Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Co was zachęciło do czytania i oglądania Naruto?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
902 odpowiedzi w tym temacie

#596 DaruTimizo

DaruTimizo
  • Goście

Napisano 30 październik 2007 - 21:04

Szczeże powiem że z Naruto sie nawed rok nieznam, ale wiem onim tak duzo ze nieweim kurde z calej szkoly najlepszy i wogole. Obejrzalem wszystkie odcinki nieogladalem tylko 4 Kinówki i nieczytalem Mangi (Tylko pare tomów;p)
Mniejsza z tym opowiem jak i co zachcecilo mnie do ogladania:P
Wiec ogladalem se cos na Jetixie skaczylo sie i tu reklama o Naruto, za pare godzin wlaczam Jetix a tu leci Naruto mówie "Coo to za dzine Anime troche chore" pierwszy odcinek a raczej scene to widzialem jak Byl koniec odcinka a Naruto byl przywiazany do Belki, pomyslem "Dziwne Anime" ale potem zaczolem ogladac wszystko na Jetixie poszlo i mówie "Niemoze byc tak malo odc ... (W tedy juz sie wciaglem) potem szukalem na necie i tak wyszlo ze wszystkie odgldalem :) ogladam Naruto Shippuuden i jedzie sie dalej:) Naruto polecam kazdemu hehh:)

Jak co to sora za bledy^^^ palca se wczoraj obarzylem mocno...

#597 Azumi

Azumi
  • Goście

Napisano 20 listopad 2007 - 20:22

Bylismy kiedyś u znajomego z moją przyjaciółką i jego siora właśnie Naruto na necie oglądała więc zamiast gadać ze sobą wpatrzylismy sie w ekran a po powrocie do domu wyszukałam na googlach i tak się zaczęła mania oglądania Narka

#598 Hissune

Hissune
  • Goście

Napisano 20 listopad 2007 - 20:31

Koleżanka ze dwa lata temu chciała kupić sobie któryś tam z kolei tom Inuyashy, a że go nie było, to zakupiła trzeci tom Naruto, który akurat stał na półeczce w sklepie. Pożyczyła mi, chciałam wiedzieć co będzie dalej, zaczęłam szukać na ten temat w Internecie, znalazłam odcinki anime na youtube, obejrzałam wszystkie, dotarłam do fillerów, znudziłam się, dowiedziałam się, że można czytać dalszy ciąg mangi w Internecie, przeczytałam całą, no a teraz co tydzień wyczekuję nowego rozdziału. I to moja historia zapoznawania się z Naruto w dużym skróciem :) A w międzyczasie koleżanka skompletowała wszystkie tomiki, jakie wyszły po polsku.

#599 Spidi

Spidi
  • Goście

Napisano 22 listopad 2007 - 14:55

kolega mi o tym nawiną. Potem zabaczyłem Sabaku no Gaare i wtedy sie zaczeło.

#600 krzymaj

krzymaj
  • Goście

Napisano 22 listopad 2007 - 14:58

Ja najpierw obejrzałem anime a potem zaczałem czytać mangę tak dla porównania ...:)
a urzekł mnie klimat i sposób narracji...

#601 Sharingan***

Sharingan***
  • Goście

Napisano 22 listopad 2007 - 21:00

Ja... hehe... No byłem raz opikować sie bachorami które oglądały Naruto ja tak sobie usiadłem i bardzo mi sie spodobało! Akurat leciał 1 odc. na jetixie to zaczołem oglądać na bierząco. Niestety nie chciało mi się czekać na nowe odc. to sobie kupiłem wszystkie 220 odc. no i tak zaczeła sie moja przygoda z Naruto!!!

