Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Co was zachęciło do czytania i oglądania Naruto?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
902 odpowiedzi w tym temacie

#351 Suigintou

Suigintou
  • Goście

Napisano 21 marzec 2007 - 17:16

Riroku polskie napisy możesz ściągnąć jak nie umiesz angielskiego.

Co do tematu to w lato zobaczyłam kilka AMV z Naruciakiem i zaczęłam ściągać, 160 odcinków w kilka dni i niedosyt (fillerów miałam dosyć), przeżuciłam się na mangę i znów skończyłam... i miałam niedosyt xD. Zaczęłam się szlajać po stronach i w końcu tu trafiłam^^

EDIT

260 odcinków w kilka dni i niedosyt

nie ma 260 odcinków Naruto (nawet łącznie z Shippuudenem) ;)

Człowiek ma prawo się pomylić;] Sorka miałam na myśli 160.
Już poprawiłam ten karygodny błąd;)

#352 Olosz18

Olosz18
  • Goście

Napisano 21 marzec 2007 - 17:29

260 odcinków w kilka dni i niedosyt

nie ma 260 odcinków Naruto (nawet łącznie z Shippuudenem) ;)
Mnie obejrzenie około 160 zabrało ok. 2 miesiące (nie śpieszyłem się).

#353 Emilly

Emilly
  • Goście

Napisano 22 marzec 2007 - 18:44

Riroku Wiesz ja gdy zaczynałam ooglądać nawet 1/4 nie rozumiałam ale po jakiś 50 odcinkach umiesz juz najczęściej powtarzane zwroty po japońsku i nawet nie musisz się zastanać co to znaczy po polsku..

#354 Riroku

Riroku
  • Goście

Napisano 22 marzec 2007 - 21:59

Większość rozumiałem, bo były angielskie napisy (cóż za szczęście) więc nie muszę znać japońskiego (ani trochę, ale zanim wszystko zrozumiem musałbym obejrzeć odcinek kilka razy, bo wszystkiego od razu nie przetłumaczę)

Kolejny argument sądzący o powrocie do Jetix (chociaż gdyby były w internecie oryginalne i po Polsku wolałbym właśnie te w internecie)

#355 Emilly

Emilly
  • Goście

Napisano 22 marzec 2007 - 22:11

No to możesz sobie ściągnąć z animesub polskie napisy... So chyba do większości odcinków..

#356 Rock_Lee

Rock_Lee
  • Goście

Napisano 23 marzec 2007 - 19:49

Mnie zachecił kolega.....wiedział ze uwielbiam anime bo byłem wiekim fanem DB(No i nadal jestem)Potem zaczołęm oglądać Naruto i czytać komiksy z emipka....i tak to sie zaczeło potem byla jeszcze gra na gameboya....i teraz mam cały pokój w gażdetach z Naruto!!!
To po prostu boskie anime ........bije większość na ryj!!!!!!!!!
Tylko głupio że zawsze na polskich ekranach (Jetix) jest cenzura......no ale od czego jest internet jak nie od
pobierania odcinków Naruto...:P
Pozdro

#357 Pabliel

Pabliel
  • Goście

Napisano 28 marzec 2007 - 22:50

Ja też od początku lubiłem anime itd. i też mnie zachęcił kolega choć zdecydowałem się dopiero po oglądnięciu reklamy

#358 Miko-chan

Miko-chan

~fan

• User
  • PipPip
  • 160 postów

Napisano 06 kwiecień 2007 - 13:44

Mangę czytałam od dawna, bo moja kumpela kupowała i mi pożyczała. A anime obejrzałam dopiero niedawno, jak potrzebowałam odreagować od sesji i chiciałam zobaczyć coś lekkiego.

#359 Jinchuuriki

Jinchuuriki
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2007 - 00:56

Ja obejrzalem najpierw ze 4 odcinki na Jetixie :) i bylem ciekawy co bedzie dalej :) szybko zalatwilem sobie wszystkie odcinki i tak zaczalem ogladac anime :) po obejrzeniu wszystkich odcinkow bylem ciekawy co bedzie dalej i zaczalem czytac mange :D a ostatnio obejrzalem tak z ciekawosci na Jetixie i nie moglem wytrzymac :| matko oni zniszczyli caly klimat :| "kumalski" :D:D

#360 Gorzka

Gorzka
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2007 - 17:04

Ja obejrzalem najpierw ze 4 odcinki na Jetixie :) i bylem ciekawy co bedzie dalej :)

a ostatnio obejrzalem tak z ciekawosci na Jetixie i nie moglem wytrzymac :|

lol time paradox XD

ja najpierw zainteresowałam się Bleach, a że na większości stron gdzie poszukiwałam odcinków bądź mangi wyskawiał Naruto to się skusiłam. Zaczełam od mangi i tak czytam do dziś:) jeśli chodzi o anime to obecnie nie oglądam, ale do fillerów i pierwszy odcinek Shippudena widziałam.

