Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Co was zachęciło do czytania i oglądania Naruto?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
902 odpowiedzi w tym temacie

#841 Mia

Mia

~random

• User
  • Pip
  • 55 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 10:12

Ja serię Naruto znam dopiero od ponad roku, ale słyszałam o tym o wiele wcześniej... Heh, zainteresowałam się tym głównie dlatego, że jedna znajoma prowadziła świetnego bloga o wiadomej tematyce (tzn. o "Naruto"), a że mi było mało, to chciałam sama poznać te postacie i tak oto tu jestem, w gronie mnóstwa fanów i fanek^^

#842 Aldrimer

Aldrimer
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2009 - 11:58

Jak wybrałam się na pewien konwent z koleżanka, to ta wyciągnęła mnie na oglądanie narutowych amv. były całkiem zacne, a poza tym zastanowił mnie fakt że takie oglądanie przyciągnęło tak wiele osób (świat mangi i anime był dla mnie wtedy czymś stosunkowo nowym i nie miałam pojęcia jak wielki jest zasięg fandomu naruto). Jak tylko znalazłam chwilę, obejrzałam parę pierwszych odcinków i... wpadłam ;)

#843 DarkBrownie

DarkBrownie
  • Goście

Napisano 05 październik 2009 - 21:45

no więc u mnie sie zaczęło od tego, że moja koleżanka na koloniach cały czas gadała o Naruto. ja nie miałam zielonego pojęcia o czym mówi, więc udawałam, że słucham. B)Rok później moja inna kolężanka pozyczyła mi 1 tom mangi i strasznie mi sie spodobało, ale ze nie maiałam jako takiego dostepu do następnych tomów (to było z 5 lat temu , kiedy nie umiałam sie posługiwac netem ;P) to jakoś zapomniałam. nastepny nawrót był wtedy gdy pojechałam na kolonie znowu z tą moja pierwsza kolezanką, która przywiozła ze spba ze 2 tomy Naruto. Wtedy juz byłam przekonana, że to jest super, ale, ze w mojej szkole nagle nastała na Naruciaka wielka moda(naklejki w chipicao ;D) to pomyslałam, że nie jest to warte zachodu( większośc tych chwilowych fanów to byli połmózgowcy ;P). A już na dobre wróciłam do Naruto w te wakacje, gdy ta druga kolezanka przyjechała do mnie i pokazała mi kilka doujinów z Naruto. postanowiłam sobie ciągnąć anime, a potem mange i tak to się zaczęło... =)

#844 Sonic Alpha

Sonic Alpha
  • Goście

Napisano 28 październik 2009 - 22:23

Naruto zacząłem oglądać po przez pewnego kolegę który mówił że Naruto jest 100x lepsze od Dragon Balla. Nie wierzyłem mu, więc obejrzałem kilka pierwszych odcinków, no i faktycznie było lepsze. Później zacząłem czytać mangę i czytam do tej pory :-)

#845 leodarrrrr

leodarrrrr

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 606 postów

Napisano 31 październik 2009 - 22:56

No więc, któregoś razu zobaczyłem spolszczoną wersje na "jetix", tak tylko mignęło mi, wtedy pomyśłałem; "co to za szajs" ??
Lektor dresa, sasuke, kaszalota, Jiray (najgorszy z możliwych w odniesieniu do jego osobowości i wersji japońskiej) do tego połowa scen wyciętych(jak się później okazało ;p ) o nie za rzadkie jak dla mnie. Później pogadałem z kumplem w szkole, wbiłem na stronkę i zacząłem oglądać online :D
Było nieźle a manga, manga to zupełnie inna historia. Na początku byłem pewien, że historia naruto jest pisana a nie rysowana, wyobrażałem sobie coś na wzór "potopu" ;D Pierwsze wrażenie, znowu niechęć. Wraz z rozwojem fabuły w odcinkach doszedłem do bieżącego odcinka, wtedy naszła mnie chęć na poznanie fabuły w przyszłość. I tak stałem się wielkim fanem tej mangi. Piszę tej bo żadnej innej nie czytam/oglądam. Na chwilę obecną oraz poziom anime. manga zdecydowanie obstaję przy twórczości Kishimoto ;D

