Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

^sceny, które chcielibyście zobaczyć

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
637 odpowiedzi w tym temacie

#36 Michi

Michi
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2006 - 17:28

-* maly oro w akcji :)
-* Manda niszczy wioske konoha :)
-* Naruto urzywajacy fuutonow
-* Wiecej Suitonow xD fajne te techniki wodne ale malo kto ich jak narazie urzywa

#37 Hitoshi

Hitoshi

~random

• User
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 12 grudzień 2006 - 18:21

no to przedstawiam to co chciałbym zobaczyć^^'(niektóre są po prostu nie do wyobrażenia ani stworzenia :P)

- Sasuke używa Chidori... biegnie na Itachiego.... Przy ataku Itachi zamienia się miejscem z Sakurą i BANG!!! - sakura dead :P

- Sasuke zabija Itachiego i wraca mu olej do głowy :P

- Oczywiście i przeszłość i ogólnie więcej o ludziach z Akatsuki

- Walka Sasa vs. Kakash(przed walka z itachim offcorz:P)

- Naruto mówi Sakurce żeby poszła się ******

- Naruto i Hinata razem

- Więcej czegoś o Shino(coś mnie ten gość intryguje)

- Trochę więcej współpracy A.N.B.U z bohaterami

- Sasa z MS'em

(teraz taki absolut z wnętrza)

- Lider Akatsuki rozwala Sas'a , Gaare ITD.... przed zabiciem naruta... wyciąga Kyyubiego... ten zaś przechytrza Lidera i rozwala go... idzie na Konohe... tsunade go sealuje i wszystko od nowa lecz z inną obsadą :P

w/w punkt oczywiście nie spełni się nigdy xP

Chciałbym tu jeszcze wspomnieć o tej teorii reinkarnacji 4th w Naruta. To jest trochę niemożliwe ponieważ seal musiał być wykonany przez czwartego. W tym momencie musiał go zapieczętować przed swoją śmiercią w Naruta który w tym przypadku "MUSIAŁ" już żyć. Nie widzi mi się akcja, że 4th przekazuje siłę seal'a komuś... ten ginie i tamten sealuje po paru tygodniach/miechach/LATACH w naruciaka xP

#38 Suna

Suna

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1416 postów

Napisano 12 grudzień 2006 - 18:57

Chciałbym tu jeszcze wspomnieć o tej teorii reinkarnacji 4th w Naruta. To jest trochę niemożliwe ponieważ seal musiał być wykonany przez czwartego. W tym momencie musiał go zapieczętować przed swoją śmiercią w Naruta który w tym przypadku "MUSIAŁ" już żyć. Nie widzi mi się akcja, że 4th przekazuje siłę seal'a komuś... ten ginie i tamten sealuje po paru tygodniach/miechach/LATACH w naruciaka xP

Hitoshi-> chyba nie przeczytales uwaznie, tego co napisalam O_o . Lub tez=> cos źle zrozumiales. A mianowicie: teoria nie zakladala zadnych rzeczy typu ' po kilku miesiacach' (tymbardziej latach), albo takich jak na przyklad: ' ze komus jest przekazywana sila seal'a' etc. Przytocze jeszcze raz fragment to wyjasniający:

Niekoniecznie! Z tego co mi sie wydaje, nigdzie nie bylo dokladnie powiedziane ze Yondaime zyl kiedy urodzil sie Naruto. W anime scena przedstawiala sie nastepująco: widzimy na niej Yondaime stojacego na żabie + glos Trzciego opowiadajacy o tym ze tamten (Yondaime) poswiecil swoje zycie etc, zaraz pozniej jest przeniesienie na ujęcie nowonarodzonego Naruto z pieczecia na brzuchu.< Natomiast w mandze, chyba wogole tej sceny nie bylo.>Mozliwe, ze Czwarty zyl gdy Naruto byl juz na swiecie, ale chyba nie jest to pewne w stu procentach. Mozliwe, ze dusza Czwartego opuscila cialo, wraz z momentem przyjscia na swiat Naruto

w odcinkach z Ebisu (wtedy kiedy cwiczyli w goracych zrodlach chodzenie po wodzie, zaraz na chwile przed tym jak w serii pojawia sie Jiraya), Ebisu patrzac na Naruto myslal rzeczy, ktore wyraznie wskazywaly na tą mozliwosc, o ktorej tu mowie.

w/w punkt oczywiście nie spełni się nigdy xP

I wcale nie musi :). => Post otwierający zaklada, ze takie sceny/wydarzenia/opisy także sie tyczą tematu :)).

tatuaz to tylko domysł, równie dobrze mogałby to byc plama tuszu na mandze :P

Gogol, musze przyznac ze troche mnie pocieszyles ^_^ . (Traktuje to jako rekompensatę za te komentarze nt./dot. Zetsu... w topiku o Świętach ^_^ ).

