Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Gadżety Naruto

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
203 odpowiedzi w tym temacie

#36 Daraś

Daraś
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2006 - 22:47

Cool... Ja wlasnie mam ten problem ze czesto oczy same mi lzawia... Najczesciej gdy leze w lozku :P

#37 Suna

Suna

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1416 postów

Napisano 14 grudzień 2006 - 04:55

nie moge niestety nosic soczewek;< Mam zarosniete kanaly lzowe i soczewki sa dla mnie nie wskazane (jako, ze nie mam lez:P)

Kurcze O_o ... Fallriv-> To jest > nie do uwierzenia (!) xD W życiu o czyms takim nie slyszalam... To znaczy ze nigdy nie płakałeś O_o (?!)

Przyjal bym taka soczewke (choc ta Itachiego jewst dosc brzydka, ale napewno sprowadzili by innego Sharingana),

Ja bym chetnie kupila, ale niestety wlasnie ta 'dla Itachiego' jest chyba jedną ze slabszych na tej aukcji.

Szkoda, bo soczewki ogolnie to calkiem fajna opcja, i cena calkiem akceptowalna.< Chociaz tez nie wiem czy moglabym je nosic>od dziecka nie bylam u okulisty, w zasadzie to nawet sobie nie przypominam zebym byla kiedykolwiek. Kiedys nawet szukalam kolorowych soczewek (nie tych z Naruto, tylko normalnych), ale wszedzie mieli tylko zielone i niebieskie, co mnie nie satysfakcjonowalo xD i w koncu wogole nie kupilam. Jak bedą kiedys takie klasyczne 'Magnekyou' i w odpowiednim kolorze (te niestety są jakies takie >mało-czerwone< :)), to z pewnoscia sie przejde do okulisty i jezeli oceni ze wszystko ok, to kupie :).

#38 Mertis

Mertis
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2006 - 16:33

No cuż soczewki są fajne ale nie dla mnie nie chciałbym mieć jakiś szklanek w oku xD.
Fallriv twardy gość z ciebie nie płaczesz nawewt przy najbardziej skrajnych emocjach. Ja płacze nawet ze śmiechu xD

#39 Fallriv

Fallriv

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1817 postów

Napisano 16 grudzień 2006 - 17:26

Kurcze O_o ... Fallriv-> To jest > nie do uwierzenia (!) xD W życiu o czyms takim nie slyszalam... To znaczy ze nigdy nie płakałeś O_o (?!)

Hehe mozna tak powiedziec;>

#40 biniol

biniol

~fan

• User
  • PipPip
  • 153 postów

Napisano 16 grudzień 2006 - 17:37

niee, te soczewki są jakieś takie mało czerwone, jak już ktoś wspomniał... Gdybym jednak znalazł gdzieś indziej bardziej przypominające Sharingan, to i tak bym raczej ich nie zakupił :( Po piersze nie wiem czy mogę takie coś nosić. W ogóle nie bywałem i nie bywam u okulisty, bo problemów ze wzrokiem nie mam, no ale jednak zawsze jakaś "ściana" może być xD Po drugie... CENA. Jeśli za np. 600 zł mam kupić soczewki, by ponosić je mniej więcej przez 6 miesięcy, to dziękuję ;]

#41 Mertis

Mertis
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2006 - 17:40

przez 6 miesięcy bez przerwy. A te soczewki są 0 więc jak nie masz błędnych dioptrii to możesz nosić xD

#42 mcduff

mcduff

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1203 postów

Napisano 18 grudzień 2006 - 14:14

W tym wątku wszystko na temat gadżetów ze świata Naruto. Jak ktoś nie wie, o jakie gadżety chodzi, polecam artykuł na konohaSENPUU: http://www.senpuu.net/?132

Tutaj umieszczamy wszystkie odnośniki do stron oferujących wspomniane gadżety, bądź zawierających informację na ten temat, a także własne oferty oraz zapytania, gdzie, co można kupić i za ile. Można także sobie na temat jak w tytule podyskutować.

W wątku tym scalone zostały wszystkie poprzednie na ten sam temat

#43 Olosz18

Olosz18
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2006 - 19:47

to może jednak ktos jeszcze by zamawial zeby taniej bylo? Mam juz 2 osoby chetne

Ja byłbym chętny na jakąś ciemną (granatowa lub czarna) z Konohy, ale żeby koszt był max. 25 zł :) Tak, że poczekajmy może jeszcze na więcej osób.

#44 kolospl

kolospl
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2007 - 23:08

Może i bym kupił jakiś gadżet...ale.
szczególnie jeśli chodzi o soczewki ale nie tylko-Wyobraź sobie.Masz takie sooczewki z Sharinganem.I co robisz?Masz pojęcie jakbyś wyglądał?Będziesz paradował o świecie z takimi oczami?Ja nie.I dlatego takich rzeczy( szczególnie soczewek) nie kupuję.

