Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
 • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
 • Rejestracja

Zdjęcie

Bronie i Artefakty


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#71 Kurkashi

Kurkashi

  ~fan

 • User
 • PipPip
 • 314 postów

Napisano 18 listopad 2008 - 23:55

Emna po Henge ma taką samą o ile nie lepszą moc od kusanagi Kusanagi

A co z mocą Enmy w porównaniu z Kusanagi Orochimaru czy Kusanagi Sasuke? Bo z tym że ma lepszą moc od kusanagi Kusanagi się zgodzę ;)

Ja tam najbardziej lubię wspaniały, piękny, zawsze Snake mordką przy początku klingi uśmiechnięty Kusanagi no Tsurugi orginal ver. by Orochi(maru żebys się już nie czepiał :P).

Bunty to był co najwyżej nóż a miecz Hayate kozak jest i o xP
No i fillerowe podwójne kunaie były (kunai z dwóch stron)
Fuuma Shuriken jest całkiem fajny.
Nie to co Giant xP
O resztę śmieci pytajcie Tenten :P

#72 LordOrochimaru

LordOrochimaru
 • Goście

Napisano 12 czerwiec 2009 - 22:57

A ja poruszę temat miecza Oro i Sasuke

Otóż miecz Orochimaru jest o wiele lepszy niż ten Sasuke według mnie miecz Sasuke to zwykła katana która ma właściwości dzięki którym reaguje na Chakre. Natomiast miecz Orosia to zupełnie co innego Oroś może kontrolować tor lotu miecza za pomocą swojej chakry czego Sas nie umie na dodatek miecz Ora jest w stanie wydłużać się praktycznie w nieskończoność przykład walka Ora z Naruto .Miecz sasuke też potrafi się wydłużać ale bardzo krótko. Co do miecza Orochimaru to jest on niezniszczalny i może przeciąć wszystko poza osłoną Kyuubiego i osłoną Susano Z wyglądu to się te miecze bardzo różnią katana Sasuke zwykła prosta natomiast miecz Ora ma ozdoby przy uchwycie i ma klingę bardziej „europejską’

Top 6
1 Miecz Totsuka
2 Kusunagi Orochimaru
3 Samehada
4 Kusunagi Sasuke
5 Enma w wersi kija
6 Kastety Asumy

#73 Pepsi z rumem

Pepsi z rumem
 • Goście

Napisano 11 sierpień 2009 - 11:24

Ej. Mi się zawsze wydawało, że to jeden i ten sam miecz! Skąd niby Oro miałby wytrzasnąć dwa legendarne Trawosiecze?

http://www.onemanga.com/Naruto/392/14/
http://www.onemanga.com/Naruto/307/16/
Inne są z wyglądu. A skad? Pewnie szukał to i znalazł albo trawosiecze to jakas rodzina mieczy albo jakies eksperymenty robil i wykuł kopie.

#74 shimetsu

shimetsu

  ~fan

 • User
 • PipPip
 • 288 postów

Napisano 26 luty 2012 - 18:15

Miecz Orochimaru (zapomniałem nazwy :p) - legendarny miecz, którego ostrze wykonane jest chakry. (miecz świetlny ;p) Przy jego pomocy wężyk zabił Kazekage i 3ciego Hokage. Jedynie Naruto w formie 4ro ogoniatego Kyuubi oparł się temu zabójczemu ostrzu.


on nazywał sie Kusanagi i został zapieczętowany przez Totsuke, miecz Itachi'egoSamehada należąca do członka Siedmiu Mistrzów Miecza i członka Akatsuki - Kisame. Ostrze równie wielkie co u Zabuzy, ale pokryte? łuskami*. Jego specjalną mocą jest wysysanie chakry. Do tego ta "broń" daje się używać, lub może jej używać tylko Kisame. Sama geneza tego ostrza wywodzi się z legendy o Sanbi - wodnym demonie - w legendzie tej Samehada był pomocnikiem demona, który gromadził chakrę dla swego pana.
*równie dobrze może do być jakieś żywe stworzenie - nie wiadomo jeszcze


teraz jest to już potwierdzone, Samehada jest żywym stworzeniem, które wybiera sobie komu pozwala się używać
miecz Drugiego Hokage - broń, która wystąpiła w fillerach. Posiadał on ostrze stworzone z elektryczności. Miecz ten został wykradziony przez młodszego brata Ibikiego(?), który został oszukany przez jounina z innej wioski.


czyli miecz boga piorunów, a został skradziony przez idate morino.Biały Pazur* - ostrze[tanto] należące pierw do White Fanga, a potem do Kakashiego - zostało zniszczone. Emanowało biała chakrą i na pewno było bardzo groźne.


Biały Świetlany Miecz Chakry, dzięki niemu ojciec Kakash'ego zdobył tytuł Białego Kła Konohy. Kakashi użył go w młodości w walce i został wtedy zniszczony.