Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Co was zachęciło do czytania i oglądania Naruto?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
902 odpowiedzi w tym temacie

#526 Letto

Letto
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2007 - 11:59

Kiedys bylem w klanie gry Jedi Academy, mielismy forum, i gadalismy o roznych rzeczach, wiec wypadl temat anime i ktos napisal, ze Naruto jest cool, wiec sciagalem odcinki. Pamietam jak czekalem zawsze az wyjdzie nowy odc. ;p, mam do 96 na plytach reszty nie, ogladnalem na youtube. a manga,troche temu , jak moj brat zobaczyl ze ogladam naruto to mi kupil (najnowszy wtedy) 10 tom mangi z JPF, nawet fajna byla, a teraz czytam ang ; p

#527 Omitsu

Omitsu

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 475 postów

Napisano 18 sierpień 2007 - 12:21

Moj pierwszy kontakt z Naruto? Wczoraj ogladalam teledyski Linkin Parka na youtube i tam byly teledyski wlasnie z Naruto. Po obejrzeniu jednego teledysku zainteresowalo mnie to anime i tak trafilam na te forum :D Zalogowalam sie na stronkach z download i teraz czekam na @ by sie zalogowac i pobrac odcinki ^^

#528 sysmuma

sysmuma
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2007 - 22:11

hmm, mnie zaciekawila kolezanka, ktora miala na polce kilka tomow.zajrzalam i tak zanalzlam sie tutaj ^^

#529 Soqu

Soqu
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2007 - 21:45

a ja mialem nienajlepszy początek z "Naruto". Jako że byłem czytelnikiem Kawaii, a tam zawsze były jakieś nowinki o anime to w końcu musiałem trafić na recenzję Naruto. Jednakże po jej przeczytaniu i zobaczeniu screenów, nie zbyt mi się to anime spodobało. Zwłaszcza że miało być niby następcą mojego THE BEST DragonBalla> no i wiecej się tym nie interesowałem. Aczkolwiek niedawno mój kolega zaczął to sciągać i oczywiscie próbował wciagnąć do oglądania innych. Jako że nie byłem zbyt przekonany, nie potrzedłem z dużym entuzjazmem, choć jego opowiadania o gagach w tym anime były barwniejsze i rzucała lepsze światło niż wspomniana recenzja. Więc cóż oglądnąłem jeden odcinek i... w tym samym dniu skonczylem na 15. W sensie 15 pod rząd. :D Wciągnęlo mnie to momentalnie. Dzień bez Naruto to dzień stracony. Jak wyjechałem na wakacje nie mogłem się doczekać kiedy wrócę i zobaczę co to się stało, jak posunęła się fabuła. I coż... obejrzałem narazie tylko 67 odcinków ale już mogę swierdzić że Naruto jest godnym następcą Dragon Balla.

#530 Raikiri

Raikiri
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2007 - 21:57

Ja kiedyś natrafiłem na Naruto na RTL II , ale nie zaciekawiło mnie wtedy za bardzo, w końcu zaczołem gadać z kolegą o Naruto i zaczołem oglądać odcinki w internecie.

#531 Invisible

Invisible
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2007 - 18:33

Zawsze na forach anime, na których przebywałam, było coś wspomniane o Naruto. I od kilku lat słyszałam tyle o tym, ale jakoś nigdy się nie zainteresowałam bardziej...Dopiero po przeczytaniu wielu fanficków, obejrzeniu zwiększającej się ilości fanartów postanowiłam to obejrzeć ;) No i jakoś to leci...

#532 TheRockLee

TheRockLee

~fan

• User
  • PipPip
  • 183 postów

Napisano 21 sierpień 2007 - 18:43

Hmmmmm... Ja w najprostszy sposób będąc zagorzałym fanem DB szukałem po necie jakichś ciekawych stronek... i pewnego razu natknołem się na jedną o Naruto, a przez przypadek, ponieważ w jakimś poście, jakiś koleś pisał coś o DB :P No, więc skoro już tam byłem [:P] to postanowiłem się rozejrzeć, więc zerknołem na fabułe i odrazu się zaciekawiłem... ściągnołem 1 epizodzik... ściągnołem 2 epizodzik... itd.