#846 Saguuro

Saguuro
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2009 - 01:18

a ja o Naruto dowiedziałem się z Kawaii xD mój młodszy brat dawno dawno temu kupował ten magazyn no a jako, że lubie oglądać obrazki [hehe] to i Naruciaka zobaczyłem :] W sumie tak na poważnie zaczołęm oglądać serie dopiero jakieś 1,5-2 lata temu. Manga jeszcze później [ok. pół roku temu]

#847 lepki2011

lepki2011

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisano 12 grudzień 2009 - 12:40

Gdyby nie anime, to watpie zebym dowiedzial sie o mandze. Juz nie pamietam jak i czemu, ale jakos znalazlem angielskie wydanie mangi, potem chcialem ja zobaczyc w wydaniu polskim i tak sie zaczela moja przygoda z ta lektura. Szczerze mowiac nie potrafie okreslic ile juz trwa ta przygoda, ale z tego co pamietam to zaczalem czytac mange mniej wiecej od walki braci Uchiha, moze troche wczesniej i tak czytam do dzisiaj. Anime jest super, ale jak dla mnie dzieli sie na odcinki slabe, srednie, fajne i epickie, a manga moim zdaniem caly czas jest genialna, te "czarno-biale kartki" maja swoj klimat i nie zamienilbym go nawet na odcinki Shippuudena w HD.

#848 Sanrajs

Sanrajs
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 18:35

Anime oglądam od dawna, dostałam od kolegi na nudne wieczory w ferie. Skubaniec dał mi odcinki od egzaminu na chuunina, bo od tej chwili akcja się rozkręca. Mangę zaczęłam czytać od shippuudena i ciągle mi mało.

#849 Shinigami

Shinigami

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisano 20 grudzień 2009 - 14:22

Na początku zobaczyłam spolszczoną wersję na Jetix- odcinek z egzaminu na chunina. Początkowo pomyślałam

"co to za szajs" ??

Czy coś w tym stylu.Ale zaczęło mnie wciągać,bo okazało się ,że Naruto to nie jakieś odcinki ,bez ciągnącej się fabuły,tylko cała historia, z odcinka na odcinek coraz ciekawsza. No i zaczęłam oglądać online odcinki od egzaminu,potem wydarzenia początkowe,potem po egzaminie aż doszłam do momentu z fillerami.Chociaż nie wiedziałam wtedy co to są fillery,to odcinki wydały mi się na tyle nudne ,że przestałam oglądać. CO chwila wchodzę na stronkę z odcinkami,ale wciąż 220 i 220 i 220. Pomyślałam,że pewnie się skończyło bo ostatni odcinek nosił nazwę "odejście naruto" czy jakoś tak.
No a potem dowiedziałam się ,że istnieje coś takiego jak Shippuuden. Wychodził wtedy odcinek podajże te,w którym Sakur aż Chiyo walczyła z Sasorim. No i zaczęłam oglądać Shippuudena. Mangę zaczęłam czytać natomiast od momentu walki Uchiha. Bardzo polubiłam tą mangę i nie wyobrażam sobie tego, że by jej mogło nie być.

#850 Herbatnik

Herbatnik

~random

• User
  • Pip
  • 53 postów

Napisano 21 grudzień 2009 - 21:59

O Naruto dowiedziałem się od kolegi- nie miałem Jetixa, więc oglądałem z napisami polskimi, ale potem przerzuciłem się na angielskie- chciałem sprawdzić swoją znajomość języka. Niestety gadali za szybko, nie nadążałem z tłumaczeniem, więc skończyłem jednak na polskim.

Od kiedy oglądam Shippuudena? O ile pamiętam od MS'a Kakasha chyba, natomiast mangę od powstania Hebi.

