Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

^sceny, które chcielibyście zobaczyć

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
637 odpowiedzi w tym temacie

#1 Suna

Suna

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1416 postów

Napisano 10 grudzień 2006 - 07:25

Mam nadzieje, ze jeszcze nie bylo takiego tematu... W kazdym razie:
to co w tytule :). Piszcie jakie sceny chcielibyscie w serii zobaczyc i jakie uwazacie ze się pojawią lub nie. Coprawda są juz dwa tematy o zakonczeniach, jednak oba traktuja raczej o tym 'jak sie seria zakonczy' i 'czy Naruto zostanie Kage', ewentualnie o innych rzeczach powiązanych stricte z fabułą i jej zakonczeniem, niekoniecznie z tym w jaki sposob zostanie ono pokazane.

Zakladając ten temat, chcialam by mial on raczej szeroki zakres, w ktory wchodza takze:

+>pomysly na< i opisy scen, ktore chcielibysmy zobaczyc, ale raczej napewno sie juz nie pojawia z okreslonych powodow (np: dotycza one bohatera/bohaterow, ktorzy juz dawno padli lub tez pojawili sie tylko raz, przez chwile i na poczatku)
+opisy scen i przebiegu wydarzen, do ktorego/ktorych nie chcielibysmy by doszlo kiedykolwiek lub w danym okresie czasu
+kiedy Waszym zdaniem sie seria zakonczy i ile w ostatecznosci ukaze sie odcinkow
+pairingi sa kwestia poruszana w wielu tematach, ale i tutaj mozna spekulowac do woli :)
+retrospekcje z dziecinstwa lub innego okresu zycia danych bohaterow, o ktorych juz cos tego typu sie pojawialo i o takich, o ktorych nie bylo jeszcze nic
+zmiany 'stron mocy' xD przez bohaterow w obydwu kierunkach>w czasie i finalnie
+sceny i wydarzenia, ktore uwazacie ze pojawia sie w serii ale niekoniecznie na koncu tylko poprostu 'gdzies'
+wszystkie inne sceny i opisy wydarzen, ktore uwazacie ze sie kiedys pojawia lub tez chcielibyscie lub nie, by sie pojawily

Poniewaz osobiscie nadal przynajmniej czesciowo jestem oddana swojej teorii zgodnie z ktora moze byc tak, ze Naruto jest inkarnacją Czwartego Hokage,< pisalam juz o tym kiedys w innym topiku. Pozwole sobie przytoczyc cytat, by nie pisac dwa razy tego samego>

Zawsze mialam wrazenie, ze Naruto to inkarnacja Czwartego Hokage, ktora (znaczy sie Naruto) >nie zdaje sobie z tego sprawy, poniewaz nie pamieta nic ze swojego poprzedniego wcielenia. Jego ogromna sila woli, to ze nigdy sie nie zalamuje i nie poddaje + to, ze niewiadomo dlaczego, chce za wszelka cene zostac akurat Hokage (co w jego przypadku jest wyjatkowo ciezka sprawą)->sprawily, ze poczatkowo wlasnie tak to widzialam. Kiedy zaczelam czytac fora o Naruto, gdzie prawie wszyscy 'stawiaja na to', ze Yondaime to jego Ojciec, przestalam juz byc taka pewna i obecnie przyjmuje mozliwosc obu rozwiazan.

totez osobiscie uwazam, ze moze byc tak, ze ostatnia scena w serii bedzie zarazem jej scena poczatkowa, czyli tą na ktorej widzimy Yondaime na Gamabuncie vs Nine-Tails-pełna forma. Przyjmuje tez mozliwosc innego rozwiazania, to tylko jedna z koncepcji na ostatnia scene, ktorych swoja droga mam calkiem sporo ^_^ . Mozna krytykowac do woli, chetnie zmienie zdanie :) jezeli mnie ktos przekona ze moje jest bezsensu :)), lub tez przedstawi lepsze i bardziej prawdopodobne rozwiazanie calosci. Opcja taka, ze Naruto jest synem Czwartego, takze jest dla mnie jak najbardziej prawdopodobna. Slyszalam tez teorie zgodnie z ktora Yondaime uniknal smierci podczas walki z Nine-Tails'em i obecnie zajmuje stanowisko Lidera Akatsuki (nie mam zdania na ten temat), chetnie sie dowiem co o tym myslicie.

Co do scen ktore bardzo chcialabym by w serii sie pojawily,to osobiscie chcialabym zobaczyc:

+scene w ktorej Sasori poznaje Deidare
+retrospekcje roznego rodzaju (zwlaszcza te dotyczace Akatsuki)
+oczywiscie (!) młodość Naruto
+cos z przeszlosci poprzednich Hokage
+wiecej rozwiazań typu retrospecja Kimimaro w ktorej spotyka Zabuze i Haku
+Kage z pozostalych trzech glownych krain, ktorzy jeszcze nie wystepowali
+wszystkie demony pokroju Nine-Tails'a (i stawiam na to ze bedą pokazane)
+siostre Hinaty jako shinobi (o czym juz kiedys pisalam)
+spotkanie Naruto z Yondaime (gdziekolwiek i kiedykolwiek mialo by ono miec miejsce)
+z pewnoscia-cala mase innych rzeczy, dopisze jak mi sie przypomna ^_^

Co sie tyczy scen, ktore mysle ze sie napewno w serii pojawia, to uwazam ze autor nie odpusci nam poznania mlodosci Kabuto, nawet jezeli nie bedzie to w najblizszym czasie:).

^ Enjoy:)!

