Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Co was zachęciło do czytania i oglądania Naruto?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
902 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hyuga Neji

Hyuga Neji
  • Goście

Napisano 13 marzec 2004 - 19:58

Mam pytanie : Wasz pierwszy kontakt z Naruto .:

mój był taki jak wyjezdżałem na kolonie kupiłlem sobie Tom dragon balla na peronie
look nołem na tył tomiku i ...
na całej stronie pisało o Naruto prawde mówiąc nie byłem nim podniecony aż do dnia..
kiedy brat przyszedł z Anime od kolegi był to Cowboy Bepop , Gosth in the Shell i...
taaa Naruto 48 odcinków , powiedziałem wtedy : Ja to znam widziałem na okładce i puściłem ...
Prawde mówiąc zakochałem sie od 19 odcinka i najazdu Zabuzy na najemników Gato
....................................................................................................................................
I tak siedze w tym aż do dziś ..::

#2 Sanzoku

Sanzoku

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisano 13 marzec 2004 - 20:07

u mnie? heh... kiedyś na animeblast (R.I.P) zobaczyłem jakieś epki do ściągnięcia. A że fan M&A to się zasysa wszystko :). I tak to się zaczęło. Potem się szukało po zagranicznych stronach. Zainteresowanie rosło z dnia na dzień i tak powstała moja (nasza) strona :).

#3 Lucky

Lucky
  • Goście

Napisano 13 marzec 2004 - 20:17

Ja kiedys wpadam do kafejki. Widze jak Mareczek {Bolków] cosik ogląda. Patzre..co to takiego?? Uhm...z poczatku w ogole o tym nic nie myslalem....az do dnia kiedy dostalem od kumpla 3 epki Naruto :D Sprawdzam sobie...ogladam urywki, mysle fajniutkie :D Pozniej kolega Marek zaopatzryl mnie w parenascie episodow Naruto i sie zaczela cala jazdaaa :D

#4 sh4dow

sh4dow
  • Goście

Napisano 13 marzec 2004 - 20:22

Ja kiedys widzialem w kawaii recenzje o Naruto, i jakiesczas temu (2 miesiace temu gdzies) zaczolem sobie szukac czegos o naruto. No i wpadlem na stronke gdzie byly epki do sciagniecia, aletylko od 61 no i sobie sciagnolem zobaczylem walke Naruto z Nejim i zaczolem sciagac dalej. No mniej wiecej tak to sie zaczelo :]

#5 Czerwo

Czerwo
  • Goście

Napisano 13 marzec 2004 - 21:12

hehe ja? jak zaczołen z Naruto? sciagłem kiedyś pierwszy epek, i szukałem PL napisów, nie znalazłem wiec cóż utworzyłem folder na dysku "Naruto no sub" i po pewnym czasie zrobiłem tak z 2-gim i 3-cim, aż wreszcie pojawiły sie PL napisy, i ? wielki szok, odjazd można by powiedzieć:) i tak to sie ciagło do 44 odcinka, gdzieś pod koniec lipca zrezygnowałem z anime (mam sporom kolekcje, sprzedam kontakt gg lub mail) i na poczatku marca, kumpel mnie sie pyta czy mam gdzieś Naruto 1-44, bo mam 45-72 odpowiadam że mam, poszedłęm do niego z hdd i zobaczyłem kawałek walki Naruto z Neji, lekki szok szybkie 10GB wolnego na dysku i oglądam! i tak jakoś sciagam sobie i oglądam, pozdrawiam :)

