Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

^sceny, które chcielibyście zobaczyć

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
637 odpowiedzi w tym temacie

#421 Sakura86

Sakura86
  • Goście

Napisano 06 listopad 2007 - 23:04

pozatym Temari i Shikamaru jakoś ogólnie pasują do siebie, a nawet się przyciągają ^^

Zgadzam sie z Tobą Anakin :D :D

No i mamy kolejną scenke która mogłaby tu się pojawić :D

* Naruto zakochuje się w Hinacie i odradzają klan Uzumaki

* Sasuke żeni się z Sakura :D :D ( bardzo chce zeby tak było, żeby Sasuke wkońcu odwzajemnił jej uczucia, chociaż jestem pewna ze i tak cos do niej czuje ale boi sie znowu angażowac w jakie kolwiek uczucia, gdyż nie chce być ponownie zraniony tak jak przez Itachiego ;( ) i odnawiają klan Uchiha :D :D :D

* Temari i Shikamaru też mogliby byc ze sobą bo pasują charakterami :D i wogóle ładna z nich para :D

* Ten Ten i Neyi tez mi sie zdaje ze są dobrani

* Ino z Saiem mogła by być :D

Po za tym mogło by sie okazać że Tobi to Obito i jest szpiegiem w Akatsuki a wszyscy myślą że on nie żyje ( tak jakoś mi się ostatnio nasuneło takie rozwiązanie ) Tobi chce być jednym z nich i przesyła wszytsko do Konoha :D dokładnie do Tsunade, która utrzymuje to w sekrecie dla powodzenia misji ;p ( troche nie realne ale pomarzyc zawsze można ) :D

#422 Itaś

Itaś
  • Goście

Napisano 07 listopad 2007 - 16:46

Po za tym mogło by sie okazać że Tobi to Obito i jest szpiegiem w Akatsuki a wszyscy myślą że on nie żyje ( tak jakoś mi się ostatnio nasuneło takie rozwiązanie ) Tobi chce być jednym z nich i przesyła wszytsko do Konoha :D dokładnie do Tsunade, która utrzymuje to w sekrecie dla powodzenia misji ;p ( troche nie realne ale pomarzyc zawsze można ) :D

To by było niezłe

#423 Siksa

Siksa
  • Goście

Napisano 07 listopad 2007 - 17:01

Powrot Sasuke + Sakura i Sasuke.

Retro z dziecinstwa Sasuke i Naruto (+ rodzicow Naruto).

Ostra walke Naruto i Sasuke, ktora w decydujacym momencie przerywaja, rzucaja sie sobie w ramiona i zostaja przyjaciolmi na wieki wiekow xD.

Scena na Happy End tez jest milutka ^^.

A NIE chcialabym zobaczyc twarzy Kakashiego. Cokolwiek by nie bylo pod jego maska nie usatysfakcjonuje mnie. O. :P.

#424 Itaś

Itaś
  • Goście

Napisano 07 listopad 2007 - 17:11

Mnie za to strasznie fascynuje to co Kakshi ma pod maską i chciałbym jeszcze zobaczyć dzieci Naruto Sasuke i Sakury

#425 Kakashi Hatake

Kakashi Hatake

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisano 07 listopad 2007 - 17:29

-Na najbardziej chiałbym zobaczyć Kakashiego jako Hokage w swoim stroj ujonina z ze swoim luzackim podeiśćiem czytającym książi Jiraya (hehe ale byłby orginalnym Kage
-Walki członków Akatsuki 1 na 1 (wszczególności Itacha vs Kakuzu)
-Naruto w wieku 50 lat jako ero senina xD
- Naruto na radce z Hinatą lub Sakurą ale w romantycznym pocałunku (wiem jestem scentyczny)
-A na końcu Shino który śmieje się (tak jak w pierwszej serji w wiosce gdzie była Klątwa śmiechu xD)

#426 Sakura86

Sakura86
  • Goście

Napisano 07 listopad 2007 - 18:00

Naruto w wieku 50 lat jako ero senina xD

Taaaa to tez by bylo ciekawe :D :D No ale musiałby nie byc z Hinata bo by go Neji zatrzaskał :D A jajaj to naprawde bylo by msieszne :D Nawet se to wyobraziłam :D Hahaha

A na końcu Shino który śmieje się (tak jak w pierwszej serji w wiosce gdzie była Klątwa śmiechu xD)