Pozdrawiam,
Herbatnik

#851 Koyuki

Koyuki

The Magician

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2394 postów

Napisano 30 grudzień 2009 - 21:44

To było w czerwcu 2007 roku...na wycieczce o rok młodszy kolega powiedział, że ogląda Naruto. Naprawdę nie wiem skąd, ale wiedziałam, że główni bohaterowie to dzieci, więc go wyśmiałam. Kreskówka o dzieciach - co w tym ciekawego? No i z ciekawości zaczęłam oglądać, najpierw online z dubbingiem pl, a że skończyły się właśnie w środku walki z Zabuzą, to musiałam oglądać dalej po japońsku (pierwsze wrażenie - "rany, wolałabym po polsku", ale szybko mi przeszło ;p) i dalej to już machinalnie szło. ;)

#852 D.A.N.T.E

D.A.N.T.E

~fan

• User
  • PipPip
  • 154 postów

Napisano 30 grudzień 2009 - 22:05

Jak duża większość polskiego fandomu moja przygoda z Blond-Dresem, zaczęła się od niewinnych ocenzurowanych odcinków na jetixie. Później (gdy w TV już wychodził drugi zdubbingowany sezon) oświeciło mnie, że może jest więcej odcinków w wersji nieodubbingowanej na internecie, i zgodnie z mymi oczekiwaniami znalazłem 7 dalszych sezonów. Później doszła manga i poznałem inne anime!!

#853 Krewetka

Krewetka

~random

• User
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 19 styczeń 2010 - 22:36

Moja przygoda ze światem anime zaczęła się od Pokemonów. Dalej był "Ruchomy zamek Hauru" i "W krainie bogów"... ale nadal nie miałam pojęcia co to w ogóle jest, dla mnie to były chińskie bajki. Jeśli chodzi o sam tytuł "Naruto" to po raz pierwszy zetknęłam się z tym słowem w szkole. Pół klasy oglądało tą bajeczkę na Jetixie, dzieciaki na przerwach krzyczały o ładowaniu mocy (tzn. "czakry"), naprawdę trudno było o tym nie słyszeć. Nawet raz widziałam na przerwie jak ktoś pokazywał koledze komiks Naruto, mówiąc, że w Chinach czyta się to od tyłu. Stwierdziłam, że te chińskie bajeczki są dziwne i razem z koleżankami naśmiewałyśmy się z tego. Pewnego razu przypadkiem trafiłam na kanał Jetix i akurat leciało Naruto. Odcinek z egzaminami na Chuunina, dokładniej Naruto vs. Kiba. Nawet mi się spodobało, choć stwierdziłam, że postacie mają zbyt okrągłe oczy xD Obejrzałam następny odcinek, później przestałam się tym interesować aż kiedyś znowu przypadkiem trafiłam na to w telewizji. Poszukałam w internecie o czym to w ogóle jest, zaczęłam szukać parodii, powoli stałam się fanem aż w końcu zaczęłam czytać mangę. I tak do dziś. Strasznie wnerwia mnie jak ktoś śmieje się z moich zainteresowań lub nazywa anime chińską bajeczką. I pomyśleć, że też tak kiedyś robiłam. Brrr...

#854 ApPLE xD

ApPLE xD

~random

• User
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 20 styczeń 2010 - 21:27

W 2007-2008 r. ok 19 godz. nie miałam co robić, wiec włączyłam TV i zaczęłam skakać po kanałach. Trafiłam na Jetixa i tam leciał akurat Naruto. " Bajka" ( jak to wcześniej nazywałam, z powodu braku informacji na ten temat;p ) zaciekawiła mnie. I tak zaczęłam oglądać po kolei odcinki na Jetixie. Gdy skończył się wątek z Zabuzą , weszłam na internet mając nadzieje,ze znajdę tam więcej odcinków. Znalazłam, odtąd rozpoczęła się moja przygoda z anime&mangą Naruto. DO dziś jestem jej wiernym fanem ;D Wierzę,ze mimo załamu tej mangi, kishi to jakoś wyprostuje i znów wprowadzi ten klimat ^^

#855 Oblivion

Oblivion
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2010 - 22:31

Hmmmm...... zachęcił mnie do czytania Naruto kolega około 2 lata temu, bardzo chwalił tą mange, opowiedział mi o niej bardzo dużo. Byłem bardzo sceptycznie do niej nastawiony ponieważ byłem fanatykiem Dragon Balla a teraz śmiało mogę stwierdzić że Naruto jest od dragon balla o wiele lepsze.

