Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

^sceny, które chcielibyście zobaczyć

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
637 odpowiedzi w tym temacie

#491 Pani_Duza_Ka

Pani_Duza_Ka

~fan

• User
  • PipPip
  • 321 postów

Napisano 07 luty 2008 - 17:09

hmm to będzie tak:
Sasuke vs Sakura - no to by była tragiczna walka, albo zakończona sojuszem i powrót do Konoha, albo jedna z tych postaci dead -.-

Sakura vs karin - Sakura wgniatająca okularnicę w glebę to by było coś ajj :P

Naruto dowiadujący się o swojej przeszłości...

#492 HikaruShido

HikaruShido
  • Goście

Napisano 08 luty 2008 - 18:38

hmm to będzie tak:
Sasuke vs Sakura - no to by była tragiczna walka, albo zakończona sojuszem i powrót do Konoha, albo jedna z tych postaci dead -.-

Sakura vs karin - Sakura wgniatająca okularnicę w glebę to by było coś ajj :P

No z Karin to sie zgadzam w stu procentach XD Niech okularnica ma za swoje!! :) a co do SS to ja wolałabym zeby sie pododzili bo nie sadze by któraś z tych osób potrafiła zabic druga ....

#493 Shina

Shina

~fan

• User
  • PipPip
  • 154 postów

Napisano 10 luty 2008 - 14:19

Mam pytanko!
Czy jest pokazane w mandze lub animie ten moment jak oni łapią sie za ręce(co wspomniana go co chwila Naruto)...? Chodzi mi o te scenę jak łapią sie za dwa palce i idą dalej xD szukałam, ale nie znalazłam >.< Może kotś mnie oświeci * patrzy z nadzieja na forumowiczów*

#494 Suna

Suna

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1416 postów

Napisano 10 luty 2008 - 15:22

Czy jest pokazane w mandze lub animie ten moment jak oni łapią sie za ręce(co wspomniana go co chwila Naruto

Jest. Nie pamiętam w którym chapterze mangi ani w którym odcinku anime, ale to było zaraz po tym jak w Dolinie Końca Naruto połączył swój Rasengan z Chidori Sasuke [chyba/ nie jestem pewna na 100% w każdym razie ta scena się pojawiła podczas (albo po) walce w Dolinie Końca]

#495 Shina

Shina

~fan

• User
  • PipPip
  • 154 postów

Napisano 10 luty 2008 - 17:20

Wiem, że takie wspomnienie jest..... ale pytam się czy jest jakiś odcinek w którym to robią ... no bo jest pokazane jak Sas siedzi na pomoście, a Uzumaki idzie.... a mi chodzi o taki odc, eee w którym jest pokazane w jaki sposób dali sobie ręce i kiedy... Wspomnieni widziałam, bo obejrzałam wszystkie odc "Naruto" ,ale nie spotkałam sie z tym odcinkiem... ;/ i w mandze tez nie... o to mi chodziło ( jeśli ktoś w ogóle rozumie xD ).... Dzienx za odpisanie

#496 HikaruShido

HikaruShido
  • Goście

Napisano 10 luty 2008 - 21:59

Wiem, że takie wspomnienie jest..... ale pytam się czy jest jakiś odcinek w którym to robią ... no bo jest pokazane jak Sas siedzi na pomoście, a Uzumaki idzie.... a mi chodzi o taki odc, eee w którym jest pokazane w jaki sposób dali sobie ręce i kiedy... Wspomnieni widziałam, bo obejrzałam wszystkie odc "Naruto" ,ale nie spotkałam sie z tym odcinkiem... ;/ i w mandze tez nie... o to mi chodziło ( jeśli ktoś w ogóle rozumie xD ).... Dzienx za odpisanie

Hmmm to chyba nie było wspomnienie tylko jak wtedy walczyli to tak jak by sie cofneli do czasów dziecinstwa (ich ciała) i podali sobie reke ... (chodziło głowni o to ze od poczatku byli tak jakby przyjaciółmi którzy jak nikt inny rozumieli sie bardzo dobrze)... takie jest moje zdanie./.

#497 Kosmiczny

Kosmiczny

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1940 postów

Napisano 11 luty 2008 - 00:06

-Tobi zdejmujący maskę
-twarz Obito pod maską Tobiego ;)
-reakcję Kakashiego na widok twarzy najlepszego przyjaciela pod maską jednego z członków Akatsuki (Kishi błągam niech ta scena stanie się rzeczywistością ;p)
-reakcje Naruto na wieść o śmierci Jirayi
-walkę Naruto vs Pein (tylko bez takiego plota jak w walce z Kakuzu ;p)

Wiem, że takie wspomnienie jest..... ale pytam się czy jest jakiś odcinek w którym to robią ...