Taa jego smiech w 1 serii byl genialny :D Kto wie moze jeszcze sie zasmieje tyle ze bez klatwy juz :D

Skoro mowa o nim, Shino moglby wreszcie sciagnac te swoje gogle ;p i pokazac oczy :D

Na najbardziej chiałbym zobaczyć Kakashiego jako Hokage w swoim stroj ujonina z ze swoim luzackim podeiśćiem czytającym książi Jiraya (hehe ale byłby orginalnym Kage

To by byl dopiero Kage, który przez 24 godz na dobe czyta ksiazki , wszedzie sie spoznia i ma spiaca twarz :D, ale ta funkcja jest juz zarezerwowana dla Naruto ;p

Moglo by byc tez ze Tsunade znudzila sie funkcja Kage, przekazuje ja Naruto a ona sama wyjezdza na urlop zabierajac ze soba Jiray'e :D

Ostra walke Naruto i Sasuke, ktora w decydujacym momencie przerywaja, rzucaja sie sobie w ramiona i zostaja przyjaciolmi na wieki wiekow xD

No moze walka by byla dobra :D ale z tym wpadaniem sobie w ramiona to raczej nie to ;]Oni nadal sa przyjaciolmi ale Sasuke poprostu sie juz zatracil, nadal uwaza Naruto za swojego przyjaciela tylko najpierw chce dokoanc zemsty :)

O ! Mogłoby być tez tak, ze grupy ktore poszly szukac Sasuke walcza z Akatsuki do których dolancza sie Grupa Hebi, pod czas walki Sakura zostaje powaznie ranna i w miejscu gdzie walczyla z czlonkiem akatsuki, którego pokonuje traci ona przytomość. Nikt nie umie jej znaleźć. Ponieważ jest ciemno, wszyscy wracaja do Konoha, z wyjatkiem Hebi. W tym czasie Sasuke oszczedza brata, przebacza mu a Itachi wyjasnia czemu to zrobił. Sasuke odnajduje Sakure, bardzo sie wzrusza na jej widok od tak dlugiego czasu leca pierwsze łzy. Sasuke bierze Sakure na rece i zanosi ja do Konoha. Wszyscy sa szczesliwi na ich widok :D No a zakonczenie proste :p Sasuke z Sakura zostaja ze soba i dbudowywuja klan Uchiha :D :D, Naruto docenia i wkoncu pojmuje ze Hinata go zawsze kochala, co on zaczyna odwzajemniac i rozwniez odbudowywuja klan Uzumaki :D

Uuuu ale sie rozpisałam ;p Wyobraznia mnie ponosi ;p Mam jeszcze wiecej takich pomyslow ale nie chce sie za bardzo rozpisywac ;p

#427 pawel19

pawel19
  • Goście

Napisano 07 listopad 2007 - 19:26

Ja chcialbym zobaczyc oczywiscie powrót Sasuke,scene zabicia itachiego,walkę naruto z painem,zobaczyc prawdziwą twarz tobiego, jak wygląda uzumaki kushina,zgladzenie akatsuki i oczywiste zakończenie naruto (ostatni chapter).

#428 Anakin

Anakin
  • Goście

Napisano 07 listopad 2007 - 22:15

Sakura86 nie przesadzasz z tą historią Sasuke-Sakurka ^^
Ja jestem zwolenniukeim tego paringu, ale spójżmy racjonalnie. Sasuke w wiosce jest spalony( o ile wogle go do niej wpuszczą). Uciekł z wioski, omało nei zabiłł przyjaciela, uczył się u największego wroga wioski. Kiedyś by go przyjęto tylko dlategom ze jest Uchiha, ale teraz jego klan całkowicie stracił honor, większośc klanu została zabita a ci którzy przeżyli są "tymi złymi". Ja mam przeczucie, że jakby ten paring miał dojśc do skutku to nasze słynne plot no jutsu zrobiło by z tej miłości jakiś epicki koks z masłem orzechowym :/ <"nie umieraj! Kocham cię!" i umierają sobie w ramionach> - błee :(

#429 Sakura86

Sakura86
  • Goście

Napisano 07 listopad 2007 - 23:07

No co ;p troche ponosi jak sie pisze ;p A ja mysle ze jak by wrocil do wioski to nie bylo by tak zle. Ma wiernych przyjaciol którzy rozumieja dlaczego to zrobil. Jak by ich nic nie obchodzil to by go nie szukali i nie ratowali za wszelka cene :) Tsunade tez jest za tym zeby Sasuke wrocil do wioski.

