Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Co was zachęciło do czytania i oglądania Naruto?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
902 odpowiedzi w tym temacie

#806 Jolls

Jolls
  • Goście

Napisano 06 listopad 2008 - 00:41

Tak to sobie siedzałem w szkole a tu nagle podchodzi kolega i gadamy gadamy i sie mnie pyta czy ogladam Naruto

dalej niepamientam pamientam tylko to ze ciagle mowil ze takie zaj...... :D

wiec nastepnego dnia po zobaczeniu jednego odcinka odrazu mnie wciagneło :D
szczegolnie charakter glownego bohater

#807 Yaiba1989

Yaiba1989
  • Goście

Napisano 06 listopad 2008 - 11:06

Sam niewiem :D kiedyś internetu nie miałem, więc chodziłem do kafejki, i tam w Grze Warcraft 3 postacie nosiły imiona postaci z tego Anime, więc gdy już przestałem grać wyszukałem w google z jakiego skąd te imiona :P, no i tak zaczełem oglądać orginalne japońskie z angielskimi napisami, aż do momentu że na Jetix będzie leciał :D, i tak sobie obejrzałem wszystkie odcinki jakie zostały emitowane, trochę narzekałem że za mało, ale potem dorzucili kilka, i zaspokoiłem głód Wilka :D (Legend of the Hungry Wolf :D), A teraz oglądam rzadko :p, bo chciałbym poznać innych miłośników tego czegoś :D, Kto wie może w polsce w moim mieście, będzie jakiś Naruto Cosplayowy Event :D.

#808 Betty

Betty
  • Goście

Napisano 06 listopad 2008 - 17:07

Dawno temu, kiedy jeszcze wychodziło Kawaii (i kiedy jeszcze nic nie wskazywało na to że się skończy) przeczytałam tam artykuł o tym, że został wyemitowany pierwszy odcinek Naruto. Tak bardzo ucieszyłam się z tej recenzji (bo oprócz informacji o pierwszym odcinku był jeszcze opis fabuły) że obiecałam sobie że kiedyś to przeczytam. Kilka lat później, zupełnie przypadkiem natknęłam się na mangę przechodząc obok kiosku. Nie zwlekając zbyt długo kupiłam odrazu wszystkie cztery tomu które wtedy się pojawiły.
A dzisiaj kupiłam tom 28 :P

#809 Mario

Mario
  • Goście

Napisano 19 listopad 2008 - 23:26

Oglądałem anime na rtl2 (One Piece, Inuyashe i inne), doszło i do Naruto. Widziałem może ze 2 odcinki. Później brałem anime od kolegi z LO. Powiedział mi co ma i zapytał co chcę. Wziąłem Naruto bo ciekawiło mnie o będzie dalej. Po przebrnięciu fillerów (wszystkie, uczciwie! Zgroza, zgroza, zgroza!) przeszedłem na mangę, bo mi się ni chciało czekać na shippuudena (później i tak okazął się badziwiem do sześcianu).

#810 maciek77

maciek77

~random

• User
  • Pip
  • 79 postów

Napisano 02 styczeń 2009 - 18:43

NO a moją przygodę zaczął niestety Jetix wyemitował pierwsze 26 odcinków a po ich obejrzeniu zacząłem szukać w necie online i oglondac później wciągnąłem jeszcze moich 2 bracj ciotecznych i teraz oglondamy je już na bieżonoco i gadamy o naruto i bleach gdy sie razem gdzies spotykamuy

#811 Lelouch

Lelouch
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2009 - 23:58

Co mnie zachęciło? Szukałem mangi o walce... To było za gnojka... Wtedy wszystko wydawało się takie proste, posucha po dragon ballu. No ale właśnie w Naruto doszukałem się głębszych przesłań i otwarły mi się oczy :)

