Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Co was zachęciło do czytania i oglądania Naruto?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
902 odpowiedzi w tym temacie

#386 seba92

seba92
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2007 - 17:22

mangi to ja nie czytalem, ale do oglądania naruto zachecili mnie znajomi z róznych stron, wczesniej nie lubilem Naruto, teraz to ubustwiam

#387 Kakashi112

Kakashi112
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2007 - 20:49

a ja na naruto wpadlem przypadkowo.od kolegi dowiedzialem sie ze cos takiego istnieje wiec na youtube.com wpisalem naruto i oglodalem walke naruto vs sasuke... no i dalej wiecie.jestem przy 34 epku... i wlasnie scioga mi sie kolejny...^^...

#388 rendan

rendan
  • Goście

Napisano 03 maj 2007 - 00:06

O Naruto dowiedziałem się jakieś 2 miesiące temu. Może nawet później. Od kolegi z Białegostoku. Powiedział mi żebym sobie obejrzał sobie na YouTube. I ja nieszczęsny obejrzałem pierwszy odcinek z JETIX'a! A dlaczego później zacząłem ściągać japońską wersję? Nie mam pojęcia. Pamięć dobra ale krótka. Wiem za to, że w 2 tygodnie ściągnąłem 220 odcinków. A w jakiś miesiąc miałem już wszystko obejrzane. Schiz co nie? 10-12 odcinków dziennie potrafiłem zobaczyć. Po prostu tak mnie to wciągnęło, że nie mogłem przestać. Teraz jak mam czekać tydzień na następny epek to mnie szlag trafia. No ale cóż. Naruto jest piękne, bo niesie głębokie przesłania. Mangi nie czytam, bo na kompie nie lubię, a żeby kupić to raz nie mam zbytnio na to forsy, a dwa nie mam zbytnio jak.

#389 Kwad_rat

Kwad_rat
  • Goście

Napisano 03 maj 2007 - 00:13

O Naruto dowiedziałem się jeszcze w gimnazjum (a skończyłem w zeszłym roku liceum :P), więc minęło już naprawdę sporo czasu od "pierwszego kontaktu". W sumie już ciężko mi jest powiedzieć jak to było na początku. Pamiętam, że sieć torrent była wtedy strasznie kiepska, a odcinki ściągało się tylko z jednej strony (później było jakieś zamieszania, stronę zlikwidowano, czy jakoś tak. Kurczę pamięć już nie ta).

#390 Dragy

Dragy
  • Goście

Napisano 03 maj 2007 - 01:09

Moja historia jest krotka. Ogladalem sobie video-clipy heaven's a lie i akurat zobaczylem z Naruto ... pomyslalem sobie, pewnie slaba jakos to sie szybko sciagnie (glownie dla muzyki to robilem), a potem po obejrzeniu jakos tak chcialem zobaczyc co to w ogole jest, to sciagnalem pierwsz, drugi odcinek ... i tak sie zaczelo :P

#391 Atari

Atari

~random

• User
  • Pip
  • 93 postów

Napisano 03 maj 2007 - 17:29

O Naruto dowiedziałem się z 3 lata temu, na jednej że stron o anime jak szukałem informacji na temat Dragon Balla. Wtedy za bardzo sie nim nie interesowałem, a mój kontakt z nim ograniczył się do kilku filmików z muzyką Mortal Kombat na youtube. Z dwa miesiące temu dowiedziałem się o emisji Naruto na Jetix, jednak nauczony doświadczeniem wiedziałem że na tym programie zostanie puszczona wersja ocenzurowana, która popsuje frajdę z oglądania. Nie namyślając się długo, wiedziony ciekawością, zacząłem oglądać odcinki właśnie na youtube. Za nim na Jetix pojawił sie pierwszy epizod, Ja już byłem na 26 epku. i tak zaczęła się moja przygoda z Naruto. Obecnie jestem na etapie ogladania fillerów.

#392 sasuke;*

sasuke;*
  • Goście

Napisano 03 maj 2007 - 19:23

u mnie to była zupełnie inaczej ...
ide przezmiasto i wiedze że mój kumpel czyta jakiegoś komiksa jak on to mówi anima ... podchodze do niego i widze że czyta naruto pytam co to jest i ile razy to czytal on mówi że gdzies ok.10 razy to pożrczyłem go od niego i przeczytałem.. to był 35tom tak mnie to wciągnięło zę teraz cały czas czytam i oglądam naruto ...
ptyanie jaki jest wasz ulubiony bochater z naruto ????
mój to SASUKE I NARUTO TROSZKA SAKURA I HAKATE KAKASHI....

#393 rendan

rendan
  • Goście

Napisano 03 maj 2007 - 19:29

czyta jakiegoś komiksa

Jakiś komiks chyba...

jak on to mówi anima

To pozdrów go odemnie.

on mówi że gdzies ok.10 razy to pożrczyłem go od niego i przeczytałem..

