Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Co was zachęciło do czytania i oglądania Naruto?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
902 odpowiedzi w tym temacie

#491 Enko

Enko
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2007 - 22:04

Nie śmiejcie się, ale zachęciła mnie gra na newgrounds.com xDDD
Jesteś Sakurą i podrywasz Sasuke, Lee i Naruto xD ^^'
Po przejściu tej gry i zobaczeniu jaki to Sasuke jest piękny weszłam na google.pl i wpisałam Naruto w grafice ^^ I pierwszy art, który zobaczyłam to:
http://hem.passagen....sc/sasusaku.png
xDDDDD

Interesuję się "Naruto" już ponad rok ^^

#492 Adahi Uchiha

Adahi Uchiha
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2007 - 09:47

Mój powód jest jeszcze gorszy. Otóż zachęcił mnie... Jetix. Puscił Naruto i mnie wciągnęło bodaj na 18 odcinek tych 24 godzin czekać mi się nie chciało to obejrzałem po angielsku na youtube, a potem od kolegi porzyczylem odcinki, wyszedl Shippuuden, jego też oglądałem i od 19 Shippuudena czyli od niedawna przerzuciłem się na mangę... i teraz czekam na kolejne chaptery.

#493 Kaoru Togashi

Kaoru Togashi
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2007 - 15:37

a więc mnie zachęcił do ogladania kolega(ten wyzej) mówiac że jest to na Jetixie i to bardzo dobre anime... zapomnialem o tym i zaczołem ogladac od...chyba 5 odcinka, potem zaczołem ogladac na youtube.com bo było bez cenzury a nastepnie ściagać z torrentów, obecnie czytam chaptery

#494 Mihiyo

Mihiyo

~fan

• User
  • PipPip
  • 218 postów

Napisano 13 lipiec 2007 - 19:27

Aha i zapomniałam dodać że to on pożyczył mi płytki z wszystkimi odcinkami Naruto..xD Większość osób pisze że przedtem oglądała DB no to podobnie jak ja tylko że nie interesowało mnie to tak jak Naruto..^^

#495 14gina14

14gina14
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2007 - 19:38

mnie wkrecil pewien teledysk na youtubie bo szukałm teledysku piosenki to byla chyba
"everytime we touch" i zobaczylam duzo popozycji zwiazanych własnie z naruto sasuke i sakura i to mnie w tedy wkreciło pozniej szukałam wiecej wiadomosci na temat naruto

#496 [email protected]

[email protected]
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2007 - 21:39

Wiec , ja siedzialem i nie mialem co ogladac . Przelaczam , a tam leci cos o ninja . Zostawilem i ogladalem . Wciagnelo mnie . Interesuje sie Naruto od miesiaca .

#497 UzumakiGoQ

UzumakiGoQ

~fan

• User
  • PipPip
  • 205 postów

Napisano 22 lipiec 2007 - 21:45

Krótko i na temat...
Szukalem następcy DB...
Znalazłem jego nieoficjalnego syna :)

#498 len

len
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2007 - 13:41

Co mnie zachecilo do czytania Naruto?? Nie wiem bo mange nie czytalem:D Ale za to telewizja mnie zachecila do ogladania Naruto... Dokladnie w Jetix pojawila sie reklama ze bedzie nowa bajka. POstanowilem nie czekac na nia w telewizji i zaczolem jej szukac w internecie i znalazlem:D Juz po 1 dwoch odcinkach postanowilem ze obejrze reszte.... Tyle ze ja nie mialem czasu ciagle sleczec przy kompie i ogladac bajke no i jeszcze rodzice sie ze mnie zbijali ze w tym wieku ogladam bajki wiec jak juz gdzies pisalem jestem do tylu z odcinkami......

#499 HanakariSensei

HanakariSensei

~random

• User
  • Pip
  • 71 postów

Napisano 25 lipiec 2007 - 20:44

Mnie zachenił... zespół Sum 41 :D Na youtubie sobie słuchałem tego super zespołu i były wycinki z naruto z tymże zespołem w tle :D
w tle :D

#500 White Warrior

White Warrior
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2007 - 21:03

Krótko i na temat: kumpel z klasy zachwalał to postanowiłem zapoznać się z tym "czymś".

