Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

HELP DESK

help desk

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
884 odpowiedzi w tym temacie

#876 Haiot

Haiot

Diler Kubo

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1150 postów

Napisano 20 listopad 2014 - 01:12

Jakim cudem Orochimaru był w stanie ożywić Minato skoro ten znajdował się w żołądku boga śmierci? I skoro potrafił to, dlaczego nie przywrócił sobie "duszy" swoich rąk?

Eeeeee oglądasz anime czy czytasz mangę? Nie wiem co będzie spoilerem a co nie bo obecnie nie śledzę anime..

Spoiler

#877 crisDL

crisDL

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisano 20 listopad 2014 - 01:17

Jeśli chodzi o pierwszą próbę,to Oro chyba nie 'odpalił' Hokage wcześniej niż w walce z Sarutobim,być może udało mu się stworzyć ciało z DNA Minato,ale mógł nie wezwać do tego jego duszy.Rączki to inny problem,dopadła je niewyleczalna martwica którą tylko Tsunade(w mnienamiu Sannina) mogła wyleczyć żeby były sprawne.Po TS mógł już normalnie nimi ruszać i robić techniki przywołania.Oro finalnie odzyskał je po przejęciu ciała randoma przed TS.Druga próba udała się kiedy Oro złamał pieczęć Shinigami.Odzyskał wtedy łapy i wezwał czwartego.

Chyba nawet sam Kishi nie wie jak to było,że Oro mógł używać pewnych technik,ale innych już nie.

#878 Haiot

Haiot

Diler Kubo

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1150 postów

Napisano 20 listopad 2014 - 05:33

.Po TS mógł już normalnie nimi ruszać i robić techniki przywołania.

A podczas tych przywołań, Oro używał pieczęci? Bo to chyba o nie się rozchodzi, jak nie miał chakry w dłoniach, to nie dziwne, że nie mógł używać pieczęci.

#879 Felik

Felik

~fan

• User
  • PipPip
  • 151 postów

Napisano 20 listopad 2014 - 05:43

Oro nigdy nie użył techniki wymagającej pieczęci po TS. Technika przywołania - jak te bramy - się nie liczy, bo wymagała tylko krwi, żadnych pieczęci. Oro jedyne co robił to walił wężami i robił wygibasy ze swoim ciałem. Żadnych technik. Dopiero pod koniec odzyskał ręce.

#880 gebels

gebels

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 883 postów

Napisano 13 grudzień 2014 - 18:51

A ja mam pytanie nie wiem czy ktoś będzie znał odpowiedź, no ale cóż. Czy w najnowszym filmie kinowym Naruto The Last główny bohater będzie korzystał z mocy otrzymanej od Mędrca, jeśli ktoś będzie znał odpowiedź, to stokrotnie dziękuję za pomoc.

#881 sandokan96

sandokan96

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 574 postów

Napisano 08 maj 2015 - 15:07

Naturo Gaiden będzie liczył tylko 10 rozdziałów ? Jeśli tak to coś po tym jeszcze będzie ? Nie pamiętam jak to miało być i czytałem coś o przedstawieniu jakiś historii z Naruto o akatsuki i kilku innych postaciach..

#882 mjetek

mjetek

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 351 postów

Napisano 09 maj 2015 - 00:29

Novelki będą zawierać historię o Akatsuki i innych postaciach.

Tak, Gaiden będzie miał 10 rozdziałów.

#883 Isher

Isher

~fan

• User
  • PipPip
  • 238 postów

Napisano 10 październik 2015 - 19:41

Skoro Sasuke ma Rinnengana to niemógłby użyć którejś tam ze ścieżek i odzyskać rękę? 

#884 Loooki

Loooki

~świeżak

• User
  • 1 postów

Napisano 24 październik 2015 - 12:59

Mam zasadnicze pytanie...Hokkotsu no Yoroi- czy Kaguya mógł by wzmocić w jakiś sposób swoją zbroję z kości? (Jej wytrzymałość) Biorąc pod uwagę że kotroluje swoje kości iwgl.

Użytkownik cheziq edytował ten post 24 październik 2015 - 13:29

#885 korohori

korohori

~świeżak

• User
  • 1 postów

Napisano 30 styczeń 2016 - 02:28

Mam pytanie . Czemu naruto nie używa mocy 6 ścieżek a Sasuke tak i czemu Sasuke nie ma ręki a Naruto ma ?