#2 wartrix

wartrix

~random

• User
  • Pip
  • 77 postów

Napisano 10 grudzień 2006 - 09:25

Ja chcialbym zobaczyc narodziny Naruto kto byl jego matka a kto byl jego ojcem

#3 Sharik

Sharik

Ka-mai

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2079 postów

Napisano 10 grudzień 2006 - 11:18

Jaka młodość? Cały czas trwa jego mlodosc, a to zanim stal sie ninja sprowadza sie do tego, ze byl odtracony przez reszte mieszkancow. Co jeszcze moze byc w tej mlodosci? o_O

Teoria Naruto jak reinkarnacja Yondaime obala jeden fakt. Yellow Flash zyl kiedy Naruto sie urodził. Pare chwil, ale jednak. ;<

Ja proponuje:

+ Wieksze rozwinięcie wątku 7 miecznikków z Kiri-gakure (tego 3 gościa z fillerów nie uznaje!) :D
+ Retrospekcja pt "Jak Hidan został kaznodzieja" :D
+ Wspominiki Oro jak 'pracował' z Sasorim
+ Co robiło Akatsuki od samego początku. Przed przystapieniem Itachiego i Oro.
+ W roli lidera chcialbym zobaczyć Sean Bean'a.
+ Narodziny Zetsu :D
+ Śmierć Sakury z ręki Sasuke.
+ Śmierć Sasuke z ręki Itachiego.
+ Śmierć Itachiego z ręki Orochimaru.
+ Przygody Orochimaru 100 lat później :D
+ I nie zycze sobie zadnych Tengu w mandze (poza plaskorzezbami i posągami) :P

#4 Gogol

Gogol

~bot

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5068 postów

Napisano 10 grudzień 2006 - 11:32

+ Wieksze rozwinięcie wątku 7 miecznikków z Kiri-gakure (tego 3 gościa z fillerów nie uznaje!) :D
+ Retrospekcja pt "Jak Hidan został kaznodzieja" :D
+ Wspominiki Oro jak 'pracował' z Sasorim

jestem ZA :) z tym ze ten cały Raiga nie był taki zły, uznałbym go jakby sie okazało ze jest najsłabszy z całej 7 :)

-chciałbym zobaczyc Shino w kilku fajnych walkach
-chce powrotu Gaary!!!!
-walka 3saninów poraz drugi, tym razem kazdy w pełni sił :)
-chciałbym zobaczyc jak naruto podczas walk uzywa wiecej niz klony+rasengan :)
a teraz w zbijanego :)

Slyszalam tez teorie zgodnie z ktora Yondaime uniknal smierci podczas walki z Nine-Tails'em i obecnie zajmuje stanowisko Lidera Akatsuki (nie mam zdania na ten temat), chetnie sie dowiem co o tym myslicie.

niemozliwe, 4th stracił dusze podczas pieczetowania kyubiego w Naruto i nie ma prawa powrócic z brzucha boga smierci. tak samo jak nie powróca hokage 1,2 i 3 oraz rece oro :P

#5 Kiego

Kiego
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2006 - 13:54

a ja bym za wszelka cene chciał zobaczyc taki turniej pomiedzy wszystkimi ;D to by była jazda, alebo taka wielka bitwe - 1000 x 1000 i sie jada to musi byc dopiero widowisko xD

#6 kokon

kokon
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2006 - 14:58

Ja chce zobaczyć Hinate :) I ogólnie team Kurenai!

O do tego:

-twarz Kakashiego
-śmierć Sasuke (z rąk Naruto <-- wiem, ze to nie możliwe)
-NaruHina ;P
-Team Konohamaru!

#7 Sared

Sared

~fan

• User
  • PipPip
  • 177 postów

Napisano 10 grudzień 2006 - 15:05

A wiec tak:
-facjatę Kakashiego i jak zabija Kakuzu i Hidana
-nowego Rasengana na twarzy Orochimaru
-jakaś walkę Itachiego
-Lidera i tę babkę
-Kibę w akcji z Akamaru (bez skojarzeń ;))
-Sasuke błagajacgo o litość
-Madare!!
-liska na wolności

#8 Tooya

Tooya

~fan

• User
  • PipPip
  • 205 postów

Napisano 10 grudzień 2006 - 15:09

Smierc Naruto
Smierc Naruto
Smierc Naruto
I jeszcze smierc Naruto ;P

#9 QuantumSoul

QuantumSoul

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 762 postów

Napisano 10 grudzień 2006 - 15:19

Ja bym chciał zobaczyć:

+ po pierwsze inne wioski niż tylko Suna i Konoha, najbardziej to chyba Takigakure :) i Kumogakure, no ale pozostałe tez bardzo chętnie (Kusagakure etc.) No i oczywiście jakichś fajnych shinobi z tych wiosek i watki z nimi. Na razie był Kakuzu z wioski wodospadu ale to nukenin i nic dotyczacego wioski w zwiazku z nim nie było. Jednak imo już jest coraz bardziej watpliwe żeby pojawiali się "zwykli" shinobi z innych wiosek, bohaterowie już niestety za bardzo wzrośli w power skoro mogą postawić się nawet Akatsuki - jednym z najpowerfulniejszych shinobi w świecie Naruto. Jak zwykła Sakura kładzie członka Akatsuki to czy po pokonaniu ich (+ Oro) będzie jeszcze jakiś challenge dla bohaterów? :\

Co do szybkiego wzrastania siły postaci to nie podoba mi sie to, przypomina mi to DB ("dzięki ostatniemu treningowi mój poziom mocy wzrósł 10000xxx razy!") Dla przykładu w jednym rodziale mangi kakashi powiedział do Naruto: "to nie jest jedna z tych historii gdzie bohater może staje sie wielokrotnie silniejszy w ciągu kilku dni". A kilka stron, czy tez rodział dalej już mówił: "nieźle Naruto nauczyłes się w paru godzin tego co było przewidziane na kilkadziesiąt lat cięzkiego treningu" (no comments) albo "masz 2x więcej chakry niż ja (nie licząc ninetailsa) a jak sie postarasz to za pare dni możesz mieć 100 razy więcej (chapter 315)" - LOL

Niedługo się z tej serii zrobią kolejni Rycerze Zodiaku albo DBZ.

