Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

^sceny, które chcielibyście zobaczyć

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
637 odpowiedzi w tym temacie

#526 ** miyumi **

** miyumi **
  • Goście

Napisano 23 luty 2008 - 16:45

przypomniało mi się jeszcze - chciałabym zobaczyć Kakashiego, gdy zobaczy Oiroke no jutsu (znaczy się taka reakcja, jak np. Iruki). To by było piękne :D

#527 Shogun

Shogun

~random

• User
  • Pip
  • 84 postów

Napisano 23 luty 2008 - 22:45

Śmierć sasa :)
naruto i hinata o_O

9 ogonów kyuubiego
twarz kakashiego :P

#528 Trish

Trish
  • Goście

Napisano 25 luty 2008 - 19:56

Ja chcałabym zobaczyć scenę kiedy Sakura spotyka Sasuke. Stają na jakiejś polanie i... Tutaj Kishimoto ma pole do popisu ;D

Drugą rzeczą jaką chciałabym ujrzeć to umierający Itachi. Mam już dość, że cały czas zachowóje się jak nienormalny i przez to rani moje serce. Jak zginie to będę miała przynajmniej satysfakcję, iż nie zrobi z siebie kompletnego idioty.

#529 Leefan

Leefan
  • Goście

Napisano 08 marzec 2008 - 04:07

.smierć Rock Lee,ale : rock udowodniłby, że jest wspaniałym ninja poprzez coś tam (jakąś zasługe dla konohy czy coś)i zostałby okrzyknięty wyjątkowym shinobim w całych dziejach Konohy

Nieee Lee ma żyć i tyle :P co najwyżej Gai może zginąć. I kiedy Lee stanie się Joninem i dostanie własną drużynę, będzie opowiadał o swoim sensej i przekazywał tajniki Tajjutsu.

Walke Sakury i Hinaty o Naruto.

Co się stanie z Sasuke gdy zabije Itachi'ego ( Może wróci do Konohy???:])

#530 Anthaloor

Anthaloor
  • Goście

Napisano 12 marzec 2008 - 21:47

Bardzo chciałbym zobaczyć sytuację, w której Naruto spotyka Yondaime i jak Naruto w końcu zrealizuje swoje marzenie i zostanie hokage.

#531 Geminiman

Geminiman
  • Goście

Napisano 14 marzec 2008 - 23:02

Przeszłość Sasoriego - jak transformował samego siebie w "pinokia" i wstąpił do Brzasku. Historia Peina. Kim byli ci shinobi, którzy stali się ciałami Lidera Akatsuki. Wiem że ten ninja z długimi włosami pochodził Takigakure, a gruby z Kusagakure. Jak Nagato przekazał Rinnegan Yahiko i go ożywił. No i jeszcze ten Rokudou Sennin (Mędrzec Sześciu Ścieżek) i jego historia. Pewnie był starszy niż Uchiha Madara i Shodaime Hokage.

#532 Honou~~

Honou~~

~random

• User
  • Pip
  • 94 postów

Napisano 30 marzec 2008 - 13:58

Napewno jakiś wątek romantyczny (np. Naruhina :)) ale bez przesady co za dużo to nie zdrowo.
Walkę Naruto vs Lee
Kiedy Naruto zostaje hokage
Sasuke, który uświadamia sobie że sam nie odbuduje klanu xD
Ino, która pokazuje że potrafi walczyć a nie tylko stać i się gapić!
nic mi więcej nie przychodzi na mysl

#533 eros

eros
  • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 21:00

Ja bym chciał zobaczyć Sakurę zalecającą się do Naruta, a ten przypominając sobie te wszystkie ciosy w ryło, dogryzanie, saske-kun!!, jej pogardę do niego - wyjeżdża jej z tekstem "jesteś wkurzająca" i idzie do Hinaty :D:D:D!!!!!!!

Chce zobaczyć Tsunade 50 lat mode xD

Chce zobaczyć śmierć Saska xDD

#534 Miss Riddel

Miss Riddel

~fan

• User
  • PipPip
  • 257 postów

Napisano 31 marzec 2008 - 21:07

1.Co Sasuke zrobi po śmierci Itachiego
2.Naruto w roli Hokage - i to baardzo
3.Twarz Kakashiego! :D
4.Temari i Shikamaru razem

#535 Kon

Kon

~fan

• User
  • PipPip
  • 172 postów

Napisano 31 marzec 2008 - 21:09

3.Twarz Kakashiego! :D

widziałem nic specjalnego XD

ja chciałbym zobaczyć naruto w formie kyuubiego z 6 ogonami XD

#536 Kimimaro Kaguya

Kimimaro Kaguya
  • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 21:13

W zasadzie to jest tylko jedna scena jaką chciałbym zobaczyć... Walkę Madary i Shodaime...

