Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Co was zachęciło do czytania i oglądania Naruto?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
902 odpowiedzi w tym temacie

#71 Qjaw

Qjaw
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2004 - 18:06

a u mnie to było tak, zaczęło się od artykułu w Kawaii o mandze Naruto z nagłówkiem następca Dragon Ball'a, więc trzeba to było przeczytać, po jakimś czasie widzę reklamę w tomie DB, że Naruto zastąpi DB. Zaczołem kupować i spodobało mi się, następnie założyłem sobie internecik (wkońcu stałe, a nie ten głupi modem!!!) i zacząłem ściągać różne anime, zawsze miałem ochotę, aby pozasysać Naruto, ale liczba odcinków mnie zniechęcała, a potem zobaczyłem, że co raz więcej stronek o Naruto pojawia się w necie i raz na forum trafiłem na link do Naruto Chaos, a potem na Naruto Manię i zacząłem zasysać pełną parą, aż w końcu doszedłem do bierzącego odcinka, a seria stała się moją ulubioną!!!!! Aż się łezka w oku kręci ;-)!!!!

#72 Nai*

Nai*
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2004 - 14:26

Moje pierwsze zetknięcie się z Naruto nastąpiło w dniu kiedy mój kochany braciszek N.W. przyniusł od koleżanki 2 tomik.Przeczytałam ale nie bardzo mnie to zachwyciło =P niedługo potem przyniósł 1 i 3 i dopiero wtedy się zakochałam *_*(ah ta śmierć Sasuke;])Zaczełam z maniakalnym rozpędem zciągać wszystko co było możliwe i tak to się zaczeło^^

#73 Mefistomaru

Mefistomaru
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2004 - 14:58

ja przeczytałem w kawaii rze Naruto jest następcą Dragonball`a i pomyślałem "ciekawe co za szajs niby zastąpi códownego Dragonballa" no i se sciągnołem odcinki te gdzie był Zabuza i walczyli na moście.... no i SZOK... od tego momętu jestem fanem Naruto :]

#74 th1n

th1n
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2004 - 18:39

pewnego dnia zobaczylem ze qumpel na GG ma status "Ogladam naruto dnd" no i postanowilem zobaczyc coz to jest, na poczatku pierwsze 20 odcinkow - spodobalo mnie sie i sciagnolem reszte serii :)

#75 tol

tol
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2004 - 01:53

Mój pierwszy kontakt z Naruto..... Ekhm.... no tego, szukałem właśnie ciekawych filmików o tematyce każdy wie jakiej ^^", i wtedy przez przypadek weszłem na stronke o Naruto. Zaintrygowało mnie logo strone, a był na niej sasuke z Shiringanem i Naruto z czerwonymi oczami. Zaczołem czytać artykuły na stronie, o technikach, potaciach itp. itd. W końcu ściągłem odcinek 74 O_o i obejrzałem urywki. Stwierdziłem, że jest SUPER i zaczołem ściągać od 1-wszego :):)

#76 kudou

kudou
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2004 - 21:40

pierwszy tom naruto kupilam z nudów w jakims kiosku ale pomyślałam że ta manga jest dziecinna i odłożyłam go na pułkę... tak naprawdę poznałam naruto gdy kupiłam drugi tom tej mangi (niczego innego nie było a byłam na mangowym glodzie ^^') i wtedy ta historia wreszcie dotarła do mnie i wkrótce kupiłam dwa kolejne tomy a resztę ściągnęlam z internetu...
z anime było inaczej... narazie widziałam cztery odcinki i nie mam jak więcej sciagnąć ale manga lepiej do mnie przemowiła...

#77 Konoha Sasuke

Konoha Sasuke
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2004 - 17:08

Gdy dostałem do ręki pierwszy tom Naruto, poprostu zwaliło mnie z nóg. Czułem że to zapełni lukę w mojej świadomości , która została po Dragon Ball'u.

#78 Cozaq

Cozaq
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2004 - 11:56

Mój pierwszy kontkat z naruto - oczywiście był kontaktem z anime a nie mangą. A zetknąłem się z tym już baardzo dawno - kiedy jeszcze istniała strona Anime Blast. To stamtąd ściągnąłem pierwsze 10 odcinków i zacząłem systematycznie oglądać te anime.

