Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Co was zachęciło do czytania i oglądania Naruto?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
902 odpowiedzi w tym temacie

#316 Qzak

Qzak
  • Goście

Napisano 16 luty 2007 - 16:01

U mnie to zaczęło się od takiej wkładki z komiksu Dragon Balla. Tam było cuś o tym że będą wydawać Naruto po tym jak skończy się Dragon ( wtedy sobie pomyślałem jakim cudem coś może się mierzyć na następce przygód Goku ). To był mój pierwszy kontakt ale jakoś mnie nie przekonał, pamiętam jak się z kumpalmi śmialiśmy że coś takiego podskakuje do wielkiego :D . I tak po paru latach jakiś rok, dwa temu rodzice zainwestowali w internet żeby dziecko miało najbogatsze źródło wiedzy :D . Pewnego dnia nudziłem się niemiłosiernie podczas oglądania jakichś filmików i przypadkiem natrafiłem na Naruciaka. Przypomniałem sobie wyżej wymienioną karteczkę i pomyślałem że można to looknąć. Do tej pory pamiętam że były to filmiki - pierwszy z muzyką SR-71 "Goodbye" a drugi to pojedynek Naruto vs Sasuke z muzyką Dead Poetic "Taste the Red Hands" ( 2 najlepsze jakie widziałem, a na pewno moje ulubione ). Jakoś raptownie zmieniłem zdanie i zacząłem poszukiwania :D dzięki wielkim i wszechwiedzącym goglom długo one nie trwały. I właśnie tak to się zaczęło.

Teraz już zdeczka zmieniłem zdanie co do następcy Dragona :D

#317 kumiko_^^

kumiko_^^

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 547 postów

Napisano 16 luty 2007 - 21:08

O Naruto uslyszalam od Qmpeli, ktora interesuje sie manga& anime..... Codziennie gledzila mi o Naruto az wreszczie cos mnie skusilo i postanowilam sie przekonac czy "Naruto jest na prawde taki zajebisty :P"..... Wybralam sie do ksiegarni.. Zlookalam wszsytkie polki patrze Naruto ^^ Ah jakaz byla moja radosc.....:P... Kupilam i udalam sie do domku. Rzucilam wszystko w kat i zaglebilam sie w leQturke ^^.. Musze przyznac ze od razu mnie wciagnelo.. Ah.. To bylo przezycie.. Ale nie zaluje bo Naruto jest zajebisty :PP

#318 GeNzO

GeNzO
  • Goście

Napisano 17 luty 2007 - 15:51

Ja o naruto usłysałem od kumpla. Po długich namowach przekonał mnie żebym se ściągnoł przynajmniej pierwszy odcinek, ale jak go ściągnełem walnełem go do jakiegoś folderu i o nim zapomniałem :) . Pewnego dnia natrafiłem na ten odcinek i postanowiłem go obejrzeć. Gdy go obejrzałem tak mi sie spodobało że postanowiłem ściągnąć se następny i tak jakoś dalej sie potoczyło :)

#319 AiMeEnArU

AiMeEnArU
  • Goście

Napisano 19 luty 2007 - 02:11

Ja Naruto odkryłam jakieś 2 lata temu ;D Mój brat pożyczył od kumpla nagrane odcinki (ponad 100). No i wchodzę sobie kiedyś do pokoju i patrzę a tu leci Naruto. Wtedy to jeszcze nie bardzo wiedziałam co to jest manga i anime i nie orientowałam sie w różnicach między nimi itp. :P Ale wciągnęło mnie :P Usiadłam i patrzyłam na Naruto razem z bratem...a potem zaczęłam sama oglądać od 1 odcinka. Po 20 dołączyła do mnie moja siostra :P I tak wspólnie z rodzeństwem oglądaliśmy Naruto, kiedy tylko można było xP Niestety po jakimś czasie skończyły się odcinki nagrane na płytce...:( Z polskimi napisami. I zaprzestaliśmy :P Ale niedawno ja i siostra znowu zaczęłyśmy oglądaś, z napisami angielskimi. A brat ostatnio zobaczył że patrzę na Naruto i stwierdził że "musi sobie kiedy obejrzeć następne odcinki" ;)
THE END xD

!NaRuTo RlZzZ!