#537 eros

eros
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2008 - 00:09

4.Temari i Shikamaru razem

Ooooo popieram ;p

Chciałbym jeszcze zobaczyć reakcję Hinaty, jak by ją Naruto pocałował xDD

Jak myślicie ;p zgon na miejscu??:D

W zasadzie to jest tylko jedna scena jaką chciałbym zobaczyć... Walkę Madary i Shodaime...

To także bym chciał xD

#538 ** miyumi **

** miyumi **
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2008 - 17:23

Ja bym chciał zobaczyć Sakurę zalecającą się do Naruta, a ten przypominając sobie te wszystkie ciosy w ryło, dogryzanie, saske-kun!!, jej pogardę do niego - wyjeżdża jej z tekstem "jesteś wkurzająca" i idzie do Hinaty :D:D:D!!!!!!!

popieram, zwłaszcza końcówkę :D

Chciałbym jeszcze zobaczyć reakcję Hinaty, jak by ją Naruto pocałował xDD

Momentalnie cała czerwona i coś tam duka pod nosem aż w końcu mdleje. Ale lepiej by było, gdyby się na niego po tym rzuciła i ...^^

Ooooo popieram ;p

a ja nie ;P

ja chciałbym zobaczyć naruto w formie kyuubiego z 6 ogonami XD

po co się rozdrabniać, od razu z 9, a jeszcze lepiej gdyby to umiał kontrolować

Sasuke, który uświadamia sobie że sam nie odbuduje klanu xD

grunt to szybkie zakapowanie xD

Ino, która pokazuje że potrafi walczyć a nie tylko stać i się gapić!

popieram, i jeszcze jakieś nowe techniki np. taijutsu

-usmiechnientego Gaare

aww, i to bardzo chciałabym to zobaczyć też ^^ xD

#539 deigashi

deigashi

~random

• User
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 06 kwiecień 2008 - 13:59

1. Sakurę, która błaga Naruto o wybaczenie <3 Za te wszystkie 'jesteś irytujący', za to, ze tyle razy niesłusznie go walnęła i za to, że widziała tylko Saske.
2. Sasuke, który błaga Naruto o wybaczenie <3<3 Za to, że odszedł z Konohy, za to, że go zdradził i chciał zabić xD
3. Naruto jako naczelnego przystojniak Konohy xD Bo tak.
4. Sasuke jako osobę, z którą nikt nie chce mieć do czynienia. Powinien mieć nauczkę, mam nadzieje, że jak wróci (jeśli wróci) do Konohy nie przywitają go z otwartymi ramionami -.-'
5. Naruto jako Hokage:) Bo takie marzenie musi się spełnić.

#540 Kazahana-chan

Kazahana-chan
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2008 - 17:07

chciała bym zobaczyć prawdziwą twarz Tobiego bo wydaje mi się że to jest Obito U

#541 ** miyumi **

** miyumi **
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2008 - 18:14

chciała bym zobaczyć prawdziwą twarz Tobiego bo wydaje mi się że to jest Obito U

Najlepiej by było (gdyby to był on, of course), gdyby się nawrócił na dobrą stronę znowu i wrócił do Konohy razem ze wszystkimi. A jeszcze lepiej by było, gdyby okazało się, że Rin żyje i zostaliby parą z Obito ^^ Takie moje niespełnione marzenie o tej miłości ...

#542 Master Sadako

Master Sadako
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2008 - 16:36

Typowe, nie będę oryginalna. Jakaś gorętsza, albo chociaż czuła scenka z SasDei'em, taa... gdyby coś takiego wydarzyło się w ramach mangi/anime - szczerze? Dopiero mogłabym umrzeć w spokoju.
A drugie. Motyw, jak Sasuke zabija Sakurę i Karin po czym rzuca sie w ramiona blondyna, aby wziąć z nim ślub. Wszyscy byliby szczęśliwi.

#543 deigashi

deigashi

~random

• User
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 09 kwiecień 2008 - 16:47

Motyw, jak Sasuke zabija Sakurę i Karin po czym rzuca sie w ramiona blondyna, aby wziąć z nim ślub. Wszyscy byliby szczęśliwi.

A już najbardziej fanki SasuNaru z naciskiem na Sasu ;p

Najlepiej by było (gdyby to był on, of course), gdyby się nawrócił na dobrą stronę znowu i wrócił do Konohy razem ze wszystkimi.

To by było świetne. Obito był cudowny, po tych kilku chapterach czuję niedosyt xD Chciałabym go jeszcze zobaczyć po stronie 'dobra'.

