Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Co was zachęciło do czytania i oglądania Naruto?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
902 odpowiedzi w tym temacie

#456 DuDuL

DuDuL
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2007 - 10:43

Dokańczałeś Tak zwane fillery :D... hehehe
Wg. Mangi skonczyło sie przed 140 ep niepamietam dokładnie który

#457 Fuyu

Fuyu
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2007 - 12:06

Bodajze na 135 ep :) ja sama sie przyznam, że oglądałam tylko wlasnie do tego odcinka, gdyż fillery popsułyby mi klimat i odczucia ;) gdy jednak skonczylam całą serie i na bieząco byłam z Shippuudenem nuda zaczeła mi doskwierać i obejrzałam ciekawsze odcinki fillerów, jednak nie przypadły mi do gustu ;)

#458 bidon

bidon
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2007 - 12:23

ja jestem na 110 odcinku przed fillerami. Do oglądania Naruto zachęcilo mnie obejrzenie kilku odcinków na jetixie. Potem mnie te Anime strasznie wciągneło i dalej je oglądam, tyle że teraz z japońskim dubbingiem i Polskimi napisami :D

#459 Micek

Micek
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2007 - 11:48

Kiedyś gadałem z kolegą i on wspomniał, że właśnie musi spadać bo nowe Naruto Shipp sie ukazało.Opowiedział mi jakie to fajne anime i w ogóle xd No a ja musiałem zobaczyć czym on się tak zachwyca. Tak to się zaczeło. Nigdy nie żałuje ani jednej sekundy na naruciaka ;d

#460 IchiroHiryougan

IchiroHiryougan
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2007 - 11:56

Naruto tak... Tego anime nie znałem, aż do momentu gdy nie zobaczylem go u brata.(oboje jesteśmy wielkimi fanami anime mangi i japonii ^^), zacząłem czytać mangę i oglądać anime... Teraz to już chyba czytałem wszystkie polskie mangi i oglądałem wszystkie japońskie anime z angielskimi napisami.

#461 Pivix

Pivix

~fan

• User
  • PipPip
  • 117 postów

Napisano 10 czerwiec 2007 - 12:28

mnie zachecil pierwszy tom kupiony w empiku jeszcze za czasow jak nikt nic o naruto w polsce niewiedzial.Pozniej po roku dzies zobaczylem na jakims kanale w winampie jak leci odcinek w ktoreym kakasz sie pojawil ze scrolla przed jakims egzaminieem wiec skoczylem do empika przeczytac kolejne 5 tomow i tak sie zaczelo pozniej tylko sie sciagalo RMki i ogladalo anime ode poczatku do 168,5 odcinka fillera.

#462 SzPoN

SzPoN

~fan

• User
  • PipPip
  • 217 postów

Napisano 12 czerwiec 2007 - 16:41

Hmm... na początku w ogóle mnie anime/manga nie pociągała, obejrzałem kilka odc. DBZ i Slayersów, ale ogółem nie była to pierwsza rzecz na mojej liście zainteresowań. Dopiero kolega zaczął mnie namawiać do obejrzenia Naruto, więc na próbę poszedłem do niego kilka odcinków zobaczyć. Pokazał mi Lee vs. Kimimaro xD i od razu się w tym zakochałem :P Nie mogłem się oprzeć chęci obejrzenia całości i w końcu ściągnąłem te 130 odcinków (fillery mi się nie podobają) itp itd. A! byłbym zapomniał... polazłem do empiku kupiłem dwa tomy i na allegro dziesięć xD to też mnie wspomogło.

#463 yoshiko

yoshiko
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2007 - 19:24

W sumie o "Naruto" słyszałam dużo wcześniej niż zaczęłam się interesować mangą i anime, jednak gdy już zaczęłam nałogowo oglądać to "Naruto przeraziło mnie zdumiewającą ilością odcinków. I odłożyłam go na boczny tor. Dopiero, gdy obejrzałam sobie kilka odcinków na jetixie, to zaczęłam oglądać i czytać :D i nie żałuję [chociaż obejrzałam tylko 151 odcinków xD i na razie całego Shippuudena xD]

