Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Co was zachęciło do czytania i oglądania Naruto?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
902 odpowiedzi w tym temacie

#561 Draghot

Draghot
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2007 - 21:56

Mnie zachęcił kumpel.Wcześniej nie byłem wielkim fanem anime ale gdy oglądnołem pierwszy odcinek Naruta zmieniłem zdanie.Teraz codziennie przynajmniej 5 odcinków musze oglądnąc , jestem uzależniony :P.Narazie jestem przy 70 odcinku.

#562 fanulex

fanulex
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2007 - 23:21

u mnie jedna kumpela powiedziała drugiej kumpeli i obie oglądały naruto...potem ja zaczęłam oglądać, bo na jetixie (tak, z polskim dubbingiem, od tego sie zaczęło...) usłyszałam głos m.przybylskiego, który wcielił sie w Sasuke (a lubie tego aktora). potem to już nudy, bo obejrzałam wszystkie odcinki naruto, potem shippuden a potem z nudów wzięłam sie za mange, no i wszystko szybko jakoś przeleciałam. oczywiście oczy podkrążone każdego dnia, bo mądra ania (czyt.ja) siedziała do 5:00 rano na youtubie i oglądała naruto...heh, boje sie jakie rachunki wtedy poprzychodziły :D

#563 shiny

shiny
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2007 - 11:37

Ja po raz pierwszy zobaczyłam Naruto na francuskim GameOne - walka Sasuke z Naruto. Trochę mnie to zainteresowało i kiedy zauważyłam, że leci też na Jetixie zaraz zaczęłam oglądać. Szybko się zorientowałam, że Jetix puszcza pierwsze odcinki (GameOne jest teraz gdzieś ok.170) i to w kółko. Z internetu dowiedziałam się o cenzurze i marnym przekładzie w Jetixie.
Niestety internetu nie posiadam w domu (korzystam najczęściej w bibliotece), więc nie mam za bardzo jak oglądać kolejnych odcinków (aczkolwiek obejrzałam sobie jeszcze raz te moje ulubione z tych pierwszych 26 - 5 i 19). Na szczęście jest manga, którą mój kochany tata ściąga mi z mangatraders.com. Tak więc teraz pochłaniam kolejne tomy i wariuję, jeśli danego dnia nie mam nic do przeczytania. W wolnych chwilach rysuję bohaterów.
Póki co przeczytałam dopiero 14 tomów (126 rozdziałów, ok.1/3 całości) i nie mogę się doczekać, aż dowiem się co dalej - Gaara ma pokazać swoją prawdziwą twarz! :D

#564 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2007 - 16:09

W wolnych chwilach rysuję bohaterów.

no to możesz się wykazać i pokazać swoje fanarty a najlepiej powiedz kogo lubisz rysować:)najlepiej a odpowiednim temacie.

#565 juUnior

juUnior

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1832 postów

Napisano 24 wrzesień 2007 - 18:31

(126 rozdziałów, ok.1/3 całości) i nie mogę się doczekać, aż dowiem się co dalej - Gaara ma pokazać swoją prawdziwą twarz! :D

Ehh pamiętam swoje pierwsze wrażenia po pierwszym czytaniu Naruto *x* To naprawdę zajefajne uczucie *x* I ciągle jest lepiej i lepiej xDxD

Na szczęście jest manga, którą mój kochany tata ściąga mi z mangatraders.com.

Cieszę się, że zaczełaś interesować się mangą.. nie ma to jak manga xDxD
Mam nadzieje, że brak neta nie przeszkodzi cieszyć się w poznawaniu Naruto - wspaniałego shonen'a ^^

#566 SeninDattebayo

SeninDattebayo
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2007 - 18:36

Cieszę się, że zaczełaś interesować się mangą.. nie ma to jak manga xDxD

Ja zaczalem czytac mange dopiero, jak zaczely sie fillery i w sumie ciesze sie, bo anime przed fillerkami bylo swietne. Sadze, ze nie zzyl bym sie tak z bohaterami, gdybym tylko czytal komiks...