Dźiś mam całe Naruto właczając OVA, Speciale i Kinówki na płytkach... To samo tyczy się Shippuuden :P

#533 Echo_

Echo_
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2007 - 20:02

Moja znajoma cały czas gadała o Naruto, więc któregoś dnia jak mi się nudziło weszłam na YouTube no i zaczęłam oglądać, a ostatnio i czytać mange.

#534 Danio126p

Danio126p
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2007 - 09:04

Co mnie zachęciło do oglądania... dokładnie to nie wiem! Szukałem raz fajnego anime na www.realitylapse.com i natknąłem się tam właśnie na Naruto. Oglądnąłem sobie jeden odcinek i do tej pory ściągnąłem już wszystkie odcinki naruto i naruto shippuuden jakie dotąd wyszły. Niestety niedawno brat usunął mi wszystkie odcinki naruto (ok. 37 GB) i muszę teraz ściągać je od nowa. Powracając w temat... zachęciła mnie nie tyle fabuła co wygląd postaci i ogólny wygląd tegoż anime. Naruto jest lepsze od Dragon Ball'a pod tym względem, że w Dragon ball było tak: "... odcinek czegoś tam i 25 odcinków walki... i tak w kółko". Tu w Naruto jest trochę lepiej: "...2-3 odcinki czegoś tam i 5-15 odcinków walki..."!!!

#535 Mordek

Mordek
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2007 - 12:11

Wiem że to śmieszne ale...pewnego chłodnego wieczoru uruchomiłem Jetix, jak zwykle chciałem pooglądać sobie jakąś bajkę czy co, a tu patrze: Naruto, i se myśle: "zobaczymy co to za gówno" Traf chciał że akurat Naruto i Sasuke walczyli z Haku... I tak oglądałem dalsze odcinki, a kiedy zauważyłem że jetix przestał puszczać następne, to zaczołem sciągać japońskie odcinki Naruciaka, teraz jestem oczywiście jego oddanym fanem! Jeszcze żadna bajka nie wciągneła mnie tak jak naruto, i chociaż Jetix wypuścił żenadną polonizację to i tak mnie wciągneła :-) Cóż gdyby nie było DB, zapewne Naruto nie powstałby w ogóle...

#536 Mystic

Mystic
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2007 - 12:20

erm...zainteresował mnie przypadkiem, gdy przełączyłem na Jetix. Leciał akurat pierwszy odcinek. Pomyślałem, że może wcale nie będzie głupie. No i wyszło mi to na dobre. 1 seria jest szczególnie wciągająca.

#537 riza

riza
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2007 - 12:56

Ja zaczęłam interesować się mangą jakieś 1,5 roku temu i jakiś czas potem po nitce do głębka koleżanka pożyczyła mi 1 tom Naruto... Potem były kolejne, potem anime, chaptery... XD I tak zostało :)

#538 Pit

Pit

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 795 postów

Napisano 28 sierpień 2007 - 13:42

Maaany years ago kiedy JPF kończył wydawanie mangi dragon ball z tylu były zapowiedzi Naruto jako "następca DB" czy też "miłość, śmierć, ninjutsu" (LOL) a zanim ukazał się pierwszy tom zassałem kilka odcinków...i mange i anime czytam i oglądam do dziś. Co mnie przyciągnęło? W miarę ciekawa historia. Jedyne co w mandze nie cierpię to czasem strasznie chaotyczne ukazanie walki...nic nie widać xD Co nie zmienia faktu, że w zasadzie Naruto następcą DB raczej nie jest...

#539 przemek517

przemek517
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2007 - 15:15

No ogolnei mnie wczesniej ciekawil dragon ball... Ale zobaczylem pare odcinkow narutoi pomyslalem ze naprawde fajna kreskowka xD Wiec zaczalem ogladac i mnie to wciaglo...

