Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

HELP DESK

help desk

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
884 odpowiedzi w tym temacie

#71 Mario

Mario
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 21:52

Nurtuje mnie pewna kwestia. Mianowicie - wszyscy mówią, że Sasuke spartaczył robotę z hostem ośmioogoniastego, ale ja nie mogę zrozumieć na czym to "spartaczenie" polegało? Przecież przywlókł ledwo żywego przeciwnika i oddał w ręcę Madary. Z góry dzięki za wyjaśnienie ^^

Chapterek 419, od 11 strony ;D

#72 Krizard

Krizard

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisano 12 grudzień 2009 - 19:38

Może dziwne pytanie, ale co tam. Gdzie w mandze pierwszy raz zostało powiedziane, do jakiego z kolei teamu kto należy (Sasuke, Naruto i Sakura należeli do teamu 7, i to wiemy już z bodajże 3 chapa, ale reszta?)? A może to tylko wymysł anime? Proszę o odp.

#73 crisDL

crisDL

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisano 12 grudzień 2009 - 19:46

Wydaje mi sie że zanim Iruka mówił : 'Drużyna 7! Sakura Haruno,Naruto Uzumaki i Sasuke Uchiha' z innymi druzynami ten sam schemat.

#74 Krizard

Krizard

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisano 12 grudzień 2009 - 19:48

Wydaje mi sie że zanim Iruka mówił : 'Drużyna 7! Sakura Haruno,Naruto Uzumaki i Sasuke Uchiha' z innymi druzynami ten sam schemat.

http://www.onemanga.com/Naruto/3/10/

Też tak myślałem, więc to sprawdziłem ;]. Okazuje się, że anime więcej miesza w fandomie, niż by się mogło wydawać.

#75 Aquilla

Aquilla

~fan

• User
  • PipPip
  • 321 postów

Napisano 12 grudzień 2009 - 19:56

Gdzie w mandze pierwszy raz zostało powiedziane, do jakiego z kolei teamu kto należy

W mandze pierwszy raz zostało to powiedziane dopiero tutaj:
http://www.onemanga.com/Naruto/35/07/

Jeżeli chodzi o pokazanie to od 34 do 36 chaptera pojawiają się wszystkie drużyny z tych ważniejszych. Czyli w mandze dopiero przed egzaminem. W anime rocznik Naruto był pokazany wcześniej. Nawet chyba od samego początku serii.

#76 Krizard

Krizard

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisano 12 grudzień 2009 - 20:02

W mandze pierwszy raz zostało to powiedziane dopiero tutaj:
http://www.onemanga.com/Naruto/35/07/

Jeżeli chodzi o pokazanie to od 34 do 36 chaptera pojawiają się wszystkie drużyny z tych ważniejszych. Czyli w mandze dopiero przed egzaminem. W anime rocznik Naruto był pokazany wcześniej. Nawet chyba od samego początku serii.

Dzięki wielkie.

btw. A było gdzieś pokazane, jakim numerkiem odznacza się drużyna Lee, TenTen i Neji'ego? (w mandze)

#77 Progeusz

Progeusz

アナタ ♡

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5884 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 00:49

btw. A było gdzieś pokazane, jakim numerkiem odznacza się drużyna Lee, TenTen i Neji'ego? (w mandze)

Nope. W anime, z tego co pamiętam, też. Zawsze było Team 7, Team 8, Team Gai...

#78 DVV

DVV

OP>Bleach

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2379 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 01:11

Może po prostu teamy z tego roku dostały numery, bo Team Gai jest o rok starszy.

#79 alosza

alosza
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2009 - 22:45

Czy Kishi wspominał gdzieś, coś (np. w wywiadach) o jakimś przyszłym/obecnym kekkei genkai Naruto? A może coś było raczej odnośnie Minato?

#80 Isher

Isher

~fan

• User
  • PipPip
  • 238 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 23:10

Czy Kishi wspominał gdzieś, coś (np. w wywiadach) o jakimś przyszłym/obecnym kekkei genkai Naruto?

Bez czytania wywiadów itp. mogę spokojnie stwierdzić że Naruto nie miał, nie ma i miał nie będzie kekkei genkai. To pewne. A mówiąc:

A może coś było raczej odnośnie Minato?

Też masz namyśli KG? Jeśli tak to odpowiedź jest taka sama jak przy Naruto.