Zreszta zostawmy wszystko w rekach Kishiego :D :D

#430 Nervan

Nervan
  • Goście

Napisano 08 listopad 2007 - 08:57

O ! Mogłoby być tez tak, ze grupy ktore poszly szukac Sasuke walcza z Akatsuki do których dolancza sie Grupa Hebi, pod czas walki Sakura zostaje powaznie ranna i w miejscu gdzie walczyla z czlonkiem akatsuki, którego pokonuje traci ona przytomość. Nikt nie umie jej znaleźć. Ponieważ jest ciemno, wszyscy wracaja do Konoha, z wyjatkiem Hebi. W tym czasie Sasuke oszczedza brata, przebacza mu a Itachi wyjasnia czemu to zrobił. Sasuke odnajduje Sakure, bardzo sie wzrusza na jej widok od tak dlugiego czasu leca pierwsze łzy. Sasuke bierze Sakure na rece i zanosi ja do Konoha. Wszyscy sa szczesliwi na ich widok :D No a zakonczenie proste :p Sasuke z Sakura zostaja ze soba i dbudowywuja klan Uchiha :D :D, Naruto docenia i wkoncu pojmuje ze Hinata go zawsze kochala, co on zaczyna odwzajemniac i rozwniez odbudowywuja klan Uzumaki :D

Uuuu ale sie rozpisałam ;p Wyobraznia mnie ponosi ;p Mam jeszcze wiecej takich pomyslow ale nie chce sie za bardzo rozpisywac ;p

Imo. to co tu napisałaś to zupełnie nie ma sensu. Po co Sasuke miałby oszczędzac Itacha, skoro on zabił mu (i zarazem sobie) starszych i wogóle cały klan...ja tu nie widze żadnego związku z tym, że mógłby mu wybaczyc no i pomijając fakt, że pewnie pare osób by się zawiodło na tej scenie. Co do Saku-Sasu to to już jest wogóle bezsens. Sasuke zawsze olewał Sakure, mimo to ją lubił ale raczej on nigdy by nie pomyślał o sobie, że może byc z tępą Sakurą...nie ma to jak miłosc w jedna strone ech.

Ja z kolei chciałbym zobaczyc scenke, jak powstało całe Akatsuki. Jak się wszyscy członkowie tam znaleźli itp. i nareszcie tą scene z Shippuudena jak Sasuke walczy z Narutem.

#431 Kamael

Kamael

~fan

• User
  • PipPip
  • 233 postów

Napisano 08 listopad 2007 - 13:08

Po zastanowieniu się stwierdzam że jedyna rzecz jaką chce zobaczyć w Naruto to sensowne zakończenie wszystkich wątków. Sprawy zemsty Sasuke, walki z Akatsuki, historii lisa itp. Jeśli te wątki zakończą sensownie, spójnie i w miarę ciekawie to będe w pełni zadowolony xD.
Ewentualnie niech zostawią furtkę dla następnych serii xD

#432 ReQuiem

ReQuiem
  • Goście

Napisano 08 listopad 2007 - 13:43

c0oo000oo chcialbym zobaczyc hm hm hm...
No to tak scene OroXsasu for sure ;] i bynajmniej nie chodzi mi o walke ;p
yaoi lolz ^^
retro z naru u ji i sasu u Oro

TenTenxTemari ; ]

#433 Anakin

Anakin
  • Goście

Napisano 08 listopad 2007 - 14:38

To ze Sasuk ignorował Sakukę nei znaczy, że miał ją gdzieś. Moim zdaniem nie chciał się do nikogo zblizyc gdyż "więzi to słabośc i powodują ból", pozatym z góry zapisał swój los jako mściciel, jego widenie przyszłości konczyło się na zabiciu brata - moze myślał że zginie razem z nim. (coś mi tu śmierdzi Carthem z KotORa :P ) Co do Itachiego to jest to postac owiana tajemnicą, niektórzy fani sądzą ze to nei on zabił klan, albo ze to on jest szpiegiem w Akatsuki

