Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Co was zachęciło do czytania i oglądania Naruto?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
902 odpowiedzi w tym temacie

#701 Katha

Katha
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2008 - 16:30

Hmmmm...u mnie to było tak:Moja koleżanka mi o tym dużo opowiadała...Więc zachęciła mnie do oglądnięcia odcinka.Ja zgodziłam się , oglądnęłam i mi się bardzo spodobało :)Teraz jestem fanką Naruto ;)

#702 Longo

Longo
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2008 - 16:50

A ja sobie wlaczylem na Jetix o patrze jakies bahory mysle ale to dupne pozniej patrze na necie calkiem inna wersja to mi sie spodobalo i od tamtego czasu sie tym interesuje...

#703 sylwia92

sylwia92
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2008 - 17:17

Moja siostra i jej chłopak powiedzieli że naruto jest fajne i tak zaczełam oglądać. A mange zaczełam czytać kiedy doszłam do odcinków na które czeka sie tydzień a byłam ciekawa co dalej bedzie

#704 HikaruShido

HikaruShido
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2008 - 23:13

ja to szczerze głupio sie przyznać ale usłyszałam o \naruto na jetixie i zaczęłam oglądać :P spodobało mi sie wiec zaczęłam szperać w internecie i oglądać anime oraz czytac mange XD

#705 stupa18

stupa18
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2008 - 23:34

moj pierwszy kontakt z ta pozycja byl na jetixie a pozniej zaczalem szperac na necie

#706 rysmen1

rysmen1

~random

• User
  • Pip
  • 60 postów

Napisano 31 styczeń 2008 - 20:22

Ja tak jak niektórzy też dostałem od kolegi płytki z Naruto i zacząłem oglądać to nie mogłem odejść od ekranu komputera.

#707 cristin

cristin
  • Goście

Napisano 01 luty 2008 - 00:35

pewnie połowa mnie wyśmieje ale moim początkiem i anime i Naruto było... Jetix XDDD potem jakoś było mi mało i zaczęłam szukać odcinków w necie a potem zabrałam sie za mange itp. itd. xDDD

#708 Minato

Minato
  • Goście

Napisano 02 luty 2008 - 13:56

obejrzalem juz dosyc sporo anime, czetalem duzo mangi, i ciagle chce jeszcze wiecej, juz daawno temu kumpelw wspomnial zejest takie cos ja knaruto ^^ wiec sie wkręciłem..

#709 tidius1

tidius1
  • Goście

Napisano 02 luty 2008 - 14:17

Ja też widziałem na Jetixie. Myślałem sobie wtedy "oooo, kolejne pokemony." Potem obejrzałem parę innych epków i uznałem, że się myliłem, zacząłem czytać mangę i totalnie mnie wciągnęło. Teraz jestem Fanatykiem tej serii (fanem bynajmniej xD)

#710 HikaruShido

HikaruShido
  • Goście

Napisano 06 luty 2008 - 10:58

Ja też widziałem na Jetixie. Myślałem sobie wtedy "oooo, kolejne pokemony." Potem obejrzałem parę innych epków i uznałem, że się myliłem, zacząłem czytać mangę i totalnie mnie wciągnęło. Teraz jestem Fanatykiem tej serii (fanem bynajmniej xD)

Identycznien jak ja :P wszytsko przez jetixa XD hmmm Naruto i pokemony?? troche dziwne skojarzenie... :P

#711 NARUTO_788

NARUTO_788
  • Goście

Napisano 15 luty 2008 - 10:16

Pokemony, a Naruto to dwa rożne anime, lecz tak samo cenzurowane w Jetix..

#712 Wraith

Wraith
  • Goście

Napisano 15 luty 2008 - 11:13

Jetix... ale pierwsze 2 odcinki...
Oglądnąłem na necie i mi sie spodobało ...
Kolega mi też trochę o tym wspominał

#713 hijack

hijack
  • Goście

Napisano 15 luty 2008 - 11:17

Dawno dawno temu, gdy smoki chodziły po trawnikach, skończył się Dragon Ball - a równocześnie na rynek wszedł Naruto, którego ogłoszono jego zastępcą. Dłużej się nie namyślając hijack sięgnął po tomik, który trafił do zwykłego kiosku ruchu i zwyczajnie zakupił z ciekawością w oczach. Okazało się, że Naruto bił DB na głowę, to też zbierał dalej :>

#714 Akane Hyuuga

Akane Hyuuga
  • Goście

Napisano 15 luty 2008 - 18:33

Mój pierwszy kontakt z Naruto... Hehe... Kiedyś "buszowałam" po YouTube i znalazłam slideshow InoxSakura(pierwszy narutowy pairing jaki poznałam). Tydzień póżniej obejżałam odcinki na Jetix.Pomyślałam "chyba gdzieś to już widziałam".Wtedy zaczęłam oglądać w Internecie orginalną wersję i zostałam fanką.