#6 Venna

Venna

~random

• User
  • Pip
  • 87 postów

Napisano 13 marzec 2004 - 21:29

Ja zobaczyłam art w Kawaii, wogóle spodobał mi się pomysł: Akademia Ninja, "adepci" ninja itd. i protektory czołowe ^^"
Zaczęłam tak dla zabawy sobie rysować jakieś obrazeczki z Naruto =wtedy prawie nic nie wiedziałam na temat naruciaka... =
W końcu postanowiłam ściągnąć z Imesha 1-szy epsik... ściągnęłam... przez moje lenistwo, mało brakowało a dziś by mnie tu z wami nie było ^^" a i o Narucie bym nic nie wiedziała... ściągnełam, i ten 1 odcinek przez około dwa miewchy leżał se na dysku... w końcu robiłam "gruntowne porządki" na dysku i już chciałam ten odcinek wywalić, bo mi się go oglkądać nie chciało i stwierdziłam że to i tak pewnie nic specjalnego... taa euforja którą Kawaii wywołałao, minewła... no ale stwierdziłam że najpierw obejrze a potem wywale... no i obejrzałam... a teraz sobie życia bez Naruto nie wyobrażam ^^"

#7 U z u k i

U z u k i

~fan

• User
  • PipPip
  • 221 postów

Napisano 14 marzec 2004 - 02:47

Mój pierwszy raz... (jak seksowny tytuł ;p)....
Kiedyś w Kawaii pojawił się artykuł o Naruto-mandze to czytałam (jeszcze pamiętam,że nawet charakterystyka Lee i Gaary była),potem było o anime (jak powstało dopiero 8 epków)-pamięam jak dziś był taki fragment,że fanki Sasuke będą zawiedzone,bo w anime wygląda gożej oraz,że w anime Sakura jest płaska jak deska. Już wtedy chciałam zasysać to anime,ale brak stałego łącza mi to uniemożliwiał.Jeszcze większe przekonanie do tej pozycji wywołał u mnie kolejny artykuł pt"Naruto następcą Dragon Balla".
Odcinki anime,mam odkąd mam neostradę czyli od listopada ub. roku (toche pózno,ale lepiej póżno niź wcale).
Na forum zaś trafiłam przez przypadek jak szukałam w ferie polskich stron o Naruto :)

#8 KoRnKage

KoRnKage

~fan

• User
  • PipPip
  • 278 postów

Napisano 14 marzec 2004 - 10:08

To już będzie prawie rok:). Pierwszy raz dowiedziałem się od kumpla, że jest fajne nowe anime na zasadzie dragona(Kawai namieszało).
Kumpel mi mówił, że ma wszystkie odcinki (wtedy dopiero zaczeły wychodzić). Ja jednak ich nie brałem, tylko czekałem na większą ilość, tak w kwiętniu dostałem odcinki od 1-30(któregoś) i wpadłem w nałóg :P. Kiedy w maju założyłem stałke, ściąganie nowych epków odbywa się systematycznie zawsze najnowsze odcinki co tydzień na dysku.

Jeśli chodzi o mange to czytam od maja gdzieś:)

#9 lis3k

lis3k
  • Goście

Napisano 15 marzec 2004 - 00:51

Hehe Gdy przeczytałem Tytuł "Mój pierwszy raz" Pomyślałem o czymś innym nisz Naruto ale to nie istotne.
Ja Anime I Manga interesowałem się od 5 roku życia Moja starsza siostra mnie tym zaraziła. A miłość do Naruto zaczęła się miesiąc temu gdy kumpel przyniósł mi 40 odcinków Naruto Pierwszego dnia obejrzałem już pierwsza 20 tak mi się podobało.
Mam pytanie nie wie ktoś Gdzie mogę kupić Tomy Naruto wszystkie które do tej pory wyszły??

#10 Kimbo

Kimbo
  • Goście

Napisano 15 marzec 2004 - 10:13

K****, ja sie strzele, taki wywod dalem, i mi nie zapisalo, k******. Jeszcze raz, ale w skrocie !!!!. Jak pracowalem dla prefect anime to w serwisie zaprzyjaznionymn znalazlem epka naruto. Sciagalem az do momentu gdy narutek rzuca kunai w zabuze. Potem 2 miechy bez neta (w takim momencie, buuuuuu....) i weszla manga, potem potoczylo sie dalej jak net wrocil ^^

#11 Yondaime

Yondaime

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisano 15 marzec 2004 - 11:36

Mhaaaaa^^[poszły skojarzenia:P]