To ty w końcu jesteś dziewczyną czy chłopakiem?

mój to SASUKE I NARUTO TROSZKA SAKURA I HAKATE KAKASHI....

Hatake Kakashi jeżeli już. Nie dyskutuje się o gustach, ale dziwne, że najbardziej lubisz bohaterów pierwszoplanowych... Tego można było się spodziewać po 11 letnim dziecku.

Naucz się dziecko pisać, a jeżeli nie masz czasu, to przynajmniej przed wrzuceniem czegokolwiek na forum, przeskanuj to wordem. Albo polecam Mozille Firefox, ona sama poprawia błędy.

EDIT:
Aha i zapomniałem dodać, że widząc twój nick chce mi się pochlastać.

EDIT2:
I twoje ostatnie pytanie nie jest do tego tematu.

#394 Emilly

Emilly
  • Goście

Napisano 03 maj 2007 - 19:57

to był 35tom

A w jakim języku bo w Polsce dopiero 20 wyszedł...

#395 Nanami

Nanami
  • Goście

Napisano 03 maj 2007 - 20:54

Aktualnie dobijamy do konca 36 tomu z mangą (w Japonii oczywiscie).

#396 Kayoko

Kayoko
  • Goście

Napisano 03 maj 2007 - 22:17

rany, co za pytanie... nie pamiętam! nie pamietam kiedy zaczelam sie interesowac naruto, ale nie jestem maniaczką.

mangi nie czytam, anime ogladam na wyrywki... więcej dowiaduje się ze streszczeń no i od was. :] oglądam tylko najciekawcze sceny/momenty :]
takie jak walki, ckliwe wyznania czy wspomnienia xD

ale cały czas nadrbiam :]

#397 rendan

rendan
  • Goście

Napisano 03 maj 2007 - 22:23

Kayoko, silna wola. Ja się nie mogłem oprzeć Naruto. Obejrzałem 220 odcinków w 2 tygodnie. ;) Przy okazji je pobierając na bierząco! :P
O dziwo moja przygoda zaczęła się z odcinkiem Naruto na YouTube. Odcinkiem z Jetixu! ;P

#398 Tanuwa

Tanuwa
  • Goście

Napisano 03 maj 2007 - 22:37

Ja się nie mogłem oprzeć Naruto

mało kto się mógł oprzeć Naruto, bo napewno ja się nie oparłem i jestem wielkim fanem wręcz maniakiem :D jak się zaczęła przygoda z Naruto? Hmm... hoh... już nie pamiętam ale chyba też od odcinka na YouTube

#399 rendan

rendan
  • Goście

Napisano 03 maj 2007 - 22:47

Ja jestem maniakiem! :P
Oglądasz z angielskimi czy polskimi napisami? Ja z polskimi, bo englisha znam słabo...
Tak. Pamiętam jak dziś. Pierwszy odcinek z Jetixa, a potem maraton pobierania i oglądania japońskiego Naruto!

#400 Xerox

Xerox
  • Goście

Napisano 03 maj 2007 - 23:14

Zaczęło sie ciekawie. Koledzy dostali od koleżanki Naruto i mówili że lepsze od dragon balla. Ja sceptycznie twierdziłem że pewnie jakieś gówno... Obejrzałem 1 odcinek. No i następne 230 poszło jakieś tak (OaVów i kinówek nie licząc :D)

#401 sasuke;*

sasuke;*
  • Goście

Napisano 04 maj 2007 - 13:01

dobar wczoraj to mój brat siedazła na kompie więc sora ta te bzdury które tam wypisywał . on to jest taki czub ze nie wiem wiec sorka za to ...
on sobie konta na mojego majla zakłada i mi siare robi przeczyała 35 tom i myśli że jest niewiedomo kim..
sorka z niego... ja czytan NARUTO od 11tomu

#402 Uralar

Uralar
  • Goście

Napisano 06 maj 2007 - 10:35

W sumie to jak narazie tylko oglądam.Po pierwsze to zaczęłem oglądac ponieważ Naruto okrzyknięto następcą DB które jest mi bliskie,dodatkowo jeszce zanim sie za to zabrałem to kumpel pokazał mi pare odcinków na dzień dobry no i sie zaczeło :).Moze za jakis czas zabiore się za mange.