#464 Ertix

Ertix
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2007 - 20:13

Jetix :P
Dopiero tam miałem pierwszą styczność z Naruto, a że w kółko powtarzali odcinki 1-25, to zdecydowałem się je ściągnąć na kompa na własną ręke i tak jakoś mnie wciągneło ^^
(btw: Do tej pory jeszcze nie ściągneły mi się filery, jeszcze z 70 odcinków i dopiero wtedy Shippuden ;p )

A jeszcze wcześniej to po prostu mojemu kumplowi odwalało z powtarzaniem słów "sexy jutsu" i chciałem się dowiedzieć "wtf?" :D

#465 Teknometalman

Teknometalman

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisano 14 czerwiec 2007 - 13:18

Mnie zacheciło te forum. Patrzę, wiele osób pisze o jakimś Naruto. O co chodzi jakby? Wiele osób pisze, że jest to najlepsze anime. Pomyślałem więc sobie, że sprawdzę czy rzeczywiście tak jest. I tak się zaczęła moja przygoda z Naruto.

#466 Unknownninja

Unknownninja
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2007 - 10:53

Ja zacząłem oglądać Naruto poprzez brata a przekonał mnie jednym argumentem :
-To jest bardzo podobne do DBZ

Poniważ kiedy jeszcze puszczali DBZ i wszystkie serie oglądałem codziennie więc postanowiłem zobaczyć czym jest Naruto i tak widzę do dzisiaj ale jak dla mnie Naruto jest lepsze niz DBZ ^^

#467 Ice Sun

Ice Sun
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2007 - 16:29

ja zacząłem oglądać dzięki koledze :P

#468 Kaya-chan

Kaya-chan
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2007 - 14:00

Mój brat cioteczny mnie tym zaraził. Zaczęło się to właściwie od mango Będąc u niego zobaczyłam na półce pierwszych osiem tomów. Wzięłam i zaczęłam czytać. Poprostu mnie wciągnęło. O anime wiedziałam już wcześniej ale dzięki mandze zaczęłam je oglądać.

#469 jolar

jolar
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2007 - 14:10

Mnie Naruto pokazal znajomy, byly pracownik JPFu zreszta. Znalazl to w necie, kiedy bylo tego kilkanascie odcinkow. Wiekszosci ludzi sie nie spodobalo, a dla mnie wrecz przeciwnie. Do tego stopnia, ze chodzilo sie z nim czasem do biura jpf-u kiedy musial cos zrobic po godzinach i przegladalo oryginaly komiksow, chociaz po japonsku to ja nic nie kumam :D.

#470 Yusuke

Yusuke
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2007 - 17:49

Jetix...
Ale tam puszczają cały czas te pierwsze 25 odcinków, więc trzeba ściągnąć z internetu...

#471 Nathiel

Nathiel
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2007 - 07:45

Moja siostra...pewnego słonecznego dnia kiedy przechodziłem obok jej pokoju i usłyszałem odgłosy walki:
Puk,Puk!
-Wejdź!
-O co tam oglądasz?(to był ep 17 XD)
-Aaa...takie fajne anime,jak chcesz to Ci mogę ,,później'' dać do obejrzenia...
-Ok spox,dzięki...
I właśnie tak się zaczęła moja przygoda z Naruto...Ciągłe lawiny pytań z mojej strony:
-A czy Naruto będzie lepszy od Sasuke(jak ja tego typa nie lubię ;p[bez urazy dla tych,co go lubią]),a czy ten i tamten jest mocny,a czy...No ale jak mnie wciągnęło to już o nic nie musiałem się pytać...A później zacząłem oglądać też różne inne anime,choć Naruto i tak jest NajNajlepsze...

#472 Nauczyciel

Nauczyciel
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2007 - 11:01

A ja zaczelem bo w Kawaii no i w DBZ byla ulotka no i se kupilem 1 puzniej 2 puzniej no i tak dalej

#473 kochaj23

kochaj23
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2007 - 23:15

Mojim pierwszym kontaktem z ta seria byla gra "Naruto Ultimate Ninja" na ps2 (faktem jest ze gierka nie jest super zaje**sta - ale mi to wystarczylo) potem sciagnolem sobie pare odcinkow przez neta i tak juz obejrzalem wszystkie jak dotad odcinki anieme ,mangi i 3 movie ps przyznam szczeze ze wciaz mi malo pozdrawiam wszystkich fanow