Nie ma. Ta scena była tylko w wspominkach ;)

#498 HikaruShido

HikaruShido
  • Goście

Napisano 11 luty 2008 - 00:15

A ja bym sie bała to zobaczyc \O.o ciekawe czy jak by sie to stało to by pobiegł pomścić Ji czy nadal uganiał sie za sasem ...

-Tobi zdejmujący maskę

Nie wiem dlaczego ale przypomniał mi sie odcinek kiedy chcieli poznac twarz kakasza XD moze on ma tam murzyńskie wary?? XD...hmmm na pewno gdyby pojawiła sie taka scena jak Tobi sciaga maske to było by to dla wszystkich fanów naruciaka wielkim przezyciem :)

#499 gusii

gusii

~fan

• User
  • PipPip
  • 287 postów

Napisano 11 luty 2008 - 00:33

Racja
Oprocz tego:
-jakas scenke milosna z Sakura i Sasem w roli glownej (ew. Naruciak i Hinata) ^^
Kishi blagam cokolwiek! Ta niewiedza odnosnie pairingow mnie dobija ;/
-pokaz umiejetnosci Konan, bo jak narazie obylo sie bez rewelacji...
-koniec walki Sasuke vs. Itachi- naprawde lubie na nich patrzec, ale to juz zaczyna sie robic nudne
-odbudowe klanu Uchiha (doslownie xD) (czy jakos tak)

#500 HikaruShido

HikaruShido
  • Goście

Napisano 11 luty 2008 - 00:35

-jakas scenke milosna z Sakura i Sasem w roli glownej (ew. Naruciak i Hinata) ^^

haha same maniaczki z tym sasusaku XD ale fakt ja bym dała sobie noge uciac za zobaczenie tej sceny XD

-koniec walki Sasuke vs. Itachi- naprawde lubie na nich patrzec, ale to juz zaczyna sie robic nudne
-odbudowe klanu Uchiha (doslownie xD) (czy jakos tak)

No ta walka juz sie tak przedłuza ze juz jak czekam na nastepny chapter to nie odczuwam zadnych emocji..==
hehe o co chodziło z tym "dosłownie" jakas scenka erotyczna ?? XD

#501 gusii

gusii

~fan

• User
  • PipPip
  • 287 postów

Napisano 11 luty 2008 - 00:39

haha same maniaczki z tym sasusaku XD ale fakt ja bym dała sobie noge uciac za zobaczenie tej sceny XD

No co ;p W koncu Kishi musi jakos rozwiazac sprawe pairingow ;)

hehe o co chodziło z tym "dosłownie" jakas scenka erotyczna ?? XD

A jak myslisz? xD

#502 HikaruShido

HikaruShido
  • Goście

Napisano 11 luty 2008 - 00:41

haha hentai mały Xd no co ty nie pokaza czegos takiego. Najwyzej całujaco sie pare ngle sas kładzie sie na sakurze i koniec sceny -== albo poprostu na koniec naruto pokazany jest ich potomek...

No co ;p W koncu Kishi musi jakos rozwiazac sprawe pairingow ;)

Nic nie musi XD zrobi nam na złosc i nic ie wyjaśni XD

#503 Kira

Kira
  • Goście

Napisano 11 luty 2008 - 01:06

-cała biografia Namikaze Minato
-żyjący Minato powracający do wioski
-Naruto dowiedzenie się o śmierci Jirayi
-walka Naruto vs Pain
-śmierć Sasuke i Itachiego we wspólnej walce

#504 Norii-chan

Norii-chan

~fan

• User
  • PipPip
  • 173 postów

Napisano 11 luty 2008 - 01:21

-śmierć Sasuke i Itachiego we wspólnej walce

Nie taki zły pomysł.

po za tym chciałabym zobaczyć:

-elimicaję (może być śmierć, ale nie musi) Sakury
-Ojca Konohamaru (no w sumie czemu nie)
-Kilka urówków z młodości Czwartego (mówiąc młodość, mam na myśli wiek ok 15 - 16 lat)

#505 Kamael

Kamael

~fan

• User
  • PipPip
  • 233 postów

Napisano 11 luty 2008 - 02:30

haha hentai mały Xd no co ty nie pokaza czegos takiego. Najwyzej całujaco sie pare ngle sas kładzie sie na sakurze i koniec sceny -== albo poprostu na koniec naruto pokazany jest ich potomek...