#567 Yusuke

Yusuke
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2007 - 18:46

Ja jak nie mam co robić to oglądam jetix i tak obejżałam jeden odcinek Naruto i mi się spodobał, potem poznałam mangę. teraz zarażam wszystkich znajomych Narutomanią ;)

#568 fanulex

fanulex
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2007 - 22:32

ha, nie jestem jedyna, już sie bałam, że coś ze mną nie tak ;)
no też mi sie od jetixa zaczęło, ale o dziwo nigdy nie obejrzałam wszystkich 25odcinków po polsku, może z 5? szybko przeszłam na japońskie naruto i raczej tego nie żałuję... :P

#569 SeninDattebayo

SeninDattebayo
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2007 - 22:39

Zaluj, ze ogladnelas az 5 odcinkow po polsku! xD xD

#570 Kakashamari

Kakashamari

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 674 postów

Napisano 25 wrzesień 2007 - 00:01

TY n9c nie mów ja obejrzałam wszystkie po polsku i jeszcze to mi sie podobało XD

Do czytani mangi Naruto zachęcił mnie odcinek, w którym Sasori miał pokazać twarz. Jestem bardzo ciekawska a że nie mogłam się doczekać to znalazłam stronę z mangą pobrałam i tak czytam do dziś ^^

#571 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 08:39

Y n9c nie mów ja obejrzałam wszystkie po polsku i jeszcze to mi sie podobało XD

tak!!No ja też wszystkie ale żałuje bo tylko psuły mi fabułe japońskich odcinków Naruto(1-25):P

#572 Edversion

Edversion
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 13:35

Pierwszy raz widziałem Naruto w Jetixie. Akurat leciała walka Kakashiego z Zabuzą, i muszę przyznać, że bardzo mi się podobała. Tak obejrzałem wszystkiego odcinki na Jetixie, i lekko denerwowałem się, dlaczego tego nie pokazują dalej.. I wtedy znalazłem na kreskowka.pl dwa kolejne odcinki. Tak mnie zafascynowały te akcje, tajemnice, nowi potężni rywale, że poprostu musiałem zobaczyć ciąg dalszy. I tak obejrzałem wszystkie odcinki Naruto..

Mangę przeczytałem trochę później. Poczatek był trochę trudny do przebycia, ale dalej było już wspaniale.

#573 Yusuke

Yusuke
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 18:24

Ja z pięć razy obejżałam wszystkie 25 odcinków po polsku i kiedy to oglądam śmieję się, bo te ich głosy są po prostu śmieszne. Oczywiście już obejżałam resztę po japońsku ;)

#574 Kaii93

Kaii93
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 18:32

co mnie naklonilo do ogladania naruto??hmm....
moze to ze dowiedzialem z kreskowka.pl o tej anime?
ogladajac shaman kinga zobaczylem reklame o naruto i mnie juz to tak wciagnelo ze czekam z utesknieniem na kolejny odcinek;p

#575 fanulex

fanulex
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 22:12

TY n9c nie mów ja obejrzałam wszystkie po polsku i jeszcze to mi sie podobało XD

wszyscy jesteśmy poszkodowani przez los xD
nie no teoretycznie teraz jak oglądam naruto na jetixie to mi się to wydaje troche śmieszne...
ja dowiedziałam się od znajomych, ale też pare pierwszych odcinków obejrzałam na kreskowka.pl chociaż osobiście nie lubię oglądać z polskimi napisami, czasami błędy ortograficzne ranią moje oczy (tak, jestem dziwna) :P

#576 Czocza

Czocza

~fan

• User
  • PipPip
  • 104 postów

Napisano 26 wrzesień 2007 - 02:29

Jak mi kolega pokazywał Naruto, to mówiłem mu zeby to wylaczyl bo to jakis badziew.
Po kilku tygodniach ten kolega przestal ogladac na Naruto na chyba 80 odcinku a ja juz obejrzalem wszystkie i zaczałem mange czytac :)

