Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

^sceny, które chcielibyście zobaczyć

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
637 odpowiedzi w tym temacie

#386 Sayuri

Sayuri
  • Goście

Napisano 16 październik 2007 - 18:51

Zobaczyć jak Sakura ginie z ręki Sasuke (yeeeeeaaah daaaajjj bitch) a potem Sasuke ginie z ręki Naruto (thx god!), a potem Deidara zmartwychwstaje i rządzi światem, a w każdej szkole (w osadzie) jest główny przedmiot pt. "sztuka wybuchu" xD

#387 eros

eros
  • Goście

Napisano 19 październik 2007 - 21:48

-śmierć Sasuke (z rąk Naruto

Marzenia ;/
Sas na 99% bedzie do konca mangi i bedzie wiekszym hero niz Naruto ;/;/ Przy okazji nakopie Narutowi w 2 sec na oczach wszystkich -.-

#388 xD Luki xD

xD Luki xD

~random

• User
  • Pip
  • 47 postów

Napisano 20 październik 2007 - 01:14

Zdecydowanie chciał bym zobaczyć jak Hinata mówi dla Naruto prosto w oczy że go kocha :D

#389 Okari

Okari
  • Goście

Napisano 20 październik 2007 - 11:45

Hmm. Ja bym chciała zobaczyć:
- Śmierć Ino i/lub Sakury... Nienawidzę ich. Na stos! Na stos!
- Ostatnią misję Sakumo Hatake, tą, po której się powiesił.
- Dzieciństwo Kakashi'ego
- Jak Naruto znajduje sobie jakąś babkę, nawet Hinata by mogła być.
- Jakąś dużą walkę Kankurou.
- Śmierć Sasuke, zwycięstwo Ita. ^^ Zawsze bardziej go lubiłam.
- Jak Naruto w końcu zostaje Hokage. Lubię happy end'y.
- Wielki powrót Deidary. :) To byłoby pinkne...:D;D;D

#390 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 23 październik 2007 - 09:07

W obliczu wydzarzeń z ostatnich chapów chciałbym zobaczyć;
- retrospekcję wyglądu Kushiny Uzumaki
- Oro wyrolował Sasa ! przejął jego ciało ! hahahahah !
- Itachi & Kisame ownz Hebi. Yuugo ocknąwszy się - pwn Kisame.
- konfrontacja ItachiSasuke, w między czasie próbujący przeszkodzić Tobi spotyka Kakashi'ego.
- Karin x Sasuke ! Karin w ciąży !

#391 Nelya

Nelya

~fan

• User
  • PipPip
  • 349 postów

Napisano 23 październik 2007 - 12:13

Heh ja bym tam chciała zobaczyć jakąś walkę Temari, bo jak na razie miała mało walk, a lubię jej styl walki i ten wachlarz ^^. Jeszcze chciałabym zobaczyć, jak Gaara radzi sobię bez Shukaku... a i żeby Naruto został w końcu tym chuninem :)

#392 Yakumo

Yakumo
  • Goście

Napisano 23 październik 2007 - 17:28

Ja chciałbym zobaczyć, jak Jiraya ownuje Oro i mine Progeusza, oglądającego tą scenę :P. W dodatku nie mogę sie doczekać walk: SPOJLERY: Itachi vs Sasuke oraz dokończenia walki Pein vs Jiraya KONIEC SPOJLERA

#393 Sayuri

Sayuri
  • Goście

Napisano 25 październik 2007 - 17:51

Hmmm... Może jakaś ostrzejsza intryga? Albo coś naprawdę szokującego (np. Itachi wyznający bratu miłość). Albo wiem! Hinata - zwykle cicha, niepozorna, zazwyczaj usadzona okazuje się być najgroźniejszym członkiem Akatsuki, bronią specjalną, która jest niezbędna do zagłady świata (Muahaha Niech Żyje Pein i ValGaave!)

#394 Sakura86

Sakura86
  • Goście

Napisano 30 październik 2007 - 16:15

Ja chciałabym zobaczyć :
* troche z życia Yondaime i Kushiny bo to by było ciekawe,
* kim jest Tobi ? Żeby pokazał swoją twarz
* żeby Kakashi ściągnął tą swoją słynną maskę :D
* spotkanie wszystkich w kryjówce Uchiha tzn. Team Hebi, Naruto, Sakurę i resztę, która podążała za Sasuke
* walke Karin z Sakurą :D
* walke z Yugo i Naruto
* ponowną walkę Sasuke z Naruto :)

Najbardziej chcę, żeby Sasuke wrócił do Konohy razem z Sakurą i Naruto.

