Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Co was zachęciło do czytania i oglądania Naruto?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
902 odpowiedzi w tym temacie

#771 Ino Yamanaka

Ino Yamanaka
  • Goście

Napisano 02 maj 2008 - 17:53

Na początku jetix, myślałam, że to coś głupiego (w reklamach sam Naruto z głupią miną). Nie oglądałam, w końcu kolezanka mi poleciła. Tyle, że ona ogląda to na jetix i w życiu mangi nie widziała. Ale od niej się zaczęło. Pokazała mi odcinki necie, niestety polską wersję. wyszperałam sobie z napisami, shippuudena i mangę. I żyć bez tego nie umiem xD

#772 Chinatsu

Chinatsu
  • Goście

Napisano 06 maj 2008 - 18:04

Ja zaczęłam oglądać Sailor Moon xD , potem przerzuciłam się na Ah My Goddess ;p , i błądząc po sieci internetu trafiłam na forum o Naruto , każdy się tym zachwycał , pomyślałam - "Trzeba obejrzeć jak takie fajne" . I od tego się zaczęło. Jak każdy na początku polska okrojona wersja , potem zaczęłam oglądać org i tak trwa do dziś , od kilku dni czytam mangę :)

#773 luki-san

luki-san
  • Goście

Napisano 07 maj 2008 - 20:04

Ja za czołem oglądać Naruto kiedy w szkole mówili że to fajne więc obejrzałem na jetixie i spodobało mi się ale kiedy oglądałem trzy razy to samo to było nudne i za czołem się pytać kolegów gdzie można znaleści odcinki ale nie wiedzieli więc szukałem na internecie i znalazłem i ot tej chwili do teraz oglądam każdy odcinek i jestem wielkim fanem Naruto =) i też za czołem czytać mange.

#774 ziaja_snk

ziaja_snk

Fan LFC !

• User
  • PipPipPip
  • 680 postów

Napisano 07 maj 2008 - 20:49

a u mnie zaczęło sie rok temu na premiera naruciaka na jetix poglondałem 1 odcinek i mnie zaciekawił i zaczolem ściągać a mangę gdzieś jakieś 2-3 miesiące później a kiedy mam zły humor to włączam sobie jetix i sie śmieję z dubbingu polskiego

#775 narutoandrzej

narutoandrzej
  • Goście

Napisano 07 maj 2008 - 20:51

Ja zawdzięczam to mojemu kuzynowi, który wciągnął mnie w to anime, a później sam zacząłem czytać mangę.

#776 Lady Avenger

Lady Avenger
  • Goście

Napisano 08 maj 2008 - 07:48

U mnie zaczęło się od niemieckiej telewizji z anime - "Pokito". Nałogowo oglądałam tam Dragon Ball, pewnego dnia patrzę - a tu zamiast tego leci jakiś debilny opening, gdzie przez prawie minutę śpiewają samo "Naruto, Naruto..." ==" Dwa dni później idę do pokoju brata pożyczyć książkę. Patrzę - i gleba, on ogląda po japońsku Naruto >.> W końcu sama się tym zainteresowałam xD No i wciągam w to innych ;]

#777 Sakamae27

Sakamae27
  • Goście

Napisano 09 maj 2008 - 19:43

Chm.. Ja akurat tak sobie przeglądałam czyjąś galerię na devie, gdzie właśnie były w większości rysunki z postaciami z anime, i ot tak mnie zaciekawiło co to jest to "Naruto" xP więc zaczełam oglądać i spodobało mi się.. ^^

#778 Nastruid

Nastruid
  • Goście

Napisano 11 maj 2008 - 09:20

Ja myślałem że to jest beznadziejne bo zobaczyłem reklamę na jetix ,lecz kolega powiedział
że to fajne więc zacząłem oglądać i stałem się fanem Naruto . Lecz oglądam tylko na necie bo w jetix jest z cenzurą.

#779 Rzepczak

Rzepczak
  • Goście

Napisano 15 maj 2008 - 10:41

No, ja pewnego razu zobaczyłem odcinek Naruto na jetix. Średnio mi się podobał. Następnego dnia przychodzę do szkoły patrzę... a tu moi koledzy uzbrojeni w karty do karcianki (ale to miało sens XD) Naruto może sam w tę grę nie gram no ale nowy "trend" :D poniósł pół szkoły. Osobiście pomyślałem z początku, że to głupota ale kiedy na kreskowka.pl zobaczyłem oryginalną wersję tego anime to szczęka mi opadła. Diametralna różnica między wersją polską, a japońską. Za czytanie mangi wziąłem się później ale też uznałem, że jest niczego sobie i w ten sposób zaczęła się mania...