#79 Rexio

Rexio
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2004 - 15:21

U mnie było tak że pojechałem do brejdaka ciotecznego i on sie mnie zapytał czy chce zobaczyć fajne anime zgodziłem się i tak się zaczeła moja przygoda z tym anime potem przyjechałem do domu ściągałem odcinki i zaraziłem tym mojego brata(rodzonego) w sumie z 8 razy już widzieliśmy całą serię i musze przyznać że wciąż mnie zaskakuje i wcale mi sie nie nudzi 8)

#80 Derudo

Derudo
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2004 - 17:11

Przeczytałem recke w ŚP Kawaii, jush wtedy wiedziałem że ta manga musi być moja, zakochałem się w niej na długo przed tym gdy w Polsce komukolwiek śniło się jej wydanie.

#81 abdrzej

abdrzej
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2004 - 17:33

też znam z kawaii... i nie rozumiem czemu śp??przecież ludzie z kawaii tworzą mangazyn, a kawaii i tak dalej istnieje... koło pały, że syfstwo niesamowite (nastawienie na pokemony digimony i inne pierdoły;P)

#82 Shino

Shino
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2004 - 12:00

Najpierw był ten artykuł w Kawaii. Jakiś rok temu zobaczyłem w kiosku pierwszy tom mangi i kupiłem go. Tak to się zaczęło^^.

#83 Entreri

Entreri
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2004 - 12:57

pierw artykul w kawaii potem kumpel ze moze bedzie mial anime w koncu sie doczekalem i obejralem parenascie odcinkow juz wtedy mi sie to podobalo ale manga jest po prostu zajeb.....

#84 {303}Strife

{303}Strife
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2004 - 13:23

Przeczytałem recenzje w kawajcu, rok później w kiosku trafiłem na 1 tomik, kupiłem, przeczytałem, spodobało sie i ot tyle

#85 eddie

eddie

~fan

• User
  • PipPip
  • 347 postów

Napisano 30 sierpień 2004 - 15:23

Jakis czas temu gdy bardzo mi sie nudzilo postanowilem, ze sciagne sobie jakies ciekawe anime z osloskop.net(tam maja spora baze linkow) No i tak sie zaczelo przeczytalem recenzje Naruto i szczerze mowiac juz to olalem i szukalem dalej... Gdy niebylo nic co moglo mnie zaciekawic jeszcze raz wrocilem na strone z linkami Naruto i pomyslalelm "a co mi szkodzi, miejsca na dysku mam duzo" i zalczylem 2 epki. Sciagnely mi sie bardzo szybko, latwo znalazlem napisy i odpalilem. Poprostu 1 epek powalil mnie na kolana, drugi tez i kolejny, kolejny i tym samym dogonilem tworcow Naruto ;] Teraz czekam z niecierpliwoscia na kolejne epki ;]

#86 jaruto

jaruto
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2004 - 23:41

Jak zobaczyłem tą reklamę w mandze JP-Fantastica to chciałem kupić ale nie mogłem dostać u siebie tej mangi :(
Więc pojechałem kupić tę mangę NARUTO za wszelką cenę i kupiłem wreszcie ten upragniony tomik :)
Niestety polska wersja jest słaba źle są przetłumaczone techniki i inne teksty niestety.
Tak mi się ta Manga spodobała że postanowiłem ściagnąć anime. No i mam już 1-70 odcinków i dalej sciągam. Te anime ma w sobie to coś że chce się oglądać :)

Pozdrowienia wszystkim.

fan Mangi&Anime

#87 Tubylec

Tubylec
  • Goście

Napisano 24 październik 2004 - 16:25

Popatrzyłem na tył dragonballa i pisało tam: "następca dragonball'a" pomyślałem: "eeee niemożliwe..... NIC nie może być lepsze niż Db to pefnie jakaś kicha" ..... cóż pomyliłem sie XD

#88 Andra

Andra
  • Goście

Napisano 25 październik 2004 - 20:28

Pamietam, ze tego dnia wracalam z korepetycji do domu... kiedy przechodzilam kolo kiosku jakas potezna sila mnie tam zwabila. Na polce ujzalam dwie mangi Naruto(pierwszy tom) a obok Cowboy Bibop (od drugiego tomu). Nie wiedzialam co wybrac.... ale pomyslalam sobie, ze jezeli mam zaczac cos kupowac to powinnam zaczac od pierwszego tomu... (zwlaszca ze wiekszosc posiadanych przeze mnie mang zaczyna sie od drugiego tomu)... kupilam!... i tak to wlasnie sie zaczelo... dopiero potem natrafilam na artykul o "nastepcy dragonballa"....