#434 Rahid

Rahid
  • Goście

Napisano 08 listopad 2007 - 15:42

Co chciałbym zobaczyć? Hm...
Walkę Lee z Neji (nie było ostatnio takiej) - z chęcią zobaczyłbym kto by wygrał - Geniusz czy Pracowity
Gaara się ustatkował, ma żonę i dzieci - ciekawym byłoby zobaczyć jak Gaara siedzi w fotelu patrząc za okno, a obok niego drepcze maluch i prosi, żeby mu opowiedzieć bajkę
Jak Shikamaru zrozumie to co mówił mu ojciec o kobietach - no... po prostu ^^
Tobi pokazuję swą prawdziwą twarz - no wiadomo, tajemnica zostanie odkryta
Kakashi pokazuje co ma pod drugą maską - jak wyżej ((chyba, że było a ja przegapiłem ;p))

#435 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 08 listopad 2007 - 22:21

Kakashi pokazuje co ma pod drugą maską - jak wyżej ((chyba, że było a ja przegapiłem ;p))

pod drugą napewno ma trzecią xD
A codo SasuSaku to póki co jest to bezsens, pnieważ to Naruto był przyjacielem najbliższym jegos ercu (bez podtekstów yaoi)

#436 Yoshi

Yoshi
  • Goście

Napisano 08 listopad 2007 - 22:33

A codo SasuSaku to póki co jest to bezsens, pnieważ to Naruto był przyjacielem najbliższym jego sercu (bez podtekstów yaoi)

z podtekstami ^^
Ja tam ciągle liczę na jakieś małe yaoi ^^

Walkę Lee z Neji (nie było ostatnio takiej) - z chęcią zobaczyłbym kto by wygrał - Geniusz czy Pracowity

oj ...to też bym chciała zobaczyć ^^ Ale stawiałabym na Lee.

pod drugą napewno ma trzecią xD

no a pod trzecią ;>
Jakieś romantyczne scenki z Kushiną i Minato w roli głównej ^^

powrót Sasuke

oj, czekam na to ^^ A najbardziej na przeprosiny (oczywiście ze strony Emośka ku Naruto ^^)

Ostra walke Naruto i Sasuke, ktora w decydujacym momencie przerywaja, rzucaja sie sobie w ramiona i zostaja przyjaciolmi na wieki wiekow xD.

yaoi, yaoi ^^

Naruto i Sasuke w dziecinstwie, bawiacych sie i trenujacych razem ^^

ja teeeeż ^^ była tak mało scen Naruto z dzieciństwa (tego wczesnego)
Sasunaru ^^

Konohamaru jako normalnego czlowieka

to je hm ...raczej ...niemożliwe ^^

#437 Gabriel

Gabriel
  • Goście

Napisano 18 listopad 2007 - 20:45

Dziecinne:

Scena, w której Naruto wyznaję dozgonną miłość Hinacię. Nie ważne jak by wyglądała. Albo nie. Niech patrzy jej w oczy. I trzyma jej ręce na wysokości twarzy, między swoimi dłońmi. I niech to będzie po jakiejś walce, w której ONA uratuje MU życie. O!

#438 loLz

loLz

~random

• User
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 19 listopad 2007 - 17:12

1. Scene w której Naru walczy z kimś silnym, dostaje porządne baty. Nastepnie owy wróg Naruciaka mowi:

To juz jest koniec. Zginiesz!!
a Naruto na to:

(złowrogi uśmiech)TAK?? to przywitaj sie zmoim kumplem... Kyuubim :P i KM ON

xDD

2. Scenę miłosną Naru&Hina albo Naru&Saku

#439 krzymaj

krzymaj
  • Goście

Napisano 22 listopad 2007 - 13:01

he he ja to bym chciał zobaczyć sceny z 347 rozdziału....ale kiedy to będzie :(

Poza tym chciałbym dowidzieć się kogo wybierze Naruto-Sakurę czy Hinatę... obydwoma jest zauroczony ...no Sakurą bardziej ..ale Hinata też ma swoje dobre strony ....

No i czy Naruto zginie w finałowej walce czy zostanie Hokage ....to może być ciekawe

#440 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 22 listopad 2007 - 22:37

obydwoma jest zauroczony

Naruto wcale nie jesr zauroczony w Hinacie i nie wiem skąd żeś wytrzasnął, że tak jest

#441 Kwiat Wiśni

Kwiat Wiśni
  • Goście

Napisano 22 listopad 2007 - 22:45

Chciałabym zobaczyć scenę podobną do sceny Gabriela. Tylko, żeby byłą w jakiejś romantycznej scenerii np. jakaś wielka polana usiana kwiatami.., i niech jej to wyzna, pocałuje, a po chwili zemdleje z uśmiechem na ustach... to by było coś....