#81 Kalevatar

Kalevatar

~fan

• User
  • PipPip
  • 287 postów

Napisano 14 grudzień 2009 - 00:05

Czy ktoś może mi polecić jakieś dobrze napisane fanficki/doujinshi (ew. same fanarty) tyczące się związków dorosłych bohaterów "Naruto"? Najmilej widziane PainxKonan. Z góry pięknie dziękuję ^^

#82 Ashen Shugar

Ashen Shugar
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2009 - 01:27

Czy Kishi wspominał gdzieś, coś (np. w wywiadach) o jakimś przyszłym/obecnym kekkei genkai Naruto? A może coś było raczej odnośnie Minato?

gdzieś w jakimś wywiadzie czytałem że ponoć Naruto ma mieć jakieś KG:P pisało tam też że opanuje wszystkie techniki Ero Sennina:P Ten wywiad był zamieszczony w jakimś topicu gdzieś tu na forum, ale nie pamiętam już gdzie:( uważam że Naruto mógłby takowego posiadać- i jeśli będzie jakiegoś posiadał to będzie to możliwość stworzenia time-space ninjutsu jak 4th Hohage

#83 DWDrom

DWDrom

~random

• User
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 15 grudzień 2009 - 19:35

Ja mam takie troche głupie pytanie ale czy shukaku ma nogi ?

#84 lepki2011

lepki2011

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisano 15 grudzień 2009 - 20:20

Pewnie jakies musi miec zeby sie przemieszczac, ale z tego co pamietam, ani w mandze, ani w anime nie sa one jakos pokazywane, moze Kishimoto nie ma fetyszu stop.

#85 Viento

Viento

~fan

• User
  • PipPip
  • 164 postów

Napisano 15 grudzień 2009 - 21:30

Specjalnie przejrzałem całą walkę i rzeczywiści nie ma ani kadru, gdzie nogi Shukaku byłyby jakoś specjalnie wyeksponowane. Cały czas ta część ciała zasłonięta jest drzewami. Podejrzewam jednak, że jakieś nogi posiadać musiał, choćby dla utrzymania równowagi. Poza tym Shukaku nazywany jest szopem w czasie walki, a te urocze zwierzątka nogi chyba posiadają ^

#86 Collision

Collision

Botan is Love

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2430 postów

Napisano 19 grudzień 2009 - 13:34

W którym fillerze są goście manipulujący magnetyzmem?

#87 zaqwer

zaqwer

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1165 postów

Napisano 19 grudzień 2009 - 15:06

a to nie 3 Kazekage miał ta zdolność???? Od fillerem nie był
dzieki temu mógł również używać pisaku.

#88 Collision

Collision

Botan is Love

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2430 postów

Napisano 19 grudzień 2009 - 15:10

Nie o tego chodzi,tylko tego z młotkiem/dziwna rzeczą kontrolującą pole magnetyczne załatwionego przez Hinatę,był jeszcze Choji i rekin XD

#89 asd

asd

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisano 21 grudzień 2009 - 21:02

http://www.onemanga.com/Naruto/400/08/

Co Madara tu tak właściwie zrobił? Nagle zmieniła się maska, a włosy urosły.. Ktoś ma jakieś sugestie?

#90 DVV

DVV

OP>Bleach

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2379 postów

Napisano 21 grudzień 2009 - 21:05

To była retrospekcja.

#91 lepki2011

lepki2011

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisano 24 grudzień 2009 - 01:09

Mi sie taka sprawa przypomniala, czy to prawda, ze podczas walki z Painem Jiraiya mial brodke, ale tylko w anime, w mandze juz jakos jej nie widzialem, czy to tylko moje zwidy?

#92 crisDL

crisDL

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisano 24 grudzień 2009 - 01:30

W anime też ma
http://www.onemanga.com/Naruto/377/04/
ale nie pamiętam żeby to było gdzieś wyjaśnione,pewnie z powodu używania hermin mode.

#93 lepki2011

lepki2011

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisano 28 grudzień 2009 - 22:09

Moglby ktos mi powiedziec gdzie bylo wspomniane imie obecnej Mizukage, czyli Mei Terumī oraz co znaczy: Ryōtenbin no Ōnoki, cos tam bylo chyba z czaszkami...

#94 DVV

DVV

OP>Bleach

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2379 postów

Napisano 28 grudzień 2009 - 22:11

Imie mizukage, i nie tylko, znajdziesz w fanbooku, o którym jest już nawet temat.
Nie wiem co to Ryotenbin ale Onoki to imie Tsuchikage.