#89 El Tigre

El Tigre

~random

• User
  • Pip
  • 88 postów

Napisano 26 październik 2004 - 12:47

Ja tam sobie na osloskopie kiedyś siedziałem i przegladałem co nowego mają, i nagle coś tam pisze ktoś ojakimś Naruto, ktoś to tam zachwalał no to se myśle a zobacze o co w tym czymś biega. Zaczełem se ściągać pierwszy odcinek, trafiłem także na tą stronke waszą i ściągnąłem pare czapterków. Zaczełem czytać... czytać... czytać... i niemogłem przestać. No i tak to mniejwięcej sie zaczeło. No.

#90 Kazik32

Kazik32
  • Goście

Napisano 26 październik 2004 - 15:25

ehhhhh jak miło wspominać tamten okres kiedy to poraz pierwszy zobaczyłem Anime NARUTO. To było tak ż emiałem właśnie nowy komputer i poprosiłem kumpla zeby mi przynióśł jakieś ciekawe anime do pooglądania......PRZYNIÓSŁ MI NARUTO...
no i wtedy sie zaczeło były to tylko 4 pierwsze epizody i tak mi sie to spodobało ze chciałęm mieć wszystkie wtedy było ich koło 80... . No ale nie miałem internetu :(
a tu jak gwiazdka a nieba mama sie zgodzdiła i zołozyła mi neta i sie zaczeło całymi nocami włonczony komp i sciąganie anime różnych wszelakich ale przedewszystkim NAruto
Obecnie brakuje mi tylko 16 epizodów do 105...=].....

#91 Uchiha Itachi

Uchiha Itachi
  • Goście

Napisano 26 październik 2004 - 22:10

A ja jestem największym szczęściarzem, bo zacząłem sie interesować Naruto przez przypadek. Słyszałem tylko, żą Naruto miało być następcą DB (którego kiedyś monotonnie oglądałem) i dzwinym zbiegiem okoliczności trafiłem na stroneke, na której było ok. 60 epków do ściągniecia bezpośrednio ;] i tak sobie obejrzałem jeden po drugim i do tąd nie moge sie oderwac, obejrzałęm wszystkie jak narazie epki i połowe mangi przeczytałęm ;], na więcej narazie nie mam czasu.

#92 Mavets

Mavets
  • Goście

Napisano 26 październik 2004 - 22:46

ja po teledysku bo moj kumpel robi teledyski*ja zreszta tez* i pokazal mi najnowsze dzielo i zobaczylem i tak jakos zaczela sie przygoda; ]

#93 Kazik32

Kazik32
  • Goście

Napisano 27 październik 2004 - 16:23

elo Mavets weź mi prosze powiedz z jakiech programów trzeba korzystać zeby zrobić jakie steledysk bo ja tak chciałem ale nie mam do tego programu i nie wiem jak sie za to zabrać....:P jak byś mógł to prześlij mi jakiś link do programu albo coś mi poradź prosze.....
z góry dziekuje

#94 Ayashi

Ayashi
  • Goście

Napisano 27 październik 2004 - 21:52

mój pierwszy raz??? ekhm... to się stało na stronie cin25.prv.pl wtedy było tam pełno rzeczy z anime m.i manga Naruto, ale tylko 1 tom tłumaczony przez fana, potem strona upadła, a ja szukałam srton o Naruto i tak udało mi się dojść do anime :D

