Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Co was zachęciło do czytania i oglądania Naruto?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
902 odpowiedzi w tym temacie

#36 fajkun

fajkun
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2004 - 13:09

U mnie to było tak pojechałem do kumpla noi mi mówi że ma anime nowe no to włonczył 1ep 2 3 4 i tak mi sie spodobało że u niego zobaczyłem 17ep przyjechałem do domu i zaczełem zasysac

#37 Gaara-16

Gaara-16
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2004 - 19:08

Normalka ,zobaczyłem okładke i tak mi się spodobało że kupiłem...

#38 SilentSnake

SilentSnake
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2004 - 00:35

no to ja mam krotko :

kumpel z sieci mi napisal "ok, sciagne se od ciebie berserka bo podobno fajne, a potem ty sobie sciagnij naruto bo jest zaje*****" a ja mu na to "ok" :P

#39 @Aburame [email protected]

@Aburame [email protected]
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2004 - 22:01

mój pierwszy kontakt???? KAWAII tam przeczytałem ze to moze być następca DB i spróbowałem ...... to jak narkotyk nigdy nie mozesz doczekać się następnego odcinka

#40 Rikimaru

Rikimaru
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2004 - 09:44

Heh, a ja z koleji szukałem od dłuższego czasu anime które w moim odczuciu przebiłoby moje ulubione Ninja Scroll i pewnego dnia kolega powiedział coś na temat jakiegoś tam Naruto... postanowiłem sprawdzić i.........wpadłem po uszy :) Zakochałem się całkowicie w tej japońskiej produkcji.

#41 Mike

Mike
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2004 - 16:33

Hmmm wlasciwie to napierw przeczytalem recenzje mangi w Kawaii potem ktoregoś pieknego dnia na cinie [strona padla] patrze a tu skanlacja Naruto ... mysle mysle i sobie przypomnialem ze w Kawaicu to juz widzialem wiec sciagnelem chyba 4 pierwsze rozdzialy potem dostlem stale i pomyslalem sobie ze moze jest cos takiego jak ruchoma wersja ow mangi no i znalazlem! Zaczelem sciagac od 12 ep. [Naruto poraz pierwszy spotyka Haku] potem 11 siagnalem 9 a dopiero po tym 1 itd.
A teraz jestem zadowolony ze kupilem tamtego Kawaica :P

#42 Koniox

Koniox
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2004 - 17:27

mój pierwszy kontakt z Naruto hmm głosowałem na mojoł strone na xpcda i tan był w pierwszej 10 pon no to wszełem na niego i tam się dowiedziałem naruto ble ble ble potem z kaazy siągnełem sobie all odcinki i teraz jak inni czekam z zapałem na 81 ezpizoD :P

#43 Avis

Avis
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2004 - 19:17

No więc tak- nie nawidziłem naruto bo zabrało popularność db. By podyskutować z Boa przeczytałem 1 tom [chyba większą część bo nie czytałem w odcinkach a w całości jeden wątek]. Potem obejrzałem 1 odc anime i nie wiele zrozumiałem. Ciągle myślałem że Naruto jest głupie. Przeczytałem 4, 5 tom mangi i tydzień temu sobota-niedziela-poniedziałek siedziałem po nocach czytając tomy 6-24 :) [noi obejrzałem jeden odcinek anime]

#44 Rock Lee

Rock Lee
  • Goście

Napisano 04 maj 2004 - 15:49

Kolega powiedzial mi ze jest super. Wiec sprawdzilem i........

......MANIA!!!! zaczalem sciagac wszystkie mozliwe odcinki (okolo 15). To byly czasy ale teraz nie moge niec programu do sciagania :(

#45 Swistak

Swistak
  • Goście

Napisano 19 maj 2004 - 21:27

Umnie sie zaczeło od DB.
Szukałem DB w necie i trafiłem na jedna stronke ale niemogłem zassać i se na gg do admina zagadałem... Po jakims czasie w jego opisie było cos o Naruto wiec sie go zapytuje oco biega no to on mi podaje adres narutomani. W tedy jakos mnie to niezainteresowało. Ale jakis miesiac temu ma w opisie że tworzy se jakas fansubowska ekipe czy coś. Odpalam neta i zasysam Mange bo to łatwiej zassać i tak trafiłem na senpuu.net i zassałem wszystkie dostepne odcinki. A poniewaz PDF czyta sie wygodniej więc mange mam w pdf. Po ataku na stronke trafiłem na forum.