#474 Greivis

Greivis
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2007 - 11:36

Nie tylko tobie mało. W tym momencie jeszcze nie obejrzałem wszystkich odcinków (filmów żadnego). Do oglądania zachęciło mnie... hmm... zachęciły mnie strony i blogi o Naruto. Pomyślałem sobie co w tym takiego jest. I teraz mam świra na jego punkcie. :)

#475 jacu

jacu
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2007 - 13:47

Mnie wciągnął pierwszy tom z jpf ,który pożyczył mi kumpel potem poprosiłem o następne ale miał tylko do 3 tomu minął rok a zobaczyłem w empiku następne tomy więc kupiłem (potem jeszcze od kumpla odkupiłem pierwsze 3 ) potem na necie ściągałem anime i tak zostałem maniakiem naruto potem wkręciłem w to jeszcze sporo ludzi

#476 Kagusia

Kagusia
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2007 - 13:59

Dawno dawno temu, znalazłam w 'moim otoczeniu sieciowym' ludzi którzy udostępniali odcinki Naruta. Czytając wcześniej recenzję w "Kawaii" pomyślałam, że to może być interesujące i tyle

#477 Rosomak

Rosomak
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2007 - 12:32

Hej, jestem tu nowa, więc witam wszystkich :)

Zainteresowałam się Naruto (i anime w ogóle) dzięki mojej siostrze która zaczęła je oglądać pierwsza i namówiła mnie do zobaczenia paru odcinków. Potem już obejrzałam wszystko sama (bez fillerów), kupiłam dostępne mangi a resztę przeczytałam (i dalej czytam) z internetu. No i dzięki Naruto zaczęłam ściągać inne anime.

#478 tasukigirl

tasukigirl
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2007 - 23:35

Ja mam styczność z Naruto od dosyć dawna... Kiedy to pierwszy tomik tej mangi wyszedł po polsku. Wtedy to mój kumpel pożyczył mi (później następne 2 tomy, w sumie 3 od niego przeczytałam) , ja przeczytałam i tak jakoś przerwałam znajomość z tą pozycją. Po jakimś czasie w empiku zauważyłam te tomiki w dziale z mangami, zakupiłam kilka i znów się zaczęlo tym razem na dobre. Później po jakimś czasie zaczęli puszczać to na jetixie (każdy wie jak...) tak więc obejrzałam kilka odcinków i nie mogąc zdzierżyć tych głupawych głosików oraz wielkich nożyc cenzurek a przedewszystkim brakiem klimatu przeszłam na oglądanie w necie ^-^
Ot cała historia hehe...

#479 Radi

Radi
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2007 - 18:23

Mnie do czytania i oglądania Naruto zachęcił..........Jetix xD
Kiedy obejrzałem sobie pierwszy odcinek to mi się bardzo spodobało i zacząłem szukać w necie odcinków a w sklepach,kioskach i antykwariatach tomów Naruto. Udało mi się znaleźć wszystkie(Nawet u kolegów O.o) i tak się ciągnie do dzisiaj xD

#480 Perinho

Perinho
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2007 - 06:26

Mnie do Naruto zachęciło... tak, tak Jetix. Miałem farta, bo rzadko to oglądam i trafiłem akurat na odcinek, jak Naruto pomalował te gęby Hokage.Wydało mi się to wtedy takie śmieszne... Przypomniałey mi się pierwsze odcinki Dragon Balla, ( te anime oglądała caaała moja rodzinka, a tata był zachwycony) te humorystyczne... Aż się łezka w oku kręciła.

No to zacząłem to oglądać. Jako że Jetix ma skłonności do puszczania wszystkiego kilka(naście) razy, no a dubbing (wg mnie tylko głos Uzumakiego pasuje), to napisałem maila czy będą nadawać kolejne odcinki. Napisali, że potrzeba czasu, tak więc poszukałem w internecie. (ja ściagam ze strony: www.realitylapse.com POLECAM dużo tam anime)

Tak oto sięwszystko zaczęlo!