#501 Rhey

Rhey
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2007 - 04:11

Zobaczyłem że dodali na kreskówki.fani.pl to postanowiłem zobaczyć co to jest i tak się wciągnąłem, że w 14 dni całą pierwszą serie obejrzałem. Potem nie mogłem się doczekać na odcinki z nowej serii więc przeczytałem całą Mange.

#502 Hatake_Yutsumuki

Hatake_Yutsumuki
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2007 - 00:17

Moje pierwsze spotkanie z Naruto nastąpiło, kiedy z Sayuri (z tego Forum) nabijałyśmy
się z idiotycznych parodii, do których link podrzucił nam nasz kolega. Sayuri oglądała
Anime i non stop o nim mówiła, a ja chciałam być w temacie. Zaczęłam oglądać Anime,
a dłuuugi czas później czytać Mangę (również za namową przyjaciółki ;). Nie żałuję xD

#503 m4Ssey

m4Ssey
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2007 - 00:20

Gdy zobaczylem pierwszy raz reklame na Jetix zatytuowana "Nowe anime pt."Naruto"" To pomyslalem, kolejna nudna bajka :S Ale zobaczylem, ze jest dosc fajne i chcialem jeszcze ... Na poczatku szukalem z dubbingiem, ale sprobowalem z napisami i teraz jestem fajny [;

#504 tytani

tytani

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisano 04 sierpień 2007 - 00:25

Kumpela mnie zmusila do obejrzenia, hehe prosilam ja by nagrala mi dragon balla, a ona mi wcisnela 6 odcinkow, z nudow obejrzalam, no i chcialam wiecej ;P
Nie ma to jak rada dobrych przyjaciol xD

#505 Black Raven

Black Raven
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2007 - 15:12

Moje pierwsze spotkanie z Naruto nastąpiło, kiedy z Sayuri (z tego Forum) nabijałyśmy
się z idiotycznych parodii, do których link podrzucił nam nasz kolega. Sayuri oglądała
Anime i non stop o nim mówiła, a ja chciałam być w temacie. Zaczęłam oglądać Anime,
a dłuuugi czas później czytać Mangę (również za namową przyjaciółki ;). Nie żałuję xD

No i proszę. Nie wiedziałam, że to przeze mnie xP Ale na serio: To, co napisała Yutsu, to w sumie wszystko. Dodam jeszcze, że Naruto wciągnęło mnie od pierwszego odcinka i calutką serię obejrzałam w ~7 dni ^^

#506 Kashi

Kashi
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2007 - 16:03

Ja po raz pierwszy zobaczyłam Naruto u kolegi, i od razu mi się spodobało, więc tuż po powrocie do domu wzięłam sie do oglądania i ściągania odcinkow z netu

#507 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 05 sierpień 2007 - 22:24

przez SK i DB. po obejrzeniu Db miałem fazę, że oglądałem każde anime jakie zobaczyłem potem to minęło, ale gdy na jetix zaczęło chodzi SK również oglądnąłem i po wg. mnie świetnym SK postanowiłem oglądnąc naruto (również na jetix) i po tych 25 odcinkach postanowiłem, że nie będe czeka na nowe odcinki i zacząłem ściągac z neta (chyba nie musze pisac, że wyszło mi to na dobre) i tak to leci od tej pory

#508 Anita-chan

Anita-chan
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2007 - 09:13

Eh... Ja to samo - od Jetixa XD. Gdy oglądałam pierwszy odcinek, doszłam do chwili gdy Naruto kradnie zwój i *bib* - prąd wysiadł. Myślałam, że zabije po prostu. Ale przypmniałam sobie o czymś takim jak youtube i wchodzę, patrzę a tam wszystko po angielsku T_T (a ja mam z niego 3) ale jakoś sobie poradziłam (i poprawiłam angielski XD) i dzisiaj obejrzane mam prawie wszystkie odcinki (niektórych fillerów nie ma na youtube) i 3 filmy kinowe. Teraz niemogę żyć bez Naruto. Czekam na 244 odcinek.