Post moze troche off-topic ale tak mi wyszło sorki :P

#46 Deny

Deny
  • Goście

Napisano 20 maj 2004 - 07:48

Mi podobnie zaczeło się od DB... Mój redakcyjny kolega boa założy podservis do naszej stronki DB o Naruto... Oglądałem go, czytałem ale przez samą stronkę w życiu bym nie pojął tego M&A. Po kilku tygodniach nie miałem coo robić i ściągnąłem pierwsze odcinki z Naruto-Kun.com spodobało mi się i jest jak jest :)

#47 Ortan

Ortan
  • Goście

Napisano 20 maj 2004 - 09:00

U mnie zaczęło się od artykułu w "Kawaii". Potem przeczytałam w lipcu pierwszy tom mangi i wpadłam w "Naruto" na dobre ^^

#48 seikatsu

seikatsu
  • Goście

Napisano 20 maj 2004 - 16:21

mnie wciągną brat poprzez oglądanie DB. później zaczełam kupować kawaii i ściagać różne anime. i pewnego razu przeczyatłam artykuł w kawaii właśnie o naruto i bardzo mi sie spodobał no to zaczełam go ściągać. mój brat też się zaraził "narutomanią" i teraz sam go ściąga.

#49 kaneda6

kaneda6
  • Goście

Napisano 20 maj 2004 - 16:36

Moja historia jest podobna do kurenai brat chcial anime podobna do DB i tak znalazlem ta stronke i narutomanie to byl poczatek. I juz 6 dzien nadtym siedze. Manga tez niczego sobie tylko ten angielski:(

#50 seikatsu

seikatsu
  • Goście

Napisano 20 maj 2004 - 16:44

ja właśnie przez ogladanie anime umiem angielski jeszcze lepiej. w M&A siedze już dobrych pare lat...

#51 Bartas22

Bartas22
  • Goście

Napisano 21 maj 2004 - 09:19

ja dowiedziałem sie na Forum o naruto ale nie tym tylko realm.pl i sciagnełem sobie 52 odcinki bo tyle było
nastepnie nieogladałem bo jakoś niemiałem natchnienia.
i po jakimś 1-2 zaczełem ogladać i niestety niemogłem oderwać sie od monitora :)
teraz sobie myśle kurde poczekam ze 2 tygodnie to będe miał 2 odcinki i co
niedałem rady :( co tydzien kaaza i ogladanie :)

#52 Davciox

Davciox
  • Goście

Napisano 21 maj 2004 - 11:13

Ja najpierw zacząłem czytać Naruto, bo moja siostra kupiła tomy.

Spodobało mi się bardzo i zacząłem oglądać na komputere odcinki, a teraz jestem TU na forum senpuu ^^.

Coraz bardziej lubię Naruto :)

#53 Sasuke_2

Sasuke_2
  • Goście

Napisano 22 maj 2004 - 13:13

a ja zaczołem oglądać naruto kiedy byłem u kolegi a teraz sam sobie na kompa ściągam

#54 Nayru

Nayru
  • Goście

Napisano 23 maj 2004 - 18:11

Mi pewnego dnia ojciec przywiózł z Niemiec mangowe czasopismo "Banzai", w którym było także Naruto. No i tak sie zaczęło ^^

#55 Zabuza Killer

Zabuza Killer
  • Goście

Napisano 23 maj 2004 - 18:30

Ja swojom przygode z M&A (choc nieswiadomie) zaczolem w wieku 3 lat kiedy ogladalem tygrysiom maske czy daimosa, pozniej zobaczylem kawaii i sie poprostu zaangarzowalem calym sercem ^__^

#56 TenTen

TenTen
  • Goście

Napisano 23 maj 2004 - 20:42

Moja kochana kuzynka(czy aby na pewno kochana??) wmawiała mi jaka ta manga jest wspaniała.Żyć mi nie dała.Więc w końcu pożyczyłam sobie od niej 1 tom , przejrzałam i pokochałam tą mangę.

#57 Bernstein

Bernstein
  • Goście

Napisano 24 maj 2004 - 16:56

Hmm...Do Naruto długo się nie dotykałam z zasady, bo myślałam, że to "kolejny Dragon Ball" (a ja - prosze mnie nie zabijać) DB nie trawię. Raz jednak, kiedy ściągałam teledyski Gackta, trafił mi się fanowski klip do "Dooms Day" ze scenami z Haku i Zabuzą. Tak się napaliłam, że od razu skombinowałam tomiki, a po przeczytaniu 3 pierwszych, wiedziałam już, że to jest to. Nie wiem, co takiego jest w Naruto, że stał się praktycznie jedyną serią shonen, którą lubię. Może to obecność dużej ilości realistycznych związków uczuciowych i emocjonalnych między postaciami? :)

