Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

^sceny, które chcielibyście zobaczyć

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
637 odpowiedzi w tym temacie

#71 mcduff

mcduff

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1203 postów

Napisano 05 styczeń 2007 - 20:21

Nauczyciel, czy ty masz problemy ze zrozumieniem, o co chodzi w danym wątku, w którym się wypowiadasz? Może poproś kogoś starszego, by ci tłumaczył znaczenie tematów przewodnich poczególnych dyskusji, bo widzę, że sobie nie radzisz.

To co napisałeś, to jest fanfik i jak już chcesz to umieszczać to masz do tego odpowiedni dział > twórczość fanów > fanfiki (tymbardziej, że jest nie na temat). Powinienem był tobie tego posta wywalić, ale nie wiem, czy nie pisałeś tego tekstu na żywioł, więc mi było szkoda.

Przypominam tobie, że kolejny warn może oznaczać dla ciebie bana na tym forum, więc zacznij wreszcie myśleć nad tym, co robisz.

#72 Remande

Remande
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2007 - 21:09

+ku wielkiej uciesze Remande :) -> walkę Kakuzu z Pierwszym Hokage. Najlepiej w retrospekcjach. Napewno bylaby świetna.

Kurczę, jak mogłam o tym zapomnieć! A przecież to pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy, gdy zobaczyłam temat topicu ;]. I owszem, ku wielkiej uciesze.

Jedna z herod-bab z Naruto (Anko, Sakura, ktokolwiek) trzyma Naruciakowi kunai na męskiej dumie i mówi coś w stylu "Albo umówisz się z Hinatą albo twoje klejnoty potoczą się po bruku" i później scena jak radosna Hinata uczestniczy bestrosko w randce a Naruto mając świadomość tego że jest obserwowany denerwuje się i popija sake... To by bylo coś XD

Tak, a potem małżeństwo pod groźbą bezpłodności XD.

Ino ma żyć! Nie żebym ją jakoś szczególnie lubiała, ale chcialabym jeszcze raz zobaczyć jej pojedynek z Sakurą po latach. Jestem pewna, że różowa nie dałaby tym razem rady ;]

#73 Miiru

Miiru
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2007 - 21:59

Ino ma żyć! Nie żebym ją jakoś szczególnie lubiała, ale chcialabym jeszcze raz zobaczyć jej pojedynek z Sakurą po latach. Jestem pewna, że różowa nie dałaby tym razem rady ;]

Naaah... Ino dałaby ciała:) Blondyneczka niestety już dawno pozostała daleko w tyle za Sakurą... oo tak.. dobry pomysł.. ich walka po latach niach, niach... i bezapelacyjne zwycięstwo Sakury. O tak.. kolejna rzecz, którą bym z chęcią zobaczyła:).
Tak.. i chciałabym jeszcez zobaczyć minę Ino, gdy Sasuke okaże swje uczucia Sakurce... oj... taaaak.... :) to byłoby cudowne:).

#74 lawi

lawi
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2007 - 00:15

Naaah... Ino dałaby ciała:) Blondyneczka niestety już dawno pozostała daleko w tyle za Sakurą... oo tak.. dobry pomysł.. ich walka po latach niach, niach... i bezapelacyjne zwycięstwo Sakury. O tak.. kolejna rzecz, którą bym z chęcią zobaczyła:).
Tak.. i chciałabym jeszcez zobaczyć minę Ino, gdy Sasuke okaże swje uczucia Sakurce... oj... taaaak.... :) to byłoby cudowne:).

Popieram w 100%, przyznajmy Ino jest słabsza od Sakury. Ino boi się że oberwie w twarz i jej spuchnie XD. To typowa nastolatka. Używa techniki zmiany ciała i nie udziela sie w walkach pod względem bitewnym. Widać to w walkach i po technice. Nawet w filerach bleh

#75 Suna

Suna

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1416 postów

Napisano 06 styczeń 2007 - 04:06

I ja także chcialabym ich 'pojedynek' :) zobaczyć. Nie rozumiem tylko czemu -> tak nisko oceniacie siłę Ino w stosunku do Sakury (>?) W końcu wynik ich jedynej walki to remis...