Jakby zrobili scenę podobną do tej ze specjala Onegai Teacher, MizuhoxKei w hotelu w wykonaniu Naruto i Hinaty... to bym ze szczęścia spać nie mógł tylko oglądał ją w nie skonczoność. xD

W dodatku miło by było się dowiedzieć trochę historii wioski, albo pokazanie walki Madara vs. pierwszy Hokage, założenie Hyuuga. Wielka wojna kurcze tu naprawdę jest potencjał...

#506 HikaruShido

HikaruShido
  • Goście

Napisano 11 luty 2008 - 19:51

HikaruShido napisał/a:

Jakby zrobili scenę podobną do tej ze specjala Onegai Teacher, MizuhoxKei w hotelu w wykonaniu Naruto i Hinaty... to bym ze szczęścia spać nie mógł tylko oglądał ją w nie skonczoność. xD

No własnie o cos w rodzaju takiejscenki mi chodziło Xd eee tam ja wole sasudaku XD ale jak znajac Kishiego czegos takiego nie bedzie :(

#507 Dadosz

Dadosz
  • Goście

Napisano 14 luty 2008 - 21:51

Moje marzenia, które się nie spełnią. xD

1. Zeby w końcu ten nasz kochaniutki Kaka-sense pokazał co ma pod maską! xD
2. Hinata podchodzi nieśmiało do Naruto i mówi Mu, że zawsze Go kochała i zawsze kochać będzie a On jej się pyta: "Co mówiłaś, Hinata?" xD To było by masakryczne!
3. Chcę się dowiedzieć tzn. domyślam się, co ten Yamato chciał powiedzieć Sakurze, kiedy Naruto już się zmienił w człowieka i Sakura Go leczyła i ten Yamato do niej, że coś z jej twarzy może wyczytać. Jak mnie to korci! omG! xD
4. Jak Naruto wraca do Konohy z tej misji z Sasuke, wszystkie babki zakochują się w nim. o_O
5. O, chciałabym też, żeby wszyscy faceci pokazali swoje klaty... *_*
6. Aha i to najlepsze... Niech dopadną tego zasranego Saia, bo mnie wkurza ten jego debilny uśmiech! I jak on chce żyć to niech odpokutuje te wszystkie obelgi co dał na Naruto! xD

Jak się mi coś jeszcze nasunie, to dam. xP

#508 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 15 luty 2008 - 08:38

Chciałbym zobaczyć [na chwilę obecną ^^]

- pieczętowanie lisa
- śmierć [??] Kushiny
- "to co się stało" z sierotami Deszczu [na 99% będzie to retrospekcja Konan, potem rzuci jakimiś tekstami, odda życie za Nagato i będziemy mieli pep talk by Naruto]
- powrót Gaary [pomoc Naruto w wielkiej rewolucji shinobi, którą ma prowadzić]
- nawrócenie Nagato
- bohaterska śmierć Naruto
- kuszenie Itachiego
- kilka lat potem -> Sasuke spóźnia się na spotkanie z drużyną geninów. Widzimy go stojącego przy pomniku upamiętniającym Uzumakiego.

#509 Wraith

Wraith
  • Goście

Napisano 15 luty 2008 - 09:17

Ja chcialbym zobaczyc :
1.Więcej scenek w których Kakashi mowi do Gaia "Mówileś coś?" czy cos takiego xD
2. Twarz Kakashiego przed jego śmiercią.
3. Śmierć Sakury w walce z Saskiem
4. Dead Itachiego i Saska...
5. Saska w płaszczu z chmurkami... xD

#510 Dadosz

Dadosz
  • Goście

Napisano 15 luty 2008 - 22:04

Dobre by też było zobaczyć śmierć Saska w walce z Naruto. *_*
O, jeszcze śmiejącego się Shino, tak normalnie i Jego twarz bez tych jego szmatek i okularów. xP
Śmierć Itacha z ręki Saska. xD
Tak i jeszcze chciałabym jak by Naruto by gdzieś umierał, jako Hokage za 17 lat xD w wojnie wiosek przy nim jakiaś baba [nie wiem jaka...] wyznająca mu miłość. Tak jak śmierć miał Obito. Heh. Ale nie chcę żeby Wir umierał! xD