#95 Ino

Ino
  • Goście

Napisano 27 październik 2004 - 22:07

hym..a z moim pierwszym razem wiąże się dziwaczna historia XD
dawno..hym..
jak sobie siedziałam na kompie ;D (to było chyba w litym)
trafiłam na PPOLSKI FANLISTING KAKASHIEGO!
i tak siem nim! zafascynowałam XD ,ze postanowiłam kupic mangę naruto (ktora juz wychodziła..juz był 4 tom)
no i tak stopniowo z kakashiego miłość przechodziła na całego Naruta XD
Poznanie się z tym dziełem..zawdzięczam Kakashiemu XD

#96 zbocz_pustelnik

zbocz_pustelnik
  • Goście

Napisano 27 październik 2004 - 23:39

Kupowaliśmy mange dla czapli na 18-stke i w księgarni nasz ekspert wskazał NARUTO jako najlepszą obecna mange i ją zkupiliśmy.(Wcześniej sam przeczytałem)

Anime dopiero mnie pochłoneła ale jak zaczynałem był już 80- któryś więc jako że mieliśmy sieć na 2 tyg.A że w CS i WIII się na chwile przejadł to szło NARUTO i tak 30 godzin anime obejrzałem w 57 godzin! Prawie miałem już oczopląs:)

#97 bloodbane

bloodbane
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2004 - 01:57

Witam.
Opowiem Wam dziś HISTORIĘ PIERWSZEGO KONTAKTU:
Pewnego razu zbudziłem się z wizją.Myślałem sobie (lubię se tak czasem pomyśleć):A gdyby tak napisać historię wioski, w której żyją sobie ninja...Głównym bohaterem byłby kolo,który w przeciwieństwie do swich rówieśniaków zamiast owsików miałby we flakach DUŻEGO LISA...łał..ale pomysł.Tak więc wszystko to spisałem , narysowałem i wydałem pod wschodnio-brzmiącym pseudonimem.To byl mój pierszy kontakt z Naruto,wspaniałym dziełem sztuki,którego wielu wątków do dziś nie jestem w stanie ogarnąć mym wątłym umysłem.Ale to pewnie dlatego że dziś sam jestem dziadkiem.
Kłaniam się.

#98 Yondaime-Naruto

Yondaime-Naruto
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2004 - 16:58

Ohayo
No wiecie mój pierwszy raz, ... hmmmm ... , może to wyda się troche głupie, ale jak zaczołem a znaczy się skończyłem oglądać anime "Final Fantasy Unlimited", to pomyslałem, że zaczne cosik nowego - tylko nie wiedziałem co ^^. Na początku miał być "Slayers" odcinki i kinówki, lecz szukając lików znalazłem recenzje anime której tytuł brzmi "Naruto"
.Po przeczytaniu stwierdziłem, że może być bardzo ciekawie ... i nie pożałowałem ^^. Ale na poczatku wahałem się bo jak zobaczyłem tą zawrotną liczbe odcinków (wtedy jak pobierałem to było z 80 odcinków) to chciałem zrezygnować, lecz obejżałem pierwszy, drugi, trzeci ... aż do 20 i nie mogłem przestać (normalnie gorsze od nałogu ^^), no a teraz po dwuch miesiącach okazuje się, że 35 płytek z nagranym anime w szawce i myśle, że ta liczba nie przestanie rosnąć ^^, no i na dzień dzisiejszy jestem na bierząco z serią i jush 113 leci, no to życze wspulnej zabawy przy kolejnych odcinkach tej serii.
Sayonara nanda ^^.

#99 jumi

jumi
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2004 - 23:56

Eemmm... u mnie było dosyc dziwnie... raz zobaczyłam jak kolezanka czyta "jakaś nowa mange" i pożyczyłam i przeczytałam i oddałam i nie miałam dalej... szkoda mi było ale sie nie rozwodziłam... to były 2 pirwsze tomy. Po jakimś czasie zobaczyłam że kolega posuwa po korytarzu szkolnym z 5 tomikami i... "ej ja to juz czytałam" tak se pommyślałam i stwierdziwszy że skoro już dwa tomy za mna to przeczytuje tyż reszte. No i pożyczyłam sobie te pięć tomików i po przeczytaniu lekko mówiac dostałam manii. Do tego w czwartym tomie jest Neji więc juz wogóle nie było mowy by mnie ktokolwiek odciągnął od Narka ^^.
I tak jest do dziś... jak widze cosik [no nie wszystko XD] z Narka to lekko mówiąc szajby dostaje, a jeszcze jak to Neji *.*...
Noi tak po krótce moje pierwsze zetknięcie z "Naruto" wygląda ^^