#320 sann1n

sann1n
  • Goście

Napisano 19 luty 2007 - 02:19

Pierwszy raz o Naruto dowiedziałem się z Kawaia, ale to były czasy, kiedy coś takiego jak stałe łącze było nieosiągalnym szczytem marzeń. A strasznie mi się to spodobało. Potem po jakimś roku, kumpel powiedział, ze ściągnął pare odcinków, obejżałem i byłem zachwycony. Kiedy w końcu sam założyłem sobie stałe łącze(jakieś półtora roku temu) zacząłem ściągac odcinki z neta.
Generalnie Naruto jest dla mnie pocieszeniem po końcu dragon balla xD

#321 que

que
  • Goście

Napisano 19 luty 2007 - 19:45

Zacheta byly ohy i achy internetowych znajomych (IRC i reszta spolki), a ze Naruto utozsamiane bylo z DB - anime moich lat szczeniecych... smietanka :3

#322 Emilly

Emilly
  • Goście

Napisano 19 luty 2007 - 21:05

Hmmmm... Mój pierwszy raz z Naruto?? To było wtedy jak kończyłam czytać FMA.. Taaaa wspaniałe anime i manga.. Polecam wszystkim..
Ale nie o to chodzi.. Tak więc po Fullmetalu szukałam czegoś na podobnym poziomie.. Niestety miałam pecha.. O Naruto słyszałam wiele razy ale uwarzałam je za tandete i komerche.. Jednak powiedziałam sobie że sprubuje i oglądnełam 1 odcinek..
Szczerze... Zamurowało mnie wtedy.. Potem leciał już odcinek za odcinkiem... Doszłam do jakiegoś 150 i okazało się że musze czekać aż 2 tygodnie na następny.. Więc zaczełam czytać mange.. Szukać jak najwięcej info o Naruto i spółce..
Tak się wciągnełam że taraz zastanawiam się co zrobie jak Naruto się skończy (wszystko się kończy)..

#323 Atemi

Atemi
  • Goście

Napisano 21 luty 2007 - 18:09

moj pierwszy raz byl taki ze uslyszalam od brata ze istnieje cos takiego jak Naruto i jest tak samo pelny humoru jak DB... zauroczona DB nie chcialam mu wierzyc ze istnieje cos lepszego od Dragona, wiec to olalam :D ( wtedy jeszcze nie wiedzialam ze powstal pod natchnieniem DB , w ogole to nie dawno sie nawet o tym dowiedzialam...) gdy zaczelam trzeci raz ogladac od poczatku DB, moj brat trafil na stronke z ktorej mozna sciagnac Naruciaka. gdy obejrzalam pierwszy odcinek a&m Kishimoto i stwierdzilam ze ma ladna kreske ( ladniejsza od DB moim zdaniem), to nie moglam sie od tego oderwac i pozucilam w kat DB. zaczelam to ogladac od Nowego Roku 2007 i w 1,5 miesiaca skonczylam wchlaniac wiedze az do 221 odcinka i czekam na wiecej. narutro tak w ogole jest pierwsza manga ktora zakupilam, narazie mam 3 tomy ale zbieram forse na nastepne 3... dziekuje za uwage:D

#324 Tytan

Tytan
  • Goście

Napisano 21 luty 2007 - 18:45

Pierwszy post. Witam

Przygodę z naruto zaczełem od anime. Wczesniej do bólu zamiłowany w DB przeszukiwałem stronki w poszukiwaniu innych A&M...no i znalazłem :) Obejzałem do 10 epka, potem mange zaczełem zassysać....obsesion.... ;) PZDR 4ALL

#325 Emilly

Emilly
  • Goście

Napisano 21 luty 2007 - 21:21

A ja zaczełam oglądać anime na przkur.. Wcześniej uwrzałam że to komercha i wogule pokemonopodobny śmieć.. A że wszyscy o tym gadają to powiedziałam sobie że oglądne i... Mnie zatkało.. Wciągnełam się.. Potem mange zaczełam czytać i jakoś tak wyszło...