#361 sn00p

sn00p

~fan

• User
  • PipPip
  • 116 postów

Napisano 09 kwiecień 2007 - 10:39

hmm moja przygoda?
zobaczylem na jetixie ze bedzie pokazywany naruto i pomyslalem pewnie znowu dla dzieci cos jak "pałer rendżers". Ale...obejrzalem 2 odcinek (1 niestety nie:() i tak mysle ale slabe ale slabe, jednakze gdy zobaczylem odcinek w ktorym walcza z zabuza spodobalo mi sie. obejrzalem do odcinka gdy spotkali zabuze i haku na moscie...potem na youtube zobaczylem fajne (japonskie) odcinki wiec sciagnalem 220 (maniak?) i obejrzalem. potem juz tylko zadza dalszych odcinkow i oczekiwanie na shippuuden :)

#362 Narya

Narya
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2007 - 10:52

Mnie zachęciła kumpela. Były wakacje, wiało nudą, już powoli zapominałam co to jest manga. W końcu po długim stawianiu oporu wzięłam od niej najpierw "Chobits" a później "Naruto". Samo mnie wciągnęło, a przy okazji odżyły dawne zainteresowania^^.

#363 MartinSSJ

MartinSSJ
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2007 - 13:02

Mój kumpel ściągał wszystkie odcinki i gdy naruto miało się pojawić na jetix pożyczył mi płytkę z kilkoma pierwszymi odcinkami. Zaciekawiło mnie i postanowiłem obejrzeć wszystkie odcinki. Gdy to zrobiłem to zrobiłem się jeszcze bardziej ciekawy. I teraz tylko czekam na kolejne odcinki Shippuden.

#364 dokeshi

dokeshi
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2007 - 17:05

Okazało się że znalazłam coś na równej inteligencji ze mną :]

#365 washikage

washikage
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2007 - 22:57

A mnie mój młodszy braciszek zmusił siłą do obejrzenia jednego odcinka na jetixie, bo nie chciał mnie wpuścić na telewizor (wiadomo wieczna wojna) i tak się jakoś wciągnęłam... :D

#366 Annemon

Annemon
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2007 - 15:33

Mi wielu przyjaciół z fandomu długo zalecało zapoznanie się z tym tytułem ale długo nie dawałam się namówić. W końcu za sprawą mojego chłopaka zaczęłam ściągać anime i się potoczyło ^^"

#367 Fanyy

Fanyy
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2007 - 16:55

Aż wstyd się przyznac... pierwsze pięć odcinków na Jetix'sie, po prostu ciekawa byłam co dalej...

#368 Sakurcia

Sakurcia
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2007 - 17:17

No cóż... Mnie do oglądania i czytania naruto zachęcił mój najlepszy kumpel:D I jestem mu za to bardzo wdzięczna, bo teraz nie przegapiam żadnego odcinka na jetixie, i nawet zaczynam zbierać mangę^^ Naruto to teraz moje new hobby, połączone z rysowaniem i graniem na pc (tematyka Naruto oczywiście^^)

#369 DuDuL

DuDuL
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2007 - 18:43

Sakurcia czy mam rozumiec ze ogladasz na jetixie a nie youtube czy z dattebayo... bo jak tak to lepiej zacznij ogladac japonskie z napisami angielskimi bo zanim dojdzie do 70 odcinka na jetix to sie znudzisz... ogladaj jap z eng subb duzo lepsze i wkoncu 230 epow masz (liczac z shippuden XD)

#370 Sakurcia

Sakurcia
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2007 - 19:31

O dzięki, może i racja :D na pewno skorzystam z rady ^^

#371 Okuni

Okuni
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2007 - 21:16

Ja to wogóle całkiem przypadkiem...Siede sobie maxiorze i oglądam filmy anime i poprostu kliknelam nie ten co trzeba...No to oglądnełam.I mi sie spodobalo i tak zostalo do dzis.To bylo calkiem niedawno!Jakies z 2 miesiace.Akurat lecial chyba 4 odcinek na Jetixie.Poprzednie 3 oglądałam no youtube.

