Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

HELP DESK

help desk

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
884 odpowiedzi w tym temacie

#211 Sharik

Sharik

Ka-mai

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2082 postów

Napisano 20 marzec 2010 - 15:41

Czemu uważasz, że odczytał?

Jak inaczej wyjasnic rewelacje Madary odnosnie tej tablicy i rinnegana? Koncowa notka dla MSa/EMSa to: "sprawdz dalej rinneganem"?

#212 Krizard

Krizard

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisano 20 marzec 2010 - 16:44

Jak inaczej wyjasnic rewelacje Madary odnosnie tej tablicy i rinnegana? Koncowa notka dla MSa/EMSa to: "sprawdz dalej rinneganem"?

Rzeczywiście. Jak pewnie sam zauważyłeś, w mandze nie jest to wyjaśnione. Może Madara wziął Peina ze sobą, aby to odczytał? (za pomocą swojej teleportacji)

W każdym razie nie ma IMO odpowiedzi na to pytanie póki co. Pozostają domysły, a to nie jest dobre miejsce na spekulacje.

#213 zaqwer

zaqwer

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1165 postów

Napisano 20 marzec 2010 - 20:52

O co chodzi z tą notką??? Wymysł Sharika czy co??/

Co do tablicy to chodzi o to ze ktoś z MS/EMS i Rinneganem jest w stanie w ogole ją odczytać

#214 Revan

Revan

~artificial intelligence

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12721 postów

Napisano 20 marzec 2010 - 22:39

Co do tablicy to chodzi o to ze ktoś z MS/EMS i Rinneganem jest w stanie w ogole ją odczytać

Chodzi o to, że mając MS'a jesteś w stanie odczytać więcej niż zwykłym Sharinganem. A Rinnenganem jeszcze więcej. Pytanie skąd to wie?
Jak dla mnie Nagato tego nie czytał. Madara po prostu wie, że tam jest coś więcej skoro jest to spuścizna po Rikudou to jest tam pewnie coś co można odczytać tylko za pomocą Rinnengana.
Jeśli czytał to nie widzę problemu w tym, żeby Madara pojawił się w tym pokoiku razem z Nagato.

#215 lepki2011

lepki2011

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisano 21 marzec 2010 - 12:25

Chodzi o to, że mając MS'a jesteś w stanie odczytać więcej niż zwykłym Sharinganem. A Rinnenganem jeszcze więcej. Pytanie skąd to wie?
Jak dla mnie Nagato tego nie czytał. Madara po prostu wie, że tam jest coś więcej skoro jest to spuścizna po Rikudou to jest tam pewnie coś co można odczytać tylko za pomocą Rinnengana.
Jeśli czytał to nie widzę problemu w tym, żeby Madara pojawił się w tym pokoiku razem z Nagato.

Z tego co pamietam gdy czytalem tamten chapter to wykalkulowalem to sobie tak: Madara za pomoca swojego Sharingana jest w stanie przeczytac zbyt malo, tyle co Sasuke, bo EMS'a nie moze uzywac jest za slaby czy cos w tym stylu. Uzyl wiec MS'a Itachiego do przeczytanie wiekszej ilosci skryptu, ale ze to bylo dla niego dalej zbyt malo, wykorzystal Nagato i stad wie o walce z Juubim itd. Przy zdolnosciach teleportacyjnych Madary to zaden problem.
Skoro Rinnegan jest w stanie przeczytac wiecej niz MS to ciekawe czy jest on na poziomie EMS'a czy Ostatecznego Sharingana, tego ktorego chce zdobyc Madara:

Spoiler

Jeszcze takie pytanie ode mnie, dobrze to rozumiem, ten Sharingan Juubiego to ostateczna forma oka, wyzsza niz nawet EMS?

#216 Collision

Collision

Botan is Love

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2430 postów

Napisano 21 marzec 2010 - 13:22

Jeszcze takie pytanie ode mnie, dobrze to rozumiem, ten Sharingan Juubiego to ostateczna forma oka, wyższa niż nawet EMS?

Możliwe że Rikudou Sennin rzucił silne Genjutsu na potwora,a ten już miał w oku sharinganowe łezki.