#780 Doli

Doli

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 413 postów

Napisano 21 maj 2008 - 12:12

na początku to moj mlodszy brat zaczął ogladać naruto..jakos mnie to wtedy nie rajcowało ale czekając na kompa to z nim czasami ogladalem anime i tak sie to jakos zaczeło

#781 muka

muka

~fan

• User
  • PipPip
  • 126 postów

Napisano 21 maj 2008 - 19:15

jak zacząłem oglądać anime to nie zbyt pamiętam ale mange zacząłem czytać przez fillery bo chciałem wiedzieć co będzie dalej a tu puszczali jakieś bzdety

#782 made_in_japan

made_in_japan
  • Goście

Napisano 21 maj 2008 - 20:18

brat mnie zachęcił pewnego dnia powiedział ho poglądamy jakieś anime no tak sie zaczeło

#783 Blue-foxy

Blue-foxy
  • Goście

Napisano 23 maj 2008 - 22:17

A więc było to tak (wersja skrócona do maximum):

...Około godziny 14.00. Dębica. Obóz sportowy 2008.
Ulik: "Jak tu nie będzie telewizora to się zabiję"
Ja: "Czemu?"
Ulik: "Bo codziennie o 19.00 i 23.00 leci Naruto!"
Ja: "Aaaa to to co mi na treningu obrazki pokazywałaś?"
Ulik: "Taaa"
Dziula: "Z tego co wiem to tu są telewizory."
Kilka minut później. Trenerka rozdziela nas do pokoi.
"Została Ula, Zuza i Ania... (Czyli Ja, Ulik i Dziula) No nic, chyba dostaniecie pokój dla kadry..."
3 piętro. Pokój dla kadry.
Otwieram drzwi od pokoju.
Ula wpada i obściskiwuje telewizor O_o Porywa pilota i szuka nerwowo Jetix...
Ulik: "Jest!!!" (Wow jak uradowana była nie wyobrażacie sobie O_o)

Oczywiście już pierwszy odcinek mnie wciągnął. To był odcinek pt. "Przysięga Krzaczastych brwi - miłość i poświęcenie"
Z początku oczywiście ni kapowałam o co w tym wszystkim biega (a niby skąd miałam wiedzieć) i co chwilę z jednego lub drugiego końca pokoju padały pytania typu:
-"A kto to jest?"
-"Czym się różni Jutsu od Chakry?" (O LOL xD)
-"A co teraz się stanie?"
Itepe, itede.

Jak przyjechałam z obozu, to obejrzałam wszystkie odcinki po Polsku i zabrałam się za oryginały :)

Wciągające, nie ma co ^^

#784 ArHoL

ArHoL

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 707 postów

Napisano 25 maj 2008 - 21:24

ja zacząłem oglądać przez... Jetix :P oglądnąłem pierwsze odc. potem zacząłem oglądać w internecie :D no a potem wiadomo manga wszystkie odc. :P itd. itp. :P (tak tak większą część fillerów też obejrzałem :P) .

#785 TenTen95

TenTen95
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2008 - 17:55

Hehe. Moja przygoda z naruto zadziwia nawet mnie...
Jeszcze nie tak dawno byłam przekonana, że jest to bajeczka dla dzieciaków z dużą ilością przemocy.
Pewnego pięknego wieczora nie mogłam dostać się do kompa. Zostałam zmuszona do oglądania z braciszkiem naruto na jetix. W pierwszym odcinku nie kumałam o co chodzi. Zakochałam się w (UWAGA!) tej bajce.
Potem zaczęła się wikipedia. Powoli stawałam się ekspertem. Znienawidziłam Jetix za cenzurę i dubbing, oglądałam odcinki w necie. Zaczęłam pisać fanfiction... Stałam się ekspertem. Walczyłam i dalej walczę z opinią, że Naruto to bajka dla dzieciaków. Zrozumiałam swój bład z przed lat i chcę go naprawić.
I takie piękne zakończenie: NARUTO RLZ xD xD xD

