Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

^sceny, które chcielibyście zobaczyć

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
637 odpowiedzi w tym temacie

#351 Wiki-chan

Wiki-chan
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2007 - 21:25

Hm...Chciałabym zobaczyć:
*Wskrzeszenie Deidary :P
*Rozpierduchę w Wiosce Liścia,którą zaczną Aka z nowo nabytym członkiem-Saskiem ^^'
*Yaoi-Wskrzeszony DeixSasori ^^'
*Masturbacja Sakury O_o'
*Sakurę,która zaleca się do Naruto,a ten ją spławia bo zaręczył się z Hinatką-to by było spełnienie marzeń <3
*Mmmm...śmierć Sakury i Gaary.Niech mnie fanki nie zabiją.Po prostu go nienawidzę =='
*Ostatni chapter,w którym Tsunade umiera i mówi:"Zróbcie z Naruto Hokage" XD
No cóż...Mi tam nie przeszkadza głupia fabuła w mandze...Bo ja i tak będę czytać Naruto.

#352 Cyt-o-cyt

Cyt-o-cyt
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2007 - 20:48

ja bym chciała zobaczyć walke Orochimaru z Itachim x3 nie wiem czemu, ale wydaje mi sie, ze byłaby baaardzo interesująca ^^

*Mmmm...śmierć Sakury i Gaary.Niech mnie fanki nie zabiją.Po prostu go nienawidzę =='

Wiki-chan, dlaczego go nienawidzisz?? x3

#353 domek_13

domek_13
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2007 - 21:12

Ich walka byla w mandze ale bardzo krótka... o ile wogole mozna by to bylo nazwac walka . Moze potyczka.

A co do moich scen jakie chcialbym zobaczyc to chcialbym zobaczyc jak Naruto z Saskiem we dwóch są Hokage tak jak pierwszy i drugi i zeby sie caly czas kłócili.
Żeby wybuchla jakas wojna miedzy wioskami i zeby wlasnie ta ekipa Shino Kiba Shikamaru Neji Lee i cala reszte (wiecei o co mi chodzi) razem walczyli.
A i chcialbym coś wiecej zobaczyc akcji w wykonaniu Anbu. Przeciez to niby taka elitarna jednostka i wogole jej nie widac :P

#354 Mystic

Mystic
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2007 - 20:20

Chciałbym zobaczyć jak wszyscy członkowie Akatsuki, z powodzeniem schwytają wszystkich jinchuuriki'ich. Następnie po wyssaniu z nich demonów, zachowują ich moc w sobie i stają się niepokonaną potęgą na całym świecie. Wszystkie wioski podporządkują się organizacji Akatsuki i staja się od nich zależne. He he.

#355 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2007 - 20:54

ja bym chciała zobaczyć walke Orochimaru z Itachim x3 nie wiem czemu, ale wydaje mi sie, ze byłaby baaardzo interesująca ^^

taka walka była,szkoda że nie pokazali:P wygrał itachi

#356 Saburo

Saburo

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 574 postów

Napisano 27 sierpień 2007 - 20:59

Chciałbym zobaczyć:
Naruto wykonującego Flying Thunder God Technique.
Naruto unika ciosu sakury l sam wykopuje ją na kilkaset metrów ;-P
Retrospekcję z rozmową rodziców dresa tuż przed śmiercią Minato (zakładam że Kushina wtedy jeszcze żyła).

#357 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 27 sierpień 2007 - 22:13

Naruto unika ciosu sakury l sam wykopuje ją na kilkaset metrów ;-P

o to byłoby piękne (ale lepsze niż wykpoanie byłoby pieprznięcie rasengan'em)

Cyt-o-cyt napisał/a:

taka walka była,szkoda że nie pokazali:P wygrał itachi

ciężko to nazwac walka widzimy tylko oro złapanego w gen (nie mylic z tsukuyomi to było zwykłe sharinganowe gen) , a później itachi'ego odcinającego mu ręke

#358 riza

riza
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2007 - 13:10

Co bym chciała zobaczyć?
1. Odrodzenie Deidary
2. Kakashi zakochany, całujący się z wybranką
3. Naruto, który daje sobie wreszcie spokój z Sakurą i dostrzega Hinatę^^
4. Sakura - tyle razy odrzucana przez Sasuke - on powinien wyznać jej uczucia, a ona mu na to, że woli jego braciszka x^^

#359 Sakuya

Sakuya

~fan

• User
  • PipPip
  • 243 postów

Napisano 28 sierpień 2007 - 17:58

Ja chciałabym zobaczyć:
*Kakashi Gaiden w Anime.
* przeszłość Yondaime i jak spotkał Kushinę
*śmierć Sasuke najlepiej z ręki Itachiego... tak XD

#360 len

len
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2007 - 18:08

Co bym chciała zobaczyć?