#856 WReki

WReki
  • Goście

Napisano 13 luty 2010 - 17:29

Jak byłam u koleżanki akurat leciało na Jetix'ie, obejrzałyśmy i tak zostało. Później czytałam o tym na necie i okazało się, że jest wersja japońska i od razu pobrałam i z całą rodzinką oglądałam :P

#857 zorczanna

zorczanna

~random

• User
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 15 marzec 2010 - 01:40

Na początku wiedziałam, że leci coś takiego na jetixie, ale za każdym razem kiedy była zapowiedź od razu przełączałam na cokolwiek innego [choćby telezakupy mango], żeby tylko tego nie oglądać. Pomyślałam po prostu dokładnie jak leodarrrrr,

"co to za szajs" ??

Potem jak telezakupy mi się już znudziły postanowiłam, że obejrzę to naruto. Na początku było to takie sobie. Wciągnęłam się po egzaminie na chunina w lesie i tak jestem do teraz. Aż trudno mi uwierzyć w to, że dwa lata temu rzygać mi się chciało na samą myśl o naruto.

Manga doszła potem. To był 26 tom. Mój pierwszy i jak dotąd chyba ulubiony. Teraz nie mogę sobie wyobrazić życia bez tego.

#858 oktylododekanol

oktylododekanol

~fan

• User
  • PipPip
  • 135 postów

Napisano 18 marzec 2010 - 19:19

Może to trochę dziwne, ale do całej mangi zachęciło mnie Naruto Dating Sim - jesteś Sakurą i wybierasz pomiędzy Sasuke, Naruto a Rock Lee ^^' Kobietą być...

#859 lion.

lion.

~random

• User
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 21 marzec 2010 - 14:07

Na początku na jetixie oglądałem :P Potem powtórki (holly crap..). Potem znajomy mi dał linki do anime i po paru miesiącach dowiedziałem się o mandze.

Podoba mi się ta manga bo nie jest to takie typowe bleach że wszyscy się nawalają bez sensu obrywają po x razy i nic. W Naruto jest wiele szczegółów, jest to bardzo tajemnicza manga i za to ją lubię.

#860 FungaFuFu

FungaFuFu

~random

• User
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 21 marzec 2010 - 20:50

Zachęciła mnie popularność. Gdzie nie weszłam to wszędzie NARUTO, NARUTO. Wiele razy też było porównywane z Dragon Ball, więc musiałam sprawdzić o czym to tak naprawdę jest. Kiedyś włączyłam go na Jetixie, ale mi się nie spodobało. Lecz postanowiłam mu dać jeszcze jedną szansę i obejrzałam od początku w necie. No i teraz oglądam już Shippuudena :P.

#861 xarturek

xarturek
  • Goście

Napisano 02 maj 2010 - 14:47

Co mnie wciągnęło ??

Fabuła, dialogi ii ta tajemniczość..
Historia wiosek, postaci. Fajnie skonstruowane efekty itp.
Inność .. każdej z postaci.

#862 `VampireQ`

`VampireQ`
  • Goście

Napisano 02 maj 2010 - 14:52

Hmm .. Ja miałam coś podobnego do tego co napisał "xarturek".
A zaczęło sie tak że kolega mówił do mnie o całym "Naruto" a ja nie wiedziałam o co chodzi i musiałam raz obejrzeć jakiś odcinek .. Potem się okazało że mnie całkiem wciągnęło i chciałam oglądać cały czas ! :D

#863 Sasori93

Sasori93

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 825 postów

Napisano 02 maj 2010 - 15:56

Ehm. Mnie zachęciło może to ,że lubie bardzo fabułe o shinobi.Po prostu to ma klimat wioski ,supernatural no i przede wszystkim postacie:3.No i może jeszcze zagadki o których można rozmawiać wiecznośći xP. Ogólnie z serią jestem ponad 3 lat. I nie powiem , Naruto zadziałało na mnie tak jak moje pierwsze anime czyli DB.