#45 NO-LIFE-KING

NO-LIFE-KING
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2007 - 16:57

może ktoś się orientuje gdzie można dostać soczewki do oczu z motywem sharingana... kiedyś na to wpadłem przez przypadek na jakiejś stronce, ale po chwili prąd mi odłączyli i zgubiłem motyw

#46 filio23

filio23

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 822 postów

Napisano 31 styczeń 2007 - 23:26

Piórnik Naruto, nawet fajny ale cena z deka odstrasza
http://www.allegro.p...alny_nowy_.html

świetna podkładka oO pod mysz oO
http://www.allegro.p...iha_sasuke.html

#47 Aiko

Aiko

~fan

• User
  • PipPip
  • 170 postów

Napisano 01 luty 2007 - 18:21

Zdeka zdeformowany ten Sasu :P ale i tak lepsza od mojej aktualnej: reklama Chlorchinaldinu - gardło pod czułą opieką, i takie irytujące bombelki, nie dawały mi spokoju jak się ruszały, teraz nie wiem gdzie się ta woda podziała, wyparowała czy co..? >_>
ekhm. soczewki fajne, ja noszę (duża wada wzroku sux -.-), ale zwykłe ^^"
marzę o takich z pionowymi źrenicami (czaicie, jakie bajer? XD siedzisz sobie w ciemnych okularach, ktoś do ciebie podchodzi i lekko uchylasz szkiełka... @[email protected]) albo sharingan też byłyby fajne ^_^
ale mamuśka i brat twierdzą, że wyglądałabym w tym jak nienormalna -.- no, owszem, wyróżniałabym się nieco, ale żeby zaraz nienormalna..? _^_ xD

#48 nick

nick
  • Goście

Napisano 04 luty 2007 - 11:49

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=148852656

king tu sa ;)

#49 filio23

filio23

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 822 postów

Napisano 13 luty 2007 - 19:39

No więc jak sądzicie w jakich chipsach, batonach itp. będę jakieś kapsle czy coś takiego. No i ankieta czy podoba wam się taka mania gadżetów ?? Dawajcie swoje pomysły :
w chipsy (lay's może snaki i crunchips)- tazosy, trójwymiarowe kółka, karty
w batonach i rogalach (7days i ChipiChao) - naklejki,a w sklepach albumy
w gumach i lizakach (huba buba, chupachups i inne podroby chcące zasłynąć :P) - naklejki, ozdoby na telefon
A co do ankiety to zlewam na to....

#50 dragon007

dragon007
  • Goście

Napisano 13 luty 2007 - 19:44

Też mi to wisi ;p
Pewnie wrzucą tandetne karty i tazosy do chipsów, nalepki do rogalików i to wszystko. Gumy i lizaki to już lekka przesada o_o"

#51 Patka_91

Patka_91
  • Goście

Napisano 13 luty 2007 - 19:47

Ja tam bym sie cieszyla jakbym miala p[rzywieszke do telefonu z Narutem :D

#52 dragon007

dragon007
  • Goście

Napisano 13 luty 2007 - 19:50

Takich przywieszek to masz na Allegro wysyp, ale po 10 zeta sztuka :p A te z chipsów to pewnie długo na telefonie nie wytrzymają xD

#53 Wojtas

Wojtas
  • Goście

Napisano 13 luty 2007 - 19:53

mogły by być takie zawieszki na telefon z postaciami w cheetosach (tak jak dogglery) no i take karty z naruto w chio (jak z db)

#54 Frayer

Frayer
  • Goście

Napisano 13 luty 2007 - 20:03

Odruchowo zagłosowałem na nie, a jak się strona ładowała chciałem zmienić na "Zlewam na to". A co mnie jakieś gadżety mają obchodzić.

#55 Phoenix

Phoenix
  • Goście

Napisano 13 luty 2007 - 22:05

Zawsze marzyłem o bokserkach z emblematem konochy.Kto wie może się ziszczą xdxd

off

#56 wartrix

wartrix

~random

• User
  • Pip
  • 77 postów

Napisano 13 luty 2007 - 22:16

Mi sie nie podoba że dzieciaki będą ganiały po podwórku i udawały tak jak się biją w Naruto, a z drugiej strony taki gadżety jak koszulki spodenki mi się podobają

#57 Hinata-senpai

Hinata-senpai
  • Goście

Napisano 14 luty 2007 - 00:04

gadżetów z serii "metal tazo" raczej zbierać nie bede, ale fakt ze jakies lepsze gadzety w Polsce by sie przydaly

#58 Aizen

Aizen

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1661 postów

Napisano 14 luty 2007 - 00:35

mam to gdzieś. Ja sie bawiłem tazosami i miałem zajawke jak byłem mały. Jak dzieci będą miały fajną zabawe to spoko. Ale tak jak mówie- mam to w pupie:)

#59 Sharingan Vejit

Sharingan Vejit
  • Goście

Napisano 14 luty 2007 - 01:40

Jestem jak najbardziej za. Zresztą takie rzeczy są na porząku dziennym w Japonii (przykładem są nakretki coca coli z postaciami z Final Fantasy 9 lub nakrętki z pepsi z Gundam Seed'a). Co prawda nie spodziewam się jakiś cudów ale jestem jak najbardziej za ^^ Lubię zbierać takie rzeczy a że inni nie to już nie mój bizne. Przecież nikt nikogo do kupowania zmuszac nie będzie.

