Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Co was zachęciło do czytania i oglądania Naruto?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
902 odpowiedzi w tym temacie

#421 Karlo

Karlo
  • Goście

Napisano 17 maj 2007 - 15:34

Ja zacząłem interesować się na poważnie Naruto jak kilka miesięcy temu pokazała się zapowiedź, że będzie na jetixie. Wcześniej coś tam słyszałem ale nie interesowało mnie to, co może wydawać się dziwne bo dragon balla uwielbiałem i oglądałem jak byłem młodszy. A więc z założeniem, że wszystko można znaleźć w necie wszedłem na youtube i zaczęło się. I tak też trafiłem na to forum, a także posiadam już parę tomików Naruto pl.

#422 Omnixo

Omnixo
  • Goście

Napisano 17 maj 2007 - 19:52

A ja zacząłem sie w to bawić jakies 2 tygodnie temu jak byłem u kuzyna i on oglądał na Youtube obejrzałem odcinek i tak mi sie spodobało :) Że oglądam cały czas ... :)

#423 Kitami

Kitami
  • Goście

Napisano 18 maj 2007 - 17:43

Mnie osobiście to zachęciła Emilly. Tak w kółko wychwalała anime i mangę, że musiałam się przekonać na własnej skórze jak to dobre jest ^^

#424 lazy_shikamaru

lazy_shikamaru
  • Goście

Napisano 18 maj 2007 - 17:47

A ja się sama zachęciłam:D Zobaczyłam zapowiedź nowego anime w TV( bron Boże, nie Jetix;p) i mi sie spodobało::P

#425 Yozen Mari

Yozen Mari
  • Goście

Napisano 19 maj 2007 - 15:20

Hmmm... No cóż jeżeli chodzi o czytanie to jak na razie nie mam takiej możliwości. Ale jeżeli chodzi o oglądanie to moze to być dziwne. Kiedy poraz pierwszy dowiedziałam się o Naruto to myślałam że to raczej kopia Dragon Balla. Jednak gdy na RTL II wemitowano pierwszy odcinek od razu mi się spodobał. :-) . A że to nie pierwsze anime oglądane przeze mnie na RTL II to stwierdziłam że można zobaczyć. Z tego co wiem RTL II byle jakich anime nie emituje. I tak się okazało tym razem.

#426 MiSiA666

MiSiA666
  • Goście

Napisano 20 maj 2007 - 18:02

Znajomi to oglądali, a jeden totalnie oszalał na punkcie tego anime, musiałam sprawdzić co im się tak podoba :) No i skończyło się tym, że jestem w stanie zrobić wszystko, żeby obejrzeć kolejny odcinek :P

#427 saske

saske
  • Goście

Napisano 22 maj 2007 - 15:53

Brat ciągle oglądal naruto wiec ras zerknalem na 1 odcinek 2,3,4,5 i wkonicu sam zaczolem oglondac:)

#428 Kitami

Kitami
  • Goście

Napisano 22 maj 2007 - 16:51

Saske -> tak samo było z moją siostrą ^^ w kółko oglądałam, że i ona zaczęła. Mangi nie przeczytała, bo "czasu nie miała" (matury:*), ale teraz to już nie będzie miała wyboru >:D

#429 Mathip

Mathip
  • Goście

Napisano 22 maj 2007 - 19:32

Mnie zachęciła koleżanka Sandra, po obejrzeniu 1 odcinka nie moglem sie oderwac .

#430 Urufu

Urufu
  • Goście

Napisano 23 maj 2007 - 12:06

Mnie zachęciło to że ktoś powiedział że to następca DB i trza było sprawdzić :D. Po za tym jest to ciekawe anime no i bijatyka ;).