#602 Kwiat Wiśni

Kwiat Wiśni
  • Goście

Napisano 22 listopad 2007 - 22:35

U mnie zaczęło się całkiem niedawno... Któregoś wieczoru nie mając nic do robotu usiadłam przed telewizorem i włączyłam Jetix, na którym akurat leciał Naruto. Anime mnię zaciekawiło, więc postanowiłąm obejrzeć nazajutrz kolejny odcinek. Już po tygodniu byłam, że tak to określę "maniaczką" naruto, a po pewym czasie zaraziłam moją nową pasją najlepszą przyjaciółkę :) Teraz mamy więcej tematów do rozmów, bo co dzień dokładnie analizujemy odcinek z poprzedniego dnia :)

#603 miowe.

miowe.
  • Goście

Napisano 23 listopad 2007 - 12:31

Przez moją koleżankę z klasy. Ona od dawna fascynuje się kulturą japońską. I jakiś czas temu rysowała na jakieś lekcji Akatsuki (ale ona ślicznie rysuje *__*) No więc ja pytam kto to i skąd ^^ I tak jakoś mnie to zaciekawiło i mam. xD

#604 KaMilaSxPPPxD

KaMilaSxPPPxD
  • Goście

Napisano 23 listopad 2007 - 16:25

A mnie zachecil kolega :) tzn dobry przyjaciel, ja zawsze tylko za Sailor Moon przepadalam, ale sobie mysle, a se 1 odc ogladne a co! xD i tak sie zaczelo :) dopiero jestem przy 104... Ale rozwala mnie ten polski dubbing... ;/

#605 Agusiaczek510

Agusiaczek510
  • Goście

Napisano 24 listopad 2007 - 11:53

Ja byłam u moich młodszych kuzynek a ona na okrągło oglądały tylko Jetix i któregoś wieczoru już nie miałam siły walczyć z nimi o pilota więc z nudów usiadłam i obejrzałam najpierw Shaman King a potem Naruto.I tak się zaczęło...po powrocie do domku zaczęłam oglądać na necie i jakoś tak wyszło ;)

#606 mat118

mat118

~random

• User
  • Pip
  • 66 postów

Napisano 24 listopad 2007 - 17:27

Byłem jestem i bede fanem DBZ i kiedy obejrzałem wszytsko co sie da w DBZ na Youtube zobaczylem cos o Naruto i tak sobie obejrzałem pare odcinkow no i do tej pory ogladam:)

#607 rastamanka

rastamanka
  • Goście

Napisano 24 listopad 2007 - 20:02

No wiec wlaczylam kompa i weszlam na swojego deviantarta. Napisala do mnie notke jakas dziewczyna, fanka Naruto, spodobal mi sie jej avatar i sie zaczelo xD Normalnie sie wkrecilam xD

#608 loLz

loLz

~random

• User
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 26 listopad 2007 - 16:40

D oglądania Naruto- chęć poznania nowego anime
Mange zacząłem czytać wtedy. kiedy już nie moglem wysiedzieć z ciekawości co będzie w nastepnym odc. NS (anime) ;p chciałem być trochę do przodu i tak sie zaczęło. ;p

#609 Ayu

Ayu
  • Goście

Napisano 26 listopad 2007 - 20:38

Kiedys przeczytałam artykuł bodajże w "Kawaii". A poóźniej zaczęłam kupować magnę od JPFu ^^ I tak sie jakoś to potoczyło, choć już nie jestem teraz jakąś megafanką xD

#610 Nervan

Nervan
  • Goście

Napisano 26 listopad 2007 - 23:04

Do oglądania Naruto w sumie zajawił mnie kuzyn, u którego kiedyś byłem a on oglądał właśnie Naruto :P ,do czytania jakoś sam siebie zmusiłem, poprostu chęć poznania dalszych losów bohaterów mnie zaciekawiła.

#611 niklos

niklos
  • Goście

Napisano 27 listopad 2007 - 15:29

A mnie wciągnęło tak na przerwie w szkole kolega wymachiwał palcami pytam się go co on to robi a on mi powiedział że wykonuje techniki z naruto (udaje Gare) mnie to nie zaciekawiło. A po lekcjach kiedy się nudziłem wpisałem na kompie w wyszukiwarce naruto noj mi znalazło stronę www.narutochaos.com noj sćiagnąłem sobie pierwszy odcinek noj już oglądłem wszystkie 220 a shippuudena 11 i 3 kinówki i 4 ovasy :)