4. Sakura - tyle razy odrzucana przez Sasuke - on powinien wyznać jej uczucia, a ona mu na to, że woli jego braciszka x^^

Sadze, ze to juz by za bardzo podchodzilo pod tandetną telenowele..... ale ja uwazam ze moze Sakura by wreszcie przejrzala na oczy i moze zabralaby sie za jakiegos lepszego bohatera....

#361 agita_girl

agita_girl
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2007 - 20:11

ja bym chiała obejzec:
1.kakashi gaiden
2.yondaime w anime jak z kims walczy
3.wiecej razy itachiego xD
4.jak ludzicha z akatsuki porywaja naruto a sasuke tym razem wyrusza mu na pomoc
5.zeby sakura ciagle nie latala za sasuke

#362 Jola_

Jola_
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2007 - 23:54

A ja chciałabym zobaczyć śmierć Sasuke... ach te marzenia :D:D:D Tak xD zdecydowanie to scena którą bardzo chciałabym zobaczyć :D Nie żywię do niego jakiejś specjalnej niechęci xD Po prostu chciałabym żeby zginął ]:->

#363 moniaaa

moniaaa
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2007 - 00:58

O nie! Sasuke nie moze umrzeć!
Bez niego co by robił Naruto?
Hokager by został i koniec .
A z resztą uwielbiam tą postać i dla mnie straciłoby sens ogladanie jakby umarł. Tak jak zniecheciłam sie do ogladania po śmierci Gaary (mangi nie czytam) Jego tez uwielbiam.

A co do scen
Ja bym chciała zobaczyć scene jak Sasuke płacze. Ale nie dlatego, że go coś boli tylko przez wspomnienia bądź ze skruchy.
a także scena jak Sasuke odnawia klan :D
Tzn jego poszukiwanie partnerki i takie pierdoły :D

#364 Jola_

Jola_
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2007 - 01:32

O nie! Sasuke nie moze umrzeć!

Może może xD Tylko niestety pewnie tak się nie stanie :(

Bez niego co by robił Naruto?
Hokager by został i koniec

No właśnie :D Zostałby Hokage i nie zawracał sobie głowy Sasuke xD^^

A z resztą uwielbiam tą postać i dla mnie straciłoby sens ogladanie jakby umarł

Taka scena moim zdaniem, gdyby miała miejsce, byłaby gdzieś w ostatnim lub przedostatnim odcinku :P Wiec to chyba nie ma zanczenia xD

#365 riza

riza
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2007 - 11:21

Co bym chciała zobaczyć?

Sadze, ze to juz by za bardzo podchodzilo pod tandetną telenowele..... ale ja uwazam ze moze Sakura by wreszcie przejrzala na oczy i moze zabralaby sie za jakiegos lepszego bohatera....

Rzeczywiście brzmi to jak telenowela, ale chodziło mi właśnie o to żeby Sakura przestała dawać się mu lekceważyć xD A co najbardziej zaboli Sasuke? Jak kolejną rzecz odbierze mu starszy brat :) Ale nie przychylam się do waszych morderczych zamiarów wobec Sasuke!

#366 moniaaa

moniaaa
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2007 - 12:51

Ale nie przychylam się do waszych morderczych zamiarów wobec Sasuke!

to dobrze :D
już jesteśmy dwie :D

A co do płaczu Sasuke niech sobie płacze kiedy chce :P
Ja chciałabym to zobaczyć. Może byc nawet w ostatnim odcinku :P

#367 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2007 - 20:48

ja bym chciał zobaczyć wspomnienia kakshiego dotyczące śmierci Obito i misji z yondaime,bo z mangi to ciekawie pewnie by wyszlo na anime a do tego by dodali jakąś wzruszającą muzykę i git:)

#368 Crystal Demon

Crystal Demon
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2007 - 07:00

A ja w anime chcialbym zobaczyc jak hinata i naruto sie caluja ;] i caly podryw naruto do hinaty xd

#369 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2007 - 10:43

A ja w anime chcialbym zobaczyc jak hinata i naruto sie caluja ;] i caly podryw naruto do hinaty xd

no ale gdyby najpierw musial Naruto odkochać się od sakury,zmądrzeć trochę by siępołapać że hinata coś do niego czuję,a nawet gdyby pocałował Hinatę to pewnie by zemdlała:pale może kiedyś :)...