- jakies samobojstwo jednego z bohaterow ^^''

Narazie to chyba tylko Kiba, mial zadatki na tego typu dzialania... Coprawda nigdy nie zastanawialam sie nad tym, co na koncu sie z tą postacią stanie (akurat Kiba nigdy mnie nie interesowal ^_^ ), ale w sumie... jeszcze zyje:), wiec ma i szanse na samobojstwo (tym razem udane) xD...

*Jezeli juz druga strona topiku, a i tak mialam swoje do napisania, to przy okazji przypomne takze, ze mial byc on w zalozeniu szerszy niz jest narazie :]. Nie wierze, by nikt nie posiadal zadnych zyczen co do scen i wydarzen, ktore nie chcialby by sie w serii pojawily, albo i innych >?! Pozwole sobie wiec przekleic glowne zalozennia topiku, bo jak mysle> jakiejs czesci osob, moglo sie nie chciec przeczytac calego posta otwierajacego ^_^ (w koncu byl imo dosyc dlugi). Anyway:

Zakladając ten temat, chcialam by mial on raczej szeroki zakres, w ktory wchodza takze:

+>pomysly na< i opisy scen, ktore chcielibysmy zobaczyc, ale raczej napewno sie juz nie pojawia z okreslonych powodow (np: dotycza one bohatera/bohaterow, ktorzy juz dawno padli lub tez pojawili sie tylko raz, przez chwile i na poczatku)
+opisy scen i przebiegu wydarzen, do ktorego/ktorych nie chcielibysmy by doszlo kiedykolwiek lub w danym okresie czasu
+kiedy Waszym zdaniem sie seria zakonczy i ile w ostatecznosci ukaze sie odcinkow
+pairingi sa kwestia poruszana w wielu tematach, ale i tutaj mozna spekulowac do woli :)
+retrospekcje z dziecinstwa lub innego okresu zycia danych bohaterow, o ktorych juz cos tego typu sie pojawialo i o takich, o ktorych nie bylo jeszcze nic
+zmiany 'stron mocy' xD przez bohaterow w obydwu kierunkach>w czasie i finalnie
+sceny i wydarzenia, ktore uwazacie ze pojawia sie w serii ale niekoniecznie na koncu tylko poprostu 'gdzies'
+wszystkie inne sceny i opisy wydarzen, ktore uwazacie ze sie kiedys pojawia lub tez chcielibyscie lub nie, by sie pojawily

#39 Hitoshi

Hitoshi

~random

• User
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 12 grudzień 2006 - 19:04

reinkarnacja ma swój bieg i system... więc wiesz... trochę odbiega od prawdy to że nawet gdyby naruto urodził się wtedy gdy Yondaime zginął i on byłby jego reinkarnacją... bo "system" reinkarnacji nie działa od razu... tak mi się wydaje...

Ale również nie zakładam, że ta koncepcja nie może być prawdziwa bo jest ciekawa, pomysłowa i serio w dalszych biegach może nawet to się zdarzyć^^"

#40 Suna

Suna

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1416 postów

Napisano 12 grudzień 2006 - 19:15

wiesz... ale jak on mógł zsealować w naruciaka lisa gdy naruto jeszcze był w brzuchu jego matki...

Ta koncepcja zaklada, ze zrobilby to w momencie narodzin Naruto, w chwili gdy Naruto przyszedl na swiat.

wraz i reinkarnacja ma swój bieg i system... więc wiesz... trochę odbiega od prawdy to że nawet gdyby naruto urodził się wtedy gdy Yondaime zginął i on byłby jego reinkarnacją... bo "system" reinkarnacji nie działa od razu... tak mi się wydaje...

Zalezy w swietle jakiej kultury rozpatrujemy kwestie reinkarnacji. Przykladowo: zgodnie z religia hinduistyczna- 'system', o ktorym wspominasz ->moze zadzialac od razu. A w serii z tego co mi wiadomo, byly juz do tejze religii nawiazania (np. imię Gaara i inne pewnie tez-> moge pozniej ten wątek rozwinąc. Teraz niestety nie, bo juz mnie brat ostro z kompa wygryza od pol godziny a juz dawno skonczyly mi sie wszystkie mozliwe wytlumaczenia :D, ehh).

Ale również nie zakładam, że ta koncepcja nie może być prawdziwa bo jest ciekawa, pomysłowa i serio w dalszych biegach może nawet to się zdarzyć^^"

A ja zakladam rowniez, ze jest ona prawdopodobna w 'jakimśtam' :) stopniu. I przyjmuje tak samo mozliwosc tego, ze w finale bedzie inaczej ( bo pewnie bedzie, czyli tak ze Naruto jest synem Yondaime). Nie mniej, jak juz wczesniej pisalam- nadal w jakiejśtam mierze, jestem do tejże teorii przywiązana :).