[ Dodano: 21-02-07, 19:25 ]
A co do tego sławnego artykułu w Kawaii.. To przeczytałam go dopiero po tym jak zaczełam oglądać już ale sądze że jak by było na odwrut to nie wiem czy bym się za to wzieła...

#326 kumiko_^^

kumiko_^^

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 547 postów

Napisano 21 luty 2007 - 21:39

Hmm do czytania i ogladania Naruto zachecila mnie Qmpela, pisalam juz chyba o tym w dziale ten pierwszy raz czy jakos tak... Non stop gadala o Naruciaku az w koncu postanowilam sprawdzic co to jest , no i nie zauje teraz tej mojej samowoli :P Naruto- zarowno manga jak i anime jest COOL :)

#327 Hidden

Hidden

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1198 postów

Napisano 21 luty 2007 - 22:05

Zachęciło? Sporo rzeczy; pozytywne relacje znajomych, pozytywne odczucia znajomych, pochwały znajomych... No i oczywiście te liczne słowa uznania usłyszane od znajomych. :) Będąc pół Polski od domu, na wakacjach, oglądnąłem epek jeden i dwa i mimo, iż zdawało mi się to jeszcze stosunkowo nudne i głupie, w końcu się przekonałem. Oglądnąłem jeszcze jeden odcinek w domu, po czym postanowiłem, że kiedyś zamówię sobie mangę od JPF. Anime skończyłem na 3 epku. :D

#328 Oshii Rion

Oshii Rion
  • Goście

Napisano 21 luty 2007 - 22:09

Hehe, mnie zachęcała koleżanka, ale jej się nie udało. xD
Dopiero gdy powiedziała:
- Wiesz, że w "Naruto" podkłada głos Romi Paku?
Poprosiłam o odcinek w którym dużo mówiła... Był to 72. ;D
No i jakoś się spodobało.
Jednak jak próbowałam obejrzeć pierwszy odcinek odrzucił mnie... opening. ;/
Skończyło się oglądanie.
Nagle pewnego dnia poznałam pewną dziewczynę, która miała kontakty z dziewczyną, co miała mangę.
Pożyczyłam, pochlipałam nad Haku i Zabuzą i "wpadłam po uszy"... ^^

#329 fun

fun
  • Goście

Napisano 22 luty 2007 - 18:22

Ja miałem wiele ulubionych anime ale królował dragonball. Potem się zkończył a ja zobaczyłem napis ,,GODNY NASTĄPCA DB NARUTO,,. Nastempnie słynny (i jedyny) artykuł w kawaju.Tak się złożyło że miałem płytke (z kawaja) na kturej byly openingi z anime, no cóż naruto mnie dobił (myślałem że to jakiś IDIOTA popisuje się przed kolegami). Mam koleżanke/rywalkę która odlądała inajasze nie mogłem zostać w tyle widzialem że było tego PEŁNO na youtube więc zaczołem odlądać.

#330 Hatari

Hatari
  • Goście

Napisano 22 luty 2007 - 18:34

Hm. Co mnie zacheciło? Wielkie nudy i dużo czasu wolnego w wakacje^^ O Naruto mój kolega trajkotał mi chyba z pól roku zanim odważyłam się na ściaganie tego tasiemca ;p Wcześniej oglądałam tylko serie przewaznie po 25 -30 odcinków czy cos koło tego ~~
No i jak kilka osób wspomniało widziałam dużo amv na youtube z tego anime i byłam ciekawa- choc pierwsze epki nie zrobiły na mnie jakiegoś wielkiego wrazenia(dopiero saga z Zabuzą i Haku) Hm a potem koleżanka pozyczyła mi polska mange i wciągnełam sie ostatecznie,a poniewaz filery były straszne stałam sie rutyniarzem i co czwartek ściagałam nowy chapter; tak oto jestem tu i teraz ;)