Miło by było też gdyby :

* Naruto był z Hinatą :D
* Sasuke z Sakurą oczywiście :D i razem odbudowali Klan Uchiha
* Temari z Shikamaru :D
* Sai z Ino :D
* Neji z Ten Ten :)

Kakashi też mógłby sobie kogoś znaleźć, no a nasz wybitny podglądacz mógłby być z naszą porywczą Tsunade :D

Kabuto niech zostanie wyeliminowany i Oro bo jakoś mnie denerwują.

Mogła by się pojawić matka Naruto i jakiś zalążek ludzi z Klanu Uzumaki :) a Naruto zeby wkońcu poznał swoje pochodzenie, bo jak narazie wszyscy( tzn. Ci najbliżej związani z Yondaime i Kushiną ) wiedzą oprócz naszego blondaska ;]

Itachi mógłby się pogodzić z Sasuke.
Np: Wszyscy przybywają do kryjówki Uchiha ( nie mam pojęcia gdzie ona jest ale wydaje mi się, że to będzie w Konoha w miejscu gdzie Itachi wszystkich wykończył, albo tam gdzie Sasuke przyszedł z Yugo , Karin i synem Zabuzy po broń do wielkiego Kota ) , zaczyna sie walka Itachi vs Sasuke, Yugo vs Naruto , Karin vs Sakura. Na końcu Sasuke wybacza bratu ale każe mu nie zbliżać się do Konohy ani do jego przyjaciół. Sasuke, Naruto i Sakura zostają znowu dawną drużyną 7. No i potem tworzą sie pary które już wymieniłam :D

Mogło by tak być :) Miło by było gdyby jakimś cudem Yondaime żył i tez sie pojawił w Konoha ( mógł np wymyślać nowe techniki itp )

Naruto poznaje swoje pochodzenie i rodziców :)

Ale się rozpisałam :D Jak na coś jeszcze wpadne to napisze:) Mam dużo pomysłów ale nie wiem jak je zapisać ;p

Pozdro :)

#395 Hłanu

Hłanu
  • Goście

Napisano 30 październik 2007 - 16:21

Tak jak powyżej, chciałbym zobaczyć twarz Tobiego, a nawet odcinek specjalny poświęconemu jemu lub kinówke o nim (The Biography of Tobi ^^ fajnie by było ;D).

Naruto na misji w jakiejś innej wiosce, okazuje sie, iż istnieje tam pewien klan "Uzumaki", który przeniósł sie tam po podbiciu i wyeliminowaniu wioski wiru, poznaje swoje korzenie (ewentualnie może mieć jeszcze rodzeństwo ;d).

#396 Sakura86

Sakura86
  • Goście

Napisano 30 październik 2007 - 19:06

Naruto na misji w jakiejś innej wiosce, okazuje sie, iż istnieje tam pewien klan "Uzumaki", który przeniósł sie tam po podbiciu i wyeliminowaniu wioski wiru, poznaje swoje korzenie (ewentualnie może mieć jeszcze rodzeństwo ;d).

Hłanu to by było nawet ciekawe. Hmmm..... Chciałabym widzieć jego reakcję :D Przez 16 lat myślał że jest sam a tu nagle.... okazauje się ze ma rodzine :D Przezył by biedak szok :D

#397 jahro

jahro
  • Goście

Napisano 30 październik 2007 - 19:46

A ja bym chciał żeby Haku przeżył ( zabuza nie3koniecznie ale mógłby :P) później dołączył do wioski ukrytej w liściu. By go przez długi czas nie pokazywali nawet na egzaminie na chunnina by go nie było bo nie znalazł by drużyny i nagle w pogoni za sasuke pojawia sie zamiast Kiby lub kogoś innego :D albo przybywa by komuś pomóc i pokazuje na co naprawdę tego wyjątkowego shinobi stać.

Poza tym zyskał by dużo przyjaciół i było by super :D.

Później tobi za 5 osobę w drużynie gaia by pomóc gaarze ahhh i pokazuje jak rozwinął sie przez 3 lata i co potrafi prawdziwy 18 letni shinobi :D:D:D.