#41 elmiratemari

elmiratemari
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2006 - 20:09

* NaruHina!! ChouIno!! ShikaTema!! LeeTen!!

właśnie! czemu tylko Naruto - Sasuke - Sakura - Naruto - Sasuke - Sakura - ... No ileż można?! a inni?

a mi się marzy:
* TemaShika ^^
* Kankuro to taka ciekawa postać więc czemu było o niej tak mało a teraz w ogóle jej nie ma?
* Gaara come back! ;____;
* Kankuro & Tenten ^^
* coś z ANBU! cokolwiek! COKOLWIEK!
* ta maska Kakashiemu to się przyrosła do twarzy czy co...?
* JAKIES NOWE ATAKI!
* walke Yondaime i Kyubiego
* rodziców Naruto
* coś więcej o Akatsuki - dajcie już sobie spokój z Orciem :P

#42 Fallriv

Fallriv

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1817 postów

Napisano 12 grudzień 2006 - 20:12

Tak wrociliscie do tematu klonowania i mnie naszlo xD

No wiec Yamato to klon Pierwszego, od ktorego pobrano geny i stworzono plemnika bla bla bla.

A gdyby tak okazalo sie, ze kazdego Hokage komorki posiada Konoha to wychodzilo by na to, ze;

Pierwszy - Yamato
Drugi - Unknown
Trzeci - Jeszcze nienarodzone dziecko Kurenai;o (Asuma moze chcial by jego syn zostal kage:P)
Czwarty - Naruto

Wiem, wiem porabane to, ale moze i prawdziwe xD

#43 Drugsxxx

Drugsxxx
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2006 - 14:11

Sceny które bym chciał zobaczyc to:

-Naruto i Hinata razem:)
-Udowodnienie przez naruto że potrafi pokonac prawie kazdego nie użwajac lisa (może go stracic nawet)
-Shikamaru Temari
-Wiecej scen z garra w jego wiosce jak on piastuje posade Kazekage.
-Shino i jego robaczki tez były by przez mnie wile widzane.
-Narodziny Akatsuki byłyby fajne
-Czwartego jakos ojca Naruto

i wiele innych - o ktorych teraz nie pamietam (za wszytki serdecznie załuje)

A tak BTW to zobaczł bym tez naruto np 14 lat pozniej gdzie trzon fabuły statnwiły by dzieci bohaterów fajnie było by zobaczyc np (moja fikcja -->) Uzumaki Isan'a - czyli chłopaka który posiada wileka czakre i ma bayakugana ale mimo to nie jest jakims ekstremalnie dobrym shinobi i cały czas musi życ w cieniu ojca - legendarnego shinobi i najlepszego kage.

Ale to tylko taki fan fick.

:D:D:D

#44 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 17 grudzień 2006 - 15:13

Zdecydowanie jak Kakashi zdejmuje maskę i pokazuje swoja twarz ^^

I jak Sakura nokautuje Sasuke (tak wiem ze to nie możliwe ale święta są tuż tuż, cuda się chyba zdarzają)

#45 Yokuji

Yokuji
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2006 - 15:32

Żeby Hinata kopnęła Naruto ostro w czułe miejsce, powiedziała żeby sobie coś uświadomił i poszła płacząc rzewnie... xD

#46 Annu-chan

Annu-chan
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2006 - 20:36

Ja bym chciała zobaczyć:
+TobiDei xD albo ZetsuDei xD
+Leadera Aka
+Płaczącego Itacha xD
+Martwą Sakurę
+Śpiewającego Sasuke (lool) pod prysznicem xD
+Naruto poraz kolejny przywołującego to wielkie żabsko, Gamabutę chyba...
+Ślub Kakashiego, jak już ktoś pisał ^__^
+Więcej o Yondaime!
+Coś więcej o przeszłości wszystkich z Aka!

Później może coś dopiszę...

#47 QuantumSoul

QuantumSoul

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 762 postów

Napisano 22 grudzień 2006 - 04:10

Ja myślę że niezłe by było jakby Kisame się za nią wziął, albo Temari, zreszta zaraz napisze o tym szerzej w odpowiednim temacie o pairingach.

Cytat:
wraz i reinkarnacja ma swój bieg i system... więc wiesz... trochę odbiega od prawdy to że nawet gdyby naruto urodził się wtedy gdy Yondaime zginął i on byłby jego reinkarnacją... bo "system" reinkarnacji nie działa od razu... tak mi się wydaje...
Zalezy w swietle jakiej kultury rozpatrujemy kwestie reinkarnacji. Przykladowo: zgodnie z religia hinduistyczna- 'system', o ktorym wspominasz ->moze zadzialac od razu. A w serii z tego co mi wiadomo, byly juz do tejze religii nawiazania (np. imię Gaara i inne pewnie tez-> moge pozniej ten wątek rozwinąc

Może zadziałać na przykład taki system jak w Silent Hillu 1 z Alessą/Heather - że ktoś "ginie" i od razu zostaje zamieniony w nowonarodzone dziecko :) A może technika Shiki Fuujin ma jakieś swoje tajemnice, czy też "kruczki prawne" których nie znamy, lub tez że historia jednak nie wyglądała dokładnie tak jak przedstawił to Sandaime :) To daje bardzo dużo możliwości co do następstw śmierci Yondaime.