Od czego się zaczęło?Od dwóch pierwszych Banzaii[niemieckie czasopismo a'la nasz MangaMix].Drukowali tam pierwsze epki Naruciaka i tak się zakochałam w tym słodkim pyszczku że do dziś mi nie przeszło^^[a w zasadzie kupiłam bo był tam SandLand Akiry Toriyamy].Potem artykuły w Kawaii i ending i opening na cedeku.No a potem Kamuii onii-chan dał mi pierwsze odcinki[1-11].Ale za nim je obejrzałam t dostepne były już epizody 48 i 49...==
W każdym razie wpierw byłam przerażona[siakieś takie...] no a potem Love&Peace^^

#12 Anton

Anton
  • Goście

Napisano 16 marzec 2004 - 14:29

Kumpel zbierał Anime na płytkach no i pożyczyłem ok 12 odcinków jeszcze tego samego dnia pojechałem po kolejne i kolejne i tak się ciągneło aż nie miał więcej:)

#13 Haku

Haku
  • Goście

Napisano 20 marzec 2004 - 21:01

to ja tez napisze tu posta..bo ostatnio nie mam gdzie ;/ tak wiec moj pierwszy raz to byl u kolezanki :p pokazywala mi teledyski z naruto i pokochalam teledysk o Haku :D
i sobie kupilam mangi ^^^ coz za fascynujaca historia, nie ? :P

#14 MareczeK [Bolków]

MareczeK [Bolków]
  • Goście

Napisano 20 marzec 2004 - 23:18

W sumie u mnie bbyla podobna klima jak u UZUKI!!! Zaczelo sie od artykułu z Kawaii, mysle sobie ponioslo ich, jak cosik moze byc lepszego od DB... Zaczolem sie poglebiac w artykol... pisali o shinobi... wiec dlugo nie myslac, zaczolem szukac tego anime!! kilka pierwszysch epkow... pozniej internet... Znalezienie naruto.pl :P [nie pamietam 1 adresu] - rozmowy z Sanzoku a teraz uwielbiam Naruto... :P Jak i Full Metal Alchemist :P

#15 Micux

Micux
  • Goście

Napisano 24 marzec 2004 - 20:41

no moj pierwszy kontakt z naruto bly pare miesiecy temu
u moich braci na wsi co dziwne ja mam stale lacze a oni wcale
no i obejrzalem razem z nimi jak walczyli z Zabuza i stwierdzilem "to jest full wypas" :)
no i przez pare tygodni byl spokoj ale jak nastepnym razem pojechalem do moich braciakow to pojechalem z 10 GB dyskiem jeszcze wtedy nie bylo tyle epkow :)
no wiec to tyle :)

#16 Top-chan

Top-chan

~fan

• User
  • PipPip
  • 133 postów

Napisano 24 marzec 2004 - 21:43

U mnie hmmm. Jak zawsze siostrzyczka^^"... Ona wypatrzyla na stronce toriama's world czy jakos tak... Naruto. Były tam wtedy może 2 tomiki po angielsku^^. No i zaczeła zciągać... Szczerze powiedziawszy na początku nie bardzo mnie to interesowało, ale jak się miaszka z moją siostrą troche czasu to nie da się tym nie zarazić^^... No i wkońcu uległa. Miała wtedy może 4 tomy no i zaczelam czytać. Tak mnie to wciągnelo ze hej^^... No jak widzicie jestem od samych początków z Naruto^^. Nie moge powiedzić dokladnie ile czasu minelo od tamtej pory ale napewno duuuuuzo^^. I wtedy nie bylo zadnej polskiej strony o Naruto!!! No i wracajac do tematu jak mi tylko wpadlo w lapy to zakochalam sie w tym no i do tej pory nie moge sie odkochac:P...