+ chciałbym jeszcze zobaczyć bardziej rozszerzone watki dotyczące różnych postaci np Kisame, Zetsu, Deidara z Akatsuki (myśle że to na pewno będzie)

Natomiast co do watku Sasuke-Itachi to myślę że będzie tak, że Sasuke po walce z Itachim jednak nie zabije go gdyz stwierdzi że to jednak jego brat i stanie się dobry, ale Itachi i tak zginie (może przez Orochimaru albo przez nadużycie Mangekyou Sharingan)

+ swego czasu chciałem bardzo zobaczyć rychłą śmierć Orochimaru ale jednak już sie przyzwyczailem do tego typa :)

#10 Miniupuchaty

Miniupuchaty
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2006 - 15:27

Ja bym chetnie obejzal
Rozwalenie konohy
Smierc naruto
Walke sasuke vs kakashi

#11 QuantumSoul

QuantumSoul

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 762 postów

Napisano 10 grudzień 2006 - 15:28

Śmierć Naruto = koniec serii a tego chyba nie chcemy :P Chociaż w sumie....
Mogliby Naruto i Sakura zginąć i w dalszych odcinkach walczyłby już np. sam Kakashi albo Yamato :)
Albo mogliby nakręcić następny sezon pt.: "Yamato" :P
W jednym chapterze mangi (walka Sakury z Sasorim) gdzie było cały czas o Sakurze była informacja że z powodu zmiany profilu głównych wątkow seria zmienia nazwę na "Sakura" :D

#12 marianovic

marianovic
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2006 - 16:29

kakashi ma msa dzieki tworzeniu kilkunastu pieczeci.

-ja chcialbym zeby naruto walczyl bardziej efektowownie. jakis Fuuton ruma kuma no jutsu. Fuuton sraka braka no jutsu. Fuuton besti kesti no jutsu. Ninpou kuyichiose no jutsu i jak wygladaja teraz jego summony :). W ogole bym chcial summony zobaczyc.
-chcialbym zobaczyc jirayie
-chcialbym zobaczyc shino
-chcialbym zobaczyc nowe bijuu
-chcialbym zobaczyc team konohamaru
-jakis nowy blood limit :) takie wejscie kimimaro zrobilo mandze dobrze :)
-zetsu w akcji
-tobi w akcji
-gaara + naruto vs akatsuki :)

#13 Sharik

Sharik

Ka-mai

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2079 postów

Napisano 10 grudzień 2006 - 17:45

Najglupsza i pozbawiona argumentow teoria :)

#14 Azalia

Azalia

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1439 postów

Napisano 10 grudzień 2006 - 18:13

taaa przy każdej dźga się innym palcem w sharingana...=="

-tobi w akcji

już raz jak był to prawie się z życiem pożegnał...

#15 Suna

Suna

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1416 postów

Napisano 10 grudzień 2006 - 20:02

Ok, teraz ja :). Wiec, od poczatku:

jaka młodość? Cały czas trwa jego mlodosc, a to zanim stal sie ninja sprowadza sie do tego, ze byl odtracony przez reszte mieszkancow. Co jeszcze moze byc w tej mlodosci? o_O

Na przyklad to:

narodziny Naruto kto byl jego matka a kto byl jego ojcem

i oto glownie mi tutaj chodzilo (w duzym skrocie). Fakt, ze nie sprecyzowalam tego jak nalezalo, ale robie to teraz:).

Teoria Naruto jak reinkarnacja Yondaime obala jeden fakt. Yellow Flash zyl kiedy Naruto sie urodził. Pare chwil, ale jednak. ;<

Sharik=> Niekoniecznie! Z tego co mi sie wydaje, nigdzie nie bylo dokladnie powiedziane ze Yondaime zyl kiedy urodzil sie Naruto. W anime scena przedstawiala sie nastepująco: widzimy na niej Yondaime stojacego na żabie + glos Trzciego opowiadajacy o tym ze tamten (Yondaime) poswiecil swoje zycie etc, zaraz pozniej jest przeniesienie na ujęcie nowonarodzonego Naruto z pieczecia na brzuchu.< Natomiast w mandze, chyba wogole tej sceny nie bylo.>Mozliwe, ze Czwarty zyl gdy Naruto byl juz na swiecie, ale chyba nie jest to pewne w stu procentach. Mozliwe, ze dusza Czwartego opuscila cialo, wraz z momentem przyjscia na swiat Naruto->wowczas moja teoria wciaz, mialaby racje bytu. Osobiscie polecam obejrzec serie patrzac na Naruto zgodnie z ta teoria :), naprawde cos w tym moze byc. A nawet jezeli teoria jest bledna (ktora to mozliwosc, oczywiscie takze zakladam), to i tak warto przynajmniej przez chwile spojrzec na sprawe z tej perspektywy. Pamietam, ze w odcinkach z Ebisu (wtedy kiedy cwiczyli w goracych zrodlach chodzenie po wodzie, zaraz na chwile przed tym jak w serii pojawia sie Jiraya), Ebisu patrzac na Naruto myslal rzeczy, ktore wyraznie wskazywaly na tą mozliwosc, o ktorej tu mowie.