#612 Omitsu

Omitsu

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 475 postów

Napisano 27 listopad 2007 - 15:57

Raz na youtube ogladalam teledyski LP i byl tam jakis z anime w tytule bylo napisane: "Naruto...." i tak z ciekawosci wpisalam w google "Naruto" zaczelam troche o tym czytac i jakos tak mi sie spodobalo to zaczelam sciagac odcinki.
Co do mangi to od niedawna dopiero czytam,poniewaz nie lubie czekac a chec poznania dalszych losow byla tak wielka to zaczelam czytac mange. I powiem ze manga jest super..!!:)

#613 Itaś

Itaś
  • Goście

Napisano 28 listopad 2007 - 17:10

Ja zacząłem obcować z tą mangą od wakacji ale uszłyszałem o niej przed wakacjami mój kolega sie nią jarał wieć w czasie wakacji poprosiłem jego żeby mi nagrał na płyte(internet mam od jakiś 4 tygodni)no i... kompletny szał a mange czytam od 2 tygodni bo mi sie czekać nie chciało

#614 Eloninka

Eloninka
  • Goście

Napisano 29 listopad 2007 - 18:56

Najpierw przez przypadek zobaczyłam niemiecką wersję anime na RTL II, było to akurat gdy trawiła mnie nuda i przełączałam każdy kanał po kolei od 1 do iluś tam... A że chłonę wszystko co jest utrzymane w japońskich klimatach, z ciekawości zatrzymałam się i obejrzałam odcinek. Potem poszukałam informacji w necie na temat tego anime, a jeszcze później okazało się że moja koleżanka z klasy już od dawna w tym siedzi i mi mangę dała poczytać

#615 busiu

busiu
  • Goście

Napisano 29 listopad 2007 - 21:45

Ojejej... to był 4 tom. Oczywiście, hasło pt: 'Następca Dragon Ball'a' strasznie podziałało na moją wyobraźnię. ;) Nie miałam szansy dostać pierwszego tomu, później 'Naruto' jakoś mi wypadło z głowy... i wróciło w postaci 4 tomu, kupionego przez przypadek (a propos, razem z Sumiru, która jeszcze nie kumała co to i po co to xDDD ).

A później (pamiętam to do dziś, jak zostałam nabita) zapłaciłam 50 zł za 75 epów Naruto u mojego znajomego. Nie miałam wtedy Internetu, w życiu nie widziałam jakiegokolwiek anime na płycie, więc traktowałam to jako niezwykłą okazję. Niewyobrażalne dla mnie było to, że anime można sobie ściągnąć z neta, ot tak. :P W każdym bądź razie- 50 zł poszło na 50 płyt. Jak łatwo obliczyć, na 75 epów starczyłoby 25, ale kolega (tfu!) brał od każdej płyty drugą, jako zapłatę.
Ale oglądanie pierwszych odcinków Naruto... bezcenne. xP

O, czysta naiwności. TwT

Oto moje pierwsze zetknięcie z Naruto. :3

#616 Klang Harcun

Klang Harcun
  • Goście

Napisano 29 listopad 2007 - 22:04

Mnie do oglądani anime Naruto, mangi nie czytam, niestety, zachęcił ciekawy, rezolutny i nadpobudliwy główny bohater, który przypominał Mi, mnie jeszcze w czasach kiedy byłem dzieckiem, oraz niecodzienny klimat, no i spora liczba równie interesujących postaci pobocznych. Ogólnie jeśli chodzi o mangę i anime to jestem kompletnym laikiem, a od czego trzeba zacząć, a Naruto jest do tego w sam raz.

#617 DeidaraTI01

DeidaraTI01
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2007 - 18:05

No cóż... Zaczęłam się interesować Naruto, gdy napotkałam we francuskiej telewizji, bodajże "Game One", jeden z odcinków (bodaj emitowali II część egzaminu na chuunina), no i mnie wciągnęło xD. Później zaczęło się oglądanie na niemieckich stacjach (neta się nie miało, a nikt poza mną się nie interesował m&a), a potem cud (porażka? XD) - Naruto na polskiej publicznej (w miarę) stacji. pPotem to już kumpel zaczął ściągać i tak teraz jestem na bieżąco z Shippuudenem XD.