Fakt, ze Sakura pokazala naprawde imponującą siłę podczas swojej walki z Sasorim, ale po pierwsze > nie walczyla sama , a po drugie -> Ino nie zdążyła jeszcze praktycznie niczego pokazać (po time skipie), poza >tym, ze jak widac > podjęła takze jakieś starania w kierunku ksztalcenia sie pod kątem medycznym. Jej technika nie nalezy moze do najsilniejszych, ale jest unikatowa i napewno nie jest cieńka -> w koncu Ojciec Ino jest osobą z legendarnego trio Ino-Shika-Chou... *Mozliwe, ze obecnie Sakura wygralaby z Ino. Jednak - nie jest to pewne:).

#76 Nauczyciel

Nauczyciel
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2007 - 10:04

Najlepiej by było jakby Itachi został potrącony przez riksze i zginoł na miejscu

#77 luna_white

luna_white

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisano 06 styczeń 2007 - 16:11

Kolejny pojedynek Naruto z Sasuke, który Narut wygrywa za pomocą techniki Haremu ^^
Kakashi no sukao(prawdziwa twarz Kakashi'ego)
Oro wraca do Konohy i mówi do Ero-sennina:"przepraszam przyjacielu. Ja... zbłądziłem ". A Jira podchodzi i mu z kopa mówiąc:"Już nie jesteś moim przyjacielem"

Suna no Temari, ładny avek. Znowu kolory zmieniłaś?

#78 Auriziel

Auriziel
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2007 - 18:01

Duzo już pomysłow wymieniono hym:
+Jak Naruto idzie do sklepu z ubraniami i kupuje coś normalnego
+Sakura przefarbowuje włosy na jakiś kolor naturalny.
+Hym ... Naruto chce iśc już spac ale słyszy dzwonek u drzwi patrzy a tu Hinata w czarnej obczisłej skórz z biczem w ręku wchodzi odrazu do mieszkania wali biczem w zimie i mówi
-Naruto byłeś dzisiaj niegrzecznym chłopcem ............ (i ciąg dalszy)

#79 lawi

lawi
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2007 - 19:26

a Kakashi padł by na atak serca nieee, nie chcemy przecież żeby nasz kochany Kakashi poszedł do piachu ..., Tobi narazie niech się powstrzymuje od zdjęcia swojej maski

#80 elmiratemari

elmiratemari
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2007 - 19:54

a Kakashi padł by na atak serca nieee

chodzi ci o to, że Tobi to Obito?

#81 lawi

lawi
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2007 - 19:58

chodzi ci o to, że Tobi to Obito?

Tak, bo Tobi to Obito... ciekawa jaka scena by z tego wyszła gdyby sie spotkali na polu walki ??

#82 elmiratemari

elmiratemari
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2007 - 20:00

na 100% nie wiesz bo jeszcze Tobi nie zdjął jeszcze maski a to że ma tylko dziure po jednym oku a drugiego chyba nie ma i że ma takie włosy jak Obito oraz to, że zachowuje się głupio tak jak każdy kto dostanie ogromnym głazem przez łeb... ale tego jeszcze nie można nazwać 100% pewnością

#83 lawi

lawi
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2007 - 20:02

dobra dobra nie bulwersuj sie tak, to tylko przypuszczenia, i scena która chciałabym zobaczyć i tyle,

#84 elmiratemari

elmiratemari
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2007 - 20:29

nie no sama już nie wiem kto jest kto... Ale temacie "Tobi" już napisałam coś na ten temat

Im dłużej nad tym myślę to tym bardziej jednak chcę wycofać się z życzenia nt. scen które chciałabym zobaczyć... Darujmy sobie ściąganie maski Kakashiemu... Teraz jest taki tajemniczy i w ogóle... ^^.