#217 Krizard

Krizard

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisano 21 marzec 2010 - 19:19

Jeszcze takie pytanie ode mnie, dobrze to rozumiem, ten Sharingan Juubiego to ostateczna forma oka, wyzsza niz nawet EMS?

Tak. Przynajmniej ja też to tak odebrałem.

Możliwe że Rikudou Sennin rzucił silne Genjutsu na potwora,a ten już miał w oku sharinganowe łezki.

:P. Może i możliwe, ale bezsensowne.

#218 Smuggler1597

Smuggler1597
  • Goście

Napisano 25 marzec 2010 - 22:44

Cześć!
To mój pierwszy post, więc chciałbym przywitać się ze wszystkimi :)

Poszukuję fragmentu soundtracka(Może jest to cały, tego nie wiem), który zawsze jest odtwarzany przy rozmowie z Painem(!!!)...W najnowszym odcinku, także występuję...
Jeśliby ktoś znał link do niego, to będę ogromnie wdzięczny!!!
Z góry dziękuję i pozdrawiam!

#219 juUnior

juUnior

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1832 postów

Napisano 26 marzec 2010 - 00:25

W którym odcinku <152 czy 153> i dokładnie od której minuty/sekundy zaczyna się scena z Raikage, w której można usłyszeć jego głos? Z góry dzięki za odp.

#220 0kash

0kash

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1395 postów

Napisano 26 marzec 2010 - 01:50

Odcinek 152, 08:44, nie ma za co.

#221 Krizard

Krizard

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisano 26 marzec 2010 - 16:25

Cześć!
To mój pierwszy post, więc chciałbym przywitać się ze wszystkimi :)

Poszukuję fragmentu soundtracka(Może jest to cały, tego nie wiem), który zawsze jest odtwarzany przy rozmowie z Painem(!!!)...W najnowszym odcinku, także występuję...
Jeśliby ktoś znał link do niego, to będę ogromnie wdzięczny!!!
Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Pewnie chodzi o Girei. Kawałek znajdziesz na drugim soundtracku z Naruto Shippuuden.

Poza tym to chyba zły temat :P. Jeśli modzi myślą podobnie jak ja, to niech zrobią z tymi postami co chcą (proponuję przenieść do Muzyka w "Naruto", ale to tylko sugestia).

#222 Thogeim

Thogeim
  • Goście

Napisano 27 marzec 2010 - 10:13

Przepraszam najmocniej że takie długie pytanie.

Madara Uchiha przeszczepił Saskłaczowi oczy brata, co łącznie da mu EMS.
Nie rozumiem jednak pewnej rzeczy. Czy to oznacza, że Sasuke jest teraz tak silny, jak Madara za czasów młodości?

Madara słynął z największej chakry w całym klanie Uchiha. Miał EMS, był bardzo silny i każdy ninja się go bał. Obecnie, sam stwierdził że jest już jedynie skorupą dawnego siebie.
Itachi zaś nam powiedział że Madara nie zasługuje dalej na miano największego uchihy, ponieważ jest w tej chwili już tylko żałosnym cieniem swojej dawnej potęgi.

Czyli raczej mało możliwe że nadal ma EMS i tyle chakry (po takich słowach).
Sasuke ma bardzo dużo chakry, ma teraz EMS, jest młody, tak więc wychodzi na to że jest już w tej chwili o wiele silniejszy od Madary i tu pytanie.

O co tutaj w końcu chodzi?
To Madara się nie boi teraz że Sasuke może go zabić? (już 2x próbował)
Skoro jest nadal w tej chwili lepszy od Saska że odważył mu się wręczyć EMS, to o co tu biega, co tu się dzieje?
Jak ma być lepszy skoro jest już żałosnym cieniem tego kim był kiedyś?

#223 DVV

DVV

OP>Bleach

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2379 postów

Napisano 27 marzec 2010 - 10:58

Sasuke nie jest go po prostu w stanie dotknąć, tak jak to było w poprzednich 2 próbach, EMS chyba wiele tu nie zmienia. Poza tym Sasuke raczej traktuje Tobiego jak towarzysza broni.

