Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Co was zachęciło do czytania i oglądania Naruto?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
902 odpowiedzi w tym temacie

#736 krzymaj

krzymaj
  • Goście

Napisano 30 marzec 2008 - 06:59

zacząłem oglądać Naruto na Jetixie tak samo jak Shaman King.. ale stwierdziłem po 4-5 powtórce tych samych odcinków ,że trzeba dalszego ciągu szukać gdzie indziej ....pogrzebałem w necie i znalazłem dość spora kolekcję odcinków które obejrzałem jednym tchem..(220)...

#737 Miss Riddel

Miss Riddel

~fan

• User
  • PipPip
  • 257 postów

Napisano 30 marzec 2008 - 12:55

Zaczęłam z niewielkim zainteresowaniem oglądać na Jetixie, wiele wcześniej o Naruto słyszałam, ale jakoś nie miałam ochoty tego oglądać. Po kilku odcinkach jednak (i dzięki postaciom, które zyskały moją sympatię - tak, w szczególności właśnie Sasuke) chciałam koniecznie wiedzieć, co będzie dalej (niestety na jetixie NIE DA się anime oglądać) i... I tak się to wszystko zaczęło ;)

#738 muka

muka

~fan

• User
  • PipPip
  • 126 postów

Napisano 30 marzec 2008 - 13:04

po oglądnięciu Dragona Balla nie miałem czego oglądnąć to brat ściągnął pierwszy odcinek Naruto oraz kolejne i się tak wciągnąłem aż doszło do tzw. zapychaczy więc żeby dowiedzieć co się dzieje dalej zacząłem ściągać i czytać mange

#739 Leefan

Leefan
  • Goście

Napisano 30 marzec 2008 - 13:10

Hmm, na początku nic nie było w normalnej telewizji to zacząłem oglądać Jetix. Po obejrzeniu 2 odcinków stwierdziłem, że to trochę nudnawe i wszystko to już widziałem (Dzieci, super zdolności...itp.) Jednak w szkole kumple z klasy non toper zaczęli mówić o Naruto, więc tak z ciekawości włączyłem tego samego dnia znowu Jetix i od tamtej pory trudno mi się oderwać od tego anime.

#740 Pelka

Pelka
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2008 - 21:24

Moja przyjaciółka w kółko tylko nawijała i podniecała się "jakąś głupią bajką", jak wtedy myślałam.
Któregoś dnia obejrzałam z nią na youtubie kilka jakichśtam przeróbek Naruto. Śmiałam się , mimo że nie wiedziałam, o co chodzi.
Postanowiłam obejrzeć jeden odcinek, żeby móc w spokoju powiedzieć: to głupota. Kiedy objerzałam, pomyślałam, że jeden to za mało, dwa też i... Hee, jakoś dotychczas nie mam dowodów na to, że to głupota.

#741 Kirude

Kirude

~random

• User
  • Pip
  • 91 postów

Napisano 05 kwiecień 2008 - 21:27

Kiedyś przez przypadek obejrzałem odcinek na Jetix. Spodobało mi się i pogadałem o tym ze znajomymi. Jeden ochrzanił mnie za to, że oglądam to na Jetix i dał mi link do ściągnięcia. Gdy zobaczyłem niezacenzurowaną wersję spodobało mi się jeszcze bardziej i zacząłem oglądać to systematycznie. Tak to się załeło.

#742 deigashi

deigashi

~random

• User
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 05 kwiecień 2008 - 21:36

Wstyd się przyznać, ale ja też poznałam Naruto za pomocą Jetixa -.- Ale ile można oglądać chunin exam? Poszukałam w internecie, obejrzałam wszystkie możliwe odcinki (łącznie z fillerami, bo wtedy jeszcze nie wiedziałam, ze to fillery >.<), nie mogłam się doczekać dalszego ciągu i sięgnęłam po mangę. Teraz zastanawiam się jak mogłam oglądać to na Jetixie...
BTW Wiecie, że oni tam mówią 'moje sharingan', 'lord hoakage' i 'nóż kunai'? oO

#743 Hayabusa

Hayabusa
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2008 - 21:38

moja przygoda z Naruto zaczęła się na jetixe (nie besztać mnie za to ^^) tak to czasem jest że człowiek i na śmietniku znajdzie coś wartościowego... A potem realtiylapse i oniemiałem z zachwytu download 2 odcinków i oglądanie i tak w kółko