EDIT: sorki "humor" przez "ch" napisałem

#481 oggy_pl

oggy_pl
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2007 - 15:59

eh najpierw na jetix zobaczyłem i moją opiną była "kreskowka z przesłodzonym humorem" ale się zmieniło ;p

[ Dodano: 10-07-07, 14:59 ]
eh najpierw na jetix zobaczyłem i moją opiną była "kreskowka z przesłodzonym humorem" ale się zmieniło ;p

[ Dodano: 10-07-07, 15:02 ]
oops

#482 Haku1992

Haku1992
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2007 - 16:56

Siostra wychwytuje fajne anime i wciąga całą rodzinkę. Najpierw tylko
na jetixie. Teraz zaczęło się kupowanie mang.Tak było w przypadku
Króla szamanów. Oczywiście tamtych mang nie mam ... A shaman King już nie ma na jetixie :(

#483 itachi1997

itachi1997
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2007 - 09:12

kolega mi porzyczył 220 odcinków.więc zacząłem oglądać na początku było troche głupie ae przy 25 odcinku był już fajnie jestem teraz przy 87

#484 Yoshi

Yoshi
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2007 - 14:14

Była kiedyś big mania na temat Shaman King, troche sie w tym pokręciłam, i tak zainteresowałam się mangą. No i wszedł na Jetixie "Naruto" no i obejrzałam ^^ bodajże ten odinek w którym sie uczą wspinac pio drzewkach :D Stwierdziłam, ze to takie średnie, jest, ale obejrzałam, i nadal nie uważałam tego za jakiś super anime. wciągnęłam sie dopiero, przy 25 odcinku^^

#485 Kakashamari

Kakashamari

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 674 postów

Napisano 11 lipiec 2007 - 20:13

Na forum o M&a zobaczyłam Naruto. Wszyscy tak się zachwycali że chciałam sprawdzić co to jest. Obejrzałam 1 odc i mi się spodobało

#486 ano777

ano777
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2007 - 20:27

ee ogólnie to nie pamiętam ale to było coś związane z głównym bohaterem czyli Naruto zaciekawiła mnie ta postać i postanowiłam czytać mangę, zaczęłam chyba od momentu jak fabuła (ogólnoświatowa XD) stanęła na momencie jak wkroczyli do lasu ^^

#487 Sp4wN

Sp4wN
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2007 - 13:39

Mnie przekonało to że Naruto nazwano "następcą" Dargon Balla :D a że jestem wielkim fanem DB to postanowiłem kupić 1 tom Naruto na JPF.com.pl. Gdy przeczytałem pierwszy tom zapragnąłem więcej ;P niestety zatrzymałem się wtedy na 6 tomie ponieważ nigdzie nie mogłem go dostać. Tak znalazłem fajną stronkę gdziemożna oglądać różne anime online CrunchyRoll.com (niestety suby po ENG). I tak szybko przeleciałem wszystkie odcinki, nawet fillery :P a gdy dojechałem do 220 epka miałem juz ok 18 tomów Naruto :P Gdy doleciałem do 20 to całe czekanie zaczęło mnie nudzić i zacząłem kupowac inne mangi => GTO, NG:E, Hellsing :D no i oglądać anime związane z tymi mangami :PP

#488 Mihiyo

Mihiyo

~fan

• User
  • PipPip
  • 218 postów

Napisano 12 lipiec 2007 - 19:56

Moje początki były takie że mój kolega, bardzo dobry kolega mówił mi kiedyś na Matmie o tym ( co z tego że nauczycielka dała nam ujemne)teraz tej rozmowy nie żałuje..^^ No i w sumie tak zaczęła się moja przygoda..potem szukałam na różnych stronach kupiłam mangi i bardzo mi się to spodobało..xD I tak to wszystko się jakoś ciągnie..^^ Aha i zapomniałam dodać że mój kuzyn sie Tym interesuje..kurcze a ja nic nie wiedziałam a on podobno od dawna..xP

#489 agatka_hinatka

agatka_hinatka
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2007 - 21:54

Ja jakos tak czytam sama z siebie:)

#490 Mike Kage

Mike Kage
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2007 - 22:04

Ja jak chodziłem z moja dziewczyną po Oxford Street w Londynie przypadkowo zobaczyłem w sklepie z Mangą Naruto i mi się spodobało i tak mi zostało zacząłem ogladać i czytać tak samo w Angli kupiłem pierwsze 5 tomów. Jeszcze wczesniej ogladałem DB nałogowo na RTL7.