Slyszalam tez teorie zgodnie z ktora Yondaime uniknal smierci podczas walki z Nine-Tails'em i obecnie zajmuje stanowisko Lidera Akatsuki (nie mam zdania na ten temat), chetnie sie dowiem co o tym myslicie.

niemozliwe, 4th stracił dusze podczas pieczetowania kyubiego w Naruto i nie ma prawa powrócic z brzucha boga smierci. tak samo jak nie powróca hokage 1,2 i 3 oraz rece oro :P

Pamietam, ze dusze zabrane przez Death God'a maja byc stracone/pożarte i wiecznie uwiezione w walce w jego brzuchu. Sama, jak juz pisalam wczesniej, nie mam na ten temat zdania, dla formalnosci i jako ciekawostke, pozwole sobie przytoczyc posta dot. teorii o ktorej tutaj wspomnialam:

niestety w najnowszysch odcinkach mangi niema wyjasnienia czy naruto jest synem sondka niewiem jak sondaime za sealowal kyubiego w naruto ale istnije przypusdzczenie ze nie uzyl demonicznego paktu z bogiem smierci i ze jst teraz liderem akatsuki

(!)
Naprawde?! czy to lol jest...? W koncu mogl sie pojawic jakis hmm...nieoczekiwany zwrot akcji XD;
bo ja nie mam pojecia co jest w nowych odcinkach poza kilkoma spoilerami (<-niestety).

nie to jest przypuszczenie na serio a nie na lola

Oto jak sie ta sprawa przedstawia. Death God'a widza jedynie osoby ktore uczestnicza w tym pakcie, tak wiec jedynie Yondaime mogl widziec podczas swojej walki Death God'a i Trzeci niekoniecznie musial znac sprawe dokladnie i wiedziec jak wygladala ona w realu.>

co do watku Sasuke-Itachi to myślę że będzie tak, że Sasuke po walce z Itachim jednak nie zabije go gdyz stwierdzi że to jednak jego brat i stanie się dobry, ale Itachi i tak zginie

Niestety, tez stawiam na to ze w finale prędzej zginie, niz bedzie żyl. Nie chce aby tak bylo>AAAAAAAAAA!!!!!1 :), ale jednak stawiam na taki przebieg wydarzen. Zakladam tez mozliwosc, ze Itachi zginie z ręki Sasuke, i ze na chwile przed jego smiercia Sasuke bedzie żałował ze jednak go zabil, ale wtedy bedzie juz zapozno by cokolwiek zmienic.

Ja chciałbym zobaczyć (...) * Sakurę zalecająca się do Naruto, to byłby ciekawy widok.

Stawiam na to, ze moze sie cos takiego pojawic. Chociaz jezeli chodzi o pairingi zwiazane z Naruto, to definitywnie chcialabym by dostal sie on Hinacie:).

#16 Himura

Himura

~fan

• User
  • PipPip
  • 150 postów

Napisano 10 grudzień 2006 - 20:39

-smierc Sasuke (kamisama please make my wish come true!)
poprostu nie trawie tej postaci no kurde nie dosc ze zachowuje sie jakby byl jakims "THE CHOSEN ONE" to ma kompleks brata itp. a no i jest strasznie MHROCZNY^^
-Naruto/Hinata pairing bo lubie ten motyw
-Gaara robiacy krwawa laznie kilku panom/paniom z Brzasku
-Shikamaru w reklamie Nikoret
-Happy End bez Sasuke i placzacej Sakury

#17 Hatari

Hatari
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2006 - 20:57

->Wiecej o Yondaime. Cokolwiek (?) : Czy zyje czy nie, czy jest tym Liderem czy nie, czy jest ojcem Naruciaka czy tez nie, ja juz się pogubiłam w tych teoriach i nie wiem nic ><
Btw jak przeczytałam teorię Suna no Temari to stwierdziłam, że to nie jest takie głupie ale jestem na nie. Jesli to byłaby jego reinkarnacja to powinni byc bardziej zbliżeni charakterem. Yondi był geniuszem nie wiem dla mnie wydawał sie bardziej opanowany Naru uchodzi za młotka i jest lekko nadaktywny(pomine kwestię, że niby teraz ma go przewyższyc umiejętnościami) tzn wydaje mi sie że ogólnie powinno występowac między nimi wieksze pdoobieństwo. Sama nie wiem jak się do tego ustosunkowac ale jestem cichą zwolenniczką teori, że Yondi jest ojcem Naru więc to by się wykluczało. Ciekawa koncepcja aczkolwiek mnie nie przekonuje...
-> Kakashi bez maski *.*
-> Oro zabity przez Saska, Sasek zabity przez Itacha, Itach zabity przez Naru w ramach pomsty przyjaciela >< (choc pewnie Itacz oślepnie i dzieki temu Sas jednak pomści klan ehh...)
-> Kto jest ojcem Konohamaru
-> Gaara w jakiejs walce z Aka chociażby, albo wiecej na temat jego zycia i całej reszty gdy nie ma już demona.
-> Nowe umiejętności Naruto ewentualnie co on robił przez cały ten czas treningu z Jiraya
-> Rozwinięcie postaci Kabuto jego historia itd.
-> Wydarzenia które przyczyniły sie do wymordowania klanu przez Itacha, jego pierwsze spotkanie z Aka.

Dobra tymczasem to to ale napewno mi sie jeszcze przypomni cos to dopisze =D

#18 QuantumSoul

QuantumSoul

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 762 postów

Napisano 10 grudzień 2006 - 21:09

Btw jak przeczytałam teorię Suna no Temari to stwierdziłam, że to nie jest takie głupie ale jestem na nie. Jesli to byłaby jego reinkarnacja to powinni byc bardziej zbliżeni charakterem. Yondi był geniuszem nie wiem dla mnie wydawał sie bardziej opanowany

Ale Jiraya mówił (myślał) podczas treningu że Naruto jest zupełnie jak Yondaime w młodości :) Wygląda na to że w serii Yondaime to odpowiednik Naruto tak samo jak Obito.

-> Kto jest ojcem Konohamaru

Stawiałbym na to ze ktoś kto został zlikwidowany przez Kyuubiego.