#540 greg000ry

greg000ry

~fan

• User
  • PipPip
  • 289 postów

Napisano 28 sierpień 2007 - 18:59

Ja zaczelem to ogladac bo moj brat kiedys przyniosl plyte z odcinkami Naruto no i ogladalismy no i polubilem bardzo te Anime

#541 agita_girl

agita_girl
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2007 - 20:02

ja po raz pierwszy zobaczyłam aruto jak reklamowali na jetixie jak moja mala siostrzyczka ogladala bajki.na poczatku pomyslam ze jest to kolejna glupia bajeczka dla dzieci.obejrzlam bodajze 2 odcinek i sie kurde wciagnelam (:D)
na szczeście

#542 Raikage

Raikage
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2007 - 14:03

Mnie zachęcała moja dziewczyna :)
Gadała o Naruto non stop, opowiadała mi co się działo w jakimś odcinku a ja uparcie stawiałem opór mówiąc że to pewnie jakieś badziewie. Pewnego dnia se obejrzałem odcinek ze śmiercią Haku i mi się spodobało. Z racji wolnego łącza netowego nie za bardzo mogę ściągać odcinki, ale dużo czytam o tym co się dzieje w fabule :) I tym sposobem teraz to Kasia pyta mnie o co chodzi z którąś postacią i ja jej wszystko tłumaczę.

Po jakimś czasie kumpel podrzucił mi adres strony skąd zasysam mangę, ale shippuden. Resztę sobie uzupełniam czytając o fabule :P

I tak to mniej więcej wygląda. A co do tego czy Naruto jest następcą DB... Według mnie tak, głównie z powodu rozbudowanych watków pobocznych :)

#543 Kosmiczny

Kosmiczny

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1940 postów

Napisano 30 sierpień 2007 - 14:25

Jakiś czas temu skacząc po kanałach w tv natrafiłem na game one i akurat leciał Naruto. Obejrzałem kawałek odrzucił mnie francuzki dubbing i przełączyłem dalej. Potem italia 1 - leci Naruto, RTL 2 - leci Naruto, czytam program tv - na jetix leci Naruto. W klasie dwóch gości gada o Naruto. Więc postanowiłem zobaczyć co to jest, z racji strasznie słabego łącza ściągnąłem pierwszy odcinek w formacie rmvb, wciągneło mnie no i oglądam/czytam do teraz :)

Ale czy Naruto jest następcą DB? Pare rzeczy co prawda zalatuje DB np. Vegeta - Sasuke; Kame sennin - Jiraya, ale reszta coś nie bardzo do DB podobna. Wystarczy spojrzeć na walki, które całkiem inaczej wyglądają w Naruto niż w DB. Może gdyby nie ten tekst w Kawaii nikt by teraz nie twierdził, że Naruto jest następcą Dragon Ball. Ale jedno jest pewne: zarówno Dragon Ball jak i Naruto to świetna manga/anime :)

#544 Max384

Max384

~random

• User
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 01 wrzesień 2007 - 01:17

Ja zacząłem oglądać poprzez grę mmorpg o nazwie Ragnarok(kiedy jeszcze w to grałem), sprawdzając forum mojego serwera natrafiłem na post kolesia szukającego gildii o tematyce anime, ktoś odpowiedział, że gildia Konoha przyjmuje wszystkich fanów naruto, odrazy wpisałem w googlach frazę naruto i wyskoczyło mi parę stronek, jedną z nich była właśnie Senpuu, zabrałem się odrazu za przeglądanie artykułów które mnie wciągnęły, co było efektem włączenia Bearshar'a i ściągania Naruto.Już po pierwszym odcinku te anime przypadło mi do gustu, więc ściągałem dalej i ściągam dalej.