#744 Hwoarang

Hwoarang
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2008 - 21:46

Nie mówiąc już o tym że na Nejiego mówią "Nej" na Choujiego "Chodżi" a "kumalski" mnie dobija :D. Zacenzurowali pocałunek Naruto i Sasuke a potem we wspomnieniach Naruta w odcinku o niedoszłej śmierci Sasuke go i tak pokazali. oO

#745 deigashi

deigashi

~random

• User
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 05 kwiecień 2008 - 21:48

Nie mówiąc już o tym że na Nejiego mówią "Nej" na Choujiego "Chodżi" a "kumalski" mnie dobija :D. Zacenzurowali pocałunek Naruto i Sasuke a potem we wspomnieniach Naruta w odcinku o niedoszłej śmierci Sasuke go i tak pokazali. oO

Należy dodać jeszcze sasUke xD Ooo tak, Jetix rlz.
Oto od czego większość fanów zaczyna swoją przygodę z Naruto^^

#746 Hwoarang

Hwoarang
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2008 - 21:54

Należy dodać jeszcze sasUke xD Ooo tak, Jetix rlz.
Oto od czego większość fanów zaczyna swoją przygodę z Naruto^^

No tak, zapomniałem o tym :). Raz też Ten Ten powiedziała że chce być taką "kunidżi" jak Tsunade XD. Na szczęście szybko zrezygnowałem z tych odcinków na jetix.

#747 Kirude

Kirude

~random

• User
  • Pip
  • 91 postów

Napisano 05 kwiecień 2008 - 21:56

Gdy tylko porównałem sobie odcinki z internetu z Jetixem zrobiłem tak jak poprzednik... Wolę nie ryzykować szybszego zwrócenia śniadania słysząc co chwilę "kumalski", bądź "moją drogą nindżja jest stać się hokage"

#748 deigashi

deigashi

~random

• User
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 05 kwiecień 2008 - 21:59

Ważny jest jeszcze sposób...krzyczenia. Bo Japończycy potrafią ładnie wrzeszczeć, a w polskim dubbingu brzmi to okropnie, coś jak: sasUkeEEeeEeEeełłł....

#749 Hwoarang

Hwoarang
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2008 - 22:18

A widzieliście Naruto po niemiecku? Raz widziałem jakiś odcinek na RTL 2. Tam to już w ogóle mówią zamiast "dżutsu" to "jutsu" zamiast "dżonin" to "jonin". Albo "SA-ZU-KE U-CZI-HA". oO

#750 deigashi

deigashi

~random

• User
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 05 kwiecień 2008 - 22:21

A widzieliście Naruto po niemiecku? Raz widziałem jakiś odcinek na RTL 2. Tam to już w ogóle mówią zamiast "dżutsu" to "jutsu" zamiast "dżonin" to "jonin". Albo "SA-ZU-KE U-CZI-HA". oO

Ciekawe, jak wymawiają imię biednego Sasa w jeszcze innych jezykach? Ta manga powinna nazywać się 'Sasuke o stu i jeszcze jednym imieniu...'

#751 Shiro

Shiro

~random

• User
  • Pip
  • 59 postów

Napisano 06 kwiecień 2008 - 11:41

Mojego brata kumpel zapodał mi pierwszy odcinek, który obejrzałem i... czułem wielki niedosyt. Przedstawił mi Naruto jako "coś lepszego od Dragon Balla", co mnie zaintrygowało.
Z czasem, dzięki niemu, obejrzałem odcinki anime i byłem na bieżąco - mangi niestety nie miałem skąd wtedy wziąć. Potem nastała bardzo długa przerwa i jakiś czas temu obejrzałem Naruto od samego początku (mając już o wiele więcej odcinków, zahaczając również o Shipuudena) oraz zacząłem czytać mangę.

Co do Jetixa - jak widać jednak znajdą się osoby, które potrafił nawet ocenzurowany Naruto wciągnąć na dobre, co się ceni. Wiele osób jednak kojarzy Naruto z "bajką na Jetixie" i automatycznie zraża się do tego tytułu. A szkoda.

#752 Kirude

Kirude

~random

• User
  • Pip
  • 91 postów

Napisano 06 kwiecień 2008 - 11:47

Co do Jetixa - jak widać jednak znajdą się osoby, które potrafił nawet ocenzurowany Naruto wciągnąć na dobre, co się ceni. Wiele osób jednak kojarzy Naruto z "bajką na Jetixie" i automatycznie zraża się do tego tytułu. A szkoda.