#370 moniaaa

moniaaa
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2007 - 12:19

Zgadzam sie z przedmówcą. Co do tego mdlenia
Ale to mogłoby być ciekawe :D
Jak Hinata zemdlała już jak weszła do szpitala i Naruto wisiał przy suficie i sie tak przed nim zatrzymałą i ten wzrok Kiby haha
To teraz by było niezłe. Zgon na miejscu by był chyba xD
Chciałabym to zobaczyć.
Albo może nie tyle żeby Naruto sie odkochał od Sakury tylko przez zwykły przypadek żeby sie pocałowali. Mniej wiecej chodzi mi o taka sytuacje jak z Naruto i Sasuke. Że ktoś go popchnął xD

#371 Elda22

Elda22
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2007 - 22:13

Ja chciałabym zobaczyć relacje między Minato i Kushiną ^^ to mogłoby być bardzo romantyczne xD i relacje między Flower i Peinem jeżeli coś do siebie czują ;)

#372 Freeman

Freeman

~random

• User
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 03 wrzesień 2007 - 18:55

Naruto z pełną siłą Kyuubiego
Walkę Naruto z Sasuke.....kolejną
Śmierć Orochimaru....sukinsyna nie znoszę

Pozdrowienia

#373 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 03 wrzesień 2007 - 20:24

nie wiem czy czytasz mange, ale oro zdechł

#374 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2007 - 20:42

Naruto z pełną siłą Kyuubiego

to niemożliwe bo wtedy to kyubi a nie naruto by walczył:P:)

#375 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 04 wrzesień 2007 - 14:41

Zdecydowanie chciałbym zobaczyć scenę, w której ci którzy traktowali Naruto jak śmiecia, odrzucali go i uważali za bestię, bili by brawo i dziękowali swojemu bohaterowi.
No i oczywiście odcinek 0 - tzn ostatnie wspólne chwile rodziców Naruto i walkę Yondaime vs Kyuubi.

#376 Kosmiczny

Kosmiczny

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1940 postów

Napisano 08 wrzesień 2007 - 20:55

Nigdy nie mów tak na Orochimaru w mojej obecości! To moja ulubiona negatywna postać xD

nie wiem czy czytasz mange, ale oro zdechł

Oro nie zdechł, Oro umarłł! xD A zresztą to było niesprawiedliwe, bo gdyby Orochimaru był w pełni sił to by rozpieprzył tego Sasuke ;P

A ja chciałbym zobaczyć Naruto jako Hokage. Zasłużył sobie chłopak na to;)

#377 NightShade

NightShade
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2007 - 22:19

[s] Oro nie zdechł, Oro umarłł! xD

Oro wiecznie żyw xD!

No dobra, back to the topic:

Moje biedne oczęta pragną ujrzeć:

* mało oryginalne: Sasuke vs Itachi i pognębienie tego pierwszego,
* cokolwiek z Kabutoro :p ,
* Karin vs Sakura - różowa wygrywa, wpada w poślizg i znika w przepaści bez dna xD (hm... no nie, aż tak bardzo źle jej jednak nie życzę :p)
* jakiś szpecjal z Akatsuki (może nawet Akatsuki: the Movie, hm?)

Jak na razie to tyle.

#378 juUnior

juUnior

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1832 postów

Napisano 26 wrzesień 2007 - 19:54

Ratowanie Naruto arc.. - tak, to bym chciał zobaczyć, bo:
szanse na taką sagę są duże, a to dlatego, że:
- wprawdzie wyglądałoy to na powtórkę sagi która już była, czyli ratowanie Gaary, tutaj nie chodziłoby o ratowanie "kage" - pierwsza różnica
- najprawdopdobniej już niedługo Naruciak znów wkroczy do akcji w mandze (chodzi mi o większą walkę), a co za tym idzie, kolejne postacie pójdą w odstawkę, ew. będą mieć po jednej krótkiej walce (wzoruje się coś na wzór part 1), więc gdyby była "Naruto rescue arc", inne postacie aniżeli Naruto mogłyby mieć swoje priorytetowe wkońcu walki w part 2 (znów wzoruje się na part 1, a właściwie na końcówce, gdzie każdy walczył w drodze po Saske), więc Neji i reszta mogliby mieć swoje naprawdę solidne walki, jeśli nie one on one, to na pewno powiedzmy 2 na 1.
- taka saga nie musi się skończyć tym, że Naruto zginie, więc mam trzy wersje:
1. Naruto nie ginie, zostaje uratowany za nim Aka zabiorą mu demonka, dalej Naruciak będzie "specjalny"
2. Naruto ginie i zostaje wskrzeszony przez Tsunade, która przypłaca to życiem, a w ten sposób zwolni się miejsce na hokage dla Naruciaka (wtedy już będzie prawdopdobnie ostatnim jinchuuriki w swoim świecie i końcówka mangi)
3. Za nim wogóle Aka przystąpi do wysysania, drużyna z jakiś shinobi z Konohy wpadnie i zacznie się batalia/poszczególne pojedynki i Naruto nie ucierpi :x
- podczas takiej sagi do walki znów mogliby wziąć udział wspaniała trójka z wioski piasku, czyli Temari, Kankurou i... Gaara, który w ten sposób mógłby co nieco potłumaczyć, co się z nim działo, gdy nie ma/nie miał demonka
- taka saga była by jeszcze bardziej realna, gdyby było to już po uratowaniu Saske arc (kolejna?) a wtedy Saske mógłby wkońcu ratować swojego "przyjaciela"