#403 qras

qras
  • Goście

Napisano 06 maj 2007 - 12:50

Moj pierwszy raz z naruto to w czasie kiedy chyba chodzilem do 2-3 gimnazjum juz nie pamietam , wtedy dosc czesto ogladalem rozne anime lecz pewnego dnia kolega przychodzi i mowi masz tutaj caly "kejk" z 100+ odcinkow Naruto i sie pytam czy fajne on mowi ze wyjebiste wiec zalaczam do kompa i ogladam. Pierwsze 3 odcinki wydaly mi sie totalnie nudne oraz glupie (lekkie zwatpienie) lecz gdy akcja szla w gore odrazu mnie przyciagnelo do monitora i tak jak wiekszosc tutaj osob piszacych obejrzalem 100+ odcinkow w 2 dni xD i do teraz mnie trzyma ;]

#404 Kwad_rat

Kwad_rat
  • Goście

Napisano 06 maj 2007 - 13:11

wtedy dosc czesto ogladalem rozne anime lecz pewnego dnia kolega przychodzi i mowi masz tutaj caly "kejk" z 100+ odcinkow Naruto i sie pytam czy fajne on mowi ze wyjebiste wiec zalaczam do kompa i ogladam.

Hehe, ja do dziś mam ponad 100 odcinków naruto na 50 płytach CD (kiedy zaczynałem nagrywać nagrywarki DVD nie były raczej w powszechnym użyciu :D ). Ostatnio też pożyczałem anime i uśmiechnąłem się słysząc pytanie "CO TO JEST?!" :D Czasami zastanawiam się, czy nie zacząć oglądać serii od początku ;]

#405 rendan

rendan
  • Goście

Napisano 06 maj 2007 - 13:21

obejrzalem 100+ odcinkow w 2 dni

Nie jest to możliwe.

100 docinków. Wychodzi 50 na dzień.
50 x 23 min = 1150 min.
1150 min : 60 = ponad 19 godzin...
Człowieku nie wierzę. Chyba, że był wtedy weekend. To jest poprostu nie możliwe.

Ja teraz zacząłem nagrywać. Na szczęście na płytki dvd. :P

#406 Czarodziciel

Czarodziciel
  • Goście

Napisano 06 maj 2007 - 13:31

Co mnie zachęciło? Kumpel mi wcisnął 4dvd z pierwszą setką odcinków. Wzruszyłem ramionami, wziąłem, oglądnąłem i mi się "nawet" podobało więc na necie obejrzałem pozostałe 120. Akurat trafiłem początki shippuudena kiedy kumpel mi to pożyczył, więc miałem na świerzo po obejrzeniu tych wszystkich fillerów serie 12 genialnych odcinków. O tyle, o ile naruto oglądałem średnio wciągnięty (może poza odcinkami z fajnymi walkami jak np. egzamin chuunin) to shippuuden naprawdę mnie wciągnąl, teraz szukam mangi i czekam na 13 odcinek na dattebayo ;)
Btw jestem nowy na forum bo w sumie większośc fillerów i shippuudena obejrzałem podczas długiego weekndu, więc Witam wszystkich forumowiczów ;)

#407 Kwad_rat

Kwad_rat
  • Goście

Napisano 06 maj 2007 - 13:39

Nie jest to możliwe.

100 docinków. Wychodzi 50 na dzień.
50 x 23 min = 1150 min.
1150 min : 60 = ponad 19 godzin...
Człowieku nie wierzę. Chyba, że był wtedy weekend. To jest poprostu nie możliwe.

Ja teraz zacząłem nagrywać. Na szczęście na płytki dvd.

Możliwe. Jednak przypuszczam, że raczej były to trzy dni z przerwami na obiad. Zapomniałeś poza tym odliczyć czas openingu i endingu w każdym odcinku, który zwyczajnie się przewija (poza tym jeszcze powtórki, których też się zwykle nie ogląda), a w ten sposób z każdego odcinka utnie się jakieś 5 - 6 minut :P . Całkiem sporo.

Co do płytek, to powiem, że wtedy nagrywarki DVD dopiero wchodziły na rynek i były cholernie drogie. Taniały za to nagrywarki CD. Pamiętam, jak dziś jak każdy zaopatrywał się w nowiuśką wypalarkę :D i gromadził sterty CDków :D

#408 Emilly

Emilly
  • Goście

Napisano 06 maj 2007 - 13:39

rendan, ja tam w wakacje leciałam dziennie po 20 odcinków jak nie miała co robić....
A i jeszcze bez openingów i endingów to 20 min...

#409 rendan

rendan
  • Goście

Napisano 06 maj 2007 - 14:05

w wakacje leciałam dziennie po 20 odcinków

20 a nie 50. :P
Ja w normalne dnie czasami oglądałem po 15. Odcinki 200-220 w jeden dzień niecały łyknąłem. Bo się Shippudena nie mogłem doczekać. ;)

#410 Kwad_rat

Kwad_rat
  • Goście

Napisano 06 maj 2007 - 14:10

20 odcinków to około jednej płyty DVD :P (choć to jeszcze zależy jakiej jakości są owe odcinki). Sam przeliczam to według tego ile odcinków One Pieca mieści się na płytce :] . Ale powtarzam, że możliwe jest oglądnięcie większej ilości odcinków, bo sam kiedyś prawie 2 płyty One Pieca w jeden dzień obejrzałem. Więc nie zdziwił bym się jakby możliwe było obejrzenie 50 odcinków w jeden dzień.