#544 Luthiene

Luthiene
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2008 - 18:13

Hmm sceny które chciałabym zobaczyć ?

*Naruto siedzi z Hinatą ,śmieją się i wyglądają na zakochanych ... a z kąta obserwuje ich Sakura , ma łzy w oczach i jest zła na samą siebie .... zadaje sobie pytanie :Czemu tak późno się ocknęłam ?
Hih jakieś zabawne scenki typu: ... ,,Zazdrosna o Naruciaka Sakura'' ... to by było ciekawe
...
*

3. Naruto jako naczelnego przystojniak Konohy xD Bo tak.

*

5. Naruto jako Hokage:) Bo takie marzenie musi się spełnić.

To też ;)
* Naruto ratuje Sasuke życie ... załóżmy że Sasek przegrywa w walce (hah nowość) ... jest bliski śmierci ...i.............pojawia się Naruto
* Walka Naruto i Sasuke -NARUTO WYGRYWA =)

#545 Tosa

Tosa

valar dohaeris

• User
  • PipPipPipPip
  • 1040 postów

Napisano 16 kwiecień 2008 - 18:16

Ale juz w Mandze Naruto w jakimś z chapter'ów pokazywali jego twarz (przynajmniej mi się tak wydaje)... ale na 100% sam powiedział kim jest...

#546 Iron Maiden

Iron Maiden
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2008 - 23:18

Cóż chciałbym zobaczyć Naruto po ewentualnym kolejnym time skipie z fryzurą jaką miał jego ojciec i rysami jeszcze bardziej podobnymi do Yondka. Poza tym chciałbym zobaczyć scenę w której Sakura po którymś z kolei uratowaniu jej życia przez Naruto w końcu przechodzi do jakichś "czynów" :P

Aha no i oczywiście twarz Kakashiego XD

#547 Blue-foxy

Blue-foxy
  • Goście

Napisano 23 maj 2008 - 21:44

Ja bym chciała zobaczyć jak Naruto zostaje Hokage :)
I tak mógłby się skończyć cały Naruto.
Nic więcej nie trzeba...

#548 Nagari

Nagari
  • Goście

Napisano 23 maj 2008 - 22:02

Ja bym na początku chciał zobaczyć jak Sai zostaję najlepszym przyjacielem Naruto tak jak kiedyś był nim Sasuke.
Po drugie chciał bym Naruto był Hokage,a po trzecie lecz to pewnie nie możliwe,żeby Obito Uchiha w jakiś sposób powrócił do życia.

#549 Goto

Goto
  • Goście

Napisano 23 maj 2008 - 22:18

Hmmm z mila checia bym zobaczyl niestemplujące sceny:
1. Hinate podrywajaca Narucika /bardziej otwarcie niz zwykle ;)
2. Twarz Kakashiego
3. Saske wracającego do Konohamy / ale to sie zapewne niedlugo wydarzy :)
4. Ostateczna walke Naruto&Saske vs Pein

#550 Kakashamari

Kakashamari

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 674 postów

Napisano 24 maj 2008 - 17:00

Chciałabym jeszcze raz [Spoiler]zobaczyć żywego Itacha [spoiler] I nie jako wspomnienie.

#551 Shogun

Shogun

~random

• User
  • Pip
  • 84 postów

Napisano 25 maj 2008 - 15:30

Chciałbym więcej o Madarze i o kyubim jek to z nimi było
i Naruto jak hokage :)

#552 mateusz_HYUGA 8

mateusz_HYUGA 8
  • Goście

Napisano 30 maj 2008 - 16:49

Ja najbardziej chciałbym zobaczyc walke 1 Hokage vs Madara Uchiha . Chciałbym się przekonac czy pierwszy naprawde jest taki mocny. Chętnie też obejrzałbym walkę Naruto Sasuke to by było coś

#553 CrosbyxNinja

CrosbyxNinja
  • Goście

Napisano 31 maj 2008 - 15:13

Chciałabym zobaczyć jak Naruciak zostaje Hokage, i pocałunek i wyznanie miłości Saska do Sakury *_*

#554 Blue-foxy

Blue-foxy
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2008 - 16:05

Chciałabym zobaczyć w anime Gobi no Hōkō (Houkou) - pięcioogoniastego demona, który wygląda jak Wilk/Pies, a każdy jego ogon symbolizuje inny żywioł ;)

#555 Ikisa

Ikisa

~fan

• User
  • PipPip
  • 186 postów

Napisano 21 czerwiec 2008 - 05:11

Bardzo chciałabym wiedzieć coś więcej o Ojcu Kakashiego, dokładnie w jakiej sytuacji pomógł przyjaciołom i te reakcje na twarzy Konohańczyków, którzy znienawidzą White Fang'a za to co uczynił... Wątpię żeby Kishi wrócił do tej postaci, bo zdaje się nie mieć nic więcej wspólnego z obecna fabułą :(