#786 Karko

Karko
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2008 - 22:43

Jak chodzi o mnie to wszystko zaczelo sie od zeszlego roku. Wiec poszlam do mojej kolezanki i ona akurat podziwiala Sasuke w internecie, To ja zapytalam sie jej kto to jest, a one mi pokazala jakis odcinek Naruto w necie. No wiec mi sie to spodobalo i zaczelam ogladac Naruto na jetix (wiem to byla gupota). Potem jak tam sie skaczyly odcinki to poszukalam jakies nowsze odcinki w nacie po angielsku, i dopiero ftedy zauwazylam ze jetix to kompletna lama. Potem moja kolezanka powiedziala mi ze jest tez duzo innych wersji naruto i pokazala mi mange. To i mange zaczelam czytac. Jak przeczytalam mange to wyszukalam 3 forum Naruto i zalogowalm sie tam. I to sie potoczylo asz do przeczytania mangi i dojscie do 578 odcinka Naruto. Co prawda ogladam teraz Naruto po chiszpansku ale na szczescie nauczylam sie tego jezyka. I jak narazie Naruto nadal mi sie podoba!!!

Naruto górą!!!!!

#787 Alotia

Alotia
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2008 - 22:54

Mnie do Naruto zachęcili przede wszystkim znajomi. Z ciekawości obejrzalam pierwszy odcinek... i ani się obejrzałam, była za mną cała seria, zaczęłam kupować mangę... i jakoś tak wyszło.

#788 Dredzio

Dredzio
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2008 - 23:00

Ja Naruto zinteresowałam się poprzez Jetixa (no niestety... ;P). Szukałam czegoś do oglądania, i patrzę, a tu mi wyskakuje człowiek-chomik (to było moje pierwsze skojerzenie, kiedy zobaczyłam Naruto i jego wąsy). No to ja w krzyk: "O fuu...! To człowiek-chomik", ale ogladam dalej. Trafiłam akurat na sam początek odcinka, więc za chwilę wiedzę wielki napis "Naruto", a ja oczywiście jestem tak zdolna, że przeczytałam "naturo"... No, nic oglądam dalej... Trafiłam na odcinek, w którym drużyna 7 spotyka Gaarę, Kankuro i Temari. Patrzę tak na Gaarę i coś mi nie pasuje... No tak! On wisi do góry nogami na gałęzi drzewa! (nie ma co, odkrywcza jestem ^^") Zainteresowałam się tym, jak to tak można sobie wisieć. Jakimś cudem dowiedziałam się, że ta 'bajka' to "Naruto". Dalsze odcinki oglądałam w internecie, potem zaczęłam czytac mange, i zainteresowałam sie innymi anime/mangami.

#789 Alotia

Alotia
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2008 - 23:05

...ja na początku myślałam że to królik xD

i przypomniałam sobie, wszystko właściwie zaczęło się jeszcze od oglądania naruto przez ramię koledze na polskim. na komórce. później przesłał... i tak, jak w moim poprzednim poście.

#790 Nika1310

Nika1310
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2008 - 18:41

No, dobra. Pora na zwierzenia Niki. Chyba tak jak większość wszystko zaczęło się od Jetixa. Było to całkiem przypadkiem i nieświadomie, bo… skończyła się seria „Króla Szamanów” i pozostał niedosyt. Biedna Nika jeszcze wtedy nie wiedziała, co to jest „manga”, „anime” i jakoś mnie do tego nie ciągnęło.
W poszukiwaniu czegoś fajnego do obejrzenia na owym kanale, znalazłam i obejrzałam któryś z początkowych odcinków (to był chyba ten, gdzie Naruto dostał biegunki po przeterminowanym mleku xD). Tak mnie w to wciągnęło, że oglądałam go codziennie. Kłóciłam się z rodzicami i pilota, jednak zawsze było po mojemu. Kiedy minęła pierwsza seria na Jetixie byłam rozczarowana. Co już?! Niemożliwe, przecież to tak niewiele, że prawie nic. – To były moje odczucia. Nawet nie przyszło mi na myśl, aby poszukać czegoś na ten temat w Internecie.
Jednak po obejrzeniu po raz „setny” powtórek, miałam dość i w wyszukiwarce wystukałam „Naruto”. Niestety musiałam poczekać kilka dni, aby obejrzeć oryginalne odcinki tego anime. Teraz wiem, że było warto… :)
Z mangą było trochę inaczej. Nie czytałam nic na temat „Naruto”, bo szczerze nie miałam na to ochoty. Po prostu skupiłam się na oglądaniu odcinków. Przebrnęłam nawet przez „zapychacze” :P. Wracając jednak do mangi, poznałam pewną osóbkę, która dała mi adres na pewne forum o tematyce owego anime. Było na nim pięć osób i to właśnie od tych osób dowiedziałam się, że istnieje manga. Dostałam adres wydawnictwa i zamówiłam na raz dostępne tomy. Oj, jaka byłam szczęśliwa, kiedy paczka dotarła. A zaskoczona, kiedy otworzyłam pierwszy tom. Nie mogłam uwierzyć, że TO czyta się od końca! Jednak teraz wcale mi to nie przeszkadza :).
A oto była moja historia.