#85 Morlok

Morlok
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2007 - 22:29

-Sasuke zamordowanego przez wściekłe pieczarki i Sakurę, popełniającą sobie przez to samobójstwo podcinając sobie żyły łyżeczką xD
-coś z przeszłości członków Akatsuki
-NaruHina
-twarz Lidera
-Madarę
-samobójstwo Kurenai(jak ktoś już pisał, wniosłoby trochę dramotyczności)
-TemaShika
-więcej technik w wykonaniu Naruto
-Więcej Tobiego
-Bukę z ,,Muminków'' xD
-Twarz Kakashi'ego

#86 Remande

Remande
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2007 - 02:54

-Bukę z ,,Muminków'' xD

A ja Shreka XD

-coś z przeszłości członków Akatsuki

Ja bym chciała w ogóle zobaczyć jak to Akatsuki powstało!!

Co do samobójstw - najbardziej byłabym przychylna do Sakury (komentować nie trzeba) i - po namyśle - Shikamaru, bo byłoby to dość logiczne. Gdyby znowu nawalił w jakiejś misji jako dowódca, załamałby się psychicznie i... bang bang lub ciach ciach.

Darujmy sobie ściąganie maski Kakashiemu... Teraz jest taki tajemniczy i w ogóle... ^^.

No niby tak... Ale mimo to chcę zobaczyć, czym się tak zachwyciła Ayame :D.

#87 elmiratemari

elmiratemari
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2007 - 13:10

Co do samobójstw - najbardziej byłabym przychylna do Sakury (komentować nie trzeba) i - po namyśle - Shikamaru, bo byłoby to dość logiczne. Gdyby znowu nawalił w jakiejś misji jako dowódca, załamałby się psychicznie i... bang bang lub ciach ciach.

nieeeeeeeee! Wtedy to i ja poszłabym w jego ślady ;_________; bardziej chyba wyłabym po nim niż nawet po Kakashim...

Ale mimo to chcę zobaczyć, czym się tak zachwyciła Ayame :D.

i ten facet od ramenu xD ale tak sobie myślę że może jednak będzie dane nam zobaczyć chociaż większą część jego twarzy w trakcie obecnie toczonej walki. Mimo iż posiłki nadciągnęły to Kakauzu się "zdenerwował" i teraz się dopiero rzeźnia zacznie

do scen, które chciałabym zobaczyć to dorzucam jeszcze scene w której Lee postawiłby się Gaiowi *_*

#88 lawi

lawi
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2007 - 14:16

samobójstwo Hinaty gdy ten zejdzie się z jakąś inna laską ]:}
Ten ten w walce ale w mandze
gaare z jakąś laską

#89 elmiratemari

elmiratemari
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2007 - 16:16

rzeczywiście więcej TenTen w mandze (co dalej ciągnie za sobą i anime)

#90 Remande

Remande
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2007 - 16:48

No mam nadzieję, że TenTen jeszcze dostanie swoje 5 minut i pokaże cos więcej. Szkoda, ze jest tak pomijana, mogłaby być niezwykle ciekawą postacią.
I Shino. Najlepiej podczas walki z Zetsu. To by było widowisko w warunkach naturalnych i ekologicznych XD.

#91 elmiratemari

elmiratemari
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2007 - 16:50

że TenTen jeszcze dostanie swoje 5 minut

5 minut? ja bym poświęciła jej nawet kilka chapterów!