#864 Ankero19

Ankero19

~random

• User
  • Pip
  • 36 postów

Napisano 16 maj 2010 - 16:33

Moja historia z Naruto. Kiedyś z kolegą musiałem obejrzeć Naruto na Jetixie i powiem, że mi się spodobało :)

#865 NarutoSM

NarutoSM

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisano 16 maj 2010 - 19:08

O Naruto dowiedziałem sie gdzieś ok. 2 lata temu, z Jetix'a. Początkowo uważałem, że jest to bezwartościowa, niemająca żadnego przekazu 'bajeczka'. Jednak po obejrzeniu kilku odcinków, był to akurat okres egzaminu na chuunina, zmieniłem zdanie, zaciekawiło mnie to anime. Głownie podobały mi się walki, techniki, no i fabuła była dość interesująca. By dowiedzieć się co będzie dalej, zacząłem oglądać Naruto na necie, po jakimś czasie dowiedziałem się o mandze. No i tak więc oto wygląda moja przygoda z Naruto i muszę przyznać, że nie żałuję czasu który poświęcam temu anime i mandze. ;)

#866 vazakun

vazakun
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 10:41

Cóż u mnie było tak,że nie mając co robić szalałam i oglądałam filmiki na youtube...boskie zajecie. I nagle wpadł mi filmik z walka Neji'ego z Naruto od tego się zaczęło. Wpierw oglądałam anime ale gdy zabrakło na stronce odcinków zajęłam się mangą i do dziś chetniej sięgam po mangę niż do Anime...no chyba,że jest ciekawa jakaśwalkato z chęcią obejrze ją w anime.

#867 Zielos90

Zielos90

~świeżak

• User
  • 7 postów

Napisano 22 wrzesień 2010 - 23:47

U mnie zaczęło się od tego że kolega cały czas mówił mi o pewnym anime które teraz ogląda, kiedy pierwszy raz je zobaczyłem nie poczułem specjalnie jakiegoś pociągu do tego. Dopiero kiedy w domu sam zacząłem z ciekawości czytać o Naturo ( tak na początku mówiłem :D:D), wkręciłem się i tak się zaczęło, o Mandze nie wiedziałem za wiele, dopiero od Chaptera 400 zacząłem czytać mange tak to tylko samo Anime :D, Trochę już trwa to oglądanie i czytanie ale nie żałuję :D Świetna Manga.

#868 TomCraft

TomCraft

~random

• User
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 23 wrzesień 2010 - 00:03

U mnie się wszystko zaczęło od pewnego dnia chyba byłem w 1 kl LO i oglądałem z kuzynem Jetix`a noo i była nawalanka na moście z Haku i Zabuzą. Muszę powiedzieć, że zrobiła ona na mnie wrażenie miała klimat i co tu ukrywać tajemnicza postać w masce tak mnie zafascynowała swoja charyzmą (widomo chodzi o Kakashiego), że powoli wgłębiałem się w universum Naruto aż zostałem tu na dłużej :P

#869 krychaxx123

krychaxx123
  • Goście

Napisano 01 październik 2010 - 08:39

Jak pierwszy raz na jetixie wyszedł pierwszy odcinek Naruto, to musiałem go obejrzeć. Nie wiedziałem co to jest i chciałem się przekonać i dobrze że obejrzałem. Świetne anime. Skończyło się chyba na czwartej serii a potem czekałem jak jakiś głupek kilka miesięcy i Naruto już nie wychodziło. Wtedy mój kolega kupił sobie 26 tomik i potem sam zacząłem kupować. Najpierw zamówiłem sobie wszystkie które wyszły na allegro, potem zamawiałem z JPF i nadal zamawiam. Tylko czasami kupuje w Empiku.