#17 Nath

Nath
  • Goście

Napisano 24 marzec 2004 - 22:12

Siemka!
Ja z dawien dawna zostałem zapoznany z tym animcem przez kumpla co się zował Toshi (POZDROOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!),a raczej z anime...
Potem sobie oblookałem 4 pierwsze tomy i se z nim gadałem na GG i mówie:
Fajnie jakby zrobili z tego anime...
On mówi:
No chyba właśnie wyszło...
To ja odrazu na kazze :D
I było kilka pierwszych odcinków...I od tamtej pory systematycznie jade z Naruto :D

Pozdroofki

#18 Xev

Xev

~otaku

• @ANBU Administrators
  • 652 postów

Napisano 25 marzec 2004 - 01:40

Moja historia z tym anime jest dosyć kręta ^^ Jakiś miesiąc przed początkiem 2003 ściągnołem 12 odcinków ... Jedno odpalenie i wzstręt .. gdy zobaczyłem minke naruto w openinngu to aż się cofnołem .. obejrzałem reszte openinnga i kilka kawałków .. narutek poszedł w kont .. ^^ (Boshe teraz niekomentować tego :D) Potem nadszedł wielki dzień ^^ sylwester.. Przylazł domnie kumpel z siostrą (ja też mam siostre więc ..). On się nudził .. ja kręciłem po pokoju .. a on zaczoł przeszukiwać mój dysk (omało mu w pysk nie strzeliłem za to ^^) ... znalazł se naruto i obejrzał .. 1 odcinek .. 2 odcinek i jak zobaczył fajną scenke to mnie przyciągnoł ^*^ pośmiałem się i obejrzeliśmy od początku ^^ Zobaczyliśmy kilka odcinków (7 ^_^) i zaczeliśmy ściągać 13 odcinek ^^ .. Obejrzeliśmy do 12 odcinka .. (4 rano czy piąta ..) przeczekaliśmy dwie godzinki i doszedł 13 odcinek .. No to wiadomo ^^ gdybym mu dał wpysk to bym zwami teraz nie był :D ^^

#19 Hyuuga Mikan

Hyuuga Mikan
  • Goście

Napisano 25 marzec 2004 - 14:36

No wiec ja ... ekhm Paueu mi powiedzial ... :P
chciałem sie przekonac co to jest ... no i 3 odcinki sciagnąłem ... no i sie zakochalem :> po obejzeniu 3 odcinkow potrzebowałem wiecej i wiecej ... od brata sie dowiedzialem ze jego kumpel ma spory stosik naruto wiec pozyczylem do 60 epsa no i w 3-4 dni obejzalem wszystkie 60 :] narazie mam tylko 62 bo nie wiem zabardzo skad sciagac z szybkim transferkiem :P ale teraz dziekuje bogowi ze zeslal mi Paua :P bo naprawde ja nie chce sie odkochiwac, dla mnie ta Anime jest kultowa nawet taki klasyk jak DB czy GS nie przebiją go w mojej liscie ulubionych Anime :P hyhy

#20 Micux

Micux
  • Goście

Napisano 25 marzec 2004 - 16:06

MIkan moze za miesiac bedzie juz moja strona ze wszystkimi epkami naRUTO ALE musze najpierw zebrac kase na twardziela do mojego serwa :( wiec stronka powstanie dopiero za miesiac :(

#21 Kozi

Kozi
  • Goście

Napisano 25 marzec 2004 - 16:38

ja kupilem chyba 35 tom DB z tylu bylo juz napisane o Naruto ... Po 38 tomie pomyslalem .. kurcze ciągle piszą o tym Naruto , musze zobaczyc czy to takie dobre ... no i szukalem w necie i uznalem ze fajne ... po zakupieniu mangi rozpoczelem proces Narutonizacji mojego osiedla ( narutonizacja od chrystianizacji :d ) ... zaczelem pozyczac epki i mangi i zarazielm tak okolo 10 -12 osob ...:D:D:D

#22 Micux

Micux
  • Goście

Napisano 25 marzec 2004 - 17:15

tylko 10-12 osob to i tak niezle
we wsi w ktorej mieszkaja moi bracia ponad 3/4 osob w wieku od 10-19 lat sie zarazilo :)
to znaczy ze Naruto podoba sie wiekszosci ludzi to bardzo dobrze :)