#431 Silver Puma

Silver Puma
  • Goście

Napisano 24 maj 2007 - 16:42

Mnie tak samo koledzy zachęcili obejrzałem 1 odcinek i tak to się zaczeło

#432 riposta__

riposta__
  • Goście

Napisano 24 maj 2007 - 16:46

U mnie zainteresowanie naruto zaczelos ie zupelnie rpzypadkiem:P
Poprostu ktoregos tam dnia moi koledzy z klasy podniecali sie czyms niezmiernie. WYmieniali sie jakas mangą, ogladali swje rysunki. Jak wpytalam ocb, na co dostalam rozleglą, 7 minutowa odpowiedz urizmaicona krzykami, gestykulacją i krutkim pokazem wykopow karate. Najpeirw podeszlam do tego sceptycznie, ale zawsze lubikam m&a wiec pomyslalam sobie, co tam, nic sie nie stanie jak tom mango przeczytam... i sie zaczelo:P

#433 Uchiha Saii

Uchiha Saii

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 435 postów

Napisano 24 maj 2007 - 16:48

Zachęcił mnie koleś z mojej klasy, w kółko gadał o Naruto (raz nawet przyszedł do szkoły w goglach narciarskich i mówił, że jest Obito), aż wreszcie zdecydowałam się zobaczyć co to jest i tak się zaczęło. Obejrzałam pierwszy swój odcinek na Jetixie i spodobało mi się, a potem przeczytałam mangę, później anime i jakoś tak nie mogę przestać. Uzależniłam się zwyczajnie :)))

#434 Kuubi

Kuubi
  • Goście

Napisano 24 maj 2007 - 20:01

Więc pewnego dnia zobaczyłem w Jetix zapowiedz Naruto, więc powiedziałem o tym kumplowi, który jest dobrze oblukany w m&a . On powiedział mi mniej więcej o czym to jest i i pożyczył mi czyba pierwsze 25 odc. I tak się to zaczeło.

#435 Lalucha

Lalucha
  • Goście

Napisano 27 maj 2007 - 13:27

Mi to przyjaciółka powiedziała, jak mi to muwiła to myślałam że to jakaś nudna bajka, ale namówiła mnie żebym obejrzała pierwszy odcinek i mnie zaciekawił Naruto :))

#436 Skublik

Skublik
  • Goście

Napisano 27 maj 2007 - 13:37

Moja hisotria zaczęła się pewnego lutowego dnia we ferie. Pożyczając mangi od kumpla omijałem specjalnie Naruto, którym się tak podniecał. Półka była wielka, zatem wybrałem sobie kilkanaście tomików xD Tymczasem on wiedząc, że jego gust jest trafny wcisnął między wybrane przeze mnie 1 tom Naruciaka. W domu żal było nie czytać czegoś co czeba było dźwigać, zatem kartka za kartką i tego samego dnia zamówione na JPF kolejne pięć. Później było anime, chaptery i tak od dwóch lat się pogrążam w tym xD

#437 re-I Mayer

re-I Mayer
  • Goście

Napisano 28 maj 2007 - 20:11

Ja pożyczyłem pierwszy tomik od kumpla ;) No i mnie wciągneło . Jak już byłem tak zafascynowany tą mangą to zaczełem sciągać i oglądać anime !

#438 albus

albus
  • Goście

Napisano 28 maj 2007 - 20:34

ja zobaczyłem na jetix i zaczołem oglądać na kompie bo co będe czekać aż dodadzą nowe idzie już 5 razy 25 ocinków w kułko

#439 Evsuna

Evsuna
  • Goście

Napisano 28 maj 2007 - 21:05

Ja zaczęłam ogladać na Jetixie, ale jak puszczali wkółko to samo to przezociłam się na Japońskie.. I jestem z tego baaaaardzo zadowolona!!!