#224 juUnior

juUnior

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1832 postów

Napisano 27 marzec 2010 - 12:22

O co tutaj w końcu chodzi?
To Madara się nie boi teraz że Sasuke może go zabić? (już 2x próbował)
Skoro jest nadal w tej chwili lepszy od Saska że odważył mu się wręczyć EMS, to o co tu biega, co tu się dzieje?
Jak ma być lepszy skoro jest już żałosnym cieniem tego kim był kiedyś?

Chodzi o to, że Madara tak czy siak zna swoje możliwości mimo wszystko i wie, że szczyl Sasuke nawet z EMS'em mu nie zaszkodzi. Inaczej w ogóle by nie robił całego tego cyrku, aby po odmowie Saskacza o EMS'ie stworzyć sytuację, w której byłby do tego zmuszony. Najwidoczniej Madarze jest potrzebny Sasuke z EMS'em, bóg wie czym jeszcze.

btw. ale to pytanie nie pasuje tutaj, bardziej do tematu, nie wiem, o Madarze, gdyz nie można na nie odpowiedzieć w tej chwili nie spekulując xd

#225 zaqwer

zaqwer

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1165 postów

Napisano 29 marzec 2010 - 19:05

W tym tygodniu chapek wyjdzie normalnie nie>??? to samo bleach i OP??

#226 Krizard

Krizard

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisano 30 marzec 2010 - 17:27

http://www.onemanga....ruto/238/19-20/ - dlaczego jeden z Akatsukerów (Deidara?) powiedział, że mają tylko trzy lata? Trzy lata na co? Na złapanie Kyuubiego? Na zabicie Oro? Proszę o wyjaśnienie, bo nie potrafię nic sensownego wymyślić...

zaqwer - Naruto wyjdzie normalnie. Więc reszta pewnie też.

#227 Aquilla

Aquilla

~fan

• User
  • PipPip
  • 321 postów

Napisano 30 marzec 2010 - 17:36

Mają trzy lata do zdobycia sharingana przez Oro. Chyba o to w tym chodziło, żeby zlikwidować Oro nim zdobędzie sharingana i przyśpieszyć łapanie ogoniastych, żeby zdążyć w ciągu trzech lat.

#228 mrcw

mrcw
  • Goście

Napisano 31 marzec 2010 - 15:01

W których odcinkach Shipudenna Jirayjia walczy z Painem?

Z góry dziękuje za odpowiedź ;)

#229 hebi

hebi

~random

• User
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 01 kwiecień 2010 - 11:12

mam pytanie do tej strony:http://mangastream.com/read/naruto/482-51/14

a)co to za oko na piewszym kadrze skoro danzou zniszczyl swojego sharingana przed śmiercia
b) i czy na samym dole za madara w tych pojemnikach wszystkich to sa sharingany, jesli tak to ciekawe po co madarze tyle ich.

#230 Krizard

Krizard

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisano 01 kwiecień 2010 - 11:37

a)co to za oko na piewszym kadrze skoro danzou zniszczyl swojego sharingana przed śmiercia

Jakieś randomowe oko. Dzięki temu wiemy, co jest w tych pojemnikach.

b) i czy na samym dole za madara w tych pojemnikach wszystkich to sa sharingany, jesli tak to ciekawe po co madarze tyle ich.

Tak, to są Sharingany.

#231 Kimei

Kimei
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 18:05

Błagam, niech mi jakaś dobra dusza przypomni co się stało z siekaczem Zabuzy? (Po tym jak został częściowo zniszczony w walce Suigetsu-Killerbee)

#232 Dragonist

Dragonist

nice people swallow

• @ANBU
  • 1325 postów

Napisano 11 kwiecień 2010 - 18:08

Jeżeli Suigetsu wziął go, to dalej powinien go mieć. Od dawna nie było go w mandze, może niedługo się dowiemy.

#233 DVV

DVV

OP>Bleach

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2379 postów

Napisano 11 kwiecień 2010 - 18:18

Wrócili po niego(i przy okazji Juugo i Sasuke skopali jakiegoś randoma co robił za szpiega), ale dużo to nie dało bo miecz mu Raikage złamał.