#19 Suna

Suna

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1416 postów

Napisano 10 grudzień 2006 - 21:51

->Wiecej o Yondaime. Cokolwiek (?) : Czy zyje czy nie, czy jest tym Liderem czy nie, czy jest ojcem Naruciaka czy tez nie, ja juz się pogubiłam w tych teoriach i nie wiem nic ><

Obecnie chyba najbardziej uznawaną jest teoria, zgodnie z ktora Yondaime jest Ojcem Naruto, i ze nie przezyl incydentu z Kyuubim. Liderem imho prawie napewno nie jest, teoria ktora wrzucilam ( ta dotyczaca Lidera)-> to raczej ciekawostka, chociaz wg mnie- warta przedyskutowania.

Ciekawa koncepcja aczkolwiek mnie nie przekonuje...

I ja takze sie przy niej nie upieram:). Poprostu wiele rzeczy w serii moze na taka opcje wskazywac, zwlaszcza te o ktorych pisalam w poprzednim poscie/postach, w tym topiku. Teoria o tym ze Yondaime to Ojciec Naruto, takze jest jak dla mnie jak najbardziej godna uwagi i przekonywujaca (o czym tez wczesniej pisalam).

-> Wydarzenia które przyczyniły sie do wymordowania klanu przez Itacha

Mysle, ze tego juz raczej nie bedzie. Co mialo byc odnosnie wymordowania klanu Uchiha- to pokazali. I pokazali to w taki sposob, ktory bardziej wskazywal na to, ze juz nic wiecej o tym nie bedzie, niz ze pojawi sie jakas scena dodatkowa. Osobiscie uwazam, ze wyjasnienie ktore Itachi podal Sasuke (dotyczace tego dlaczego wymordowal swoj klan i rodzine), bylo wystarczajace, szczere i mowilo samo za siebie. Chociaz oczywiscie niczego nie mozna byc pewnym, mozliwe ze jednak cos jeszcze na ten temat pokaza, choc wątpie O_o .

Btw jak przeczytałam teorię Suna no Temari to stwierdziłam, że to nie jest takie głupie ale jestem na nie. Jesli to byłaby jego reinkarnacja to powinni byc bardziej zbliżeni charakterem. Yondi był geniuszem nie wiem dla mnie wydawał sie bardziej opanowany Naru uchodzi za młotka i jest lekko nadaktywny(pomine kwestię, że niby teraz ma go przewyższyc umiejętnościami) tzn wydaje mi sie że ogólnie powinno występowac między nimi wieksze pdoobieństwo.

Ale Jiraya mówił (myślał) podczas treningu że Naruto jest zupełnie jak Yondaime w młodości :) Wygląda na to że w serii Yondaime to odpowiednik Naruto tak samo jak Obito.

Trzeba tez pamietac o tym, ze nie zostaly przedstawione zadne dane dotyczace mlodosci Czwartego (EDIT: pomijajac oczywiscie to co powiedzial Jiraya!!!), a Naruto troche wydoroślał, kiedys pewnie jeszcze bardziej spoważnieje. Mozliwe, ze z Yondaime nie bylo tak samo, jednak moglo tez byc w jakims stopniu podobnie. Tak czy inaczej, pomiedzy obiema postaciami jest cala masa podobienstw, i praktycznie pewne jest ze sa ze soba spokrewnione. Pewne nie jest tylko to w jaki sposob, ale napewno wczesniej czy pozniej bedzie to wyjasnione.

#20 0kash

0kash

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1395 postów

Napisano 10 grudzień 2006 - 23:06

Ja od ZAWSZE chciałem ujżeć pojedynek Uchiha vs Hyuuga(!)

#21 marianovic

marianovic
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2006 - 23:11

dowod 1
Dołączona grafika
dowod 2

To begin Kakashi formed a handseal to change his normal three tomoe Sharingan into a new Mangekyou form. He then focused on an area of his target. The surrounding area then began to warp and collapse in on itself, quickly reducing the surround area to nothingness. The technique will thus essentially transport the focused area away to another location. The technique caused a huge strain on Kakashi, utilizing a great deal of chakra. He was able to use the technique twice in succession and then revert back to three tomoe, it is unknown how many times he could use it before total exertion.

http://www.leafninja...utsu-11.php#003

#22 Fallriv

Fallriv

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1817 postów

Napisano 10 grudzień 2006 - 23:29

Ja tam chce zobaczyc Kyuubi Gaiden xD Jak to spotkal Madare, jak to Yondi zapoznal go ze swoim synkiem itp.

No i chialbym, zeby ostatnia strona mangi wygladala tak jak ten art:

Dołączona grafika

Szkoda, ze to raczej niemozliwe;x

#23 Hatari

Hatari
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2006 - 23:50

Ale Jiraya mówił (myślał) podczas treningu że Naruto jest zupełnie jak Yondaime w młodości :)

Eh ale to chyba bym naciągała bardziej pod teorię z ojcostwem. Nie pamiętam dokładnie ale przy scence w barze gdy znaleźli Tsunade Jiraya powiedział aby nie porównywac nikogo do Czwartego bo on był wybitnym shinobi (kurde nie chce mi się szukac tego chapa ale jakos tak to leciało) czyli to nie było tak do konca =="

Wygląda na to że w serii Yondaime to odpowiednik Naruto tak samo jak Obito.

W tej serii każdy komus odpowiada to sie widzi chociażby po sanninach ;) np Tsunade-> Sakura.

tawiałbym na to ze ktoś kto został zlikwidowany przez Kyuubiego.

Hm może ale głupio, że Konohamaru nigdy o nim nie wspomina to to samo jak z Narutem, który nigdy nie zastanawia się gdzie sie podziali rodzice dlatego brakuje mi tego elementu mocno....

Mysle, ze tego juz raczej nie bedzie.

Zależy jesli rzeczywiście to były jedyne motywy to i nie będzie ja się inspirowałam trochę tą teoria z Tengu i całą resztą poza tym byłby niezły przekrent gdyby się jednak okazało, że ktoś Itaczowi pomagał (to było wałkowane w topicku o Maandarze też boajze czy gdzieś tam...)