#398 juUnior

juUnior

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1832 postów

Napisano 30 październik 2007 - 21:07

Hmm tak czytam, jak piszecie, że chcielibyście zobaczyć co ma pod maską Tobi albo Kakashi.. no więc, jeśli mam być szczery, to bardziej ciekawi mnie Kakashy i jego cała twarz, niż Tobi i jego twarz - naprawdę. Więc jeśli mam wybierać, którą z tych dóch scen chciałbym zobaczyć to chciałbym, aby to był Kakashi

#399 Anakin

Anakin
  • Goście

Napisano 30 październik 2007 - 22:11

A ja chcę sie dowieziec czemu co druga osoba rzyczy śmierci Sakurce :P
tak seriio to raczje śmierc kogos z "wielkiej trójcy" raczej nei wystąpi chyba, ze na samym końcu ostatniej serii :P Zato śmierci kogos z drugo planowych shinobi jest pewna jak 2+2=4, gdyż większośc śmierci glównych postaci jest zfabrykoana dla podskoczenia obrotów. Wystarczyło spojrzec jaka furore zrobił trailer naruto movie 4 na którym naruto umierał (w jakiejs wizji chyba) a potem scenka z grobem :)
Co chciał bym zobaczyc:
*jakąs kolejna dobra scenke łzawcową z Sadness and Sorrow :P
*śmierc Itachiego
*śmierc Oro (ale to chyba bezie dopiero w ostatnim odcinku :P )
*wszystkich Jinjuriki, albo przynajmniej Bijju (czy jak to sie pisze)
*zniszczenie Konohy (może nie doszczętne ale taką drugą bitwe o wioske)
*Hiniate która nei mdleje na widok Naruto
*więcej ukrytych wiosek shinobi.
omało nei zapomniałem:
*odrodzony różowo włosy klan Uchicha :P

#400 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 31 październik 2007 - 15:26

*śmierc Oro (ale to chyba bezie dopiero w ostatnim odcinku :P )

w sumie można juz mówić o jego śmierci (chyba, że liczymy Kabuchimaru i Sasuke, jako Orochimaru)

*Hiniate która nei mdleje na widok Naruto

zamdlała tylko raz

A ja chcę sie dowieziec czemu co druga osoba rzyczy śmierci Sakurce :P

bo ona posiada w sobie takie wewnętrzne coś co aż zmusza do nienawidzenia jej, co (przynajmniej u mnie) potęguje sie, za kazdym razem kiedy uderzy Naruto, lub Sai'a

chciałbym zobaczyć to chciałbym, aby to był Kakashi

a aj bym wolał, żeby nigdy bnie pokazano twarzy Kakashi'ego

#401 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 31 październik 2007 - 19:51

w sumie można juz mówić o jego śmierci (chyba, że liczymy Kabuchimaru i Sasuke, jako Orochimaru)

powiem tyle...wątpie y Kishi go uśmiercił...stawiam że na razie żyje jakby w stanie hibernacji i później zapewne się odrodzi:)

zamdlała tylko raz

ale gdyby było więcej sytuacji to pewnie by mdlała;)

bo ona posiada w sobie takie wewnętrzne coś co aż zmusza do nienawidzenia jej, co (przynajmniej u mnie) potęguje sie, za kazdym razem kiedy uderzy Naruto, lub Sai'a

bo bije naszego orange dresa plus wole by Naruciak kochał Hinate a nie Sakure;p

a aj bym wolał, żeby nigdy bnie pokazano twarzy Kakashi'ego

ja też^^

#402 Anakin

Anakin
  • Goście

Napisano 31 październik 2007 - 22:50

No może faktycznie wyskoki Sakurki są troche dobijające ^^, ale jakby je pominąc to Sakura (przynajmniej po TS bo w pierwszej seri denerwowało mnie "sasuke-kun") jest dobrze wykreowaną.
Co do maski Kakashiego zrzera mnie ciekawośc, ale lepiej niech zostanie to dalej tajemnicą - mam pewne przypuszczenia czemu ja nosi, ale to nie temat żeby się nimi dzielic.