#372 DuDuL

DuDuL
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2007 - 21:31

O dzięki, może i racja :D na pewno skorzystam z rady ^^

Warto gdyz zanim zobaczysz koniec fillerow na jetix to my dawno w grobach bedziemy :P hehe
A pozatym glosy sa duzo lepsze niz nasz polski dubb... niemowie juz o amerykanskiej cenzurze XD

#373 Nanami

Nanami
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2007 - 14:55

Ja miałam ochote sie wziac za Naruto, jak juz ładne pare lat temu pojawił sie wdzieczny artykuł w Kawaii o nazwie "Przyszły nastepna Dragon Balla?" i juz wtedy mnie zaciekawil. Od kolezanki przeczytałam 2 tomy mangi jakie wtedy wyszły, pare odcinków pierwszych anime. Potem dłuuugi czas jakos nie chciało mi sie zebrac, poogladałam z ciekawosci i dla posmiania wersje na Jetixie i... mojego starszego brata wciągneło, zaczał sciagac, wiec i ja sobie obejrzałam ;p Teraz równo z manga i anime jestem (bez fillerów).

#374 inorlz

inorlz
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2007 - 12:37

Przyjaciółka mi powiedziała, że na Jetixie będzie fajne anime leciało. A my razem uuwie3lbiamy anime. I teraz zawsze oglądam Naruto. Jest gites.

#375 Cris-chan

Cris-chan

~random

• User
  • Pip
  • 60 postów

Napisano 25 kwiecień 2007 - 13:00

Sama się zachęciłam xD Słyszałam o Naruto od dłuższego czasu, to sobie postanowiłam obejrzeć parę odcinków na Tubie... Najpierw zdaje się sto dwudziesty któryś, potem filler z Hinatą, jakiś czas później jeden odcinek z egzaminu na chuunina w lesie... Jakoś tak średnio mnie zaciekawiło, ale jak byłam akurat w Krakowie, to sobie kupiłam 17 tom - potem 12, 13, a pare miesięcy potem zaczęłam oglądać anime od początku xD

#376 Jurek 666

Jurek 666
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2007 - 15:32

Do czytania Naruto zachecil mnie kolegaXD a teraz mowi na mnie, ale inny, maniak. Dlaczego jedni lubia ksiazki inni filmy a ja mangi zwlaszcza te!

Przyjaciółka mi powiedziała, że na Jetixie będzie fajne anime leciało. A my razem uuwie3lbiamy anime. I teraz zawsze oglądam Naruto. Jest gites.

Buahahahaha anima jest do niczego po polsku. Jak ja slycze co oni tam mowia to mi sie smiac chce? Nie plakac! I cenzura! Jak oni zrobia dalsze odcinki w polsce??

Manga tak anima nie!!

#377 inorlz

inorlz
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2007 - 18:40

Do czytania Naruto zachecil mnie kolegaXD a teraz mowi na mnie, ale inny, maniak. Dlaczego jedni lubia ksiazki inni filmy a ja mangi zwlaszcza te!

Buahahahaha anima jest do niczego po polsku. Jak ja slycze co oni tam mowia to mi sie smiac chce? Nie plakac! I cenzura! Jak oni zrobia dalsze odcinki w polsce??

Manga tak anima nie!!

Nie wiem jaka jest manga więc nie udziełam. Widziałam tylko anime i mi się podoba. Jesli ci coś znowu nie pasi w mojej opini to twój problem.Anime jest super!

#378 Jurek 666

Jurek 666
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2007 - 21:22

Nie wiem jaka jest manga więc nie udziełam. Widziałam tylko anime i mi się podoba. Jesli ci coś znowu nie pasi w mojej opini to twój problem.Anime jest super!

