Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Gadżety Naruto

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
203 odpowiedzi w tym temacie

#71 multi

multi
  • Goście

Napisano 23 luty 2007 - 16:39

Jak chcesz z metalu to weś tą! http://sklepik.proje...products_id=869 Tania... Z metalu... Chyba sobie ją kupie! ;)

A skąd masz pewność, że to metlowa>?

#72 Hinata-senpai

Hinata-senpai
  • Goście

Napisano 23 luty 2007 - 17:15

a nie widać? przyjzyj sie

#73 multi

multi
  • Goście

Napisano 23 luty 2007 - 18:33

A znacie inne sklepy, oprócz tego co ja podałem?

#74 Mertis

Mertis
  • Goście

Napisano 23 luty 2007 - 23:12

Jak chcesz z metalu to weś tą! http://sklepik.proje...products_id=869 Tania... Z metalu... Chyba sobie ją kupie! ;)

Ej Ej Kakashi_Wf o ile pamiętam to ty już masz jedną. Sam ci link do niej podawałem. Mówiłeś że na babcie wysłałeś :P

#75 Nar_uto

Nar_uto
  • Goście

Napisano 23 luty 2007 - 23:44

w Polsce nie ale zagranicą (czyt. Francja, Hiszpania)
widziałem juz w sklepach różnej maści
bryloczki, figurki, plakaty itd.
Czyli w Polsce też to się w końcu powinno pojawić.
Im Naruto bedzie bardziej znane tym szybciej przyjdze to do nas

#76 4kulek4

4kulek4
  • Goście

Napisano 27 luty 2007 - 17:31

A może Sharingan ?? :D http://allegro.pl/it...towe_para_.html
Sam chyba sobie zakupię :D

#77 kokon

kokon
  • Goście

Napisano 27 luty 2007 - 17:38

4kulek4, to nie dla mnie ;P Ja bym w życiu nie dała sobie soczewki do oka wsadzić xD Dlatego mam okulary :P

Czekam na jakieś fajne gadżety, wtedy nie będę szczędziła na kasie :D

#78 4kulek4

4kulek4
  • Goście

Napisano 27 luty 2007 - 17:40

ja sobie zakupiłem bo noszę Soczewki :D będzie SZPAN :D

#79 Moander

Moander
  • Goście

Napisano 06 marzec 2007 - 08:37

http://www.allegro.p...towe_para_.html

Czego to ludzie nie wymyślą:) No ale to jest świetne,w najbliższym czasie zamawiam taką parkę:)
Co wy sądzicie o takich szkłach? Jakieś 20 kolezanek które pytałem o zdanie stwierdziło ze to jest świetne:PP

#80 Sumiru

Sumiru

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 362 postów

Napisano 06 marzec 2007 - 15:19

Jakiś rok temu czytałam o takich soczewkach w gazecie i były dla przykładu pokazane "oczka" Itachiego i wtedy postanowiłam, że tez sobie takie kupię ale poczekam aż zacznę nosić okularki ^^ (a to już pewnie niedługo :) )

#81 Narutosasukman

Narutosasukman
  • Goście

Napisano 06 marzec 2007 - 16:52

Ja maże o kunaiu lub o surikenie tego tego no sasuke

#82 Dragonist

Dragonist

nice people swallow

• @ANBU
  • 1325 postów

Napisano 10 marzec 2007 - 17:17

A ja mam portfel z Sasuke i pierścionek z Itachem... ale to tylko w ramach chwalenia się :P

W sumie na allegro jest taka dziewczyna co produkuje biżuterie z motywami jakimi tylko chcecie. Składacie zamówienie z plikiem graficznym tego, co chcecie mieć na pierścionku czy kolczykach.
A portfel mam z Camdentown.

#83 mateo-sensei

mateo-sensei
  • Goście

Napisano 20 marzec 2007 - 14:17

Ja zaczolem rzezbic soboe kunaje:D
mowie wam nawet niezle wygladaja tylko trzeba wyszlifowac by byly gladkie jak marmur
Aha moze komus zrobic na zamowienie:D jeden kunai to jakies 2 tygodnie roboty
potem wam pokaze screeny:D:P

pozdro

#84 Rock_Lee

Rock_Lee
  • Goście

Napisano 23 marzec 2007 - 19:28

Wie ktoś może gdzie można kupić sztylety z Naruto albo shuriken??
Opaske mam kamizelke mam a szukam teraz broni :P

[ Dodano: 23-03-07, 17:36 ]
A jeszcze jedno jak wiecie gdzie naprzyklad można kupić takie soczewki Itachieko czy Sasuke to dajcie linka
bo normalnie....bd chyba mial okulary od siedzenia przed kompem więc bd miał przynajmniej frajde z soczewek!!!!