#715 denymiszczu

denymiszczu

~random

• User
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 16 luty 2008 - 17:50

Mój kumpel obejrzał trochę na jetix, potem zaczął ściągać z neta i pożyczył płytki puff i tak powstał... kolejny fan Naruto :P

#716 Adjes

Adjes
  • Goście

Napisano 21 luty 2008 - 13:29

[up] wtf?

głównym bodźcem, który powiódł mnie do Naruto, było amatorskie forum o Gothicu + AMV Hell 3. na forum jeden koleś miał sygnaturkę z fragmentem anime, w którym Gaara za pomocą piaskowego klona blokuje shurikeny i z tego co pamiętam nawijał o Naruto. w AMV Hell 3 było parę fragmentów z owego shonena, a zewsząd człowiek widział kolejnych fanów. zaintrygowany postanowiłem sprawdzić - co to u licha jest?! zacząłem od anime, wówczas nie wiedziałem, że istnieje manga. na swoje nieszczęście trafiłem na jakiś kijowy filler, ale tego samego dnia znajomy poradził mi, że anime najszybciej ogląda się na youtube. więc wszedłem, obejrzałem kilka fillerów i spodobało mi się, postanowiłem jednak zacząć oglądanie od 1 odcinka. ponad 130 obejrzałem w okresie kilku/kilkunastu dni, a wówczas zaczynał się już Shippuden. pomyślne wiatry popchnęły mnie na senpuu i zacząłem czytać mangę ;]

#717 Mietas

Mietas
  • Goście

Napisano 21 luty 2008 - 20:46

Brat. Mój brat oglądał Naruto - ja uważałem, że to taka ściema, jakieś tam głupie japońskie bajeczki. Potem obejżałem kilka pierwszych odc. i... potem znowu kilka i znowu ^^, Cieszyłem się z tego, że mogłem oglądać kiedy chcę i ile chcę, jednak wkrótce dobre czasy się skończyły i też musiałem czekać na kolejne odc. =]

Moja ciekawość wydarzeń następnych odcikówch była tak wielka, że kiedy znalazłem na lapie siostry mangę, to nie zraziłem się językiem angielskim i przeczytałem 1 chap. Potem drugi =] Potem kolejne 30 =P

Z czasem trafiłem tu, na forum i dalszą historię już znacie =P

Teraz czekam zarówno na mangę, jak i anime =/ (ale nowy chap. już jutro =D) i na razie nie 'próbowałem' Bleacha (którego bret też ogląda ) =]

#718 Executioner

Executioner
  • Goście

Napisano 21 luty 2008 - 22:04

Co mnie zachęciło do oglądania Naruto?Odpowiedź jest prosta: w szkole słyszałem że jak koledzy z szkolnej ławki ciągle gadali na temat Naruto no to się pytam co to jest?Odpowiedzieli mi że to takie fajne anime,to więc po szkole pościągałem kilka odcinków no i tak rozpocząłem oglądanie tego majster strzyku autorstwa Kishimoto który stworzył o wiele lepsze niż Dragonball autorstwa Akiry Toriyamy.

#719 Ew.

Ew.
  • Goście

Napisano 11 marzec 2008 - 01:01

Zaślepiona miłością do Hao Asakura oraz Shaman Kinga, nie chciała słuchać słów brata na temat jakichś 'nindża'.
Po czym dziwnym zbiegiem okoliczności, pooglądała pół odcinka i się zakochała..
Zaczęło się ściąganie kolejnych odcinków i maniakalne oglądanie każdego po 10 razy.
Tak właśnie było.
Do tej pory, Ew ma obsesję.. Ogląda ulubione odcinki, czyta mangę i z niecierpliwością czeka na koleje rozdziały. Szuka fanartów, czyta opowiadania..
Cóż, kobieta zmienną jest. Z początku wychodziłam z pokoju jak brat to włączał, a potem śliniłam ekran, żeby tylko włączyć kolejny odcinek..
Jetixie, dzięki Ci! Choć wystarczyły mi trzy polskie odcinki, bym skutecznie zniechęciła się do dubbingu i przeszła na Japońską stronę mocy..
Miło wspominam ;)

