednak proces "odpalania" jej wyglądał inaczej niż to odbywa się teraz, mianowicie była ona powoli tworzona, potem zmniejszała się i została połknięta. Po chwili z pyska poleciał blast. Ten sam sposób powtórzył Kyuubi na sam koniec, gdy Naruto przejmował nad nim kontrolę.
Oprócz tego za każdym razem Bijuu po prostu strzelały kulką, która wybuchała w wybranym przez Kishiego momencie (przebijanie barier Bijuu Damą ftw). A pytanie - wiadomo - o co w tym wszystkim chodzi? Wydaje mi się, że autorowi się najzwyczajniej w świecie popierniczyło i w pewnym momencie zdecydował się na BD jako latającą kulkę. Jest w tym jakiś głębszy koncept?

#832 Totsuo

Totsuo

~random

• User
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 09 czerwiec 2013 - 15:31

ja z takim pytaniem bo nie wiem gdzie je zadać jaki temat założyć żeby je zadać kogo spytać, pomyślałąm że tutaj zapytam. znacie kanały z amv-kami Naruto fajnymi, porządnie wykonanymi, gdzie jest ich do obejrzenia troszkę? takie znane może np. albo i nie? ps. ja znam migchtuuchaaaan, kesidiii, Emilaa145 czy jakoś tak, może mi ktoś polecić coś jeszcze?

TheAinioHintaki robi naprawdę ciekawe AMV oraz Chi chan. Ale i tak moim zdaniem nikt nie przerośnie ~kesidii ~ :)

#833 Karasu

Karasu

~fan

• User
  • PipPip
  • 317 postów

Napisano 10 czerwiec 2013 - 02:58

Pytanie dotyczące Bijuu Dam.

Pierwszy raz była pokazana bodajże w walce Naruto vs. Orochimaru. Wtedy jednak proces "odpalania" jej wyglądał inaczej niż to odbywa się teraz, mianowicie była ona powoli tworzona, potem zmniejszała się i została połknięta. Po chwili z pyska poleciał blast. Ten sam sposób powtórzył Kyuubi na sam koniec, gdy Naruto przejmował nad nim kontrolę.
Oprócz tego za każdym razem Bijuu po prostu strzelały kulką, która wybuchała w wybranym przez Kishiego momencie (przebijanie barier Bijuu Damą ftw). A pytanie - wiadomo - o co w tym wszystkim chodzi? Wydaje mi się, że autorowi się najzwyczajniej w świecie popierniczyło i w pewnym momencie zdecydował się na BD jako latającą kulkę. Jest w tym jakiś głębszy koncept?

Możliwe że poprostu tworzenie Bijuudamy w mniejszej formie powoduje że trzeba ją połknąć aby zgromadzić odpowiednią ilość chakry ,która jest wewnątrz zaś jak Bijuu jest już w pełnej formie to tego już nie musi robić. No ale wtedy powstaje pytanie dlaczego więc Naruto potrafi ją tworzyć i to w rękach tworząc np mini bijuudamę chociaż to main hero więc zaginanie logiki względem głównego bohatera to w sumie żadna nowość. Równie dobrze Kishi po prostu zapomniał i poszedł na łatwiznę.

Użytkownik Vandenmax edytował ten post 10 czerwiec 2013 - 02:59

#834 amaterasu

amaterasu

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 489 postów

Napisano 23 czerwiec 2013 - 19:28

Orientuje sie ktoś z was jakiego wzrostu może być juubi? Oczywiście nie chodzi w metrach, tylko w porównaniu do np.kuramy, summonów i ludzi.

#835 mjetek

mjetek

~fan

• User
  • PipPip
  • 348 postów

Napisano 06 lipiec 2013 - 01:17

Czy w anime był pokazany EMS Sasuke(nie mówię tu o openingu)? Jeśli tak to w którym odcinku?

#836 gebels

gebels

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 880 postów

Napisano 06 lipiec 2013 - 08:22

Czy w anime był pokazany EMS Sasuke(nie mówię tu o openingu)? Jeśli tak to w którym odcinku?