#331 Piotrek66

Piotrek66
  • Goście

Napisano 22 luty 2007 - 21:00

Witam.
Co mnie zachęciło do obejrzenia Naruciaka? Pierwszy raz usłyszałem o nim, a raczej przeczytałem, dzięki reklamie JPF na okładkach mangi Dragon Ball (teraz żałuję, że wtedy nie rozpocząłem wtedy kupna...), lecz było to wtedy przelotne. Po jakimś czasie, na pewnym innym forum spotkałem ludzi, którzy byli fanami tegoż anime/mangi i stawiali je na równi z wielkim DB. Zachęcony opiniami użytkowników rozpocząłem poszukiwania odcinków Naruciaka i tak zacząłem je ściągać i oglądać w formatach RMVB (po co miałem się wtedy męczyć na łączu 128kpbs ze 160 odc po 170 MB każdy?) i nie żałuję. Oglądałem dzień w dzień, bez przerw. Od tamtych chwil minął rok i dwa miesiące. Nadal oczywiście oglądam to wspaniałe anime choć ostatnio była mała przerwa, jako, że miałem co innego do obejrzenia/ściągnięcia a i tak emitowane były fillery, więc...
No cóż, wyżej wymieniona historia jest opisem tego co zachęciło mnie do oglądania Naruto.
Pozdrawiam.

#332 Mitsuki Luna

Mitsuki Luna
  • Goście

Napisano 22 luty 2007 - 21:31

Piotrek66, wyczerująca odpowiedzi, aż mi wsytd że Nautem inetesuję sie dopiero od pół roku. Jednak dlaje jestem wierna fanstastyce, która zwsze będzie u mnie na pierszym miejscu

#333 _Kiba_

_Kiba_
  • Goście

Napisano 25 luty 2007 - 21:28

W moim przypadku zaczeło sie od kumpla który zaczoł zachwalać Naruto pod niebiosa, muwił że podobne do DB że tak dobrego anime od dawna nie widział, więc wpadam do niego oglądamy 1, 2, 3 odcinek i faktycznie świetne anime i jakoś tak do dziś ogłądam.

#334 Kargen

Kargen
  • Goście

Napisano 25 luty 2007 - 22:34

mnie nic nie zachceilo chociaz gdyby nie brat to bym niewiedziala co to jest , kiedys do mnie kolega przyszedl bo mnial plyte z KAWAII i pokazal mi teledysk , niezbyt mi sie to podobalo , myslalam ze naruto jest groby a tamci hmm , niechce opisywac ale jak to zobaczylam w tym teledysku to uznalam ze to jest do dupy , zachecilo mnie to ze brat mnie zawolal bo akurat lecial 1 odcinek na POKITO (RTL II (niemieckie)) zobaczylam tez tak niezbyt, puzniej patrze na JETIX i mowi NARUTO juz w krotce, czekalam chyba z 1 miech i nagle ktoregos dnia byl 1 odcinek obejzalam i mi sie dopiro wtedy zaczelo podobac bo niezle gleby byly a z wlaszcza z kakashiego i naruto bo oni normalnie do siebie pasuja xD od jakiegos odcinku mnialam gleby z sasuke bo kadal z naiwnoscia , ale juz mniejsza z tym POWIEDZIALAM wam jak mnie to zachecilo , to tyle POZDRO. ;) ;*

#335 Dreamer

Dreamer
  • Goście

Napisano 26 luty 2007 - 07:32

Początek => Siedzimy u kumpla, on mi mówi, ze ma jakieś fajne anime.... zobaczyłem 1 odcinek, potem ściągałem i wypalałem następne, jeszcze później doszła manga ;]

#336 Chrno-x

Chrno-x
  • Goście

Napisano 26 luty 2007 - 08:11

Ja już Naruto widziałem przeważnie poprzez reaklamy w Kawaii'ach czy tomikach mang z J.P.F'u i ponad rok temu kumpel wpadł z nową porcją anime jak zawsze :D i przyniósł Naruto....nie trzeba było czekać od razu się zakochałem w nim :D w 3 doby na feriach zimowych obejrzałem wszystkie 156 odcinków jakie wtedy były :D no i Naruto jest ze mną do tej pory.