#545 Biertek

Biertek
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2007 - 11:17

mnie zachęciło jetix... i kolega... pozdro dla ciebie michu :D

#546 Crystal Demon

Crystal Demon
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2007 - 12:53

A mnie zachecila zla opinnia mojego kolega na temat tego kiedys ogladalem dragon ball a tera narutoo;]]

#547 Koyuki

Koyuki

The Magician

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2394 postów

Napisano 01 wrzesień 2007 - 13:15

Jeden stuknięty koleś go oglądał i miałam z niego polew z tego powodu. Z ciekawości obejrzałam jeden odcinek i potem już oczywiście "co dalej".
Muszę go za to przeprosić xP

#548 Prorokpl

Prorokpl
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2007 - 13:29

Mnie zachęcili oczywiście kumple. Na lekcjach gadali o czymś dla mnie (wtedy) kosmicznym. I nie rozumiałem o co biega. Potem zobaczyłem że coś nowego leci na Jetix, jak na ironie Naruto ^^. Oczywiście wciągnęło mnie bardzo, tyle że potem zacząłem oglądać na youtubie i się okazało dużo lepsze. Ta cenzura na Jetix była żałosna. Obecnie oglądnąłem wszystkie odcinki razem z shippudennem (podarowałem sobie tylko koło 40 filerów, bo nie widzę sensu ich oglądania).

#549 Elda22

Elda22
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2007 - 22:12

Mnie zainteresował przez przypadek "Teledysk" z walką Naruto i Sasuke najpierw pomyślałam, ze to troche ocghydne ;p ale puźniej mi się spodobało i się wściągnełam niestety jeżeli chodzi o mnie to nikt z mojego realnego otoczenia nie wie nawet co to manga :/

#550 welbi

welbi
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2007 - 11:36

Mnie zachęcił mój kolega, z którym uwielbiamy praktycznie wszystkie anime i mangi.
Na początku troche mnie denerwował z tym swoim ciągłym gadaniu o naruto, ale jak obejżałem kilka odcinków, odrazu go zrozumiałem.
Zauważyłem, że coraz więcej osób z mojego otoczenia interesuje się mangą i anime.
No nareszcie przejżeli na oczy.

#551 yoh8

yoh8
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2007 - 12:26

HeH -.-'

Ja...hmmm...ja...hmm...

Oglądałem Dragon Balla... i pomyślałem że Naruto też może być fajny :D
Obejżałem 1 odcinek...2...3...4....78....147..itp
I jestem tu :D

#552 Zentshin

Zentshin
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2007 - 13:04

Co mnie zachęciło ? Oglądałem na Jetixie, teraz w necie.

Mam pytanie ? Gdzie można ściągać mangę po polsku ?

#553 Kosmiczny

Kosmiczny

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1940 postów

Napisano 03 wrzesień 2007 - 13:09

Mam pytanie ? Gdzie można ściągać mangę po polsku ?

www.jpf.com.pl

sorry za offtop ale przecież musiałem pomóc xD

#554 qras

qras
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2007 - 15:31

oo dzieci to bylo z 3 albo poda lata temu , gdyz jestem zagorzalym fanem roznym anime i pewnego dnia kolega dal mi do obejrzenia pierwszych 1-60 odcinkow na plytach cd no i do teraz w tym siedzie i mam od 1 do 180 odnikow na zwyklych plytach cd po 4 odcinki na 1 wiec sobie policzcie ile plyt na to poszlo ale nie zaluje :d

#555 Freeman

Freeman

~random

• User
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 03 wrzesień 2007 - 18:35

O Naruto słyszałem już jakieś 1.5 roku temu jednak nigdy się tym nie zainteresowałem na tyle żeby skusić się na obejrzenie chociaż jednego odcinka. Od dziecka byłem fanem Dragon Balla więc jakoś inne anime mnie nie przekonywały. Dopiero jakieś 2 miesiące temu mój kolega polecił mi żebym już jednak odstąpił nieco od smoczych kul i spróbował czegoś innego, okazało się to strzałem w dziesiątkę. Naruto to rzeczywiście następca Dragon Balla. 247 odcinków zassałem w nie całe 3 tygodnie. Mangi niestety nie czytałem więc moja wiedza jest raczej ograniczona. Może wiecie z jakiej stronki można ściągnąć????