#720 sasza4

sasza4
  • Goście

Napisano 11 marzec 2008 - 20:49

oczywiscie jetix.... znalem wczesniej ten tytul i chcialem go blizej pzonac. potem odkrylem na sieci odcinki i jakos troszke mnie wicagnelo ale jest strasznie sporo bledow w tym anime.. az szkoda gadac czasem.. i te teksty.. rozmowy przez 10 odcinkow nie bardzo wnoszace do calej serii czegokolwiek....

#721 Hidoi

Hidoi

~random

• User
  • Pip
  • 79 postów

Napisano 11 marzec 2008 - 21:32

okazało sie potem że kumpela z klasy tez ma totalnego fioła na tym punkcie podała ma strone gdzie mogłam zobaczyć wszystkie odcinki ( fani.kreskówki.pl)

To musi być ktoś fajny... xD

U mnie zaczęło się od Shaman Kinga, a nie mogąc się już doczekać włączałam Jetixa wcześniej. Akurat leciał tam Naruto... Zdałam sobie sprawę, że już kiedyś widziałm te anime (bądź coś o nim słyszałam). Nie pamiętam dokładnie, ale zaczęłam szukać jakiś informacji o tym anime (nawet dowiedziałam się, że jest więcej niż 25 odcinków, które leciały wtedy na Jetixie xD). Jakoś trafiłam na te forum i dowiadywałam się coraz więcej (i przez długi czas prawie nic nie pisałam, bo nie mogłam się tu znaleźć, a poza tym przerażała mnie ilość postów napisanych jednego dnia xDD). Po obejrzeniu całej pierwszej serii, postanowiłam przeczytać mangę (od Shippuudena). I teraz chyba wolę czytać mangę niż oglądać anime ;P

#722 Abunee

Abunee
  • Goście

Napisano 11 marzec 2008 - 21:51

Oj stare czasy... początki gimnazjum jeszcze. Pisząc z kolegą zostałam nazwana "Ero Sensei"... długo zastanawiając się o co mogło chodzić, wydusiłam z niego, że to z Naruto. Nudząc się na komputerze, przeszukałam wszystkie pliki braci i znalazłam folder "Naruto", było to anime. Bodajże 51 odcinków... oglądnęłam... zakochałam się? Itd. Potem kupiłam mangę i szukałam dalej na internecie.

The end...

#723 Anthaloor

Anthaloor
  • Goście

Napisano 14 marzec 2008 - 14:24

Mnie zachęcono przez gg xp, gadałem z koleżanką, a ta się mnie pyta czy lubię mangę... ja na to, że nie oglądam za bardzo. Przesłała mi link i od tego momentu jestem fanem xp.

#724 Qrowsky

Qrowsky
  • Goście

Napisano 14 marzec 2008 - 14:52

gadałem z koleżanką, a ta się mnie pyta czy lubię mangę... ja na to, że nie oglądam za bardzo.

Tak przy okazyi: Mangę się czyta, anime ogląda ;]

#725 kamiks

kamiks
  • Goście

Napisano 14 marzec 2008 - 18:50

MNIE KOLEGA Z KLASY NAMUWIL NAJPIERW OGLONDALEM NA JETIX-SIE ELA MI SIE ZNUDZILO I ZACZOLEM OBLONDAC NA NECIE

#726 Nishi

Nishi

~fan

• User
  • PipPip
  • 214 postów

Napisano 14 marzec 2008 - 20:55

Ja również dowiedziałam się o Naruto z Jetixa... Na początku nawet nie wiedziałam ze jest ocenzurowane itd. dopiero kiedy byl odcinek jak Sasuke niby umiera w walce z Haku (nie wiedziałam co będzie dalej, czy Sasuke naprawdę zginał ) , weszłam na neta i zaczęłam szukać trochę informacji na ten temat.. I tak oto zaczęłam oglądać od początku Naruto i czytać mange :D

#727 Neji_123

Neji_123
  • Goście

Napisano 14 marzec 2008 - 21:32

Pojawiło się na Jetix i BUM! Jak narazie to są odcinki do 56 ale oglądam na naruto.wbijam.pl są napisy po polsku jak narazie moja najlepsza manga i anime