#511 Minato

Minato
  • Goście

Napisano 15 luty 2008 - 22:34

Dobre by też było zobaczyć śmierć Saska w walce z Naruto. *_*

nom^^

Śmierć Itacha z ręki Saska. xD

moim zdaniem to juz nie bedzie takie dobre... alt to tylko moje zdanie^^

ja bym chcial zobaczyc jak naruto zalatwia kakashiego techniką 1000 lat bólu^^

#512 HikaruShido

HikaruShido
  • Goście

Napisano 16 luty 2008 - 22:15

2. Twarz Kakashiego przed jego śmiercią.
3. Śmierć Sakury w walce z Saskiem
4. Dead Itachiego i Saska...

Chcesz wszytskich usmiercic!!?? O.o
Czemu sakura miala by umrzec w walce z sasuke?? przeciez by jej nie zabił ;]

ja bym chcial zobaczyc jak naruto zalatwia kakashiego techniką 1000 lat bólu^^

Boze...O.o sami sadysci sa tutaj ^^ ale fakt było by to fajne...aaa i przy okazji tego ataku spadła by mu maska XD

#513 Daphne

Daphne
  • Goście

Napisano 16 luty 2008 - 22:22

jezeli chodzi o mnie, bardzo chetnie chcialabym zobaczyc wiecej jakichkolwiek scen zwiazanych z watkami milosnymi hehe.

+ Przygody Orochimaru 100 lat później :D

genialne po prostu.

- więcej takich wspomnien, w których Sanninowie byli jeszcze "na praktykach" u Sarutobiego

bylo by bosko!

#514 Pest

Pest

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisano 16 luty 2008 - 22:45

+ Przygody Orochimaru 100 lat później :D

A ja może ogólnie wspomnienia sędziwych już wiekiem postaci z naruto XD

#515 sunshine_95

sunshine_95
  • Goście

Napisano 17 luty 2008 - 17:11

1.młodość Naruto
2.przyszłość naruto(jak będzie dorosły...coś typu jego zwyczajny dzień,np. budzi sie rano obok w łóżku leży hinata.w drugim -pokoju wrzeszczy małe dziecko itp.)
3.ślub Hinaty i Naruto
4.spotkanie 4 i nauto
5.ślub Sasuke i Sakury
6.dzieci powyższych postaci
7.Ogólnie funkcojonawanie Konohy i pomniejszych postaci
8.smierć orchimaru
9.smierć Rock Lee,ale : rock udowodniłby, że jest wspaniałym ninja poprzez coś tam (jakąś zasługe dla konohy czy coś)i zostałby okrzyknięty wyjątkowym shinobim w całych dziejach Konohy

[ Dodano: 17-02-08, 15:13 ]
a i zapmniałam ja było wcześniej wspomniane twarz Kakshiego bez maski

#516 Qrowsky

Qrowsky
  • Goście

Napisano 18 luty 2008 - 18:04

1.młodość Naruto

było tego dużo i mi wystarczy^^

.przyszłość naruto(jak będzie dorosły...coś typu jego zwyczajny dzień,np. budzi sie rano obok w łóżku leży hinata.w drugim -pokoju wrzeszczy małe dziecko itp.)

..zaraz, zaraz.. .HINATA!?!? Pokiełbasiło ci się (^^). Tam będzie lezała Sakura!

3.ślub Hinaty i Naruto

heh^^

5.ślub Sasuke i Sakury

heh^^

9.smierć Rock Lee,ale : rock udowodniłby, że jest wspaniałym ninja poprzez coś tam (jakąś zasługe dla konohy czy coś)i zostałby okrzyknięty wyjątkowym shinobim w całych dziejach Konohy

To by było spko:)

#517 Yoshi

Yoshi
  • Goście

Napisano 18 luty 2008 - 18:15

sunshine_95 napisał/a:
3.ślub Hinaty i Naruto

heh^^

Cytat:
5.ślub Sasuke i Sakury

heh^^

Ślub Sasuke i Naruto *___*

xD

Ale miło by było gdyby jakieś maleńkie yaoi się pojawiło ;3

#518 NaRu7o

NaRu7o
  • Goście

Napisano 18 luty 2008 - 20:42

Ja po prostu chcialbym zobaczyc walke :