[ Dodano: 31-10-07, 20:51 ]
No może faktycznie wyskoki Sakurki są troche dobijające ^^, ale jakby je pominąc to Sakura (przynajmniej po TS bo w pierwszej seri denerwowało mnie "sasuke-kun") jest dobrze wykreowaną.
Co do maski Kakashiego zrzera mnie ciekawośc, ale lepiej niech zostanie to dalej tajemnicą - mam pewne przypuszczenia czemu ja nosi, ale to nie temat żeby się nimi dzielic.

#403 eros

eros
  • Goście

Napisano 31 październik 2007 - 23:12

No ja probowalem sie postawic w sytuacji jakbym pomagal z calych sil dziewczynie, na ktorej mi zalezy, ryzykowal zycie na misjach, a wzamian ona by mnie lala i latala jak piesek za jakims emo kingiem, ktory mysli ze jest bogiem:P W kazdym badz razie znienawidzenie jej bylo by najlagodniejsze jak dla mnie:P A co za tym idzie to chcial bym jzobaczyc jak Naruto byl by razem z Hinata a Saku by widziala co stracila i popelnila rozowe samobojstwo xD

#404 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 01 listopad 2007 - 00:15

Naruto byl by razem z Hinata a Saku by widziala co stracila i popelnila rozowe samobojstwo xD

Tak to by było świetne (najlepiej żeby zeskoczyła z jakiejś skalnej góry, ale tak niefortunnie upadła, że umierałaby z dwie godziny)
PS. Anakin, zrobiłeś double posta zedytuj to

#405 Sakura86

Sakura86
  • Goście

Napisano 01 listopad 2007 - 11:18

najlepiej żeby zeskoczyła z jakiejś skalnej góry, ale tak niefortunnie upadła, że umierałaby z dwie godziny)

Naruto byl by razem z Hinata a Saku by widziala co stracila i popelnila rozowe samobojstwo xD

ale z Was sadyści ;> Ja nie chce zeby Sakura zgineła. Chcę zeby Sasuke był z Sakurą :-) Bo jak zaobserwowałam to wydaje mi się ze Sasuke jednak zależało na Sakurze ale po śmierci swojego klanu zamknął się w sobie i stracił zaufanie do bliskich mu osób.

Jeszcze chciałabym zobaczyć kim jest cały ten szef Akatsuki ?? Bardzo mnie to ciekawi.

Mogli by też cofnąć się w czasie i pokazać kto napuścił Kyubi'ego na Konohe. Wydaje mi się że to Madara , który chciał pozbyć się Yondaime :( bo był od niego silniejszy :)

#406 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 01 listopad 2007 - 18:56

Jeszcze chciałabym zobaczyć kim jest cały ten szef Akatsuki ?? Bardzo mnie to ciekawi.

to Pein aka Nagato [Obecnie rządzący w Ame-Gakure, były uczeń Jiraiyi, posiada sześć ciał, obecnie trwa walka, pomiędzy Jiraiyą, a jednym z tych ciał (które prawdopodobnie umie tylko summoming)

Mogli by też cofnąć się w czasie i pokazać kto napuścił Kyubi'ego na Konohe. Wydaje mi się że to Madara , który chciał pozbyć się Yondaime :( bo był od niego silniejszy :)

na 99,9% Tobi, który prawdopodobnie jest miksem Obito i Madary

Chcę zeby Sasuke był z Sakurą :-) Bo jak zaobserwowałam to wydaje mi się ze Sasuke jednak zależało na Sakurze ale po śmierci swojego klanu zamknął się w sobie i stracił zaufanie do bliskich mu osób.

tak, mozna ją podciągnąć pod jego przyjaciółke,ale i tak bardziej zależało mu na Naruto (bez skojarzeń typu yaoi)

#407 Nervarien

Nervarien
  • Goście

Napisano 01 listopad 2007 - 19:24

Naruto jako Hokage, itacha vs saska.

#408 cuatro

cuatro
  • Goście

Napisano 01 listopad 2007 - 19:37

Ja chciałbym, aby teraz Sasuke nie spotkał się z Naruto czy z Sakurą, ale z Kakshim. Jestem ciekawy jakby ta rozmowa wyglądała. Pozatym chciałbym zobaczyć:
-Naruto siedziącego za biurkiem w stroju Hokage ze stertą papierów.
-Prawadziwą twarz Kakashiego i Shino bez okularów.
-Sasuke czytającego "Icha Icha Paradise" :)))
-Sakura (oczywiście przez pomykę (albo i nie)) sprzedaje strzała Sasowi.
-Udona z chusteczką do nosa - na to czekam najbardziej.