#100 sakurcia

sakurcia
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2004 - 00:34

bylam z qmplem na obozie i dopiero pod koniec obozu okazalo sie ze i on interesuje sie m&a.. cos tam zaczelo sie najpierw od SM .. i wreszcie powiedzial ze ma fajne anime .. najpierw wyslala mi "wind" i bardzo bardzo mi sie spodobala ..jak wrocilismy do domu to pozyczylam od niego .. obejrzalam pierwsze 20 odc. po angielsq i odlozylam na bok .. takie sobie bylo , jakos mnie nie wzruszylo .. dopiero optem z nudow znowu siegnelam po naruto .. objerzalam i nie wiem jakim cudem "zakochalam sie w nim" =P zaczelam uporczywie szukac w necie odc. i wszystkiego co z nim bylo zwiazane =)) popozyczalam kumplom i niedlugo cale osiedle ogladalo i zasysalo naruto =P

#101 bloodbane

bloodbane
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2004 - 00:43

cos tam zaczelo sie najpierw od SM

znaczy się sado-maso?

#102 naja

naja
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2004 - 17:52

Mój "pierwszy raz" to był wtedy gdy moj brat ściągnął pierwszy odcinek od kolegi bo mówił że fajny może być i w ten sam dzień ściągnął Bleach i obie strasznie mi się spodobały i od tej pory jestem wielką fanką Naruto i Bleach...!!

#103 Meath

Meath
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2004 - 18:11

Ja gdy raz rozmawiałam z Loth na gg, powiedziałam jej że i tak jestem beznadziejna...
następnego dnia przyniosła mi do szkoly filmik:Monty Pythona(czy jakiś podobny tytuł),
filmik byl niezły nie powiem, ale to nie było to czego potrzebowałam.
Następnego dnia przyniosła mi pierwszy tom naruto, przeczytałam go na przerwach
(a raczej pochłonełam). nastepnego dnia przyniosła mi 5 tomów, jakies 2 przeczytałam w szkole reszte jak tylko dotarłam do domu. I wtedy Loth widząc że mnie to chyba za bardzo wciągnęlo, powiedziała że na razie tyla! i co najwyżej moze mi przynosic jeden tom tygodniowo(powiedziała że zamiast uczyc sie bede czytała), zdołałam ją jednak przebłagać i przynosiła mi jeden tom dziennie(nie miałam jeszcze wtedy neta).
Pokochałam "Naruta" od pierwszego tomu i tak mi zostało

#104 ALUCARD GHOST

ALUCARD GHOST
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2004 - 11:32

MÓJ PIERWSZY RAZ BYŁ NA NOCCE. KUMPEL Szperał w sieci i przypadkiem się natkął na [glow=darkred]NARUTO [/glow] i ściągnoł pierwsze 10 odcinków które obejzyliśmy odrazu. od tamtej pory zaczełem oglądać NARUTO czytałem mangi oraz zaczełem poszeżać swoje wiadomości na temat innych mang i anime.

#105 Natsume

Natsume
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2004 - 13:09

u mnie sie zaczeło od naruto we wakacje i to tak nprawde od niego wpadłam po uszy w mangi i anime... oczuwiscie ja juz od baardzo dawna lubilam japonska kreske, ale ograniczalam sie do rysowania czytania w empiku i TV (te rtl to chyba wiecie:D) no a teraz jest wiele anime ktorych lubie bardziej niz naruta mam zapchane dyski i juz kupuje mangi ech...:D:D:D swiat jest piekny ma sie po co żyć!!! i jestem pewna ze przetrwam z tym nawet jak przyjdzie 20-stka:) przeciez to chyba z tego wyrosnac nie mozna ne? starzy jesce mi nie wierza ale sie przeonaja!! potem bezie +18 hihihi ]:->