#556 lexarks

lexarks

~random

• User
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 06 październik 2008 - 14:13

Oj, dużo tych scen chciałbym zobaczyć. Zapewne te wszystkie sceny, które podam były już wcześniej napisane :)

1. Wszystko związane z parą Naruto i Hinata czyli:
* Magiczne słowa wypowiedziane przez Hinate w kierunku do Naruto "I love you"
* Jak dziecko Naruto i Hinaty robi figusa dla ojca i zamalowuje jego kamienną podobiznę VI Hokage xD

* Hinate podrywająca Narucika /bardziej otwarcie niż zwykle ;)

* ślub Hinaty i Naruto

* Naruto siedzi z Hinatą ,śmieją się i wyglądają na zakochanych ... a z kąta obserwuje ich Sakura , ma łzy w oczach i jest zła na samą siebie

* Ja bym chciał zobaczyć Sakurę zalecającą się do Naruta, a ten przypominając sobie te wszystkie ciosy w ryło, dogryzanie, saske-kun!!, jej pogardę do niego - wyjeżdża jej z tekstem "jesteś wkurzająca" i idzie do Hinaty :D:D:D!!!!!!!

* Hinata i Naruto mówią starszemu Hinaty że ta jest w błogosławionym stanie..., świadkami sceny jest cała rodzina Hyuuga, w tym Neji. Kurde to by było boskie.

* przyszłość naruto(jak będzie dorosły...coś typu jego zwyczajny dzień,np. budzi sie rano obok w łóżku leży hinata.w drugim -pokoju wrzeszczy małe dziecko itp.)

2. Wszystko związane z osobą IV Hokage coś w stylu Yondaime Gaiden. Nie zaszkodzi tutaj sceny z Kushiną.

3. Wszystkie pojedynki Akatsuki z Jinchuuriki i Bijuu. Dzięki czemu zobaczyłbym umiejętności nosicieli demonów, jak i samych demonów, wraz z wyglądem Bijuu.

4. Ujrzenie pojedynków, o których była mowa czyli:
I Hokage vs Madara
I Hokage vs Kakuzu
IV Hokage vs Kyuubi
Kazekage vs Sasori
Kazekage vs Orochimaru

5. Technikę "Kręgu Ośmiu Bram" wykonaną przez Gai'a albo Lee.

6.

Wieksze rozwinięcie wątku 7 miecznikków z Kiri-gakure (tego 3 gościa z fillerów nie uznaje!) :D

#557 epidemia aids

epidemia aids

~random

• User
  • Pip
  • 94 postów

Napisano 10 listopad 2008 - 10:51

...

#558 Velo

Velo

~fan

• User
  • PipPip
  • 213 postów

Napisano 15 listopad 2008 - 21:27

Nie wiem jak wam, ale mi brakuje zdecydowanie scen z Bijuu. To taki ważny element świata, a prawie kompletnie nie ruszony :-P.

Przydałoby się też zobaczyć wszystkim Kage i wszystkie wioski - to prawda, widzieliśmy już wiele, ale o takiej np. Iwa nie wiemy praktycznie niczego.

Co się tyczy kwestii wałkowanej w nieskończoność - paringów - to rozumiem Kiskiego i nie będę się wygłupiał z oczekiwaniem od niego, by rozwijał tą kwestię. Niech robi co chce, byle tylko kiedyś wyklarował sytuację, bo inaczej fani wpadną w szał, co też niczego dobrego nie przyniesie...

#559 hosanna

hosanna

~fan

• User
  • PipPip
  • 281 postów

Napisano 15 listopad 2008 - 22:12

chcialabym zobaczyc jak sakura walczy z saskiem:). juz raz miala okazje obic go po mordce ale niestety yamato wszystko zepsul :/. przede wszystkim chcialabym zobaczyc smierc paina.

#560 Bedril

Bedril
  • Goście

Napisano 15 listopad 2008 - 22:19

Przede wszystkim :
- walkę Hishiramy z Madarą
- walkę Pain'a z Hanzou
- wszystkie Bijuu
- Nagato

Ewentualnie :
- Konoha zrównana z ziemią
- śmierć kogoś z nowego super, uber, duper, mega, hiper, duo mocnego pokolenia
- jak Pain zownuje w walce Sasuke, stoi nad nim i mówi : "Teraz pokażę Ci prawdziwą moc Rinnengana" i zgon...

przede wszystkim chcialabym zobaczyc smierc paina.

Zapomnij. Nigdy w życiu. Niech Ból Cię nawróci.