#234 zaqwer

zaqwer

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1165 postów

Napisano 11 kwiecień 2010 - 19:38

Dokładnie miecz już nie nadaje sie do użytku. Poza tym Suigetsu jest złapany przez samurai więc już pewnie sie nic więcej nie dowiemy

#235 lepki2011

lepki2011

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisano 11 kwiecień 2010 - 21:47

Dokładnie miecz już nie nadaje sie do użytku. Poza tym Suigetsu jest złapany przez samurai więc już pewnie sie nic więcej nie dowiemy

Zlapany? Wcale nie wygladalo na to, by chcieli dac sie zlapac wraz z Juugo :P
http://www.onemanga.com/Naruto/473/10/

Dokładnie miecz już nie nadaje sie do użytku

Z tym sie zgodze. Z tego co pamietam Suigetsu pozazdroscil miecza Darui, wiec znajac jego manie zaraz znajdzie sobie jakis zastepczy zanim dorwie Samehade, w co powatpiewam...

#236 krychaxx123

krychaxx123
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2010 - 09:07

a czy ta moc którą naruto dostał od itachiego została ukazana??? bo zapomniałem

#237 kobalcik

kobalcik

~random

• User
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 14 kwiecień 2010 - 10:13

Nie jeszcze nie została ukazana.
Ale jak powiedział Itachi to jest ostateczność, dlatego wątpię żebyśmy zobaczyli to przed finałową walką Sasuke vs Naruto.

#238 leodarrrrr

leodarrrrr

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 606 postów

Napisano 14 kwiecień 2010 - 10:40

zarzucie mi proszę linkiem z czapkiem w którym madara opowiada o synach mędrca, za cholerę nie mogę tego znaleźć

#239 Herbatnik

Herbatnik

~random

• User
  • Pip
  • 55 postów

Napisano 14 kwiecień 2010 - 14:06

zarzucie mi proszę linkiem z czapkiem w którym madara opowiada o synach mędrca, za cholerę nie mogę tego znaleźć

http://www.onemanga.com/Naruto/462/12/

Proszę:) Odtąd się zaczyna.

Pozdrawiam,
Herbatnik

#240 skejciara

skejciara

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 442 postów

Napisano 20 kwiecień 2010 - 16:10

Czy ktokolwiek w Naruto miał buty, które zakrywały palce..?

#241 Dragonist

Dragonist

nice people swallow

• @ANBU
  • 1325 postów

Napisano 20 kwiecień 2010 - 17:23

Ale które palce?

#242 Progeusz

Progeusz

アナタ ♡

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5884 postów

Napisano 20 kwiecień 2010 - 17:35

Draco, always helpful~

skejciara, hmm, to pytanie już się kiedyś pojawiło, z tego co kojarzę, to nie :P Są postaci nie noszące butów, ale takie z zakrytymi palcami... nie kojarzę.

#243 Loth

Loth

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 790 postów

Napisano 20 kwiecień 2010 - 17:43

Ci cali samuraje nosili : P

#244 Aquilla

Aquilla

~fan

• User
  • PipPip
  • 321 postów

Napisano 21 kwiecień 2010 - 05:14

Czy ktokolwiek w Naruto miał buty, które zakrywały palce..?

A po co Ci to?
Buty zakrywające palce... Na pewno Gato: http://www.onemanga.com/Naruto/11/07/ i robotnicy w trakcie pracy: http://www.onemanga.com/Naruto/19/04/ http://www.onemanga.com/Naruto/451/05/ i jeszcze samuraje: http://www.onemanga.com/Naruto/460/12/ i Naruto na jednej okładce: http://www.onemanga.com/Naruto/200/01/
Były jeszcze postacie z zakrytymi palcami przez skarpetki:
http://www.onemanga.com/Naruto/468/12/
http://www.onemanga....ruto/454/02-03/
Była jeszcze chyba jakaś kobieta z takimi butami, ale nie pamiętam gdzie.

#245 skejciara

skejciara

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 442 postów

Napisano 21 kwiecień 2010 - 09:38

hehe wielkie dzieki :D
Bo się zastanawiałam ile w tym jest ze "współczesności" tzn. mają tam jakieś komputery, telewizory a ciągle w tych sandałach biegają xD Co prawda jest to klimatyczne, ale .. że też w trakcie walki nikt nie wpadł na pomysł, że im po prostu na palce stanąć... haha żart xD