[ Dodano: 23-03-07, 17:38 ]
I Sensei weż pokaż te swoją kunaje może zamówie!!!!!!

#85 mateo-sensei

mateo-sensei
  • Goście

Napisano 25 marzec 2007 - 12:53

spoko spoko czekam tylko az sie wszystko wyszlifuje

za jakis tydzien bedee mial fotki to podam na forum i pokaze:D

pozdro

#86 Kraker

Kraker
  • Goście

Napisano 25 marzec 2007 - 14:34

A mógłbyś powiedzieć z jakiego tworzywa są te twoje kunaie?Ja spróbuje sobie wystrugać z drewna.

#87 Rock_Lee

Rock_Lee
  • Goście

Napisano 25 marzec 2007 - 15:24

No ja bym se zamówił bo raczej robić to nie mam jak:p
Tylko ile byś w tedy chciał z kunaje???
Pozdro

#88 KyuubiNaru

KyuubiNaru
  • Goście

Napisano 25 marzec 2007 - 20:03

Siema! Mam pewien pomysł a raczej to nie mój pomysł ^^" Na DA znalazłam parę ciekawych Tutków z których niedługo skorzystam... ale nie znam zbyt dobrze Ang... więc jakby ktoś mógł to niech przetłumaczy to:

TUT NA OPASKĘ
black and white Sculpey Flex (mix together to make dark gray)
rolling pin or pasta machine set aside ONLY for clay
Silver metallic powder
baby powder
thin cardboard (like from a cereal box)
masking tape
gloss polyurethane glaze
dark blue fabric, thread, sewing machine
super glue

1. Cut the cardboard in a rounded rectangle estimating the shape and size of the metal piece. Use your thumbs to carefully stroke it into a curved shape, then connect the two ends with masking tape to keep its shape.

2. Make a stamp. Roll a rope of scrap clay and form it into the Konoha shape (or symbol of choice) , making sure it's proportionate to the metallic piece size. Bake for 15 mins at 250 F. Let cool.

3. Roll a sheet of clay on a glass surface dusted with baby powder. Use the cardboard cutout as a template, rolling it along the clay surface to get the full width without bending.

4. Dust the Konoha stamp with baby powder and press in the center of the rectangle. Retrim the edges that warp when you do this.

5. Roll small balls of silver clay and press them on the ends for screws.

6. Dump a small pile of silver powder out and apply to surface of rectangle with your finger, trying not to get it into the stamped area. (if you do, don't panic, just cover it up with acrylic paint after it's baked). Use a brush to get it into the crevices around the screws. Use your finger to smooth the edges of the rectangle, making sure there are no sharp corners.

7. Place the rectangle on the cardboard former and bake at 250 F for 15 mins. Let cool.

8. Glaze the silvered parts using a brush. Let dry. Glaze the stamped in part.

9. Cut a strip of dark blue (or dark red for Gaara) cloth about 6 inches wide and 2.5 to 3 feet long, tapering at the ends. Hem the edges, making the ends into points. If you don't know how to sew, I can't describe it so ask someone you know. Leave enough room to fold the band over on top and bottom.

10. Score the metallic piece on the back to the glue has something to grab hold of. Super-glue it to the center of the cloth.

Congrats, you are now a ninja! Didn't know it'd be so much work, did you?

Jest też tut na papierowego kunaia ^^" adres: http://www.freewebs....-kun/index.html

Co do gadżetów...
Praktyczne:
-Odcinki
-Filmy
Niepraktyczne:
-Plakaty
-Opaska :]
-Kunai (mam papierowego... coś wam powiem... TERRIBLE!)
-Shurikeny
-Naklejki (np. Chipicao albo Lays itp.)

#89 mateo-sensei

mateo-sensei
  • Goście

Napisano 27 marzec 2007 - 12:28

A mógłbyś powiedzieć z jakiego tworzywa są te twoje kunaie?Ja spróbuje sobie wystrugać z drewna.

no ja strugam z drewna , sa troche prymitywne ale warto
a co do ceny to nie wiem . czekam na szlifierke:D

#90 Marcin

Marcin
  • Goście

Napisano 28 marzec 2007 - 12:14

jak bede miał czas i wiecej funduszy to postaram sie wykuc metalowego kunai'ja

#91 Shoother

Shoother
  • Goście

Napisano 28 marzec 2007 - 18:20

http://www.allegro.p...?item=183064943

fajny recznik z Gaarą.... szkoda, że nie jestem przy kasie ;)

#92 Inuś

Inuś
  • Goście

Napisano 29 marzec 2007 - 16:43

http://ssl.allegro.p...php?uid=5864902

kilka plakatów zapraszam^_^

#93 Jiraya-sensei

Jiraya-sensei
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2007 - 22:17

Podobno ostatnio Naruto stał się zauważalny w tamtym miejscu pod postacią gadżetów,koszulek itd. Czy ktoś z Warszawy ma może jakieś dokładniejsze informacje bo z chęcią bym się tam wybrał i może coś zakupił tyle że mam bolesne problemy ze ścięgnem i już nawet bym zacisnął zęby i poszedł ale jeśli nic tam nie ma to wolałbym się nie masochizowac przez pół dnia.