I Shino. Najlepiej podczas walki z Zetsu. To by było widowisko w warunkach naturalnych i ekologicznych XD.

oh my... tego jeszcze nie rozpatrzałam ale ciekawie MOGŁOBY BYĆ

#92 Aizen

Aizen

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1661 postów

Napisano 07 styczeń 2007 - 17:02

Sasuke zabijajacy Sakure!!!!! bylbym w niebowziety... Neji klepiacy Gaia i Lee za 1 razem;]

#93 Dakki

Dakki

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1444 postów

Napisano 07 styczeń 2007 - 18:16

Na przyklad> ostatnio wraz z kumpelą doszlysmy do wniosku, ze zajebiscie byloby zobaczyc jakies >uczucia Orochimaru < :)

nie moge sobie odmowic - ja chcialabym koniecznie zobaczyc OroxKabuto XD

#94 Suna

Suna

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1416 postów

Napisano 07 styczeń 2007 - 18:23

oh my... tego jeszcze nie rozpatrzałam ale ciekawie MOGŁOBY BYĆ

Opisałam tę walkę na poprzedniej stronie tego topiku, w razie czego... ^ + cześciowo w tym.

nie moge sobie odmowic - ja chcialabym koniecznie zobaczyc OroxKabuto XD

No to w takim razie, dla mnie mogliby jakimś >ZetDei< zarzucić :)) ^Rancia > 'przydzieliłam' :) Tobie Hidana w topiku o chodzeniu z kimś :D

EDIT:

Nauczyciel > naprawde fajne opowiadanko:). Jezeli sam je pisales to szacuneczek:). ^Nastepnym razem tylko zamieść w specjalnie przeznaczonym do tego dziale i bedzie git :)). ^A > i więcej Itachi'ego :D mogłoby być jak dla mnie ^_^ .

#95 lawi

lawi
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2007 - 21:59

Więcej Anbu w akcji ]:} to by było dobre, może w obecnej walce ..., (w mandze)

#96 Skublik

Skublik
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2007 - 22:03

Więcej Anbu w akcji ]:}

To będzie ciężkie. Walki z głównymi Bad Guyami na bank będą przypadać Good Guyom z konoszki, których po timie skipie do pokazaznia ma Kishi-sama bardzo wielu, na przykład Anko, albo Kurenai-team. ANBU zobaczymy przy akcjach z pomniejszymi oponentami Konohy, którzy nie wnoszą wiele do fabuły.

#97 megari

megari

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 497 postów

Napisano 07 styczeń 2007 - 22:25

ja chcialabym koniecznie zobaczyc OroxKabuto XD

ja wlasciwie tez chyba moj ulubiony pairing :p
Wogole bardziej yaoiowo by sie moglo zrobic :p
I jeszcze mi do glowy przyszla walka Kabuto vs Sakura - taki rewanzyk za Tsunade

#98 Dakki

Dakki

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1444 postów

Napisano 07 styczeń 2007 - 22:33

Rancia > 'przydzieliłam' :) Tobie Hidana w topiku o chodzeniu z kimś :D

jak zauwazylam, to podczas mojej nieobecnosci caly Brzask zostal juz porozdzielany XD po piersze - slicznie dziekuje za pamiec :* :* :* a po drugie - chcialabym zobaczyc na kartach mangi moja mangowa wersje chodzaca z Hidanem, ot co ^-^!!

#99 Suna

Suna

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1416 postów

Napisano 07 styczeń 2007 - 23:12

Rancia > 'przydzieliłam' :) Tobie Hidana w topiku o chodzeniu z kimś :D

jak zauwazylam, to podczas mojej nieobecnosci caly Brzask zostal juz porozdzielany XD po piersze - slicznie dziekuje za pamiec :* :* :* a po drugie - chcialabym zobaczyc na kartach mangi moja mangowa wersje chodzaca z Hidanem, ot co ^-^!!

^Jezeli chodzi o 'oglądanie' Hidana:) > zapraszam :) do topiku o artach zwiazanych z Akatsuki i złymi xD ogólnie: http://senpuusociety...p=180509#180509 . W jednym z moich postów znajdziesz calą masę Hidanów :) ^na początku tego posta jest zaznaczone ze bedą tam Kakuzu i Hidan, jest to chyba moj obecnie przedostatni post w tamtym temacie. Zawsze mozesz cos z tego wyciąć i skręcić jakiś fajny fotomontaż :D . A tak na powaznie > ja tez bym bardzo chciala... zobaczyc na kartach mangi siebie ze swoim Aka:).