#58 Darco

Darco
  • Goście

Napisano 24 maj 2004 - 17:57

Pierwszy raz zobaczyłem to na tyle okładki tomiku db. Stwierdziłem, że to kicz. Jakiś czas później z kumpel zacząłem masowo kupować mangę. No i raz kumpel miał nadmiar kasy i kupił drugi (bo pierwszego nie było) tomik. Spodobało się. Po jakimś czasie stwierdziłem, że też będę zbierał, bo:
-podobało mi się
-staraliśmy się zierać coraz więcej serii
Niedługo potem nabrałem manii ściągania różnych anime z internetu (nie przerywając manii kupowania mang). No i wpisywałem kolejno tytuły mang w wyszukiwarjach, pytałem się na forach i tak trafiłem na KonohaSenpuu. Potem wszedłem na forum a potem wszystko od razu. Adresy i ściąganie. Z góry zaznaczam, że uważam Naruto za super, ale nie za najlepsze anime\mangę. Niestety jak zacząłem ściągać 2 tygodnie temu to ściągnąłem dotychczas tylko te odcinki: 1-22, 24-25, 72-74, 78-84 oraz Special Episode. Jak dla mnie to mało.

PS: Mój kumpel musiał z jakiejś mangi zrezygnować, a jak zobaczył, że ja zbieram Naruto, to przestał je niestety zbierać. Odkupiłem od niego 2 tom. Swoją drogą żałował, że musi rezygnować. A teraz to już wogóle klapa bo kumpel zbiera też Warhammera i aktualnie zmienia armię, którą gra. To całkowicie zablokowało kupowanie nowych mang. A że kumpel nie ma internetu (nie wiem czy ma modem) to z anime też nici. Niestety jest on chwilowo stracony. Trzymam kciuki, że szybko kupi najważniejszych członków nowej armii i wróci do najlepszej rzeczy - M&A!

PS2: Sorki za długość i częściowy off-topic ;p

#59 Lakios

Lakios
  • Goście

Napisano 25 maj 2004 - 20:53

Mój brat kupował Kawaii. Tam usłyszałem o Naruto. Potem kolega pożyczył mi pierwsze trzy epizody i............byłem oszołomiony! Ta animacja, dżwięk, walki! Znalazłem w tym coś czego nie było w Dragonballu! Ty czymś był świetny humor! :P

NARUTO RULES

#60 Szajba

Szajba
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2004 - 21:04

Moj pierwszy raz był [ hmmm...!?]

Przed Telewizorem, ogladam se na looziku jak zawsze a tu reklama ze o tej i o tej godzinie na "[glow=darkred]TVN siedem[/glow]" bedzie leciec nowa bajeczka o nazwie [glow=olive]Dragon Ball[/glow] ..... wiec loooknełem co to jest :D

Ogladnełem sobie dwa odcinki i wciagneło mnie to i czekam na nastepny dzien by zobaczec kolejne odcinki :P Nom pozniej jak juz byly nowe czesci nowe Przygody [glow=brown]Songo , Szatana Serduszko , Vegety[/glow] itp i itd :D to jeszcze bardziej mi sie spodobało .

Te walki to wszystko :) mmmmmmmm miodzio :P

Nom i jak pozniej zaczeły sie powtarzac odcinki to juz nie ogladałem :P bo po co ?? :/

I oderwałem sie od Bajek !! Pozniej jak doszedl mi necik "[glow=olive]Lucky[/glow]" z Forum :P przyszedł i zaczoł zapuszczac jakies bajki na poczadku go wysmiewałem :P bo taki chłop a Oglada Bajeczki a on mi powiedział ze sproboj sobie moze tez ci sie spodoba bo jego to porwało..... Wiec mowie co mi szkodzi :P ogladnełem 2 , 3, 4 ,5 ,6 itd odcinków [shadow=blue]Naruto[/shadow] :P i wciagneło mnie to zarąbiscie !!