#440 Ankane

Ankane

The Amazing

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3143 postów

Napisano 28 maj 2007 - 21:16

Hehe a ja po prostu zaczęłam czytać xD Wystarczyło, że przeczytałam pierwsze chaptery i jakoś tak miałam ochotę na następne. Zaznaczam jedynie, że pierwszy chapter (ściągnęłam i) przeczytałam jak tylko został przetłumaczony na angielski, czyli dość dawno temu... I tak od tamtej pory interesują się Naruto :) A anime no cóż tak naprawdę to niedawno oglądam (jakoś te fillery mnie nie zachęcały, ale Shipuudenowi wiernam xP)

#441 zikol

zikol

~fan

• User
  • PipPip
  • 139 postów

Napisano 28 maj 2007 - 21:30

Mi kiedys kuzyn pokazywal filmiki na maxiorze z Naruto i mowil ze bedzie sciagal to anime to w wakacje obejrzymy a ze walki przypomnialy mi te z DB no to nie bylo sprzeciwu ;) Jak obejrzelismy 1 odcinek to pozniej szly maratony po 50 odcinkow w 1 dzien :O Od tamtej pory zaczalem interesowac sie m&a.

#442 5myk1

5myk1
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2007 - 18:02

Moj pierwszy kontak to w kawaii ale wtedy mnie to nei podjaralo bo bylem na etapie dragon balla i anime z rtl/tvn 7. Aż wstyd sie przyznac ale zajnteresowalem sie Naruto gdy zaczeli je emitowac na jetixie i denerwowala mnie cenzura i te glosy z posleigo dubbingo bo slyszlem ze w orinalnej wersji jest 100 razy lepszy wiec zaczelm ogladac na youtube i sie zakochalem :D

#443 FraX

FraX
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2007 - 15:09

Hmm.. w sumie to mam ta sama historie co 5myk1. Jednak najbardziej rozsmieszylo mnie to ze na Jetixie puscili jakies 25 odc i to wszystko... Nie zdziwil bym sie jakby wiecej nie puszczali ze wzgladu na brutalnosc bo i ole dobze pamietam to i tak opuscili odcinek jak Haku naparzal sie z Naruto... xD

#444 Mateusz19

Mateusz19
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2007 - 23:11

Ja natomiast ciągle oglądałem Dragon Balla a mój kolega Naruto i tyle gadał że Naruto jest lepsze i te ine a ja nie wierzyłem więc obejrzałem jeden odcinek a puzniej więcej i więcej teraz według mnie Naruto jest 100 razy lepszy od Dragon Balla i tak sie w to wciągnołem

#445 Uchiha Itachi!

Uchiha Itachi!
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2007 - 23:55

Moim zdaniem nie można porównać Naruto z DB poprostu do DB mam sentyment moje pierwsze Anime a Naruto to inna bajka pierwsze odcinki obejrzałem na Jetyxsie i tak sie zaczeło:) ale to czekanie tydzień na mange i anime...ah to boli:( xD

#446 Cloud_89

Cloud_89
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2007 - 12:15

Ja to w sumie przez przypadek Naruto odkryłem. Szukałem kiedyś na 'video.google' teledysku z piosenką zespołu SR-71 - Tomorrow (swoją drogą wymiatają - polecam :)) no i znalazłem amv z Naruto. Zaciekawiony zacząłem oglądać po kolei wszystkie odcinki i mnie wessało :)

#447 aniloratka

aniloratka
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2007 - 12:21

byłam w odwiedzinach u kumpla :) czekaliśmy razem u niego na naszą koleżankę i w tym czasie on pokazał mi Naruto ^^ zakochałam się
zamist uczyć się do matury ściągałam odcinki z neta :) i teraz non stop po 10 odc dziennie

#448 Kubix-san

Kubix-san
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2007 - 17:55

Ja co prawda od niedawna interesuje się Naruto, ale zaczeło się od tego że na jakiejś stronie przeczytałem o nowym anime i mandze pt. ''Naruto". Nie zainteresowało mnie to od razu lecz gdu zobaczyłem odcniki Naruto na kreskowce pl to się zaczeło. Chciałem wtedy jak najwięcej się dowiedziec i obejrzeć odcinków Naruto. Od tamtej pory zaczeło mnie to tak bardzo kręcić.
NARUTO RULES !!!