#577 Kamael

Kamael

~fan

• User
  • PipPip
  • 233 postów

Napisano 27 wrzesień 2007 - 15:41

Mój kolega z klasy sie skarżył, raz że brat siedział u niego na kompie i Naruto na youtube oglądał całą noc... Jako osoba lubiąca anime zobaczyłem dwa pierwsze epizody w internecie i... dałem sobie spokój. Znajomy dostarczył mi wtedy Black Lagoon i jakoś Naruto odszedł na dalszy plan. Jakiś czas później dwóch znajomków z klasy równoległej gadali o Naruto (dyskusja była ostra sie sprzeczali o jakiś detal). Podeszłęm powiedziałem że 2 pierwsze odcinki to nic wielkiego... powiedzieli czekaj rozwinie sie i faktycznie jakoś mnie to wciągneło, obejrzałem wszystkie odcinki, przejrzałem mange no i... tak mi zostało xD Notabene ten kolega co sie skarżył na brata sam w końcu obejrzał wszystkie odcinki i mu sie podobało xD

#578 syschan

syschan
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2007 - 21:22

ja to nigdy nie planowałam szczerze mówiąc ogladać Naruto XD Zblizała sie premiera na Jetixie i stwierdziłam, ze zobacze o co w tym chodzi no ale oczywiście w oryginale no i tak mnie wciągnęło, przez ferie ogladnełam całe 154 odc... jak to sie mówi, wpadłam w to XD

#579 shiny

shiny
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2007 - 12:36

no to możesz się wykazać i pokazać swoje fanarty a najlepiej powiedz kogo lubisz rysować:)najlepiej a odpowiednim temacie.

Ha, najbardziej lubię rysować moich ulubionych bohaterów - Sakurę, Sasuke i Gaarę (ostatnio mam lekką obsesję na jego punkcie po przeczytaniu zakończenia jego walki z Naruto *_*), może i nawet się pochwalę swoją twórczością (oczywiście w odpowiednim temacie).

ha, nie jestem jedyna, już sie bałam, że coś ze mną nie tak ;)

Myślę, że to całkiem normalne zachowanie - wystarczy zobaczyć ile obrazków można znaleźć na deviantarcie (dla samego Gaary jest 63 155 wyników).

Dzięki za miłe powitanie :).

#580 Cayenne

Cayenne
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2007 - 19:54

Naruto zainteresowałam się po skończeniu czytania DB ;) A namówiły mnie tylne (przednie? xD) okładki mangi :) Ahh, miłość, przyjaźń i nin-jutsu xD A po obejrzeniu wszystkich odcinków, zabrałam się za oryginał, czyli mangę :)
Teraz, to już prawdziwa obsesja, czytam jeszcze raz mangę, rysuję postacie na okrągło i dobrze mi z tym :)

#581 Mike

Mike
  • Goście

Napisano 06 październik 2007 - 00:38

Czyli podobnie jak mój kolega. Namówił mnie do naruto, gdy czytałem sobie w spokoju mange Bleacha. Ale mangi naruto nieczytam (on mi opowiada xD ), oglądam tylko anime.

#582 #whatever

#whatever
  • Goście

Napisano 06 październik 2007 - 22:47

Moja przygoda z naruto rozpoczęła się od chwili w której po raz 4 obejrzałam dragon ball'a. Nawet nie myślałam żeby zwrócic uwage na inne anime, ale opowiesci o smoczych kulach juz nie dalam rady po raz 5 ogladac wiec rozejrzalam sie po forach i przeczytałam wiele opinii wg których naruto było nawet lepsze od dragon ball'a na początku jakoś to mnie nie przekonywało bo byłam przyzwyczajona do postaci Vegety i Goku. Ale mój starszy brat również zainteresowany anime ściągnął 1 i 2 odcinek niestety jak sie później okazało 2 serii. Ponieważtrwały wakacje postanowiłam ściagnac kolejne odcinki i wciagnela mnie ta historia. Obejrzałam odcinki 2 serii tzn. około 15, które wtedy były i wziełam sie za 1 serie. Oglądałam po 60 odcinków dziennie nie odchodząc od komputera. A teraz z niecierpliwoscia czekam na kolejne odcinki 2 serii

#583 Okari

Okari
  • Goście

Napisano 19 październik 2007 - 18:31

Ze mną było porażkowo...:P Zobaczyłam Naruto na Jetixie przypadkowo i mnie zaciekawiło. I któregoś wieczoru, akcja zatrzymała się w środku walki. Wkurzyłam się i włączyłam kompa, bo myślałam, że może znajdę następny odc w sieci. No i jak już obejrzałam ten następny, to zaczęłam oglądać też kolejne, bo akcja mnie zaciekawiła. I tak się zaczęło. Oglądałam, oglądałam, oglądałam i oglądam do dziś. ;D A i tak obejrzałam dopiero jakąś połowę wszystkich odcinków... :) Ale lukam kilka dziennie i jakoś tak powoli do przodu... Uwielbiam to anime. A mangi nawet na oczy nie widziałam szczerze mówiąc...