Tak czy inaczej, pomiedzy obiema postaciami jest cala masa podobienstw, i praktycznie pewne jest ze sa ze soba spokrewnione. Pewne nie jest tylko to w jaki sposob, ale napewno wczesniej czy pozniej bedzie to wyjasnione.

Si si i to zapewne sie okaże na końcu czyli jeszcze sobie poczekamy...

#24 Gogol

Gogol

~bot

• User
  • 5068 postów

Napisano 10 grudzień 2006 - 23:52

Kyubi gaiden^^
ha!! niezły pomysł :)

Uchiha vs Hyuuga(!)

popieram:P ja bym tam hyuudze kibicował :)

-> Kakashi bez maski *.*

niiiiieeeeeeeeeeeee, wtedy ta postac straci cały swój urok(i kto to pisze, facet :P)

#25 Yajirobei

Yajirobei

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów

Napisano 11 grudzień 2006 - 12:10

Co bym chciał zobaczyć:

* śmierć Sasuke i Sakury w męczarniach. Sakurę powinien zabić sam Sasuke. Sasuke powinien zginąć, gdy się poślizgnie na mydle w łazience, nieważne, byleby zginął.
* Więcej interakcji między członkami Akatsuki
* Przeszłość Hidana, czyli jak zostałem wyznawcą Jashin
* Mały epizodzik ecchi, jak Naruto podgląda nagie kunoichi w łaźni, należy się nam to ^^
* Hinata... Hinata? Hinata ... Hinata? Hinata .... HINATA!! Tak, więcej Hinaty niz różu!!
* Przeszłość Yondaime!! W ogóle dawać Yondi Gaiden ;)
* Jeśli moje przypuszczenia są prawdziwe, i to działania Akatsuki obudziły 15 lat temu Kyuubiego, to chciałbym to zobaczyć (walka Kyuubi vs Yondi w/Konoha vs Akatsuki w/Madara)
* Jak Naruto traktuje Sakurę tak, jak na to zasługuje :)
* Chciabym więcej informacji o członkach Aka, szczególnie Sasorim, Deidarze, Tobim, Hidanie ...
* Ostatnią członkinię akatsuki, jak zabija kogoś i potem wylizuje jego krew. Mniam!
* Jak Haku i Sai biorą ślub
* Jiraiyę w końcu z Tsunade
* trochę pairingów, zamiast kolesi robiących ramen ....
* dowiedzieć się, które jinchuuriki ma Aka
* Naruto na misji w innym składzie, np N, Shika, Hinata
* Anko zabijającą Oro
* pisałem, że chcę by Sakura szczezła?
* jak Yondi i Hiashi aranżują ślub swych pociech przed ich narodzinami (mała scenka a jak cieszy ;))
* więcej o innych wioskach
* Yugito ... :(
* śmierć Sakury
* Akatsuki!!
* NaruHina!! ChouIno!! ShikaTema!! LeeTen!!
* gaiden z Sakumo
* śmierć Sakury

Co do innych teorii:
Yondaime nie jest reinkarnacją Naruto. Z powodu ich wyjątkowego podobieństwa są tylko dwie możliwości: a). Yondaime jest ojcem Naruto; b). Naruto jest klonem Yondaime, którego stworzyła Konoha tylko i wyłącznie by, jakby co, umieścić w dzieciaku demona. Dlaczego zaś Yondi jest ojcem, a nie żadnym innym krewnym, to juz swego czasu opisałem na tym forum, w dość sporym poście, notabene chyba swoim pierwszym czy drugim :)

Śmierć Naruto? Na razie niemożliwe, śmierć głównego bohatera przed końcem mangi? Tak się raczej nie stanie, jedynie Naruto może umrzeć w ostatnim chapterze, lub 1-2 przed, np chroniąc wioskę przed Kyuubim, a pośmiertnie zostaje Hokage, czy coś. Ale na obecnym etapie jest to niemozliwe ... Chyba nie chcecie by, jeśli to się stanie, to seria przejęła imię od różowej?? :) Quantum, nie żartuj tak sobie, to nie było zabawne :D

Tooya, aleś Ty zaciekly w swojej nienawiści. Nie rozumiem Cię stary. Zobacz na mnie ... Czy ja gdziekolwiek się powtarzam, żeby ktoś miał umrzeć, bo go nie lubię? [śmierć sakury, do cholery!!] No właśnie ... ;)

Sared:
1. jakąś walką Itachiego -> zobaczysz Sas vs Ita
2. Lidera i tę babkę -> jak dla mnie zabrzmiało dwuznacznie ...
3. Sasuke błagającego o litość -> jw

Sharik
, też bym chcial zobaczyć Aka, co robiło od samego początku. A początki wydaje mi sie mają dawno temu ... :)

Suna no Temari:
1). Sasori pewnie poznał Deidarę w Aka, jak go zobaczył to się pewnie załamał ;P
2). przeszłość poprzednich Hokage -> no chciałbym zobaczyć jak umarli 1 i 2
3). siostra Hinaty - Hanabi. Tak, chętnie bym zobaczył, jak umawia się Konohamaru :P I jak kopie tyłek ... wielkiej i niepokonanej Sakurze :)

No i chyba śmierć Sakury, bo nie wspomnialem tego jeszcze.