#337 Kargen

Kargen
  • Goście

Napisano 26 luty 2007 - 13:12

hehe , moj brachol zaczol ogladac naruto od 12 lutego a juz jst przy 105 odcinku naruto xP

#338 ropa

ropa
  • Goście

Napisano 26 luty 2007 - 14:08

ja zaczelam czytac naruto bo je reklamowali na koncowych tomach db. A aniem zaczelam ogladac po tym jak znalazlam strone narutocentral.pl czy cos w tym stylu i tam bylo amv z walki naruto z haku :D siem napalilam i sem sciagnelam

#339 Progeusz

Progeusz

アナタ ♡

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5884 postów

Napisano 26 luty 2007 - 20:06

Ja zacząłem czytać z momentem wydania pierwszego tomu w Polsce - pożyczałem od kolegi - zapalonego czytacza mangi xD
Dobrnąłem do 11 tomu, potem się skończyła podstawówka, kontakt się urwał, obejrzałem pierwsze 40 odcinków, bo tylko tyle dało się zdobyć, Naruto poszło na jakiś czas w odstawkę, zająłem się czymś innym. W ostatnie wakacje (a raczej od czerwca) wzięło mnie na DB, skończyłem we wrześniu, miałem gigantycznego mangowego kaca xD i przypomniałem sobie o Naruto ^_^ Ściągnąłem wszystkie odcinki, przeczytałem całą mangę, od grudnia czekam na każdy kolejny chpt/ep po całym tygodniu xD
Katorga... MK, TV T, hurry up bastards!

#340 Seed01

Seed01
  • Goście

Napisano 14 marzec 2007 - 21:12

Ja obejzalem na maxiorze jakas skladanke z odcinkow(zapomnialem jak to sie nazywa) i tak to sie wszystko zaczelo potem posciagalem anime Naruto i znalazlem senpuu:)

#341 biedronka

biedronka

~random

• User
  • Pip
  • 90 postów

Napisano 15 marzec 2007 - 21:35

Pierwszą styczność z "Naruto" miałam podczas czytania artykułu w czasopiśmie "Kawaii". Pomyślałam, że to może być fajne. Jednak nie miałam wtedy dostępu do internetu i mój zapał osłabł.
Parę lat później znajomi zaczęli coś przebąkiwać na ten temat, jednak podchodziłam do tego sceptycznie. Przeczytałam pierwszy rozdział z ciekawości i mi się nie spodobało.
Ale prawdziwą sympatią do Naruciaka zapałałam przez mojego tatę, który ciągle namawiał mnie do przeczytania mangi. W domu miałam już wtedy zakupione dziesięć tomików po polsku. Poszłam ojcu na rękę, przeczytałam i fanką jestem do dzisiaj. ^^ Mój tata też jest i właściwie to mój rodziciel zaraził mnie manią m&a, za co jestem mu ogromnie wdzięczna.

#342 S.n.G.

S.n.G.
  • Goście

Napisano 17 marzec 2007 - 14:43

Pewnego pięknego dnia w czasie lekcji informatyki natrafiłam na informacje o Naruto w Wikipedii. Obejrzałam parę AMV, stwierdziłam, że fajne, no i zaczęłam oglądać... Gdzieś tak w okolicach 20 odcinka zaczęła się mania, rysowanie, szukanie po necie wszystkiego na temat Naruto... I tak juz trzy miesiące. ^^

#343 Riroku

Riroku
  • Goście

Napisano 19 marzec 2007 - 16:14

Ja oglądam anime na Jetix, a zacząłem oglądać bo prawie każde anime lubię.

#344 Emilly

Emilly
  • Goście

Napisano 19 marzec 2007 - 18:02

To radze ci oglądnąć oryginalną wersje bo jest o niebo lepsza...