#48 Olosz18

Olosz18
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2006 - 10:24

Ja bym chciała zobaczyć: (...)
+Ślub Kakashiego, jak już ktoś pisał ^__^

Wyobraźcie sobie to powszechne wyczekiwanie w chwili gdy ksiadz/pop/pastor/ekhm... kapłan ;) wypowiada słowa "teraz możesz pocałować pannę młodą" :D

+NaruHina lol

#49 Naruto_NG

Naruto_NG
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2006 - 19:21

Tia....zebrani będą mieli gdzieśten cały ślub oni przyjdą zobaczeć ryjka Kakashiego :P

A co do Anime to fajnie by było jeszcze zobaczyć, jak reszta wioski żyła sobie gdy Narus był w swojej podróży. Czy Hinatka za nim tęskniła, czy nikt się do niej nie dobierał :P (Całkowicie nierealne że to pokażą ale fajnie by było).

#50 biniol

biniol

~fan

• User
  • PipPip
  • 153 postów

Napisano 23 grudzień 2006 - 22:15

- pieczętowanie przez Yondaime Kyuubiego w Naruto =]
- Naruto z 9 ogonami [oł jea xD]
- pokazany w pełnej okazałości AL
- więcej takich wspomnien, w których Sanninowie byli jeszcze "na praktykach" u Sarutobiego
- jak przebiegał trening Naruto z Jirayą i Sasuke z Orochi :P

#51 Heviro Uzumaki

Heviro Uzumaki

~fan

• User
  • PipPip
  • 121 postów

Napisano 24 grudzień 2006 - 02:51

-NaruHina
-śmierć Orochimaru
- przodków Naruto
-smierć sasuke z rąk Naruto/Konohamaru/ Sakury/ Hinaty.
- Mina Naruto gdy Lider akatsuki mowi :im' your father ^^
- Jak naruciak zostaje hokage Hinata jego żona
-Jiraye za młodu
- czwartego jedzacego ramen
- Spotkanie Naruto Yodaime
-Zeby pojawił się Obito i powiadział kakashowi :" oddaj moje oko "
- prawdziwa morde kaszalota **

#52 Suna

Suna

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1416 postów

Napisano 24 grudzień 2006 - 03:57

W sumie, to moge dopisac jeszcze kilka rzeczy do swojej listy...

Na przyklad> ostatnio wraz z kumpelą doszlysmy do wniosku, ze zajebiscie byloby zobaczyc jakies >uczucia Orochimaru < :)
Mogliby pokazac, co on sam, mysli o tym wszystkim i jak to wszystko postrzega. IMO ->To bylaby napewno bardzo smutna historia :) >nawet dosyc prawdopodobne wydaje mi sie, ze cos takiego kiedys sie w serii pojawi (ale pewnie dopiero wtedy gdy Oro bedzie umieral, albo niewiele wczesniej).

Poza scenami o ktorych pisalam w pierwszym poscie, chcialabym zobaczyc takze:

+koniecznie - w anime: Kakashi Gaiden
+wiecej o tym czy Obito i Tobi to ta sama osoba
+Lidera(!)
+jeszcze co do Yondaime, to mogliby pokazac ta walke ktora Czwarty prowadzil podczas Kakashi Gaiden
+Twarz laski Lider'a - ta postac zrobila na mnie ogromne wrazenie
+ze okazuje sie, iz jednak Deidar'a, to kobieta ^_^
+koniecznie retrospekcje z zycia czlonkow Akatsuki (ale o tym juz jak mysle pisalam)
+zaproponowany przez QS'a pairing Kisame-Kurenai Szkoda, ze sa na to tak male szanse (a w zasadzie, to wogole takowych nie ma).
+cos o Jirayi i tej ropusze, ktorej ducha władcą on jest:) *i wogole inne ropuchy tez
+jakies nowe postacie złych, rownie efektowne jak Akatsuki (ale to dopiero za jakis czas)
+summony, tez moglyby sie pojawic

^Narazie tyle, za jakis czas pewnie cos jeszcze wymysle. Za to nie chce, zeby zginal Hidan I Kakuzu (wogole niech nikt nie ginie).

O kogo chodzilo >?

#53 Pacior

Pacior

~fan

• User
  • PipPip
  • 137 postów

Napisano 24 grudzień 2006 - 04:07

- walke Yondiego z Kyubim
- lidera i ostatniego członka Aka
- historie Yondiego
- Hatake Sakumo Gaiden
- jak powstalo Akatsuki
- śmierć Sasuke( musi go zabić Naruto!!!)
- całkowitą przemianę Naruto w bijuu

#54 Fallriv

Fallriv

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1817 postów

Napisano 24 grudzień 2006 - 16:06

Heviro Uzumaki napisał/a:
O kogo chodzilo >?