#449 Eti

Eti

~fan

• User
  • PipPip
  • 265 postów

Napisano 08 czerwiec 2007 - 21:21

Ja dowiedziałam się o Naruto od chłopaka - zawsze jak dzwoniłam i pytałam się co robi, to padała ta sama odpowiedź "czytam/oglądam Naruto". Jako że jestem osobą która zazwyczaj nie ogląda tego co większość, nie miałam zamiaru się do tego dotykać. Ale zaczęli to puszczać na Jetixie więc spojrzałam na drugi odcinek (na pierwszy nie zdążyłam xD) a potem dostałam od mojego lubego płyty z nagranym anime :D
No i siłą losu się wciągnęłam, bo przecież nie da rady inaczej... :P

#450 Ravage

Ravage
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2007 - 21:26

Hmm...To było tak dawno że nie pamiętam XD.
Pamiętam tylko jak koleżanka mi coś mówiła że jakaś dobra manga zostanie wydana przez JPF i warto ją przeczytać. A że ja nie lubię wydawać kasy więc zaczęłam pożyczać tomiki od niej ;P. Wtedy mnie to tak bardzo nie wzięło, dopiero po kilku latach z opóźnionym zapłonem jakoś tak uznałam, że strasznie to lubię XD.
Ale jak się dowiedziałam, że Jetix to będzie puszczać, to się załamałam :D
Szczerze mówiąc, anime to oglądam tylko shippuudena na youtubie xD. I niestety od nowa czytam mangę, bo zapomniałam co tam wogóle sie dzieje XD.
Straszne zło, wiem. :>

#451 Fuyu

Fuyu
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2007 - 21:34

hmmm, znajomi pamiętają mnie, jak każdmeu powtarzałam w kółko, że nigdy w życiu nie obejrze naruto, bo to komercyjne śmiecie. W końcu kolega zaczął mnie nawracać - podsyłał ciągle mi rozne amv, w końcu powoli zaczełam ulegać, kiedy jednak powiedział, że mogę się spodziewać wielu bishounenów, przełamałam się.. i zaczęłam oglądać. nie żałuję ;)

#452 DuDuL

DuDuL
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2007 - 22:06

Pare AMV z youtube... niby nic takiego anime jak to anime...
Potem pare flashy na newgrounds.com ... no juz troche zaczeło kusic... ale wciaz niebylem pewien bo sprity z gier to zawsze tylko sprity duzo nie mowia
Ostatni cios zadała gra którą sciągałem 4 qmpel... Narutimett Hero 3... Gry nie musze komentowac :P zadala mi fatality cios i od tad jestem na bieząco z anime (z mangą nie bo niechce psuc sobie efektu zaskoczenia ... chociaz i tak caly akt w shippudenie mam zjechany bo widzialem zakonczenie :P)
:P
Ostatnio łącze i Naruto i Bleach :P hehe a z bleachem sie podobnie zaczelo :P

#453 Kamil

Kamil
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2007 - 22:42

Mam kolegę który to ogląda, ale jakoś nigdy nie miałem czasu żeby obejrzeć na spróbowanie większej ilości odcinków. Teraz jestem po maturach i siedzę w domu. Na Jetixie widziałem te 25 odcinków, niefortunnie te odcinki zakończyły się w takim momencie gdy wszystko miało się dopiero zacząć. Tak więc pewnego dnia przypadkiem trafiłem na portal www.kreskowka.pl i tam była kontynuacja, niestety nie było ich za wiele, tak więc szukając dalej trafiłem na www.dailymotion.com i tam obejrzałem resztę. Uporałem się z tym w jakieś 2 tygodnie. Musze przyznać że przez kilka dni nie wychodziłem z domu ;D. Pozatym jest to jedno z popularniejszych anime, więc wstyd było by nie zobaczyć.

Pozdrawiam

#454 DuDuL

DuDuL
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2007 - 01:10

Pytanie... Kamil... nadrobiles w jakim języku? Jap Subb... czy US?

#455 Kamil

Kamil
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2007 - 10:25

Prawie wszystko JapSubb, znalazłem kilka odcinków ANG z Cartoon Network. Aż wstyd przyznać, że na początku oglądałem na yourtube.

Tak na marginesie, na dailymotion jest (jeżeli się nie mylę) 206 odcinków, los sprawił ze musiałem dokończać na Youtubie