Konoha vs Kyuubi ^^...A zwlaszcza jak Yondaime konczy ta walke ;D

#519 ** miyumi **

** miyumi **
  • Goście

Napisano 18 luty 2008 - 21:05

ja bym chciała zobaczyć scenkę, kiedy Sasuke wraca do wioski i wyznaje Sakurze miłość, a ona na to "aleś ty się zrobił irytujący" i zostawia go z taką niedowierzającą miną i idzie na sake (wpływ Tsunade xD)

1.młodość Naruto
2.przyszłość naruto(jak będzie dorosły...coś typu jego zwyczajny dzień,np. budzi sie rano obok w łóżku leży hinata.w drugim -pokoju wrzeszczy małe dziecko itp.)
3.ślub Hinaty i Naruto
4.spotkanie 4 i nauto
5.ślub Sasuke i Sakury
8.smierć orchimaru

zgadzam się ze wszystkim plus dodałabym jeszcze: twarz Kakashiego pod maską, Tsunade starą, co się stało z Rin i minę Hiashiego, gdy dowie się o ślubie Naruto i Hinaty xD bo jakoś nie wyobrażam sobie, że on jakoś tak na to pokojowo przystanie :D

#520 Mietas

Mietas
  • Goście

Napisano 18 luty 2008 - 21:34

Ja po prostu chcialbym zobaczyc walke :

Konoha vs Kyuubi ^^...A zwlaszcza jak Yondaime konczy ta walke ;D

Zdecydowanie! =]

A jako fan Kyuubiego mam też jedno niespełnione marzenie: walka demonów - Kyuu vs Oro !!! o_O Chyba bym się rozpłynął z ekstazy =D

Ale... marzenia =]

#521 anty128

anty128
  • Goście

Napisano 20 luty 2008 - 15:13

No Ja Chciała bym zabaczyć jak ...

-Walke sasuke z naruto
-gdy naruto juz ledwo nie zywy poniezawsz zostal zraniomy przes sasuke tlumaczy mu ze on musi wrucic dla sakury i dla niego:):)
-sasuke wracajacego calego do wioski wraz z naruto po walce z Itachin
-Sasuke gdy ratuje sakure z rok jakiegos potwora
-Naruto i Hinate na wymarzonej dla hinaty randce
-śmierć Itachiego
-ledwo zywa sakure w rekach sasuke
-Naruto jako Hokage
-śmierć Tsunade na wojnie
-Gdy tsunade juz odchodzi Muwi sakurze ze byla dla niej jak curka:)
-Naruto ratujac
[quote][/quote]
ego hinate
-usmiechnientego Gaare
-jak Ino dostaje ostro od sakury:):)

#522 sunshine_95

sunshine_95
  • Goście

Napisano 20 luty 2008 - 18:36

Cytat:
1.młodość Naruto
3.ślub Hinaty i Naruto
4.spotkanie 4 i nauto
5.ślub Sasuke i Sakury
8.smierć orchimaru

zgadzam się ze wszystkim plus dodałabym jeszcze: twarz Kakashiego pod maską, Tsunade starą, co się stało z Rin i minę Hiashiego, gdy dowie się o ślubie Naruto i Hinaty xD bo jakoś nie wyobrażam sobie, że on jakoś tak na to pokojowo przystanie :D

no własnie. dzieki wielkie.o tym zapomniałam

#523 Nishi

Nishi

~fan

• User
  • PipPip
  • 214 postów

Napisano 20 luty 2008 - 18:51

+ trening Sasuke u Oro
+ śmiejącego się Sasuke :)
+ przyszłośc team 7 (Sakury, Naruto i Sasuke )
+ jeszcze jedna walkę z seri Kakashi vs Gai
+ wielkie spotkanie wszystkich postaci na jakiejś uroczystości

1.młodość Naruto

zgadzam się, te sceny rownież chciałabym zobaczyć :)

#524 anty128

anty128
  • Goście

Napisano 21 luty 2008 - 14:48

ja jesze chcialabym zobaczyć jak sasuke caluje sakure ale tak nie śmiało :P i wogule ...:D

[ Dodano: 21-02-08, 13:10 ]
jak itachi chce zabic sasuke sasuke juz nie ma sil naruto takze a sakura oslania sasuke swoim cialem i ginie

[ Dodano: 21-02-08, 13:10 ]
jak itachi chce zabic sasuke sasuke juz nie ma sil naruto takze a sakura oslania sasuke swoim cialem i ginie

#525 Qrowsky

Qrowsky
  • Goście

Napisano 23 luty 2008 - 13:14

Narazie czekam z niecierpliwością na "Kakashi gaiden" ^^