Zapewne o Kakashiego;o

#55 filio23

filio23

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 822 postów

Napisano 30 grudzień 2006 - 21:18

-Naruto jako Chunin - Junin - Hokage
-Do życia wraca 4th Hokage
-Naruto w pełni opanuje kyubi'ego
-Sakura dead XD
-Sasuke zabija Itachiego i nie jest już psychicznie chory XD
-Twarz kakashiego
-Więcej technik w wykonaniu Naruto
-Mniej (Taju) Kage Bunshin No Jutsu

#56 megari

megari

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 497 postów

Napisano 30 grudzień 2006 - 22:28

ze zajebiscie byloby zobaczyc jakies >uczucia Orochimaru < :)

w rzeczy samej a poza tym:
Kabuto przestaje gadac a zaczyna dzialac
Naruto coraz bardziej demoniczny
Ktos wreszcie ginie KTOKOLWIEK i jakas krew sie leje

#57 Aizen

Aizen

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1661 postów

Napisano 02 styczeń 2007 - 17:14

Naruto przechodzi kryzys psychiczny...Potrafi maksymalnie wykorzystywac moc demona poza tym z milutkiego glupiego chlopacyzka staje sie bardziej "Szary"...zabija Sasuke? przez niego umiera Sakura? albo cos podobnego...naprawde potrzeba czegos aby Naruto zmienil sie...bardziej szary i silniejszy...stalby sie ciekawym i poteznym ninja...

Taijutsu Naruto opeirajace sie na ciosach konczynami caila (peisci tudziez nogi) z wyrazna, widoczna czastka czerwonej czakry...swietnie by to wygladalo... styl walki "demoniczna piesc" :;p

Walka Sasuke z Itachim...Sasuke osiaga szczyt mozliwosci Uchiha jednak nie pokonuje brata...umiera, pomaga mu Naruto jednak nie jest w stanie pokonac Itachego...Itachi zyje a na sam koneic anime Naruto zabija Itachego w formie zemsty..juz dojrzaly i znajacy zycie shinobi, odpowiedzialny zostaje Hokage...

Neji porwadzi jakas zajebs***a walke z czlonkiem akatsuki...konieczine SOLO...walka powinna byc epicka...

Aby pojaiwla sie nowa, silna organizacja, wisoka, druzyna walczaca z Konoha....moze jakis biju chcacy zniszczenia konoha? albo cos takiego...

#58 Skublik

Skublik
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2007 - 18:11

Moje wymarzone sceny:
-Magiczny powrót Haku xDDD
-Śmierć Uchiha Sasukiego z rąk nie ważne kogo. Może to być chodźby Konohamaru.
-Itachi zbiera trzy różne kalejdoskopy (swój GenJutsu, kakashiego NinJutsu, Saska TaiJutsu) i zostaje Królem Tengu (teoria którą słyszałem od znajomego znajomego, i która dosłownie mnie opętała)
-Pierwszy pocałunek Naruto i Hinaty
-Widoki z wioski Hidana
-Matki bohaterów (pokazali chyba tylko matkę Shikamaru i Sasuke w całej mandze a ojców wielu)
-Twarz Lidera i tajemniczej panny z kwiatem
-Sasuke z wąsami xDDDDDDDDDDDD

#59 dav

dav

~fan

• User
  • PipPip
  • 292 postów

Napisano 02 styczeń 2007 - 20:42

sasuke sakura w piachu, najlepiej kiedy naruto będzie wykańczać sasa żeby ta tępa róż go zasłoniła (ale nie pomoże :P)

Jirayia na procesie o pedofilie a na ławce poszkodowanych nie kto inny a- Ino

NaruHina.. jakiekolwiek -_-

Naruto dostaje chunina i jounina, na jego jonizacji (atomowej :P) cała banda Zenka przebrana regulaminowo, żadnych szlafroków bandaży i miniówek.. O taaaak :>

no tyle by mi wystarczyło : D

#60 QuantumSoul

QuantumSoul

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 762 postów

Napisano 02 styczeń 2007 - 20:53

- Konohamaru dostający z Tsukuyomi
- turniej wszystkich fighterów, jak Chuunin Shiken albo Tenkaichi Budokai, koniecznie z nowymi postaciami :)
- Kisame x Kurenai
- kolesie z Shinobigatana Nananin Shu :) najlepiej w jakiejś dobrej akcji, kilujacy kogoś z dobrych

#61 miri50

miri50
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2007 - 00:42

- Tobi okazujący się Obito, zdziwnienie Kakasza
- Naruto + Hinata parą
- Sakura + Sasuke para
- Wyjaśnienie tej całej czarnej kuli gdy Naruto dawał z rasengana a Sasuke z chidori.
- Ostateczna walka Oro i Ero-Seninem
- Nowa walka Naruto z Sasuke
- Naruto robiący coś z Akatsuki
- Naruto i Sasuke rozwalają Itachiego i wodza Akatsuki
- Naruto Hokage
- Naruto syn Yondaime
- Odrodzenie klanu Uchiha
- Następny Gaiden ukazujący coś z przeszłości
- Naruto szkoloący Konochamaru

- no i ciekawe co sie stanie gdy Naruto szczeli w Sasuke z Futton Rasengana a Sasuke zrobi jakąś masaktyczną technike ( może coś w stylu tej czarnej kuli jak w ostatniej walce Naruto vs. Sasuke ).