#812 Darth_ZajceV

Darth_ZajceV
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2009 - 01:35

Kiedyś ubóstwiałem Dragon Balla (oczywiście anime), jednak kumpel stwierdził, że ma coś lepszego i próbował "wcisnąć" mi Naruto. Jemu się totalnie nie udało, bo pokazywał mi jakieś badziewne odcinki, a dres zniknął z mojego życia na jakieś 4 lata. Potem pojawił się Naruciak na Jetix. Obejrzałem jeden, drugi, trzeci odcinek. Zobaczyłem, że to jest dobre i wszystkie odcinki co do jednego obejrzałem później w internecie. Mangę czytam pobieżnie, tak żeby poznać fabułę i czekam aż mi wyanimują obecne chaptery mangi - ja po prostu nie lubię komiksów :P

#813 Moka_Chan

Moka_Chan
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2009 - 10:01

umm z jakies 2 lata temu przypominalam sobie all serie DB i ogladajac amv na yt natknelam sie na Naruto (brat mowil ze to podobno niezle anime), obejrzalam 1 ep i mi sie spodobalooooo =o i tak obejrzalam all ep jakie wtedy byly w niecale 2-3 tyg xDD... BTW Naruto na Jetix śmierdzi ^^

#814 idzior1

idzior1
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2009 - 18:30

Ja osobiście lubię nie tylko krótkie serie ale także i te dłuższe więc nie zraża mnie długość serii. Moje Hobby to broń biała szczególnie japońska nie tylko w teorii ale też i w praktyce :D Bardzo interesowały mnie oksydowane bronie rzucane jak shurikeny i kunai ze względu na czarny kolor. Jednak moją prawdziwą pasją są Katany i inne miecze a w Naruto w końcu jest 7 Szermierzy Shinobi z wioski mgły więc zacząłem oglądać i spodobało mi się, można powiedzieć że się "uzależniłem" od anime dzięki Naruto, Dragon Ball, Bleach i One Piece dopiero potem zacząłem interesować się bardziej ambitnymi tytułami.

#815 zaqwer

zaqwer

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1165 postów

Napisano 10 styczeń 2009 - 13:30

w wakacje 2007 zaliczyłem całego DB, DBZ i DBGT więc pomyslałem żeby coś innego oglądnoc... oglądłem slayers(tez wszystkie czeęsci), potem soul hunter - czyli to co leciało na RTL7. naszło mnie żeby oglądnąć coś nowego... poszukałem poczytałem i znalazłem naruto i tak to sie zaczęło :D potem okazało sie że pare osob z mojej obecnej klasy ogląda naruto(bleacha i one pieca) więc jest git ;p

#816 Lazi

Lazi
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2009 - 20:24

Hmmm Ja pierwszy raz zainteresowałem się Naruto gdy zobaczyłem kilka odcinków w TV, potem zaczeło się grzebanie po stronach, oglądanie i Manga xD a zainteresowałem się tym ponieważ wczesnije spodobał mi się Shaman King więc pomyślałem, że Naruto też moze być spoko :P

#817 Sai

Sai
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2009 - 10:58

Czytając "DragonBalla" na ostatnich dwóch tomach była reklamówka. Zachęciła mnie i pomyślałem czy by nie zacząć zamawiać "Naruto". Niestety do tego nie doszło (czego żałuje - teraz nadrabiać mi się nie chce) z braku wtedy funduszy i zostawiłem.
Trochę czasu minęło i ziomek mówił mi, że "Naruto" jest całkiem fajne i żebym sobie zobaczył - coś mi świtało i jak zobaczyłem postacie skojarzyłem je z tymi co były na DragonBallu - wciągnąłem się i tak to już jest do dziś :-)

#818 Michcio

Michcio

~fan

• User
  • PipPip
  • 153 postów

Napisano 19 styczeń 2009 - 23:58

U mnie zaczęło się dzięki kolegom, którzy strasznie podniecali się Naruto.