#409 Anakin

Anakin
  • Goście

Napisano 01 listopad 2007 - 19:47

Mi się wydaje ze Sasuke tak naprawdę, zależy na Sakurce :) Chodz to może złudzenie, ale i tak nei zapomne kawałak S&S
"-Sakura thank you.
-Sasuke-kun..."

#410 Nervan

Nervan
  • Goście

Napisano 02 listopad 2007 - 00:05

A ja z kolei chciałbym zobaczyć:
-Pocałunek Naruta z Hinatą (imo niemożliwe)
-Jak Sasuke wraca na dobrą ścieżkę życia
-Tsunade w real formie :D
-Ofc. Sasuke vs Itachi
-No i moim marzeniem jest zobaczyć Shippuudena na Jetixie, lecz niestety wiem że ono się nie spełni :(

#411 SeninDattebayo

SeninDattebayo
  • Goście

Napisano 02 listopad 2007 - 01:16

-No i moim marzeniem jest zobaczyć Shippuudena na Jetixie, lecz niestety wiem że ono się nie spełni :(

Wyplujesz te slowa, jak juz sie pojawi i uslyszysz dubbing. :P

Mi się wydaje ze Sasuke tak naprawdę, zależy na Sakurce :) Chodz to może złudzenie, ale i tak nei zapomne kawałak S&S
"-Sakura thank you.
-Sasuke-kun..."

No ba!
Co chcialbym zobaczyc, hę? Pierwsze, co mi przychodzi na mysl, to:
- Naruto i Sasuke w dziecinstwie, bawiacych sie i trenujacych razem ^^
- Naruto z Hinata na randce w Ichiraku
- Konohamaru jako normalnego czlowieka
- walki 1vs1 na smierc i zycie wszystkich czlonkow Aka

#412 Markiza

Markiza
  • Goście

Napisano 02 listopad 2007 - 22:27

Ja również chciałabym zobaczyć więcej wątków z dzieciństwa Naruto i Sasuke.
Hm... może jeszcze jakieś bardziej zobowiązujące sytuacje między Sasuke i Sakurą (tak jestem fanką takiego pairingu (; ) .

#413 Itaś

Itaś
  • Goście

Napisano 05 listopad 2007 - 17:27

-twarz kakash'ego
-rodziców naruto
-dzieci naruto,sakury i sasuke

#414 Sakura86

Sakura86
  • Goście

Napisano 05 listopad 2007 - 18:18

dzieci naruto,sakury i sasuke

Itaś to by było ciekawe. Pomyślcie, jak by było fajnie zobaczyć dzieci 2 najfajniejszych par ;p tj. Naruto i Hinaty oraz Sakury i Sasuke :D :D

Gdzieś któregoś dnia w Konoha sie spotkają ze swoimi pociechami :D :D

Fajnie by było to zobaczyc :D

#415 Wulo

Wulo
  • Goście

Napisano 05 listopad 2007 - 23:15

Gdzieś któregoś dnia w Konoha sie spotkają ze swoimi pociechami

popieram xD

Chociaż to co chciałbym zobaczyć to moment w którym Narcio wreszcie doceni Hinatę i ją "dostrzeże", może to się stanie ponieważ jeszcze nie widzieliśmy w shippuudenie Hinaty może wreszcie zauroczy Naruta

Chciałbym też zobaczyć scenę w której na środku stoi Naruto w ubraniu Hokage obok niego stoi Hinata i ich pociecha, a za nimi stoją wszyscy przyjaciele a najbliżej oczywiścię powinien być Gara w ubraniu Kazekage....
to chcę zobaczyć

Terz chętnie zobaczyłbym Pare wspomnień Naruciaka z dziecinstwa spędzonego z Saskiem,
i z braku laku może być twarz Kakasia xD

#416 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 06 listopad 2007 - 00:14

Chociaż to co chciałbym zobaczyć to moment w którym Narcio wreszcie doceni Hinatę i ją "dostrzeże", może to się stanie ponieważ jeszcze nie widzieliśmy w shippuudenie Hinaty może wreszcie zauroczy Naruta