Raczej tyle, ale gdyby to się wszystko stało, byłoby trochę za proste, ale kto wie co tam Kishi wymyśli ;]

#62 Miiru

Miiru
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2007 - 22:08

Hmm... też mam parę takich scenek:
- przede wszystkim - Sasuke i Sakurka jako para ^_^. Najlepiej jeszcze jakby ruszyli gdzieś w świat i nie mieszklai w Wiosce Liścia
- śmierć Ino... oooo taaaak.... nie ważne jak, nie ważne z czyjej ręki... byle poszła gryźć ziemię.
- Śmierć Hinaty... - i w końcu skończyłby się stękanie.
- Przeszłość Hidana.
- Naruto, który zostaje Hokage, jednakże zostaje sam (żadnego naruhina... chociaż jeżeli miałabym już z kimś Uzumakiego łączyć, to właśnie z Hinatą - co prawda Naruto jest za dobry dla Hinaty, no ale cóż...)
- Jakiś krótki epizodzik o matce Sasuke i jej relacjach z Itachim.
- Odcinek wyjaśniajacy co dkładnie stał się z Rin.

#63 Remande

Remande
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2007 - 22:17

- twarz Kakasha, Sakumo, lidera i babki w aka
- przeszłość członków aka
- jeszcze jedną walkę ino i sakury, gdzie ta pierwsza wygrałaby szybciutko
- NaruHina?? Why not ;]
- Ero sennin zdobywający nagrodę literacką XD

-Sasuke z wąsami xDDDDDDDDDDDD

- tak jest!!! XD A potem żeby kipnął
- Tengu w akcji
- Neji nokautujący Gai`a XD

#64 qosmo

qosmo

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1726 postów

Napisano 03 styczeń 2007 - 22:33

+ napalona Hinata rzuca się na Naruto xD~
+ więcej Oro i Kabuto, na końcu jednak ich śmierć, a Saske zostaje Kage Dźwięku ;] >< I tak ich lubie!
+ Sai w długiej koszuli
+ SaiIno
+ mnóstwo technik wiatru w wykonaniu dresa
+ ja chce: Neji'ego xd~
+ Lee i Chujego na full obrotach
+ ero-sennina
+ techniki w wykonaniu Różowej
+ NaruHina
+ czyjąś śmierć? (kogoś ważnego)
+ Tobi, Tobi, Tobi :]]]
+ Itach is down! You bastard! You kill Itachi!
i
+ NaruHina xD

#65 Suna

Suna

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1416 postów

Napisano 03 styczeń 2007 - 23:46

Zakladając ten temat, chcialam by mial on raczej szeroki zakres, w ktory wchodza takze:_______(...)
+sceny i wydarzenia, ktore uwazacie ze pojawia sie w serii ale niekoniecznie na koncu tylko poprostu 'gdzies'
+wszystkie inne sceny i opisy wydarzen, ktore uwazacie ze sie kiedys pojawia lub tez chcielibyscie lub nie, by sie pojawily

Skoro sama ustalilam tak szerokie ramy tego topiku... w takim razie, moge dodac cos odnosnie tych dwoch zacytowanych wyzej podpunktow.

Tak sobie pomyslalam, ze z Zetsu > to pewnie bedzie walczyl Shino. Zetsu sie porusza pod ziemią. Robale Shino napewno sobie z tym jakoś poradzą. Nie wiem kto inny bylby go w stanie zalatwic . Pozatym > te postacie łączy sporo podobienstw (prawdopodobnie obie posiadaja bardzo unikatowe i dzialajace na podobnych zasadach Ability Bloodline). Jeszcze pozatym > nie widzielismy Shino w akcji, w jego nowym dilerskim wydaniu. Co jeszcze do tego 'dilersko-ziomalskiego' wydania Shino, to Quantum wskazal mi ostatnio dodatkową cechę łączącą obie postacie o ktorych tu mowa > oboje są pewnie dilerami :D. Shino wyglada jak diler, a Zetsu pochodzi z Kraju Traw xD (i jest >Dilerem Akatsuki). Moglabym jeszcze rozwinąć te kwestie, ale postanowilam ze narazie lepiej nie bede tego robic. ^Wracając jeszcze do tej przewidywanej przeze mnie walki, to niestety znam takze przewidywany jej wynik > Shino pewnie wygra:) , wiadomo dlaczego -> poniewaz jest z Konohy. Jestem jednak pelna nadzieji, ze do tego czasu Zetsu zdąży kogos zabić. Naprawde bardzo bym tego chciala.