#95 Hashimi

Hashimi

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 884 postów

Napisano 29 grudzień 2009 - 10:16

W naruto anime chyba tego nie ma, więc spytam tutaj:
Od którego do którego odcnika naruto shippuuden trwaja te kryształowe fillery?

#96 DVV

DVV

OP>Bleach

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2379 postów

Napisano 29 grudzień 2009 - 13:35

89-112

#97 crisDL

crisDL

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisano 29 grudzień 2009 - 16:40

Ryōtenbin no Ōnoki znaczy tyle co Ōnoki of Both Scales, czyli w naszym tlumaczeniu Ōnoki obu wag(bądż równych wag).Pewnie to odnośnik do jego umiejętności powiekszania i zmniejszania przedmiotów.

#98 bachshi

bachshi
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2009 - 00:46

Mam dwa pytania:

1. Czy Kishimoto zapomniał o tej żabie ze zwojem? Czy ja coś może ominąłem?

2. Jak miał na imię 2 - hokage?

#99 Collision

Collision

Botan is Love

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2430 postów

Napisano 30 grudzień 2009 - 00:48

1. Czy Kishimoto zapomniał o tej żabie ze zwojem? Czy ja coś może ominąłem?

Byś może...

2. Jak miał na imię 2 - hokage?

Tobirama senju,w skrócie Tobi haha lol!

#100 bachshi

bachshi
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2009 - 00:58

Byś może...

Rozumiem, że gdyby ten wątek przepadł, to nie mam się dziwić? Bomba. Czy aby na pewno nic nie pominąłem? Nic o niej nie było od czasu śmierci Jiraiyi?

Tobirama senju,w skrócie Tobi haha lol!

...

#101 Progeusz

Progeusz

アナタ ♡

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5884 postów

Napisano 30 grudzień 2009 - 01:13

Rozumiem, że gdyby ten wątek przepadł, to nie mam się dziwić? Bomba. Czy aby na pewno nic nie pominąłem? Nic o niej nie było od czasu śmierci Jiraiyi?

Nawet retrospekcji. Niestety.
Najlepsze jest to, że powinna zostać wykorzystana w czasie treningu w Myobokuzanie ^^'

#102 crisDL

crisDL

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisano 30 grudzień 2009 - 15:29

Najlepsze jest to, że powinna zostać wykorzystana w czasie treningu w Myobokuzanie ^^'

No własnie nie,ta pieczęć ma powtórzyć dokładną sekwencje 8 trójgramów.Tym kluczem Jiraya otworzył klatke Kyuubiego żeby mógł użyć 4 ogonów(używając 6 Naruto złamał pieczęć).
Logicznie klucz może otworzyć pewnie całą klatke ale może i ją zamknąć.Zapewne usłyszymy o kluczu w czasie treningu chakry demona,będzie potrzebny zwłaszcza że klatka Kyuubiego została domknięta przez Minato i chakra nie moze sie wylewać.

#103 Oblivion

Oblivion
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2009 - 18:51

Ile MS ma technik?

Itachi pokazał Tsu, Ama, i Sus tak samo jak Sasuke, natomiast Kakashi nam pokazał techniki czasoprzestrzenne za pomocą MS, to ile w końcu MS ma tych technik?

#104 DVV

DVV

OP>Bleach

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2379 postów

Napisano 31 grudzień 2009 - 18:54

Kaszalot nie jest Uchiha, ciężko tu o czymkolwiek mówić. A nawet jeśli, to pokazał jedną technike, myslisz, że ma tsukuyomi albo sussano? Po prostu ms'y nie muszą mieć tych samych właściwości, co prawda Łasicowe i Sasuke mają, ale to wygląda trochę inaczej, ten przekaz mógł tu coś mieć do gadania.

#105 Pein

Pein

~fan

• User
  • PipPip
  • 136 postów

Napisano 31 grudzień 2009 - 21:16

To ja mam jedno pytanko:

Czy w mandze jest jakaś osoba która nie nosi sandałów??Bo ja żadnej osoby która miała by buty zakrywające palce nie kojarzę.Nawet mifune po śniegu w sandałach zasuwa.Jedynie chyba samurajowie noszą zwykłe buty.

Proszę o nie usuwanie tego posta.