#26 mcduff

mcduff

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1201 postów

Napisano 11 grudzień 2006 - 13:37

Ja nie napiszę, jakie sceny chciałbym zobaczyć, albowiem dział hentai jest gdzie indziej, więc muszę się trzymać topicu xD

#27 Rhapsody

Rhapsody
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2006 - 15:31

mcduff, jak zobaczyłem, że napisałeś w tym topicu to odrazu wiedziałem jaki chrakter będzie miała twoja wypowiedź XD Jeszcze tu tylko Sanzo brakuje :-)

A ja napiszę co bym chcial zobaczyć: 4Hokage x Hinata(po timeskip'ie) :-]

I jak ktoś gdzieś wyżej napisał Uchiha vs Hyuga, a konkretnie to Neji vs Sasuke (obaj po timeskipie)

I ja bym bardzo chcial zobaczyć jak Naruto w Kyubi Mode z ogonami wykonuje jutsu gdzie potrzebne są pieczęcie (extra by to wyglądało)

No i jeszcze jak juz nieraz pisałem, chcialbym zobaczyć jak po timeskipie u boku Naruto Walczy Gamakichi (wielkości mniej wiecej Gamabunty), albo Gamakichi i ten jego brat razem z Naruto i wtedy mogli by być wielkości tak polowy rozmiarów Gamabunty (fajne by w 3 mogli kombosy robić)

#28 Kakashi_Wf

Kakashi_Wf
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2006 - 17:51

-Kakashi biorący ślub z jakąś panną...
-śmierć Sakury... (zgwałcona przez Saske XP)
-NaruHina
-Zobaczyć twarz lidera Aka...
-Itachi ginie ratując Sasuke i mówiąc mu że wpajał mu ta nienawiść specjalnie zeby byl silny ;>

Pozniej moze dopisze....

#29 Fallriv

Fallriv

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1817 postów

Napisano 11 grudzień 2006 - 22:22

No ja tez bym chcial zobaczyc Naruto robiacego pieczecie pod wplywem kyuubiego... co ja gadam - niech Naruto zrobi jakiekolwiek pieczecie! Czy on tylko rasengany i kage bunshiny musi robi;< (co prawda robi pieczec do kage bunshin, ale taka to i ja zrobie xD).

#30 Suna

Suna

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1416 postów

Napisano 12 grudzień 2006 - 00:02

są tylko dwie możliwości: a) (...) b). Naruto jest klonem Yondaime, którego stworzyła Konoha tylko i wyłącznie by, jakby co, umieścić w dzieciaku demona.

Ta teoria wydaje mi sie jeszcze bardziej abstrakcyjna niz ta moja:). Ja wiem, ze coprawda w serii byly juz takie rzeczy jak np. operacja wymiany oka, czy drugie formy pieczeci tych od Dźwięku, ale zeby klonowanie >?! :)

Dlaczego zaś Yondi jest ojcem, a nie żadnym innym krewnym, to juz swego czasu opisałem na tym forum, w dość sporym poście, notabene chyba swoim pierwszym czy drugim :)

Chętnie przeczytam, (zwlaszcza, ze ta teoria prawie napewno zgadza sie z tym jak jest w istocie), niestety dopiero za jakis czas.->Dzialy takie jak 'Naruto Manga' oraz 'Domysły/Spekulacje' staram sie narazie omijac szerokim łukiem :), ->nie przeczytalam jeszcze wszystkich odcinkow mangi, ktore sie ukazaly (jestem przy trzystadwudziestymosmym:)), i w obawie przed spoilerami roznego rodzaju wole narazie poczekac z czytaniem wielu topikow ktore mnie interesuja (czesto nawet znacznie bardziej O_o, niz te w ktorych do tej pory pisalam).

Sasori pewnie poznał Deidarę w Aka, jak go zobaczył to się pewnie załamał ;P

Ja tymczasem nadal zywie troche nadzieji na to, ze Deidara to laska:) , i jezeli tak jest-> to chyba nie byl to az taki zly widok jak mowisz xD, (wg mnie ^_^ ).

Uchiha vs Hyuga

Nie wiem czemu, ale mam wrazenie ze walka miedzy Uchiha i Hyuuga... raczej sie nie pojawi:).

#31 Yajirobei

Yajirobei

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów

Napisano 12 grudzień 2006 - 01:06

[Ta teoria wydaje mi sie jeszcze bardziej abstrakcyjna niz ta moja:). Ja wiem, ze coprawda w serii byly juz takie rzeczy jak np. operacja wymiany oka, czy drugie formy pieczeci tych od Dźwięku, ale zeby klonowanie >?! :)

Nie jest taka abstrakcyjna, w końcu mamy Yamato, które jest klonem Pierwszego i dzieckiem z próbowki. Z Narutem też mogłoby być podobnie ... Ja sam jednak skłaniam się do tego, że Naruto to syn Yondiego (99% pewność). Ale w tym 1% dopuszczam tą drugą możliwość ...

Chętnie przeczytam, (zwlaszcza, ze ta teoria prawie napewno zgadza sie z tym jak jest w istocie),

To raczej było podsumowanie i przemyślenie większości istniejących teorii ...

Ja tymczasem nadal zywie troche nadzieji na to, ze Deidara to laska:) , i jezeli tak jest-> to chyba nie byl to az taki zly widok jak mowisz xD, (wg mnie ^_^ ).

Po pierwsze żartowałem, szczerze mówiac, Sasori zapewno w ogóle się nie przejął, kogo ma za partnera. Sasori pewnie by się mógł dogadać z każdym, no może poza Hidanem, który byłby dla niego za głośny ...
Co do Deidary: ja też żywiłem taka nadzieję do jednego chaptera, gdzie pewna interakacja między nim a innym członkiem Aka pogrzebała moje nadzieje. Nie spojleruję bo to mniej więcej był chapter 331 czy 332.

Uchiha vs Hyuga

Nie wiem czemu, ale mam wrazenie ze walka miedzy Uchiha i Hyuuga... raczej sie nie pojawi:).

Jak nie? Sasuke zabija Sakurę, z zaskoczenia atakuje Naruto, a Hinata mu przeszkadza i posyła Mścicielka na tamten świat. Podobałoby mi się to.

Kakashi biorący ślub z jakąś panną...

On się pobierze z Gai'em najwyżej ...

Prędzej czy później to życzenie zostanie spełnione

-Itachi ginie ratując Sasuke i mówiąc mu że wpajał mu ta nienawiść specjalnie zeby byl silny ;>

To juz będzie show w stylu "Niewolnica Isaura" czy inna "Esmeralda".