#791 Raikiri_20

Raikiri_20
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2008 - 19:44

Moja przygoda z "Naruto" zaczęła się następującą :
Pojechałem w pewną niedzielę do mojego ulubionego kuzyna. Graliśmy na kompie itd. i nagle patrze, a na jego szafce leży jakaś książka(wyglądająca na komiks). Wysuwam z tekstem: "Chłopie :D nie jesteś za stary na komiksy ^^", a on mi na to "Sam to poczytaj, a zobaczysz, że nie jest dla smarkaczy". Więc zaczynam - pierwsza myśl 'Kurde wciągające' :P, zasuwam dalej a tu patrze koleszka z shurikenem w pleckach (lol). Po przeczytaniu miałem tylko jedno w głowie - chce więcej ^^
Tak właśnie się wciągnąłęm - inaczej niż wielu tutaj bo zacząłem od pierwowzoru czyli mangi :P

#792 ~Itachi~

~Itachi~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2008 - 16:30

Wspaniała fabuła i super sceny walk;]

#793 Ikisa

Ikisa

~fan

• User
  • PipPip
  • 186 postów

Napisano 21 czerwiec 2008 - 04:37

Mnie jakoś nigdy manga ani anime nie pociągało, ale wiele ziomków chwaliło to anime, ż jest takie interesujące i ciekawe i w ogóle... To co nie znane tego człowiek nie lubi, więc... moja przygoda z Naruto zaczęła się od razu od braku sympatii do tego anime; że to dla dzieciaków, że nie ma większej fabuły, no i przede wszystkim złe, bo nie amerykańskie xD W każdym razie koleżanka poleciła fajną stronę TV-links, gdzie było wiele seriali do obejrzenia on-line. Z ciekawości, żeby przetestować serwis wzięłam się za Naruto - tak dla jaj... Ach, przeżyłam niemalże zawał kiedy okazało się, że TV-links został zamknęty, a ja siedzę dopiero na 63 epie z jakichś 300 xD

#794 Ino Yamanaka

Ino Yamanaka
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2008 - 19:23

Ja poznałam je dzięki mojej koleżance. Oglądała to na jetix i w internecie, ale po polsku. Mi dubbing się nie podobał, więc gdy dowiedziałam się o wersji z napisami zaczęłam oglądać i mnie wciągnęło. Później polubiłam mangę - i po polsku, i po angielsku, zaczęłam szukać blogów, stron i forów o Naruto. Wciągnęło mnie bezpowrotnie XD

#795 Mrówek

Mrówek
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 10:29

Ja najpierw się śmiałem z koleżanek z klasy, że Naruto oglądają/czytają. Potem przypadkiem zobaczyłem odcinek ma moście na Jetixie. Od razu wszedłem na youtube, wpisałem kolejny z rzędu odcinek anime i napisy ściągałem z neta. Pierwszą serie chyba jakiś miesiąc oglądałem, może trochę dłużej. Potem był Shippuuden, którego aż do bierzącego wtedy odcinka skończyłem w 2/3 dni. No i czekałem co tydzień na następne odcinki, aż wreszcie zdecydowałem się na mangę. Jakieś 100 chapterów przeczytałem w ciągu półtora dnia i teraz czekam na ten jeden upragniony co tydzień.

#796 Gabriel

Gabriel
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 10:59

Mniej więcej to samo. Tyl, że ja się nie śmiałem i nie jestem w gimnazjum :P

#797 Hana

Hana
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2008 - 13:27

Ja pamiętam,że do czytania Naruto zachęcił mnie artykuł w Kawaii. Tak wychwalali pod niebiosa tę mangę,że postanowiłam kupić jak tylko się pojawiła. I faktycznie mieli rację, całkiem niezłe. Jedyne co mi się nie podobało, to porównywanie Naruto do DB.