#870 Orzech

Orzech

~fan

• User
  • PipPip
  • 115 postów

Napisano 01 październik 2010 - 19:24

JETIX !!! :D
To było łohoho lat temu ( 4 lol) i oglądałem sobie ten że kanał patrzę, fajna "bajka", zachęciłem się i zaczołem ogladać takową w internecie. Potem manga, ze wstydme stwierdzam, że nie mam ani jednego tomiku tejże mangi ( ale innych owszem) i wszystko obczajone by internet. BTW wszyscy narzekają na tamtą działalność jetixa i ocenzurowanie jej i zrobienie bajki ( a i tak nią jest), ale obecną popularność naruto zawdzięcza właśnie temu, a treść tak samo mnie ruszała kiedy leciała krew i nie leciała ( to samo z przekleństwami)

#871 maly1995

maly1995

~świeżak

• User
  • 2 postów

Napisano 01 październik 2010 - 21:01

na jetix siostra ogladala i chwalila to wiec kiedys obekrzalem byl akurat pierwszy ocinek a i spodobalo mi sie ale i tak nie ogladalem zle po jakims czasie zaczelem zostalem jednym z najwiekszych fanow naruto

#872 NagłyCzerep

NagłyCzerep

~random

• User
  • Pip
  • 76 postów

Napisano 02 październik 2010 - 01:55

O ile mnie wątła pamięć nie myli, to kumpel z liceum mnie namówił. Truł mi i truł, że muszę ocenić i w końcu oceniłem... i tak się zaczęło. Pożyczył mi 40 pierwszych epów na CD, no niestety dalej już kazał mi samemu szukać a miałem słabe łącze :]

#873 finalfantasy4ev

finalfantasy4ev

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 398 postów

Napisano 17 październik 2010 - 12:30

jeśli mam być szczera to popularność na internecie. a po za tym to zobaczyłam raz kilka odcinków w TV i potem zachciało mi się zobaczyć co dalej

#874 jin

jin

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1790 postów

Napisano 17 październik 2010 - 12:57

No więc tak... kumple w szkole cały czas gadali o jakimś naruto, wrzeszczeli RASENGAN! i takie tam, no to w końcu postanowiłem sprawdzić na necie, co to niby jest, no i znalazłem. Obejrzałem 1 odcinek i pierwsze co mi przyszło do głowy, to "co to za shit?!" ale, że mi się nudziło to oglądałem dalej, no i wciągnąłem się niestety. Ninja, fajne walki, Kakashi, to mnie chyba zachęciło do dalszej przygody z tym anime, a w późniejszym czasie z mangą. Zafascynowanie jednak dość szybko minęło, gdyż kumpel polecił mi obejrzenie Bleacha (dzięki! xD), naruto wówczas zszedł na drugi plan, po jakimś czasie zacząłem oglądać inne serie i manga Kishiego całkowicie przestała mnie ciekawić, o anime nie wspominając, tak to właśnie było. Naruto jest dobre na początek przygody z m&a, tyle.

#875 christian

christian

Puk Koleżka

• User
  • PipPipPipPip
  • 759 postów

Napisano 25 październik 2010 - 23:45

Anime nie oglądałem, nie oglądam i oglądać nie będę. Od początku związany byłem tylko z mangą (perspektywa oglądania x epków od początku przerosła moją wyobraźnię... i źle na tym nie wyszedłem, o nie).
Do czytania mangi zmotywował mnie WarCraft III. Popularność tego tworu była tak silna, że przesiąkła nawet do community owej sławetnej gry Blizzard'a. Dziwaczność samego universum (pierwsze co mi się rzuciło w oczy, to taka jedna kretyńska żaba..) skłoniła mnie do głębszego poznania postaci, a co za tym idzie również fabuły. Po prostu lubię wiedzieć więcej, więc zacząłem czytać (no i wkurzało mnie, że wszyscy walili jakieś ściany tekstu w polu czatu o tym czymś, a ja nie kminiłem z tego choćby krztyny słowa..). This is my story.

Pozdrawiam.