Ja uważałem to wszystko za głupoty, ale po jakimś czasie pomyślałem, że nie można powiedzieć na coś, że jest głupie, dopóki się tego nie sprawdzi :) .... No i sprawdziło się i okazało się że jest faktycznie super;)

Nawet ich prześcignąłem, bo oni ograniczają się tylko do Naruciaka, a ja już mam za sobą wiele innych mang. Uwelbiam Bleacha, Gantza, FMA, ostatnio zacząlem psyrena ... :D

#819 Shinabi

Shinabi
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2009 - 11:58

Ehh... U mnie niestety Jetix... Lecz pozniej dostalem wszystkie odc w jezyku JP (oczywiscie z napisami PL). No i tak mnie to wkrecilo ze po obejzeniu calej 1 seri nie chcialo mi sie ogladac Shipa to zaczolem czytac mange ;P I tak jestrem na najnowszym chapie a na anime to chyba na 20 odc :P

#820 Densetsu-chan

Densetsu-chan
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2009 - 11:38

Zainteresowała mnie okładka trzeciego, czy czwartego tomu i zaczęłam czytać jeszcze w księgarni :) Potem byłą przerwa, puścili na jetix animkę, którą wszyscy się podniecali... no więc jeszcze raz powędrowałam do księgarni, kupiłam 27 tomik i zaczęłam od nowa :)

#821 Kirino_KuroHana

Kirino_KuroHana

~random

• User
  • Pip
  • 61 postów

Napisano 22 styczeń 2009 - 12:04

Jak się zaczęło? Nie pamiętam. Chyba od Dragon Balla w młodości. Później (po kilku latach) postanowiłam do niego wrócić, ale uznałam ,że jest zbyt dziecinny. Poszukałam czegoś "podobnego" i polecono mi Naruto. Pamiętam ,że na początku nie umiałam znaleźć polskich napisów i z francuskiego sobie tłumaczyłam. Co zrozumiałam-to zrozumiałam. Reszty się domyśliłam. Później zaczęłam oglądać od nowa (tym razem z polskimi napisami).

#822 TomexSkyline

TomexSkyline
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2009 - 16:39

No jak podobnie jak Kirino_KuroHana DragonBall w podstawówce, postanowiłem do niego wrócić w lutym 2008 roku. Obejrzałem wszystkie 3 serie (nie uważałem że jest zbyt dziecinne ;))i narodziła się we mnie chęć do japońskiego anime... Kolega z nowej klasy (1 technikum) opowiedział mi o Naruto. Z początku stałem twardo przy DB. Ale skusiłem się na pierwszy odcinek, drugi, trzeci aż w końcu obejrzałem całą pierwszą serię oraz shippuudena do 50 odcinka, od tamtej pory co tydzień wyczekuję następnego odcinka.
W 2-giej połowie wakacji koledzy z gry online opowiedzieli mi o Bleach'u, w 2 tygodnie obejrzałem 150++ odcinków. I zawsze mam, czwartek Bleach, w piątek Naruto. Jednak ja od początku oglądałem oby dwa Anime z polskimi napisami. Jak zobaczyłem pierwsze 2 odcinki z Jetix'owym dubbingiem Naruto to podziękowałem i szukałem japońskiego z napisami. Właśnie słucham Naruto OST - 19. Shitsui. Piękne...

#823 Uchicha ???????

Uchicha ???????
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2009 - 20:25

Ja po prostu codziennie oglądałem jetixa. Wyszło Naruto, wciągnąłem się, ale potem jetixa mi skasowali. Zacząłem szukać naruto w necie i znalazłem japońską serie. Jak mi skasowali jetixa to cierpiałem ale teraz jak patrze na polski dubbing to ciesze się że jednak przestałem oglądać to polskie anime. A wtedy jak nie znałem japońskiej wersji to naprawdę wydawało się że ten polski dubbing jest dobry.

#824 Wydra

Wydra
  • Goście

Napisano 10 marzec 2009 - 16:42

Przyszedł do mnie mój kolega i mówi bym sobie ściągnął naruto bo jest super. No to zrobiłem tak, okazało się że wciągnął mnie całkowicie.