#345 Riroku

Riroku
  • Goście

Napisano 19 marzec 2007 - 18:22

Czym się różni? I gdzie moge ją oglądać?

#346 Emilly

Emilly
  • Goście

Napisano 19 marzec 2007 - 18:32

Na youtubie jak nie chcesz ściągać... A różnie się baaaaaaaaardzo i nie chce mi się teraz o tym pisać....

#347 Ched

Ched
  • Goście

Napisano 19 marzec 2007 - 18:43

Dawno to było, prawdę powiedziawszy O_o
Dawno temu, gdy Naruto to jeszcze nowinka była, jeden z popularniejszych serwisów o m&a wrzucił na serwer odcinki 1-14. Dosyć szybko upadł, bo transfer zapchał się doszczętnie i nikt nie zwracał uwagi na nic poza działem downloadu i Naruto. Obejrzałam, zapomniałam, gdzieś na płytkach się wala.
Jakiś czas potem (mierzony w latach XP) z Empikowej półki patrzyła na mnie manga. Jaskrawa, milutka, szczegółowa, dawała po oczach, że aż strach. Nie wiem jak wy, ale ja na widok pierwszego tomu zawsze mam banana na mordzie XD
Się kupiło, przeczytało, poczekało na następny tomik... koło 13 nastąpiła zawiecha, która się odwiesiła dopiero w zeszłym miesiącu, gdy jakoś tak mnie wzięło na oglądanie anime. Poczekam jeszcze trochę i uzupełnię braki przez Merlina XP

#348 NightShade

NightShade
  • Goście

Napisano 19 marzec 2007 - 21:32

Na początku był Chaos ;) potem oglądałem z nudów jakieś AMVki na youtubie, wśród nich jakieś o Naruto. Myślę sobie 'Całkiem niezłe". Zaczęło się przeglądanie stronek (tego forum również) w poszukiwaniu informacji.
Po jakimś czasie Naruo zaczął lecieć na Jetixie. Obejrzałem parę odcinków, spotkałem się z opiniami, że oryginał lepszy... i zaraz zacznę oglądać odcinek 66 i 67 (Sas vs Gaara ;))

#349 Akane171

Akane171
  • Goście

Napisano 20 marzec 2007 - 13:05

U mnie zaczęło się od sławetnego artykułu w Kawajcu. Po przeczytaniu charakterystyki Naruta stwierdziłam, że to nie dla mnie. Po przeczytaniu biosa Kakasha stwierdziłam, że jednak dla mnie :P A wakacje rozbiło się skarbonkę i pojechało do "wielkiego miasta Krakowa" zaszaleć, muhahaha. Tomik dorwałam z obłąkańczym śmiechem (tak to jest jak się pierwszy raz w życiu widzi CAŁY regał mang ==', ech stare dzieje..). Został przeczytany, obmacany, wylizany i wchłonięty z okładką w całości. Następne tomiki zamawiałam już przez neta. I tak to szło do 10 tomu, który jakoś dojść nie mógł (co mnie strasznie wkurzało bo Gaara z Lee akurat mieli zacząć Show Time :P). A tu wpada siostra ze spóźnionym prezenetm na urodzinki-> 120 odcinków Naruto. O_o No to jedziemy z koksem :) I tak doszłam do walki Gaary z Lee. Oglądać czy czekać na mangę? Oglądać, nie oglądać, oglądać... Aaaaa! Chrzanić! Oglądamy! Chwała Kamiemu, że to ferie były. 120 odcinków w 5 dni-> to jak na razie mój rekord :P I tak zabawa wciąż trwa i z tego co widać to jeszcze potrwa, hi hi.

#350 Riroku

Riroku
  • Goście

Napisano 21 marzec 2007 - 15:17

Emilly: z tych po polsku to widziałem na YouTubie tylko te , które były na Jetix (wiem, bo widziałem logo Jetixw ), zrozumiałem z pół odcinka po angielsku, ale nie uda mi się zrozumieć wszystkiego, więc chyba muszę wrócić do oglądania na Jetix