#60 Tobik

Tobik
  • Goście

Napisano 14 luty 2007 - 08:59

A ja myślę, że takie badziewie nam nie grozi... ;]
FritoLay i inne firmy zajmują się "bajkami"
emitowanymi na Polsacie, czasami są wyjątki...
Nie zajmuję się "bajeczkami" z Jetixa,
tym bardziej jakimiś gównianymi [w polskim wykonaniu]..
Pozdrawiam ^^

#61 Mertis

Mertis
  • Goście

Napisano 14 luty 2007 - 12:46

Ale za jakiś czas (po pierwszej seri na Jetixie) Zostanie wykupione przez Polsat Zawsze jest (no dobra przeważnie)

#62 Nezumi^^

Nezumi^^
  • Goście

Napisano 14 luty 2007 - 18:14

A ja jestem za^^ Lubię takie bzdurki^^ To takie miłe otworzyć paczkę chipsów i nagle znaleźć w niej malutką figurkę Naruto albo Kakashiego, albo Iruki =^o^= XDD Albo jakieś karty^^

#63 dav

dav

~fan

• User
  • PipPip
  • 292 postów

Napisano 14 luty 2007 - 20:50

ja bym chciał wlepki w chipsach, ozdobiłbym swoje zeszyty szkolne, jestem jak najbardziej za gadżetami bo niech sie laicy bawią a fandom zawsze skorzysta. ^^ co nie?

#64 Tomek

Tomek
  • Goście

Napisano 14 luty 2007 - 21:29

Jeśli się nie mylę gadżety z Naruto już dwa lata w Polsce są, ale nieoficjalnie (czyt. oryginalne). Były figurki, breloczki w Komiksiarnii i jak pierwszy raz kupowałem mangę Naruto tam, to facet mnie strasznie zachęcał do ich zakupu :).

Takie chciałbym gadżety w Polsce z Naruto:
1) Praktyczne
- gry konsolowe :)
- OST
- filmy na DVD (bez zbędnego polskiego dubbingu)
- koszulki
2) Niepraktyczne
- kostiumy, kolorowanki (dla najmłodszych)
- poza tym: obudowy na telefon, plakaty itd.

#65 Matys

Matys
  • Goście

Napisano 15 luty 2007 - 15:49

Mogli by zrobic figurki w jajkach kindera zrobic ale to jest nieralne
ale było by fajne, pamietam jak w dziecinstwie ojciec mi kupował i zesmy zbierali ; ]

#66 Asme

Asme
  • Goście

Napisano 15 luty 2007 - 20:05

no... z checia jakies plakaty :) jednak nie chcialabym zeby sie to roznioslo az tak ze byly by jakies nalepki, kapsle... nie chcialabym zeby sprzykrzyl mi sie naruciak przez to ze na ulicy bede widziec jakies podeptane "gadzety", albo dzieci wrzeszczace "Podzial cienia no dzitsu", bo tak pisze na jakiejs karcie ;/ ...

#67 Inuś

Inuś
  • Goście

Napisano 20 luty 2007 - 12:36

ehhhh....kiedys zobaczyłyśmy z koleżanką diode sasuke do komórki to miałyśmy szok przez 2 miesiące... do tej pory, za każdym razem jak jestesmy na zakupach zagladamy do tego sklepu^^

co bym chciała zobaczyc w sklepach...hmnn... nie mam nic przeciwko gadżetom z Naruto... ale to juz nie bedzie taka sama satysfakcja kupic w kiosku za rogiem, a sprowadzic.

Chyba pogryze każde dziecko napotkane na mojej drodze i krzyczące cienisty klon, albo coś w stylu "ja bym był najlepszym Szanowanym Hokage".
Pewnie jak beda robić kapsle, albo karty to według polskiego tłumaczenia ;(

#68 multi

multi
  • Goście

Napisano 23 luty 2007 - 13:24

Witam postanowiłem, zamówić sobie pierwszy gadżet i mam dylematy, który wybrać
http://sklepik.proje...products_id=454 lub http://sklepik.proje...products_id=869 opaska koniecznie musi być metalowa, a tu w opisie nie ma podane czy jest, więc proszę o pomoc

#69 Mertis

Mertis
  • Goście

Napisano 23 luty 2007 - 13:35

Wiesz ta drozsza będzie z metalu ta tańsza z plastiku ale mimo wszystko tak dla pewności poleciłbym Ci (fajne słowa xD)
http://sklepik.proje...products_id=453 tą lub http://sklepik.proje...products_id=452 definitywnie widać że protector jest metalowy.

p.s. thx za stronę xD

#70 Kakashi_Wf

Kakashi_Wf
  • Goście

Napisano 23 luty 2007 - 15:49

Jak chcesz z metalu to weś tą! http://sklepik.proje...products_id=869 Tania... Z metalu... Chyba sobie ją kupie! ;)