Powiem wam że jak ja ściągnąłem 1 odcinek naruto to dopiero pojawiał się 4 na świecie. Ale ze mnie staruch :D

#825 VVashabi

VVashabi

~random

• User
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 10 marzec 2009 - 16:46

Często rozmawiano o tym Anime w internecie. Na początku wydawało mi się, że jest typowo dziecinne, ale w wolnym czasie po obejrzeniu paru odc. okazało się, że trzyma poziom. Czego nie można powiedzieć o obecnych... no ale już z przyzwyczajenia się ogląda;)

#826 Cthulhoo

Cthulhoo

4ever 17

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5835 postów

Napisano 10 marzec 2009 - 17:41

Przypadkiem obejrzałem odcinek na JetiXie i mimo wszystko zrobił na mnie całkiem niezłe wrażenie. Potem dostałem linki do stron z subowanymi odcinkami i zacząłem to regularnie oglądać. No i to, co wtedy obejrzałem na JetiXie uważam obecnie za słabe, ale swoje zrobiło.

#827 Nelya

Nelya

~fan

• User
  • PipPip
  • 349 postów

Napisano 11 marzec 2009 - 00:31

Jeśli chodzi o mnie to dzięki bratu. Parę lat temu zaczął ściągać to anime i tak to się zaczęło- odcinek za odcinkiem oglądaliśmy, bo akurat wyszło wtedy około 100 epków. Wcześniej słyszałam co nieco o tym anime z Kawaii i nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby to obejrzeć.. no ale brat się uparł ^^
I tak nie obejrzałam wszystkich odcinków pierwszej serii gdyż przerwałam oglądanie- fillery mnie minęły - yeah xd Gdzieś dopiero po trzech latach, gdy Shippuuden zaczął wychodzić - to od niego ponowiłam oglądanie- znowu dzięki bratu, bo tak to wogóle bym się nie zainteresowała, że druga seria jest jakaś xd
Co do mangi- słyszałam od wielu osób, że jest lepsza niż anime, więc, żeby się o tym przekonać to postanowiłam zapoznać się z nią- w sumie czytam ja od jakiegoś roku, może półtora i mi się podoba.

#828 Ishida

Ishida
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2009 - 00:11

Zaczęło się głupio,bo od Jetix, ale już od 2 odcinka oglądałam po japońsku, gdyż byłam już zaprawioną oglądaczką anime. Zachęciła mnie duża ilość zabawnych scen, rozbudowana fabuła, ciekawa.

#829 MYSZa7

MYSZa7
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2009 - 20:59

Wszystko zaczęło się od Jetixa,później zacząłem oglądać w necie za pośrednictwem kolegi.Po jednym z odcinków Shippuudena odechciało mi się czekać na następny i wziąłem się za mangę...nie żałuje tego,wręcz przeciwnie :) Naruto czytam i oglądam z powodu fabuły oraz relacji pomiędzy Naruto,a Hinatą :P

#830 Amaltea

Amaltea
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2009 - 21:48

Hmmm...
No z początku myślałam, że to kolejne dziecinne anime. Nie oglądałam gdy po raz pierwszy zobaczyłam reklamę na kanale jetix bo zwyczajnie mnie ona zniechęciła. Dopiero po pewnym czasie postanowiłam (z nudów) obejrzeć pierwszy odcinek i tak zaczął się ciąg moich męczarni. Teraz muszę oczekiwać na kolejne odcinki strasznie długo z drżącym sercem ;) Taaa...Naruto strasznie przypadł mi do gustu. Z początku cieszyłam się, że anime ma sens i że można się na nim trochę pośmiać, później zaczęłam dostrzegać głębsze przesłanie i doceniać niektórych bohaterów, ale cała seria zyskała w moich oczach dopiero pod koniec, kiedy bohaterowie naprawdę wydorośleli.

#831 TakehitoKaren

TakehitoKaren
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2009 - 22:01

Mnie zachęcił artykuł w Kawajcu "następca Dragon Balla" :P

#832 DWDrom

DWDrom

~random

• User
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 06 lipiec 2009 - 10:30

Ja na początku oglądałem parodie na youtybe i spodobały mi się walki i tak to się zaczeło.