Wymieniłem takie moje przypuszczenia, ale najbardziej trafnym argumentem z tych wszystkich jest to, że inni bohaterowie mogliby mieć swoje własne super walki, które oscylowąły by w conajmniej 3/4 chapterach. W ten sposób part 2 mógłby dorównywać part 1, a dla MNIE jak narazie, part 2 jeszcze nie dorównuje, zważywszy na małą ilość walk innych bohaterów. Kolejnym dobrym argumentem mógłby być powrót teamu sand, wkońcu kazekage Gaara miałby okazję spłacić swój dług, kiedy to on był ratowany, więc sądzę, że nikt z rady starców w wiosce piasku nie miał by nic przeciwko ^^

#379 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 28 wrzesień 2007 - 13:59

Ratowanie Naruto arc.. - tak, to bym chciał zobaczyć, bo:
szanse na taką sagę są duże, a to dlatego, że:
- wprawdzie wyglądałoy to na powtórkę sagi która już była, czyli ratowanie Gaary, tutaj nie chodziłoby o ratowanie "kage" - pierwsza różnica
- najprawdopdobniej już niedługo Naruciak znów wkroczy do akcji w mandze (chodzi mi o większą walkę), a co za tym idzie, kolejne postacie pójdą w odstawkę, ew. będą mieć po jednej krótkiej walce (wzoruje się coś na wzór part 1), więc gdyby była "Naruto rescue arc", inne postacie aniżeli Naruto mogłyby mieć swoje priorytetowe wkońcu walki w part 2 (znów wzoruje się na part 1, a właściwie na końcówce, gdzie każdy walczył w drodze po Saske), więc Neji i reszta mogliby mieć swoje naprawdę solidne walki, jeśli nie one on one, to na pewno powiedzmy 2 na 1.
- taka saga nie musi się skończyć tym, że Naruto zginie, więc mam trzy wersje:
1. Naruto nie ginie, zostaje uratowany za nim Aka zabiorą mu demonka, dalej Naruciak będzie "specjalny"
2. Naruto ginie i zostaje wskrzeszony przez Tsunade, która przypłaca to życiem, a w ten sposób zwolni się miejsce na hokage dla Naruciaka (wtedy już będzie prawdopdobnie ostatnim jinchuuriki w swoim świecie i końcówka mangi)
3. Za nim wogóle Aka przystąpi do wysysania, drużyna z jakiś shinobi z Konohy wpadnie i zacznie się batalia/poszczególne pojedynki i Naruto nie ucierpi :x
- podczas takiej sagi do walki znów mogliby wziąć udział wspaniała trójka z wioski piasku, czyli Temari, Kankurou i... Gaara, który w ten sposób mógłby co nieco potłumaczyć, co się z nim działo, gdy nie ma/nie miał demonka
- taka saga była by jeszcze bardziej realna, gdyby było to już po uratowaniu Saske arc (kolejna?) a wtedy Saske mógłby wkońcu ratować swojego "przyjaciela"