A ja napiszę co bym chcial zobaczyć: 4Hokage x Hinata(po timeskip'ie) :-]

Nie wiem czy chodziło Ci o 6Hokage (Narut) x Hinata, czy zamierzasz w cudowny sposób wskrzesić Czwartego?? Poza tym, jeśli zaszczepiono demona w nowonarodzonym dziecku, to Naruto urodził się 10 października (zbyt zdecydowany jest na Wagę moim zdaniem, oj chyba się autorowi coś powaliło ...) a Hinata 27 grudnia ... Z prostego rachunku to Yondi nie żył już od 78 dni .... Ciężko nawet we wspominkach ich razem umieścić ... ^^

Mcduff, też bym chciał pewnie zobaczyć te same sceny co Ty ... Ale to tylko na innych stronkach ... ^^"

#32 Suna

Suna

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1416 postów

Napisano 12 grudzień 2006 - 03:00

[Ta teoria wydaje mi sie jeszcze bardziej abstrakcyjna niz ta moja:). Ja wiem, ze coprawda w serii byly juz takie rzeczy jak np. operacja wymiany oka, czy drugie formy pieczeci tych od Dźwięku, ale zeby klonowanie >?! :)

Nie jest taka abstrakcyjna, w końcu mamy Yamato, które jest klonem Pierwszego i dzieckiem z próbowki.

O tym nie wiedzialam. Widocznie nie doczytalam do tego chaptera, albo tez- nie przeczytalam czegos uwaznie. Anyway-> nawet jezeli (!), w serii pojawilo sie tez klonowanie (co za abstrakcje ^_^ ...), to w przypadku Naruto>takie rozwiazanie byloby jednak conajmniej irytujace (przynajmniej dla mnie), ehh...

z zaskoczenia atakuje Naruto, a Hinata mu przeszkadza

xD

Kakashi biorący ślub z jakąś panną...

On się pobierze z Gai'em najwyżej ...

A zawsze mi sie wydawalo, ze Kakash jest juz zarezerwowany dla... Iruki ^_^ ...

Prędzej czy później to życzenie zostanie spełnione

Ja tez! Ja tez! :) ...na to czekam. Chociaz moje emocje troche opadly, wraz z chwila gdy w jednym z postow w innym temacie, przeczytalam ze ma tatuaze. Jednak mimo wszystko, odkrycie postaci Lidera-> to wciaz bardzo oczekiwany przeze mnie moment :).

#33 Gogol

Gogol

~bot

• User
  • 5068 postów

Napisano 12 grudzień 2006 - 08:29

tatuaz to tylko domysł, równie dobrze mogałby to byc plama tuszu na mandze :P
a co do twarzy pokazywanych to ja tam wolę ta babke zobaczyc jakos bardziej mnie rajcuje :)

#34 randal20

randal20

~fan

• User
  • PipPip
  • 269 postów

Napisano 12 grudzień 2006 - 09:09

-Scena w Ktorej (magicznie zmartwychwstaly) Yondi Mówi Naruciakowi "Naruto Ajm Jur Fater"

-MS u Sasuke
-Uczen Kontra mistrza Kakash vs. Sas
-Smierć Oro z Reki Sasa
-Walke Jiraya vs. Itachi (of course Jiraya Pada)
-Naruto & Sasuke vs. Itachi ( oboje przegrywaja , ale utrzymuja sie przy zyciu )
-Po w/w walce Lecza ich Ino i Sakurka (Ino - Sasa , Sakurka - Naruciaka ) i odkrywaja ze czuja cos do siebie blablabla.......
-Itach zabija AL i porywa Ino & Sakurke :D
-Super duper fuuton sruton rasengan patengan Naruciaka polaczony z Mega Nagashi co wszystich zgasi Chidori Sasa w Piersi Itacha
-Cosik Wiecej O Hidanie i Kakuzu
-A.N.B.U !!
-Pozostałych Członków Grupy "7 Mistrzów Kosałki z Wioski Mgły"...........
-Jakiegs czlonka Klanu Kaguya
-Dorosla Samotna Hinate siedząca w Dojo i uczaca Nowe pokolenia Hyuuga ( Powiesza mnie za to ;] )
-Cos w stylu Konoha XX lat pozniej i pokazanie all postaci co tam sobie porabiaja ^^

Jak cosik wpadnie jeszcze do lepetynki to dopisze......

#35 Dakki

Dakki

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1439 postów

Napisano 12 grudzień 2006 - 16:34

- ja chce zobaczyc filera w rolach glownych: Oro, Kabuto i Sasuke... jakas porabana przygode XD
- ja chce by Kakashi wzial sie za jakas fajna babke, ozenil sie i mial dzieci ;] (by nie konczyl jak Jiraya ^^')
- zeby w jakims rozdziale okazalo sie, ze Naruto jak najbardziej wie, kim byli jego rodzice ^^' (w sumie nigdy nie mowil, ze nie wie...)
- chce zobaczyc przeszlosc Kabuto (i co go do tego sklonilo, ze jak grzeczny piesio lata za Oro (milosc?!... no co... lubie yaoice XD))
- chcialabym zobaczyc co porabia Hanabi ^^ (bo tak sie chyba zwala)
- chcialabym by Neji jako jounin otrzymal swoj team (koniecznie rozwydrzonych) 13-14'latkow ^^'
- chce zobaczyc jak Naruto daje buzi Hinatce ^//^
- chcialabym poznac jakis team nieznany z pamietnych egzaminow na chunina (no bo krecimy sie w kolko przy tych samych postaciach)
- jakies samobojstwo jednego z bohaterow ^^''
- chcialabym takze lepiej pozanac postacie z Akatsuki ^.^
- i chcialabym, zeby cos wskazywalo jednak na to, ze Konoha nie jest pepkiem swiata ~~