#798 Naza19

Naza19

~random

• User
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 31 lipiec 2008 - 15:44

U mnie zaczęło się od przeczytania artykułu w "Kawaii Naruto następcą Dragon Balla", że byłem wielkim fanem Db powiedziałem co takie coś może być następcą. Parę miesięcy później u kolegi zobaczyłem pierwszy Tom Naruto ,troche przeczytałem i pomyślałem mozę być. Dopiero jak Kolega załatwił odcinki anime to mnie na dobre wciągneło ;)

#799 kronos7

kronos7

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1091 postów

Napisano 31 lipiec 2008 - 16:45

Dobra to ja pare lat temu oglądałem sobie tv u babci i włączyłem na jetix. I akurat leciał 1 odcinek (czyżby to był znak) ! Spodobało mi sie i zacząłem oglądać na necie. Kilka filerów sobie odpuściłem. Następnie przeszłem do Shippudena i w końcu do mangi :) . Tak to sie zaczeło.

#800 Armand

Armand
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2008 - 17:58

W LO koleżanka czytała mangę i tak z ciekawości zaglądnąłem o czym to i do tej pory mi zostało;)

#801 Shogun

Shogun

~random

• User
  • Pip
  • 84 postów

Napisano 31 lipiec 2008 - 18:57

Kolega powiedział mi o Naruto
Oglądałem 25 odcinków z dubbingiem :P Potem z napisami... Obejrzałem do 35 odcinka shhippa mniej więcej. Potem miesiąc przerwy i zacząłem oglądać od nowa i obejrzałem całe anime i 145 odcinków. Potem czytałem mangę od tąd kiedy w shippuudenie pojawiły się fillery aż do 410 :P

#802 narutol

narutol
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2008 - 11:57

ja zaczalem oglądać na jetixie.z początku myslalem że to jakaś kolejna debilna bajeczka ale coś dla mnie w niej bylo więc oglądalem i zkażdym odcinkiem wciagalem się jeszcze bardziej.potem w szkole (wtedy nie mialem jeszcze kompa sprawnego) postanowilem poszukać kilka odcinków wlatców móch (lubie ten serial) i przypadkiem zobaczylem odcinki naruto no i obejrzalem a tam szok! przekleństwa krew itd.Dziś tez oglądam naruto na jetix ale tylko po to żeby zobaczyć jaki jest dubbing polski (boje się pomysleć jaki glos dadzą Kisame albo itachiemu w następnej serii która już się zbliża).mange zaczalem czytać od walki Jiraya vs. pein bo dopiero wtedy skończylem oglądać wszystkie dostępne odcinki.Dziś kupuje tez mange naruto JPF-u

#803 robson91

robson91

~fan

• User
  • PipPip
  • 348 postów

Napisano 01 sierpień 2008 - 15:22

U mnie cała historia zaczęła się po prostu z nudów ;] Jakoś tak pobrałem wszystkie odcinki DB i obejrzałem na kompie a jak się skończyły to miałem niedosyt i zacząłem oglądać inne anime Death Note, Devil May Cry te które wtedy były najbardziej popularne aż pewnego dnia w szkole kumpel czytał mange Naruto... spodobało mi się przeczytałem cały tom z egzaminu na chunnina a jak się dowiedziałem że jest anime to długo nie trwało i całego Classica miałem za sobą ;] A gdy dogoniłem akcje i musiałem czekać tydzień na epa to już nie wytrzymałem i przeczytałem do końca mange a teraz czekam znowu co tydzień na kolejnego chapa :D w zeszłym tygodniu kupiłem 3 ostatnie tomy Naruto z JPF-u i spodobało mi się czytanie na papierze a nie monitorze także teraz czekam co tydzień na nowego chapa, odcinek anime i co miesiąc na Tom z JPFu ach ile to stresu czytając spoilery ;]

#804 Esey

Esey
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2008 - 17:34

Ja zacząłem oglądać za namową kolegi xD Powiedział ze jest bodobne do Bleach'a i DB :D Więc zacząłem oglądać..i obejrzałem z 13 odc takich...Jetix (tragedia..parodia nie anime..przez te głosy sie oglądać nie dało) Pare miesięcy później już zacząłem ogladać normalne z napisami i oglądam do teraz...z tymi Jetix'owymi bym nie wyrobił

#805 pawlixon

pawlixon
  • Goście

Napisano 24 październik 2008 - 18:27

Ja podobnie jak Esey kolega uwielbiał Naruto a ja go nie lubiłem.Potem jak obejrzałem parę
odcinków zaciekawiło to mnie i potem zacząłem być fanem tego Anime.