#23 AKUMA

AKUMA
  • Goście

Napisano 25 marzec 2004 - 21:43

U mnie zaczeło sie od Kawaii potem sie okazało że kumpela ma 8 pierwszych odc. a później sam działałem i tak mam już wszystkie jakie do tej pory sie ukazały

#24 Martha

Martha
  • Goście

Napisano 25 marzec 2004 - 21:51

Pierwszy raz usłyszałam o "Naruto" w Kawaii, a później gdy zauważyłam na tylnej okładce DB informacje o tej m&a.
Przez jakis czas była cisza...
Aż jakoś trafiłam na NC, następnie na hokage.glt.pl i inne stronki związane z Naruto, potem wyszedł 1 tomik, ściągneło się nastepne tomiki z neta, potem przyszła pora na sciaganie anime i tak to trwa... ^^
Od razu jak tylko zauważyłam Sasuke wiedziałam, że nie będzie dla mnie obojetny ^___-
(-Prawda Sasu-chan? -Prawda!^^)

#25 Paueu

Paueu
  • Goście

Napisano 26 marzec 2004 - 00:07

ta, w kałajcu cos bylo, ale, ze tak powiem, zlalem ;p, potem reklamy na tomikach db.. no to sie tak zaczalem zastanawiac, bo i kreska ciekawa (z tych arcikoof kishimoto-sensei przewalajacych sie tu i tam :>) no i tak sobie pomyslalem ze sproboje qpic.. no i bylem raz w Auchanie sobie tak w jeden weekend, looknalem do Matrasu, bo tam duzo mang, no i patrze - jest narut, to zaczalem wertowac i sie mi spodobalo, nawet bardzo, kupilem odrazu 2 tomy, no i tak sie zaczelo, za chwile sciagnalem z narutofan reszte mangi.. ( bylo wtedy 193 chaptersy ;O) no i zaczalem potem anime zasysac, choc wrazenia jakiegos wiekszego niz manga nie zrobilo, ale mam juz wszystko i zasysam, kiedy sie tylko nowy pojawi...

#26 Mortis

Mortis
  • Goście

Napisano 26 marzec 2004 - 18:15

To był czerwiec 2003 roku. Wakacje, lenistwo, dobra zabawa no i oczywiście słodka monotonia urlopu. Ale te wakacje były inne. Pewnego dnia wpadłem do kumpla po gierkę bo mi się nudziło. Zamiast gry kumpel mi zaproponował 4 pierwsze odcinki Naruto. Na początku nie chciałem nic nowego z m&a, ale siła persfazji mojego kumpla zmusiał mnie do wźięcia tych odcinków. Przez pewien czas płytaz odcinkami lezała na biurku. Leżała sobie dobry tydzień, aż wkońcu z nudów oglądnołem sobie. Przeżyłem szok. Tak mi się spodobała ta seria, ze natychmiast zacząłem ściągać resztę odcinków.

Dołączona grafika

#27 czubek

czubek
  • Goście

Napisano 26 marzec 2004 - 23:23

Ja przeczytałem o Naruto w Kawaii i pewnego razu na Kaazie zobaczyłem 46 odcinków...myślę mało i zacząłem ściagać je...ostatnio ściągnąłem 75 i czekam na kolejny...

#28 neka

neka
  • Goście

Napisano 29 marzec 2004 - 15:35

U mnie to było mniej więcej tak artykuł w Kawaii( było to pierwsze Kawaii jakie kupiłam O-o miałam szczęście ;));p.Później pokazałam Narutka braciszkowi a on zajął się resztą hehehe, zaczął ściągać,ściągać,ściągać... coraz to nowe odcinki^-^

#29 robakk

robakk
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2004 - 02:02

w dzień w którym mi podłączyli wszedłęm na lanowego huba na dc i stwierdziłem że poszukam sobie nareszcie jakiegoś odcinkowego anime, dokładniej to szukałem nge bo wcześniej czytałem że świetne ale w trakcie poszukiwać znalazłem wielkie okrągłę 0 :D i gościa który miał 10 odcinków fullmetal alchemist i 20 parę odcinków naruto. Pierwszą moją reakcją na fullmetal było "łooo to nie jest dziewczyna?" (chodziło o główną postać :D) natomiast po tym jak obejżałem parę odcinków naruto szybko otworzyłem google i wpisałem naruto :D dzięki czemu znalazłem narutochaos i dogadałem się z kolesiem nt wspólnego ściągania :D pozostałych odcinków z tej strony