#584 sasuke2307

sasuke2307
  • Goście

Napisano 19 październik 2007 - 20:36

U mnie tak samo Jetix zachęcił mnie do ogladania Naruto a dokładniej Sasuke ;D. Na początku nie nialam zamiaru tego ogladać, ale kiedy nie blo nic do ogladania w TV to zobaczylam sobie naruto ...

#585 Ge3z

Ge3z

~fan

• User
  • PipPip
  • 114 postów

Napisano 19 październik 2007 - 20:52

O Naruto słyszałem już od paru lat, ale nie miałem zamiaru go oglądać. Dla mnie istniało tylko DB jako najlepsze anime. Kiedyś nawet dostałem pare odcinków Naruciaka, ale nie wiedziałem o co w ogóle w tym chodzi (odcinki, kiedy Haku walczył z Sasem i Kyuubi Kidem). Po raz kolejny sięgnąłem po ten tytuł w kwietniu bieżącego roku :) Rozpocząłem od pierwszych odcinków wersji japońskiej, czasami przeplatanymi angielskim dubbingiem. Z przymusu, gdyż moim jedynym źródłem było youtube. Pod koniec wakacji nie wytrzymałem z tempem Shippudena i wziąłem w swoje łapki chaptery mangi. :) Nie żałuję ani jednej sekundy spędzonej przy Naruto!

#586 Asaki15

Asaki15
  • Goście

Napisano 19 październik 2007 - 22:29

JA dokładnie Naruto poznałam 2 lata temu w wakacje... nudziałam sie o ogladałam przerózne anime np. FMA i inne ale wszystkie miały przewaznie tylko 24 do 60 odcinkow wiec niedługo po skonczeniu wszystkich odcinków zapominałam o anime... naruto juz widziałam w filmikacho anime ale jakos nie chciałam ogladac bo przeraziła mnie ilosc odcinkow. Ale wkoncu patrzac jak ludzie sie zachwycają tym anime tez zaczełam ogladac... i przez wakacje całą sewie obejrzałam, i zdazało sie nawet czesto ze cały dzien od 10 do 23 siedziałam przed kompem i ogladałam niekiedy nawet 50-60 odcinkow w ciagu dnia :P Bardzo sie ciesze ze poznałam naruto to wspaniałe anime i manga. Mangi przeczytałam 6 tomów o róznych numerach. A w tym roku czytam shippuudena i jest swietnie:)Naruto jest dobre w tym ze sie nie kończy i stale jest akcja przez co nie da sie zapomniec o nim :D Teraz to juz wogóle mam narutomnie xD NARUTO JEST NAJLEPRZE :D

[ Dodano: 19-10-07, 22:46 ]

oczywiście oczy podkrążone każdego dnia, bo mądra ania (czyt.ja) siedziała do 5:00 rano na youtubie i oglądała naruto...heh, boje sie jakie rachunki wtedy poprzychodziły :D

Tak dokładnie jak u mnie:) jak tylko poznałam naruto tood monitora nie mogłam odejsc.... czasami juz u mnie wszyscy spali a ja dalej ogladałam choc oczy mi sie zamykały bo ciagle byłam ciekawa co bedzie pozniej :D Rodzice musiel mnie siła sciagac z kompa xD(serio)

#587 FrajdejJr.

FrajdejJr.
  • Goście

Napisano 20 październik 2007 - 10:08

Mnie do oglądania Naruto zachęcił brat Który próbował wmawiać mi że jest to lepsze anime od Dragon Ball'a ,oczywiście w to nie wierzyłem ,aż do momentu gdy oglądnołem
kilka pierwszych odcinków. teraz muszę stwierzić iż warto było poświęcić trochę czasu (OK 90 Godzin) na oglądnięcie Tego Anime. Polecam!!!