#618 maciokoki

maciokoki
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2007 - 18:38

mnie wciągnęła sama historia o dziecku które walczy o siebie i swoich przyjaciół a i sam fakt że to anime o ninja jest interesujący :]

#619 Mehari

Mehari
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2007 - 20:05

Pewnego wieczoru (xP) , o tak znikąd, obejrzałam kawałek Naruto na Jetixie. Było to dosyć dawno, może z ponad pół roku temu. I szczerze mówiąc pomyślałam ,,O Boże, co za dziecinada" Jednak z dwa miesiące temu, a nawet niecałe, znowu zaczęłam z nudów oglądać Jetix, i ponownie trafiłam na Naruto. Trochę mnie wciągnęło, więc w miarę możliwości zaczęłam oglądać to coraz częściej co z kolei zrodziło się w nałóg, no i już tak zostało xD Tak oto wyglądały moje ,,fascynujące" początki z Naruto x]

#620 Omitsu

Omitsu

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 475 postów

Napisano 10 grudzień 2007 - 20:12

ednak z dwa miesiące temu, a nawet niecałe, znowu zaczęłam z nudów oglądać Jetix, i ponownie trafiłam na Naruto.

Radze ogladac "Naruto" w necie np. na http://naruto.wbijam.pl/ ale nie na jetixie!!

#621 Mehari

Mehari
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2007 - 20:14

Radze ogladac "Naruto" w necie np. na http://naruto.wbijam.pl/ ale nie na jetixie!!

Przecież głupia nie jestem xD ! Już dawno się przerzuciłam na na ,,naruto wbijam" ;P

#622 gusii

gusii

~fan

• User
  • PipPip
  • 287 postów

Napisano 11 grudzień 2007 - 13:00

Moja historia z Naruto zaczela sie calkiem niedawno.
Pierwszy swoj odcinek obejrzalam zupelnie przez przypadek :) Musialam opiekowac sie mlodsza siotra (T__T), wiec zeby jakos ja zajac wlaczylam jej Jetixa. Wielce szczesliwa, ze uwolnilam sie od malego potworka, chcialam wrocic do kompa i nagle zobaczylam Lee xD Patrze i mysle: jakie smieszne brwi ^^ Zaciekawiona, zabawnym wygladem postaci usiadlam z sister pzed tv. Lecial akurat odcinek Lee vs. Gaara, ktory do dzis uwazam za jeden z ciekawszych.
Nastepnego dnia, znalazlam w necie stronke na ktorej sa wszystkie odcinki z polskimi napisami, wiec zaczelam ogladac serie od samego poczatku(do Jetixa juz nie wrocilam ;p). Szybko uporalam sie ze wszystkimi epami(maniaczka sie ze mnie zrobila), wiec teraz jestem na biezaca z anime, gorzej z manga, ktora czytam od konca xD

#623 kakashi69

kakashi69
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2007 - 13:52

Moja przygoda z Naruto zaczeła sie tak troche przed wakacjami :)
U mnie w domu jetix leci praktycznie 24h (wiadomo młodsza siorka, oprócz tego disney channel i od czasu do czasu cartoon network). Kiedyś na jetixie ogladałem króla szamanów, nawet spoko to było ale jakieś takie krótkie.
Któregoś dnia wróciłem do domciu, patrze na tv i słysze jakiegoś pojeba "CIENISTE KLON JUTSU!!!!!!!" loool co to jest. Obejrzałem troche ale jakos mnie nie wciagneło.
Potem pojechałem na urodzinki do kuzynki czy coś i tam spotkałem jakiegoś kolesia z którym sobie gadałem o anime. Ja byłem wtedy na etapie ogladania po raz 7 wszystkich odcinków Dragon Balla, a ten ziomek był fanem Naruto. Pokazał mi kilka odcinków z japońskiej wersji i strasznie sie napaliłem na oiroke no justu :)
Od razu potem zaczałem nałogowo ogladać naruto.. W wakacje ogladałem tak po 10 odcinków dziennie, czasami potrafiłem obejrzeć cały sezonik w 1 dzień bo wogóle nie spałem no i do końca wakacji obejrzałem wszystkie.
Mange zaczałem czytać z nudów bo nie miałem co robić jak czekałem na nastepny epek. Naruto jest 100x lepszy od DB... :)

#624 Kira

Kira
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2007 - 14:24

Ja poraz pierwszy raz spotkałem się z Naruto u znajomego spodobało mi się na maksa i potem zaczął lecieć na Jetixie więc ogladałem kumpel mówił mi,że dużo trace oglądając na Jetixie troche nie wierzyłem ,ale obejrzałem po japońsku i odraz zmieniłem zdanie.