#30 Kakashi_sensei

Kakashi_sensei
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2004 - 06:22

U mnie zaczeło sie od tego że przeczytałem w Kawaii artykuł o mandzem, potem zapowiedz jpf'u a pozniej z górki :D

#31 Fallen

Fallen
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2004 - 10:24

u mnie bylo troszke dziwacznie kiedys slyszalem historie ze naruto jest podobne do db ktorego bylem i jestem wielkim fanem...wiec postanowielem posciagac odcinki ale jakos obejrzalem jeden to byl bodajrze 4 i nie przypadku mi do gustu[...]
i jakos 2 miesciace temu kumpel w szkole mial 1 tom mangi naruto wiec z nudnow na lekciach poczytalem wciagnelo mnie i potem juz z gorki :)

#32 Love Haku

Love Haku
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2004 - 20:34

Ja usłyszałam o Naruto od mojej koleżanki. Kiedy do niej przychodziłam ona wiecznie o tym Naruto gadała a Sasuke i Natuto to... a Sakura tamto.... I tak gadała i gadała bez końca a ja po prostu nienawidziłam tego czegoś. W końcu dałam się namówić.... Porzyczyłam (czyt. zabrałam) jej 1, 2 i 3 tomik. Najpierw jeden dzień stały na biurku nawet nie ruszone aż w końcu pewnego wieczora jak mi się nudziło złapałam 1 tomik i powiedziałam sobie "no dobra przyczytam to żeby chociarz wiedzieć o co chodzi..." no i tak to się zaczeło gdy przeczyałam 3 tomiki nie mogłam sie doczekać 4 ^^. He he dziekuje ci Ola za tą twoja miłość do "Naruto" ^^

#33 Pati-Uchiha(Ran

Pati-Uchiha(Ran
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2004 - 16:19

JA sie dowiedziałam Od Kumpla Ash-Yoshi(dziękuje mu za to) powiedział że ma nowe Anime podobne do Db.... ja sobie tak mysle a napewno Super będzie... oglądam 1 odcinek 2 ,3 i tak mnie wciągnęło że już potem musiałam mieć wszytkie jakie wyszły oczywiście nie byłam wtedy na bierząco i musiałam ściagąć ... ale teraz jestem na bierząco i się ciesze że moge uczestniczyć w świecie Naruto i jego Fanami Bardzo z tego powodu się ciesze ..

#34 PLayer

PLayer
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2004 - 16:51

Mój pierwszy raz (nie tylko mnie się wydaje że to brzmi dziwnie :-> )

Czytnąłem reckę w Kawaii no i spodobało mi się - łądne rysunki, krzyczą że niezłe, że są ninja, akademia... brzmi nieźle, wiec zacząłem szukać po necie czegoś o tym całym "Naruto" Z pomocą przyszła śp. Świat Gier Anime (R.I.P.) gdzie był cały pierwszy tom do ściągnięcia... Reszta komentarzy zbędna, zakochałem się i tak zostało do dziś :]

Niestety, brak dostępu do dalszych części (strona splajtowała, moje łącze nie dawało rady z takimi wielkimi odcinkami) sprawił że niemal zapomniałem o tym "skrabie" , asz tu z pomocą przychodzi JPF wydając Naruto w Polsce! Myślałem że zawału dostanę ze szczęścia...

I tyle w tym dobrego że musiałem ograniczać kasę na nowe tomiki kosztem słodyczy i chipsów, co wyszło mi na dobre- jestem zdrowszy i szczęśliwszy :D Vivat JPF!

#35 Sarutobi

Sarutobi
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2004 - 21:44

mi kolega zaczoł truc dupsko zebym se posciagał Naruto i tak zaczełem obejrza łem i sie zakochałem:D