Wielka szkoda, że tak wspaniałe anime traci przez kiepskie wydanie Jetixowe. Niekiedy też jak ściągam napisy do odcinków, to wolałbym już ich nie ściągać i oglądać z napisami angielskimi. Bowiem netowe tłumaczenia też nie są idealne.
Wracając do moich początków wraz z kumplem oglądaliśmy je na Jetix, lecz po trzecim razie już się coś nudzi i zaczeliśmy ściągać dalsze odcinki z neta i tak się zaczeło.

#753 Tosa

Tosa

valar dohaeris

• User
  • PipPipPipPip
  • 1040 postów

Napisano 16 kwiecień 2008 - 18:52

Moja przygoda z Naruto zaczęła się na Jetix... Ale po obejrzeniu jednego odcinka pare razy to mi się znudziło... zaczełam szukać w necie, oglądałam odcinki po angielsku, ale potem już nie chciało mi sie tłumaczyć ;p i zaczałam szukać odcinków po polsku :) (tłumaczenia wcale nie są takie złe) ale i tak jak mi się nie chce czekać na kolejny odcinek to czytam mangi po angielsku :D

#754 Sassycat

Sassycat

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1080 postów

Napisano 16 kwiecień 2008 - 19:00

W sumie zaczelo sie od mangi,pamietam jak czytalam w Kawaii (to starsze i lepsze wydanie) recenzje mangi i to mnie zainteresowalo,wiec gdy tylko Naruto wyszlo u nas zamowilam i tak sie zaczelo z manga. A anime pierwszy raz widzialam na jetixie,a ze czulam sie zdegustowana dubbingiem (niektore glosy ) zaczelam szperac po necie. no i w sumie tak jest do dzis :)

P.S ile to juz lat minelo xD nie nie czas leci

#755 Honou~~

Honou~~

~random

• User
  • Pip
  • 94 postów

Napisano 16 kwiecień 2008 - 19:19

A u mnie to sie zaczeło tak że moja koleżanka zaczęła mi z tego jakies fiilmiki przysyłać, na początku nie oglądałam no bo co jakieś "bajki" będe oglądać - przynajmniej tak sobie to tłumaczyłam. Lecz jednak raz sobie obejrzałam i akurat była to walka Naruto i Sasuke w DK. Spodobało mi się, dynamika itp zaczełam odnosić wrażenie że jest nawet do Dragon Balla podobne ( a DB to ja nad życie kocham ;]) i przypominało mi też walkę Goku z Vegetą. Obejrzałam wszystkie odcinki ( które się ukazały) a teraz biore się za mangę.

#756 Shina

Shina

~fan

• User
  • PipPip
  • 154 postów

Napisano 16 kwiecień 2008 - 19:20

Mnie zachęciła znajoma. Zaczęło sie od jednego odcinka, potem kilku i potoczyło sie jak lawina xD Następnie zniecierpliwiona zaczęłam czytać mangę.

#757 Nagari

Nagari
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2008 - 13:16

Ja zacząłem z kolegą oglądać Naruto na Jetixie,lecz cały czas tam powtarzali w kółku te odcinki,później kolega,a później zaczął ściągać z neta odcinki Naruto.Teraz to praktycznie nie oglądam na Jetixie już,bo jak widzę tam tłumaczenie to mnie ciśnienie bierze xD

#758 Yurasu_

Yurasu_
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2008 - 16:34

Przez Jetix'a ^^ Dawniej strasznie duuużo słyszałam o Naruto ale jakoś nie ciągnelo mnie do tego. Na Jetix'ie dubbing strasznie mi sie nie podobał wiec zaczęłam oglądać na Youtube po angielsku. Ale kolega z klasy polecił mi naruto.wbijam.pl I teraz ogladam tam ^^

#759 clay

clay
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2008 - 19:29

Przez Jetix'a ^^

Mnie z kolei Jetix odrzucił. Już po pierwszych kilku odcinkach zdążyłam znienawidzić większość pierwszoplanowych postaci. Co mnie zaś zachęciło? Pomimo wszystko myślę, że była to chyba popularność tego anime. Pozycja obowiązkowa, "legenda", tytuł, który znajduje sie na językach niemalże wszystkich zwolenników mang i anime. Spróbowałam więc z ciekawości jeszcze raz wziąć się za tę serię, tym razem jednak podpierając sie jedynie napisami. Coz... Nie żałuję. W gruncie rzeczy od tamtej pory nie trafiłam na serię, która tak mocno zapadłaby mi w pamięć i na której kolejne odcinki/chaptery czekałabym z taka niecierpliwością :3