Pozdrowienia

#556 Ditz13

Ditz13
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2007 - 18:38

Pierwszy raz w którym spotkałam się z Naruto? Cóż... nie uwieżycie, na Jetix. To było w dzień w który miałam niesamowitego doła i mi się strasznie nudziło. W telewizji nie było nic ciekawego no to skakałam sobie po wszystkich kanałach. Wpadąłm na jetix. No i zobaczyłam że leci sobie na nim jakieś anime. Cóż o to jetix'u nie podejrzewałam. No to zaczęłam sobie (od środka oglądać)Naruto. Na kolana to mnie nie powaliło (ale cóż się dziwić, skoro głupia ja oglądałam to pierwszy raz na jetix'sie!). Weszłam na jakąś stronę o Naruto no i sobie zaczęłam ściągać dalsze odcinki i dowiedziałąm się że oczywiście "Jetix kocha dzieci. CENZURA. Przepraszamy..." :/
No i jak sobie kilka ep ściągnęłam to mnie niesamowicie wciągnęło i tak się zaczęła moja Narutomania... a może nawet fanatyzm :P

[ Dodano: 03-09-07, 17:39 ]
A sory... Fafanatyzm to mam na myśli że w 2 tygodnie obejrzałam wszystkie odcinki i przeczytałam cały shuippuden mangi :)

#557 naruto z konohy

naruto z konohy
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2007 - 19:19

ja po prostu lubie anime o ninja i takich tam wiec jak zobaczylem naruto u kolegi to od razu mnie wciagnelo

#558 whatever

whatever

~random

• User
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 22 wrzesień 2007 - 21:27

Mnie zachęciły pozytywne opinie o tym anime i ciekawe AMV'ki.

Po obejrzeniu pierwszego odcinka zakochałem się w tym anime i już tak pozostało.

#559 juUnior

juUnior

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1832 postów

Napisano 23 wrzesień 2007 - 18:06

Szczerze powiedziawszy zachęciła mnie nuda... a gwoli ścisłości to pewnie rozmowy ludzi na różnych forach o Naruto.

Wprawdzie w ostatnich tomikach Dragonball'a by JPF napisali, że wyśmienity następca Dragona, po kupieniu i przeczytaniu pierwszego tomu nie zachęciło mnie.

Ale nastała sytuacja, w kórej Bleach stawał się coraz to gorszy, zaczął mi doskwierac brak czegoś.. innego.. i natrafiłem na rozmowe o Gaarze i jego piaskowych technikach w Naruto. Spodobał mi się ten motyw, a że się nudziłem, czym prędzej zacząłem ściągać mangę, i mimo nie powodzenia z 1 tomem, postanowiłem poczytać trochę dalej. I tak mnie wciągnęło Naruto, że do dzisiaj jestem fanem.. maniakiem tego tytułu ^^

#560 SeninDattebayo

SeninDattebayo
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2007 - 19:20

Ja nie mam do zaprezentowania zadnej nadzwyczajnej historii.
Siedzialem sobie w domu w jakies dluzsze wolne i wpadl do mnie kuzyn, ktory powiedzial mi, zebym sciagnal sobie Naruto, bo podobno fajne anime. Zassalem trzy pierwsze odcinki. Ogladnelismy, kuzyn poszedl, a ja mialem ochote na wiecej!!! >:] Okazalo sie, ze pozniej Naruto stawal sie tylko coraz lepszy, wiec jak przekroczylem limit sciagania po 30 odcinku chyba i musialem czekac do nastepnego miesiaca, to sie zalamalem. :P W zamierzchlych czasach, jak sciagalem Naruto limit transferu mialem przekroczony po 2/3 dniach. xD