Pozdro.Neji_123

#728 AleXaB

AleXaB
  • Goście

Napisano 15 marzec 2008 - 16:53

Mnie do oglądnięcia "Naruto" skłoniło po wielu miesiącach naleganie mojego brata xD... Na początku twierdziłam, że to jest straszne :) Potem jeszcze przyczynił się do tego pewien chłopak, który taaak bardzo to chwalił... Teraz wiem, że to najlepsze co w życiu oglądałam :)

#729 Amimi

Amimi
  • Goście

Napisano 15 marzec 2008 - 16:56

Kiedyś ktoś na gadu-gadu miał na opisie link do jakiegoś filmiku na Youtube. Nudziło mi się, więc weszłam. Była to chyba jakaś parodia Naruto, nie pamiętam jak już to było. Tak czy inaczej strasznie mi sie to spodobało i zaczęłam oglądać. Potem zaczęłam szukać mangi.

#730 Suigetsu_Hozuki

Suigetsu_Hozuki
  • Goście

Napisano 20 marzec 2008 - 17:56

Starszy Brat mnie zaraził xD <~ Całe szczęście, ale ogólnie zaczęło się od Jetix'u no
a później manga^^. Uzależniłam się od czytania xD

#731 Chisato

Chisato
  • Goście

Napisano 20 marzec 2008 - 18:14

Hmm....Pamiętam ze poszłam z rodzicami do sklepu i zobaczyłam Kawaii...Pomyślałam ze jakaś głupia gazetka dla dzieci, wziełam ją do ręki i zobaczyłam Sonika (w tę grę aktualnie grałam). Kupiłam tą gazetę. Zainteresowałam się mangą. Wpisałam 'manga' do google i wyskoczył mi Gaara który uzekł mnie swoim wdziękiem xD Następnego dnia podrałaowałam do empiku i kupiłam 3 tom naruto ^^" I tak to się zaczeło xP

#732 666MzR666

666MzR666
  • Goście

Napisano 21 marzec 2008 - 23:50

"Wychowałem" się na Dragon Ballu więc można powiedzieć, że jestem fajnem anime od małego. Naruto ma jednak coś, co nie mają inne anime. Wbrew pozorom jest tam dużo dobrych treści. Nigdy się poddawać, bronić swoich bliskich, wierzyć w siebie, nie pozostawiać przyjaciół w potrzebie. Tego wcześniej nie było. Chyba dlatego, bo w serialu Naruto głównymi bohaterami są dzieci.

I to właśnie przekonało mnie do tego anime. Bodajże pierwszy odcinek jaki widziałem to gdy Orochimaru zaatakował w lesie Grupę 7 oraz walkę Lee z Garaą :D

#733 halamadrid92

halamadrid92
  • Goście

Napisano 24 marzec 2008 - 10:43

Tak naprawde dp oglądania Naruto namówił mnie kolega, odrazu mnie zainteresowało gdy rozmiawiał o tym z swym bratem ;D A po obejrzeniu kilkunastu odcinków wkręciłem już się na maxa xDD

#734 Kamcio

Kamcio
  • Goście

Napisano 25 marzec 2008 - 14:22

Mnie zachęcił kolega ,dokladnie pamietam jak wytlumaczyl mi jakie jest Naruto uzywajac znanego mi Dragon Ball:,,W DBprzychodzi Freezer i jednym atakiem rozwala calą planetę,a w Naruto wpada Orochimaru i robi rozrobe we wiosce"
Tak fajnie porownal mi planete do wiosski.Z czego latwo ywnioskowac ze w Naruto nie ma az takiego niszczenia i niewiadomo jak silnych atakow niszczacych galaktyki.
Pierwsze odcinki mnie nudziły(tak jak w kazdym anime ze mna jest)dopiero nastepne mnie przekonały.

#735 Hwoarang

Hwoarang
  • Goście

Napisano 25 marzec 2008 - 15:27

Ja najpierw ogłądałem Shaman King i nie specjalnie przepadałem za Naruto. I tak jakoś ogłądając kilka odcinków (nie było już Shaman Kinga więc ogłądnąłem naruto) polubiłem to anime. Obejrzałem wszystkie odcinki na Jetix i wkurzyłem się, że nie podają następnych. No to resztę odcinków oglądnąłem na necie. I oglądam do teraz. Manga też mnie zainteresowała. W ogóle całe Naruto jest fajne. Owiele lepsze niż Shaman King.