#625 Pacho

Pacho
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2007 - 18:30

Ja na Naruto tak jak wiekszosc wpadlem na Jetix, na pocztku mnie to nie zachecilo bo byl jakis nudny odcinek. Ale kolega podal mi stronke naruto.wbijam opowiedzial mi o tym i mnie to zainteresowalo :)

#626 Kaori

Kaori
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2007 - 18:34

Moja kuzynka maniaczka mnie do tego zmusiła xD" Jak pamiętam, jak się tym kiedyś zachwycała, a ja tam patrzyłam na nią jak na nienormalną...lubiłam m&a, ale Naruto jakoś mnie nie interesował, aż pewnego dnia zadecydowałam, że trzeba sprawdzić czym tutaj oni się tak zachwycają i już tak mi zostało ;)

Ja na Naruto tak jak wiekszosc wpadlem na Jetix

Dobrze, że ze mną tak nie było, bo by mnie od razu zniechęciło...

#627 hornas

hornas
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2007 - 19:18

Na początku momentami oglądałem na Jetixie (tzn. jak trafiłem to oglądałem, bo nie miałem na to czasu). Potem postanowiłem, że sobie obejrzę pierwszy po japońsku no to włączam ten pierwszy odc i dopiero 10 odc później się "wybudziłem" z transu i tak mi zostało. :P A mangę to zacząłem czytać jak dogoniłem całe anime (był wtedy bodajże 34 odc).

#628 ** miyumi **

** miyumi **
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2007 - 20:30

U mnie było tak - moja przyjaciółka umie perfekt niemiecki i oglądała po niemiecku ( nadal ogląda ) , zaczęła mi opowiadać . Szczerze mówiąc to co opowiadała brzmiało dla mnie interesująco , ale prawdziwą fanką stałam się dopiero po obejrzeniu polskiej wersji . Zaczęłam szukać dalszych odcinków i szukać stron o Naruto . Trafiłam tutaj ^^ Dziś jestem po obetrzeniu całego Shippuudena i dopiero przy 60 odcinku zwykłych , ale dzięki mojej przyjaciółce i internetowi wiem co jest tak do mniej więcej 150 odcinka ^^

#629 Ayumi__XD

Ayumi__XD
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2007 - 21:09

^^, szczeże gdyby nie moja psyła Kumiko to nawet by mnie tu nie było.XD ..sama nie moge w to uwierzyć i głupio mi się przyznać ale kiedyś uważałam że manga i anime jest denne.XP *burak.XD* ..teraz nie moge się oderwać nawet na chwilę od mangi .xD

#630 Pest

Pest

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisano 17 grudzień 2007 - 21:20

^^, szczeże gdyby nie moja psyła Kumiko to nawet by mnie tu nie było.XD ..sama nie moge w to uwierzyć i głupio mi się przyznać ale kiedyś uważałam że manga i anime jest denne.XP *burak.XD* ..teraz nie moge się oderwać nawet na chwilę od mangi .xD

*spada z krzesła* denne... wiesz co? Ja w sumie też myślałam że "a, obejrzę z 2 odcinki i mi się znudzi..." ale się wciągnęłam... Cóż... i może nie jestem super zapoznana z mangą (czytałam nie całą, aczkolwiek staram się nadrabiać zaległości kiedy tylko mogę...), którą tak wogóle poznałam jako drugą- ale i tak poznałam Naruto dzięki Jetixowi ^^. (ale czy można powiedzieć że Jetixowa wersja zachęca? ... no cóż, nie miałam wtedy jeszcze z czym porównać...) A właściwie dzięki DeidarzeTI01, która udostępniła mi nagrania, kaaawaałek czasu temu ^^

[ Dodano: 17-12-07, 20:22 ]

(neta się nie miało, a nikt poza mną się nie interesował m&a),

lol ;p
Taaa, ale kto zafascynował m&a Ciebie, to już nie wspomniałaś... XD