#509 Meizu

Meizu
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2007 - 18:20

A ja po prostu przeszukuje net bo czegoś szukałem nie pamiętam już czego a tu wyskakuje mi obrazek kakashiego mowie sobie fajny obrazek był podpisany kakashi.jpg no to wpisałem w googlach i od tego czasu interesuje sie naruto.

#510 Sakuya

Sakuya

~fan

• User
  • PipPip
  • 243 postów

Napisano 08 sierpień 2007 - 23:24

Do Naruto zachęcił mnie jeden z numerów nieistniejącego już niestety pisma Kawaii recenzja tego tytułu przekonała mnie do tej pozycji. Potem dorwałam mangę u mojego brata ciotecznego i to włśnie ona przekonała mnie ostatecznie do tego by zacząć przygodę z Naruto która trwa do tej pory.

#511 Black Mike

Black Mike
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2007 - 23:50

Mnie tak samo jak część użytkowników zachęcił Jetix. Podczas kampani reklamowej nie miałem wcale ochoty oglądać Naruto jednak gdy przyszedł czas emisji pierwszego odcinka pokusiłem się i oglądnełem. Pierwsze i najważniejsze co rzuciło mi się w oczy to nieudolna cenzura jednak oglądałem dalej jetixową wersję. Po kilku odcinkach Naruto wciągneło mnie i zacząłem się zastanawiać co takiego "strasznego" jest w tym anime że tak je tną. Ściągnełem pare pierwszych epów i różnica była WIELKA, polska wersja wciągneła mnie dośc szybko ale to dopiero uncut wessał mnie z siłą tornada i niechce łatwo puścić :)

#512 Komir

Komir
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2007 - 12:38

Mi Naruto pokazal kolega, który jest jego wielkim fanem. Chciałem się dowiedzieć co to jest i czemu on to tak uwielbia, i po obejrzeniu kilku odc. tez zacząłem się tym interesować :)

#513 Yuki_Uchiha

Yuki_Uchiha
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2007 - 16:12

Otóz, mnie zachęcił kolega ;)

#514 kasiuniaeudezet

kasiuniaeudezet
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2007 - 17:13

hm, kumple z klasy za dużo o Naruto gadali i mnie w sumie zmusili żebym wkońcu go obejrzała i nie gadała głupot, że jest do du.py he;p a teraz to już konkretna obsesja łoo.

#515 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2007 - 18:59

heh początkowo to sobie nieraz oglądałem Naruto na jetixie i byłem zielony z tego.Pewnej nocy oglądnełem se AMV Naruto SR71 ,,goodbye,, i tak mnie jakoś takoś podrajcowało że zaczełem se ściągać odcinki Naruto i co się później okazało....że naruto na Jetixie to Syff:p

#516 Aileen

Aileen
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2007 - 19:17

Będąc na innym forum o mandzie i anime, wszyscy w kółko zachwycali się 'Naruto'.
Jak dla mnie było to chore i już z samego początku, nie czytając mangi lub oglądając anime, stwierdziłam, że jest beznadziejne ;P
Miałam wtedy gdzieś z 14 lat...
Ach i za każdym razem przewracałam literki, wymawiając 'Naturo' ;D

Kilka lat później kolega, którego poznałam na całkiem innym forum, napisał w jednym z tematów, że ogląda 'Naruto'.
Musiałam się przełamać i w końcu zobaczyć, co to takiego jest.
Przeglądam gazetę, zatrzymuję się na Jetixie i co widzę...?
Leci!
No to siadam przed telewizor i oglądam...
Gdyby nie to, że trafiłam na walkę 'Haku i Zabuza vs. Team7], powiedziałabym, że szczególnie przez dubbing w ogóle mi się 'TO Naruto' nie podoba.
Nie mogłam doczekać się kolejnych odcinków, więc weszłam na youtube i zaczęłam przeglądać je od początku.
Zapomniałam o koszmarnym dubbingu i zaczęłam ściągać odcinki oraz polskie napisy.

