Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

Nowy chapter Fairy Tail - komentarze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2626 odpowiedzi w tym temacie

#2626 Mavis

Mavis

~random

• User
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 14:07

Dobra, już mi lepiej. Co ja chcę skoro i tak kibicuję Zerefowi... Zresetuje czas i będzie taki jak dawniej, bo kto go teraz powstrzyma? Gorzej, że nie wiem co się teraz stanie z Mavis...

#2627 mjetek

mjetek

~fan

• User
  • PipPip
  • 336 postów

Napisano wczoraj, 18:34

532

1. Pierwsza strona chyba pięknie nam wyjaśnia tajemnicę poczęcia Augusta :)

2. Mavis popełniła głupi błąd obracając się plecami do Zerefa. Gość jest nieobliczalny przez swoją klątwę, więc powinna go mieć co chwilę na oku. Jak na tak wybitnego stratega to to jest lekką wtopą. Ale to może wina stresu i błędnego założenia że Zeref ją wysłucha.

3. Zeref wchłania moc Mavis, odpala(trzeba przyznać że z rozmachem) czar i staje się białym magiem. Do jego wyglądu w sumie nic nie mam, choć... no nie wiem. Coś mi tu nie pasuje. Ale nie wiem co.

A co do planu Zerefa - pomysł ambitny ale chyba nic z tego nie będzie. W sumie szkoda bo to w sumie fajne zakończenie by było :P

4 Acnologia chyba zaczyna się rozkręcać. Chyba.

5. A właśnie, zapomniałem. Natsu jednak odpalił zwykły tryb smoka. Szkoda, bo myślałem że to jednak był wpływ księgi.

533

1. Na pierwszych stronach nic się ciekawego nie dzieje.

2. Literki wróciły do księgi - czy to był efekt odpalenia czaru przez Zerefa? Autor za nic nie chce nam pokazać prawdziwej postaci END'a :( Co do pomysłu ratowania Natsu - w sumie jestem ciekaw, jak to zrobią.

3. Zeref stał się koksem i oczywiście zwiększył u siebie manię wielkości oraz potęgi. Strasznie mi tutaj zaleciało panem Obito z Naruto, nie wiem czemu. Potęga białego maga nie robi na razie jakiegoś wielkiego wrażenia(nie to co cios Natsu - uderzenie było konkretne), samo zabicie smoczego zabójcy też mnie nie rusza - w końcu główny bohater przeżyje. Sam Zeref rusza chyba do wąwozu czasu więc szykuje nam się nawet dość interesujące spotkanie z Acnologią.

Przy tym rozdziale strasznie zaleciało mi zbliżającym się końcem mangi.

Aha, z jakiegoś powodu przez myśl przeszło mi, że Makarov zostanie wskrzeszony. Jest to niepokojąca myśl.