//EDIT przenosze do działu naruto - QS

A ja scalam do stosownego wątku ^jako że temat dotyczący gadżetów - już istnieje w tym dziale. //EDIT by Suna

#94 przybor14

przybor14
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2007 - 12:47

Mam do sprzedania karty naruto ccg jak coś prosze o kontakt

oto link z wszystkimi kartami i obrazkami http://www.bandaicg..../cardlists.html

poisadam niekture z nich około 300

#95 sola

sola
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2007 - 17:35

Kurcze nie mam czasu żeby przeczytać cały temat ale zna ktoć jakiś sklep w którym można by było kupić ta przepiękna portmonetkę-żabcie? Choruje już na nią od jakiegoś czasu ale nie mogę nigdzie znaleźć.

#96 luna_white

luna_white

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisano 14 kwiecień 2007 - 17:44

Na naszej kochanej stronce jest ostatniaXD

#97 Ooichi

Ooichi
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2007 - 18:44

O dzięki =] Ciagle się zastanawiam czy kupić....ciężko mi sie pozbyć 35zł :PP

#98 konsacz

konsacz
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2007 - 20:03

Może Was to zainteresuje

http://www.allegro.p...ego_liscia.html

#99 Jinchuuriki

Jinchuuriki
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2007 - 20:05

konsacz, wszedzie gdzie jest sklep z gadzetami do Naruto opaska Konohy jest podstawa :D wiec nic szczegolnego :) imho super sprawa sa soczewki :) ogladalem ostatnio sharingana z 3,2 lezkami, MSa Kakashiego i MSa Itachiego :) super to wyglada :)

#100 Mihiyo

Mihiyo

~fan

• User
  • PipPip
  • 218 postów

Napisano 27 kwiecień 2007 - 13:02

Na allegro an bierzaco sprawdzam i jest tego coraz wiecej!!:D to dobrez ze Naruto staje sie zauwazalny;] wiecej osob go lubi gdy ukazal sie na jetix:D

#101 destroy3r

destroy3r
  • Goście

Napisano 07 maj 2007 - 10:59

też bym chciała takiego sharingana tylko nie wiem czy moge nosić soczewek ..ale co do opasek to te sprzedawane na allegro czy na ebayu to nie podobają mi się dlatego szukam kowala który by mi zrobił taką opaske :D

#102 Omnixo

Omnixo
  • Goście

Napisano 10 maj 2007 - 08:26

A gdzie możnaby najtaniej kupić metalową opaske Kiri-Gakure albo Suna- Gakure przkreślone . I co to znaczy . Jestem nowy i niezbyt sie orientuje. To coś złęgo czy co ??:)

#103 Sumiru

Sumiru

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 362 postów

Napisano 11 maj 2007 - 11:12

Gdzie można kupic? Poszukaj na allegro a jeśli tam nie będzie to zostają ci zagraniczne sklepy internetowe. A jeśli chodzi o przekreśloną opaskę to z tego co pamiętam noszą ją shinobi, którzy zostali jakby "wyrzuceni" ze swojej wioski, opóścili ją albo z niej zbiegli i są poszukiwani (Itachi, Sasuke<-jemu kreske zrobił Naruto podczas walki na wodospadzie).

Jeśli się mylę proszę o poprawienie mnie.

#104 Sakura Haruno

Sakura Haruno
  • Goście

Napisano 11 maj 2007 - 12:24

mam takie pytanie...interesują mnie opaski z Naruto ale wszystkie jakies znalazlam są czarne, a zalezało by mi na granatowej czy ktos z was wiec gdzie moge takie zakupic?
i jeszcze jedno czy opaki sa tylko z symbolami wioski liścia?chcialabym z symbolem wioski dżwieku ale nie wiem czy takie są...:D:D:D

#105 kakashi_ninja

kakashi_ninja
  • Goście

Napisano 11 maj 2007 - 17:35

są jak najbardziej...na allegro...w sklepiku na senpuu....i w inncyh sklepach internetowych..wszystkie opaski itd...
ja osobiście sam zrobilem sobie opaskę i kunai...strój chunina też mam i 3 shurikeny...ale troche sie już rozlatują....