O mandze dowiedziałam się w tym samym czasie, gdy zbliżała się seria Shippuden.
Po obejrzeniu pierwszych dwóch odcinków nie chciałam czekać na kolejne, więc zaczęłam szukać w internecie chapterów.

I to tyle ;]

#517 ArHoL

ArHoL

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 707 postów

Napisano 16 sierpień 2007 - 01:01

naruto zainteresowałem sie gdy zaczeli puszczać g ona jetix :P po oglądnięciu 26 odcinków zacząłem oglądać na necie :P.

#518 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2007 - 19:59

naruto zainteresowałem sie gdy zaczeli puszczać g ona jetix :P po oglądnięciu 26 odcinków zacząłem oglądać na necie :P.

heh może to nieznaczne ale na Jetixie są tylko 25 odcinków:p,a tak apropo oglądnij se normalnie od początku tylko Japońską wersje.. nie pożałujesz tego:)o wiele lepsze niż ten syf na Jetixie:p

#519 nakamura

nakamura
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2007 - 20:19

kiedyś myślałam że naruto to głupia manga ( no jak mogłam tak myśleć? jak bogłam być taką idiotką? nawet nie wiedziałam dokładnie o czym to jest! wstyd mi ) koleżanka pokazała mi na you tube parodie naruto autorstwa you suck studio.i się zaczęło

#520 [email protected]

[email protected]
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2007 - 20:28

Zgadzam się z Pitem, na Jetix leci szajz a nie Naruto... Postarali się by źle przetlumaczyć 25 odcinków a nie umią dalej, Elitarni Zabójcy Ninja... Nie prościej byloby po prostu powiedzieć ANBU ? Albo Chidori, nie Ostrze Burzy tylko Ostrze Blyskawicy. Sorki za SPAM.

Mnie zachęcilo na początku oglądanie szajskiego Naruto na Jetix a później po 25 odcinkach zaccząlem oglądać na Youtube ( no i www.animecrazy.net).

#521 xellos_89

xellos_89

~random

• User
  • Pip
  • 36 postów

Napisano 16 sierpień 2007 - 20:31

Ja Naruto odkryłem w tym roku 15 lutego. Czyli jak wyszedł pierwszy odcinek dubbingowany w Polsce na Jetixie. Po tym jak Obejrzałem 23 odcinki z 24 (jednego nie było nie wiem czemu), pożyczyłem od kumpla całą resztę do 220 plus jeszcze 4 Shippuundeny, od maja czytam mangę, przeczytałem całą nawet parę razy, i nie jest mi się trudno do tego przyznać, ale:

Nazywam się Piotrek, i jestem uzależniony :D

#522 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2007 - 15:11

Zgadzam się z Pitem, na Jetix leci szajz a nie Naruto... Postarali się by źle przetlumaczyć 25 odcinków a nie umią dalej,

małe uzupełnienie,nie przetłumaczą,bo w dalszych odcinkach jest więcej brutalności i krwi.Gdyby to wszystko ocenzurowali to by z 23 min bylo jakieś 15min:/

#523 [email protected]

[email protected]
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2007 - 17:27

no prawda ale wtedy z oglądanie nie byloby zabawy wogóle ^^

#524 Yukiko

Yukiko
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2007 - 21:51

Wydaje się to beznadziejne ale do Naruto zachęcił mnie odcinek 3. Po prostu spodobał mi się wątek miłosny Sakury do Sasuke ale z rozwojem akcji już ten wątek przestał mnie interesować. Moją uwagę bardziej przyciągały walki. (no w końcu wychowywałam się na Dragon ballu ) a Sakurę i Sasuke zaczęłam nienawidzić. :) Z czasem nabywałam kolejne rozdziały mangi i odcinki anime, no i się rozkręciło.

#525 Bialy102

Bialy102
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2007 - 10:56

Znajomy kopsnął mi pierwszy odcinek i powiedział, że jest to jeszcze lepsze od Dragon Balla. Długo się ociągałem, ale w końcu obejrzałem i... tak mi zostało.
Staram się być już na bieżąco. ;]