#833 stelma

stelma

~fan

• User
  • PipPip
  • 220 postów

Napisano 06 lipiec 2009 - 20:37

Ja bardzo długo broniłam się przed Naruto - a bo to takie dłuuugie i tylko walki i jeszcze nie wiem czemu, jakoś nie podobała mi się kreska - a wypadałoby wiedzieć, czym ludzie się zachwycają. Potem obejrzałam przypadkiem fragment jakiegoś epa na Jetixie i totalnie mi się odechciało.
Ale czytałam, że tam jest dużo scen powycinanych + nieszczęsny polski dub i Naruto na Jetixie, to nie jest prawdziwe Naruto. Więc zaczęłam oglądać epy w necie -
początkowo oglądałam NARUTO właściwie dla Sasuke, a tak na maxa wciągnęło mnie od epów z egzaminu na Chuunina i tak trzyma do dzisiaj :D

#834 tenkeidan

tenkeidan

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 632 postów

Napisano 06 lipiec 2009 - 21:23

Jetix... oglądałem Naruto na tym kanale, spodobało mi się. Nie przeszkadzały mi zbytnio te dialogi i tłumacznie...
Jedyne co mi przeszkodziło to przerwy...
Przerwy pomiędzy seriami, średnio rok. Kumpel mi powiedział o tym, że można to znaleźć na necie, znalazłem, trafiłem na www.senpuu.net. Potem na forum.senpuu.net. Dowiedziałem się, że jest coś takiego jak manga Naruto O.o :D.
zacząłem czytać od momentu anime (czyli od TS). I tak mi zostało do dziś :)

#835 skejciara

skejciara

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 442 postów

Napisano 06 lipiec 2009 - 22:34

Usłyszałam o Naruto na Jetix, jakiś fragment widziałam. Jestem fanem DB i początkowo byłam bardzo ANTY. Jednak zmusiłam się do obejrzenia pierwszego odcinka po japońsku, który niezbyt mi się spodobał :P Ale potem nieźle mnie wkręciło ;]
Głównie przez to , że Naruto nie jest tylko samą walką, a ma coś więcej, a takie psychologiczne rzeczy to ja lubię ;p

#836 Isher

Isher

~fan

• User
  • PipPip
  • 238 postów

Napisano 07 lipiec 2009 - 11:34

1.Walka
2."Emocje"
3.Wątek NaruHina (tak, wiem to dziwne)
4.Postacie :)

Te cztery elementy mnie zmuszają bym czytał i oglądał Naruto.

#837 Susek

Susek
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2009 - 23:35

Brat pożyczył od kogoś jakieś tam anime... Ogladał je, a czasami ja się przysiadłam. Sam mówił, ze te anime "naruto" jest dobre i warto obejrzeć i się skusiłam. Prawie, przez te filler'y by mi się odechciało to oglądać. A potem to już tak szło - uzależnienie xd
Ale i tak miałam szczęście (w przeciwieństwie do innych), że mój 1st raz nie był Jetix.

#838 rad3krlz

rad3krlz
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2009 - 01:00

Popularność i nic poza tym. 60 odcinków fillerowych to prawie doba - wiele serii trwa mniej, nawet te 10 odcinków to wystarczająca ilość. Od kilku lat wałkowany jest ten sam motwy. Jest brutalnie, jest zabijanie,(w granicach rozsądku) bo taki świat chciał stworzyć twórca, świat ninja i wojen. Autor pokazuje, jakim bez sensem są wojny, bo np. jeśli zniszczysz jakąś wioske, to ktoś sie znajdzie kto będzie chciał tę wioskę pomścić, i tak w koło macieju. Do tego upierdliwy bohater pragnący zmienić świat . 6/10

#839 Agaraga

Agaraga

~fan

• User
  • PipPip
  • 117 postów

Napisano 02 wrzesień 2009 - 19:43

Kiedyś sobie patrzyłem po proglamach telewizyjnych i leciało właśnie Naruto to obejrzałem.

#840 SssNake

SssNake

~fan

• User
  • PipPip
  • 189 postów

Napisano 02 wrzesień 2009 - 20:13

A ja pare lat temu w czasie ferii zimowych nie mialem co robic. Przegladalem sobie filmiki na JUTIUB i mnie zaciekawil jeden wlasnie z Naruto. POtem jakos juz poszlo 250odc przez ferie ^^