Znof Walki , nowet techniki :P , jakas chakra :P kazdy ma co innego , kazdy sie w czym innym specjalizuje :P i zwariowałem na tym punkcie :P

Teraz laki obejzy [glow=green]Hack Signa[/glow] i sie za niego biore :P bo obecnie jestem na 83 epku Naruto :P i jakos sie nie moge do niego wziaść [ nie mam czasa :P ]

I bede poszezał swoja wiedze na temat anime i wogole wszystkiego co jest z nim związane :P

/This is The End of My Story :P

#61 Callahan

Callahan
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2004 - 17:10

Cóż....
Z A&M zacząłem w rok poźniej jak Kawaii wystartowało..
Pierwsza miłość: DB..
I w roku 2001 pomyślałem: koniec z A&M, nudne to jest...
Ale w 2002/2003 nawróciłem się na A: dzięki Cowboy Bebop..
I na wigilie 2003 poprosiłem o prezent: manga stricte shonen, czas zacząć coś znowu zbierać
I padło na: NARUTO

#62 Milicja

Milicja

Babcia

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6181 postów

Napisano 11 czerwiec 2004 - 16:03

Moja przygoda zaczeła się od Db.O Naruto usłyszałam od kolegi,który jest zagorzałym czytelnikem "Kawaii".No a potem to już zaczęłam szukać opisów,odcinków,skanów mang,a teraz odlewam w moim pokoju figurkę Naruto z gipsu :P

#63 malice(ice)

malice(ice)
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2004 - 22:53

Na ostatnich tomach Dragon Ball-a była reklama Naruto a potem albo przedtem przeczytałem artykuł w gazetce o w/w no i zaczeło sie pierwszy tom kupiłem se po drodze na plaze :P a potem do neta sie dorwałem i przygoda z anime sie zaczeła:D

#64 LuisE

LuisE
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2004 - 00:21

Ja pierwszy tom czytałam w pociągu jadąc w góry :P
Zresztą tak samo jak I tom DB kawałek czasu wcześniej :)

#65 Mizuken

Mizuken
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2004 - 15:13

ja jestem bardzo mlodym fanem anime poniewarz kiedy wszyscy fascynowali sie DB ja nie mialem program na ktorym lecial ani neta zeby sciagac :) i jakis nie palilem sie do kupowania komiksow calego DB przeczytalem niedawno bo jakies polroku temu i tak wlasnie od tamtego czasu dostalem od znajomego 1 tom naruto potem tak mnie zafascynowalo ze je sciagam poizniej zaczalem ogladac FMA :) to jest moja hostoria z anime

#66 Kufel

Kufel
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2004 - 10:08

Information:
Off'y zostaly wyczyszczone ^^".

#67 Lee Uchiha

Lee Uchiha
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2004 - 17:15

Mój pierwszy raz hmmm...a wiem.Zobaczyłem artykół w dawnym Kawaii(jeszcze zanim na psy zeszło)napisali tam że bedzie to następca DB,zbulwersowałem sie jak cholera jasna(miałem kompletnego świra na punkcie DB).Ale,znajomi pokazali mi pierwszy odcinek.Postanowiłem wypożyczyć od nich reszte(wtedy 30 odcinków)i obejżałem...4 razy z kawą w ręku.Mój stary mnie szczotką od komputera odganiał.Nie dał rady:)Uwielbiam tą sesrie mówcie co chcecie Naruto the best!!!Kto tak nie uwaza niech spada:P:D

#68 Sakura-chan

Sakura-chan
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2004 - 22:45

naruto to pierwsza bajka jaka najbardziej mi się podoba poprostu jak pierwszy raz ją zobaczyłam od razy wiedziałam że warto obejrzeć.brat puścił mi odpoczątku i nie mogłam oderwać sie od komputera :P brat mówił żebym szła spać a ja namawiałam go żeby puścił mi jeszcze jeden....ale niestety nie wyszło :)))))))

#69 czubek

czubek
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2004 - 09:52

naruto to pierwsza bajka jaka najbardziej mi się podoba poprostu jak pierwszy raz ją zobaczyłam od razy wiedziałam że warto obejrzeć.brat puścił mi odpoczątku i nie mogłam oderwać sie od komputera :P brat mówił żebym szła spać a ja namawiałam go żeby puścił mi jeszcze jeden....ale niestety nie wyszło :)))))))

boshe...i znoff ktos pishe "bajka" na anime...widac ze malo obyte dziecie w mangowym swiecie...oczywiscie nie kazdy musi wiedziec ale miloby bylo gdyby kazdy uswiadamial innym róznice miedzy manga a anime

BTW...sorka za offa:P

#70 H4WK

H4WK
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2004 - 22:53

Mój pierwszy raz był gdy chcialem z powrotem wrocic do Dragon Balla.
Na ktores ze stron bylo pelno linkow do naruto mysle sobie skoro tyle jest to musi byc dobre weszlem sciagnalem tylko pierwszy odcinek komiksu i zakcohalem sie od pierwszego wejrzenia (i kto mowi ze taka milosc nie istnieje :D)