A teraz, moge jeszcze dodac, co poza rzeczami ktore wymianialam w poprzednicch postach > chcialabym w serii zobaczyc:

+przede wszystkim retrospekcje członków Aka. Wogóle to bardzo ubolewam nad tym, ze retrospekcje pojawiają się zazwyczaj jako elementy poprzedzające śmierć danej postaci. Chcialabym zobaczyc część retrospekcji wczesniej, a przed smiercia > ich wyjasnienie i jakies ciekawe 'podsumowanie retrospekcyjne'. Przykladowo > szkoda, ze wiemy tak malo o Hidanie, albo nie znamy zadnych urywków z przeszlosci Deidary > (...)
+Madara! > niech się w końcu pojawi. Moze nawet byc Liderem Aka -> napewno lepiej zeby to on nim byl niz np. Yondaime.
+śmierć kogoś z Konohy (nie Kakashi'ego ani Naruto, ale moglby na przyklad umrzeć Shikamaru > bo jest gość zamulasty i nudzi ^_^ ).
+ku wielkiej uciesze Remande :) -> walkę Kakuzu z Pierwszym Hokage. Najlepiej w retrospekcjach. Napewno bylaby świetna.
+Kurenai popełniającą samobójstwo w rozpaczy (chociaz ostatnio bardzo polubilam tą postać, nie mniej - uwazam ze cos takiego byloby efektowne)
+nową ekipe od Oro > odpowiedniki Pieciu Dźwiękowych - z ciekawą historią i dobrym design'em
+walke Orochimaru z kimś z Akatsuki (najchetniej takze coś z przeszlości > kiedy Oro jeszcze do organizacji nalezal)
+Sasori + Deidara > w retrospekcjach Deidary, wogole marze o tym by zobaczyc jej przeszlosc(!)
+Kraj Traw (koniecznie...)
+takze wymienione wyzej >wyjasnienie co sie stalo z Rin, oraz pairing SaiIno - bylyby wedlug mnie, jak najbardziej wskazane
+rodziców Naruto > ich ostatnia rozmowe przed śmiercią Yondaime i rozstanie
+jakiegos Sannin'a z innej wioski (najlepiej zeby byl zły i młody, i bardzo silny) > siłą mógłby odpowiadać Jirayi, i moglaby byc to kobieta (najchetniej jakaś drobna > postury Hinaty, ale ładniejsza/moglaby tez przywolywac cos dużego)
+kochanke Lider'a jako siostre Kisame > piękną i pełną majestatu:)
+Tsunade w akcji > zdeterminowaną w ciężkiej walce kiedy wie ze moze zginąć. Walke mogłyby przerywać jej wspomnienia z narzeczonym i bratem
+Itachi > ...i niech coś przywoła
+w końcu jakąś walke na miare Sarutobi vs Orochimaru > jeszcze raz Shinigami - niewiele rzeczy w tej serii zrobilo na mnie tak duze wrazenie
+narazie to tyle/musze sie w koncu wziasc za inne topiki i prace seminaryjną...

#66 Yajirobei

Yajirobei

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów

Napisano 04 styczeń 2007 - 00:52

+ napalona Hinata rzuca się na Naruto xD~

To w moich lub McDuffa opowiadaniach proszę szukać ... ^^ :P

#67 elmiratemari

elmiratemari
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2007 - 11:23

- śmierć Ino... oooo taaaak.... nie ważne jak, nie ważne z czyjej ręki... byle poszła gryźć ziemię

ooooo tak... byleby dużo krwi było, takzeby nieco akcji wprowadzić

+ żeby Hinata walnęła sobie kilka kolejek sake, i poszła zgwałcić Uzumakiego xDD
+ ten pomysł z Obito i "Oddawaj moje oko" też jest ciekawy ale nie, jednak nie chcę go. Mój Kakashi nie może był na wpół ślepy... >:{

#68 dav

dav

~fan

• User
  • PipPip
  • 292 postów

Napisano 04 styczeń 2007 - 13:33

Ja to bym jeszcze chciał zobaczyć chunin i jounin exam w których w trybie ekspresowym uczestniczy Naruto, i chciałbym zobaczyć taką scenkę

Jedna z herod-bab z Naruto (Anko, Sakura, ktokolwiek) trzyma Naruciakowi kunai na męskiej dumie i mówi coś w stylu "Albo umówisz się z Hinatą albo twoje klejnoty potoczą się po bruku" i później scena jak radosna Hinata uczestniczy bestrosko w randce a Naruto mając świadomość tego że jest obserwowany denerwuje się i popija sake... To by bylo coś XD

#69 lawi

lawi
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2007 - 20:31

[- śmierć Ino... oooo taaaak.... nie ważne jak, nie ważne z czyjej ręki... byle poszła gryźć ziemię.
- Śmierć Hinaty... - i w końcu skończyłby się stękanie.

popieram śmierć Hinacie a w jakiej scenie, gotując ramen dla Naruciaka (oparzenia itp.).
Sakure leczącą rany Sasuke, po w walce z Naruciakiem. I ich odejście z Konoha.