Ech. Ja nie chce cie obrazac i nie bede ale widzialas choc jeden tom mangi?? Tam akcja sie dzieje dynamicznie i wszystko jest lepiej tlumaczone! Jak w polskiej animie nazywa sie "Tysiac Siewek" albo czemu po technikce haremu Iruce z nosa powietrze pod cisnieniem leci? Anima... ogladalem i mowie ci cienka do mangi. Moge ci mange pozyczyc jak chcesz?XD Wolisz anime. Twoja wola ale mowie ci choc jeden tom przeczytaj oplaca sie! Naprawde! I wielu pewnie mysli tak jak ja o temacie
anima vs. manga. Wolisz anime spoko:D

#379 lazy_shikamaru

lazy_shikamaru
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2007 - 21:29

Jurek, zgadzam się :P manga jest lepsza od anime( w przypadku polskiej wersji;P), ale wersja oryginalna jest równie fajna jak manga:P (nie mówię o fillerach, oczywiście;p)

#380 inorlz

inorlz
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2007 - 21:39

Ech. Ja nie chce cie obrazac i nie bede ale widzialas choc jeden tom mangi?? Tam akcja sie dzieje dynamicznie i wszystko jest lepiej tlumaczone! Jak w polskiej animie nazywa sie "Tysiac Siewek" albo czemu po technikce haremu Iruce z nosa powietrze pod cisnieniem leci? Anima... ogladalem i mowie ci cienka do mangi. Moge ci mange pozyczyc jak chcesz?XD Wolisz anime. Twoja wola ale mowie ci choc jeden tom przeczytaj oplaca sie! Naprawde! I wielu pewnie mysli tak jak ja o temacie
anima vs. manga. Wolisz anime spoko:D

A gdzie ja napisalam, że wole anime? Po prostu nie zetknełam sie jeszcze z mangą. Zamiast mieć nick Jurek 666 powinieneś mieć Czepialski.[/b]

#381 Jurek 666

Jurek 666
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2007 - 21:43

Jurek, zgadzam się :P manga jest lepsza od anime( w przypadku polskiej wersji;P), ale wersja oryginalna jest równie fajna jak manga:P (nie mówię o fillerach, oczywiście;p)

Racja polska jest do niczego. Ale widac takie anemiczne ruchy w mandze no tak no czy nie? W walce na dachu szpitala Nar vs. Sas, to jak rasengan i chidori(jak zle napisane to korekte poproszeXD) poszly w ruch to Sas i Nar zblizali sie do siebie jak 90-letni dziadek inwalida-weteran na wozku z zardzewialymi kulkamiXD No moze nie az tak ale powolne to bylo. I ogolnie ta wolna akcja mi przeszkadza. Ale zaznaczam, ze wolna jest tylko czasami.

#382 lazy_shikamaru

lazy_shikamaru
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2007 - 21:46

rasengan i chidori(jak zle napisane to korekte poproszeXD)

Korekty nie trzeba:P

Sas i Nar zblizali sie do siebie jak 90-letni dziadek inwalida-weteran na wozku z zardzewialymi kulkamiXD No moze nie az tak ale powolne to bylo. I ogolnie ta wolna akcja mi przeszkadza. Ale zaznaczam, ze wolna jest tylko czasami.

No, cóż, trzeba przyznać- czasami jest za woooooooooooooooooooooooolnooooooooo:P
Dajmy na to ostatnio walka Gaary z Deidarą była tak powolna, że aż nie chciało się pglądać:)

#383 Luthh

Luthh
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2007 - 22:40

Fanny namawiała mnie do obejrzenia 1 odcinka anime, w tydzień wymęczyłam 5 minut ;] chyba nie bardzo mi się spodobało ;P ale później w ręce wpadł mi 1 tom, potem kolejne, przekonałam się do anime... i tak to wyglądało :]

#384 Jurek 666

Jurek 666
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2007 - 15:01

Fanny namawiała mnie do obejrzenia 1 odcinka anime, w tydzień wymęczyłam 5 minut ;] chyba nie bardzo mi się spodobało ;P ale później w ręce wpadł mi 1 tom, potem kolejne, przekonałam się do anime... i tak to wyglądało :]

Ale tak szczerze to co bys wolala? Poczytac sobie spokojnie mange, fajnie przetlumaczona z szybka akcja, czy anime bez polowy scen z cenzura co 15 sekund i dziwnym tlumaczeniu oraz troche wolna akcja??

#385 sn00p

sn00p

~fan

• User
  • PipPip
  • 116 postów

Napisano 27 kwiecień 2007 - 16:00

widac ze faworyzujesz mange...
a ja nic nie wole...szczerze mowiac w mandze za szybko sie dowiaduje co i jak...
i za szybko leci...
to czekanie na anime :D to jest to