#411 hijack

hijack
  • Goście

Napisano 06 maj 2007 - 14:20

Było się młodym i głupim, kiedy się przeczytało o tym, że Naruto - następca Dragon Balla, to pomyślało się - "O! Super, będa się prać! Trzeba oblukać". Potem okazało się, że Naruto to zdeczka dojrzalsza manga i nie żałowałem :)

#412 Nara Shikamaru

Nara Shikamaru
  • Goście

Napisano 06 maj 2007 - 14:54

Ja ogładałem one piece i bleacha i na jakiejs stronie sie natknołem ze jest naruto i zaczołem zasysac odcinki.

#413 Kwad_rat

Kwad_rat
  • Goście

Napisano 06 maj 2007 - 15:02

Poszukaj na forum, na 100% znajdziesz. Gdzieś powinien być dział Download. I widzę Shikamaru, że oglądasz te same serie co ja :P

#414 rendan

rendan
  • Goście

Napisano 06 maj 2007 - 15:35

Potem okazało się, że Naruto to zdeczka dojrzalsza manga i nie żałowałem :)

I całe szczęście. Ja uwielbiam DB, jednak Naruto jest lepsze. Bardziej dojrzałe. Więcej wzruszających scen. Elementy miłosne bardziej rozwinięte niż tylko śluby i robienie dzieci. Właśnie dlatego tak uwielbiam Naruto.

#415 Kwad_rat

Kwad_rat
  • Goście

Napisano 06 maj 2007 - 16:11

I całe szczęście. Ja uwielbiam DB, jednak Naruto jest lepsze. Bardziej dojrzałe. Więcej wzruszających scen. Elementy miłosne bardziej rozwinięte niż tylko śluby i robienie dzieci. Właśnie dlatego tak uwielbiam Narut

Hmm... Jak dla mnie Dragon Ball i Naruto to zupełnie różne anime. Pierwszy Dreagon Ball przede wszystkim nastawiony był na humor. Był typową komedią naśmiewającą się z filmów karate. Jednak im dłuższa była seria, tym bardziej DBek stawał się tym, z czego się śmiał. W naruto proporcje akcji i humoru od początku były inne. Tutaj mamy do czynienia z anime nastawionym na akcje z odrobiną humoru. Prawdziwym następcą Dragon Balla, okazał się One Piece, który zaczął powstawać trochę wcześniej niż Naruto (choć anime ukazało się w tym samym czasie). Nie rozumiem, dlaczego Naruto nazwano następcą Dragon Balla.

#416 rendan

rendan
  • Goście

Napisano 06 maj 2007 - 23:02

W każdym razie i to i to mi się podoba. Naruto jest bardziej nastawione na pokazanie emocji bohaterów, niż DB. Może nie pamiętam, bo DB oglądałem dość dawno, ale tam emocji było mało. Oprócz złości oczywiście.

#417 KyoNA

KyoNA
  • Goście

Napisano 06 maj 2007 - 23:08

Ja zaczalem ogladac naruto jakis rok temu, od niedawna czytam mange i jestem z anime i manga na bierzaco caly czas. dowiedzialem sie od kumpla no i sciagnalem 1 ocinek potem drugi...

#418 cycu2007

cycu2007
  • Goście

Napisano 13 maj 2007 - 13:33

Chyba to co ciagneło mnie kiedys do dragon balla, przedwszystkim super moce. Olewałem na poczatku istnienie tego anime, ale nasza kochana stacja jetix spowodowala moja decyzje o obejrzeniu wszystkich odcinkow

#419 ABo

ABo
  • Goście

Napisano 14 maj 2007 - 12:53

hm..ja sie wciagnelam dzieki mojemu chlopakowi, ktory ogladal to w kazdej wolnej chwili, wiec sie wkurzylam i kazalam mu puscic od poczatku bo co sie bede sama nudzic. I tak zostalo :) Ogladamy razem do tej pory ^^

#420 Uchiha Saii

Uchiha Saii

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 435 postów

Napisano 14 maj 2007 - 14:38

A ja mam w klasie takiego ,,oryginalnego" kolesia i on ciągle gadał o Naruto, więc go kiedyś pytam co to jest. Ucieszył się jak nie wiem co i parę dni później miałam płyte z całą dostępną wtedy mangą po angielsku. Poza tym oglądałam jeszcze na jetixie, ale szybko zauważyłam, że ocenzurowane i teraz oglądam w necie, jestem koło 40 odcinka, no a mange no to na bieżąco. Jak zaczęłam to nawet nie wiedziałam, że się uzależnie:-)))