#70 Nauczyciel

Nauczyciel
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2007 - 19:57

Sasuke wracał z treningów do domu gdy nagle na ulicy znalaźł tłum.
-ekhm moglibyście się odsunąć.
Gdy tłum się odsunoł on na ulicy znalaźł rannego Itachiego który został potrącony przez Riksze . Itachi pojechan na R do szpitala.
-hmmm...
Sasuke tylko westchnoł i zaczoł dlej iść do domu przed dżwiamy spotkał go Naruto
-czesc
-zjesz ze mną chipsy bo niemoge nigdzie znależć Sakury .
-ok...
Okazało się że Naruto niemiał tylko jednej paczki i zjedzeni ich troche im zajeło.
-ponoć Kakashi pojechał na tydzień do Babuni wienc mamy wolne wiem bo mi hokage powiedział.
-czesc
-pa
Weszedł do domu a w korytąrzu spotkał Sakure
-cześć skąd się tu wiełaś??
-pomyślałam że cie odwiedze .
-a spox wejdz do salonu
Sasuke weszedł do salonu w salonie był telewizor sofa a koło niej stół. Usiadł na sofie a koło niego usiadła Sakora.Sakura przysuneła się do Sasuke .
-to ja może pójde po przekąski co?
Sasuke wyszedł do kuchni a zaraz za nim Sakura . I znowu sie spotkali teraz w kuchni.Sasuke położył na talerzyku kilka owców . Sakura podeszła do niego .
-może ci pomóc?
-jak chcesz.
SAkura zblirzyła sie do niego i zaczeła układać owoce na tależyku. Sasuke złapał ją za ręke ta szybko złapała go za drugą. Przez pewną chwile wpatrywali się w siebie.Sakura nagle przybliżyła sie do Sasuke o kilka cm.Dotkneła swoimi ustami wargi Sasuke ten je rozchylił a ta wsunęła mu do buzi języczek. Sasuke złapał Sakure za biodra . Ta oparła ręce na barkach Sasuke i odepchneła go lekko.
-wystarczy .
Wzieła talerzyk do dużego pokoju.I usiadła na sofie.Sasuke usiadł koło niej .Ta oparła głowe na prawym barku Sasuke.
-mam pytanie?
-pytaj Sakura
-czy mogła bym se do ciebie wprowadzić?
-yyyy??
-wiesz jak cieżko jest być samotną.
-samotną czemu
-moi rodzice wyjechali moge moge pliska?
-yyyyy??
-Proszeee
-dobra
Sasuke zgodził się tylko dla tego żeby Sakura dała mu spokuj.
-pujdziemy po moje żeczy
-ok...
Sasuke wyszedł z Sakurą i poszli przez ciemne uliczki.
-bojjeee siee.
po tych słowach Sakura oparła głowe na ramieniu Sasuke.
Nagle z jakiegoś ciemnego konta
-co za papuszki NIEROZŁACZKI HAHAHAHAHA
Nagle na nich rzuciło Sie 5 osiłków . Sasuke wyskoczył i kopnoł 2 w brzuch.
jeden złapał Sakure i przyłożył jej nuż do gardła
-ciekawe co sie stanie jak was sie rozdzieli
Sakura uderzyła osiłka z łokcia w brzuch. ten sie schylił od uderzenie ta złapała go za rę ke i rzuciła o pobliski śmietnik wszyscy osiłkowieuciekli . Dotarli do domu Sakura wieła 2 torby i kilka ciuchów z szafy i szybko wybiegła.teraz doszli do domu bez kłopotów.Sasuke rzucił torby pod szafke .Sakura poszła przepudrować nosek. Sasuke położyłsię na ziemi i rozmyślał .Sakura położyła sie obok niego .
-co pudru już skończyło
-nie juz wystarczy
-to spoko ładna sukienka
-dzienki
Po tych słowach przyblirzyła się do niego i złpała go prawą reką za jego lewą potem położyła lewą ręka na jego prawym barku . otworzyła usta ten takze i kidy się dotkneli Sakura wsuneła mu jezyczek do buzi. Zsuneła sie z niego .
-Już wystarczy.
-ok
-pujdę się napic
Poszła do kuchni wieła dbanek i nalała sobie szklanke herbaty podeszedł do niej Sasuke wział dbanek i nalał sobie kubek herbaty.
-Ide włożyć piżamke
i poszła do toalety . Sasuke czekał przy dżwiach gdy wyszła on poszedł się załatwić .Kiedy przyszedł do swojego pokoju zobaczył że Sakura już spała.Pocałował ją w czoło i poszedł spac. KONIEC