Oj o ile oglądasz tylko anime to się chyba nie doczekasz bo nawet w mandze nie ma jakiegoś powiedzmy "romansu" między nimi:P

Chciałbym też zobaczyć scenę w której na środku stoi Naruto w ubraniu Hokage obok niego stoi Hinata i ich pociecha, a za nimi stoją wszyscy przyjaciele a najbliżej oczywiścię powinien być Gara w ubraniu Kazekage....
to chcę zobaczyć

tiaaa scena na Happy End^^

i z braku laku może być twarz Kakasia xD

na sam koniec też plose:)

#417 Kamael

Kamael

~fan

• User
  • PipPip
  • 233 postów

Napisano 06 listopad 2007 - 19:45

1. Śmierć Sasuke najlepiej żeby sie nią zrehabilitował, choć to by zabiło serie... w każdym odcinku retrospekcja... przed walka Naruto wspomina Sasuke w czasie walki wspomina jak z nim walczył, po walce wspomina jego śmierć i rzuca tekst o przyjaźni bla bla bla...

2. Atak na wioskę taki dość krwawy, kilka losowych drugoplanowych postaci mogło by zginąć.

3. Zakończenie gdzie Naruto NIE zostaje hokage tylko dalej ciężko pracuje.

4. Serię po zakończeniu tej, bohaterowie mają 20+ lat trwa wojna i ogólnie jest niewesoło, taką bardziej poważną.

5. Rozwiązanie wszystkich pairingów w jednym specjalnym odcinku ew. dwóch. Dajmy na to Iruka sie żeni z dziewczyna z budki od ramenu, ale żeby być na ślubie trzeba mieć partnera. To dopiero byłby temat do gagów... np Lee i Gai pomagają Neji'emu zaprosić Ten Ten albo Shikamaru zaprasza Temari...

To na tyle xD

#418 Itaś

Itaś
  • Goście

Napisano 06 listopad 2007 - 19:54

[/quote]Rozwiązanie wszystkich pairingów w jednym specjalnym odcinku ew. dwóch. Dajmy na to Iruka sie żeni z dziewczyna z budki od ramenu, ale żeby być na ślubie trzeba mieć partnera. To dopiero byłby temat do gagów... np Lee i Gai pomagają Neji'emu zaprosić Ten Ten albo Shikamaru zaprasza Temari...
[quote]

to by było nie złe[/quote]

[ Dodano: 06-11-07, 17:56 ]
nie wychodzi mi coś miało być na odwrót w cytacie powinno być to co jest na górze a ja napisałem to co jest na dole(MUSZE SIE JESZCZE WIELE NA UCZYC)

#419 Sakura86

Sakura86
  • Goście

Napisano 06 listopad 2007 - 22:17

1. Śmierć Sasuke najlepiej żeby sie nią zrehabilitował, choć to by zabiło serie... w każdym odcinku retrospekcja... przed walka Naruto wspomina Sasuke w czasie walki wspomina jak z nim walczył, po walce wspomina jego śmierć i rzuca tekst o przyjaźni bla bla bla...

2. Atak na wioskę taki dość krwawy, kilka losowych drugoplanowych postaci mogło by zginąć.

3. Zakończenie gdzie Naruto NIE zostaje hokage tylko dalej ciężko pracuje.

4. Serię po zakończeniu tej, bohaterowie mają 20+ lat trwa wojna i ogólnie jest niewesoło, taką bardziej poważną.

Kamael ale chciałbyś w czarnych barwach zakończyć Naruto ;>

Z tego wszystkiego co napisałeś to zgadzam się co do randki Shikamaru z Temari :D :D Ciekawe jak by się to potoczyło, zwłaszcza ze Shikamaru " nie lubi " dziewczyn :D

#420 Anakin

Anakin
  • Goście

Napisano 06 listopad 2007 - 22:25

Z tego wszystkiego co napisałeś to zgadzam się co do randki Shikamaru z Temari :D :D Ciekawe jak by się to potoczyło, zwłaszcza ze Shikamaru " nie lubi " dziewczyn :D

Jak większośc chłopców w jego wieku :P ale jak to ujął jego ojczulek "kiedy przyjdzie odpowiedni czas sam to zrozumniesz" pozatym Temari i Shikamaru jakoś ogólnie pasują do siebie, a nawet się przyciągają ^^