Jestem na bieżąco więc odpowiem na pytanie. Nie studio póki co pominęło ten moment, i EMS Sasuke nie został nam jeszcze pokazany, trzeba czekać do odcinków zgodnych z mangą, może wtedy przypomną sobie o tym momencie.

Użytkownik gebels16 edytował ten post 06 lipiec 2013 - 08:23

#837 lepki2011

lepki2011

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisano 20 lipiec 2013 - 12:17

Mam pytanie odnosnie retrospekcji Obito, czy wiedzial on w koncu o tym, ze Kakashi nieumyslnie zabil Rin, dowiedzial sie o tym pozniej, czy jeszcze inaczej? Tak sobie czytam te chaptery i w sumie reakcja Obito wskazuje na to, iz od poczatku wiedzial, ze to byla podpucha, tymbardziej, ze swoja zlosc wyladowal na ninja z Kiri, a nie na Kakashim.

#838 Wyald

Wyald

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 639 postów

Napisano 21 lipiec 2013 - 11:54

Mam pytanie odnosnie retrospekcji Obito, czy wiedzial on w koncu o tym, ze Kakashi nieumyslnie zabil Rin, dowiedzial sie o tym pozniej, czy jeszcze inaczej? Tak sobie czytam te chaptery i w sumie reakcja Obito wskazuje na to, iz od poczatku wiedzial, ze to byla podpucha, tymbardziej, ze swoja zlosc wyladowal na ninja z Kiri, a nie na Kakashim.

Wydaje mi się że jednak wtedy o tym nie wiedział, znaczy niby widział całe zajście oczami Kakashiego, ale nie dawał temu wiary, uznał to za wytwór swojej wyobraźni
http://www.mangapand...m/naruto/604/17
http://www.mangapand...m/naruto/604/18
Rin tu była już przebita, czyli przed tym zanim przybył na pole walki, chyba że to nie był widok z sharnigana Kakashiego, tylko jakaś wizja przyszłości i tak naprawdę zobaczył jak rin sama mu się podłożyła, chociaż wtedy i tak nie był w stanie zczaić dlaczego...

To że wyładował się na shinobich z kiri, można wytłumaczyć tym że wpadł w szał, przestał się kontrolować i zabijał każdego co go zaatakuje, nie zabił Kakashiego bo już w trakcie zdarzenia był nieprzytomny . Świadczy o tym fakt że non stop wrzeszczał a w myślach powtarzał w kółko pytanie, co to za miejsce ? Gdzie ja jestem ? Wtedy raczej nie był w stanie rozmyślać o tym co tu się naprawdę wydarzyło.

Podczas rozmowy z Kakashim pokazuję że znał całą historię zdarzenia: porwanie Rin, incydent z Sanbim itp. nie mógł się tego wszystkiego dowiedzieć w jednej chwili, chociażby z racji że zabił wszystkich obecnych hunter-ninów z kiri.

Przez jakiś czas kontrolował czwartego Mizukage i wtedy pewnie się dowiedział wszystkich szczegółów.

Użytkownik Wyald edytował ten post 21 lipiec 2013 - 19:15

#839 Porcelanowy Mar

Porcelanowy Mar

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisano 26 lipiec 2013 - 21:26

Czy było już w mandze wyjaśnione dlaczego tak naprawdę Obito wywołał tą wielką wojnę shinobi?
http://www.mangaread...t/naruto/629/14 - tu daje do zrozumienia że nie przez Rin i Kakashiego

#840 Jiraya

Jiraya

Waleczny Bóbr

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2701 postów

Napisano 27 lipiec 2013 - 13:56

Czy było już w mandze wyjaśnione dlaczego tak naprawdę Obito wywołał tą wielką wojnę shinobi?

Jak to po co? A nie z powodu tego całego planu księżycowe coś tam ? By złapać Hachibiego i Kyuubiego