#442 Wulo

Wulo
  • Goście

Napisano 22 listopad 2007 - 22:47

obydwoma jest zauroczony

Naruto wcale nie jesr zauroczony w Hinacie i nie wiem skąd żeś wytrzasnął, że tak jest

stanowczo się zgadzam,

Sakura nie ścierpi Naruto, mimo iż on darzy do niej uczucia
Hinata daży blondasa wielkim uczuciem ale on tego nie zauważa

gdyby był zauroczony też w Hinacie, to już dawno odpuścił by sobie Sakurę

Scena która chciałbym zobaczyć
hmmm....

Niech będze,
Naruto i Hinata sami w pokoju Naruto, nie chodzi mi o jakieś sceny erotyczne,
bardzej, miła rozmowa, wspólna nauka, wymiana poglądów, ewentualnie pocałunek...
jak by miało już być więcej to chciałbym zobaczyć scenę namiętnego pocałunku,
zaczynającego się od głaskania Hinaty po szyji, potem miłe i powolne wtulenie się w siebie, cały czas patrzenie sobie w oczy, i powoli je zamykając wejście w fazę długiego pocałunku...

ależ to kłopotliwe...
ale pomażyć zawsze można :D

#443 krzymaj

krzymaj
  • Goście

Napisano 23 listopad 2007 - 09:04

obydwoma jest zauroczony

Ok .może trochę na wyrost napisałem o Hinacie ..ale moze pamietacie odcinek z anime kiedy to Hinata pokazała przed Naruto nową własną wypracowaną przez siebie technikę obrony i ataku? I co się wtedy działo..?
Poza tym teraz Naruto nie ma głowy na miłostki..jedynie co ma na celu to odzyskać dla Sakury Sasuke..w końcu jej to obiecał i "taka jest jego droga ninjia aby zostać Hokage" :D

A z Sakurą ...z tym jest trudna sprawa ...Naruto wie juz że Sakura kocha Sasuke (odc anime 98 i 110/111) ale ciągle ma nadzieję :) a i powoli Sakura patrzy na Naruto bardziej przyjażnie szczególnie po ujawnieniu się Kubjiego na moście Nieba i Ziemi oraz po tym jak zobaczyła że Sasuke chce zabić Naruto....pomimo ze ten z całych sił starał się ratować swojego przyjaciela z rak Orichimaru...

#444 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 23 listopad 2007 - 10:27

kiedy to Hinata pokazała przed Naruto nową własną wypracowaną przez siebie technikę obrony i ataku? I co się wtedy działo..?

nie, odpuściłemsobie fillery, ponieważ nie są związane z mangą, więc nie stanowią żadnego argumentu

#445 Sharingan***

Sharingan***
  • Goście

Napisano 23 listopad 2007 - 14:16

Naruto i Hinata sami w pokoju Naruto, nie chodzi mi o jakieś sceny erotyczne,
bardzej, miła rozmowa, wspólna nauka, wymiana poglądów, ewentualnie pocałunek...
jak by miało już być więcej to chciałbym zobaczyć scenę namiętnego pocałunku,
zaczynającego się od głaskania Hinaty po szyji, potem miłe i powolne wtulenie się w siebie, cały czas patrzenie sobie w oczy, i powoli je zamykając wejście w fazę długiego pocałunku...

Tak zgadzam sie z tobą. Mam nadzieje że taka scena wkrotce je pojawi:)

#446 Wulo

Wulo
  • Goście

Napisano 23 listopad 2007 - 16:24

Mam nadzieje że taka scena wkrotce je pojawi

Narazie jest małe prawdopodobieństwo, w mandze nie ma nic o związku Naruto+Hinata,
ale kto wie zawsze są te fillery...

dobra nie ważne,
fillery fillerami
a tu piszemy scenki które chcemy zobaczyć, żeby się offtopic nie zrobił...

może jeszcze scena w której Naruto i Gaara nie mają już chakry i dzierżą w dłoniach po 1 kunaj'u
stoją oparci o siebie plecami osłaniając siebie nawzajem a dookoła nich masa Shinobi z wioski powiedzmy dzwięku