#588 patryk27

patryk27
  • Goście

Napisano 21 październik 2007 - 10:29

Zaczeło się od Dragon Balla , później zacząłem oglądać na Jetix kuzyn pożyczył mi nie cenzurowane odcinki i mnie wciogneło jestem już gdzieś przy 140 odcinku XD

#589 Jurys

Jurys
  • Goście

Napisano 21 październik 2007 - 15:53

Może będę się powtarzał ale kolega mnie zachęcił. Pierwsze spotkanie z światem Naruto miałem oglądając Naruto wind na youtubie. Jestem przy odcinku 50

#590 BongMan

BongMan
  • Goście

Napisano 22 październik 2007 - 20:19

Dla mnie całe anime to kupa gówna, tandetne rysuneczki debilnych skośnooków bez talentu itd. Ale moja dziewczyna oglądała Naruto już od dawna, namawiała mnie żebym zaczął oglądać. Obejrzałem sobie parodię na YouTube. Okazało się że zarówno postacie jak i otoczenie są ładnie narysowane. W przeciwieństwie do innych anime, w Naruto postacie nie mają oczu zajmujących 90% twarzy i braku ust i nosa (to mnie w anime najbardziej wkurza, oczy na 90% twarzy). Fabuła też mi się spodobała. Krótko mówiąc - wciągnęło mnie.

#591 agamemnon

agamemnon
  • Goście

Napisano 23 październik 2007 - 12:45

Znudzony łaziłem po empiku i zajrzałem do któregoś tomu. I przejrzałem połowę na jedno posiedzenie. Wcześniej kumpel opowiadał mi o paru odcinkach (na jakimś super "ciekawym wykładzie z biochemii) i zacząłem oglądać (tak skutecznie że zawaliłem egzamin z biochemii bo zamiast się uczyć to ściagałem kolejne odcinki i oglądałem na bieżąco). Całe Naruto w czasie dwóch tygodni które miałem na tą biochemie przeznaczone...

#592 Barteq510

Barteq510
  • Goście

Napisano 25 październik 2007 - 15:10

Mój pierwszy kontak hmmm... Więc tak byłem fanem DB (jestem) i szukałem czegoś na google ale pewnie o DB. I wchodzę na jakieś forum widzę temat naruto, więc z ciekawości weszłem do tematu widzę fajne obrazy linki... I tak sie to zaczeło a teraz musze dzielić czas między DB a Naruto :)

#593 Wiki-chan

Wiki-chan
  • Goście

Napisano 27 październik 2007 - 19:06

Ojeju...To chyba pół roku już :] Cóż,to mało skomplikowane...Mam kolegów(bliźniacy ;P),którzy mają siostrę-ma chyba 8 lat.Wcześniej razem z nimi oglądaliśmy DB,i na anime trochę się znaliśmy ;].Wszedł kiedyś do pokoju tej siostry i zobaczył kawałek odcinka Naruto na Shitix'ie.I tak się zaczęło.Myślę,że Kishimoto jednak ma dobrą kreskę i oglądanie Shippuudena jest przyjemnością,animacja mnie doprowadza do zachwytu ;)

#594 Biały Kieł

Biały Kieł
  • Goście

Napisano 28 październik 2007 - 16:36

Moje pierwsze spotkanie z Naruto w wakacje było oczywiście w Jetix i gdy zobaczyłem boską Sakurkę i Hinatkę to we mnie wybuch wielki wulkan i tak zaraziłem sie Naruciakem

Uwielbiam Naruto

NARUTO IS THE BEST

#595 Pest

Pest

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisano 30 październik 2007 - 20:05

Ja pierwsze odcinki widziałam uchuuu... w ubiegłym roku nagrane z Jetixa, i mimo tej pięęęęknej, poooolskiej wersji złapałam bakcyla. Zostało mi do dziś :)) Nawet lepiej: Teraz mam totalnego fioła. :) I mimo że Naruto nie jest może super ambitne (a takie też istnieją, naprawdę :)) to zwyczajnie nie mogę oderwać oczu. (jak dostałam na raz ok 150 odcinków i oglądałam prawie non stop, to po 3 dniach miałam wory pod oczami jak itachi ;p aż się mnie moja mama przestraszyła :D)