Wymieniłem takie moje przypuszczenia, ale najbardziej trafnym argumentem z tych wszystkich jest to, że inni bohaterowie mogliby mieć swoje własne super walki, które oscylowąły by w conajmniej 3/4 chapterach. W ten sposób part 2 mógłby dorównywać part 1, a dla MNIE jak narazie, part 2 jeszcze nie dorównuje, zważywszy na małą ilość walk innych bohaterów. Kolejnym dobrym argumentem mógłby być powrót teamu sand, wkońcu kazekage Gaara miałby okazję spłacić swój dług, kiedy to on był ratowany, więc sądzę, że nikt z rady starców w wiosce piasku nie miał by nic przeciwko ^^

fajny pomysł, ale ja wolałbym Ratowanie Naruto i Sasuke arc, pczywiście przy wariancie, że Sasuke to Hachibi-boy i mój pomysł jest taki, Sasuke dociera na miejsce spotkania z Itachim, a Naruto zostaje zatrzymany przez Pein'a (a Hebi i konoha-team zostają ztrzymani przez pozostałą część aka i jeszcze ew. kogoś) Pein i Itachi wygrywają swoje walkii zabierają Sasu i Naru do kryjówki aka (głownej), a pozostali członkowie aka znikają i przerywjąswoje walki, i wtedy zaczyna się ten arc i potem
1. Tsunade pozwala Kakashi'emu skompletować team z jouninów i on bierze Gai'a, Kurenai i Shizune (moje ulubione wyjście)
2. Shikamaru znowu kompletuje team i bierze bierze do niego jeszcze rock'a lee zamisat Naruto i jeszcze Sakure/Shino, ew. jakiś inny a później dołącza tam jeszcze sand team )też by mi odpowiadało)
3. Kakashi dostaje zadanie skompletowania team'u i bierze tylko młodych (nie mam pomysłu)
4. dzieje się jescze coś innego

#380 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 03 październik 2007 - 17:14

Zdecydowanie chciałbym zobaczyć pierwszą scenę tzn. pieczętowanie Kyuubi'ego w Naruto.

#381 Mike

Mike
  • Goście

Napisano 06 październik 2007 - 00:32

Ja bym sobie obejrzał coś z akatsuki w anime, cierpliwie czekam na walki Hidana i Kakuzu.

#382 eros

eros
  • Goście

Napisano 14 październik 2007 - 19:40

1.Tsunade+Ero sennin
2.Naruto jako specjalny jounin w tej kamizelce;]
3.Madry naruto xD
4.Cos w stylu Kakashi gaiden tylko ze o Yondaime!!
Powiedzmy ze tam pokazuja jaki byl Yondaime rozne walki, jak zostal jouninem itp i jakies jego techniki oprucz rasengana xD
5.Oczywiscie naruta ktory dorownoje w szybkosci lee! oczywiscie bez lisa XDDDDD
6.Sasuke zabity zlamanym i ztepionym kunaiem przez konohamaru teamxD

Sry za brak polskich znakow.

#383 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 14 październik 2007 - 21:20

6.Sasuke zabity zlamanym i ztepionym kunaiem przez konohamaru teamxD

lepiej przez Ton-Ton'a, ew. w drużynie z Pakkun'em, Gamakichim, Gamatatsu i Hinatą xD (taki team rzeczy nie potrzebnych)

5.Oczywiscie naruta ktory dorownoje w szybkosci lee! oczywiscie bez lisa XDDDDD

Lee jest już tak cienki, nie zabieraj mu szybkości

4.Cos w stylu Kakashi gaiden tylko ze o Yondaime!!
Powiedzmy ze tam pokazuja jaki byl Yondaime rozne walki, jak zostal jouninem itp i jakies jego techniki oprucz rasengana xD

Ja to bym wolał Ero Gaiden

3.Madry naruto xD

I cały urok mangi by szlak trafił

2.Naruto jako specjalny jounin w tej kamizelce;]

kamizelki mają juz chuunin'owie

#384 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 14 październik 2007 - 21:55

Hinatą xD

niepotrzebna??tak to wogole po co wątek romantyczny głównego bohatera(mam nadzieje),najlepiej dla ciebie to żeby Naruto wszystkich zabijał i Emo rządził...według mnie trochę za daleko poszedłeś:P

Lee jest już tak cienki, nie zabieraj mu szybkości

doadajmy jeszcze ciężarki i bramy:) No do takiego Saska czy Naruto to jest cieńki a do niektórych to bym się zastanowil:P

kamizelki mają juz chuunin'owie

pewnie chodzilo mu w ogóle by NAruto chodzil w takiej kamizelce,heh ciekawe jak by NAruciak w niej wyglądał:)

no i jeszcze ciekawe jak by Naruto wyglądał w stroju Lee XD

#385 eros

eros
  • Goście

Napisano 15 październik 2007 - 09:55

Chcialbym jeszcze zobaczyc jak Naruto solo rozwala Paina na dachu stadionu po finalowej walce naruto (egzamin na chunina) w takiej zamknietej przestrzeni jak bylo podczas walki trzeciego z oro ;p A i nowe techniki w wykonaniu naruta (sporo fajnych futonow!!)