#760 Nen_Lalaith

Nen_Lalaith
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2008 - 20:44

Mój Pierwszy kontakt z Naruto to walka Kankuro z Tsurugim (w Jetix) potem obejrzałem walkę Gaary z Rockiem Lee , a potem poszło znalazłem www.naruto.wbijam.pl no i w 3 tygodnie obejrzałem odcinki 1-220 i 48 shippuudenów ,ale wtedy byłem chory i do szkoły niechodziłem :P

#761 wierci

wierci
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2008 - 14:42

Gdy pierwszy raz kumpela porzyczyła mi mangę to już od pierwszego wejrzenia [naprawdę] sie w naruto zakochałem.
Naruto ma super fabułe i styl;nowe postacie,nowe przygody i ogólnie to wszystko jest w 100% zajefajne.
Teraz żyć bez tego nie umiem...XD XD XD

#762 Ghost_Lord

Ghost_Lord
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2008 - 15:48

Ja bardzo dobrze pamiętam tą chwile kiedy zacząłem oglądać Naruto :P. Było to w pewien wieczór gdy rozmawiałem przez skype z kumplem :P no i kumpel zaprosił do rozmowy jakąś
kobite xD miała ona nick "Kakashia" nie śmiać się :P i ja tak patrze coś mi mówi ten nick no i mi się przypomniało że to z Naruto spytałem się jej czy jest fajne to Naruto no i jak zobaczyłem to się oderwać nie mogłem :)

No i właśnie ona mnie zachęciła do tego :)

#763 marianna

marianna
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2008 - 22:42

W moim przypadku zainteresowanie "Naruto" (na początku mangą) było wymuszone - koleżanka, znawczyni wszelakich mangowych nowości i dziwactw maltretowała mnie o przeczytanie "chociaż jednego rozdziału" tak długo, że w końcu dla samego świętego spokoju wzięłam się za "Naruto". Kiedy? Jak to się stało, że siedzę w tym do dziś, nie mam pojęcia. Ale z drugiej strony - przecież nie ma na co narzekać :)

#764 Groku

Groku
  • Goście

Napisano 01 maj 2008 - 09:29

Ja tam jak tylko zobaczyłem reklamę Naruto,że będzie już wkrótce(chodzi mi jak to było od początku z odcinkami) to od razu mnie to zachęciło do oglądania,ponieważ lubię się bić,a do tego lubię ninje.

#765 HenioBIT

HenioBIT

~random

• User
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 01 maj 2008 - 18:21

Ja zacząłem oglądać (nie będę oryginalny) na Jetixie na początku jakoś mi się nie spodobał dopiero po kilku miesiącach zmieniłem zdanie i już tak zostałoxD

#766 Baka

Baka
  • Goście

Napisano 02 maj 2008 - 11:01

Gdy obejrzałem Naruto na jetixie byłem na nie. Po kilku miesiącach zachorowałem na bezsenność i włączyłem TV, akurat leciał Naruto więc obejrzałem, średnio mi się podobało, ale oglądałem dalsze odcinki i pokochałem to anime.

#767 Shadox

Shadox
  • Goście

Napisano 02 maj 2008 - 12:06

Artykuł w którymś Kawaii. Zaciekawiło mnie to i zacząłem czytać mangę.

#768 Otaku

Otaku

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 548 postów

Napisano 02 maj 2008 - 16:40

Zaczeło się od jetixa, odrazu pokochałem ten klimat,i to że(w przeciwieństwie np. do DB)nie chodziło w nim tylko o walczenie,znalazło się tam miejsce na wzruszenia,chumor,ciekawe dialogi można powiedzieć że ten serial idealnie trafił w moje gusta.

#769 Kakasz192837

Kakasz192837
  • Goście

Napisano 02 maj 2008 - 16:53

Pomyślmy zaczęło się od jetixa ale jetixowa wersja raczej nie spodobała mi się dopiero mój znajomy pokazał ni parę odcinków w necie. Jakoś tak to wyglądało

#770 Kghan

Kghan

~fan

• User
  • PipPip
  • 141 postów

Napisano 02 maj 2008 - 17:37

Z tego co pamietam, to nejpierw chyba widzialem Anime, wtedy bylem jeszcze mlody i glupi, choc co do tego pierwszego, to tak nadal jest :P
Chyba gdzies u siostry w komputerze grzebalem i znalazlem openingi i takie tam, uparlem sie ze chce poogladac to Anime, w koncu zlamalem ja i wlaczyla mi dla swietego spokoju.