#447 eros

eros
  • Goście

Napisano 23 listopad 2007 - 21:30

Ja bym chciał zobaczyć wielką wojnę wszystkich krajów. Tak żeby było Konoha, Suna vs reszta wiosek. To by sie działo :D:D:D Chciałbym jeszcze zobaczyć egzamin na chunina 2 i na jounina. Chciałbym zobaczyć Naruta walącego jutsu za jutsu (niekage bushiny i rasengany ). Chciałbym zobaczyc żółty błysk w wykonaniu Naruta, chciałbym NaruHina :D
Chciałbym zobaczyć Naruto vs Pein, chciałbym zobaczyc śmierć Sasa, chciałbym zobaczyć jak Naruto przestaje pieprzyć o zostaniu hokage i weźmie sie na nauke jutsu, trening tai i natury chakry. Przecież pieprzeniem nie stanie sie hokage xD

Chciałbym zobaczyć Naruto and Gaara vs Mizukage i jakiegoś tam jeszcze Kage xD
Chciałbym zobaczyć wioske ukrytej mgły, skały i pozostałe.

#448 lololo

lololo

~fan

• User
  • PipPip
  • 131 postów

Napisano 25 listopad 2007 - 00:48

1.ja bym chcial zobaczyc walke naruto vs sasuke ktorzy walcza przy sakurze i kaza jej sie nie wtracac i zeby lekka przewage mial naruto ale wkoncu cos im przerwalo zeby nie wyszlo ze sie pozabijali

2.sasuke walczy z itachim i obaj gina

3.naruto rozwala peina

4.naruciak na randce z hinata

#449 loLz

loLz

~random

• User
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 25 listopad 2007 - 10:28

1.ja bym chcial zobaczyc walke naruto vs sasuke ktorzy walcza przy sakurze i kaza jej sie nie wtracac i zeby lekka przewage mial naruto ale wkoncu cos im przerwalo zeby nie wyszlo ze sie pozabijali

Można powiedzieć ze ta scena już była ;P walka Naruto vs Sasuke na dachu szpitala ;P

#450 Sai_PL

Sai_PL
  • Goście

Napisano 26 listopad 2007 - 09:19

Ja chciałbym zobaczyć walke Itachiego z Tobim O ku*** ale by była rozpierdziocha nie? xD
Albo Gdyby żyli Hokage chciałbym zobaczyć ich walki:)Tyle bym chciał walk zobaczyć aż mi się pisać nie chce:pxD
Dołączona grafika

#451 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 26 listopad 2007 - 11:54

xD
Albo Gdyby żyli Hokage chciałbym zobaczyć ich walki:)

no przecież były walki typu 3vs 1 i 2 :p
A co do tematu to chcialbym zobaczyć walkę Itachiego i saska oraz pein vs Naruto jak będzie silniejszy ale to zapewne mało oryginalne:)

#452 DeDaime

DeDaime
  • Goście

Napisano 26 listopad 2007 - 16:14

Mało oryginalne to chyba złe słowo.Też bym chciał zobaczyć tą walkę,
Zresztą wszystkie walki w Naruto są ciekawe i dynamiczne:D

#453 =Sasori=

=Sasori=
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2007 - 21:19

Chciałbym zobaczyć Walke Naruto z 9 ogonami na wszystkich 4-ciu kage bez ojca naruto oczywiście bo on sam by dał rade!!!Ciekawe czy by naruto wygrał!!!!

Pozdro!!

#454 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2007 - 21:50

Chciałbym zobaczyć Walke Naruto z 9 ogonami na wszystkich 4-ciu kage bez ojca naruto oczywiście bo on sam by dał rade!!!Ciekawe czy by naruto wygrał!!!!

no jasne,możliwe że nawet 3 z techniką pieczętowania dalby radę Kyubiebu..no może z pomocą reszty:P

#455 gusii

gusii

~fan

• User
  • PipPip
  • 287 postów

Napisano 10 grudzień 2007 - 22:24

Sceny, ktore chcialabym zobaczyc to:
*Naruto dostaje roczny kupon na darmowe ramen (wyobrazcie sobie ten blysk w jego oczach)
*Sasuke i Sakura gina razem na polu walki. Sas przed smiercia wyznaje swoje uczucia do Sakury(trzeba pocieszyc fanow sasusaku). Ich smierc bylaby tragiczna i zarazem piekna. To idealne rozwiazanie, i fani i antyfani byliby zadowoleni ;p
*Smierc Kakashiego. Uwielbiam goscia, wiec jego smierc zapewne by mnie wzruszyla(lubie plakac ogladajac anime)
*Itachi ogladajacy pornosy. No sorry, biedaczek nie ma kobiety, wiec musi sie jakos zaspakajac. Prosze, nie mowcie mi ze nie :p przeciez kazdy facet ma pewne potrzeby xD