#100 QuantumSoul

QuantumSoul

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 762 postów

Napisano 11 styczeń 2007 - 22:24

Ja bym chciał zobaczyć Naruto zostającego Hokage, ale po tym jak przeszedł na stronę Akatsuki tak jak Anakin Skywalker przeszedł na Dark Side of the Force :P Ostatnio bardzo spodobała mi sie ta wizja i może nawet napisze o tym fanfika (już nawet opracowałem część fabuły hehe).

#101 Remande

Remande
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2007 - 23:54

Ja bym chciał zobaczyć Naruto zostającego Hokage, ale po tym jak przeszedł na stronę Akatsuki tak jak Anakin Skywalker przeszedł na Dark Side of the Force

No, no... Faktycznie w takim wypadku mogłabym ewentualnie zaakceptować nadanie władzy Naruto. Ale TYLKO w takim.

Ostatnio bardzo spodobała mi sie ta wizja i może nawet napisze o tym fanfika (już nawet opracowałem część fabuły hehe).

Daj znać jak skończysz, z chęcią poczytam ;]

#102 elmiratemari

elmiratemari
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2007 - 09:23

coraz częściej zastanawiam się nad tym co stanie się Kurenai po śmierci Asumy... I tak coraz częściej chodzi mi po głowie moment gdzie popełnia samobójstwo. Lubie ją cholera ale jej samobójstwo chciałabym zobaczyć...

#103 lawi

lawi
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2007 - 09:26

choji kiedy schudnie, Ino się nim zachwycająca.
Tsunade versus akatsuki

No, no... Faktycznie w takim wypadku mogłabym ewentualnie zaakceptować nadanie władzy Naruto. Ale TYLKO w takim.

Naruto jako król wrong odpada, on by tam każdego rozśmieszał

#104 elmiratemari

elmiratemari
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2007 - 09:28

właśnie... pod tym kątem nie patrzyłam ale rzeczywiście - nie jest na tyle poważny i dorosły żeby dostać tak wielkie stanowisko

#105 QuantumSoul

QuantumSoul

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 762 postów

Napisano 12 styczeń 2007 - 16:19

właśnie... pod tym kątem nie patrzyłam ale rzeczywiście - nie jest na tyle poważny i dorosły żeby dostać tak wielkie stanowisko

No więc dlatego założenie jest takie żeby się odpowiednio zmienił (psychologicznie, i może też z wyglądu). Przeciez wiadomo że Naruto taki jak jest teraz kompletnie by sie nie nadawał. Więc dlatego wspomniałem o transformacji na skalę taką jak Anakin Skywalker->Darth Vader. Czy Anakin z episode 1 nadawał by się na lorda Imperium? Nie. A z episode 4? Tak. No właśnie.
Naruto jako nowy Lider Akatsuki/Hokage miałby juz oczywiście kompletnie zmienioną (tzn skrzywioną :D ) psychikę. Oczywiście z odpowiednimi uzasadnieniami fabularnymi do tego. Jest tutaj bardzo duże pole mozliwości róznych wydarzeń, np. co do tego co by się stało z innymi postaciami, wioskami, i w ogóle :) Nadawałby się. A co do dorosłości to przecież działoby się to pare lat później, przecież jeśli Naruto w oficjalnej mandze/anime zostanie Hokage (co się prawdopodobnie stanie), to tez musi do tego najpierw dorosnąć.
Jak znajdę czas to przedstawię głębiej swoja wizję ale niestety chyba nie wcześniej niż za pare tygodni bo teraz mam sporo innych rzeczy do zrobienia niż fanfik.

edit re down:
hehe Nauczyciel Ty to walisz prosto z mostu :D